PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کتاب : تاریخ ایران

rezapassword
23-11-2008, 09:08
واقعا زشته
خجالت داره
من که یع ایرانیم درست نونم که اریو برزن کی بود ؟
کوروش چی کرد ؟
داریوش چه کرد ؟
نادر کی بود ؟
حالا تقاضای من اینه که ایا کتابی دارید که تاریخ ایران باستان باشه ؟
مال 3000 سال قبل تا حالا
الکترونیک یا غیر الکتورنیک ؟
ممنون

***Spring***
23-11-2008, 09:40
سلام ... دوست عزیز ، شما که حرفه ای هستید چرا؟!!! ...

برای درخواست کتابهای غیرکامپیوتری انجمن : علمی و متفرقه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مهمتر از اون اینجا انجمن : تاریخی و سیاسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) داریم ...

کتابهای :

ايران پادشاه جهان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کوروش بزرگ از دید بزرگان جهان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مازیار سردار بزرگ ايران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گذری بر تاریخ ---> شاهان هخامنشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

متن اعلامیه جهانی حقوق بشر ( برگفته از گفتار کوروش بزرگ ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پادشاهان ايراني در كتاب دانيال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

زمان جشنهای ایران زمین + نام روزها و ماههای ایران زمین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منشور کوروش بزرگ ( منشور حقوق بشر ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هنر و معماری ایران در عصر داریوش بزرگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تندیس کوروش بزرگ در آمریکا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بگردید ، بازم هست ... این تاپیک موقتی هستش ، و بزودی منتقل میشه ... موفق باشید ...

.

rezapassword
24-11-2008, 09:32
قلف نکن عزیزجان
سلام
ممنون بابت این لینک ها
منظور من یک تاریخ به سبک داستانی و کامل بود
تو اینا نوشته کوروش بابل رو گرفت اما ننوشته چه طور ؟
من یک کتاب تاریخ کامل مثل بیهقی میخوام
موجوده ؟

***Spring***
24-11-2008, 13:11
قلف نکن عزیزجان
سلام
ممنون بابت این لینک ها
منظور من یک تاریخ به سبک داستانی و کامل بود
تو اینا نوشته کوروش بابل رو گرفت اما ننوشته چه طور ؟
من یک کتاب تاریخ کامل مثل بیهقی میخوام
موجوده ؟

سلام ... از اول قفل نکردم ، تا شما اگه سوالی داشتید بپرسید ...

بزودی هم تاپیک منتقل میشه به قسمت درخواست کتابهای غیرکامپیوتری یعنی انجمن : علمی و متفرقه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ...

برای درخواست کتاب ، لطفآ حتمآ اسم کامل کتاب و مشخصات اون رو بفرمایید ...

بیهقی رو الآن توی قسمت تاریخی نداریم ... ولی کتابهای دیگه هستند ، خدمت شما :

تاريخ طبري ( كامل و بدون نقص ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید ...

.