PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Adsl/امپراطور

terminator12
30-11-2008, 11:23
سلام
لطفا نظراتتون را نسبت به ADSL این شرکت بیان کنید
emperatoor.net

akhoond
30-11-2008, 15:01
سلام
لطفا نظراتتون را نسبت به adsl این شرکت بیان کنید
emperatoor.net

قبلا بحث ها شده در این مورد ، من فقط شنیده ها و خونده های خودم رو می گم :
1 _ توی سایت مرکز ما رو زده بود اکتیو ، که بعد معلوم شد داکتیوه :13:
2 _ توی پی تی یکی داشت بد می نالید ، می گفت که بعد از یه ماه رانژه نکردن ، پول رو هم پس نمی دن :13: :2:
3 _ یکی از دوستان پی تی ، که نمیانده صبا هست ، می گفت که نماینده دسته 2 صبا هست ( مگه لیگ برتره ؟ :31: منظورم این بود که نماینده نماینده هست ، نماینده خود صبا نیست )

کلا به شخصه توصیه نمی کنم :41: بهتر برید دنبال گزینه های دیگه ای که جواب پس دادن :20:

مرسی :10: :11: :46: :5:
یا حق

terminator12
03-12-2008, 09:53
ببخشید اگر پول کسی رو پس ندن که کلاهشون پس مرکس
ضممنا امپراطور با شرکت های pap فقط قرار داد دارد و از فضای مخابراتی انها استفاده می کند و ویژگی ان این است که همه جا پورت دارد و همه را ساپورت می کند

akhoond
04-12-2008, 10:57
ضممنا امپراطور با شرکت های pap فقط قرار داد دارد و از فضای مخابراتی انها استفاده می کند و ویژگی ان این است که همه جا پورت دارد و همه را ساپورت می کند

آره انگار ، نماینده همه هست اش :13:
اما چه فایده ، وقتی که این جوریه ، فایده نداره که .... :41:

babialex
06-12-2008, 14:11
اما تعرفه هاش دقیقا تعرفه های صبانت هستش

akhoond
06-12-2008, 15:05

همین دیگه ، خودش هم کامل رد می کنه ، ناراحت هم می شه اگه ازش بپرسی شما نماینده صبا هستید !! :31:

به هر حال یا برو طرف شرکتی که جواب پس داده باشه ، یا رو هیچی حساب نکن ، امکان این که قربانی بشی ، زیاد می شه ها :31: :10: :46: :11:

amin_v3x
13-03-2009, 21:36
من از اسیا نتورک adsl گرفتم اما تو سایت speedtest شرکت isp رو آسیا تک میزنه
احتما داره که آسیا نتورک هم واسطه باشه؟

isbn
13-03-2009, 23:49

یعنی شما میگی که امپراتور پرتا از خودشه ولی سرویس ماله یکی دیگست؟
یعنی به این کار نداره که صبانت تو مرکز ما عاطف مثلا که پرت آزاد نداره
واز خودش به ما پرت میده آخه جالب اینجاست که من زنگ میزنم به صبا میگم پرت دارین میگه نه ولی وقتی زنگ میزنم به امپراتور میگه داریم نمیدونم به کدوم اطمینان کنم:41:

ashkma
28-05-2009, 14:02
سلام
emperatoor.net

دوستان از هر کی میگیرید ا ام÷راتور نگیرید بهتون میگه سرعت ما 256تا 1مگ است 1به 4 میبندیم مستفیم میتونید فیلم ببینید در حالی که از ندا گستر میگیره و سرعتش 128 است در ضمن قرارداش هم 3 ماهه است کاری هم نمیتونید بگنید خلاصه کلاهی گه سر من رفت سر شما نره دانلودش گاهی 3و4 هم میشود خو دانید

ashkma
28-05-2009, 14:12

ام÷راتورواقعا کلاه برداره چون 128 رو جای 512 به شما میده ÷شتیبانی اش همان ÷شتیبانی صباست وقتی ازشون می÷رسی من چه صورعتی توی دستگاه شما دارم میگه 128میگم به من ام÷راتور.512 فروخته میگه سرت گلاه گذاشته :41:

samidsamid
30-05-2009, 17:03
سلام
emperatoor.net

به نظر من فقط میشه اسم کلاه بردار روی شرکت امپراطور گذاشت.
اگه با شرکت امپراتور یا همون آرمان تصمیم شریف تماس بگیری بهت میگن سرعتشون بین 256 با 1024 و متوسط سرعت دانلود 60 خواهد بود و نسبت نقسیم سرویس (share) هم 1 به 4 هستش که با توجه به قیمتش میارزه.
وقتی پولو میدی تو قراردادت میزنن سرویس آبی یا ....
بعد که میای کار کنی میبینی سرعتت حدود 17 تا 22 و توی 1 ساعت 2 دقیقه تا 100 هم میره. ولی متوسطش رو من حساب کردم هیچ روزی بیشتر از 20 نشد.

زنگ زدم به پشتیبانیش دیدم میگه صبا نت بفرمایید! خلاصه صحبت که کردم فهمیدم سرویس من 128 نه 512 تا 1024
به دفتر خودشون زنگ زدم اول گفت فیبر نوری ایران خرابه. بعد گفت خظتون تو مرکز مخابرات ایراد داره. بعد که گفتم من با صبا نت چک کردم و فهمیدم 128 و اگه پولمو پس ندین شکایت میکنم گفت نمیتونی شکایت کنی چون تو قراردادت سرعت ذکر نشده و فقط نوشته 5 گیگا بایت. که راست میگه نوشته سرویس آبی 4 گیگ!

زنگ زدم با صبا نت و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی صحبت کردم و اسم شرکت رو نوشت
اگه کسی پایه باشه همه با هم پی شو بگیریم و به نتیجه برسه خیلی خوشحال میشم
نه به خاطر پولش، به خاطر اینکه جا بیافته مردم رو اینجوری کیسه نکنن

babialex
03-10-2010, 02:44
هنوزم که سایتش بالاس و داره کار میکنه این شرکت بدنام