PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خواهش می کنم کمک کنید.

Ariarman85
22-11-2008, 22:39
درود:
من یه هفته است دارم تو نت دنبال درایور مودم آشغالم می گردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هر جا هم فکرش و بکنید در خواست دادم ولی هیچی به هیچی.
همین طور هم داره از اعتبار ADSL هم کم میشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Modem:Corecess 3112 UG
Driver:GlobespanVirata

لطف کنید هر کسی این درایورو داره یه جایی آپلود کنه واقعا ممنون میشم دیگه دارم دیوونه میشم و نمی تونم یه مودم دیگه به خرم لطفا کمکم کنید.

سپاس فراوان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohsen khan
23-11-2008, 07:34
به بخش سخت افزار هم سر بزنيد
شايد اونجا مشكلتون حل بشه

Dreamland
23-11-2008, 08:06
درود:
من یه هفته است دارم تو نت دنبال درایور مودم آشغالم می گردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هر جا هم فکرش و بکنید در خواست دادم ولی هیچی به هیچی.
همین طور هم داره از اعتبار ADSL هم کم میشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Modem:Corecess 3112 UG
Driver:GlobespanVirata

لطف کنید هر کسی این درایورو داره یه جایی آپلود کنه واقعا ممنون میشم دیگه دارم دیوونه میشم و نمی تونم یه مودم دیگه به خرم لطفا کمکم کنید.

سپاس فراوان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست خوبم درایورتان را از این آدرس دانلود کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در ضمن لینک زیر راهنماییت میکنه و طریقه نصب رو توضیح میده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید موفق باشی عزیزم

Ariarman85
23-11-2008, 12:13
دوست خوبم درایورتان را از این آدرس دانلود کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ضمن لینک زیر راهنماییت میکنه و طریقه نصب رو توضیح میده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید موفق باشی عزیزم

لطف کردی دوست عزیز ولی این درایور برای لینوکس هستش من برای xp لازم دارم.
سپاس