PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار *** Iranian Yahoo! Messenger Emotion Sender

Jang Bogo
28-11-2008, 17:26
سلام
لطف کنید نسخه آخر این برنامه یا برنامه ای مشابه این رو برای من بذارید
ممنون

huti_421
28-11-2008, 18:07
Hidden Emoticons for Yahoo! Messenger 6 1.0.1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پلاگین یاهو مسنجر برای اسمایل ها ( پیوست به خود نرم افزار )

پلاگین (ymsgr:getplugin?&type=1&id=35c688d8-fa58-4ccb-5280-f8e6e3f50ba4&name=YEmote&version=1.2.0)

یا

توجه داشته باشید که فایل به صورت دانلودی نیست و با یک بار کلیک روی لینک دانلود به صورت خودکار نصب میشه.

بعد برای استفاده از شکلک ها کافیه که پنجره ی چت رو باز کنید بعد روی دکمه ی Plug-ins کلیک کنید.حالا به تب My Plug-ins بروید و منتظر لود شدن کامل بشید.

حالا باید پلاگینی به نام YEmot Plus رو ببینید(اگه تو لیست نباشه یعنی یه اشکالی تو نصب وجود داره)حالا در مقابل YEmot Plus یه دکمه ی Start هست که با زدن اون میتونید همه ی شکلک های یاهو ( هم مخفی ها و هم غیر مخفی ها) رو ببینید.

به کلیک روی هر شکلک کد اون وارد فیلد مورد نظر میشه.

Iranian Yahoo! Messenger Emotion Sender 2.4

Jang Bogo
28-11-2008, 18:54
ممنون عزیز ولی من به نسخه 2.4 کاری ندارم چون این نسخه فقط برای یاهو 6 کار میکنه ، در ضمن من هیچ کاری به شکلکهای مخفی ندارم ، من فقط برنامه ای میخوام که بتونم نوع نوشتن در یاهو رو تغییر بدم . مثلا به طور فانتزی بنویسم

ymes
19-05-2009, 19:28
دوستان عزيز ويرايش جديد اين برنامه را با امکانات جديد، سازگار با تمامي ورژن هاي ياهو مسنجر مي توانيد از لينک زير دانلود نماييد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])