PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور ميشه يك راديو انلاين درست كرد؟!؟!

justmp3
10-01-2006, 18:23
چند وقته تو نخه اينم كه بتونم يك راديو انلاين درست كنم!!!!

يه چيزي تو مايه هايه ParsPlanet ....

میخوام مثلا یک چیزی باشه که 24 ساعت موزیک پخش کنه!!!

ایا این کار را میشه یه صورته شخصی انجام داد یا نیاز به تشکیلاته خاصی داره؟!؟

ممنون میشم کسی کمک کنه...

در ضمن جایی بهتر از اینجا به نظرم نرسید که بزارم اگر جای مناسبی نیست خودتون زحمت انتقالشو بکشید ..

sa3er
11-01-2006, 00:03
سلام
شما نياز به يه Streaming Server داريد.
با استفاده از برنامه هايی مثل اين:

SimpleServer:Shout
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تقريبا مي تونيد اون كاري كه مي خواهيد رو انجام بديد.
نيازمند يك كامپيوتر سرور كه ۲۴ ساعته با سرعت و پهناي باند بالا به نت وصل باشد.

justmp3
13-01-2006, 01:16
sa3er جان نمیشه مثلآ اهنگ ها را روی فضاهای سرورهای دیگه اپلود کرد و بعد اونها را به صورت رادیو در اورد؟!؟!

sa3er
13-01-2006, 01:30
بايد روي اون سرورها برنامه هاي و نرم افزارهاي مورد نياز نصب باشند.

justmp3
13-01-2006, 02:19
پس به عبارتی باید دوره این کار را خط کشید

Cracki
13-01-2006, 06:32
دوست عزیز چندین سایت اینترنتی پولی و مجای برای ساخت رادیوی 24 ساعته و آنلاین وجود داره.

شما فقط کافیه آهنگهایی رو که میخواهید از رادیوتون پخش بشه در داخل سایت آپلود کنید و یا لینک مستقیم آپلود شده رو
در اختیار اونجا قرار بدید. بعد تعیین میکنید که رادیوی شما با چه کیفیتی پخش بشه. در لیست رادیوی اینترنتی جهت پیدا کردن
سریع آن قرار بگیره یا نه.

به صورت استریو باشه یا مونو. بیشتریت تعدادی که بتونن به رادیوتون آنلاین گوش بدن چند نفر باشند. چون اگر نفرات از تعداد
تعیین شده بیشتر باشه پهنای باندش قبول نمیکنه و افراد دیگه یا نمیتونن گوش بدن یا قطع و وصل خواهد داشت.

جهت اطلاع شما بگم که رادیوهای فارسی زبانی که لیستشون در JetAudio و WinAmp وجود داره از همین سرویس مجانی استفاده
کردند و 24 ساعته نیز در حال پخش هستند. در ضمن JetAudio خودش یک قستمتی مثل استودیوی رادیویی داره که اگر بخواهید
میتونید رادیوتون رو آنلاین کنترل کنید. و در وسط آهنگها خودتون هم حرف بزنید.

من این مطلب رو خیلی وقت پیش در سایتی خوندم و الان خلاصه شده اون رو در اختیار شما قرار دادم . اما متاسفانه سایت آن را الان
ندارم ولی سعی خودم رو میکنم اگر پیداش کردم براتون میزارم.

اما شما هم با توجه به طلاعاتی که بالا دادم اگر پیگیری کنید به سایت مورد نظرتون خواهید رسید.

موفق باشید.

justmp3
14-01-2006, 00:23
کرکی جان این کاری که گفتی میشه با JetAudio انجام داد یعنی همون خودم هاست میشم درسته؟!

در این صورت Pc باید 24 ساعت روشن باشه؟!

در ضمن اگر از اون سایت ها که اینجور امکانات را به صورت مجانی در اختیار میزارن معرفی کنی ممنون میشم