PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : >>> تفاوت پلاسما و lcd و چند سوال دیگر ....

mahn90
28-11-2008, 23:53
تفاوت پلاسما و lcd چیه ؟؟؟؟؟؟

ما میخوایم یه تلویزیون بیگریم تا سقف 5/1 ملیون باشه

یه چیز بیگن که بعدن پشیمون نشیم
راستی کارت خور اینا و امکانات هم داشته باشه :46:

خلاصه بدرد بخوره

REGISTERED USER
29-11-2008, 00:27
من میگم 37 اینچ سامسونگ سری 5 بگیر : L37a550

حرف نداره ... تکه

mahn90
29-11-2008, 08:45

حرف نداره ... تکه

جیگرم بگردی مرسی حواب دادی ولی یه عکسی یه توضیحی قیمتی :27:

خودت داریش ؟؟؟؟؟؟
نگاه مثله یعضیاش نباشه که آدم داخلش کش اومده ها ::21:

ها یه چیز الان یادم اومد گشتم توی سایت سامسونگ ایران پیدا نشد
آددرسشم بده خودم دنبالش میرم

REGISTERED USER
29-11-2008, 11:19
من دارم ازش هم راضی ام ... البته 32 اینچ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پلاسما، بوسیله احتراق و گرما سه رنگ اصلی را تولید می کند که این تکنولوژی دارای ضعف از جمله گرم شدن دستگاه و کم شدن عمر آن را می باشد.
LCD، با جریان کریستال مایع باعث تولید نور و در نهایت تصویرمی شود که تا امروز بهترین نوع از دستگاهها به شمار می رود که دارا بودن عمر بالا و تصویر بهتر از مزیتهای LCD است.
عمر پلاسما حدود 40 هزار ساعت و LCD حدود 70 هزار ساعت است. لازم به توضیح است که اگر بزرگی صفحه تصویر برایتان مهم است، پیشنهاد ما پلاسما می باشد. ولی اگر کیفیت و شفافیت تصویر معیار انتخاب باشد، LCD توصیه می شود.

تفاوت پلاسما با LCD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

محصولات LCD سامسونگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

محصولات Plasma سامسونگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SAEED_BARCELONA
29-11-2008, 12:06

حرف نداره ... تکه
بابا مگه نگفتی قانع شدم؟ الکی انگشتامو پوکوندم این همه نوشتم؟

نگاه مثله یعضیاش نباشه که آدم داخلش کش اومده ه
برادر من توی lcd و پلاسما تا وقتی که تصویرت 16:9 نباشه و 4:3 باشه تصویرت کش میاد
همین مدل سامسونگ که معرفی شد خوبه. با این بودجه خوبه
زیاد هم دنبال فرق بین این دوتکنولوژی نباش چون یک از برتریهای پلاسما که کنتراستش بود الان دیگه توی ال سی دی هم می بینی که تقریبا برابر شدن(ولی هنوز جای کار داره)
توی پلاسما هم نور چراغ می افتاد توی تصویر که دیگه با آنتی رفلکتیو حل شده(پاناسونیک)
پیشنهاد میکنم اگه میخوای پلاسما بگیری پاناسونیک بگیر
بقیه معایبشونم کم کم داره بر طرف میشه.

mehjam
29-11-2008, 17:16
37 اينچ كه اصلا پلاسما نداره (فكر كنم پلاسما از 42 شروع ميشه و براي سايزهاي بالا توليدش ارزونتر در مياد كه فقط پايونر و پاناسونيك استاد اين وادي هستند)
شما يه 37a650 سامسونگ بگير.
اين هم لينك Review 40 اينچ همين مدل:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SAEED_BARCELONA
29-11-2008, 21:26
با اجازتون a650 37 اینچ نداره.

mahn90
29-11-2008, 23:44
پاناسونیک میگم 37 اینچش خیلی عالیه بهتر سامسونگ هست

این مشخصات سامسونگ هست
تلویزیون LCD در سایز 37 اینچ
وضوح تصویر 1920x1080
2 Mega Pixel Plus, Full HDTV
کنتراست 30000:1
3 ورودی HDMI
پورت USB 2.0
حالت بازی
SRS Tru Surround XT
ورودی کامپیوتر
تصویر در تصویر در ورودی HDMI

این هایی که پر رنگ کردم یکی توضیح بده مرسی

mahn90
29-11-2008, 23:48
کلا از گرفتن پلاسما نا امید شدم میگم بدرد نمیخوره جا موندگی تصویر داره

حا یه سوال دیگه کدوم مارک توی ایران بهتر کارایی و خدمات داره ؟ مثله پس از فروش و اینا

REGISTERED USER
30-11-2008, 00:38
یکی از دوستام سامسونگ داشت ... مشکل آورده بود روشن نمی شد. بعد سام سرویس بردش یه 40 اینچ دیگه جدیدتر نو بهشون جایگزین داد تا اون 1 هفته رفت تعمیر اساسی

mahn90
30-11-2008, 08:05
یکی از دوستام سامسونگ داشت ... مشکل آورده بود روشن نمی شد. بعد سام سرویس بردش یه 40 اینچ دیگه جدیدتر نو بهشون جایگزین داد تا اون 1 هفته رفت تعمیر اساسی

دمشون گرم خیلی داری تحریکم میکنی یه سامسونگ بگیرم مثله خر تو گل گیر کردم :دی

پورت یو اس پی فقط میشه باهاش عکس و صدا ضبط کرد ؟؟؟؟؟؟
یعنی نمیشه یه تیکه از مسابقه فوتبال ضبط کنم ؟؟؟؟؟

SAEED_BARCELONA
30-11-2008, 10:29
کنتراست 30000:1
تفاوت بین رنگ سیاه و رنگ سفید. هر چی این عدد بزرگتر باشه رنگ سیاه واقعی تر نشون داده میشه. یکی از معایب lcd هین مشکل شون دادن رنگ سیاه هست(الان خیلی بهتر شده)

3 ورودی HDMI
3تا ورودی HDMI داره. چیشو توضیح بدم؟ hdmi بهترین نوع پورت برای انتقال همزمان صدا و تصویره که دیگه اکثر دستگاها الان دارنش

حالت بازی
یکی از حالتهای تنظیم تصویره. مثلا برای دیدن فیلم میزارنش روی cinema. برای بازی کردن (xbox,ps3,wii) میزارن روی حالت game

SRS Tru Surround XT
اینم سیستم صدای فراگیرشه که خیلی حال نمیده. کلا از tv انتظار یه صدای خفن رو نداشه باشید

ورودی کامپیوتر
اینو دیگه بخداخودت میدونی!!!!!!!

تصویر در تصویر در ورودی HDMI
معمولا اینطوریه که یه تصویر رو میتونی از پورت hdmi بگیری یه تصویر هم از ورودیه آنتن(همین شبکه های خودمون)

مشون گرم خیلی داری تحریکم میکنی یه سامسونگ بگیرم مثله خر تو گل گیر کردم
بزار منم یه قضیه برات تعریف کنم
ما مرداد ماه بود یه یخچال سامسونگ گرفتیم که بعد 1ماه خراب شد. بعد از مدتی التماس کردن اومدن نگاش کردن گفتن درست شد. دوباره بعد از یه مدت خراب شد. بالاخره اومدن پی بردن که چشه. مدلشو برداشتن گفتن باید یه قطعه بیاریم براتون از تهران. خود شرکتشون محل نمایندگی نمیزاشتن آخرش هم هینطوری رفتیم تعمیرکار آوردیم درستش کردن
منکه هیچ کدوم از نمایندگیهارو قبول ندارم

پورت یو اس پی فقط میشه باهاش عکس و صدا ضبط کرد ؟؟؟؟؟؟
نه نمیشه

REGISTERED USER
01-12-2008, 00:12
لااقل سامسونگ برای محصولات صوتی تصویری اش اینقدر ازش قائل هست که بعد نصب از تهران زنگ بزنند و محترمانه تشکر از خرید کنند و نظرتون رو بپرسند!

REGISTERED USER
01-12-2008, 00:15
راستی دوستان قابلیت Anynet+ ساسمونگ فراموش نشه که واقعا عالیه

Saeed_TnT
01-12-2008, 00:18
راستی دوستان قابلیت anynet+ ساسمونگ فراموش نشه که واقعا عالیه
خوب این قابلیت چی هست؟ یه توضیحی بده
ممنون

mahn90
01-12-2008, 09:30
نه نمیشه

پس پروت یو اس پی بدرد چی میخوره ؟؟؟

راستی قابلیت برگردوندن یه یه مدت زمان قبل کدوم نوع داره ؟؟؟؟

یه چیز میخوام که بتونم باهاش یه بازی یه صحنه گل ضبط کنم یا اصلا چنین چیزی وجود نداره باید برم یه دستگاه هم کنارش بگیرم

SAEED_BARCELONA
01-12-2008, 13:18
لااقل سامسونگ برای محصولات صوتی تصویری اش اینقدر ازش قائل هست که بعد نصب از تهران زنگ بزنند و محترمانه تشکر از خرید کنند و نظرتون رو بپرسند!
جدی یه همچین کاری میکنن؟ برا ما که نکردن. این کارارو فقط برای تهران انجام میدن
حالا کاری نداریم وی میارزه به خاطر یه تل زدن آدم انتخابشو عوض کنه؟

پس پروت یو اس پی بدرد چی میخوره ؟؟؟
برای اپدیت کردن. برای اینکه یه عکسی فیلمی چیزی اگه توی فلش مموریت داری بتونی باش ببینی

mahn90
01-12-2008, 20:04
برای اپدیت کردن. برای اینکه یه عکسی فیلمی چیزی اگه توی فلش مموریت داری بتونی باش ببینی

پس اون قابلیت چی بود که تلویزیون تبلیغش میکرد می گفت میشه به عقب برگردوند

mahn90
02-12-2008, 17:59

اینو بگو یعنی چی ؟؟

لااقل سامسونگ برای محصولات صوتی تصویری اش اینقدر ازش قائل هست که بعد نصب از تهران زنگ بزنند و محترمانه تشکر از خرید کنند و نظرتون رو بپرسند

من تهران نیستم فایده برام نداره

REGISTERED USER
03-12-2008, 01:16
اینو بگو یعنی چی ؟؟

می تونی تمام دستگاههای سامسونگ حتی سینمای خانگی و ضبط و ... که با پورت hdmi یا dvd متصل هستند با خود کنترل tv ، کنترل کنی

من تهران نیستم فایده برام نداره

من اهوازم

SAEED_BARCELONA
03-12-2008, 14:18
anynet+
Bravia Theater Sync

من اهوازم
بابا دمشون گرم بکس اهواز. اینجا از این کارا بلد نیستن!
زود تر میگفتی بچه اهوازم خو :دي
نوکرم

mahn90
03-12-2008, 18:31
و لطفا نظر نهاییتونو بگین ببینم چه خاکی بسرم بریزم:31:

SAEED_BARCELONA
04-12-2008, 14:24
دیگه نظر آخرو باید خودت بدی. با بودجه های کم معمولا سامسونگ پیشنهاد میشه. خودت هر کدومو میپسندی. چون اگه یه چیزی بگیری که باش حال نکنی حتی اگه بهترین هم باشه بز به نظرت بده مگر اینکه دیگه اون چیزی که دوست داریو پیدا نکنی
منم به یه همچین دردی دچار شدم
3روز در به در دنبال یه مانیتور ACER و BENQ بودم پیدا نکردم آخرش مجبود شدم Samsung T220 بگیرم. امیدوارم خوب باشه وگرنه تمام سعیمو برای نابودیه سامسونگ میکنم:دي

mahn90
04-12-2008, 16:58
وگرنه تمام سعیمو برای نابودیه سامسونگ میکنم:دي

بابا پشتکار :31: