PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میگن نرم افزار liquid غیر مجازه

کاپیتان رضائی
29-11-2008, 19:26
نظر شما چیه
نرم افزار لیکوئید اصلا به صداوسیما راه پیدا کرده یانه که حال مجاز یا غیر مجاز باشه؟

Javad_Ed
29-11-2008, 22:37
نظر شما چیه
نرم افزار لیکوئید اصلا به صداوسیما راه پیدا کرده یانه که حال مجاز یا غیر مجاز باشه؟
سلام دوست عزیز
به p30world خوش آمدید ..
سوالتون نا مفهمومه ....
یعنی چی غیر مجازه ....
؟؟؟
تا بعد

کاپیتان رضائی
07-12-2008, 21:17
راستش من دنبال یه برنامه خوب میکس میگشتم از چند تا مغازه که جویا شدم بهم گفتن که یه نرم افزاری هست به نام لیکوئید که کارش عالیه اما مجاز نیست و استفادش پیگرد قانونی داره منم گقتم از شما مشاور عالی اینو جویا بشم دیگه

Javad_Ed
07-12-2008, 21:26
راستش من دنبال یه برنامه خوب میکس میگشتم از چند تا مغازه که جویا شدم بهم گفتن که یه نرم افزاری هست به نام لیکوئید که کارش عالیه اما مجاز نیست و استفادش پیگرد قانونی داره منم گقتم از شما مشاور عالی اینو جویا بشم دیگه
!!!!!!!!!!!!!!!
نه بابا ....
خب استفاده کنید ازش...
پریمیر .. ادیوس...وگاس...مدیا استودیو ...
اینها هم هستند ...
موفق باشید

ma4nafar
08-12-2008, 02:52

من ایران را نمیدونم اما توی اروپا که ما مشکلی نداشتیم

در ضمن برنامه خیلی سنگینه و باید قدرت کامپیوترت خیلی بالا باشه .
پس نتیجه اخلاقی اینکه از ادیوس محبوب بچه ها وبزرگترها استفاده کن :10:

کاپیتان رضائی
08-12-2008, 15:35
شکر خدا اون لیکوئید پریروز دستم رسید و اووردم نصبش کردم اسمش لیکوئید 7
خداییش برنامه بسیار سنگینیه
کامپیوتر با مکافات بازش میکنه اما امکاناتش خیلی خیلی عالیه
ممنان

کاپیتان رضائی
08-12-2008, 15:37
راستی اونی که این برنامه رو بهم داد گفت که صداوسیمای ایران هنوزم که هنوزه از پیریمایر استفاده میکنه

Javad_Ed
08-12-2008, 16:08
راستی اونی که این برنامه رو بهم داد گفت که صداوسیمای ایران هنوزم که هنوزه از پیریمایر استفاده میکنه
من چند جا علنن دیدم ادیوس هست ...
....تیزر برای انتخابات مجلس هشت ...که هی میگفتن دولت به ما اعتماد کرده ...یه جایی پشت یه سیستم پسره با ادیوس داشت کار میکرد ....
سریال آینه های نشکن ...درباره مسائل هسته ای فیلم ها رو دارن تو استودئو ادیت میکنن (توی خوده فیلم)...تابلو هست از ادیوس استفاده میکنند...
البته فکر کنم بستگی به کسی که تدوینگر هست داره ...

کاپیتان رضائی
08-12-2008, 16:16
خب این ادیوس خوبه یا لیکوئید؟

Javad_Ed
08-12-2008, 17:17
همشون خوبند من با لیکوئد کار نکردم ...بهتره با چند تاشون کار کنید ....بعد خودتون تصمیم بگیرید

tik-tak
08-12-2008, 19:17
کی میگه نرم افزار غیر مجازه به ما که تو دانشگاه لیکوئید تدریس کردن .
تا جایی که من اطلاع دارم صدا و سیمای مشهد هم از این نرم افزار استفاده میکنه . چند وقت پیس هم تو شبکه ی استانی آموزشش رو دادن !
لیکویید بیشتر برای کارهای حرفا ای و تدوین سینمایی استفاده م کنند . اگه برای عروسی کاری می خوای من ادیوس رو پیشنهاد می کنم . اگه هم حرفه ای که هیچ نرم افزاری به لیکوئید نمی رسه

ma4nafar
08-12-2008, 22:13
خب این ادیوس خوبه یا لیکوئید؟

من تقریبا از همه برنامه های ادیت استفاده کردم هیچ کدوم به راحتی ادیوس نیست تقریبا همه چیز دم دسته یعنی هر کاری بخواهی انجام بدی با یک کلیک اون کار انجام میشه من ادیوس را پیشنهاد میکنم البته بهتره همانطور که جوادجان گفت از چندتا استفاده کنی خودت یکی را انتخاب کنی .

موفق باشی

کاپیتان رضائی
08-12-2008, 23:24
ممنان داشم

کاپیتان رضائی
08-12-2008, 23:25
این ادیوس برنامه دیویدی همان قسمت اوتوران دیوی دی میسازه دیگه.نه؟

ma4nafar
09-12-2008, 16:15
این ادیوس برنامه دیویدی همان قسمت اوتوران دیوی دی میسازه دیگه.نه؟

در این تاپیک مطالب مفیدی در این رابطه است که شما را راهنمایی میکند.

موفق باشید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاپیتان رضائی
09-12-2008, 21:26
در این تاپیک مطالب مفیدی در این رابطه است که شما را راهنمایی میکند.

موفق باشید
تنکیو وری ماچ

چزابه
11-12-2008, 19:48
سلام به همه دوستان
در محل كار بنده روي بعضي دستگاه‌ها اويد ليكوئيد هست كه نيازمند كارت اويد هستش. فكر كنم منظور از غير قانوني بودن همين باشه. چون اگه كارتش نباشه و شما كركش رو نصب كنيد عملا ليكوئيدي نصب نكرده‌ايد.
اما توي سازمان بيشتر با اويد ليكوئيد كار ميشه. كه اكثرا خريد رسمي شده و همراه با كارت نصب شده.

موفق باشيد.

کاپیتان رضائی
13-12-2008, 14:28
سلام به همه دوستان
در محل كار بنده روي بعضي دستگاه‌ها اويد ليكوئيد هست كه نيازمند كارت اويد هستش. فكر كنم منظور از غير قانوني بودن همين باشه. چون اگه كارتش نباشه و شما كركش رو نصب كنيد عملا ليكوئيدي نصب نكرده‌ايد.
اما توي سازمان بيشتر با اويد ليكوئيد كار ميشه. كه اكثرا خريد رسمي شده و همراه با كارت نصب شده.

موفق باشيد.
:18::18::18::18::18:
اوه اوه اوه اوخ اوه واخ وای اوه!!!!
ایول بابا خدا تورو رسوند اینجا
اینهمه دوستان ( قربونه دهنشون برم ) اظهار نظر کردنا اما به نتییجه ای نرسیدیم
آی دستت درد نکنه
خیلی آقایی بابا
:27::27:

کاپیتان رضائی
13-12-2008, 14:29
حالا این کارتشو چطوری پیداکنیم؟

masoudtr
13-12-2008, 14:39
لیکویید عالی است ولی سیستم میخواد خدا
ادیوس خوبه با سیستم معمولی هم جواب میده
پریمیر هم که اصلا بدرد نمیخوره

masoudtr
13-12-2008, 14:41
سلام به همه دوستان

موفق باشيد.
لیکویید بدون کارت هم جواب میده ولی سیستم خدا میخواد
اگه کارت داشته باشیم با سیستم خوب هم جواب میده درسته یا نه؟

کاپیتان رضائی
13-12-2008, 14:45
لیکویید بدون کارت هم جواب میده ولی سیستم خدا میخواد
اگه کارت داشته باشیم با سیستم خوب هم جواب میده درسته یا نه؟
نه!!!!
چون من کامپیوترم پنتیوم پنجه بعد از نظر رم که چهار تا 512 بستم بهش بعد کارت گرافیکم 512 و همه امکاناتو دارم ولی این لیکوئید 6 رو جواب نمیده
سفارش دادم لیکوئید 7 رو اووردم نصب کردم (dvd) اون از 6 بهتره! یعنی دیگه سنگین نیستش

masoudtr
13-12-2008, 16:30
p5 هم مگه داریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاپیتان رضائی
13-12-2008, 21:37
p5 هم مگه داریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ندیدی؟
آره هستش

manreza71
13-12-2008, 23:44
به نظر من پریمیر از همه قوی تر هست only primeire

کاپیتان رضائی
14-12-2008, 10:30
به نظر من پریمیر از همه قوی تر هست only primeire
بابا عجب پیام تیمیسی دادیا
ایول

manreza71
15-12-2008, 20:18
نه!!!!
چون من کامپیوترم پنتیوم پنجه بعد از نظر رم که چهار تا 512 بستم بهش بعد کارت گرافیکم 512 و همه امکاناتو دارم ولی این لیکوئید 6 رو جواب نمیده
سفارش دادم لیکوئید 7 رو اووردم نصب کردم (dvd) اون از 6 بهتره! یعنی دیگه سنگین نیستش
دوست عزیز مگه پنتیوم 5 هم داریم با این خصوصیات ضعیف من که نشنیدم
جایی دیگه نگی ها خوب این سیستم ضعیف که به قول خودت p5 هست چقدر بهت دادن
خیلی خیلی عجیبه

کاپیتان رضائی
15-12-2008, 20:23
دوست عزیز مگه پنتیوم 5 هم داریم با این خصوصیات ضعیف من که نشنیدم
جایی دیگه نگی ها خوب این سیستم ضعیف که به قول خودت p5 هست چقدر بهت دادن
خیلی خیلی عجیبه
ای قربونه اون دهنت برم من
به خدا سرم کلاه نرفته
من که تمامی خصوصیاتشو نگفتم
اولا که همه تایید میکنن پ5 بودنشو دوما من که خود اونو به اسم پ5 خریدم آخه داشم!!