PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست مشاوره جدی برای خرید یک لپتاپ مخصوص هنرمندان(Built For Artists)

brain
29-11-2008, 12:10
با سلام خدمت دوستان.

من رشته ام گرافیکه و تصمیم قاطعانه گرفتم که یک لپتاپ بخرم. حالا یه لپتاپی میخوام که خود شرکت سازنده مخصوص کار هنرمندان ساخته باشه (این نکته برام خیلیی مهمه) و ویژگی های زیر رو حتما داشته باشه :

1)ویژگی pen lcd رو داشته باشه (فکر کنم بهش میگن tablet pc یا touch screen)

2)سرعت بسیار بالایی داشته باشه

3)قیمتش برام مهم نیست.ولی اگه زیره 2.500 باشه خیلی بهتره.

4)ظاهرش هم اصلا برام مهم نیست.(گرچه اکثر لپتاپ ها خوشگل هستند)

من خودم تنها لپتاپی که تونستم گیر بیارم که مخصوص هنرمندان ساخته شده باشه برای شرکت اپل بود که اسمش اینه :
Axiotron ModBook Mac Tablet

ممنون میشم شما هم کمک کنید تا بهترین گزینه رو انتخاب کنم. البته اینی که پیدا کردم بهترین گزینه هستش فقط فکر میکنم نتونم تو ایران گیرش بیارم.(اگه نمایندگی ای سراغ دارید که همچین موردی رو داره حتما بهم بگید).و همینطور اگه از شرکتهای دیگه چیزی پیدا کردین حتما منو در جریان بذارین.

با تشکر

sinaHP
15-01-2009, 13:08
اچ پی یه سری آرتیست داره
شاید تو دی جی کالا گیرش بیاری

REGISTERED USER
15-01-2009, 22:37
من خودم تنها لپتاپی که تونستم گیر بیارم که مخصوص هنرمندان ساخته شده باشه برای شرکت اپل بود که اسمش اینه :
Axiotron ModBook Mac Tablet

اگر ایران هستی تنها چیزی که میتونی بخری اینه که شرط اول رو داشته باشه :

hp TX 2550
2.1Turion64 x2/ 3072 DDR2/ 250 Sata+/ 12.1" Tablet / 958 ATI/ BT/ WIFI/ Modem/ finger print+pen +camera/

قیمت حدود 1.420.000 هست

اما به نظرم بجای این کار چون تبلیت ها محدوده ، یک لپ تاپ قوی بخر و بجاش یک pen board بخر ... هم دقت کاری اش بیشتره هم چیز دلخواهت رو بدست می آوری ... فقط بدیش اینه که یک وسیله اضافی باید همراهت باشه