PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی از بزرگان درباره ی adobe ultra cs3

kaveahangar
23-11-2008, 21:42
سلام خدمت اساتید محترم . دوستان از هین اول بگم من کلا موتورم ( یعنی خیلی آماتورم ) که بسی امید دارم به کمک شما حرفه ای شم . :5:ثبت نام منم در اینجا اینه که شما سوال هایه من بخونین ، کلی بخندین ، شاد شیت تا منم کار + درباه ی میکس کرده باشم از نوعی . بریم سر اصل مطلب آهان این اولین پست منه دوستان اگه همین طوری کلا اسم منو دیدین ، منودیدین خندیدین تشکر بزنن چون تشکر 0 باشه خیلی خندس و بازم شما می تونید با نگاه کدن تشکر های من بخندین :27: خوب دیگه حرف اضافی زدن بسه خوب دوستان شما که حرفه ای هستید اگه راست می گید بگید ببینم می تونید یه توضیح خیلی خیلی مختصر درباره ی این نرم افزار که الان حوصله ندارم اسمشو دوباره بنویسم و در بالا نوشتم بدید . دمتون ایکس لارج :11: این برنامه که در بالا نوشتم مثل بقیه برنامه های ادوبی cs4 هم اومده ؟ اگه هست کسی داره برا من پست کنه شیتیلش برا من محفوظه . سوال دوم نرم افزار فارسی درباره ی این پرده سبز نداریم . راستی این برنامه یسمای کودک شبکه یک ( به طور صریح عامو پورنگ ) را با چی درست می کنن و سلامتی . :40::40::40::40::40:

arash_irani
26-11-2008, 00:36
سلام دوست من
اول به جمع پي سي ورلديها خوش اومدين
ببينيد اين نرم افزار كارايي هاي زيادي داره مخصوصا اگر فول باشه ( فكر ميكنم 3 دي وي دي)
خب شما ميتونيد تو اين نرم افزار مثلا مجري رو با پرده سبز فيلم برداري كنيد و بعد با حذف پرده اون رو در محيط هاي سه بعدي و غيره بسيار جالبي قرار بدين
كارهاي هوا شناسي و .....
در كل چيز خوبيه براي كساني كه استفاده اي ازش داشته باشن
ممنون و موفق باشيد
يا حق

3Dmajid
26-11-2008, 21:30
اول بهتر بود توی فروم یه سیرچ میکردی ... من قبلا تاپیک در مورد این نرم افزار رو زده بودم و در موردش توضیح مختصر دادم.