PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عزيزي ديگر حماسه ساز ملبورن نيست

MoJtaBa.R
30-11-2008, 00:20
به دليل درگيري با يك خبرنگار
جعفري: عزيزي ديگر حماسه ساز ملبورن نيست
خبرگزاري فارس: مدير عامل باشگاه مقاومت سپاسي شيراز گفت: از نظر ما خداداد عزيزي ديگر حماسه ساز ملبورن نيست و از او شكايت خواهيم كرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، پس از درگيري خداداد عزيزي با يك خبرنگار شيرازي كه در پايان مسابقه مقاومت سپاسي با پيام مشهد رخ داد، جعفر جعفري مدير عامل باشگاه مقاومت در جمع خبرنگاران گفت: از نظر ما عزيزي ديگر حماسه ساز ملبورن نيست. او با تمام اهالي فوتبال از مربي و بازيكن تا خبرنگار درگير شده است.
وي افزود: آيا شخص ديگري باقي مانده كه عزيزي با او درگير نشده باشد؟ ما از عزيزي شكايت خواهيم كرد و خبرنگار مضروب را نيز پس از مرخص شدن از بيمارستان به انجام اين كار تشويق خواهيم كرد

MoJtaBa.R
30-11-2008, 00:20
با اشاره به درگيري پايان مسابقه
عزيزي: خبرنگار خوش‌شانسي بود كه بيشتر كتك نخورد
خبرگزاري فارس: قائم مقام باشگاه پيام مشهد گفت: آن خبرنگار خوش شانس بود كه بيشتر كتك نخورد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، خداداد عزيزي در مورد درگيري با يك خبرنگار پس از پايان مسابقه با مقاومت سپاسي گفت:‌ اين خبرنگار در صندلي رديف بالايي من در جايگاه ويژه نشسته بود و مدام از ابتداي مسابقه كنايه مي‌زد. حرف هاي او به مزاج من و اطرافيانم خوش نيامد كه اطرافيانم او را از پله‌ها به پايين انداختند.
وي ادامه داد: من هم اگر در شهري غريبه بودم ترجيح مي‌دادم سكوت كنم و حرفي بر زبان نياورم زيرا در شهر غريب نمي‌توان زياد اعتراض كرد.
عزيزي تاكيد كرد: به نظر من خبرنگار مذكور خوش‌شانس بود كه بيشتر كتك نخورد.
پيام مشهد اين مسابقه را با نتيجه يك بر صفر به حريف خود واگذار كرد.

oh my god
30-11-2008, 13:49
خبرگزاري دانشجويان ايران - مشهد
سرويس: ورزشي - فوتبال

خداداد عزيزي، قائم مقام باشگاه پيام خراسان رضوي پس از اين درگيري گفت: اين خبرنگار شيرازي پس از اتمام بازي در جلوي من و چند تن از بازيكنان كه در جايگاه نشسته بوديم، شروع به كري خواندن و فحش دادن كرد كه به خاطر اين عملش همراهان من او را هل داده و شروع به كتك زدن كردند.

وي افزود: در اين كشور كسي را به خاطر صلوات فرستادن كتك نمي‌زنند و پس از فحش دادن بود كه اين خبرنگار مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

عزيزي ادامه داد: اين درست نبود كه اين فرد كه ميهمان ما بود به ميزبان خود فحاشي كند و حقش بود كه در ازاي فحاشي‌اش كتك بخورد.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا خود او در اين درگيري شركت داشته است، گفت: من كاري نكرده‌ام و همراهان من با اين فرد درگير شده‌اند.

mstf666
01-12-2008, 12:31
امشب 90 دیدنیه !

avecina.ir
01-12-2008, 15:10
خداداد توی ملبورن اگه آدم هم میکشت همه ی ایرانیها میپرستیدنش
حالا چی شده که همین ملت زنده کش مرده پرست دارن سه چهار ساله فحشش میدن معلوم نیست! مثل بقیه ی سوپراستارهای دیگه که توی ایران که یک مدتی آدم خوبه هستن و یک شبه آدم بده میشن !
اون خبرنگاره هم نباید فحش میداده چون آدم رو که بیخودی کتک نمیزنن!!! توی کوچه و خیابون هم اگه فحش بدی تا جایی که جا داره میزننت! استادیوم که دیگه با اون اوضاعش جای خود داره

avecina.ir
01-12-2008, 15:15
همونجوری که گفتم طبق معمول ما ایرانیها٫ خداد شده ادم بده
کاریشم نمیشه کرد.فقط بدیهاش رو بردن زیر ذره بین.درست مثل دایی یا قطبی یا رضازاده و دیگران

امروز تو ایران ورزشی بود فک کنم یه مطلب خوندم که ........

اصلا ولش نظرم را نمی گم ولی خودشو می زارم اینجا
متاسفانه همین مجله های ورزشی بعضی وقتها بدترین خیانتها و توهینها رو به ورزشکارا میکنن.این که دلیل درستی نیست.اون مقاله رو هم یکی مثل من و تو نوشته دیگه

bleu2u4u
01-12-2008, 21:12
من با كاري كه خداداد كرد كاري ندارم ولي
پست ترين مردمان اين خبرنگارها هستند
هميشه هر طرف كه به نفعشون باشه ميرن (چه ورزشي چه سياسي و ...)

Benygh
01-12-2008, 21:21
من با كاري كه خداداد كرد كاري ندارم ولي
دقیقا ...
دیشب دیدم این خبرنگاره با از میگه اقای عزیزی منو زد ... و درد میکشه الکی ... شاید هم نه !
ولی عزیزی هم خوب جواب داد ... گفت : فحش داد تا میخورد زدنش بچه ها ... :دی

ali_manutd_2007
01-12-2008, 21:33
به نظر من بهترین حرفو همین جعفری مدیرعامل مقاومت زد : "او با تمام اهالي فوتبال از مربي و بازيكن تا خبرنگار درگير شده است " . راست هم میگه ، دیگه کی مونده که عزیزی بهش نپریده باشه ؟ همه یا سیاه بازن یا ...
کدوم آدم عاقلی این قدر به پروپای دیگران می پیچه ؟ ( به درست و غلطش کار ندارم ) کدوم منطقی کتک زدن یه فرد دیگه رو تأیید میکنه ؟ عزیزی با این کارا فقط زمان کنار گذاشتنش از فوتبال رو جلو میندازه :41: واقعا حیفه ...

Alireza Taji
01-12-2008, 21:49
حرفتون را اصلا قبول ندارم!
چون خبرنگاران ادمهای اشغالی هستند پس خداداد باید این حق را داشته باشه که یاده چاله میدون بیفته و مثل سگ بیفته به جونشون ؟

همونجوری که گفتم طبق معمول ما ایرانیها٫ خداد شده ادم بده
کاریشم نمیشه کرد.فقط بدیهاش رو بردن زیر ذره بین.درست مثل دایی یا قطبی یا رضازاده و دیگران

احترام هرکس دست خودش هست
چطور کسی روی هادی ساعی زوم نمیکنه؟
دایی،قطبی و رضا زاده اگر می بینید وضعشون این هست مطمئن باشید کاری کردند.

امیدوارم یک برخورد جدی با خداداد بشه

gmuosavi
01-12-2008, 22:03
بین خودمون باشه ولی وقتی قرار باشه کسی رو خراب کنیم ...

============================

عزیزی با چشمانی اشکبار:

خداداد را کشتند، کفن کردند و به خاک سپردند/اسرائیل باید محو شود نه من!

خداداد عزیزی بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان و سرمربی مستعفی تیم فوتبال پیام مشهد امروز در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال حاضر شد و در حالی که در برخی دقایق اشک می ریخت در مورد درگیری اش با خبرنگار یکی از روزنامه های ورزشی توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، نشست کمیته انضباطی خداداد عزیزی عصر امروز با حضور اعضای کمیته انضباطی ، مدیرعامل و نماینده حقوقی باشگاه پیام مشهد ، خداداد عزیزی و در غیاب قاسم محمدی خبرنگار مضروب و مدیرعامل باشگاه مقاومت سپاسی شیراز برگزار شد.

براساس این گزارش در این نشست خداداد عزیزی به دفاع از اتهامات وارده به خود طی روزهای گذشته پرداخت و گفت: ابتدا جا دارد که از کمیته انضباطی تشکر کنم که این فرصت را در اختیار من قرارداد که به اینجا بیایم و از خودم دفاع کنم.

وی ادامه داد: متاسفانه طی دو روز گذشته مطبوعات هر چه خواستند علیه من نوشتند. البته من برای کمیته انضباطی این حق را قائلم که با من برخورد کند و هر رایی را که خواست صادر کند. حتی می تواند من را از صحنه فوتبال محو کند اما باید این حق نیز به من داده می شد که از خودم دفاع کنم.

خداداد عزیزی ادامه داد: من از دوستان خبرنگاران گله دارم. ای کاش آنها ابتدا حرف های مرا می شنیندند و شنونده دفاعیاتم بودند و بعد هرچه می خواستند می نوشتند.

سرمربی پیشین تیم فوتبال پیام در ادامه خاطر نشان کرد: من از خبرنگاران به این خاطر گلایه دارم که همیشه با آنها رابطه خوبی داشتم و همیشه مرا متهم می کردند که چرا چنین رابطه ای دارم. ای کاش وقتی دفاعیات من مطرح می شد و ثابت می شد گناهکارم اینچنین به من می تاختند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
صلاحی مدیرعامل پیام و خداداد عزیزی در نشست امروز کمیته انضباطی

خداداد ادامه داد: مشکل من این است که هر چه به دلم می آید می گویم. طی دو روز گذشته مواردی عنوان شد که من کشش تحمل آنها را نداشتم. به همین خاطر امروز در کمیته انضباطی گریه کردم. با من رفتاری کردند که دوست دارم از فوتبال ایران فرار کنم. حتی اگر مرا محرومم کنند دیگر به فوتبال ایران برنمی گردم.

وی افزود: 20 سال است در فوتبال ایران هستم و همه کار برای تیم ملی و فوتبال کرده ام. در این مدت با تمام وجود زحمت کشیدم اما رفتارشان با من به اندازه یک فوتبالیست معمولی هم نبوده است. من از مطبوعات گلایه ندارم بلکه از کسانی گلایه دارم که در مورد خداداد عزیزی اظهار نظر کردند. کسانی در مورد من اظهار نظر کرده اند که نمی دانند زمین فوتبال مثلث است یا مستطیل ؟

عزیزی ادامه داد: افرادی کار مرا نکوهش کردند که خودشان به اندازه یکساعت هم دور زمین فوتبال ندویده اند. من به هیچ عنوان کار خودم را تایید نمی کنم و اشتباهم را قبول دارم. چون باعث درگیری با یک خبرنگار شدم. من که همیشه رابطه ام با خبرنگارن خوب بوده چه دلیلی داشت که بخواهم با درگیر شدن با یک خبرنگار این رابطه خوب را از بین ببرم. من نمی دانستم قاسم محمدی یک خبرنگار است و فکر می کردم او یکی از همراهان باشگاه مقاومت سپاسی است.

وی افزود: من از مطبوعات هیچ انتظاری ندارم و فقط می خواهم واقعیت ها را انعکاس دهند. ای کاش هشتم آذر اصلا نبود. خیلی ها دنبال این هستند که مردم خداداد عزیزی را فراموش کنند. اما نمی دانند که نمی توانند هشتم آذرماه را از ذهن مردم پاک کنند. شاید اگر هشتم آذر نبود اصلا این مشکلات هم بوجود نمی آمد.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه خاطرنشان کرد: من به مخالفان خداداد عزیزی پیشنهاد می کنم هشتم آذرماه را از تقویم پاک کنند. ماه آذر را 29 روز کنند که هشتم نداشته باشد.

وی ادامه داد: با رفتاری که با من شد دوست دارم از صحنه ورزش محو شوم. شنیده ام گفته اند خداداد عزیزی باید از صحنه روزگار محو شود . من حاضرم به خاطر بعضی ها از صحنه روزگار محو شوم.

عزیزی در ادمه نشست کمیته انضباطی خود به تشریح درگیری با خبرنگار روزنامه خبر جنوب پرداخت و گفت: درگیری در جایگاه ویژه ورزشگاه ثامن اتفاق افتاد. خبرنگار مضروب کنار مدیرعامل مقاومت نشسته بود. بعد یکسری اتفاقاتی رقم خورد که باعث شد 10 نفر از اطرافیان من به سمتش حمله ور شوند. در حین درگیری لباس من پاره شد و می توانستم بگویم من کتک نزده ام بلکه کتک خورده ام! اما خداداد عزیزی اهل دروغ گفتن نیست. من واقعیت را می گویم.

وی افزود: وقتی درگیر شدم خبر نداشتم که محمدی خبرنگار است. بعد که متوجه این امر شدم شب برای ملاقاتش به بیمارستان رفتم و به او گفتم به دو دلیل به ملاقاتش آمدم؛ اول اینکه خبرنگار است و نمی خواهم رابطه خوبم با خبرنگاران از بین برود. به همین خاطر رفتم تا از او عذرخواهی کنم. دوم اینکه دوستان من با 10 نفر به او حمله ور شدند و چون این درگیری ناجوانمردانه بود ؤفتم که عذرخواهی کنم.

خداداد عزیزی در ادامه دفاعیات خود خاطر نشان کرد: من حیران مانده ام که مگر من کسی را کشته ام که اینطور به من می تازند. من فکر می کنم این جریانات از جایی آب می خورد که بحث حضور من در تیم امید مطرح شد و برخی ها که نمی خواستند من به تیم امید بروم دست به کار شدند و سناریویی نوشتند تا خداداد عزیزی را محو کنند. غافل از اینکه کسی که عزت و ذلت می دهد به همین راحتی آدم را خار نمی کند.

وی افزود: آدم هایی که برای من سناریو نوشته اند را به خدا می سپارم. اعتقاد دارم دنیا دار مکافات است و در همین دنیا بزودی جوابشان را می گیرند. من فقط 45 بازی ملی دارم و محبوب مردم هستم اما برخی ها با 150 بازی ملی و 2 هزار گل ملی چرا محبوب نیستند؟ چون آن بالایی نمی خواهد.

عزیزی در ادامه تصریح کرد: در این دو روز مرا کشتند، کفن کردند و خاک کردند. توقع داشتم قبل از اینکه مرا خاک کنند می گفتند چرا با تو چنین برخوردی کردیم. من به درد این فوتبال نمی خورم چون بداخلاق هستم و باید پرتابم کنند بیرون؟

وی ادامه داد: باور کنید اینها سناریویی بوده که مرا محو کنند وگرنه این اتفاقات در فوتبال زیاد رخ می دهد. تیم امید پیشکش خودشان. من دوست دارم به فوتبال کشورم خدمت کنم اما نمی خواهم خودم را آویزان کنم و به هر قیمت مربی تیم امید شوم. من کارنامه دارم و سالها در این فوتبال حضور داشته ام با این شرایط دلیلی ندارد که خودم را آویزان این و آن کنم. امروز هم که مرا از فوتبال محو کنند می روم گوشه ای و با افتخاراتم در فوتبال زندگی می کنم. خوشبختانه از این فوتبال آنقدر به من رسیده است که تا آخرعمر هیچ مشکلی نداشته باشم.

خداداد عزیزی خطاب به برخی مسئولان ورزش کشور گفت: اگر من آدم بداخلاقی هستم بیایید مرا درست کنید چرا می خواهید مرا محو کنید کشتن امثال من در ورزش ایران رسم است.

وی ادامه داد: به من گفتند پدرم از شنیدن این خبرها شرایط خوبی ندارد. به همین خاطر با او تماس گرفتم که به من گفت خداداد؛ در اخبار از قول یک آقایی شنیدم که گفته خداداد باید از صحنه روزگار محو شود. من گفتم پدر منظور ایشان صحنه ورزش بوده و آنکه باید از صحنه روزگار محو شود اسرائیل است.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان ادامه داد: پدر من وقتی این را شنید گفت آرزو می کنم تو را از فوتبال محوکنند. دعای پدر من رد خور ندارد و مطمئنم که از صحنه فوتبال محو می شوم.

وی به انتقاد از اظهار نظر معاون سازمان تربیت بدنی پرداخت و گفت: من از کیومرث هاشمی گلایه دارم چرا که هنوز حرف های مرا نشنیده چنین اظهار نظری کرده است.

خداداد عزیزی ادامه داد: من آدمی هستم که اعتقاد دارم فوتبال را باید فوتبالی ها اداره کنند و آدم های غیرفوتبالی نباید در این ورزش باشند. من تا وقتی که در این فوتبال باشم چنین اظهار نظرهایی می کنم مگر اینکه مرا از صحنه فوتبال محو کنند.

تاریخ انتشار، تهران: ۱۹:۲۸ , ۱۳۸۷/۰۹/۱۱

gmuosavi
01-12-2008, 22:10
مجتبی شریفی:

باید اظهارات شاکیان را هم بشنوم/ رای نهایی هفته آینده اعلام می شود

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: رای نهایی در خصوص پرونده خداداد عزیزی پس از استماع اظهارات شاکیان و جمع بندی اعضای کمیته انضباطی اعلام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی شریفی رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که پس از جلسه رسیدگی به پرونده خداداد عزیزی سخن می گفت با بیان این مطلب افزود: بنده زمانی که از درگیری خداداد با یکی از خبرنگاران رسانه ها با خبر شدم بلافاصله با او تماس گرفتم ولی موفق نشدم با وی صحبت کنم تا اینکه از طریق رسانه ها در جریان این درگیری قرار گرفتم.

شریفی اضافه کرد : امروز دفاعیات خداداد عزیزی را شنیدم و قرار بود آقایان جعفر جعفری مدیر عامل باشگاه مقاومت سپاسی و قاسم محمدی خبرنگار مصدوم نیز در جلسه امروز شرکت کنند و حرف های آنها را هم بشنویم که آقای محمدی به دلیل شرایط جسمانی نتوانستند در این جلسه حضور پیدا کنند که امیدوارم این دو در جلسه بعدی شرکت کنند و بتوانیم اطلاعات کاملتری پیرامون این حادثه بدست آوریم.

رئیس کمیته انضباطی تصریح کرد: در جلسه امروز آقای خداداد عزیزی دفاعیات خود را مطرح کردند . خداداد قبل از جلسه از ما درخواست کرد به خاطر رابطه خوبی که با خبرنگاران دارد نشست امروز با حضور خبرنگاران برگزار شود و آنها دفاعیات من را بشنوند و اگر سوء تفاهمی وجود دارد برطرف شود و آنها در نوشتن مطالب خود حق و حقیقت را بدانند.

شریفی تاکید کرد: به همین دلیل جلسه امروز را برای حضور خبرنگاران آزاد اعلام کردیم .

وی یادآور شد: جلسه آینده کمیته انضباطی در خصوص این پرونده با حضور مدیر عامل باشگاه مقاومت و خبرنگار مضروب برگزار خواهد شد و تصمیم نهایی پس از جمع بندی صحبت های مطرح شده و با رای اعضای کمیته انضباطی مشخص خواهد شد .

رئیس کمیته انضباطی در پایان یادآور شد: آنچه لازم بود در خصوص اظهارات خداداد عزیزی بشنویم در این جلسه شنیدیم و از خداداد خواستیم در جلسه آینده هم با حضور مدیر عامل مقاومت و خبرنگار مضروب شرکت کند که خداداد اظهار داشت دیگر در هیچیک از جلسات کمیته انضباطی حاضر نخواهد شد و گفتنی ها را در جلسه امروز گفته است. با بررسی همه جوانب رای نهایی را هفته آینده اعلام خواهیم کرد.

تاریخ انتشار، تهران: ۱۹:۴۵ , ۱۳۸۷/۰۹/۱۱

avecina.ir
01-12-2008, 22:26
با عرض معذرت ولی میبینم که خیلی سطحی و ساده به جریان دارین نگاه میکننین درست مثل همین مجله های بی ارزش روزنامه فروشیا که برای فروش مجلاتشون حاضرن هر تیتری بزنن و هر کاری بکنن.... همین عنوان تاپیک رو یه نگاهی بنداز و تا آخرش رو بخون....تازه هنوز اوله این جریان سازی هستش باقیش توووو راهه.ولی آخره سر زمستون میره و روسیاهی به این ذغالهای بی ارزش که برای قهرمانهای ملی حاشیه سازی میکنن میمونه

به نظر من بهترین حرفو همین جعفری مدیرعامل مقاومت زد : "او با تمام اهالي فوتبال از مربي و بازيكن تا خبرنگار درگير شده است " . راست هم میگه ، دیگه کی مونده که عزیزی بهش نپریده باشه ؟ همه یا سیاه بازن یا ...
کدوم آدم عاقلی این قدر به پروپای دیگران می پیچه ؟ ( به درست و غلطش کار ندارم ) کدوم منطقی کتک زدن یه فرد دیگه رو تأیید میکنه ؟ عزیزی با این کارا فقط زمان کنار گذاشتنش از فوتبال رو جلو میندازه :41: واقعا حیفه ...
یک چیزی بذار بگم و خوب روی اون فکر کن:اگه نقطه ی منفی های زندگی هر کدوم از ماها که تازه نسبت به امثال خداداد سن و سال هم نداریم رو روی هم بذاری اونقدر بوی گندی ممکنه ازش درآد که کسی سلام هم نکنه بهمون.پس شک نکن که نویسنده ی این مقاله ی صفحه ی قبل فقط یک آدم مریض یا مغرض بوده که تا این حد سعی مجدانه کرده نقاط منفی زندگی خداداد روبزرگنمایی کنه.نوشته که خداداد با فلانی اختلاف داشت ..... با فلانی هم اختلاف داشت.... و....!! مگه اختلاف داشتن بده؟ چرا سعی کرده اختلاف رو بمعنی بد و دعوا و ناسازگاری به من و شما بخورونه؟ این ادمی که اینجور مطلب مینویسه یک آدم رند مریض و مغرض هست.شک نکن.نمیدونم با این تیپ افراد توی جامعه سروکارت افتاده که بخاطر اندک چیزی تمام خوبی ها و زحماتت رو لگد مال کنن؟ اگه تا حالا برخورد نداشتی با این تیپ تا از این جریان سازی ها واست بکنن مطمئن باش توی این جامعه ای که افراد با زد و بند دار و فاسد زود پیشرفت میکنن یکروزی سرو کارت میوفته باهاشون و اونروز بیاد این حرف من میوفتی.....
من که برام پیش اومده و بخاطر همون یخورده بهتر میفهمم پشت ماجرا چی ها هستش......
ضمنن این حرف خداداد رو هم توجه کن بهش:

باور کنید اینها سناریویی بوده که مرا محو کنند

چطور کسی روی هادی ساعی زوم نمیکنه؟

شما مثل اینکه توی جریا صحبتهای ساعی نبودی که پیش از المپیک پکن میگفت چقدر همین خبرنگارنماها و مجله ها برام دارن حرف درمیارن و چقدر از لحاظ روحی وضعش خراب بود بنده خدا
مگه این مجله ها و خبرنگارها و ..... بار اولشونه؟ نمیگم برو ببین با کیا اینکارها رو نکردن بلکه میگم برو ببین با کدوم ستاره های معروف علمی٫اجتماعی٫سیاسی٫ ورزشی٫ و.... اینکارها رو نکردن......

احترام هرکس دست خودش هست

بنظر من احترام اون خبرنگاره بددهن هم دست خودش بوده
البته این حرفم بمعنی تایید کتک خوردنش نیست
ولی اگه منم توی این تاپیک به شما فحش بدم تو هم نمی ایستی تماشا کنی.....!! اون آدم خبرنگارنما هم حتی ممکنه توسط یک عده کوک شده بوده تا با توجه به شناختی که از اخلاق خداداد داشتن یک بلوای اینجوری بپا کنن براش حالا نفعش به کی و کدوم جریانها میرسه یک موضوع پیچیده ایه خودش که در اینده معلوم میشه

oh my god
01-12-2008, 23:37
آقا هی خبرنگار خبرنگار نکنید. خبرنگار کاور مخصوص داره. جاش کنار زمینه. کارش کری خوندن توی زمین و کنار زمین و صلوات بی وفت فرستادن نیست. اصلا کی گفته این بابایی که کتک خوره خبرنگاره؟!!!!!! اصلا آدمی رو که صلوات رو واسه راه رفتن روی اعصاب دیگران بفرسته باید لعنت کرد. صلوات توی کمرش بزنه. کدوم خبرنگاریه که بره توی وی آی پی بشینه. اصلا یک نفرو کوک کردن که برن توی اعصاب خداداد بدبخت و ضایعش کنن. خداداد عزیزی تا زمانی که حیات وجود داره زننده گل پروزی بخش ایران به استرالیا است و نمی شه از توی فیلم ها و تاریخ و فلب ها پاکش کرد که. راست گفته اونی که باید محو بشه اسراییله نه حماسه ساز ملبورن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:19: اگه همین بابا خداداد رو می زد و کار خداداد به بیمارستان می کشید، همین خبرنگارا چی می گفتن؟!!!!!!!!! ضمنا یادمون نره، خداداد می گه من نزدمش و چندین آدم معتبر هم تاییدش کردن.

Alireza Taji
02-12-2008, 00:49
کسی منکره توانایی ها خداداد در دوران بازیگریش نیست
امانباید هرچیز را با هم قاطی کرد.
خود من عاشق بازیش بود و این را هم قبول دارم که این خبرنگار کمی مغرضانه مطلب نوشته وقتی میاد همچین حرفی میزنه کله حرفش زیر سوال میره

خداداد اين است . كسى كه در فوتبال ايران يك گل زد و خودش را از بازيكنانى مانند مديرروستا و گروسى و مومنى جدا ساخت، وگرنه او هيچ گاه كيفيت هاى يك بازيكن ملى پوش ستاره بى چون و چرا مانند عابدزاده، باقرى، مهدوى كيا و دايى را در ذات بازى اش نمى ديد .
اى كاش خداداد همان يك گل را نمى زد . مشت و لگد او فقط براى يك خبرنگار نبود كه در حقيقت او بر جامعه رسانه اى ايران ضربه زد .

خداداد اخلاق درستی نداره اما هیچکس نمیتونه بازیهاش ونقشی که در دوران خودش در تیم ملی داشت را منکر بشه.
اما این اولین بار نیست که خداداد همچین رفتاری داشته.

شما مثل اینکه توی جریا صحبتهای ساعی نبودی که پیش از المپیک پکن میگفت چقدر همین خبرنگارنماها و مجله ها برام دارن حرف درمیارن و چقدر از لحاظ روحی وضعش خراب بود بنده خدا
مگه این مجله ها و خبرنگارها و ..... بار اولشونه؟ نمیگم برو ببین با کیا اینکارها رو نکردن بلکه میگم برو ببین با کدوم ستاره های معروف علمی٫اجتماعی٫سیاسی٫ ورزشی٫ و.... اینکارها رو نکردن......
من نمیگم خبرنگاران ایران شاهکار هستند.
اتفاقا 90% فاسد هستند و از روی احساسات کور و گاهی الوده مطلب می نویسند اما این دلیل نمیشه که بیفتیم به جانشون و اینطور کتک بخوره.

بنظر من احترام اون خبرنگاره بددهن هم دست خودش بوده
البته این حرفم بمعنی تایید کتک خوردنش نیست
ولی اگه منم توی این تاپیک به شما فحش بدم تو هم نمی ایستی تماشا کنی.....!!

اول اینکه شما از کجا فهمیدی طرف فحش داده؟
حتی اگر فحش هم داده باشه کسی حق نداره اینطور کتکش بزنه!
مطمئن باش اگر به من فحش بدی کوچکترین حرفی بهت نمیزنم چون اینجا قانون داره و به مسئولین گزارش میدم.
خداداد اگر دید خبرنگار بهش فحش داده می رفت ازش شکایت میکرد

rootnt
02-12-2008, 00:55
وقتها بدترین خیانتها و توهینها رو به ورزشکارا میکنن

با اجازه منم یه نظری بدم
صد درصد این جمله ها رو قبول دارم
برای بالا بردن تیراژ روزنامه ها یا بالابردن تعداد بیننده حاشیه سازی می کنند و می دونن هم که اینهاست که به فوتبال (و اون چیزهای دیگه) لطمه می زنه
این از کتک زدن هم بد تره

MoJtaBa.R
02-12-2008, 01:32
بعضي اوقات آدمي يه کاري ميکنه و بعدش پشيمون ميشه

ايکاش هيچ وقت همچين تاپيکي رو من نميزدم !

کلا بعد ديدن و شنيدن حرفاي طرفين توي 90 معلوم شد که چه قدر فوتبال سياسي و کثيفي داريم

جديدا توي vip بيمارستان تلويزيون هم ميزارن و فرد مصدوم به راحتي هر چه تمام تر مث اينکه توي هتل و در حال استراحت ، ازش بهره ميبره !

کثيفتر از حرفايي که اين فرد مصدوم ميزد برنامه ي مزخرف آفسايد در شبکه ي پن تي وي بود که از خداداد به صورت يه آدم لمپن و بي هويت نام برد و حتي در جايي افشين قطبي رو به ريا و تزوير در برگردوندن لهجه متهم کرد که مردم رو گير آورده بود و ...

اونايي که برنامه رو ديدن حتما متوجه ي ضد و نقيض صحبت کردن فرد مصدوم شدند که اول جايگاه رو 5 نفره ميگفت و بعد 25 نفره و ....

در کل تا روشن شدن قضيه اين کاري که انجام شد من خودم به شخصه ناراحت شدم ولي با ديدن برنامه ي امشب متاسفانه چهره ي کثيف حاکم بر فوتبال نمايان شد که چه قدر راحته که آدم با سوء استفاده از موقعيت خودش انسانيت رو زير سوال ببره

اين نظر شخصيست و احتمال داره خيليا مخالف باشن ولي : اي کاش ...

mstf666
02-12-2008, 01:40
کاش یک فیلم از اون صحنه رو بشه تا مشخص بشه کدومشون خالی میبندن.

شاید خداداد به خاطر موقعتیش میزنه زیر همه چی ...
چون توی مصاحبه بعد از بازی مشخص بود که درگیر شده و لباسش پاره شده.
از طرفی این یارو حتما یک کاری کرده که ریختن زدنش.

یکیشون خیلی قشنگ داره فیلم بازی میکنه !!!

به قول دوستمون فوتبال کثیفی داریم...

MoJtaBa.R
02-12-2008, 01:51
اما چند تا نکته هست

يکيش اينکه چه طور شب آدم راضي باشه ولي صبح بره به خاطر توصيه ي سرهنگ ! شاکي بشه ؟!

حالا هم که ميخوان از مشهد بيرونش کنن !!!؟؟؟!!!

بعدي :

MoJtaBa.R
02-12-2008, 01:53
بعديش رو هم خودم ميگم

خدادا بي کله تر از اين حرفاست که بخواد مظلوم نمايي بکنه

حد اقل با ... کردن به جناب سرهنگ نشون داد از گفتن حقيقت نميترسه

بعدي تر :

MoJtaBa.R
02-12-2008, 01:57
بعدي تر هم اينکه هر طور فکر کنيم به طرز خيلي مسخره اي باز هم پاي دين اومد وسط : کي به خاطر صلوات کسي رو زده

صلوات نه توهينه نه تمسخره نه ...

متاسفانه ما ايرانيها نه از کلمات درست استفاده ميکنيم نه از اعتقاداتمون

تا برق مياد ميگيم صلوات بفرست و ...

در کل هميشه از دين سوء استفاده ميکنيم به طوري که به نفع خودمون بشه ولي جايي که به ضررمون باشه انکارش ميکنيم

اينا نظر شخصيه که ميتونه اشتباه باشه

MoJtaBa.R
02-12-2008, 02:00
يه روزي به امضاي يکسي گير دادم ک يعني چي ايني که نوشتي ...

حالا امضايي که خودم گذاشتم مصداق همين برنامه ي امشب 90 هست

چارلي چاپلين: در دنيا جاي كافي براي همه هست پس بجاي اينكه جاي كسي را بگيري سعي كن جاي خودت را پيدا كني

کاري که خيليا حتي بهش فکرنميکنيم چون فقط نوک دماقمون رو ميبينيم و از ديگران غافليم

franch
02-12-2008, 02:35
بالاخره اين وسط يكي داره دروغ ميگه. اونم به احتمال زياد خبرنگاره هست.

oh my god
02-12-2008, 09:17
بابا این یارو خبرنگار نیست. هی می گن خبرنگاره. اصلا خبرنگار اونجا چکار می کنه؟ یک سئوال. اگه پلیسی توی ساعت غیر اداری،کاری کنه یا جایی بره که پلیس حق ورود نداره. کاری کنه کتکش بزنند، باید بگن یک پلیس کتک خورده؟ اون از تهمتی که شیرازی ها به قطبی زدند:21: و کشوندنش کمیته انظباطی و این هم از پاپوشی که واسه خداد دوخته اند. اصلا جریان چیه؟ :21:
وقتی هل می شن و سریع می گن خداداد بایستی از صحنه فوتبال حذف بشه، وقتی منتظر رای کمیته انظباطی نمی شن و رای میدن. یعنی اینکه پاپوش واسه خداداد دوخته اند دیگه. :21:

keshish
02-12-2008, 09:40
من هم یه چیزی گفته باشم:
دقت کردید این چند وقته خبرنگاران یه پای ثابت درگیریها بودند؟
من نمی دونم این قشر از افراد جامعه فکر می کنند کی هستند؟به چی خودشون می نازند که فکر می کنند در هر شرایطی هر سوالی رو که پرسیدند باید یه جواب مودبانه بگیرند؟
حجازی پارسال در اوج فشاری که روش بود جواب خوبی به اون خبرنگاران داد و اما دیدید چه بلایی سر حجازی آوردند؟
الآن روزنامه های ما شده 90 درصد چاخان که نوشته و گزارش همین خبرنگاران از خود راضی هست.
آخه به خبرنگار چه ربطی داره که فلانی چرا بازی کرد یا نکرد؟چه ربطی داره که سیستم تیم چرا 4-4-2 هست؟
این بابا هم معلوم نیست واقعاً خبرنگاره یا نه اما هرکی هست حتماً یه کاری کرده یه کتکش زدند.

راستی خدا اون دنیا به داد فردوسی پور برسه که این همه داره این و اون رو به جون هم میندازه و خودش تا بناگوش نیشش بازه

oh my god
02-12-2008, 10:06
خبرنگارا آدمای خودخواهی هستند که با جاسوسی خبری رو به دست می آورند و سپس صاحب خبر رو بیچاره می کنند. خبر رو می فروشند و با این کار پول به دست می آورند. تازه این خوبه. وقتی یک مصاحبه خیالی با کسی می کنن که ازش خوششون نمی آید. نمی خوام بگم که خبرنگار ها همشون آدمای بدی هستند ولی کلا آدمای نامیزونی هستند. خدا آخر و عاقبتشون رو به خیر کنه. باز هم می گم. این یک مورد به نظر خبرنگار نمی آد.

bleu2u4u
02-12-2008, 13:26
اي كاش ميشد يه نظرسنجي راه انداخت كه هر كس با توجه به برداشت خودش از صحبتهاي اين دو نفر تو نود

به يكيشون راي بده.من خودم شخصا بي بيگناهي خداداد راي ميدم.

اصلي ترين دليلم هم اينه كه خداداد از همون دقيقه اول حرفش يكي بود و تو حرفاش هيچ تناقضي نبود
ولي اون يارو هر دقيقه يه حرف ميزد

franch
02-12-2008, 13:48
گفتن حالش خوب شده رفته خونشون ولي تو نود كه مصاحبه ميكرد ميگفت تو بيمارستان هست. كاملا معلوم بود كه خالي ميبنده.

franch
02-12-2008, 14:01
پس از حضور در كميته انضباطي
عزيزي: كيومرث هاشمي نبايد عليه من صحبت مي كرد

خبرگزاري فارس: قائم مقام باشگاه پيام مشهد گفت: از كيومرث هاشمي گلايه دارم چرا كه نبايد به عنوان نفر دوم ورزش در رسانه ملي عليه من صحبت مي‌كرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري فارس، خداداد عزيزي پس از حضور 45 دقيقه‌اي در كميته انضباطي فدراسيون فوتبال در جمع خبرنگاران گفت: از كيومرث هاشمي گلايه دارم. او نبايد به عنوان نفر دوم ورزش در رسانه ملي عليه من صحبت مي‌كرد و مي‌گفت كه با خداداد چگونه برخورد مي‌كنيم.

وي درحالي كه به شدت گريه مي‌كرد، افزود: هاشمي بايد ابتدا به من فرصت دفاع كردن مي‌داد و بعد آنگونه عليه من صحبت مي‌كرد. حماسه‌ساز ملبورن هستم و نبايد اينگونه با من برخورد مي‌شد.
سرمربي مستعفي تيم پيام مشهد در خصوص درگيري خبرنگار شيرازي اظهار داشت: اول از همه بايد بگويم آن خبرنگار كاوري نپوشيده بود و شكلش به هيچ عنوان به خبرنگارها نمي‌خورد. البته اطرافيان من با او درگير شدند و ديگران او را كتك زدند. امروز دفاعياتم را به كميته انضباطي ارائه كردم و منتظر راي خواهم بود.
عزيزي ساعت 17 امروز وارد جلسه كميته انضباطي شد؛ آن هم در شرايطي كه قرار بود اين جلسه ساعت 18 برگزار شود. عزيزي به درخواست خودش ساعت 16 به فدراسيون رفت و پس از يك ساعت معطلي اين نشست برگزار شد.
علي صلاحي مدير عامل باشگاه پيام در اين نشست حضور داشت كه او نيز در اين جلسه مانند خداداد گريه كرد و گفت:‌ براي اين مملكت جنگيده‌ام چرا اين مربي را اينقدر اذيت مي‌كنيد.
عزيزي تاكيد داشت كه خبرنگاران حتما بايد در جلسه حضور داشته باشند.

keshish
02-12-2008, 14:02
اصالً یه چیز دیگه.کسی که تو مراقبتهای ویژه بیمارستان هست و حالش خرابه چطور میتونه راه به راه به چهل تا روزنامه و خبرگزاری مصاحبه کنه؟

MORINIO
02-12-2008, 14:39
کاملا مشخصه که خبرنگاره دروغ میگه! اصلا خوب شد زدنش:27:

@R3Z
02-12-2008, 14:39
دم خداداد گرم
کسی که چیزی حالیش نمیشه و خودش رو میکنه فلسطین و قدس و خداداد که حق به گردن فوتبال داره رو میکنه اسراییل همون بهتر که کتک بخوره.فکر کرده با چاپلوسی میتونه همه کاری بکنه.میاد دست میذاره رو زخم سیاست مدارا و مسوولان ایران که خداداد رو خراب کنه
ولی خداداد واسه من همون حماسه ساز ملبورن هست.حالا این خبرنگارای روزنامه ها و سایتها هم برن تا میتونن از اون همکار بی شرمشون دفاع کنن.کسی که جلوی 70 میلیون آدم تو تلویزیون اینجوری خالی بندی و ریا میکنه معلومه چه آدمیه.
خداداد رو عشقه که یه ملت رو با اون گلش خوشحال کرد.و 100 درصد اون دنیا هم این ارزش داره.اینا هم خداداد رو به خدا بسپرن تا اموراتشون بگذره
موفق باشید

bleu2u4u
02-12-2008, 16:45
اينجور كه پيداست اينجا بيشتريا مثل خود من اعتقاد دارن حق با خداداد است

Alireza Taji
02-12-2008, 20:02
خیلی سخت هست که بگی کدوم دروغ میگه
من با توجه به سابقه ی که خداداد داره این احتمال را می دم که خداداد هم کتکش زده باشه اما این خبرنگاره هم شب خیلی مظلوم نمایی کرد.

bleu2u4u
02-12-2008, 22:36
2 پست قبلي 100 درصد تاييد ميشه

mstf666
02-12-2008, 22:54
یکی از احتمالاتی که من میدم اینه :(فقط احتماله ها!)

خبرنگاره 90% از حرفاش حقیقته و خداداد 100% حرفاش دروغه !

bleu2u4u
02-12-2008, 23:38
يه كوچولو به مغزت فشار بيار

توي اين 7-8 سال خداداد چند بار بخاطر گفتن حقيقت سرش رو زير دار برده

حالا من نميگم خداداد 100 درصد راست ميگه ولي تا 80 درصد رو مطمئنم

كه اين 20 درصد واقعا در مقابل خاليهاي تابلويي كه خبرنگار ميبست قابل چشم پوشيه

damn
02-12-2008, 23:51
چرا اینقدر به این بها داده میشه؟

MoJtaBa.R
03-12-2008, 00:38
حقیقتی که کمیته انضباطی ندید

ورزش > فوتبال داخلی - مشخص نشد چرا مستندی که فردوسی پور برای برنامه دیشب آماده کرده بود، پخش نشد. در این برنامه پیروانی هم روی خط نیامد تا صحت ادعای خبرنگار ثابت نشود. پیروانی امروز تایید کرد که تماس های نزدیکان خداداد باعث شد او در این ماجرا پادرمیانی کند...
علی جوادی - جلسه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره اتفاقات تلخ ورزشگاه ثامن، عصر دیروز و تنها چند ساعت پیش از آغاز برنامه 90 شروع شد و بدون آنکه نتیجه ای داشته باشد، به انتها رسید. جلسه ای که به دلیل برخی حرف های نادرست رد و بدل شده در آن، دل خیلی ها را به درد آورد.
سرهنگ جعفری که در برنامه 90 از سوی خداداد عزیزی به تنظیم سناریویی برای حذف خودش محکوم شده است، اولین منتقد جلسه دیروز بود. او در این باره گفت: «خداداد دارد همه چیز را وارونه نشان می دهد. او می خواهد با گریه و انحراف مسیر تحقیق، دل اعضای کمیته انضباطی را به دست آورد. روشی که او برای مقابله با این اتفاق انتخاب کرد به هیچ عنوان درست نیست. او دارد با قلب واقعیت به فوتبال خیانت می کند. هیچ یک از آنهایی که در جلسه کمیته انضباطی شهادت دادند اصلا در جریان درگیری و ماجرا نبودند و من از کسی مثل آقای صلاحی که سردار این مملکت است تعجب می کنم که چرا از چنین فردی حمایت می کند.»
آنچه جلسه کمیته انضباطی را به سود خداداد تغییر داد اشک های بازیکن پیشین تیم ملی بود. مدیر باشگاه مقاومت شهید سپاسی در این باره گفت: «او می خواهد با گریه کردن رای اعضای کمیته را تغییر دهد. او با این کار می خواهد یک حقیقت بزرگ را محو کند.»
جعفری که از سوی صلاحی به بی تفاوتی محکوم شده بود از این موضوع هم گلایه کرد: «من متعجم که چرا این گونه صحبت می کنند. در آخر بازی و بعد از خاتمه همه این ماجراها، من همراه تیم به هتل رفتم، سرپرست تیم به کلانتری رفت و یکی از اعضای کادر فنی هم همراه با قاسم محمدی خبرنگار مضروب به بیمارستان رفت. آقای صلاحی گفتند 10 دقیقه بعد از این اتفاق به جعفری زنگ زدم که او داشت شام می خورد در حالی که تماس ایشان حدود یک ساعت بعد از اتفاق بود.»
در حالی که گفتگوی تلفنی خداداد عزیزی و خبرنگار مصدوم در برنامه 90 به جاهای باریک کشیده شد، محمدی سعی کرد با بیان ریز حقایق به روشن شدن واقعیت کمک کند در حالی که خداداد با تیزهوشی سعی می کرد از حقیقت فرار کند. نکته مهمی که باعث شد خداداد بارها از فردوسی پور بخواهد با افشین پیروانی تماس بگیرد، بخشی از برنامه بود که در آن محمدی مدعی شده بود پیروانی به سفارش خداداد با او تماس گرفته و او هم به همین دلیل رضایت داده تا خداداد به خانه اش برود. در حالی که خداداد کاملا منکر این قضیه بود و می گفت اصلا پای پیروانی را به این قضیه باز نکرده است. تلاشی که برنامه 90 برای تماس با پیروانی صورت داد، به جایی نرسید تا در این برنامه مشخص نشود کدامیک از این دو نفر در این زمینه درست می گویند.
امروز پیروانی در گفتگو با یکی از دوستانش تایید کرد که دیشب به دلیل حفظ شخصیت خداداد تلفن همراهش را خاموش کرده است. او در این گفتگوی تلفنی چنین گفت: 3 نفر از طرف خداداد با من تماس گرفتند و من هم به همین دلیل به این خبرنگار زنگ زدم و خواستم شکایتش را پس بگیرد وگرنه من از کجا خبر اتفاق مشهد را به این سرعت متوجه می شدم؟ من برای این تلفنم را خاموش کردم که در این برنامه علیه خداداد شهادت ندهم.
نکته مهم دیگر در این ماجرا مصاحبه ای بود که دکتر شریفی، رئیس کمیته انضباطی با برنامه 90 انجام داد. او در این مصاحبه اشتباه بزرگی مرتکب شد که خیلی ها را متجب کرد. او در این برنامه گفت: «اصلا مشخص نیست این فرد چکاره است. او اگر خبرنگار بود که حتما کاور داشت. پس بحث خبرنگار بودن او کاملا منتفی است و ما فقط به عنوان یک انسان پرونده اش را بررسی می کنیم.»
بیان چنین جملاتی آن هم از سوی رئیس کمیته انضباطی که سابقه قضاوت فراوانی هم دارد، تعجب بسیاری از اهالی فوتبال را برانگیخت. خیلی ها از این موضوع شگفت زده هستند که چرا رئیس کمیته انضباطی تفاوتی بین خبرنگاران با عکاسان و تصویربردارانی که در حریم بازی حضور دارند، قائل نیست و ملاک او برای خبرنگار بودن یا نبودن افراد، کاوری است که در هیچ ورزشگاهی از جمله ورزشگاه آزادی اصلا به خبرنگاران داده نمی شود. به نظر می رسد کمیته انضباطی حقیقت بزرگی را که جامعه ورزش خیلی راحت به آن رسیده را اصلا یا نمی بیند و یا نمی خواهد که ببیند.
موضوع پرونده تازه خداداد عزیزی با آنکه کاملا برای دوستداران ورزش روشن شده، هنوز در کمیته انضباطی تحت بررسی است و در حالی که سازمان تربیت بدنی خواستار صدور سریع حکم سنگینی علیه خداداد بود، این کمیته هنوز شتابی برای صدور حکم او خود نشان نمی دهد. این آرامش در کنار اتفاق عجیبی که در برنامه دیشب 90 افتاد کمی فضای فعلی حاکم بر ورزش را ترسناک کرده است. فردوسی پور برای برنامه دیشبش مستندی از تمام بداخلاقی ها و جنجال های حاشیه ای خداداد آماده کرده بود که متاسفانه فقط 3 ثانیه از آن را نشان داد و به طرز مشکوکی از اصرار برای فاش شدن ماجرا خودداری کرد. شاید این موضوع هم از آن دسته پرونده هایی است که برای دیدن فرجامش باید از زمان کمک گرفت.

MoJtaBa.R
03-12-2008, 00:40
مدیرعامل باشگاه مقاومت سپاسی، اظهارات خداداد عزیزی و علی صلاحی مبنی بر تشریح حواشی و اتفاقات پایان بازی پیام مشهد - مقاومت سپاسی شیراز را کذب محض دانست.

جعفر جعفری در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب افزود: متاسفانه در جلسه شب گذشته کمیته انضباطی، خدادادعزیزی می خواست با گریه و ظاهرسازی حواشی و اتفاقات رخ داده در جایگاه vip ورزشگاه ثامن مشهد را لوث کند. در این بین آقای صلاحی، مدیرعامل باشگاه پیام نیز مسائلی را عنوان می کرد که دور از واقعیت بود.
وی با گلایه از تصمیم رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در احضار یک جانبه خداداد عزیزی و دیگر مسئولان باشگاه پیام مشهد گفت: ما از آقای شریفی گله داریم. ایشان باید از ما نیز برای شرکت در نشست شب گذشته کمیته انضباطی دعوت به عمل می آورد تا در مقابل خداداد عزیزی و همراهانش از خودمان دفاع می کردیم.
مدیرعامل باشگاه مقاومت سپاسی شیراز خاطرنشان کرد: ما در انتظار نشست آتی کمیته انضباطی هستیم تا به همراه آقای قاسم محمدی (خبرنگار مضروب) و شاهدان موجه خود اتفاقات رخ داده در پایان بازی پیام - مقاومت را به استحضار اعضا کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برسانیم.
جعفری با تاکید بر موجه بودن شاهدان باشگاه مقاومت سپاسی شیراز افزود: نمی دانم از سوی خداداد عزیزی و باشگاه پیام چه کسانی برای شهادت دادن به کمیته انضباطی معرفی شدند اما آنچه من در پایان بازی روز شنبه دیدم مغایر با شهادت آنهاست. متاسفانه شهادت شاهدان باشگاه پیام دروغ محض است.
وی در واکنش به اظهارات علی صلاحی، مدیرعامل باشگاه پیام مشهد مبنی بر اینکه " جعفری 10 دقیقه پس از پایان بازی پیام مشهد - مقاومت سپاسی در ورزشگاه حضور نداشته است"، افزود: من در پاسخ آقای صلاحی باید بگویم که ایشان اصلا در صحنه درگیری حضور نداشت و ساعتی پس از رخ دادن این حادثه با من تماس گرفت و با گریه از وقوع این حادثه ابراز تاسف می کرد.
مدیرعامل باشگاه مقاومت سپاسی شیراز ادامه داد: از سردار صلاحی به هیچ عنوان انتظار نداشتم که از آدمی طرفداری کند که سابقه‌اش در فوتبال ایران برای همه مشخص است.
جعفری یادآور شد: در صحنه درگیری علاوه بر خداداد عزیزی، دو بازیکن خارجی تیم فوتبال پیام نیز حضور داشتند. متاسفانه در کمیته انضباطی به این موضوع اصلا توجه نشده است. عزیزی سرمنشا درگیری بود و در زد و خورد با خبرنگار شیرازی دو بازیکن پیام هم او را همراهی می کردند.
وی خاطر نشان کرد: خداداد می گوید، برای او سناریو نوشته اند از فوتبال محوش کنند. چه کسی برای او سناریو نوشته است؟ خودش باعث درگیری شده و امروز می خواهد با دروغ گویی کار زشتی کرده را توجیه کند.
مدیرعامل باشگاه مقاومت سپاسی شیراز برخورد خداداد عزیزی را غیر اخلاقی و غیر ارزشی خواند و گفت: من تا زمان خروج بازیکنان تیم فوتبال مقاومت از ورزشگاه ثامن الائمه در این ورزشگاه حضور داشتم. پس از آن من همراه تیم به هتل رفتم، سرپرست تیم مان به کلانتری رفت و یکی از مربیان مقاومت همراه محمدی به بیمارستان رفت. با این شرایط نمی دانم آقای صلاحی چطور مدعی‌اند ما در ورزشگاه ثامن حضور نداشتیم

MoJtaBa.R
03-12-2008, 00:44
جالب اينجاست که تماميه قلم به دستان به صورت متحد گونه اي يه چيز رو ميگن : خداداد دروغ گوست

يکي هم ننوشته که حق شايد و شايد با خداداد باشه

چون همشون مث اينکه توي حادثه بودند !!!!!!!!!!!!!!

mstf666
03-12-2008, 00:45
توي اين 7-8 سال خداداد چند بار بخاطر گفتن حقيقت سرش رو زير دار برده

حالا من نميگم خداداد 100 درصد راست ميگه ولي تا 80 درصد رو مطمئنم

كه اين 20 درصد واقعا در مقابل خاليهاي تابلويي كه خبرنگار ميبست قابل چشم پوشيه

خداداد وقتی عصبانی میشه دیگه کنترلی روی خودش نداره !:31:
بنابراین کتک زدن خبرنگاره دور از انتظار نیست.

اگر خداداد هم راست بگه بازم حداکثر 50 درصد از حقیقت رو گفته !!!!!

(این درصدها منو کشته.)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
شما هم درست تر صحبت کن ....:46:

bleu2u4u
03-12-2008, 00:49
نکته مهمی که باعث شد خداداد بارها از فردوسی پور بخواهد با افشین پیروانی تماس بگیرد، بخشی از برنامه بود که در آن محمدی مدعی شده بود پیروانی به سفارش خداداد با او تماس گرفته و او هم به همین دلیل رضایت داده تا خداداد به خانه اش برود. در حالی که خداداد کاملا منکر این قضیه بود و می گفت اصلا پای پیروانی را به این قضیه باز نکرده است. تلاشی که برنامه 90 برای تماس با پیروانی صورت داد، به جایی نرسید تا در این برنامه مشخص نشود کدامیک از این دو نفر در این زمینه درست می گویند.

اگه محمدي راست ميگفت پس چرا وقتي خداداد گفت زنگ بزنيد به پيرواني سريع به پته پته افتاد و بعدشم گفت
"حالا من مطمئن نيستم كه خداداد به اون زنگ زده باشه" نقل به مضمون

bleu2u4u
03-12-2008, 00:55
شما هم درست تر صحبت کن ....

اون كه شوخي بود اگه ناراحت شدي ببخش
منم اون 20 درصد رو گذاشتم براي دروغ "من اصلا نزدمش"

نکته مهم دیگر در این ماجرا مصاحبه ای بود که دکتر شریفی، رئیس کمیته انضباطی با برنامه 90 انجام داد. او در این مصاحبه اشتباه بزرگی مرتکب شد که خیلی ها را متجب کرد. او در این برنامه گفت: «اصلا مشخص نیست این فرد چکاره است. او اگر خبرنگار بود که حتما کاور داشت. پس بحث خبرنگار بودن او کاملا منتفی است و ما فقط به عنوان یک انسان پرونده اش را بررسی می کنیم.»

مگه خبرنگار باشه ديه اش 2 برابر ميشه كه اينجوري نوشته

atoolah
03-12-2008, 00:55
به قوله فردوسی پور این یارو همش با vip هال میکنه معلومه که داره یکی شیرش میکنه!!(تو بیمارستانم رفته vip)

هر کاری دلشون می خاد میکنن بعد میگن صلوات! دادیم همین!!

گیریم صلوات داده یارو بعضی موقع ها میشه یه صلوات از صدتا فحشو ناسزا بدتره . (منظورم لحن گفتنه)

اصلا تابلوعه خبر نگاره داره دروغ میبافه همش میگه من فلسطین خداداد اسرائیل,میخاد با این حرفا جو رو بر علیه خداداد تحریک کنه.

bleu2u4u
03-12-2008, 00:57
وی با گلایه از تصمیم رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در احضار یک جانبه خداداد عزیزی و دیگر مسئولان باشگاه پیام مشهد گفت: ما از آقای شریفی گله داریم. ایشان باید از ما نیز برای شرکت در نشست شب گذشته کمیته انضباطی دعوت به عمل می آورد تا در مقابل خداداد عزیزی و همراهانش از خودمان دفاع می کردیم.

اصلا يكي نيست به اين يارو كه متاسفانه هم نام منم هست بگه تو اينجا سر پيازي يا ته پياز
اگرم قرار بود از كسي دعوت كنه بايد از شاهدها و محمدي دعوت ميكرد

bleu2u4u
03-12-2008, 01:01
شايد از لحن پستاي من بگيد طرف طرفدار خداداد ولي من بيشتر از اينكه طرفدار خداداد باشم(كه نيستم)

بخاطر دروغاي اين محمدي ازش متنفر شدم

franch
03-12-2008, 01:15
خبر نگارها بايدم طرف خداداد رو نگيرن. واقعا چه قشر مضخرفين اين خبرنگارها. خيلي موزين.

bleu2u4u
03-12-2008, 01:26
نميدونم فيلم تكخال در حفره رو ديدين يا نه .توي اون فيلم به بهترين شكل اين خبرنگارها رو نشون ميده.

خبرنگاري كه حاضره براي فروختن خبرش يك ادم رو بزاره زير اوار بمونه
من با ديدن اين خبرنگار ياد اون فيلم افتادم

mstf666
03-12-2008, 01:36
اون كه شوخي بود اگه ناراحت شدي ببخش

نه بابا !
بی خیال...

خدایی اگه یکی وایسته تو روت و فحش ناموس بده چی کارش می کنی ؟
نه خداداد هر کس دیگه هم باشه طرف را می زنه

یاد ماتراتزی و زیدان افتادم ....

Kianoosh
04-12-2008, 03:31
ما خبرنگار هستيم يا ليدر !
نابودش كنيم يا نكنيم

درباره خداداد عزيزى اين اعجوبه دهه ۷۰ فوتبال ايران و اتفاقاتى كه طى روزهاى گذشته خواسته يا ناخواسته مرتكب شده زياده روى هاى هدفدارى در انتقاد از اين چهره به يادماندنى شده كه اگر تصور كنيم اين تحليل ها و نقدهاى به ظاهر منصفانه بيشتر جنبه نابودى چهره هنوز هم محبوب او در ميان افكار عمومى را داشته، چندان غلط نيست. واكنش به شايعه انتخاب خداداد عزيزى به عنوان يكى از گزينه هاى هدايت احتمالى تيم اميد كافى است تا به اين مهم پى ببريم كه خدشه دار كردن چهره خداداد عزيزى تا چه اندازه براى طيفى از مخالفانش مهم و ضرورى بوده است. پس از شايعه حضور خداداد در تيم المپيك سياهه اى به اين مضمون به چاپ مى رسد: «كسى كه پيراهن تيم ملى را در يك بازى ملى به زمين مى كوبد لايق حضور در تيم المپيك نيست.» رسانه اى شدن يك اشتباه شايد بچگانه در قبال خداداد به وضوح نشان دهنده عقايد گروهى از مخالفان در طرح حضور خداداد در تيم المپيك است كه البته باز كردن پرونده اى كه سال ها پيش از ذهن مردم بيرون رفته اين انگيزه را جلوه تازه ترى به خود مى بخشد.
حركت نابخشودنى خداداد پس از بازى با پيام در واقع حكم تير خلاص را اجرا كرد. خداداد كه نمى دانست چه سرنوشتى در انتظارش خواهد بود در عملى قبيح و دور از نزاكت به سوى يك خبرنگار حمله كرد و او را مورد ضرب و شتم قرار داد تا سناريوى نابودى اش كه البته معتقدم خودش در به راه افتادن اين جريان مقصر اصلى است، با شدت بيشترى حركت كند. اين حركت به منتقدان خداداد يارى رساند تا به طور قطع نام او را از ليست مدعوين مربيگرى تيم اميد بيرون بياورند كه البته طبيعى هم به نظر مى رسيد پس از اين درگيرى ديگر جايى براى دفاع باقى نماند. بمباران خداداد عزيزى درحالى آغاز شد كه همگان او را مقصر در اتفاق رخ داده مى دانستند. خداداد يك خبرنگار را مورد ضرب قرار داده بود و همين كافى مى نمود تا او مورد هدف قرار بگيرد اما در همه اين روزها هيچ كس نپرسيد خداداد اگر زده است- يا به قول خودش نزده است- اساسا چرا وارد جريان و اين دعوا شده است آيا بايد خداداد را مقصر اصلى دانست خداداد چقدر مقصر است و خبرنگار مضروب آيا هيچ تقصيرى به گردن ندارد
در همه اين روزها به اين سوال و شايد ابهام فكر مى كنم كه چرا همكارانم كه آنها دست كم سابقه مطبوعاتى شان دو رقمى است، هيچ گاه مورد تعرض و ضرب يك مربى قرار نگرفته اند ياد جمله اى از زبان اردشير لارودى مى افتم كه مى گفت: «احترام بگذار تا احترام ببينى» كه البته اين جمله كوتاه در قبال خداداد هم مصداق پيدا مى كند.

حميد رضا عرب

Kianoosh
04-12-2008, 03:34
توهم توطئه يا فرار ازآفسايد قانون !
خداداد پاى دايى را وسط مى كشد!

ديروز تعدادى از هواداران خداداد با اين پلاكارد به ورزشگاه آزادى آمدند تا شايد روى رأى كميته انضباطى تأثير بگذارند البته با دسته گل خداداد، بسيار بعيد است اين اتفاق بيفتد
ايران ورزشى- تفكرات «دون كيشوتى» در فوتبال ايران، مثل تمامى بخش هاى ديگر زندگى مان خيمه زده است. خداداد عزيزى يكى از كسانى است كه هم به اين بيمارى مبتلا شده و به دنبال دشمنان فرضى در زندگى اش مى گردد و هم با توسل به زيركى خود، به دنبال راهى براى فرار مى گردد. خداداد عزيزى به شكلى مرموز (ولى روشن) ادعا مى كند در فوتبال ايران، بسيارى مى خواهند او را از فوتبال محو كنند... بعد اشك مى ريزد، گريه مى كند، سرش را پايين مى اندازد، چون مى داند با جامعه اى طرف است كه لااقل مقابل احساسات خود كم مى آورند... پس او باز هم ادامه مى دهد: «مگر نيكبخت را محو نكرديد مگر كريمى را از تيم ملى كنار نگذاشتيد خب حالا مرا هم نابود كنيد!»
خداداد مهاجم خوبى است. در زندگى اش هم ناگهان از كنار مدافع روبه رويش فرار مى كند و گل مى زند. با همان زيركى و فرصت طلبى ذاتى اش هم خود را تبرئه مى كند اما همين مرد كه، نه اولين درگيرى اش را تجربه كرد و مطمئناً آخرين آن را پشت سر نگذاشت بى شك «على دايى» را نشانه رفته است. او حتى در لفافه تهديد مى كند كه اگر او را به جرم ضرب و شتم متشاكى - كه يا خبرنگار است يا يك انسان - محكوم و محروم كنند، حقايق را بازگو خواهد كرد.
حالا مى خواهيم كمى زودتر به استقبال فاش گويى هاى خداداد برويم. بى آنكه به رفتار او در قبال فرد مضروب توجه و نگاهى داشته باشيم.
خداداد از توطئه و دست هاى پشت پرده حرف مى زند. از محروم كردن نيكبخت، از محو شدن كريمى، از پروسه اى كه براى كنار زدن او چيده اند. حالا خداداد عزيزى كه پيش از اين در مورد دادكان، مايلى كهن، صفايى فراهانى، بلاژويچ، برانكو ايوانكوويچ، مصطفى دنيزلى، مجيد جلالى، توميسلاو ايويچ، همايون شاهرخى، ناصر شفق و... هم فاش گويى كرده بود تا نشان دهد همه كسانى كه اطراف او هستند مقصرانى بيش نيستند به ما بگويد دايى چگونه اين پروسه را طراحى كرده است.
على كريمى در قطر تيمى نداشت، تمرين نمى كرد، مسابقه اى نمى داد و به تيم ملى هم دعوت نمى شد. پس از ۳ بازى با پرسپوليس سر از تيم ملى در آورد و با خواست قلبى و قبلى به اردو نرفت.
نقش دايى در داستان كريمى چيست غير از اينكه خود او براى دلجويى از كريمى به آزادى رفت !
واحدى نيكبخت با حالتى نامتعادل و پاسپورت باطله به اردوى تيم ملى مى رود. شب اردو را ترك مى كند و تلفن همراهش را جواب نمى دهد. دايى ۳ ساعت در فرودگاه دبى در انتظار نيكبخت مى نشيند!
آقاى عزيزى! آيا دايى مقصر است على دايى در وضعيت نامناسب نيكبخت چه نقشى داشت ! آيا او پاسپورت نيكبخت را در خانه وى جابه جا كرده است !
تفكرات «دون كيشوتى» يعنى شما وارد يك درگيرى و دعوا شويد، كسى را به هر دليل معقول و نامعقول مضروب كنيد و فرداى همان روز شخص ثالثى را عامل اين افتضاح بدانيد. آيا على دايى، خداداد را وادار كرده بود تا خبرنگارى را زير مشت و لگد بگيرد حكم و جريمه ضرب و جرح يك انسان در قوانين جزايى را چه كسى نوشته است قانونگذار يا على دايى !
خداداد زيرك است اما اين بار سعى مى كند به هر ريسمانى چنگ بزند تا خود را نجات دهد. او ادعا مى كند ديگر ميلى به سرمربيگرى تيم المپيك ندارد در حالى كه او هرگز جزو گزينه هاى كميته تيم هاى ملى فدراسيون فوتبال و سازمان ورزش نبود. موج شايعه سرمربيگرى عزيزى در تيم المپيك را نزديكان رسانه اى وى راه انداختند و خيلى زود با موضع گيرى عمومى (با دلايلى محكم) روبه رو شد. نقش دايى در اين ميان چيست !

emad64
04-12-2008, 08:57
سلام..
اولین پست من تو این تاپیکه..
نظر شما راجع به این دو پست بالایی چیه ؟
دقیقاً 180 درجه با هم فرق دارن. arbabe.sayeha، ممنون بابت این دو تحلیل که دقیقاً پشت سر هم گذاشتی و خیلی چیزها رو مشخص کرد..
تو پست اولی شخص نگارنده کاملاً از خداداد طرفداری کرده و تو پست دومی شخص نگارنده سعی در توجیه کردن دلایل خداداد داره. این نشون میده که هستن کسایی که میخوان خداداد همچنان حماسه ساز ملبورن باقی بمونه و کسایی هم هستن که به قول خودشون دیگه نباید خداداد حماسه ساز ملبورن باشه.
یه خورده منطقی که فکر کنیم میبینیم که ما با حماسه ساز بودن خداداد تو ملبورن بزرگ شدیم. چون خیلی از ما این بازی رو تو سن کودکی و نوجوانی دیدیم. پس تو ذهنمون شکل گرفته که خداداد عزیزی، حماسه سازه ملبورنه و هیچ احدالناسی نمیتونه اینو از ذهن ما پاک کنه. تو این موضوع خداداد مقصر بوده یا نبوده ربطی به من نداره. ولی این که بگم خداداد حماسه ساز ملبورن هست یا نیست، دقیقاً به خودم ربط داره..
منم میگم که خداداد عزیزی، حماسه ساز ملبورن بوده و میمونه

خداداد مهاجم خوبى است. در زندگى اش هم ناگهان از كنار مدافع روبه رويش فرار مى كند و گل مى زند. با همان زيركى و فرصت طلبى ذاتى اش هم خود را تبرئه مى كند اما همين مرد كه، نه اولين درگيرى اش را تجربه كرد و مطمئناً آخرين آن را پشت سر نگذاشت بى شك «على دايى» را نشانه رفته است. او حتى در لفافه تهديد مى كند كه اگر او را به جرم ضرب و شتم متشاكى - كه يا خبرنگار است يا يك انسان - محكوم و محروم كنند، حقايق را بازگو خواهد كرد.
شما از این جمله چی برداشت میکنین ؟ من که شخص نگارنده رو شخصی میبینم که سخت با خداداد مخالفه، چراشو نمیدونم. این جمله نشون میده که با منطق ننوشته. تنفر تو این جمله از همه بیشتر نمایانه..
شنیدین که میگن آدم وقتی زورش میگیره و کم میاره، شروع میکنه به فحش دادن ؟ تو مطبوعات، فحش که نمیتونن بدن، توهین میکنن. توهین کردنم یه جور فحش دادنه..
برای ایشون متأسفم.. کاش اسمش رو میدونستم که دیگه دست نوشته هاش رو نخونم !

با وجود اینجور آدم هایی، من ترجیح میدم خودم وقایع رو تفسیر کنم تا بخوام تفسیر این آدم ها رو بخونم !
البته این امر، تو این دوره زمنونه واسمون شده یه امر عادی و شده کار روزمرمون..

من دیگه چیزی ندارم بگم. قضاوت با خودتون..

خداداد واسه من که همیشه حماسه ساز ملبورنه..

oh my god
04-12-2008, 09:57
فقط می دونم که نقطه ضعف خداداد استفاده کردند تا نابودش کنند. هر کی یک نقطه ضعفی داره. مگه دایی نقطه ضعف نداره؟ مگه بقیه نقطه ضعف ندارند؟ وقتی از نقطه ضعف کسی استفاده کنی تا نابودش کنی یعنی آخر ناجوانمردی! :2: وقتی سناریو شروع می شه از جای کوچیکی شروع می شه که بعدا بشه علیه اون استفاده بشه! چند روز پیش تاریخچه دعواهای عزیزی رو نوشته بودند. دعوا با ... و ... و .... وقتی همینطوری بخونی می گی آره بابا این یارو همیشه داره دعوا می کنه. وقتی خوب نگاه می کنی می بینی یک سری از دعواهاش به خاطر فخش ناموسی به مادر مرحومشه. کدام یک از ما تحمل فحش ناموسی اون هم به سبک استادیومی اش رو داریم؟ اون وقت می گن چرا دعوا می کنه. مگه دایی دعوا نمی کنه؟ مگه دایی با خبرنگارا رابطه خوبی داره؟ همش می گفت همه دارن دست به دست هم می دن که سایپا قهرمان نشه و از این حرفا! ولی فقط اسم خداداد بد در رفته. حالا متاسفانه عده ای به خاطر غرض ورزی کاملا شخصی می خواهند یک حماسه ملی رو به خاطر اینکه با حماسه سازش مشکل شخصی دارند کاملا خراب کنند. خوشبختانه نمی تونند. مگه می شه حماسه ها رو از بین برد؟ از مسئولین ورزشی که می خواهند خداداد رو محو!!!! کنند می خواهم بپرسم آیا می توانند او را از خاطره ها هم محو کنند؟ :13:

zahedy2006
04-12-2008, 12:28
على كريمى در قطر تيمى نداشت، تمرين نمى كرد، مسابقه اى نمى داد و به تيم ملى هم دعوت نمى شد. پس از ۳ بازى با پرسپوليس سر از تيم ملى در آورد و با خواست قلبى و قبلى به اردو نرفت.
نقش دايى در داستان كريمى چيست غير از اينكه خود او براى دلجويى از كريمى به آزادى رفت !

يكي بگه اين يعني چي؟
كريمي تيم نداشت كه نداشت. ما خواستيم بياريمش. به كسي چه. اصلا حال مي كنيم مارادونا را بياريم.

كريمي رفته ضد فدراسيون صحبت كرده، انداختنش بيرون، دايي هم بي طرف (سابقه هم بازي بودن در تيم ملي به كنار) خودش رو نشون مي ده، صد رحمت به مگس حداقل به آدم گير مي ده تا نكشيش از كنارت نمي ره. ربطه اينها جز رابطه ربات ها چيزي نيست فقط جيب رو بپا
منم بودم مي گفتم ( .... ذاتت ) عمرا نمي رفتم تو تيمش

يه لحظه قاطي كردم!!!

bleu2u4u
04-12-2008, 16:33
به قول عماد
خداداد براي هميشه حماسه سازه ملبورنه

هيچكس نميتونه اون رو از خاطر من محو كنه.
چه كسي ميتونه اون لحظه به ياد موندني رو فراموش كنه
غير از افرادي مثل 3 كله پوك(هاشمي , تاج , كفاشيان)كه قبل از اينكه دادگاه راي بده حكم رو بزور به دادگاه ميگن

desertwolf
04-12-2008, 21:49
سلام به همه دوستان!
من زیاد مسایل فوتبال کشورمون رو دنبال نمیکنم! ولی این یک مورد توجهم رو جلب کرد. دوستان من نمیدونم چرا اصلا این که خداداد حماسه ساز ملبورن هست یا نه مطرح شد. اینکه او در ملبورن درخشید یا به قولی حماسه ساخت (بنازم به فوتبالی که رفتن به جام جهانی براش حماسه هست!!) هیچ شکی نیست و با زدن اون گل سرنوشت ساز، ستاره شد. حالا ما بیایم به خاطر بعضی اتفاقات بگیم عزیزی دیگه ستاره ملبورن نیست؟ یعنی چی؟ یعنی الآن دیگه عزیزی اون گل رو نزده؟!! اینها همش از تصورات غلط ما ناشی میشه. درخشش در زمین فوتبال فقط نشون دهنده اینه که طرف فوتبالیست قابلیه. حالا اینکه ما بر اساس تصوراتمون یه اسطوره بسازیم و بتش کنیم اصلا درست نیست. چه چیزی باعث شده که خداداد رو تا حد یک افسانه بالا ببریم که حالا با این رفتاری که ازش سر زده، سریع شروع کنیم به داستان پردازی و توجیه کردن. (به قول فردوسی پور در پکن، ما اگه بخوایم به راحتی همه چیز رو توجیه میکنیم!) دوستان این در مورد همه قهرمانان ما صدق میکنه. کافیه به برنامه های تلویزیونی که قهرمانان رو میارن دقت کنیم تا ببینیم چطور ساده دلانه به تصویری که برامون میسازن دلخوش میشیم.

برای من بشخصه شکی نیست که خداداد آدم بد دهن و بی اخلاقیه! البته این رو از اخبار و رسانه ها نمیگم. اینا رو کسی بهم گفته در مقطعی شرایط این رو داشته که رفتارش رو ببینه. خب خیلی از ورزشکارا تو دنیا تند خو هستند. همشونم میدونند که اگه بخوان به این بهانه کاری کنند، باید با دنیای حرفه ای خداحافظی کنند. همه ما میدونیم که تو ورزشگاهها چی میگذره. این قضیه کم و بیش همه جای دنیا وجود داره. هیچکس هیچ جا به عکس العمل بازیکنان حق نمیده! در کنار اینکه کار افرادی که فحش میدن رو تقبیح میکنن و اونا رو مجرم تلقی میکنند. حالا اگه هر کس بخواد به هر بهانه ای (هر قدر هم که بهانه خوبی باشه) راه بیافته و دیگران رو بزنه که سنگ رو سنگ بند نمیشه! این سناریوهاییم که مخالفان و موافقان مینویسند، بیشتر یه جور فرصت طلبی به نظر میرسه. این حرفم که هر کس تو شهر یکی دیگه بهش فحش بده کتک میخوره، بیشتر شبیه حرفای جاهلا و لات ولوتای قدیمیه که تو محلشون حکومت میکردند!! این حرف اصلا تو فوتبال و ورزش حرفه ای و رسمی جایگاهی نداره.

در آخر میخوام یه نتیجه ای بگیرم. همه چیز رو تو این کشور برای ما رنگ میکنن. یکی که تلویزیون نگاه کنه، فکر میکنه تمام بازیکنان و ورزشکاران و هنرمندان و ... انسانهای وارسته و با تقوا و عارف هستند!! خب چرا واقعیت رو نمیپذیریم. هر کس یه شخصیتی داره. یکی که خوب فوتبال بازی میکنه که حتما نباید مثلا به مادرش هم احترام بذاره!! شاید اون آدم بی ادب و بد اخلاقی باشه. بعد از هر اغتشاشی تو هر ورزشگاه مسئولین میگن ما تماشاگرای خوبی داریم و همه با ادب هستند. فقط عده ای تماشاگرنما!!! آشوب میکنند یکی نیست بپرسه این همه صندلی رو همون عده قلیل میشکنن؟ همون عده کم فحش میدن؟ پس چرا منیکه پای تلویزیون نشستم صدای فحش دادن هزاران نفر رو میشنوم؟!! اصلا چرا اون چند نفر رو پیدا نمیکنید؟ و به جزای کاراشون نمیرسونید؟ هر سال قبل از دربی مهمونی میگیرند و اعلام میکنند ما جونمون برای همدیگه در میره!! بعد فرداش میرن تو زمین و حسابی از خجالت دوستاشون در میان!! به علاوه صدها مورد دیگه از این دست. در هر حال این بحثا و توجیهات هیچ دردی از این فوتبال دوا نمیکنه. شعار دادن رو کی میخوایم بذاریم کنار، من توش موندم!!
ببخشید که زیاد حرف زدم!!

bleu2u4u
05-12-2008, 01:02
نكته جالب اينجاست كه بعد از اينكه كل جامعه مضخرف خبرنگارا شروع به تخريب خداداد كردن

فوتبالي ها هم بيكار نشستن و همه شروع به حمايت از خداداد كردن
همين امشب تو نود همه از خداداد طرفداري ميكردن .
حتي سرپرست پاس هم كه سابقه دعوا با خداداد رو داشت گفت خداداد دروغ نميگه

franch
05-12-2008, 02:06
اين قضيه رو فكر كنم حالا حالاها حكمي براش صادر نشه.

mehdiasus
05-12-2008, 12:27
نميدونم چرا همه دارن از اين عمل زشت خداداد عزيزي حمايت ميكنن؟
خدادادي كه تو كارنامه ورزشي اون از اين نمونه اعمال زياد داشته
خداداد ديگه حماسه ساز نيست يك جنگجوي تمام عيار است

oh my god
06-12-2008, 10:07
نميدونم چرا همه دارن از اين عمل زشت خداداد عزيزي حمايت ميكنن؟
خدادادي كه تو كارنامه ورزشي اون از اين نمونه اعمال زياد داشته
خداداد ديگه حماسه ساز نيست يك جنگجوي تمام عيار است

آقایون، این مهدی ایسوس یا خود همون یارو کتک خورده است، یا از اعضای باشگاه فجر شیرازه یا از فدراسیون فوتبال اومده چون دقیقا همون جملات مدیر عامل فجر سپاسی رو بیان کرده!
آقای عزیز، خداد ممکنه برای آدمی مثل شما حماسه ساز نباشه اما به یاد داشته باش:
- بازی ملبورن یک بازی و حماسه تاریخی و ملی است که اشخاصی مثل شما خیلی کوچکتر از اونی هستند که بتونند این حماسه و حماسه سازش رو از تاریخ پاک کنند.
- اگه حرکت عزیزی که ثابت شده هم نیست زشت باشه، حرکت اون خبرنگارنما!!!!!!!! از حرکت خداداد زشت تره. بیجا کرده که با صلوات یک تیم ورزشی یا آدمای دیگه رو مسخره کرده. مگه صلوات م س خ ر ه است که این آقا اجازه داده به خودش که برای مسخره کردن بقیه صلوات بفرسته؟!!!!!!!!!!!

pandemonium
06-12-2008, 13:19
بد نیست یک نگاهی هم به این ویدئو داشته باشید .

یکی از شیرین کاری های گذشته خداد عزیزی :

گزارشگر خارجی بارها ایرونی بودن این بازیکن رو یادآور میشه ..

حتی داور مسابقه رو هم هل میده ...

گویا این داور هم صلوات بیجا فرستاده بوده ...
و احتمالا این ویدیو هم کار همون خبرنگار هست یا مدیر مسول اون مجله یا از اعضای فجر سپاسی شیراز !

Alireza Taji
06-12-2008, 14:14
خداداد سابقه این رفتار را داشته و باید یک برخورد جدی باهاش بشه
خداداد حماسه ساز ملبورن و یا هرچیز دیگری هم که بوده یک شخص را کتک زده
این توجیح خوبی نیست که چون یک زمانی به فوتبال ما خدمت کرده چشم و گوشمون را ببندیم و بگذاریم هرکاری دلش خواست بکنه!
البته این را قبول دارم گروهی از این اتفاق سوء استفاده کردند و سعی کردند خداداد را خراب کنند اما نباید این تاثیری در اجرای قانون داشته باشه.

===========

دیشب در برنامه ورزش و دو بحث در این مورد بالا گرفت کر کر خنده بود.
حالم از این خبرنگاره بهم خورد مثلا خواست خداداد را خراب کنه گفت خداداد بایک شبکه ماهواره ی وابسته به صهیونیست!!! صحبت کرده!
این جهانگیر کوثری هم که گند زده بود خودش را خیس کرده بود که برای یکبار برنامش داشت جنجالی میشد
یک بچه خبرنگار را هم اورده بودند هی چرت می گفت.

Kianoosh
07-12-2008, 00:02
اگر بخواهيم عزيزى بايد به كميته انضباطى بيايد
شريفى: پرونده خداداد پيچيده است

ايران ورزشى- حرف هاى شريفى بعد از جلسه علنى كميته انضباطى خداداد اين شائبه را براى برخى افراد به وجود آورد كه رييس كميته انضباطى قصد ندارد زياد به عزيزى سخت بگيرد اما شريفى مدعى است كه عدالت را اجرا مى كند و اگر لازم باشد خداداد را مادام العمر محروم خواهد كرد.

پرونده انضباطى خداداد به كجا رسيد
اين پرونده درحال رسيدگى مقدماتى و جمع آورى اطلاعات مورد نياز است كه تاكنون يك جلسه با حضور متهم اين پرونده برگزار شده و امروز جلسه دوم با حضورعوامل مرتبط با پرونده مذكور برگزار خواهد شد.
گفته مى شود از چند ارگان استعلام گرفتيد
به منظور جمع آورى اطلاعات بيشتر و تكميلى در خصوص اين پرونده، از برخى دستگاه هاى ذيربط استعلام كرده ايم تا هرگونه اطلاعات در اين زمينه را به كميته انضباطى ارسال كنند كه اطلاعات اين دستگاه ها بطور محرمانه نزد كميته انضباطى محفوظ خواهد ماند.
سرنوشت اين پرونده به كجا ختم مى شود
تا زمانى كه اطلاعات در مورد اين پرونده كامل نشود نمى توان درباره آن قضاوت كرد ولى با وجود تمامى پيچيدگى ها و حساسيت هاى اين پرونده اطمينان داشته باشيد تصميمى مطابق با عدالت از سوى اعضاى كميته انضباطى اتخاذ خواهد شد و اجازه نخواهيم داد حقى از طرفين دعوا ضايع شود.
چه زمانى رأى نهايى را صادر مى كنيد
عجله اى براى اعلام راى نداريم و آنچه براى مان اهميت دارد اين است كه مطابق با عدالت رأى صادر كنيم و در اين راه تحت تأثيرهيچ گونه اظهارنظر جانبى و موضع گيرى شخصى قرار نخواهيم گرفت.
خداداد اعلام كرده ديگر در جلسات كميته انضباطى حاضر نمى شود
اگر كميته انضباطى بخواهد خداداد در جلسه بعدى شركت خواهد كرد و اينكه چه تصميمى درباره وى اتخاذ شود به مستندات و مدارك موجود بستگى دارد و بايد اجازه بدهيم پرونده سير طبيعى و منطقى خود را طى كند تا واقعيت در پس برخى رفتارها و اظهار نظرهاى انحرافى پنهان نماند.

Kianoosh
07-12-2008, 00:16
خداداد تا اطلاع ثانوى محروم شد
ايران ورزشى- بر اساس آيين نامه كميته انضباطى، خداداد عزيزى تا اطلاع ثانوى و صدور حكم قطعى از همراهى تيم فوتبال پيام خراسان محروم شد.كميته انضباطى پس از برگزارى جلسه ديگر جهت بررسى شواهد و گواهان تخلف خداداد عزيزى در مسابقه پيام- مقاومت حكم قطعى خود را صادر مى كند.

براى صدور رأى عزيزى صورت گرفت
استعلام از دادگسترى و صدا و سيماى خراسان
ايران ورزشى- در پى پافشارى على كفاشيان، مبنى بر اعلام حكم قطعى در خصوص برخورد فيزيكى خداداد عزيزى با يكى از خبرنگاران، رييس كميته انضباطى طى نامه اى به دادگسترى، محاكم قضايى و صدا و سيماى استان خراسان خواستار گزارش ها و شواهدى كه اثبات شود خداداد عزيزى در ايراد ضرب و شتم خبرنگار مذكور شركت داشته، شده است.
مجتبى شريفى، رييس كميته انضباطى، پس از جلسه اين كميته با خداداد عزيزى اعلام كرد با توجه به اينكه خبرنگار مضروب كاور بر تن نداشته هويت وى نامعلوم بوده است.

mstf666
07-12-2008, 00:16
خداداد سابقه این رفتار را داشته و باید یک برخورد جدی باهاش بشه
خداداد حماسه ساز ملبورن و یا هرچیز دیگری هم که بوده یک شخص را کتک زده
این توجیح خوبی نیست که چون یک زمانی به فوتبال ما خدمت کرده چشم و گوشمون را ببندیم و بگذاریم هرکاری دلش خواست بکنه!
البته این را قبول دارم گروهی از این اتفاق سوء استفاده کردند و سعی کردند خداداد را خراب کنند اما نباید این تاثیری در اجرای قانون داشته باشه.

===========

دیشب در برنامه ورزش و دو بحث در این مورد بالا گرفت کر کر خنده بود.
حالم از این خبرنگاره بهم خورد مثلا خواست خداداد را خراب کنه گفت خداداد بایک شبکه ماهواره ی وابسته به صهیونیست!!! صحبت کرده!
این جهانگیر کوثری هم که گند زده بود خودش را خیس کرده بود که برای یکبار برنامش داشت جنجالی میشد
یک بچه خبرنگار را هم اورده بودند هی چرت می گفت.

آره بابا !
جهانگیر کوثری اصلا نمیذاشت خداداد حرف بزنه.
پشتش رو میکرد به خداداد و با شریفی حرف میزد.
به اون همکارش هم اجازه نمیداد حرف بزنه.

فقط خداداد رو آورده بود که نصیحتش کنه....

Alireza Taji
07-12-2008, 03:13
این را یکی از دوستان من که خبرنگار هم هست نوشته:

آنچه كه ارزش ندارد تنبيه خداداد است!
خداداد عزيزي يكي از نمادهاي عصيان فوتبال اين مملكت است. چهره اي كه اگر شرايط مطابق ميل او پيش نمي رفت بدون توجه به شخصيت هاي مقابلش به آن ها حمله مي كرد و از همين رو بود كه جماعت كثيري از فوتبال ايران از خداداد فرار مي كردند تا از گزند حملات احتمالي او در امان بمانند.
وقتي خداداد مي گويد رفتار پدرش هم همين گونه بوده است يعني اين ذات خداداد است كه عصباني شود و بر اساس ميزان غلظت آن واكنش نشان دهد. هرچند هنوز به طور صريح مشخص نشده است كه خداداد در آن اتفاق تلخ ورزشگاه ثامن دقيقا چه نقشي داشته است اما به هر حال با شناختي كه از او داريم مي دانيم قطعا او در آن شرايط نمي توانسته است واكنش خوبي از خود نشان دهد اما بعد از همه آن اتفاقات تلخ، برخورد "مايي" كه ادعاي لطمه خوردن از رفتار خداداد را داشتيم، بسيار مهمتر از واكنش هاي آني و لحظه اي عزيزي است. چراكه حتم داريم عزيزي هيچگاه از مدت ها قبل به زدن آن خبرنگار فكر نكرده بود و قطعا كنش و واكنش هايي صورت گرفته در آن لحظات بود كه در نهايت عزيزي را به آن درجه مي رساند كه ما به آن جنون آني مي گوييم. يعني زماني كه شما ديگر هيچ قدرت فكري نداريد و دست به هر كاري بزنيد قطعا بعد از آن پشيمان مي شويد. خداداد اين مرحله را طي كرد و خدا به او رحم كرد كه اتفاقات وحشتناكتري به تبع آن براي او رخ نداد. اما مجددا مي رسيم به همان "مايي" كه عصبانيت جنون آميزش تمام شده است و حالا در كمال آرامش خواهان تنبيه مقصرين اين اتفاق تلخ است. عزيزي در كميته انضباطي از سناريويي حرف زد كه بعد از اين اتفاق براي حذف او طرح ريزي شده است و شايد هم كاملا طبيعي باشد كه همان عصيان عزيزي كه سبب مي شد آدم هاي درشت و كلفت از جلوي فرار كنند امروز در اتحادي بي سابقه درصدد حذف او برآيند. درست همانند بوكسري كه با يك اشتباه بزرگ به گوشه رينگ رفته باشد و در اين شرايط حتي ماساژور حريف او هم به خود جرات مي دهد كه داخل رينگ بيايد و او را بكوبد! عزيزي تاوان اشتباهش را پس مي دهد اما در اين شرايط خيلي خنده دار است كه ما از فرهنگ سازي با تنبيه خداداد صحبت كنيم چراكه كاملا روشن است مسير برخورد با خداداد كاملا خلاف تنبيه و البته بازدارندگي اين اتفاق در آينده است! برخورد انجام شده با خبرنگار شيرازي بسيار تلخ و زننده بود كه دل هر انساني را به درد مي آورد اما شايد واكنش واقعي آن خبرنگار هم فقط همان شبي رخ داد كه عزيزي پشيمان با چشماني اشك بار به بيمارستان رفت و با بوسيدن مضروب باعث مي شود كه حتي او از شكايت خود هم گذر كند. هرچند حركت خداداد آنقدر زشت بود كه هيچ توجيهي براي آن پيدا نمي شود اما به هر حال عزيزي با آن حماسه اي كه در ملبورن خلق كرد آنقدر دل همان خبرنگار و ساير هموطنان او را شاد كرده بود كه وقتي پشيماني عزيزي را ببيند با خنده او را ببخشد و در واقع بزرگواري خود را نشان دهد. اما حقيقت تلخ اين ماجرا حتي دردناك تر از مشت و لگدهاي رد و بدل شده، در آن برخوردي است كه همان "ماي" طلبكار در كمال آرامش و به دور از جنون آني انجام مي دهد! شرايط براي عصباني تر كردن عزيزي و به تبع آن انجام اشتباهات بعدي او آنقدر فراهم هست كه مداوم پاي دختر خداداد را به اين ماجرا و در حضور او و آنهم در برنامه هاي زنده تلويزيوني باز كنيم! و يا مداوم عزيزي را با اسرائيلي ها و صيهونيست ها مقايسه كنيم و مصاحبه هاي او را با عوامل صيهونيست قلمداد كنيم! قطعا در اين ماجرا تنها آن خبرنگار پيش قدم نيست و اطمينان داريم كه در شرايط طبيعي رفتار او غير از ايني بود كه مي بينيم. خود كرده را تدبير نيست و عزيزي با دست خود شرايطي را فراهم ساخته است كه آن "ما" مقتدر تر از هميشه درصدد گوشمالي او برآيد. اما از اين اطمينان داريم كه در برخورد صورت گرفته با عزيزي آنچه كه كمترين ارزش را دارد تنبيه و بازدارندگي عمل عزيزي است. از اين رو هرگز مطمئن نباشيد كه اتفاق ورزشگاه ثامن در مكان و با شخصيتي ديگر رخ ندهد!

منبع:

H A M A S
07-12-2008, 10:48
بد نیست یک نگاهی هم به این ویدئو داشته باشید .

یکی از شیرین کاری های گذشته خداد عزیزی :

گزارشگر خارجی بارها ایرونی بودن این بازیکن رو یادآور میشه ..

حتی داور مسابقه رو هم هل میده ...

گویا این داور هم صلوات بیجا فرستاده بوده ...
و احتمالا این ویدیو هم کار همون خبرنگار هست یا مدیر مسول اون مجله یا از اعضای فجر سپاسی شیراز !
صحبت هاي هاشمي نسب جالب بود
خداداد آنقدر شجاع است که اگر کاري کرده باشد اعتراف کند!
================================================== =========
خداداد از صحنه ورزش محو ميشود چون مثل دايي قدرتمند نيست که اگر نيکبخت واحدي به تيم ملي نياييد 2 سال از
تيم ملي محرومش کند
================================================== =========

Alireza Taji
07-12-2008, 11:45
خداداد از صحنه ورزش محو ميشود چون مثل دايي قدرتمند نيست که اگر نيکبخت واحدي به تيم ملي نياييد 2 سال از
تيم ملي محرومش کند

محو کردن خداداد غیر ممکن هست
شاید مثل دایی قدرت و ثروت نداشته باشه اما خداداد پشتش مردم هستند و این چیزی هست که حتی دایی هم نداره!
دیدید بازی استقلال و پیام طرفداران چند بار خداداد را تشویق کردند! اگر دایی جای خداداد بود ایا همچین اتفاقی می افتاد؟

H A M A S
07-12-2008, 12:05
محو کردن خداداد غیر ممکن هست
شاید مثل دایی قدرت و ثروت نداشته باشه اما خداداد پشتش مردم هستند و این چیزی هست که حتی دایی هم نداره!

فعلا که تمامي روساي ورزش دست به دست هم دادن تا خداداد رو از صفحه روزگار محو کنن اگر نشد از صحنه ورزش
دايي مگر خوابشو ببينه که اينجوري مردم ازش حمايت کنن

mehdiasus
07-12-2008, 15:05
عرض كنم كه خيلي متعصبانه روي اين قضيه فكر نكنoh my god بايد خدمت
منطقي باش عمرو ابوبكر كاتبان وحي بودند اما بعدش ...وادامه داستان
خيلي از خداداد عزيزي بزرگ تراش از صحنه روزگار محو شدن اصلا كسي كه تيمش برنده شده و ميدونه كه حريفش ناراحته چرا بايد كاري كنه كه اونا تحريك بشن؟؟؟؟؟؟اينا قصه تراشيه عزيز بيشتر فكر كن
اين تعصب بيجا روزگار ما ايراني ها رو سياه كرده
بس كنيد بابا يه كم منطقي باشيد

avecina.ir
07-12-2008, 17:04
اين تعصب بيجا روزگار ما ايراني ها رو سياه كرده
بس كنيد بابا يه كم منطقي باشيد
ولی من فکر میکنم علت سیاه بودن روزگار ایرانیها این باشه:
در حيرتم از مرام اين مردم پست
اين طايفه زنده کش و مرده پرست
تا هست به ذلت بکشندش به جفا
گر مرد به عزت ببرندش سر دست

MoJtaBa.R
07-12-2008, 21:00
ولی من فکر میکنم علت سیاه بودن روزگار ایرانیها این باشه:
در حيرتم از مرام اين مردم پست
اين طايفه زنده کش و مرده پرست
تا هست به ذلت بکشندش به جفا
گر مرد به عزت ببرندش سر دست

.................................................. ...............................

MeHrDaD_MeNaY
08-12-2008, 00:11
دخالت نايب‌ رييس فدراسيون فوتبال در اتفاقات انضباطي به آنجا مي‌رسد كه عزيزي در جواب تاج به درگيري‌ علي دايي با مسعود علي‌پناه، عكاس روزنامه‌هاي ورزشي اشاره مي‌كند. هشت سال پيش در زمان بلاژويچ در هتل استقلال در حالي كه دايي در حال عكس انداختن با هوادارانش بود كه عكاس مذبور شروع به عكس انداختن كرد. دايي در اين لحظه به سمت اين عكاس حمله‌ور شد و به شدت وي را مورد ضرب و شتم قرارداد و دوربين وي را شكست. خداداد اين مطالب را به تاج مي‌گويد و به نايب رييس فدراسيون بار ديگر اعلام مي‌كند: «آقاي تاج ديگر حوصله نصيحت و ارشاد ندارم، در جلسه علني هم جواب آقاي كفاشيان را كه بدون هيچ اطلاعي اظهار نظر مي‌كند، مي‌دهم.»

oh my god
08-12-2008, 09:43
دخالت نايب‌ رييس فدراسيون فوتبال در اتفاقات انضباطي به آنجا مي‌رسد كه عزيزي در جواب تاج به درگيري‌ علي دايي با مسعود علي‌پناه، عكاس روزنامه‌هاي ورزشي اشاره مي‌كند. هشت سال پيش در زمان بلاژويچ در هتل استقلال در حالي كه دايي در حال عكس انداختن با هوادارانش بود كه عكاس مذبور شروع به عكس انداختن كرد. دايي در اين لحظه به سمت اين عكاس حمله‌ور شد و به شدت وي را مورد ضرب و شتم قرارداد و دوربين وي را شكست. خداداد اين مطالب را به تاج مي‌گويد و به نايب رييس فدراسيون بار ديگر اعلام مي‌كند: «آقاي تاج ديگر حوصله نصيحت و ارشاد ندارم، در جلسه علني هم جواب آقاي كفاشيان را كه بدون هيچ اطلاعي اظهار نظر مي‌كند، مي‌دهم.»

تایید می شه!

دوستان کی یادش می آد چند سال پیش که تیم پرسپولیس با 4 گل در تهران از فجر شکست خورد یک خبرنگار که اتفاقا از دوستداران علی پروین بود به سماجت می خواست که باهاش صحبت کنه که یکی از اطرافیان پروین طوری این حبرنگار رو زد که خبرنگار تا مدتی حتی در بیمارستان بیهوش بود. چه اتفاقی افتاد؟ هیچ. حالا چطور واسه عزیزی دارند پاپوش درست می کنند؟ اینجا من نمی خواهم که پروین رو محکوم کنم می خوام بگم این چیزا اطراف همه تیم ها هستش. چطور علی دائی هر جور که خواست در مورد مایلی کهن حرف زد و بعد که مایلی کهن از تیم انداختش بیرون، به زور علی دائی رو کردن توی تیم. بعد که کریمی از دائی انتقاد کرد، شبانه بیرونش کردن و حتی به حرف احمدی نژاد هم گوش ندادند و راهش ندادند؟ حالا چرا برای ضایع کردن عزیزی اون رو با اسرائیل، ابوبکر، عمر و عثمان مقایسه اش می کنند در صورتی که دائی و بقیه فلسطین و پیغمبرند؟ نه عزیز. مشکل اینجاست که برخی فدراسیونی ها چون خداداد براشون دستمال دست نگرفت و بله قربان نگفت و بعضی جاها ضایعشون کرد و پتشون رو روی آب ریخت این درگیری رو واسش بزرگ کردند و می خوان از این فرصت نهایت استفاده رو ببرند. مشکل اینجاست که به نظر می آد ظاهرا این خبرنگار با بعضی ار مسئولین فدراسیون و تیم شیرازی هماهنگ بوده. مشکل اینجاست که خبرنگارها قدرت دستشونه و هر چی بخوان می نویسن ولی خداداد وسیله ارتباط جمعی نداره که از خودش دفاع کنه. وقتی تنها به قاضی بری خوشحال بر می گردی.

اصلا كسي كه تيمش برنده شده و ميدونه كه حريفش ناراحته چرا بايد كاري كنه كه اونا تحريك بشن؟؟؟؟؟؟اينا قصه تراشيه عزيز بيشتر فكر كن

پس چرا عزیزی و اطرافیاش با اون یارو خبرنگار نماهه دعواشون شده و مثلا غلامحسین پیروانی رو نزدن؟ چرا مدیر عامل تیم مقابلشون رو نزدن؟ نه عزیز شما طرفداریت کمی بو داره!

Kianoosh
10-12-2008, 07:39
كفاشيان: ماجراى خداداد را تمام كنيد
ايران ورزشى - رييس فدراسيون فوتبال درباره جلسه انضباطى خداداد عزيزى گفت: به اعتقاد من بيشتر از اين نبايد در خصوص اين مسأله بحث كرد و به آن دامن زد.
به هر حال اتفاقى است كه رخ داده و كميته انضباطى بايد هر چه زودتر راى خود را صادر كند تا اين ماجرا بيش از اين گسترش پيدا نكند.
كميته انضباطى در مورد خداداد بايد تصميم گيرى كند و نظر كميته انضباطى راى فدراسيون فوتبال است و من به شخصه نمى توانم در مورد خداداد حرفى بزنم.

Kianoosh
10-12-2008, 07:41
حكمى كه كميته انضباطى هنوز تأييد نكرده
محروميت يكساله و ۱۰ ميليون جريمه در انتظار خداداد

ايران ورزشى- چه محروميتى براى خداداد و پرونده خبرنگار مضروب شيرازى در نظر گرفته شده است اين سؤالى بود كه خبرنگاران عصر روز دوشنبه تا نزديكى هاى ساعت ۲۱ شب از مسؤولان كميته انضباطى پرسيدند ولى جوابى نگرفتند و هر بار مسؤولان كميته انضباطى اعلام كردند كه به جمع بندى نهايى نرسيده ايم.
اما با توجه به آيين نامه انضباطى مى توان كاملاً حدس زد كه در اتاق انضباطى چه تصميمى گرفته شده و چه محروميت هايى در انتظار خداداد و اطرافيانش خواهد بود. درخصوص اين پرونده هم بايد به ماده ۳۳ اشاره كنيم. ماده اى كه اكثر تصميمات انضباطى به آن معطوف مى شود: «محروميت از شركت در تعداد معينى مسابقه، محروميت دايم يا جريمه نقدى ۱۰ ميليونى.»
مطمئناً محروميت دايم از فوتبال اعتراض مشهدى ها به شوراى استيناف را درپى خواهد داشت. پس كميته براى اينكه نه سيخ بسوزد نه كباب بايد تصميم معقولانه اى بگيرد. شنيده هاى تأييد نشده ما حاكى از آن است كه خداداد احتمالاً يك سال از حضور در ميادين فوتبال محروم خواهد شد و دستيارانش يكى دو سالى از ورود به استاديوم ها محروم خواهند بود البته بايد منتظر ماند و ديد كه آيا آقاى شريفى اين گمانه زنى را تأييد مى كند يا خير شايد براى تأييد اين گمانه زنى ها كه برخواسته از منطق و ماده آيين نامه است تا روز شنبه بايد منتظر بمانيم

p30worldtizhosh
10-12-2008, 08:29
محبوب ترین بازیکن تیم ملی ایران در تمام اعصار
خودشو بد جور خراب کرده.

MoJtaBa.R
10-12-2008, 13:25
بر اساس حكم كميته انضباطي فدراسيون فوتبال خداداد عزيزي قائم‌مقام باشگاه پيام يك سال از تيم‌داري و فعاليت هاي مرتبط در فوتبال محروم و به پرداخت يكصد ميليون ريال جريمه نقدي محكوم شد.
علي عصمتي يكي از دست‌اندركاران پيام نيز دو سال از ورود به ورزشگاه‌هاي سراسر ايران محروم و براي مدت دو سال از فعاليت هاي مرتبط در فوتبال محروم شد.وي همچنين بايد مبلغ 20 ميليون ريال جريمه بپردازد.
سجاد شاكري پسر مالك باشگاه پيام يكسال از حضور در ورزشگاه محروم و از هر گونه فعاليت مرتبط با فوتبال منع شد. او بايد 10 ميليون ريال را هم با عنوان جريمه پرداخت كند.
پرونده بازيكنان خارجي پيام كه در درگيري بازي پيام و مقاومت نقش داشته‌اند همچنان مفتوح است، همچنين پرونده شكايت خداداد عزيزي از قاسم محمدي و خبرنگاران مفتوح است

H A M A S
11-12-2008, 11:29
زين پس به جاي واژه نامانوس( خداداد عزيزي حماسه ساز ملبورن) از واژه( علي دايي حماسه ساز محبوب(!) تمام دنيا(!) )استفاده شود
زين پس به جاي واژه نامانوس( خداداد عزيزي غزال تيز پاي ايران) از واژه( علي دايي بابا لنگ دراز(!) محبوب تمام دوران هاا(!) )استفاده شود
========================================
اينست محو عزيزي از ورزش
با تشکر
کاري از دار دسته بمبي:کفاشيان-جناب سرهنگ جعفري-مقاومت شيراز-اصحاب رسانه(!)-و مافيايي مهيب فوتبال ايران ملقب به دکتر اختاپوس (ع.د)
=================================================
شعار دکتر اختاپوس(ع.د)
همان طور که نيکبخت واحدي-خداداد عزيزي و علي کريمي را محروم و محو کرديم شما را هم محو ميکنيم!
ادامه دارد...

MoJtaBa.R
11-12-2008, 12:19
متن كامل راي محروميت خداداد عزيزي اعلام شد
خبرگزاري فارس: كميته انضباطي فدراسيون فوتبال متن راي خود در ارتباط با تخلفات خداداد عزيزي و همراهانش را اعلام كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس وبه نقل از سايت فدراسيون فوتبال،شكايت قاسم محمدي خبرنگار مضروب و ساير گزارش هاي ارسالي حاكي است پس از پايان مسابقه فوتبال بين تيم هاي پيام مشهد و مقاومت سپاسي كه در تاريخ 9/9/87 در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد برگزار شد و در درگيري هاي حادث شده فردي به نام قاسم محمدي كه در لحظه وقوع درگيري هويت وي مشخص نبود توسط خداداد عزيزي قائم مقام باشگاه پيام و همراهان وي، علي عصمتي مسئول حقوقي باشگاه ، اشپيتي آرفي ، روديگرو تكسيدا پريرا ، شاكري و عده اي ديگر مورد ضرب و جرح واقع كه به علت وخامت جسماني اوضاع به بيمارستان انتقال و تحت درمان قرار مي گيرد.
پس از ارجاع شكوائيه و گزارشات در مورد وقايع ذكر شده،كميته انضباطي به فوريت جلسه رسيدگي جهت اخذ اظهارات خداداد عزيزي در مورخ 11/9/87 تشكيل و نامبرده به اتفاق صلاحي در اين جلسه حاضر شدند و در اظهارات مفصل خود كه به شرح مندرج در صورتجلسه تنظيم و ضمن دفاع از خود ، مباشرت در درگيري با قاسم محمدي را رد كرده و اظهار داشت قاسم محمدي پشت سرِ ما در جايگاه مخصوص نشسته بود و زماني كه بازي تمام شد مسائل تحريك آميز باعث شد كه بين ما و وي درگيري رخ دهد و من در همين زمان محمدي را از صحنه دور كردم وقتي متوجه شدم ايشان خبرنگار است شب در بيمارستان به ديدن و عيادت وي رفتم.
نامبرده به من گفت شما به من لگد زده اي و من پاسخ دادم من شما را نزدم .گفت : اگر نزدي من از شما راضي هستم و همان شب رضايت داد و در مورد مطالب و مصاحبه هاي انجام شده بعد از واقعه ، من در حالت عصبيت مبادرت به انجام گفت وگو كردم. همه مي دانند رابطه خوبي با خبرنگاران دارم. گفته اند به خاطر صلوات به اين فرد حمله شده است در مملكت ما با هيچكس بخاطر صلوات درگير نمي شوند و هيچكس را بخاطر صلوات كتك نمي زنند و اگر هم اين چنين باشد من در زدن ايشان نقش نداشتم.
قاسم محمدي خبرنگار مضروب طي شكواييه تقديمي از خداداد عزيزي و همراهان وي به اتهام ضرب و شتم شكايت و عنوان كرد من در تمام طول مسابقه به گزارش تلفني و لحظه لحظه بازي براي روزنامه مشغول بودم خداداد عزيزي و ساير متخلفان سه رديف پايين تر نشسته بودند و هيچ برخوردي با هم نداشتيم پس از خاتمه مسابقه و به سبب پيروزي تيم مقاومت شهيد سپاسي صلوات بلندي توسط همراهان تيم شهيد سپاسي فرستاده شد و من هم با آنها همنوا شدم. با سر دادن ذكر صلوات به يكباره خداداد عزيزي به سمت بالا آمد و گفت :« همين بود بزنيدش» و بلافاصله يقه مرا گرفت و درگير شد با اين زد و خورد قصد فرار داشتم چون شرايط وخيم بود مقابل در خروجي با ضربه اي از پشت ، سرنگون شدم و متهمين به من حمله ور شدند و در حاليكه روي زمين افتاده بودم غلت زنان از پله ها پايين پرتاب و ضاربين به عمل زدن من ادامه دادند تا بيهوش شدم و به بيمارستان منتقل و در آنجا به توصيه و درخواست ديگران رضايت دادم . خداداد عزيزي شب آزاد شود و پيگير قضايي پرونده متشكله هستم. جلسه ديگري روز 16/9/87 با حضور محمدي شاكي پرونده و ساير مطلعين و شهود واقعه به شرح مندرجات صورتجلسه در كميته انضباطي تشكيل و اظهارات شاكي و ساير گواهان ، استماع و صورتجلسه گرديد. اضافه مي نمايد در تاريخ 9/9/87 نيز گواهاني كه در ورزشگاه ثامن الائمه حاضر بودند در دفاع از خداداد عزيزي در كميته انضباطي مطالب خود را عنوان كردند.كميته انضباطي پس از تشكيل جلسات فوق الذكر و استماع اظهارات قاسم محمدي ، خداداد عزيزي و ساير شهود و مطلعين و با ملاحظه استعلامات و تحقيقات محسوس وغير محسوس به شرح زيرمبادرت به صدور راي كرد:
1- حضور خداداد عزيزي در محل حادثه و حضور در درگيري به عنوان برخورد زننده و اهانت و انجام مصاحبه و اظهارات خلاف واقع و مطالب موهن و تائيد ضرب و شتم قاسم محمدي و نسبت به مسئولين تيم و ساير مقامات تخلفاتي مي باشدكه از نظر كميته انضباطي احراز شده تلقي مي گردد و به همين علت اعمال و رفتار نامبرده را به لحاظ ماده 80 موضوع تشديد تنبيهات بخاطر سوابق انضباطي (در مورد خداداد عزيزي ) و با توجه به مفاد ماده 81 آيين نامه در مورد تخلفات بعد از مسابقه و اعمال تنبيهات و مشابهت آن با تنبيهات و تخلفات حين مسابقه (در مورد تمامي متخلفين اين ماده مورد استناد مي باشد) اعمال و رفتار خداداد عزيزي از جهت برخورد زننده و اهانت منطبق با بندهاي«ب» و «و» ماده 35 ، ايجاد جنجال و ماده 41 انجام مصاحبه ها و بيان مطالب موهن ماده 47 آيين نامه و نامبرده به ترتيب به استناد بندهاي «د» ،«و» و «ج» ماده 33 به يكسال محروميت از همراهي تيم مربوطه و ساير تيمها و هرگونه فعاليت مرتبط با فوتبال و به پرداخت صد ميليون (000/000/100) ريال جريمه نقدي محكوم مي گردد.
2- اعمال و رفتار علي عصمتي مسئول حقوقي باشگاه مبني بر ضرب و شتم قاسم محمدي كه حسب تعريف ماده يك آيين نامه از جمله مقامات رسمي باشگاه محسوب مي گردد محرز و مشمول ماده 55 آيين نامه و منطبق با بند «ب» و «و» ماده 35 و نامبرده به استناد بندهاي «و» و «ج» ماده 33 بمدت دو سال از هرگونه فعاليت رسمي مرتبط با فوتبال محروم و به پرداخت بيست ميليون (000/000/20) ريال جريمه نقدي محكوم مي گردد.
3- تخلفات سجاد شاكري مبني بر ضرب و شتم قاسم محمدي محرز و منطبق با بند «ب» و«و» ماده 35 و نامبرده باستناد بندهاي «ب» ، «و» ، «ج» و «ه» بمدت يكسال محروميت از هرگونه فعاليت رسمي مرتبط با فوتبال محروم و به پرداخت ده ميليون (000/000/10) ريال جريمه نقدي محكوم مي گردد.
نسبت به اعمال و رفتار متخلفانه بازيكنان خارجي تيم فوتبال پيام خراسان مبني بر ايراد صدمه به قاسم محمدي و نيز شكايت متقابل خداداد عزيزي و همراهان از قاسم محمدي، پرونده همچنان مفتوح است و تحقيقات همچنان ادامه دارد.
راي صادره در مدت چهار روز قابل تجديد نظر خواهي با رعايت مقررات در كميته محترم استيناف مي باشد.

تبريک واسه ي اينکه هميشه سياست و دين رو با هم مخلوط ميکنيم و تو هر چي داخل ميکنيم و يه هفت بيجار ازش در مياريم بعد با ادله هاي واهي اونارو به اجرا ميرسونيم : اينجا ايران است

ايشالله که ديگه خبرنگاري از قشر جوان کتک نخوره

انگاري همه مرض دارن فقط اين خبرنگارهاي جوان رو ميزنن

هميشه اونايي رو که داريم قدر نميدونيم : شاه حسيني نشون ميداد از سرهنگ و وزير و غيره نميترسيد ولي

مماشات ...

MoJtaBa.R
11-12-2008, 12:23
همان طور که نيکبخت واحدي-خداداد عزيزي و علي کريمي را محروم و محو کرديم شما را هم محو ميکنيم!
ادامه دارد...

اونچه که مسلمه هنوز که هنوزه کسي اسم تاج يا پرسپوليس رو از اذهان نتونسته خارج کنه

محو کردن اسامي امکان پذير نيست

آدمي با خاطراتش زندست

Kianoosh
13-12-2008, 07:03
بازتاب محروميت عزيزى در سايت afc
يك سال بدون خداداد

پايگاه اطلاع رسانى كنفدراسيون فوتبال آسيا نوشت: خداداد عزيزى هافبك تهاجمى سابق تيم ملى ايران با تصميم كميته انضباطى فدراسيون به مدت يك سال از فعاليت در فوتبال محروم شد.
اين پايگاه در ادامه نوشت: بهترين بازيكن سال آسيا ۱۹۹۶ به دليل درگيرى با يكى از خبرنگاران در پايان بازى پيام و مقاومت در مشهد با اين حكم روبه رو شد. عزيزى ۳۷ ساله ۴۷ بار براى تيم ملى ايران به ميدان رفته است و يازده گل زده است.
او در باشگاه هاى ابومسلم، بهمن، پرسپوليس، كلن آلمان، سن خوزه ارث كوئيك امريكا، النصر امارات و پاس بازى كرده و در فصل اخير ليگ سمت قائم مقام باشگاه پيام را بر عهده گرفته است. او بعد از اعلام راى گفت: برايم مهم نيست كه چه رايى صادر شده است و نمى خواهم در اين مورد صحبتى داشته باشم. هيچ اعتراضى به راى صادره ندارم و اصلا برايم مهم نيست چه رايى صادر شده است.
پرونده بازيكنان خارجى پيام كه در درگيرى بازى پيام و مقاومت نقش داشته اند همچنان مفتوح است، همچنين پرونده شكايت خداداد عزيزى از قاسم محمدى و خبرنگاران مفتوح است.