PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يادگيري ميكس ومونتاژ فيلم هاي عروسي!

pakbakhteh
26-11-2008, 09:34
سلام ..
راستش خيلي علاقه دارم كه كار ميكس و مونتاژ فيلم هاي عروسي را به مرور زمان بصورت حرفه اي و علمي ياد بگيرم براي اين كار به چه نرم افزارهايي بايد تسلط پيدا كنم اسم خيلي از نرم افزارها تو ذهنم هست از جمله ادويس .. سينما4 دي .. يوليد .. پريماير .. افتر افكت .. فتوشاپ و شايد خيلي هاي ديگه كه من حضور ذهن ندارم و اينكه تو كار ميكس و مونتاژ فيلم هاي عروسي كدام نرم افزار ميشه گفت حرف اول رو ميزنه و كلاٌ در كنار اون نرم افزار اصلي چه نرم افزارهاي ديگه اي بايد ياد بگيرم .
لطف مي كنيد منو راهنمايي كنيد.

حامدتیزفکر
26-11-2008, 19:31
سلام . منهم خواهش مشابه این دوست عزیز را دارم . البته من با نرم افزارهای پریمیر، اوید تا حد قابل قبول ( مخصوصا اوید) و با فتوشاپ در حدنیاز آشنایی داشته و در حال حاضر مشغول فراگیری افتر افکت و تری دی مکس و تکمیل فتوشاپ می باشم و یکی دوتا میکس فیلم عروسی هم انجام داده ام . اما مشکل اینجاست که هر کاری انجام می دهم خودم از کارم راضی نبوده و در قیاس با کار دیگران ،فکر می کنم خیلی ابتدایی است . علی الخصوص در سینک موسیقی و تغییر تصاویر و فیلم ضعف دارم . یعنی پیداکردن ضرباهنگ موسیقی برایم دشوار است . اگر کسی بزرگوار فرموده و از تجربیات گرانقدر خود مرا بهره مند سازد و بصورت ساده و کاربردی مراحل میکس عروسی و همچنین سینک صدا و فیلم را توضیح دهد بسیار بسیار ممنون و دعاگو خواهم بود و تا عمر دارم مدیون و ممنون و سپاسگزار خواهم بود . همچنین توضیحاتی در خصوص نحوه استفاده از هالیود اف ایکس و پلاگین های پریمیر. ممنون و متشکر.

pakbakhteh
27-11-2008, 10:28
همچنان منتظر ياري .....

Mehdi_Editor
30-11-2008, 00:13
سلام.
منم یه روزی اینجور سوالاتی رو داشتم که با کمی جدیت پاسخشون رو پیدا کردم.
اول این رو بدونین که کلیپ های آماده ای که برای عروسی ساخته میشن با پریمیر 6.5 کار میکنن.پس باید به این نسخه از پریمیر عادت کنین.
دوم اینکه بنده خودم چون کارم این هست این مطالب رو عرض میکنم و طرفدار هیچ نرم افزاری نیستم . ولی به جد میتونم بگم که تمام مونتاژکارهایی رو که تو شهر خودم دیدم اصلا اسمی از ادیوس یا اوید نبردن و خیلی هاشون هم نمیدونن که چنین برنامه هایی هست . اولین و آخرین پیشنهاد اونها Adobe Premiere 6.5
البته این مطالب در حیطه مونتاژ کامپیوتری هست !!!:20:
سوم اینکه بخشی از کلیپ های آماده ای که ما تو مونتاژمون استفاده میکنیم توسط تری دی مکس 8 یا 9 رندر میشن که این هم نیاز به دانش انیمیشن نداره !!! و فقط باید رندر بشن .
چهارم هم اینکه هیچ نرم افزاری مثل پریمیر 6.5 نمیتونه نیازهای یک مونتاژکار فیلم های عروسی رو برآورده کنه مخصوصا اینکه هالیوود اف ایکس رو هم روش نصب کنی !!!
بنده هالیوود اف ایکس 4 رو نصب کردم . الان در حدود 6 ماه هم هست که مرتب کار میکنم و هیچ مشکلی هم ندارم.چون مشخصه اصلی که پریمیر نسبت به برنامه های دیگه داره اینه که با فایل های AVI به راحتی کار میکنه و این رو هم همه میدونن که این فایل ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستن .
چون بعد از افکت و زیبایی کار بهترین چیزی که یک بیننده رو جذب میکنه کیفیت کار هست ...
امیدوارم تا حدودی کمکتون کرده باشم.اگه سوالی در این مورد هست بنده در خدمت هستم.

pakbakhteh
04-12-2008, 12:19
مرسي مفيد و مختصر بود بازم مرسي

pakbakhteh
04-12-2008, 12:26
من موندم اين همه استاد داريم تو انجمن .. چرا هيچكدومشون نميان و نظري نمي دن در اين مورد نه براي اين تاپيك براي چند مورد ديگه هم همين برخورد رو ديدم قديما يادمه يكي به اين موضوع معترض شد اومدن بهش گفتن تو هر انجمني كه شما سئوال داشته باشي جوابتو نهايتا تا 24 ساعت بعد مي گيري اما حالا مي بينم كه ..
شاهين جان قربون اون تفنگت به بچه هايي كه اطلاعاتي دارند در اين خصوص بگو كه ما پيرمردها رو هم دريابند.
@};-

Javad_Ed
04-12-2008, 13:50
سلام ..
راستش خيلي علاقه دارم كه كار ميكس و مونتاژ فيلم هاي عروسي را به مرور زمان بصورت حرفه اي و علمي ياد بگيرم براي اين كار به چه نرم افزارهايي بايد تسلط پيدا كنم اسم خيلي از نرم افزارها تو ذهنم هست از جمله ادويس .. سينما4 دي .. يوليد .. پريماير .. افتر افكت .. فتوشاپ و شايد خيلي هاي ديگه كه من حضور ذهن ندارم و اينكه تو كار ميكس و مونتاژ فيلم هاي عروسي كدام نرم افزار ميشه گفت حرف اول رو ميزنه و كلاٌ در كنار اون نرم افزار اصلي چه نرم افزارهاي ديگه اي بايد ياد بگيرم .
لطف مي كنيد منو راهنمايي كنيد.

سلام
معمولا
تدوین گر:پریمیر ,ادیوس,پیناکل,اوید .....یکیشون ....
صدا :adob audiotion
جلوه ویژه :افترافکت ....(چیزهای دیگه هم هست )
سه بعدی:مایا ,تری دی مکس .....یکیشون ....
فوتوشاپ که باید باشه حتما ...ilistrator هم مفیده ....
خلاصه یسری خرت و پرت که باید بلد باشین ...البته بدون همه این ها هم میشه یه چیزی سمبل کرد !!!!!داد دست مردم !!!!

rezakf
09-12-2008, 09:54
آقا از همه اينا گذشته اكثر مردم دستگاه ويدئو سيدي دارن و فيلمي كه از مراسم عروسي و غيره گرفته ميشه و بعداز تدوين و ميكس صدا

تحويل آنها داده ميشه بايد به فرمت vcd باشه تا بتونن اونو ببينن . لطفاً راهنمايي كنين اين تبديل و رايت vcd با كيفيت خوب چگونه و با چي صورت ميگيره

ممنون

Ship Storm
15-12-2008, 23:51
دوستان یکم توضیح میدید من الان بخوام یک فیلم عروسی رو مونتاژ و میکس کنم باید چه برنامه هایی رو دانلود کنم؟

abtinm
17-12-2008, 01:38
اینجا یه حسن داره ویه عیب حسنش مختصر بودنش عیبش خیلی مفید بودن
چی گفتم !!!!!!!!!!!!!!!!!!
عاقلان دانند

masoudtr
17-12-2008, 09:39
دوستان یکم توضیح میدید من الان بخوام یک فیلم عروسی رو مونتاژ و میکس کنم باید چه برنامه هایی رو دانلود کنم؟
ادیوس 4.5 و ادوریج را دادن کن + پریمیر نسخه 6.5 چون اکثر کلیپ ها باهاش سازگار است + فتوشاپ که دیگه حتما باید باشه

marlikgelan
17-12-2008, 10:03
در مورد فیلم عروسی هیچ فرق نمیکنه با چه نرم افزاری کار کنی فقط باید خلاقیت داشته باشی
من خودم تمام کلیپهارو میسازم از این آماده ها استفاده نمیکنم
با Edius راحتتر کار میکنم مشکلی ندارم
مثلا اگر کار تو مجلس 2 یا 3 دوربینه باشه با edius راحتتر میشه سینک زد یه قسمت برای سویچ کردن دوربین داره خیلی خوبه
برای vcd و dvd کردن از canopus procoder استفاده کنی بهتره

rezakf
22-12-2008, 19:00
كسي جواب منو نداد

اكثر مردم دستگاه ويدئو سيدي دارن و فيلمي كه از مراسم عروسي و غيره گرفته ميشه و بعداز تدوين و ميكس صدا

تحويل آنها داده ميشه بايد به فرمت vcd باشه تا بتونن اونو ببينن . لطفاً راهنمايي كنين اين تبديل و رايت vcd با كيفيت خوب چگونه و با چي صورت ميگيره

ممنون

Ship Storm
22-12-2008, 21:02
كسي جواب منو نداد

اكثر مردم دستگاه ويدئو سيدي دارن و فيلمي كه از مراسم عروسي و غيره گرفته ميشه و بعداز تدوين و ميكس صدا

ممنون

فکر کنم جواب این سوالتون رو من بدونم
اگه اشتباه نکرده باشم پریمیر این تبدیل رو به خوبی انجام میده:11:

Benygh
22-12-2008, 21:48
فکر کنم جواب این سوالتون رو من بدونم
اگه اشتباه نکرده باشم پریمیر این تبدیل رو به خوبی انجام میده:11:
چگونه و در چه ورژنی ؟ mpeg با کدک vcd داره ؟

Ship Storm
22-12-2008, 22:13
چگونه و در چه ورژنی ؟ mpeg با کدک vcd داره ؟

نه من تبدیل رو گفتم رایت کردن رو که نگفتمرایت کردن خود Nero این کار رو میکنه فقط برای تبدیل هستش که فکر کنم از پریمیر برای اینکه کیفیتش خوب بشه استفاده میکنن:11:

Benygh
22-12-2008, 22:23
نه من تبدیل رو گفتم رایت کردن رو که نگفتمرایت کردن خود nero این کار رو میکنه فقط برای تبدیل هستش که فکر کنم از پریمیر برای اینکه کیفیتش خوب بشه استفاده میکنن:11:
من هم تبدیل رو گفتم که ...

Ship Storm
22-12-2008, 22:48
من هم تبدیل رو گفتم که ...

خوب تبدیل یک فرکن مثلا به avi یا wmv یا mpg رو اگه پریمیر انجام بده خیلی خوب از آب در میاد تا سایر نرم افزار ها , پریمیر رندر خیلی قویی داره

Benygh
23-12-2008, 00:35
خوب تبدیل یک فرکن مثلا به avi یا wmv یا mpg رو اگه پریمیر انجام بده خیلی خوب از آب در میاد تا سایر نرم افزار ها , پریمیر رندر خیلی قویی داره
سلام
منظور من این نبود که به avi تبدیل کنم و بعد به vcd با نرو ! چون با همه امتحان کردم کیفیت باز همون کیفیت قبلی بوده است !
آیا با پریمیر ارزش امتحان داره ؟

marlikgelan
23-12-2008, 10:34
بهترین تبدیل را باید به صورت سخت افزاری انجام بدی
چون نرم افزاری خوب تبدیل نمیکند
بازم گفتم از نظر من procoder از همه بهتره

mani16
23-12-2008, 18:58
در مورد فیلم عروسی هیچ فرق نمیکنه با چه نرم افزاری کار کنی فقط باید خلاقیت داشته باشی
من خودم تمام کلیپهارو میسازم از این آماده ها استفاده نمیکنم
با edius راحتتر کار میکنم مشکلی ندارم
مثلا اگر کار تو مجلس 2 یا 3 دوربینه باشه با edius راحتتر میشه سینک زد یه قسمت برای سویچ کردن دوربین داره خیلی خوبه
برای vcd و dvd کردن از canopus procoder استفاده کنی بهتره

دوست عزیز اینو به من یاد میدی؟ ********* یه قسمت برای سویچ کردن دوربین داره************

Ship Storm
23-12-2008, 21:46
سلام
منظور من این نبود که به avi تبدیل کنم و بعد به vcd با نرو ! چون با همه امتحان کردم کیفیت باز همون کیفیت قبلی بوده است !
آیا با پریمیر ارزش امتحان داره ؟

ببینید اون کیفیت که میگید بستگی به کیفیت فایل منبع داره شما مثلا با یک دوربین معمولی که فیلم میگیری نمیتونی که کیفیت رو به hd تبدیل کنی, کیفیت از بالا به سمت پایین امکان پذیره و لی بلعکسش که نمیشه, هرکاری هم بکنی کیفیت بیشتر از اون فایل سورس شما نمیشه

rezakf
24-12-2008, 14:21
:11:
ببینید اون کیفیت که میگید بستگی به کیفیت فایل منبع داره شما مثلا با یک دوربین معمولی که فیلم میگیری نمیتونی که کیفیت رو به hd تبدیل کنی, کیفیت از بالا به سمت پایین امکان پذیره و لی بلعکسش که نمیشه, هرکاری هم بکنی کیفیت بیشتر از اون فایل سورس شما نمیشه

ايني كه گفتين عين واقعيته و موقعي كه همچين فيلمي رو بر روي كامپيوتر ميريزيم و با كيفيت مثلاً MPEG2 اونو

تبديل كنيم كيفيتش عيناً مثل خود فيلم ميشه و متاسفانه زماني كه ميخواهيم اونو به Vcd رايت كنيم كلي از

كيفيتش كم ميشه ( من راه تبديل و رايت مستقيم با كيفيت خوب اين فيلمها رو مي خوام )

marlikgelan
30-12-2008, 11:01
کلا ذات vcd همینه
برای کیفیت خوب باید از یک برد سخت افزاری استفاده کنی

در مورد دو دوربین کردن تو edius کلید f8 میزنی پنجره مونیتورت به یک سویچر تبدیل میشه
بعد باقسمت ماشین حساب صفحه کلید انجام میدی
به صورتی که دوربین 1 خاستی عدد 1 و 2 خواستی عدد 2 را میزنی

Ship Storm
30-12-2008, 12:56
این نرم افزار Edius افکت آماده هم داره که بزاریم؟

کاپیتان رضائی
30-12-2008, 13:00
این نرم افزار Edius افکت آماده هم داره که بزاریم؟

قربونت خودت میدونی ها منم یه یاد آوری میکنم :
یه چنتا آمادش هس:
جدیدترین افکت ها و وایپ های موجود از قبیل :
Boris FX 9
Boris FX 8
FX Crator 1 & 2 & 3
Adorage 7 & 9
ART FX Vol. 1.2
Cartoon Fx Vol 1 & 2
Fantezy Fx Vol 1&2
Heroglyph 2.6
Picture Pro 3.1
Canopus Pro Coder 2.0.42
,.....

Ship Storm
30-12-2008, 15:25
قربونت خودت میدونی ها منم یه یاد آوری میکنم :
یه چنتا آمادش هس:
جدیدترین افکت ها و وایپ های موجود از قبیل :
Boris fx 9
boris fx 8
fx crator 1 & 2 & 3
adorage 7 & 9
art fx vol. 1.2
cartoon fx vol 1 & 2
fantezy fx vol 1&2
heroglyph 2.6
picture pro 3.1
canopus pro coder 2.0.42
,.....

حجمش چقدره لینک دانلودی از اخرین و جدیدترین نسخش هست؟

کاپیتان رضائی
30-12-2008, 17:46
نمیدونم والا فقط اسماشو میدونستم

marlikgelan
30-12-2008, 21:15
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد داخل سايت بگردي پيدا ميكن قبلا صحبت شده

Ship Storm
30-12-2008, 21:39
ممنون
من یک ورژن پیدا کردم با لینک های دانلودش ببینید چطوره؟

لینک هاش رو گذاشتم تو تاپیک مربوطه ببینید ورژن خوبیه؟

ساغر سیستم
12-01-2009, 18:57
ببخشید دوستان عزیز کمکی که من از شما می خواهم تنها این است اگر بدانید کلیپهای آماده ای در بازار موجود می باشد اما سوال من این است من یک کلیپ آماده دارم که توپهایی در حال حرکت می باشند ویا اینکه یک کلیپ آماده دیگر دارم که تصویر از چند تلویزیون می باشد وما می توانیم در هر یک از این تلویزیونها یک تصویر قرار دهیم به نظر من برای اینکار می توان ازیولید8یا پریمایر استفاده کرد لطفااگر کسی پاسخ این سوال را می داند پاسخ دهم (بطور مختصر تر بخواهم بگویم من می خواهم چند فیلم در هریک از این کلیپها که گفتم بیندازم ونحوه انداختن چند تصویر در هریک از این کلیپها را میخواهم)

Javad_Ed
12-01-2009, 22:33
خوش آمدید...
سلام..
کلیپ هاتون رو وارد کنید (مثلا همونی که چند تا tvداره )
با scale بندازین رویتلویزیون ها ...
اون توپ ها رو هم روی لایه ی بالایی یک فیلم میزارید....بطور اتوماتیک پس زمینه محو میشه ...اگه نشد از کروماکی استفاده کنید
موفق باشید

rebazartaz
15-01-2009, 23:48
با سلام خدمت همگی دوستان . یک سوال دارم اگر لطف کنید یک راهنمایی بکنید من تا الان با پریمیر 6.5 کار می کردم و برروی اون هالیوود اف ایکس و ادوریج رو هم نصب کرده بودم و خیلی راحت کارم انجام می شد اما خواستم کمی حرفه ای تر کار کنم اومدم پریمیر پرو 3 و بعدش 4 رو نصب کردم اما روی اونها هالیوود اف ایکس و ادوریج جواب نمی ده اگر کسی از دوستان می دونه که چطوری باید هالیوود و ادوریج رو روی پریمیر پرو 3 و یا 4 نصب کنم که بخوبی کار کنه لطفا من رو راهنمایی کنید . ایمیل من :
rebazartaz@yahoo.com

حامدتیزفکر
17-01-2009, 20:09
چرا پاسخها از روی شکم سیری و رفع تکلیف است ؟ بعضی جاها پاسخها خیلی حرفه ای و منطقی است اما در این پست ، دریغ از جواب نیمه نیمه منطقی !!

Javad_Ed
17-01-2009, 21:02
چرا پاسخها از روی شکم سیری و رفع تکلیف است ؟ بعضی جاها پاسخها خیلی حرفه ای و منطقی است اما در این پست ، دریغ از جواب نیمه نیمه منطقی !!
سلام دوست عزیز
در بعضی مواقع آدم یه کاری داره ..درگیری داره در زندگی واقعی که چون نمیخواد بدون جواب بزاره ...مجبوره کوتاه و مختصر و کلی جواب بده ...

J U N I P E R
17-01-2009, 21:51
خب يه كم در مورد كيفيت خروجي فيلم بحث شد ولي بحث ابتر موند!
دوستان بالاخره براي اين كه فيلم كيفيت خوبي داشته باشه و فرمتشم مناسب حال مشتري باشه بايد از چه خروجي توي پريمير استفاده كرد؟
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoudtr
17-01-2009, 23:05
دوستان بالاخره براي اين كه فيلم كيفيت خوبي داشته باشه و فرمتشم مناسب حال مشتري باشه بايد از چه خروجي توي پريمير استفاده كرد؟
عزیز من بهترین کیفیت برای مشتری dvd اگه مشکلی در نحوه گرفتن این خروجی دارید بگین بازم توضیح میدم از پریمیر با فرمت dv خروجی بگیر بعد تبدیل به dvdکن

چرا پاسخها از روی شکم سیری و رفع تکلیف است ؟
این واقعا بی انصافی است که این طرز فکر را داشته باشیم

omidjahan88
18-01-2009, 21:07
ایا نرم افزار میکس با زبان فارسی هم وجود داره؟

masoudtr
22-01-2009, 17:40
ایا نرم افزار میکس با زبان فارسی هم وجود داره؟
منظورت اینه که ایرانی ها ساخته باشن یا منظورت اینه که فارسیش کرده باشن؟
من خودم پریمیر 6.5 را که کاملا فارسی شده بود و پریمیر cs2 را که کاملا فارسی شده بود دارم
ولی چندان کار جالبی نیست و بیشتر برای افراد مبتدی جالب است

o2009
25-01-2009, 23:35
آموزش هاتون بسيار مفيده
دستون درد نكنه

امید2010
12-02-2009, 01:28
سلام
لطفا در رابطه با نرمافزار pinnalce من رو راهنمایی کنه؟

behrang_shadow
25-02-2009, 00:42
با سلام
من میکسرکار فیلم های عروسی هستم، قدیمها با پریمیر 6.5 کار میکردم که عالی بود . ولی از اون بهتر برنامه ادیوس، الان حدود یک ساله که باهاش کار میکنم و میشه گفت امکاناتش قابل مقایسه با پریمیر نیست. هرچند پریمیر دارای پلاگ این خوبی مثل هالیووده و لی امکانات تکنیکی که در ادیوس هست سطح کار رو خیلی بالا میبره و کلا نقش ترانزیشن ها در یک میکس خوب اونقدری نیست که خلاقیت و جلوه های خاص تصویری ایجاد می کنند.

mahsa1469
23-03-2009, 18:36
سلام
من مدتی می خوام برنامه ای برای میکس عروسی دانلود کنم اما حتی نمی دونم باید چه برنامه ای رو دانلود کنم ممنون می شم اگه اسم برنامه و دانلودی از اون رو برام قرار بدین

hadi_balaa
25-03-2009, 10:20
عزیزان به طور کلی برای کار میکس باید از برنامه های مختلف در قسمتهای مختلف استفاده کرد .

امید 2010 جان شما تو کدوم قسمت پیناکل مشکل داری ؟

parham144
12-04-2009, 01:27
:10:
ببخشید دوستان عزیز کمکی که من از شما می خواهم تنها این است اگر بدانید کلیپهای آماده ای در بازار موجود می باشد اما سوال من این است من یک کلیپ آماده دارم که توپهایی در حال حرکت می باشند ویا اینکه یک کلیپ آماده دیگر دارم که تصویر از چند تلویزیون می باشد وما می توانیم در هر یک از این تلویزیونها یک تصویر قرار دهیم به نظر من برای اینکار می توان ازیولید8یا پریمایر استفاده کرد لطفااگر کسی پاسخ این سوال را می داند پاسخ دهم (بطور مختصر تر بخواهم بگویم من می خواهم چند فیلم در هریک از این کلیپها که گفتم بیندازم ونحوه انداختن چند تصویر در هریک از این کلیپها را میخواهم)

با سلام به شما دوست عزیز در مورد سوالتون باید بگم من اینکارو با کلیپهای آماده ای که میگید با برنامه sony vegas studio انجام دادم,در این کلیپها دوربین و خود شی(مثلا همون توپها) حرکت می کنه پس شما باید برای هر فریم عکس یا ویدئوتونو با حرکت دوربین و در صورت وجود با شی مورد نظر هاهنگ کنید,برای انجام این عمل باید در وهله اول تصاویر رو در کادری که میخواهید بزارید و سپس روی track motion که بصورت یک آیکون کوچک کنار time line هست کلیک کنید در پنچره ای که باز میشه می تونید جای تصویرتونو تغییر بدید و با استفاده از قسمت تحتانی این پنجره میتونید فریم به فریم حرکت تصویر مد نظرتونو روی کلیپ اعمال کنید .

ایرانی,سربلند و مستقل باشید.

samii2
12-04-2009, 01:58
سلام دوست عزيز
من اين قسمت از كليپهايي كه مد نظر شماست رو نديدم اما اگه بصورت 3 بعدي باشه كه با مكس ساخته مي شه كه تو مكس ميشه جاي دوربين رو تغيير داد و به همين راحتي اما اگه 2 بعدي باشه كه با پريمير ميشه ساخت اما كمي زمان بره . اون تصوي تلويزيون ها هم اگه بصورت صفحه آبي باشه يا سبز ميشه با حذف اون رنگ فيلم يا عكس خود را قرار داد كه آسونه .

boyirani1985
25-09-2009, 21:57
سلام دوستان .

واقعا از توضیحاتتون ممنونم .

کارتون عالیه .

مرسسسسسسسسسسسسسسسسییییییی یییییییییی

ali22x
08-10-2009, 22:26
پریمر 6.5-مکس8-فتوشارب

adame_haji
02-11-2009, 10:05
دوستان من تجربه عکاسی فیلمبرداری و مونتاژ کافی دارم و موزیک ویدئو هم میسازم
برای کار عروسی روال به این صورته
توی فیلم عروسی معمولا 2 -3 تا کلیپ آماده توی بازار استفاده میکنن که بستگی به خریرت یا با پریمیر این کلیپ ساخته میشه یا با ادیوس . من خودم تموم کلیپ های آمادم با پریمیره .
خوب برای این گلیپ ها باید عکس عروس داماد رو کراپ بزنی (با فوتوشاپ) 20 تا تیکه فیلم باغ آماده کنی (با هر برنامه ادیتی مثل پریمیر و مقداری هم عکسهای 3 بعدی که بوسیله 3d max خروجی گرفته میشه . وقتی این 3 آیتم آماده شده با پریمیر در عرض چند دقیقه (بستگی به سیستم و کارت میکس ) کلیپ هاتون آمادست .
اما میمونه قسمتهای دیگه مثل
گل فروشی
آرایشگاه
ماشین سواری
کلیپ مخصوص باغ
ورود عروس داماد
رقص عروس داماد
ورود داماد به مردانه
رقص فک و فامیل
شام زنانه و مردانه و شام مخصوص عروس داماد
پارتی آخر شب
احیانا خداحافضی عروس و دور زدن توی شهر
کلیپ پشت صحنه
این پروژه های بالارو من با یولید مدیا استودیو 8 یا ادیوس میزنم که پروژه هاشو خودم ساختم
اگه نرم افزار میکس صدا هم بلد باشی میتونی موسیقی های تلفیقی بزنی
مثلا من خودم برای پشت صحنه یه موزیک ساختم 2دقیقه و نیم . خداییش هر کی نمونمو میبینه میمیره از خنده چون هم موزیکش خنده دار میکس شده (حدود 8 تا موزیک با هم میکس شده ) و هم تصویرش طنز هست .
من رو پشت صحنه خیلی وقت میزارم
یعنی پشت صحنه من دقیقا اندازه ساخت 4 تا پروژه از من زمان میبره ولی واقعا تاثیر گذاره
من از دوربین با پریمیر dv گپچر میگیرم . وقتی هم هر پروژه رو تموم میکنم dv avi خروجی میگیرم (هر ساعتش میشه 12 گیگ ) آخر سر با procoder (بهترین برنامه برای تبدیل ) یه خروجی vcd و یه خروجی dvd میگیرم . اگه مشتری بخواد کار رو هم روی tape dv بهش ارائه میدم
راستی اینو هم بهتون بگم تمام پروژه های توی بازار رو هم بدون کارت میکس میشه کار کرد و خروجی گرفت . به شرطی که codec مربوطه رو روی سیستمون داشته باشید . برای اینکه خیالتون راحت بشه برنامه K-lite Mega Codec Pack رو روی سیستمون نصب کنین تا همه چی او کی بشه

یا علی

ببین توی پریمیر 6.5 میتونی از قسمت export movie در قسمت Mpeg Encoder وی سی دی یا دی وی دی هم تبدیل کنی . اگه دیدی این گزینه ها غیر فعال هستن تاریخ کامپیوترت رو 5 سال به عقب ببر و پریمیر رو ببند و دوباره باز کن و میبینی که آره ...
خداییش خروجی mpeg برنامه پریمیر از بقیه برنامه ها خیلی سر تره . البته به procoder نمیرسه . ولی پروکودر هم به عنوان پلاگین روی پریمیر نصب میشه که یهو دستور خروجی رو میشه با اون داد
شب بخیر . دیگه صبح شده باید بخوابم

بخاطر تموم غلط دیکته ها عذر خواهی میکنم (همش تقصیر لپتابه که فارسی روش چاپ نشده !!!!)
یا علی

ali22x
02-11-2009, 15:02
سلام
لطفا در رابطه با نرمافزار pinnalce من رو راهنمایی کنه؟

+

.هر سوالی داری در رایطه با پینایکل من درخدمتم