PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کارکتر پلیس

shokaran90
22-11-2008, 22:45
سلام...این اولین کارمه که در زمینه ی کاراکتر انجام دادم و برام جالب بود که تو این فروم بزارم تا بلکه یوزر های اینجا در مورد کارم نظر بدن...متاسفانه چون کار واسه چند مدته پیشه ازش وایرفریم نداشتم که بزارم،امیدوارم عذر من رو بپذیرید(در کارهای بعدی حتما قوانین رو رعایت میکنم)
خوشحال میشم که نظراتتون رو در مورد کارم بگین،البته فقط بحث سره مادلینگ باشه نه رندر...چون مد نظره من فقط مادلینگه...ممنون

عکس اول:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عکس دوم:

عکس سوم:

ho0rezam
22-11-2008, 22:48
سلام پیمان جان خیلی عالیه...بالاخره اومدیو کارت رو گذاشتی...خوشحالم که اومدی...خیلی جالب شده...ریگشم کنی دیگه عالیه.

hadi665
22-11-2008, 22:56
سلام دوسته عزیز عضویتتونو تبریک میگم

کاره واقعا زیبایی شده

اما فقط چند نکته : لطفا اطلاعات کار : نرم افزاری که باهاش ساختینش موتور رندری که رندر شده باهاش
و همراه با وایر فریم ، برای هر کاری ارائه بدید

خیلی ممنونم
موفق باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rozhan_8915
22-11-2008, 23:18
قشنگ شده
ماشا... چقدر قد بلنده :31:

G LADIATOR
22-11-2008, 23:43
1.خوش اومدی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2.تومباینش زیاد خوب نشده... همچینی مثل اینکه پیژامه پاشه:) حد اقل یه کمر بندی چیزی میزاشتی خیلی بهتر میشد.
مدلینگ صورت هم همچینی خوبه....خط سیمیتری روی گردن پیدا شده...
3.دستش هم خوب نشده از مچ به پایین
دیگه تکرار نشه!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در کل کار خوبی شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SSS_HHH_OOO
23-11-2008, 00:25
ورودت رو تبریک میگم..کار قشنگی شده....اگه یه کمربند هم براش میذاشتی خیلی خیلی بهتر میشد..

i-like-ddd
23-11-2008, 00:54
سلام منم بهت تبریک میگم. همه چی تقریبا خوبه ولی کف دستاش انگار پشت و رو شده.موهاشم یه جوره انگار مال خودش نیست!

G LADIATOR
23-11-2008, 01:28
یه رندر بدون مو هم بگیر بزار پلیس کچل خیلی جالبه ها!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جدی میگم حتما یه رندر کچل هم بزار[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Farzad.wow
23-11-2008, 13:54
آقا پیمان خوش اومدی احسن خوبه واسه کار اولت .......... ایراد نمی گیرم چون تازه اومدی .............:)

b3dnet
23-11-2008, 13:56
آفرین
صورت خیلی عالی شده
texture هم خیلی عالی ساختی
تنها مشکلی که در modeling میبینم دست هاش هستش....

shokaran90
23-11-2008, 14:18
از انتقادات خوب و سازنده شما بسیار ممنونم .
نرم افزار من 3dmax . با موتور پیش فرض رندر گرفتم .
حتما یه وایر فریم ازش میزارم .
در آینده چند تا رندر از اناتومی بدنش رو هم خواهم گذاشت چون خالی از لطف نیست .
اتفاقا از حالت کچل هم خیلی رندر دارم . حتما میزارم چون منم این حالت رو خیلی دوست دارم.
اگه کم به این سایت سر میزنم به خاطر ایال واری و مشکلات زندگیه . ولی عاشق 3d هستم .
همتونو دوست دارم .

MRHArtsClube
27-11-2008, 11:18
سلام
خوب شده خیلی :31:
ولی ابروهاش خیلی خفنه :21:
در کل منم با مسلم جان در مورد تمباینش :31: موافقم

Tamirat.laptop
27-11-2008, 11:46
سلام عزیز خوش آمدی
کارت جالب شده
موفق باشی