PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست کلیه اطلاعات برای چاپ کردن بنر

جادوگر جوان
29-11-2008, 09:57
سلام دوستان میشه لطف کنید تمام اطلاعاتی که نیازه برای چاپ بنر را در اختیارم بذارید
مثلا مودش چی باشه
روزلیشن روی چند باشه
سایزش چند باشه بهتره
و ...
ممنون میشم

جادوگر جوان
01-12-2008, 10:04
یعنی کسی نمیتونه به من کمک کنه
خوب تا فردا احتیاج دارم به این اطلاعات
اگر کسی نداره مدیریت خواهش میکنم که این تایپیکو ببنده

saviss
01-12-2008, 20:46
سلام دوستان میشه لطف کنید تمام اطلاعاتی که نیازه برای چاپ بنر را در اختیارم بذارید
مثلا مودش چی باشه
روزلیشن روی چند باشه
سایزش چند باشه بهتره
و ...
ممنون میشم

یعنی کسی نمیتونه به من کمک کنه
خوب تا فردا احتیاج دارم به این اطلاعات
اگر کسی نداره مدیریت خواهش میکنم که این تایپیکو ببنده
سلام
مودرو با جائی که بنررو میخواید چاپ کنید هماهنگ کنید(معمولاCMYKهست اما بعضی جاهاRGBمیخوان)
رزولیشن....بستگی به ابعاد از72 تا120dpi(بهترینش120هست)

سایزش چند باشه بهتره :blink:این دیگه بستگی به سفارش مشتری داره....سایزرو اون باید(باتوجه به درخواستش) انتخاب کنه نه شما

جادوگر جوان
02-12-2008, 10:56
بسیار ممنونم
لا اقل برای کارهای بعدی به دردمون میخوره
اونقدر دیر جواب دادین که دیگه تحویل دادم بنرو
باز هم ممنونم

masica
09-12-2008, 00:40
سلام . اگر می خوام یه بنر طراحی کنم با فتوشاب یا فتو امپکت باید چطوری گرافیکش رو تنظیم کنم تا از کیفیت عکسم کاسته نشه ؟؟؟/
اگه زودی جواب بدین ممنون میشم!!!

masica
09-12-2008, 00:59
سلام
میخواستم بهم کمک کنید و اطلاعاتی در مورد ایجاد بنر بهم بدید. طراحی با فتوشاپ و فتو امپکت ولی با چه گرافیک رو نمیدونم کمکم کنید ممنون میشم

saeidsmxo
22-01-2009, 21:16
آقای saviss:
تمام دستگاههای چاپ بنر از مد CMYK پرینت میگیرن و نهایت رزولوشن خروجی باید 75 پیکسل در اینچ باشه!
اگه مد رنگیتون RGB باشه اپراتور اون رو به CMYK و اگه رزولوشنتون بالاتر از 75 باشه اون رو به 75 تغییر میده.!

saviss
25-01-2009, 20:18
آقای saviss:
تمام دستگاههای چاپ بنر از مد cmyk پرینت میگیرن و نهایت رزولوشن خروجی باید 75 پیکسل در اینچ باشه!
اگه مد رنگیتون rgb باشه اپراتور اون رو به cmyk و اگه رزولوشنتون بالاتر از 75 باشه اون رو به 75 تغییر میده.!
اولا سلام
دویما!!من خودم توی اصفهان کاری رودادم برای خروجی واوناازم مودrgbخواستند(البته خودم ناظر چاپ شون بودم)ومتوحه شدم که بعضی اوقات رنگ ها توی مود rgbبهتردرمیاد (دلیل اینکه عرض کردم:
مودرو با جائی که بنررو میخواید چاپ کنید هماهنگ کنید(معمولاcmykهست اما بعضی جاهاrgbمیخوان)
همین بود)واونهم مربوط به دستگاه ها بود
سییما !!! من خودم هفته ی گذشته کاری رو سفارش دادم که "باید"بارزولوشن 150چاپ می شد...وشد!!!چون باید می شد:دی
چون سایزش کوچیک بود....وطبیعتا دقت بیشتری لازم داشت ....
درنتیجه:
سایز بزرگتر=رزولوشن کمتر_البته min=72
وسایزکوچکتر=رزولوشن بالاتر
====
موفق باشید

saeidsmxo
30-01-2009, 21:33
اولا سلام
دویما!!من خودم توی اصفهان کاری رودادم برای خروجی واوناازم مودrgbخواستند(البته خودم ناظر چاپ شون بودم)ومتوحه شدم که بعضی اوقات رنگ ها توی مود rgbبهتردرمیاد (دلیل اینکه عرض کردم:
همین بود)واونهم مربوط به دستگاه ها بود
سییما !!! من خودم هفته ی گذشته کاری رو سفارش دادم که "باید"بارزولوشن 150چاپ می شد...وشد!!!چون باید می شد:دی
چون سایزش کوچیک بود....وطبیعتا دقت بیشتری لازم داشت ....
درنتیجه:
سایز بزرگتر=رزولوشن کمتر_البته min=72
وسایزکوچکتر=رزولوشن بالاتر
====
موفق باشید
عزیز من دستگاه دارم و اطلاعاتی که دادم 100% درسته...
اگه نمیدونی اطلاعات غلط به بچه ها نده...لطفا"
در مورد رزولوشن بازم میگم. هر رزولوشنی بالاتر از 75 به دستگاه بدی در موقع ریپ کردن رزولوشن به 75 تغییر میکنه.

dehghani_a
28-02-2009, 17:14
اطلاعات سعيد درسته. حتما بايد چهار رنگ كار كنين. و براي اينكه كيفيت كارت خوب در بياد بايد با چاپچي صحبت كني كه با pass بالاتري كارتو چاپ بگيره مثلا 4pass يا 5pass . اگه خواستي در اين مورد بيشتر بدوني بگو تا راهنماييت كنم.

s_r_asadiyan
14-03-2009, 01:17
اطلاعات سعيد درسته. حتما بايد چهار رنگ كار كنين. و براي اينكه كيفيت كارت خوب در بياد بايد با چاپچي صحبت كني كه با pass بالاتري كارتو چاپ بگيره مثلا 4pass يا 5pass . اگه خواستي در اين مورد بيشتر بدوني بگو تا راهنماييت كنم.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
لطفا اطلاعاتی در باره pass بدید
ممنون

dehghani_a
25-04-2009, 11:53
بينيد pass همون رفت و برگشت و رنگ زدن هست. مثلا يك خط از طرح رو كه حدود 9 ميليمتر تا 12 ميليمتر (بستگي به اندازه هد دستگاه داره) هستش وقتي چاپ ميكنيد تعداد دفعاتي رو كه هد چاپ ميكنه تا اون يك خط كامل بشه رو تعداد pass مي گن. مثلا وقتي در چهار مرحله يك خط به چاپ كامل ميرسه خيلي زيباتر از وقتي هست كه در سه مرحله به چاپ كامل ميرسه. اينجوري سرعت كار خيلي پايين مياد. مثلا يه بيلبورد 160 متري يه روز طول ميكشه چاپ بشه. البته فاصله ديدن بيننده هم در انتخاب نوع و كيفيت چاپ موثر هست. مثلا يه بيلبورد كه از فاصله حداقل 12 متري قراره ديده بشه فرقي بين 2pass , 4 p نداره ولي يه تابلوي مغازه يه استند خيلي فرقشه بايد با بالاترين كيفيت چاپ بشه

saviss
25-04-2009, 21:40
آقای saviss:
تمام دستگاههای چاپ بنر از مد CMYK پرینت میگیرن و نهایت رزولوشن خروجی باید 75 پیکسل در اینچ باشه!
اگه مد رنگیتون RGB باشه اپراتور اون رو به CMYK و اگه رزولوشنتون بالاتر از 75 باشه اون رو به 75 تغییر میده.!

عزیز من دستگاه دارم و اطلاعاتی که دادم 100% درسته...
اگه نمیدونی اطلاعات غلط به بچه ها نده...لطفا"
در مورد رزولوشن بازم میگم. هر رزولوشنی بالاتر از 75 به دستگاه بدی در موقع ریپ کردن رزولوشن به 75 تغییر میکنه.
ادبیات جدیدی ظاهرارایج شده که من خبرندارم...:41:
بگذریم از لحن مودبانه تون....:13:
.......
توجه تون رو به دوتا پست از"انجمن مجید آنلاین ...جلب میکنم(البته به تاریخشون هم دقت کنید بدنیست...)فکرکنم اونموقع هاشما ..."هنوزدستگاه!نخریده بودید"

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ضمنا الان دستگاه های چاپ بنر با رزولوشن 600به بالا اومدن..
=======
توصیه دوستانه...هیچ وقت نگید:

طلاعاتی که دادم 100% درسته...
هیچ چیزی 100%نیست....حتی رنگ مشکی:دی
========
ضمنا مودRGBبرای این درجاهائی کاربرد داره که شما مانیتورتون "کالیبره "نباشه ومشتری همون رنگ های مانیتورروبخواد...
واگرنه خب مشخصه که دستگاه های چاپپ براساس مودCMYK...یابیشترکارمیکنن
بهتره تاپیک "چاپ "رو یک کمی بادقت بخونید...
ضمناdehghani_aجان :
اول سلام
دوم Passکم تر یکی از اشکالاتش اینه که کیفیت کار رومیاره پائین واز"کنتراست"کارکم میکنه ...حتی اگر ازفاصله ی 12متری باشه...ویا روی کارخروجی خط میاندازه وغیره...

dehghani_a
26-04-2009, 01:59
ادبیات جدیدی ظاهرارایج شده که من خبرندارم...:41:
بگذریم از لحن مودبانه تون....:13:
.......
توجه تون رو به دوتا پست از"انجمن مجید آنلاین ...جلب میکنم(البته به تاریخشون هم دقت کنید بدنیست...)فکرکنم اونموقع هاشما ..."هنوزدستگاه!نخریده بودید"

ضمنا الان دستگاه های چاپ بنر با رزولوشن 600به بالا اومدن..
=======
توصیه دوستانه...هیچ وقت نگید:

هیچ چیزی 100%نیست....حتی رنگ مشکی:دی
========
ضمنا مودRGBبرای این درجاهائی کاربرد داره که شما مانیتورتون "کالیبره "نباشه ومشتری همون رنگ های مانیتورروبخواد...
واگرنه خب مشخصه که دستگاه های چاپپ براساس مودCMYK...یابیشترکارمیکنن
بهتره تاپیک "چاپ "رو یک کمی بادقت بخونید...
ضمناdehghani_aجان :
اول سلام
دوم Passکم تر یکی از اشکالاتش اینه که کیفیت کار رومیاره پائین واز"کنتراست"کارکم میکنه ...حتی اگر ازفاصله ی 12متری باشه...ویا روی کارخروجی خط میاندازه وغیره...

داداش منم همینو گفتم که
توضیح دادم که pass چیه....
حالا اگه قصوری بود ببخشید.....

saeidsmxo
04-06-2009, 19:38
تو اين انجمنها فعاليت كردن كاملا" بي فايدس با وجود بعضي ها