PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يک روش ساده برای جلب بازديد کننده!

arashlive63
02-01-2005, 16:33
آيا به دنبال ابزاري رايگان براي برقراري روشي که بازديد کننده هاي دائم براي سايت خود داشته باشيد مي گرديد ؟
چه سوال بيهوده اي پرسيدم! اينطور نيست ؟

آيا هرگز به اين موضوع فکر کرده ايد که يک مقاله پر محتوا از چند طريق براي سايت شما بازديد کننده مي آورد ؟ يک مقاله خوب سرعت شما را در جذب بازديد کننده افزايش مي دهد.
مجموعه اي از مقالات را در سايت خود ارائه کنيد. اين راهي است که ترافيک ماه ها و حتي سالهاي متمادي براي سايت شما را تضمين مي کند.
خيلي از بازاريابها، مقالات را براي استفاده به عنوان محتواي سايت خود و يا براي ارسال به مجلات الکترونيکي (eZines) استفاده مي کنند.
همانند کوه يخ که بخش عمده آن پنهان است، عملکرد مقالات خوب براي جذب ترافيک، تنها بخشي از ارزش واقعي آنها است.
ارسال مقالات به مجلات الکترونيکي در مدت زمان کوتاهي ترافيک زيادي براي سايت شما ايجاد مي کنند که البته اين حجم ترافيک گذرا است و اگر ارسال به مجلات را کم کنيد، ترافيک هم کم خواهد شد.
خوب، پس چه کنيم تا ترافيک بالا براي ماه ها و سالها توسط مقالات تضمين شود ؟ چهار روش زير را پيشنهاد مي کنم :

1- مقالات خود را براي ليستهاي خبري (Announcement List) ارسال کنيد. با اين کار دو نشان زده ايد چون هم مجلات الکترونيکي و هم صاحبان سايتها (Webmasters) در جستجوي مقالات رايگان هستند که در سايت خود قرار دهند.

2-مقالات خود را به سايتهائي که مختص ناشرين (Publisher) و صاحبان سايتها است ارسال کنيد. من به اين سايتها مقاله فرستادم و اين موضوع را فراموش کرده بودم تا اينکه برايم نامه رسيد که کساني در حال استفاده از اين مقالات هستند و اين برايم جالب بود.

3-به صاحبان سايت که در ارتباط با نوع تجارت شما هستند پيشنهاد دهيد که از مقالات شما بصورت رايگان در سايت خود استفاده کنند.

4-هر 10 تا 15 مقاله را در قالب يک کتاب الکترونيکي (eBook) تنظيم کنيد، برايش يک نام انتخاب کنيد و در سايت خود براي استفاده همگان قرار دهيد و شاهد باشيد که چطور کتاب شما در شبکه پخش خواهد شد.

تنها با انجام اين مراحل، ترافيک لحظه اي سايت شما به ترافيک دايم و طولاني تبديل خواهد شد. به خاطر داشته باشيد که مقالاتي که دو يا سه سال قبل توليد شده اند هنوز براي کساني که آنرا نخوانده اند تازگي دارد. سعي کنيد يک سري مقالات منسجم (Campaign) ارائه کنيد و ببينيد که سايت شما با چه سرعتي محبوب خواهد شد.

منتظر چه هستيد ؟ از همين امروز شروع کنيد و از نتيجه آن لذت ببريد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]