PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا منا براي خريد 6680 كمك كنيد

mobile
11-01-2006, 03:06
با سلام
من میخواستم گوشی 6630 بگیرم که نظرم عوض شد رفتم سراغ 6680 میخواستم لطف کنید دوستانی که اطلاعاتی از گوشی دارند به من کمک کنند تا انتخاب خوبی داشته باشم .
ضمنا دوستانی که گوشی دارند چند تا سوال دارم ازشون .

1- آیا این گوشی سخت افزاری سالمه .
2- آیا درب پشت دوربین بعد چند مدت کار زدن لغ و لوغ می شه .

ضمنا من در سایت shop.ir اطلا عات گوشی گرفتم فقط اگه مشکلی داره به من کمک کنید
ویه سوال دیگه 6681 درسته که سرعت انتقال اطلاعاتش از 6680 پایین تره تو سایت shop.ir این طور نشون میده .
قیمتش هم در بازار تهران بگید ممنون می شم ( هم 6680 و هم 6681 ) گارانتی هم بین ایراتل و اتصالات کدام بهتره .
ممنون از لطف بزرگی که به من می کنید فعلا بای .... .

zaniyar
12-01-2006, 14:38
سلام عزیزم
واقعا این گوشی فوق العاده است .
من حدود یک ماه است که توی اینترنت دنبالشم و واقعاً عالیه .
درب دوربین پشت یه جوریه که اصلاً خراب نمیشه .
دارای گفتگوی تصویری و دوربین 1.3 مگا پیکسلی و ...... است اگه خواستی میتونی به من ایمیل بزنی تا اطلاعات دیگه رو هم بهت بدم. ( عکس ، خصوصیات گوشی ، انواع رنگ )
راستی قیمت این گوشی در بازار تهران از 320 الی 345 متغییره . و سرعت انتقالش هم از 6681 خیلی خیلی بهتر و بیشتره. و اگه خواستی 6680 رو بگیره پیشنهاد میکنم که رنگ مشکیشو بخری :rolleye:
زانیـــــــــــــــــــار
jazire.mahabad@gmail.com
jazire_mahabad@yaoo.com

mobile
12-01-2006, 19:45
سلام عزیزم
دارای گفتگوی تصویری و دوربین 1.3 مگا پیکسلی و ...... است اگه خواستی میتونی به من ایمیل بزنی تا اطلاعات دیگه رو هم بهت بدم. ( عکس ، خصوصیات گوشی ، انواع رنگ )
راستی قیمت این گوشی در بازار تهران از 320 الی 345 متغییره . و سرعت انتقالش هم از 6681 خیلی خیلی بهتر و بیشتره. و اگه خواستی 6680 رو بگیره پیشنهاد میکنم که رنگ مشکیشو بخری :rolleye:
jazire.mahabad@gmail.com
jazire_mahabad@yaoo.com

با سلام
من وقت نداشتم ميل كنم همين جا نوشتم
من همونيم كه مي خوام 6680 بگيرم
اول ممنون از شما كه به من پاسخ دادي
دوم رنگ مشكي آيا عكسي داري به من بدي.
آيا خودت اين گوشي رو داري عزيز
تا سوالات بعدي فعلا باي ......

MaFia
12-01-2006, 19:52
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mobile
12-01-2006, 20:18
اگه اينا بخوام بگيرم ( عكسش گذاشتم ) بايد به مغازه دار بگم چه رنگي مي خوام

MaFia
12-01-2006, 20:33
سيلور يا همون نقره اي بايد باشه
رنگ هاي اين مدل تو اورجينال محدود هست پس به مشكل نمي خوري
من اين مدل رو مي بينم ياد مدل مورد علاقه خودم ان 70 مي يوفتم

mobile
12-01-2006, 23:24
بين گارانتي ايراتل و اتصالات كدام براي خريد اين گوشي مناسب تر است

hamed2004_70
14-01-2006, 11:35
سلام عزیزم
jazire.mahabad@gmail.com
jazire_mahabad@yaoo.com
من تو سايت خود نوكيا ديدم كه دو رنگ نقره اي و نقره آبي بيشتر نداره تازه قابش هم عوض نمي شه !!! اين جريانش چيه؟

R£ɀД
14-01-2006, 11:52
من از خيلي ها شنيدم كه در پشت 6680 ( محافظ دوربين) بعد از مدتي لغ ميزنه.
ولي در كل گوشي خوب و پر كاربردي هست.
اگه تونستي N70 بگير كه رد خور نداره.
مافيا جان گوشي مورد علاقه شما (n70) رو هم من 2 روز پيش گرفتم تازه متوجه شدم كه فلاشش مشكل داره. :sad: :puke:
گارانتي من هم ايراتل هست زنگ زدم بهشون گفتن حداقل بايد 7 روز بزاري پيش ما بمونه :puke: تا برات درست كنيم.( اينم از شانس من كه هنوز استفاده نكرده مشكل داره :sad: )
يك مشكلي هم كه بعضي N70 ها تا الان دارن اين هست كه چون جديده و مخابرات سريالش رو خوب نميشناسه سيم كارت روش رجيستر نميشه . از ايراتل پرسيدم گفتن مسئول ما رفته مخابرات براي حل كردن اين مشكل كه قرار تا شب مشكلش حل بشه.
ولی من که عمرا بی خیال N70 بشم.

MaFia
14-01-2006, 12:57
رضا جان چند خريدي ؟
دلمون رو آب كردي با اينكه از مشكلات گفتي
من 7610 رو تازه خريدم اگه بشه رد مي كنم ميام ان 70

mobile
14-01-2006, 13:35
درب پشتش مشكل داره پس بايد ان70 هم بعد از مدتي لغ بزنه ديگه چون خيلي شبيه هم هستند
راستي چقدر گرفتي

R£ɀД
14-01-2006, 17:05
مافيا جان راستش 485 مي گفت من 481 گرفتم البته چون يكسري وسايل ديگر هم گرفتم در آخر هم كلي ازش تخفيف گرفتم. درهر حال الان بين 470 تا 485 هست كه بستگي به شركتي كه ضمانت مي كنه داره. ( مال من ايراتل هست )
از نظر اين كه گفتم سيم كارت رجيستر نميشه همونطور كه مسئول ايراتل قول داده بود تا 3 ساعت بعدش درست شد ( مثل اين كه اين گوشي رو تازه توي مخابرات رجيستر كردن).
ولي مشكل فلاش رو هنوز دارم مشكلش هم اين هست كه وقتي روي اتوماتيك ميزاريم موقع عكس گرفتن فلاش ميزنه و وقتي هم كه روي حالت خاموش ميزاريم اصلا فلاش نميزنه تا اينجا همه چيز درسته فقط وقتي كه روي حالت روشن ميزاريم فلاش بايد تمام مدت روشن باشه تا خودمون خاموش كنيم در حالي كه مثل اتوماتيك عمل ميكنه و فقط وقتي كه عكس رو ميگيري يك لحظه فلاش ميزنه و خاموش ميشه.
سرعت هم كه خوبه. از نظر زوم كردن هم كه 20x زوم داره ( البته بايد زوم اضافه extended zoom ) رو فعالكني كه خيلي عاليه. من خودم كف كردم.
من مموري 512 با سرعت 100 هم انداختم و سرعتش خوبه ( آخه ميگن با مموري بالا سرعت مياد پايين) تا 1 گيگ هم مموري رو ساپورت ميكنه.
فقط مافيا جان اين يادت باشه كه فقط سيم كارت هاي جديد به اين گوشي مي خوره آخه سيم كارت هاي قديمي 5 ولت بودن و جديدي ها 3 ولت هستن.( اين رو فروشنده بهم گفت).
در حال حاظر فقط مي توني اين گوشي رو توي جيبت بزاري يا مچ بند ببندي و توي دستت بگير چون هنوز كيف كمريش در ايران وجود نداره.( البته من سفارش دادم از دبي بيارن البته اگه واقعا بيارن).
تنها مشكلي كه براي N70 ميگيرن اين هست كه ميگن اگه از فاصله خيلي نزديك بخواهي عكس بگيري( مثلا از يك كاغذ عكس بگيري) كيفيتش بد در مياد و يكي ديگه اين كه ميگن مادون قرمز ( اينفرار) نداره كه اصلا مهم نيست.
در هر صورت مافيا جان كه تونستي بگيري كه خيلي خوبه من واقعا ازش راضي هستم.

موبايل جان راستش راجع به لغ زدن N70 مي گن كه اين مدل با 6680 فرق فوكوله و طوري طراحي كردن كه اين مشكل براش پيش نياد.

MaFia
14-01-2006, 17:30
ممنونم رضا جان بابت توضيحات جامعي كه دادي
به زودي سعي مي كنم عضو كلوپ ان 70 دار هاي شما بشم تو انجمن

mobile
14-01-2006, 19:18
ممنون از توضیح که دادی فقط یه سوال برام پیش اومد یعنی درب پشت 6680 لغ میزنه تا چه حدی یعنی از جاش بالا پایین می افته
آیا شما توصیه می کنید 6680 نگیرم ممنون می شم پاسخ بدید .

R£ɀД
14-01-2006, 22:08
موبايل جان راستش من خودم لغ زدنش رو نديدم فقط 2-3 ماه پيش دوست هام گفتن كه اين مشكل رو دارن.

مافيا جان يك خبر هم به شما بدم. اين كه گفتم فلاشش مشكل داره اشتباه كرده بودم و هيچ مشكلي نداره و كاملا سالمه پس با خيال راحت بخر. علت اشتباه من اين بود كه من توي موبايل هاي سوني اريكسون ديده بودم وقتي فلاش رو روي on ميزارن تا وقتي خودمون نخواهيم فلاش روشن مي مونه ( مثل چراغ قوه) ولي توي نوكيا اگر فلاش رو در وضعيت on بزاريم به اين معني نيست كه فلاش روشن بمونه بلكه تقريبا مثل حالت اتوماتيك هست و چه روز و چه شب عكس بگيريم فقط موقعي كه عكس ميگيريم فلاش يك لحظه روشن و خاموش ميشه.( در حالت اتوماتيك اگه نور محيط خوب باشه فلاش نميزنه در حالتي كه در حالت on در هر شرايطي فلاش ميزنه ).
در ضمن مافيا جان اگه انشاالله اين گوشي رو خريدي يادت باشه كه روش هر نرم افزاري رو نريزي ( فقط نرم افزار هايي كه مخصوص N70 هست رو بريز ) . اين گوشي خودش mp3 player داره ولي اشتباها براي من ultra mp3 رو هم ريخته بودن براي همين وقتي روي mp3 ها كليك مي كردي باز نمي شدن كه با پاك كردن اين برنامه ها مشكل حل شد.

MaFia
14-01-2006, 22:50
موبايل جان راستش من خودم لغ زدنش رو نديدم فقط 2-3 ماه پيش دوست هام گفتن كه اين مشكل رو دارن.

مافيا جان يك خبر هم به شما بدم. اين كه گفتم فلاشش مشكل داره اشتباه كرده بودم و هيچ مشكلي نداره و كاملا سالمه پس با خيال راحت بخر. علت اشتباه من اين بود كه من توي موبايل هاي سوني اريكسون ديده بودم وقتي فلاش رو روي on ميزارن تا وقتي خودمون نخواهيم فلاش روشن مي مونه ( مثل چراغ قوه) ولي توي نوكيا اگر فلاش رو در وضعيت on بزاريم به اين معني نيست كه فلاش روشن بمونه بلكه تقريبا مثل حالت اتوماتيك هست و چه روز و چه شب عكس بگيريم فقط موقعي كه عكس ميگيريم فلاش يك لحظه روشن و خاموش ميشه.( در حالت اتوماتيك اگه نور محيط خوب باشه فلاش نميزنه در حالتي كه در حالت on در هر شرايطي فلاش ميزنه ).
در ضمن مافيا جان اگه انشاالله اين گوشي رو خريدي يادت باشه كه روش هر نرم افزاري رو نريزي ( فقط نرم افزار هايي كه مخصوص N70 هست رو بريز ) . اين گوشي خودش mp3 player داره ولي اشتباها براي من ultra mp3 رو هم ريخته بودن براي همين وقتي روي mp3 ها كليك مي كردي باز نمي شدن كه با پاك كردن اين برنامه ها مشكل حل شد.
ممنونم رضا جان هميشه خوش خبر باشي
البته الان بازار تم و نرم افزار براي سري ان داغ هست
به زودي سعي مي كنم تاپيكي براي سري ان ايجاد كنم تا با كمك دوستان يه تاپيك فعال براي سري N داشته باشيم

R£ɀД
14-01-2006, 22:58
مافيا جان اگه همچين تاپيكي باز كني كه ممنون ميشم . :cool:
فعلا براي سري ان تم زياد پيدا ميشه ولي متاسفانه نرم افزار خيلي كم پيدا ميشه .
راستي هر وقت خريدي هرچي تم و نرم افزار توپ گيرت اومد ياد منم بكني ها ;)

Radin
15-01-2006, 00:11
خب امکان داره سوالم زیاد مرتبط نباشه ولی بهتر دیدم اینجا که بحث دو دوربینه بپرسم
می خواستم بپرسم آیا n70 هم عین 6680 دو تا دوربین داره؟

MaFia
15-01-2006, 00:15
خب امکان داره سوالم زیاد مرتبط نباشه ولی بهتر دیدم اینجا که بحث دو دوربینه بپرسم
می خواستم بپرسم آیا n70 هم عین 6680 دو تا دوربین داره؟
بله Radin جان 2 تا داره
يكي با 2 مگاپيكسل و يكي هم فكر مي كنم VGA باشه

رضا جان حتما به روي چشم قبل از اينكه بخرم اصلا ايجاد مي كنم :laughing:

Radin
15-01-2006, 00:21
اوکی مافیا جان مرسی از لطفتون

NINTENDO_DS
15-01-2006, 07:22
خب حالا ميتوني 6681 بگيري اون دوربين بالاي صفحه رو نداره 30 هزار تومن هم ارزونتره

R£ɀД
15-01-2006, 09:22
Radin عزيز جوابتون رو مافيا جان دادن منم مي خوام تكميل تر كنم.
گوشي هاي سوني اريكسون كه گفته ميشه 2 مگاپيكسل هستن واقعا 2 مگاپيكسل هستند ( ابعاد عکس حداکثر ۱۲۲۴ * ۱۶۳۲ پیکسل ) در حالي كه براي نوكيا كه ميگن 2 مگاپيكسل هستن در حقيقت 1.93 مگاپيكسل هستند ( ابعاد عکس حداکثر ۱۲۰۰ * ۱۶۰۰ پیکسل ) . دوربين دوم ان 70 هم دوربین دوم با کیفیت VGA، حداکثر ۴۸۰ * ۶۴۰ پیکسل هست.

mobile
15-01-2006, 09:24
به نظر شما من صبر كنم قيمت ان 70 پايين مياد تا من ان 70 رو براي خريد انتخاب كنم

mobile
15-01-2006, 09:28
راستي يك عكس كه با گوشي گرفته باشيد داريد بزاريد تا ما كيفيت عكسش هم ببينيم مثل خودش زيبا و پر كاره

MaFia
15-01-2006, 10:46
با اين حساسيتي كه شما داري دوست خوبم 100% هيچ وقت راضي نميشي چون روزي كه ان 70 رو قصد خريد داشته باشي سري جديد گوشي هاي نوكيا مياد و باز بايد براي كاهش قيمت اونها صبر كني

mobile
15-01-2006, 10:56
آخه مافياي عزيز ميگن دربش بعد مدت لغ ميزنه (6680) اين نوكيا يه چيز كاملي نميزنه يا درب لغ ميزنه يا از نزديك عكسش بده (ان70)
يا 6630 كيفيت صفحه پايينه

R£ɀД
15-01-2006, 11:09
موبايل جان منم با مافيا عزيز موافقم اگه بخواهي زياد حساسيت نشون بدي كارت هميشه گيره.
شما اگه بخواهي صبر كني كه قيمت مثلا ان 70 پايين بياد اون وقت كه قيمتش پايين اومد يك گوشي جديد تري مياد كه دوباره چشمت رو ميگيره و بايد صبر كني كه قيمت اون هم پايين بياد الي آخر.
به هر حال هر گوشي يكسري مزايا و يكسري معايب داره و هيچ گوشي رو نمي بيني كه از هر نظر كامل و مورد قبول باشه.شما بايد بگردي از بين اين ها بهترين رو انتخاب كني.( خوب شما مي توني همون 6680 رو بخري و اگر خدايي نكرده روزي درش لغ زد فكر كنم بشه كه درش رو عوض كرد.)

mobile
15-01-2006, 11:10
مافياجان شما بجاي من بودي 6630 ميگرفتي .
يا 6680 كه با اين مشكل است
نظر شما كدوم اگه مي خواستيد بگيريد انتخاب ميكرديد.

mobile
15-01-2006, 11:11
آخه هر وقت من يك چيز گرفتم دو روزه اون چيز از دور خارج ميشه بخاطر همين حساسيت دارم

mobile
15-01-2006, 11:14
ممنون رضا جان منا به 6680 اميدوار كردي عزيز

R£ɀД
15-01-2006, 12:06
موبايل جان راجع به كيفيت دوربين ان 70 كه پرسيدي به آدرس زير يك سري بزن كامل بررسي كرده:
در ضمن به نظر من 6680 گوشي خيلي خوبي هست من خودم قبل از اين كه ان 70 بياد تصميم داشتم 6680 بگيرم.

راجع به اين كه گفتي N70 هم بايد در پشتش لغ بزنه مي توني متن زير رو كه در اين مورد هست از سايت gsmarena ببيني.

The construction of the removable back cover is better than the one in the 6681 model, where Nokia first presented this construction type. It does not creak. It shows a bit of a play as its plastic shell bends down, but it is not critical. A notable hunch can be seen on the back cover when the phone is looked at from aside. It is what makes the phone thicker.

در ضمن موبايل جان شما نبايد به اين توجه كني كه زود از دور خارج ميشه شما يك گوشي كه كارت رو راه بندازه و اون امكاناتي رو كه مد نظرت هست داشته باشه رو بخر و به اين چيزا فكر نكن. مثلا اگه فردا نوكيا موبايل با كيفيت دوربين 4 مگاپيكسل بده بيرون من ديگه نميرم موبايلم رو عوض كنم چون همين موبايل كارم رو راه ميندازه.

mobile
15-01-2006, 14:50
رضا جان ببخشيد اين قدر سوال مي كنم

با اون معني كجو كله اي كه ماكرديم تو نوشته اي كه دادي راجع به 6681 است اينطور نيست يا منظور هر دو تا هستند

بعد درسته فرمايش شما ولي بزاريد يه خاطره بطور خلاصه بگم كه ماله 5 سال پيشه .
من رفتم كامپيوتر بگيرم( اون موقع چيزي حاليم نبود ) با خودم به اصطلاح مهندس بردم بهش گفتم من يه چيز مي خوام كه سرعتش بالاباشه
اين هم گفت نه اين كه برات گرفتم توپه بعد چند روز كه مدل سخت افزاري كه دستم اومد ديدم برام سي پي يو سلرون گرفته نه فول و چيز هاي ديگه ... ادامه نميدم( من كه باز همه رو يكي يكي عوض كردم)
بخاطر همين اين قدر حساسم در خريدن
تا مشكل كامي نداشته باشم

mobile
15-01-2006, 14:55
راستي بعد اين همه صحبت تبريك يادم رفت ببخشيد

رضا جان خريد موبايل نوكيا ان 70 رو بهت تبريك ميگم ( به قول ما شمالي ها سلامتي كار بزني )

R£ɀД
15-01-2006, 15:35
موبايل جان اول از همه ازت بابت تبريك ممنونم هر چند كه من براي اين كه كسي بهم تبريك بگه اين حرف ها رو نزدم.
راستش من نمي دونم كه منظورش فقط 6680 بوده يا 6681 هم بوده البته به احتمال 99 درصد منظورش هر دو مدل بوده چون اين دو مدل فقط در داشتن يك دوربين اضافه با هم فرق دارن و همه چيزشون يكي بوده.
در رابطه با كامپيوتر هم كه گفتي آره حرف شما درسته براي خريد كامپيوتر بايد وارد باشي يا با يك نفر درست و حسابي مشورت كني من خودم وقتي كه كامپيوتر خريدم بهترين قطعات رو انتخاب مي كردم ولي از اين خبر نداشتم كه اين قطعات ( بعضي قطعات مثل رم ) باس هاي مختلف داره كه خيلي تاثير داره براي همين فروشنده بهم قالب كرد مثلا رم 256 رو بجاي اين كه با باس بالا بهم بده با باس 266 بهم داد. منظورم از اين حرف اينه كه كامپيوتر خيلي پيچيده تر از موبايله چون تك تك قطعات رو خودت انتخاب مي كني و بايد دقت كني ولي براي خريد موبايل همين اطلاعاتي كه توي اينترنت هست كافي هستش من خودم با استفاده از سايت shop.ir و gsmarena بدون مشورت با ديگران تصميم به خريد N70 كردم.
در ضمن تا اونجايي كه سوادم جواب بده هر سوالي رو كه بتونم جواب ميدم.(شما 100 تا سوال هم بپرسي ناراحت نميشم)

mobile
15-01-2006, 16:33
من هم بخاطر حرفاتون تبريك نگفتم چون اصل ما ايراني ها وقتي يكي يه چيز ميگيره تبريك بايد بهش گفت من از رو رسم گفتم
با اجازه اين سوال ديگه آخريشه
آيا شما بجاي من بودين و اين مشكل 6680 رو ميدونستيد ميرفتيد باز اين گوشي رو مي خريديد

MaFia
15-01-2006, 17:24
مافياجان شما بجاي من بودي 6630 ميگرفتي .
يا 6680 كه با اين مشكل است
نظر شما كدوم اگه مي خواستيد بگيريد انتخاب ميكرديد.
من اگه ناچار بودم فقط بن اين 2 مدل انتخابي داشته باشم 100% 6680
چون 1001 دليل دارم كه 6680 از 6630 خيلي سر تر هست
يكي از اون دلايل همين تاپيك هاي زياد عيوب در مورد 6630 كه 2 تا نشونه داره 1- زيا تو بازار دست مردم هست 2- از نظر سخت افزاري 6680 خيلي قوي تر هست

البته خواسته هات رو نمي دونم اصلا چي هست
من روزي كه رفتم 7610 خريدم پول گوشي ان 90 و يا كا750 و ... رو داشتم اون روز قمت 7610 تو رنج 6630 و 3230 بود اما من 7610 رو انتخاب كردم چون از نظر شكل ظاهري و امكانات مي دونستم خواسته هام رو بر آورده مي كنه
چون من يكي از اون دسته آدم ها هستم كه اصلا اعتقادي ندارم به عكس گرفتن با گوشي و يا گوش دادن موسيقي
اگه بخوام عكس بگيرم تو يه مجلسي حتما دوربين ديجيتال مي برم با خودم
خلاصه من اصلا با شكل ظاهري 6680 حال نكردم و خوشم نيومد ولي نسبت به 6630 100% سر تره

R£ɀД
15-01-2006, 17:31
آيا شما بجاي من بودين و اين مشكل 6680 رو ميدونستيد ميرفتيد باز اين گوشي رو مي خريديد

من اگه ناچار بودم فقط بن اين 2 مدل انتخابي داشته باشم 100% 6680
منم دقيقا حرف مافيا جان رو تاييد مي كنم اگه مجبور باشم از بين اين دو يكي رو انتخاب كنم 6680 رو انتخاب مي كردم.
(راستي K750i هم به نظر گوشي خوبي هست ها فقط سيمبين نيست).

mobile
15-01-2006, 17:42
ممنون از نظرتون خيلي خيلي ممنونم از اينكه به سوالام جواب دادين

mobile
15-01-2006, 22:24
با سلام به شما دوستان عزیز
من یک گوشی 6680 می خوام بگیرم که میگن درب پشت محافظ دوربین لغ میزنه می خواستم بدونم در چه حدی لغ میزنه یعنی به بالا و پایین می افته .
و یه سوال دیگه کیفیت صداش بالاتر از 6630 است
ممنون میشم به سوالم جواب بدين .

mobile
17-01-2006, 07:52
آيا 6680 هم مثل 6630 در عكس sms مشكل داره

mobile
26-01-2006, 06:39
من رفتم 6680 بگيرم كه ديدم اصلا تو بازار نيست درسته كه كمه يا اصلا نيسث

Hsnti
31-01-2006, 20:36
من شنيدم كه در پشت 6681 لق ميزنه!
در خصوص ارسال اس ام اس هم مثل 6630 ميمونه و همون مشكل رو داره

Hsnti
04-02-2006, 21:52
من پيشنهاد ميكنم اصلا سراغ گوشيهاي نوكيا نري و در عوض سراغ سوني اريكسون يا ويندوزموبايل ها بري
براي اطلاعات هم بهتره به سايتهاي خارجي و نه ايراني از جمله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] mobile-review.com يه سري بزني مطمينا نظر منو تاييد خواهي كرد

30naa
04-02-2006, 22:46
بله
یه متن انگلیسی هم بود که یکی از دوستان گزاشته بود راجع به در پشت 6680 اون میگفت که درش نسبت به اونی که تو مدل 6681 به کار رفته بهتره

mobile
05-02-2006, 06:42
من پيشنهاد ميكنم اصلا سراغ گوشيهاي نوكيا نري و در عوض سراغ سوني اريكسون يا ويندوزموبايل ها بري
براي اطلاعات هم بهتره به سايتهاي خارجي و نه ايراني از جمله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] mobile-review.com يه سري بزني مطمينا نظر منو تاييد خواهي كرد

من اون سایت هم رفتم عزیز اون سایت مال خارجه
این جا ایران است نه خارج باید ببینی چه گوشی تو کشور ما جواب میده نه خارج کشور
ممنونم از شما و نظراتون

mobile
06-02-2006, 10:07
آخر نوکيا 6680 رو گرفتم عجب گوشيه توپيه به ويژه فلاشش که تو شب خيلي بدردم خورد خلاصه گوشيه توپيه ممله حرف نداره و غيره

Hsnti
07-02-2006, 17:06
خوب تبريك ميگم بالاخره اين اقاي موبايل 6680 رو گرفتن
ايشالله به سلامتي كارگيري پسر!(به لهجه بابلي ها بود)

mobile
08-02-2006, 06:19
خوب تبريك ميگم بالاخره اين اقاي موبايل 6680 رو گرفتن
ايشالله به سلامتي كارگيري پسر!(به لهجه بابلي ها بود)

ممنون عزيز
ته قربون بورم . (قربونت بشم)