PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ***** camaro*****رندر نهایی.

P30SERVER
24-11-2008, 15:21
سلام به همه برو بچز.
به خاطر این ماشینه چه خون ها که ریخته نشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چه جوانانی که ز دست ما نرفتن.:27:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چیه چرا میخندید این حرفا واسه شما جکه واسه ما خاطره هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب از این حرفا که بگذریم دلم نمیاد اینو تمومش کنم سه ماه باهاش انس گرفتم ولی چه میشه کرد 140 50 تا نظر تو تاپیکش ول شده خودمم دیگه حوصله ندارم پس رندر نهاییشو میزارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایناهاش:
چه شود(رندر اصلیه کیفیتش کمه همچینی. همین اولی که از جلو هست)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم چند تا عکس از مدل بدون متریال:

اولیشو خودشو میزارم بقیشو کد::46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدوایر هم میخواید؟

3ッドマクス
24-11-2008, 17:02
خیلی قشنگ شده آفرین این رو به هر شرکتی نشون بدی استخدامت میکنه:46:
راستی من در نظر سنجی به گزینه ( حاجی برو جم کن بند و بساطتو بجاش برو گرگم به هوا ) رای دادم چون به نظرم جالب اومد :31:
اما کارت عالیه ...

G LADIATOR
24-11-2008, 18:19
خیلی خوبه اما...
دستگیره در رو سمبل زدی...
متریال چراغ عقب پر رنگ تر باس میبود..
اون طرح هم به نظر من به در ماشین نمیاد مینداختی رو کاپوت بهتر بود.
اون مه شکن جلو ماشین هم متریالش زیادی خاکستری شده اگه رفلکت داشت بهتر بود.

خلاصه اینا هم اشکالای خیلی ریز بودن مشکل خاصی به حساب نمیان...
در کل کارت به درد خودت میخوره جمش کن بابا برو بالا بلندو بازی کن..:)

/.,mnb
24-11-2008, 19:34
سلام.

خیلی عالی شده. فقط یه مقدار متریال چراغ نسبت به کار شا غیر طبیعی هست.

موفق باشی..........

P30SERVER
24-11-2008, 19:44
خیلی قشنگ شده آفرین این رو به هر شرکتی نشون بدی استخدامت میکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی من در نظر سنجی به گزینه ( حاجی برو جم کن بند و بساطتو بجاش برو گرگم به هوا ) رای دادم چون به نظرم جالب اومد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما کارت عالیه ...

شرکتشه ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آره نشون صاحب شرکت تولید گوشت پنگوئن دادم قرار شده یه انیمیشن براشون بسازم واسه تبلیغاتشون در عوضش 10 کیلو گوشت پنگوئن بهمون بدن با مسلم بزنیم به بدن میگن واسه چیز خوبه.

در مورد پاسختم تو نظر سنجی اونو گذاشتم واسه شنگول هایی مثل تو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تا در سال شکوفایی و نو آوری یه نو آوری کرده باشیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](این من بودم؟)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی خوبه اما...
دستگیره در رو سمبل زدی...
متریال چراغ عقب پر رنگ تر باس میبود..
اون طرح هم به نظر من به در ماشین نمیاد مینداختی رو کاپوت بهتر بود.
اون مه شکن جلو ماشین هم متریالش زیادی خاکستری شده اگه رفلکت داشت بهتر بود.

خلاصه اینا هم اشکالای خیلی ریز بودن مشکل خاصی به حساب نمیان...
در کل کارت به درد خودت میخوره جمش کن بابا برو بالا بلندو بازی کن..:)

اٌووووووووووو پوسر جان مسلم بابا.
دستگیرش همینطوریه ببه ی گلٌم.
متریال چراغ غقبم درسته ولی یه دونه لایت گذاشتم زده بوای رفلکت سوزونده این رنگی شده وگرنه تکسچرم انداختم جیگرت حال میاد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

طرح درشم که خودم بهت گفتم انداختم ولی پشیمون شدم دیگه حوصلم نشد برش دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شاسکول شدیم رفته.در ضمن حالا مگه من دیگه از جلو رندر گرفتم که اونو بندازم روش؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](

مه شکنشم خو دیگه .......... تو همه رندرا درست بود رندر آخری نمیدونم چه سرش اومد و اینجا بود که خدا وند " گور باباش " را آفرید بیخیال شدیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بالا بلندی رو هم در ضمن پایم فردا بعد از ظهر پایه بیپیس میریم پارک بالا بلندی بعدش اون منبع آب میترکه یه دایناسور از پشتش میاد بیرون( این یه جریانه بین ما کسی فک نکنه من یه چیزی خوردم دارم هزیون میگم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

P30SERVER
24-11-2008, 19:54
سلام.

خیلی عالی شده. فقط یه مقدار متریال چراغ نسبت به کار شا غیر طبیعی هست.

موفق باشی..........

سلام.
ممنون رفیق فقط منظورتو نفهمیدم متریال نسبت به چیچی غیر طبیعی هست؟

mohammad_1ta
24-11-2008, 20:06
بخدا خیلی با این کارت حال کردم.!

Tamirat.laptop
24-11-2008, 20:27
عمو اوردیمون با این کارت خیلی عالیه نظری هم که می خواستم بدم توی این رای هات نبود نگرد نیست√

P30SERVER
24-11-2008, 20:41
بخدا خیلی با این کارت حال کردم.!
ممنون رفیق راستی اون نظر سنجیو واسه قشنگی نذاشتیا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :دی
ممنون رفیق مرامتو عشقه.

عمو اوردیمون با این کارت خیلی عالیه نظری هم که می خواستم بدم توی این رای هات نبود نگرد نیست√

ممنون رفیق خوب اینجا مینوشتی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در کل ممنون نظر سنجی که حالا قرار نیست حرف دل همه آدمارو بزنه:دی بیخیال مرسی .

ehsan_wwe
24-11-2008, 21:34
به این میگن یک کار در حد تیم ملی
خیلی وقت بود چنین اثری تو انجمن ثبت نشده بود :31:

hadi665
24-11-2008, 21:51
آفرین عیسی
عالیه ، به نظرم یکی از بهترین کار ها شده

رندر خیلی کارو قشنگ کره
اما ای کاش رنگ زرد مایل به نارنجی هم رندرش میکردی

P30SERVER
24-11-2008, 22:28
به این میگن یک کار در حد تیم ملی
خیلی وقت بود چنین اثری تو انجمن ثبت نشده بود
ممنن رفیق.

آفرین عیسی
عالیه ، به نظرم یکی از بهترین کار ها شده

رندر خیلی کارو قشنگ کره
اما ای کاش رنگ زرد مایل به نارنجی هم رندرش میکردی

جدی؟ به به. چه شود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون هادی.
ناراحتش نباش من تا پدر جد رنگهارو روی این ول نکنم بیخیالش نمیشم این همه مدل کردم به این راحتیا بیخیالش نمیشم در همه رنگ در همه طرح رندر میکنم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته الان جونم داغه دارم یه چیزی میگم آخه ماشالا نیست سیستمم بالاست رندرهام 10 ساعت 20 ساعت طول میکشن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازم ممنون از نظرت. در ضمن میگم هادی حالا کاری نداریما ولی اون نظر سنجی رو واسه قشنگی نزدما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خوشحال میشم اونجا هم بدی نظرتو.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SSS_HHH_OOO
24-11-2008, 22:28
فوق العاده زیبا و حرفه ای.............................................. .........

P30SERVER
24-11-2008, 22:34
فوق العاده زیبا و حرفه ای.............................................. ......... اینا که گفتی منم؟با کی بودی؟ هر چی گفتی خودتی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شوخی کردم ممنون رفیق خیلی خیلی لطف داری.(راستی این نظر سنجیه هم یه تیک بزنید واسه قشنگی نیستا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

Mostafa 3D
25-11-2008, 01:55
آفرین خیلی خوب شده فقط چرا مشکی ؟
با رنگ های دیگه هم امتحان کن فکر کنم بهتر شه

P30SERVER
25-11-2008, 06:08
والا شاعر میگه مشکی رنگ عشقه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] صلیقه ای هست دیگه حالا میخوام یه نارنجی هم برم تو کارش گفتم که تا همه رنگارو روش ول نکنم بیخیالش نمیشم .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rozhan_8915
25-11-2008, 09:25
خیلی توپ شده
منم میگم نارنجی ... نارنجی... :31:

Farzad.wow
25-11-2008, 11:58
این خیلی خوبه مشکلی هم نداره......................

animator_blred
25-11-2008, 14:29
کارت قشنگ شده تبریک میگم

P30SERVER
25-11-2008, 16:07
خیلی توپ شده
منم میگم نارنجی ... نارنجی... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ها من قثط منتظر تو بیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بچه ها علیرضا گفت نارنجی دیگه تمومه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این خیلی خوبه مشکلی هم نداره......................

ممنن رفیق

کارت قشنگ شده تبریک میگم

ممنون از شما و از همه فقط یه نکته آقا این نظر سنجی هم شرکت کنید خداییش واسه قشنگی نیستاااا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Borhan72
25-11-2008, 18:07
زياد عالی نشده...
رندر مسلمو ميديدی عين اون ميساختی...
ديدی Ford Mustang شو چه باحال رندر كرده بود؟؟؟

P30SERVER
26-11-2008, 01:57
سلام.
آره رندر مسلم خوب شده بود و اگه یه رندر دیگه میگرفت بهترم میشد ولی اولا نیازی نیست که بخوام به رندر مسلم نگاه کنم چونکه خودم نخواستم اونطوری رندر بگیرم اگرم بخوام اونطوری بگیرم یدونه دیلایت میزارم میشه همون. من حوصله استودیو رندر ساختن نداشتم. ثانیا خودم خواستم تو سالن رندر کنم چونکه از قدیم گفتن مدینه فاضله رندر اتومبیله( نقل قول از احسان:دی ) در کل شما استاد ما هستی و ما هنوز باید رندر های عالی رو از شما یاد بگیریم نباید انتظار زیاد داشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا شما بجای این حرفا بگو مشکلاتش کجاست و چیکارش کنم که بهتر بشه.
ممنون.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsen3d
26-11-2008, 22:54
اقا عالی شده در حد تیم ملی نه در حد ...... شده به نظر من تو سایتای خرجیم بزارش cg این حرفا کفشون ببره

P30SERVER
27-11-2008, 09:15
ممنون داش محسن .والا تو سی جی تالک گذاشتم البته تاپیک ویپ استقلاب نسبتا خوبی هم شده حالا ببینم چی میشه برم کارای اونا رو تو گالری نگاه کنم اگه دیدم در حد کارای اونجاست بزارمش یه وقت نزارم به درد نخوره آبروی ایران کم و زیاد بشه.:دی

ممنون از نظرت
موفق باشی.

MRHArtsClube
27-11-2008, 09:46
سلام
میبینم که آره، نه خوب شده :31: ولی با استدیو بگیر پسر :18: چه شود :46: بیست! از تیم ملی هم فراتر!
خداییش علافیا :31: من که حال این حرکاتو ندارم (شوخی میکنم)
خوبه - کاش به منم پشتکار بدی خوب کاری شده:5:

P30SERVER
27-11-2008, 10:13
ممنون رفیق . والا استودیو داره که ولی اگه منظورت از اون استودیو ها باشه که real بشه مثل یه پارکینگ یا .. اون دیگه حوصله میخواد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا ببینم چی میشه شاید هم گرفتیم ولی دیگه من هر کاری کنم با همین وی ری میکنم حوصله متریال دادن ندارم .حالا اگه دست فرمونت خوبه بیا بریم یه دور بزنیمو بیایم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دی .
ها راستی یه چیزی که بندازمش دور تو بیای برش داری آره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پسر جان نظر سنجی را به بازی مپندار.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این است عاقبتش.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MRHArtsClube
27-11-2008, 10:26
آخه جالب شده بود :31:
راستی یه چیزی
این وی ری رو اینجوری نیگا نکنا - توش کار واقعی میسازن عاه (:31:) حالشو ببری :10:

par30an_hamid
27-11-2008, 10:46
سلام .
آقا بسیار عالی . تبارک الله . احسنت . bravo .
آقا شما ضغلی دارید مه هیچ . اگه ندارید یه شرکت بازی سازی دعوت به همکاری کرده . ( جسارت نباشه ها ) ببخشید منو .

همکاری با فن افزار

اگر در یکی از زمینه های زیر متخصص هستید و علاقه شدیدی به تجربه توليد بازي هاي رايانه اي در كنار يك تيم با استعداد داريد، با ما در تماس باشيد. jobs@fanafzar.com
مدل ساز سه بعدي كاراكتر ، مدل ساز سه بعدي محيط ، متخصص texturing ، انيماتور
برنامه نويس ابزارهاي نرم افزاري ، برنامه نويس شبكه ، برنامه نويس متخصص گرافيك ، برنامه نويس متخصص هوش مصنوعي
طراح بازي ، طراح مفهومي و تصوير ساز .

P30SERVER
27-11-2008, 10:56
ین وی ری رو اینجوری نیگا نکنا - توش کار واقعی میسازن عاه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) حالشو ببری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باشه از این به بعد اونجوری نگاش میکنم.(هدف من تو این رندر قشنگی کار بود)

MRHArtsClube
27-11-2008, 10:58
ضغلی .
سلام < ها ای ضغلی چی بید؟!!:13:

P30SERVER[/SIZE] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]);3213263] باشه از این به بعد اونجوری نگاش میکنم.(هدف من تو این رندر قشنگی کار بود) .
نه خداییش تو منتال ری که کارت عالیه گفتم یه شوخی کنم مزاج جمع شیرین بشه (Aggressive N4)

P30SERVER
27-11-2008, 11:14
بچه ها ممنون از ابراز احساسات همتون ولی لطفا اسپم ندید.

سلام .
آقا بسیار عالی . تبارک الله . احسنت . bravo .
آقا شما ضغلی دارید مه هیچ . اگه ندارید یه شرکت بازی سازی دعوت به همکاری کرده . ( جسارت نباشه ها ) ببخشید منو .
کد:
همکاری با فن افزار

اگر در یکی از زمینه های زیر متخصص هستید و علاقه شدیدی به تجربه توليد بازي هاي رايانه اي در كنار يك تيم با استعداد داريد، با ما در تماس باشيد. jobs@fanafzar.com
مدل ساز سه بعدي كاراكتر ، مدل ساز سه بعدي محيط ، متخصص texturing ، انيماتور
برنامه نويس ابزارهاي نرم افزاري ، برنامه نويس شبكه ، برنامه نويس متخصص گرافيك ، برنامه نويس متخصص هوش مصنوعي
طراح بازي ، طراح مفهومي و تصوير ساز دوست عزیز ممنون از شما ولی این جور چیزا رو لطفا با پ خ در میون بزارید.
موفق باشید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]از شما هم ممنون که به فکری.

par30an_hamid
27-11-2008, 11:18
گفتم شاید به درد عموم مردم خورد . حالا اگه می خوای پستمو ادیت کنم ؟؟؟؟

P30SERVER
27-11-2008, 11:44
از نظر من مشکلی نداره ولی ممکنه با قوانین فروم مغایرت داشته باشه.مهم نیست .در ضمن اگر در این مورد کاری داشتید با من لطفا پیغام خصوصی بدید.
موفق باشید.