PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرمت شدن 4 پارتيشن و تبديل آنها به يك پارتيشن

rambo_1386
25-11-2008, 23:22
سلام دوستان تورخدا هرجوري شده امروز به سوالم جواب بديد من امروز ويندوز ويستا گرفتم بعد كه اومدم نصبش كنم نميدونم چي شد 4تا از درايوهاي هاردم پاك شد قبلا 6تا درايو داشتم يكي ماله اكس پي يكي ويستا و 1-برنامه ، 1-فيلم ، 1-آهنگ ، 1-تصاوير كه الان فقط پارتيشن ويستا و اكس پي (c و D) مونده بقيه درايوها پاك شده فكر كردم مشكل از ويندوزه كه پارتيشنارو شناسايي نميكنه ولي وقتي خواستم اكس پي نصب كنم ديدم تو محل پارتيشن بندي ويندوز فقط اسم c و d رو نوشته وپايينش هم يه پارتيشن 120گيگاباتي هست كه هنوز تعريف نشده يعني 4تا پارتيشن هاي قبلي من شدن يك پارتيشن من هم از ترس پارتيشنو تعريف نكردم تا شما يه راهي معرفي كنيد كه هر 4تا پارتيشن قبليو با يه برنامه برگردونم هاردم هيتاچي 160گيگ هست و تاحالا با اين مشكل برخورد نكردم
دوستان موضوع خيلي حياتيه تويه او 4تا پارتيشن اطلاعات زيادي نطير اطلاعات شركت بابام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عكس هاي خانوادگي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و كلا هرچي طي 1سال پيش بود همه فقط تو اين 4 تا پارتيشن بود توروخدا كمكم كنيد . منتظر جوابم

babak_kiyani
02-12-2008, 10:01
دوست عزيز اشاره نكردي كه فرمت پارتيشن هات چي بوده؟ fat 32 هستش يا ntfs ؟به احتمال زياد فرمت آن پارتيشنها fat 32 هستش كه پاك نشدن ولي ويستا نشون نمي ده .