PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Camaro Render

rozhan_8915
26-11-2008, 12:22
منم camaro رو رندر کردم امیدوارمخوب شده باشه
خوشحال میشم نظر بدین :11:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

wire:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SSS_HHH_OOO
26-11-2008, 12:45
رندرت خیلی خوب شده...بهتر بود از سایه های نرم استفاده میکردی....
متور رندرت چیه؟

Farzad.wow
26-11-2008, 12:47
رفیق این چه وضعشه (ناراحت نشی)...... نه گفتی موتور رندر چیه نه گفتی نرم افزار مورد استفاده کدومه ........نورات چین ... مدل آمادست یا نه ......؟؟؟

من که می بینمم مدل عیب نداره ........ اما رندر چرا !!(عیب ناکه :دی)......
1- سایه خیلی شارپ شده .....
2- رفلکت بدنه غیر واقعی استش ........
3- صحنه کلا تاریک است.....
3-از لاستیک هام چیزی دیده نمی شه ...

پیشنهاد اگه با مکس هست برو منتال ری . (ترجیحا ورژن 2009 )....... از FG .GI استفاده کن ...... واز متریال Mettalic car paint ...... برا شیشه ها هم از Arch & Design .......و IOR رو کم کن ..........

Tamirat.laptop
26-11-2008, 15:28
متور رندرت چیه؟

درسته

کارت جالب شده آفرین

P30SERVER
26-11-2008, 16:06
سولاخ جلویی خیلی کوچیکه شبکه و چراخ جلو هم ترکیده در ضمن مه شکنشه ها :دی یادت رفته بزاری اون سولاخ جلوی کاپوتم که سلام میرسونه البته مستتر هست:دی رینگش خیلی فحشه شیشه بغلش خیلی عالی شده داخلش خالیه لامپ عقبشو هم نزاشتی سقف و کاپوت به نظر خوب میان در کل فردا میام در خونتون یه وردنگ کتکت میزنم تا حوصلت بیاد سرجاش ماشین قبلیت کیو هفته خیلی بهتر از این بود مدلینگش چرا سمبل میکنی تو کارت؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقا ما با هم پایه هستیم یه وقت کسی از این حرفا تعجب نکنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rozhan_8915
26-11-2008, 18:32
متور رندرت چیه؟
منتال ری
ممنون

رفیق این چه وضعشه (ناراحت نشی)...... نه گفتی موتور رندر چیه نه گفتی نرم افزار مورد استفاده کدومه ........نورات چین ... مدل آمادست یا نه ......؟؟؟

من که می بینمم مدل عیب نداره ........ اما رندر چرا !!(عیب ناکه :دی)......
1- سایه خیلی شارپ شده .....
2- رفلکت بدنه غیر واقعی استش ........
3- صحنه کلا تاریک است.....
3-از لاستیک هام چیزی دیده نمی شه ...

پیشنهاد اگه با مکس هست برو منتال ری . (ترجیحا ورژن 2009 )....... از FG .GI استفاده کن ...... واز متریال Mettalic car paint ...... برا شیشه ها هم از Arch & Design .......و IOR رو کم کن ..........

مدل آماده نیست....
مکس - منتال ری 2009 هست شیشه هم arch &design هست ولی اون car paint نیست
در کل ممنون:11:

درسته

کارت جالب شده آفرین
ممنون

سولاخ جلویی خیلی کوچیکه شبکه و چراخ جلو هم ترکیده در ضمن مه شکنشه ها :دی یادت رفته بزاری اون سولاخ جلوی کاپوتم که سلام میرسونه البته مستتر هست:دی رینگش خیلی فحشه شیشه بغلش خیلی عالی شده داخلش خالیه لامپ عقبشو هم نزاشتی سقف و کاپوت به نظر خوب میان در کل فردا میام در خونتون یه وردنگ کتکت میزنم تا حوصلت بیاد سرجاش ماشین قبلیت کیو هفته خیلی بهتر از این بود مدلینگش چرا سمبل میکنی تو کارت؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقا ما با هم پایه هستیم یه وقت کسی از این حرفا تعجب نکنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینا یعنی چی حالا ؟:31: سمبل ممبل حالیم نیست ولی مدل اینو قبل اون ساختم:31:
به هر حال tanx :40:

MRHArtsClube
27-11-2008, 11:04
خوشحال میشم نظر بدین :11:

فقط خواستم خوشحالت کنم وگرنه کارت بدرد نمیخوره :31: شوخیدم
خوبه و نظرمم که حضوری گفتم دیگه :10::8::5: