PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا درسته که لپ تاپ های سونی هیچ cd همراهشون نیست؟

Farshad_61
01-12-2008, 13:48
سلام.

یک نفر از نزدیکان جدیدا یک لپ تاپ سونی سری fw خریده که البته آک نبوده، باز خریده (یعنی جنس رو از ویترین برداشته، چون آخریش بوده). فروشنده گفته که کلا لپ تاپهای سونی هیچ سیدی (درایور و ...) همراهشون نیست و هیچ سی دی درایوری به طرف نداده.

درسته؟

mummified
01-12-2008, 14:07
بعضي لپ تاپها درايور هاشون توي خود لپ تاپه.
يعني روي هاردشه.
مثل توشيبا و ..
ولي ما نمايندگي جونيپر داريم توي آمل گهگاهي اشتباهاً‌همراه لپ تاپ سي دي درايو.ر نمياد ولي ميتوني از نمايندگيش بگيري.

ssla
14-12-2008, 20:05
سلام دوست عزيز من خودم Sony FW 190 NEH دارم (البته هنوز به دستم نرسيده انشا.. تا عيد غدير به سلامت ميرسه:40:)
عارضم خدمتتون خيلي جاها رو سرزدم و کار رو ازپرس وجو گذروندم ،به قولي کل تهران و مشهد و اينترنت را شخم زدم ، هيچ يک از محصولات سري FW هيچ گونه لوح فشرده اي همراهشون نيست چه پلمپ تحويل بگيري په باز، يک بخش از فضاي هارد درايو سيستم رو مخفي و ازدسترس عادي جدا کرده و يک نسخه از ورژن سيستم عامل به همراه درايور کليه سخت افزارهاي کانفيگ شده روي سيستمت در اين Hidden Recovery Drive گنجانده شده ...

REGISTERED USER
15-12-2008, 11:24
تمام لپ تاپ های جدید از سال 2006 به این ور که تولید شده ، بجز برند DELL ، به اصطاح recovery without disc هستند و باید خودتان با استفاده از ابزارهای تهیه ریکاوری در محیط سیستم عامل که توسط شرکت عرضه شده ، دیسک های ریکاوری رو تهیه کنید

البته سونی های قدیمی سری FE داشتند ... من خودم داشتم دو تا سی دی اوریجینال نقره ای ریکاوری داشت که حاوی ویندوز XP و درایورها بود و نصبش 6 ساعت طول می کشید !!!