PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور ممكنه به طور ناگهاني كامپيوتر گوشي را نشناسه؟

a.daneshi
29-11-2008, 17:03
سلام. من تا ديشب هر وقت گوشي را با كابل usb به كامپيوتر وصل مي كردم و pc studio را اجرا مي كردم راحت گوشي را مي شناخت. ولي حالا گوشي با كامپيوتر شارژ ميشه ولي كامپيوتر گوشي را نميشناسه. راستي گوشي من u700 هستش. لطفا كمك كنيد. دارم كلافه ميشم.

perjixen
30-11-2008, 09:34
دوست عزیز نفس عمیق بکش........
شاید برنامه ت آپدیت شده..... چون یبار دستگاه من هم اینجوری شد.....!!
مطمئنی که ارتباط دستکاه با پی سی از طریق کابل ست شده........؟!؟ یبار چک کن......!!

اگه نه ، بگو که مخامون و به کار بندازیم.......!! دي.

mummified
30-11-2008, 10:09
اين مشكلات گهگاهي پيش مياد زياد مهم نيست.
يه بار كابل usb رو در بيار و جاي ديگه بزن.
در ضمن زماني كه كامپيوتر رو روشن ميكني اتصال قطع باشه و وقتي سيستم كامل بالا اومد وصلش كن.
مشكل شاقي نيست. حل ميشه

a.daneshi
30-11-2008, 10:26
من یک بار برنامه ی pc studio را از اول ریختم و گوشی را هم ریست کردم. ولی مشکلات هنوز ادامه دارد.من قبلا D900iداشتم که اصلا اینجوری نبود.

a.daneshi
30-11-2008, 10:26
راستی بسیار بسیار متشکرم که سعی می کنید کمک کنید.

S A M S U N G
30-11-2008, 12:45
سلام دوست عزیز .

این مشکل نیست بعضی وقتها اینطوری میشه .

این مسیر رو برو :

Control Panel > System > Hardware > Device Manager

قسمت مربوط به درایور سامسونگ رو چک کن اگر نبود از CD نصب کن اگر هم بود یه بار آپدیتش کن .

مخلصیم .

a.daneshi
03-12-2008, 13:27
سلام.ببخشيد من همه ي اين كارها را كردم ولي هيچ اتفاقي نيفتاد واقعا ديگه نميدونم چه كار كنم؟رينگ تون اين گوشي هم اينقدر بده كه واقعا بايد هرچه زودتر عوضش كنم.

admiral_cavandish
12-12-2008, 18:04
من هم اینم شکل رو بارها داشتم و واقعا اعصاب خورد کنه و من تا جایی که میدونم اگه کمی بد تا کنی و بی هوا گوشی رو از USB جدا کنی اینطوری میشه دفعه آخری که همین هفته هم بود این مشکل رو داشتم و دوتا D900i داشتم که یکیش رو فکر کنم که بد جدا کردم و این مشکلرو بوجود اورد اما جالب بود که گوشی دوم رو میشناخت ولی در مورد اونم باز به دلیل اینکه یک برنامه داشتم میریختم کهError داد و صفحه install error نمایان شد و ناچارا اونو هم از کابل جدا کردم و اونم به روز این یکی افتاد و دیگه هم عمرا نشناختش. و من هر کاری کردم (تمام چیزایی که بالا گفتین و نگفتبن) درست نشد و فکر کنم تنها راهش تعویض ویندویی دلیلشو نمیدونم. اما یه نشونه ای که دیدم اینه که در حالتی که قرار نیست گوشی رو ویندوز بشناسه به هنگام اتصال گوشیبه کامپیوتر یک بوق به خصوص و کوتاه از موبایل درمییات که به تو میفهمونه قرار نیست ویندوز بشناسدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کسی اگه بتونه این مشکله بدون عوض کردن ویندوزش حل کنه کمک بزرگی کرده به ما

a.daneshi
15-12-2008, 13:53
راستش من یک کاری کردم که درست شد. ولی نمی دونم مشکل شما را هم حل کنه یا نه؟ حالا به هر حال می گم شاید به درد خورد. من گوشی یکی از دوستان را با کابل خودش به کامپیوتر وصل کردم شناخت.بعد گوشی خودم را با همان کابل وصل کردم، بعد از چند ثانیه شناخت. حالا دیگه با کابل خودم هم مشکل نداره.