PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Ardour: Digital Audio Workstation

sudotux
28-11-2008, 16:46
Ardour ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یک استودیوی بسیار مجهز و حرفه ای ضبط , ویرایش و میکس فایل های صوتی ...

دانلود Ardour 2.8 برای K/Ubuntu 8.10

بسته ی ۳۲ بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بسته ی ۶۴ بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود Ardour 2.7 برای Fedora 9

بسته ی ۳۲ بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بسته ی ۶۴ بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود Ardour 2.7 برای Fedora 10

دانلود Ardour 2.8 برای نسخه های مختلف openSUSE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود سورس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sudotux
30-03-2009, 15:08
2.8 Ardour در تاریخ 2009-03-27 منتشر شد. در این نسخه چندین ویژگی جدید اضافه شده و بسیار از مشکلات برطرف شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و برای دانلود به پست اول مراجعه کنید.

amsjavan
30-03-2009, 21:08
وقتی یه فایلی رو باز می کنم و play می کنم هیچ صدایی ازش در نمیاد!
این برنامه فرمت mp3 رو پشتیبانی نمی کنه؟ پلاگینی برای فرمت های دیگه نداره؟

sudotux
30-03-2009, 21:19
ظاهرا پشتیبانی از MP3 به خاطر مجوز آن و مسائل قانونی وجود نداره. شما میتونید از فرمت های دیگه مثل ogg استفاده کنید.

amsjavan
30-03-2009, 22:37
ظاهرا پشتیبانی از MP3 به خاطر مجوز آن و مسائل قانونی وجود نداره. شما میتونید از فرمت های دیگه مثل ogg استفاده کنید.
من کلی فایل mp3 دارم چه جوری اونها رو به ogg تبدیل کنم؟

m a j r i x
01-04-2009, 20:42
من کلی فایل mp3 دارم چه جوری اونها رو به ogg تبدیل کنم؟
اگر با کنسول میخواهی کانورت کنی با دستور oggenc میتونی
اگر گرافیکی که بخواهی که برنامه زیاده کافیه همین انجمن رو جستجو کنی