PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازیهای جدید بی برکت شدن یا .... ?!؟

DaRiOuShJh
22-11-2008, 17:31
دوستان!

یادمه که قبلنا یه دونه بازیه یه cd ای رو ! 2-3 هفته میرفتیم تا تموم کنیم بلکه

حتی همون بازی ها که روی floppy بود هم کم طول نمیکشیدن!

ولی الان بازی نصب میکنیم چند تا DVD! ولی زود تموم میشه!

چی ریختیاس

درسته گرافیک و ... شون رفته بالاتر ولی دیگه اینطوری هم نباید باشه که

تازه قبلنا وقت داشتیم 24 ساعته پای بازی بودیم ولی الان اگه وقت کنیم نهایتا 3-5 ساعت بعضی روزها ولی باز 2 روزه تمومه!:13:

[siavah]
22-11-2008, 17:38
بخاطر بهبود گرافيك/موسيقي/گيم پلي+....فقط..

M A T I N
22-11-2008, 17:48

و البته حرفه ای تر شدن شما ....

DaRiOuShJh
22-11-2008, 18:29
;3198916']بخاطر بهبود گرافيك/موسيقي/گيم پلي+....فقط..

موافقم ولی آخه نامردیه!:20:

و البته حرفه ای تر شدن شما ....

مقادیری مخالفم متین جان

چون بالاخره gameplay و .... هر بازی فرق میکنه!
آدم تو یه بازی حرفه ای هم بشه باز ممکنه تو بازیهای دیگه مقادیره زیادی اوت باشه!

مثلا کسی که تو counter strike بازیش خوبه دلیل نمیشه مثلا توی Genreals هم خوب باشه!

من هیچ وقت یادم نمیره!

چه قد پیرمون در میومد تا doom رو مثلا تا آخر بریم یا همون quack های اولیه رو

حتی duke nukem 3d هم که 14 تا فلاپی بود خیلی باهاش کلنجار میرفتیم آخر هم مجبور میشدیم با رمز بریم!

capitan black
22-11-2008, 18:51
داریوش جون این هم از استراتژِی بازی سازهاست..یه بازی مثل witcher کلی طول کشید تا تموم شد ولی cod4 تا اومدیم گرم بشیم تموم شد !...dead spac هم همینطور..با حرف متین هم موافقم..حرفه ای شدیم دیگه بعد از 10 سال بازی :d

shahramcat
22-11-2008, 18:55
بحث دیگه هم میتونه فراگیرتر شدن قسمت مولتی پلیر بازیها باشه !

استراتژی که در سالهای اخیر خیلی رشد کرده .. نمونش همین call of duty !

بیشترین تغییرات و نوآوریها رو میزارن کار بر روی قسمت آنلاین بازیها .

Masoud King
22-11-2008, 18:56
اینم درسته!
ولی به نظر من بازیهای جدید دارن بیشتر رو قسمت آنلاین و گروهی بازی کار می کنن تا مد تک نفره!
و یا شادم نوعی تو کف گذاشتن باشه! که بازی تو اوج و وقتیکه داری تازه گرم میشی تموم میشه و اینکه باید منتظر نسخه بعدی باشی!

و در کل میشه گفت که بازیها به قولی بی برکت نشدن بلکه سازنده ها زرنگ شدن : دی

Big-Boss
22-11-2008, 20:16
بحث دیگه هم میتونه فراگیرتر شدن قسمت مولتی پلیر بازیها باشه !

.

دقیقا
دیگه قسمت سینگل پلیر بازی ها اهمیت چندانی بهش نمیدنو نسل جدید نسل بازیهای آنلاینه (باز هم مثل همیشه به استثنا ایران)

با وجود اچیومنت و امتیازهایی که در قسمت آنلاین بازی موجوده الان همه ی گیمرهای دنیا تمرکزشون رو روی این بخش گذشتن و با وجود شبکه ای قوی مثل live برای xbox و windows و home برای ps3 و pspدیگه حتی خیلی بازکنا اصلا سراغ بخش یه نفره نمیرن
تو فروم های خارجی حتی خیلی ها رو می بینید که اصلا دیگه بازی رو که می خرن میرن سریع آنلاین و وقتشونو با داستان و سینگل پلیر و .... تلف نمی کنن

خوب یا بد این ارمغانیه که نسل جدید بازی ها با خودش اورده

B U L U T
22-11-2008, 20:25
يه دونه با بركتش داره مياد

Grand Theft Auto IV

bersam
22-11-2008, 20:30
اره !!!!!!!!!!!!!!!! جی تی ای چهار باید خیلی خدا باشه !!!!!!!!!!!!! و خیلی هم طول بکشه !!!!!!!!!!!

البته یه دلیل دیگش اینه که الان استفاده از چیت و ترینر و اینا به حد مرگ بالا رفته !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

قبلا ها من بازی پاندومیم رو (که الان روی گوشی ها هست !) با کامپیوتر کلی وقت بازی می کردم !!!!!!!!!!!!!!! خیلی هم حال داد !!!!!!!!!!!!!!! ولی الان ماست وانتد رو فوری تموم می کنم !

bersam
22-11-2008, 20:31
در ضمن یکی از راه های حل همین چیت هاست !!!!!! مثلا شرکت راک استار خودش تمام چیت های بازی ها رو ارائه می کنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

و این باعث میشه بازی رو خیلی سریع تر از حد معمول انجام بدیم !

Scary Feelings
22-11-2008, 20:43
دوستان!

یادمه که قبلنا یه دونه بازیه یه cd ای رو ! 2-3 هفته میرفتیم تا تموم کنیم بلکه

حتی همون بازی ها که روی floppy بود هم کم طول نمیکشیدن!

ولی الان بازی نصب میکنیم چند تا DVD! ولی زود تموم میشه!

چی ریختیاس

درسته گرافیک و ... شون رفته بالاتر ولی دیگه اینطوری هم نباید باشه که

تازه قبلنا وقت داشتیم 24 ساعته پای بازی بودیم ولی الان اگه وقت کنیم نهایتا 3-5 ساعت بعضی روزها ولی باز 2 روزه تمومه!:13:
به نظر من بازی هایه کامپیوتر بیشتر اینطوری هست
یه دلیله دیگه هم داره
مثلا امروز ea میاد کریسیس 1 رو میده بیرون معمولا هم شرکت ها میخوان هر 1 سال یه پچ جدید از بازی رو بدن بیرون ...حالا شرکت ea فقط 1 سال واسه ساخت سری دوم بازی وقت داره و این میتونه یکی از دلایل باشه ..
یه چیزه دیگه....
شما فکر کن بازی کال اف 4 رو بخوان با 30 تا مرحله بسازن خوب اونوقت ما باید یه هارده 500 گیگ بخریم .. گرافیک بالایه بازی ها هم معمولا موجب میشه که سازنده به فکر تعداد مرحله ها نباشه و فقط به فکر گرافیک ها و قابلیت هایه بازی باشه و این خیلی بدهlol

Dark Kingdom
22-11-2008, 21:29
به نظر من از زمانی که گرافیک بازیا رفتن بالا دیگه نمیچسبه !
الان اگه برین یه بازیه ps2 بازی کنین میبینید چقدر حال میده

mostafa_gm
22-11-2008, 22:22
هر چی بازی طولانی تر بشه زمان و هزینه ساخت اون بیشتر میشه.
مثلا همین call of duty رو اگه میخواستن 30 مرحله بسازن باید دو برابر پولی که قراره ازش دربیارن رو صرف ساخت بازی و پرداخت حقوق عوامل کنن.

gmuosavi
22-11-2008, 22:37
شرمنده ، یعنی هوش و شعور و فهم و درک و دانایی شما از 10 - 12 سال پیش تا الان هیچ فرقی نکرده و ثابت مونده ؟

joey jordison
22-11-2008, 23:08
البته شاید بی برکت باشه ولی بازیهای امروزه انقدر پیشرفته هستند که ادم لذت میبره!!!!
الان نگاه کنید وقتی که cod 4 امد خیلی کوتاه بود ولی انقدر زیبا ساخته شده بود انقدر بازیباز را در خودش غرق میکرد که این مسئله زمانی اصلا زیاد توی ذوق نمیزد!!!
البته به اعتقاد بنده زیاد هم کوتاه نیستند بازیهای امروز!!حتی خیلی بیشتر از اونموقع هستند!!!
پس نتیجه میگیریم ایکیو و مهارت بازیبازها بیشتر از قبل شده!!!

bayern
22-11-2008, 23:49
سلام
زمان بازیها کوتاه باشن بهتره
اگر هر بازی بخواد کلی زمان ببره تا ما اونو بازی کنیم دیگه وقتی برای کارهای دیگه نمیمونه
من همین الان کلی بازی رو سیستمم نصب شده دارم برای بازی ...ولی کو وقت
هون بهتر که زود تموم بشن تا بریم سر وقت یه بازیه دیگه

AliyerEdon
23-11-2008, 00:05
اره !!!!!!!!!!!!!!!! جی تی ای چهار باید خیلی خدا باشه !!!!!!!!!!!!! و خیلی هم طول بکشه !!!!!!!!!!!

البته یه دلیل دیگش اینه که الان استفاده از چیت و ترینر و اینا به حد مرگ بالا رفته !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

قبلا ها من بازی پاندومیم رو (که الان روی گوشی ها هست !) با کامپیوتر کلی وقت بازی می کردم !!!!!!!!!!!!!!! خیلی هم حال داد !!!!!!!!!!!!!!! ولی الان ماست وانتد رو فوری تموم می کنم !

شرط می بندم یه هفته نشده تموم کنید! چون من که زیاد بازی نمی کردم یه یا دو هفته طول کشید! بعد از تموم شدن داستان هم دیگه حال نمی کنم بازی کنم!! چرا؟ چون توی شهر گشتنش اصلا جذابیت نسخه های قبلی رو نداره. چرا؟ چون کارهایی که می شه کرد کمتر شده. یعنی چند تا پلیس بکشید یا ماشین سوار شید و تموم!!!! دیگه باشگاه و غذا و هواپیما و دختربازی و ... تموم!! من که حالا gta iv & gta sa رو بازی کردم نظرم اینه که الان gta sa رو بدن بیشتر از iv حال می کنم. صد برابر بیشتر!!
اینها رو گفتم که زیاد دل خوش نباشید چون این بازی هم مثل بازی های دیگه ی نسل جدید...شوته...!!!!!!

Big-Boss
23-11-2008, 00:22

اکثر اونایی که تموم کردن یه اچیومنت واسشون باز شده که شما بازی رو در زیر 30 ساعت تموم کردید

DaRiOuShJh
23-11-2008, 00:46
WoW
چه خبر شده اینجا!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینطور هم که معلومه بیشتر ها از وضعیته الان خوشحالن

در کل در مورده cheat code که فرقه خاصی نکرده ! همونه که هست! فقط در این مورد trainer ها رشد بیشتری داشتن! و دیگه کمتر از کدهای تایپی استفاده میشه

به نظر من از زمانی که گرافیک بازیا رفتن بالا دیگه نمیچسبه !
الان اگه برین یه بازیه ps2 بازی کنین میبینید چقدر حال میده

PS2 هم همچین فرقی نمیکنی ها!

تو اون زمانی که داشتم و 150 تا بازی ای که ازش کردم همون بود! مگر بحثه Multiplayer

هر چی بازی طولانی تر بشه زمان و هزینه ساخت اون بیشتر میشه.
مثلا همین call of duty رو اگه میخواستن 30 مرحله بسازن باید دو برابر پولی که قراره ازش دربیارن رو صرف ساخت بازی و پرداخت حقوق عوامل کنن.

مخالفم!

بازیهای قدیم ممکنه گرافیکه بالایی نداشتن ولی از نظره داستانی و ... هم کامل بودن

نمونش همون doom و ... ای که تو پسته اول گفتم!

همینطور Pharaoh و age of empires ها که هر کدوم یه قرن طول میکشید

در زمینه RPG هم خیلی ها DIABLO ها رو موفق نشدن تموم کنن!

شرمنده ، یعنی هوش و شعور و فهم و درک و دانایی شما از 10 - 12 سال پیش تا الان هیچ فرقی نکرده و ثابت مونده ؟

موسوی جان اون جای خودش

ولی به موازاتش بازیها و داستانشون و سختی هاشون هم بالارفته نرفته؟

در کل نظرات متفاوته

تو همین چند تا پست دیدید چند تا برداشت نسبت به همین ورژن آخریه COD شده بود!

ولی در کل مسنکه بیشتر باید بریم دنباله بازیهای RPG و STRATEGY builder یا adventure که ارزشه پول دادن بالاش رو داشته باشن!

joey jordison
23-11-2008, 01:12
داریوش جان از نظر دساتان شما یک بار بازی BioShock را انجام بده اونوقت ببین چی هست!!!از اونجا که متالری گفتم این بازی را انجام بده ها وگرنه فلسفه ای هستش!!هر کسی نمیتواند داستانشو بفهمه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد داریوش تو کدام بازیها را مد نظرت هست یک دو تا نام ببر!!تا ببینم چی تو افکارت میگذره؟

soliman
23-11-2008, 01:13
تو بازي هاي جديد بيشتر حجمشون به موسيقي و دمو هاي با كيفيت بالا اختصاص يافته. يعني اين دو مورد خودشون به تنهايي1.5 سوم حجم بازي ها و شايد بيشتر رو تشكيل ميده

DaRiOuShJh
23-11-2008, 01:18
داریوش جان از نظر دساتان شما یک بار بازی BioShock را انجام بده اونوقت ببین چی هست!!!از اونجا که متالری گفتم این بازی را انجام بده ها وگرنه فلسفه ای هستش!!هر کسی نمیتواند داستانشو بفهمه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد داریوش تو کدام بازیها را مد نظرت هست یک دو تا نام ببر!!تا ببینم چی تو افکارت میگذره؟

دهه آقا رو!
برادر اونو خیلی وقته دارم ولی نصبیدم اجرا نشد! سیستمم نمیکشه

والا تو این چند روزه اینا رو نصبیدم تا اومدم شروع کنم تموم شدن

crime of war
turning point (2 dvds)
rise of magic

تو بازي هاي جديد بيشتر حجمشون به موسيقي و دمو هاي با كيفيت بالا اختصاص يافته. يعني اين دو مورد خودشون به تنهايي1.5 سوم حجم بازي ها و شايد بيشتر رو تشكيل ميده
درسته

والا همچین کیفیته صداشون هم مگر با فن آوری هایی مثله EAX خیلی فرق نکرده ها!

همون doom رو نصب کردم چند وقت پیش همون صدای shotgun اش میترکوند! یه دونه میزدم میپریدم بالا!

Big-Boss
23-11-2008, 01:25
داریوش جان یه بار دیگه پست 8 منو تو همین تاپیک بخون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددیگه داستان بازی به قولی خز شده mgs4 و gta iv و....یه سری معدود دیگه اخرین بازیهایی هستن که به بخش سینگل پلیرشون اندازه ی آنلاین (شایدم بیشتر) اهمیت دادند

DaRiOuShJh
23-11-2008, 12:11
دقیقا
دیگه قسمت سینگل پلیر بازی ها اهمیت چندانی بهش نمیدنو نسل جدید نسل بازیهای آنلاینه (باز هم مثل همیشه به استثنا ایران)

با وجود اچیومنت و امتیازهایی که در قسمت آنلاین بازی موجوده الان همه ی گیمرهای دنیا تمرکزشون رو روی این بخش گذشتن و با وجود شبکه ای قوی مثل live برای xbox و windows و home برای ps3 و pspدیگه حتی خیلی بازکنا اصلا سراغ بخش یه نفره نمیرن
تو فروم های خارجی حتی خیلی ها رو می بینید که اصلا دیگه بازی رو که می خرن میرن سریع آنلاین و وقتشونو با داستان و سینگل پلیر و .... تلف نمی کنن

خوب یا بد این ارمغانیه که نسل جدید بازی ها با خودش اورده

دوست جون!
این موضوع هم درسته حق با شماس ولی همگانی نیست! خیلی بازیها هنوز single باید بازی بشن مثلا سبک RPG

در کل اینایی هم که گفتم همچین خبری توی multiplayer شون هم نبود!@

در کل همونطور هم که گفتی کشوره جهان سومی مثله ایران که هنوز توش مجبوریم از دایال آپ استفاده کنیم! حالا حالا ها عقبه

در کل هنوز هم خیلی این بخش فراگیر نشده به نظرم

مگر بعضی از بازیهای آنلاین که صرفا برای بازیه آنلاین میان بیرون

مثلا world of warcraft و ....

@R3Z
23-11-2008, 14:19
الان نسل بازیها عوض شده.
الان نسل بازیهای آنلاین هست نه بازی single player.مطمئن باشید تا چند وقت دیگه نصف بیشتر بازی ها فقط multiplayer عرضه میشن و قسمت بازی تک نفره ندارن.
ماها از نصف بیشتر لذت بازیها بی بهره ایم.
اینترنت مثلا پرسرعت هم بگیریم جز cod , counter چیزی نمیتونیم بازی کنیم...
به امید روزی که اینترنت تو ایران لا اقل سرعتش به 1 مگ برسه
موفق باشید

morteza.m2n
23-11-2008, 14:26

يه دونه با بركتش داره مياد

Grand Theft Auto IV

زیاد امیدوار نباشین اونایی که بازی رو تموم کردن میگن مرحله هاش خیلی کمه شاید کمتر از gta sa مرحله های جانبیم که نداره:41:

Scary Feelings
23-11-2008, 15:34
بازی فقط قارچ خور..
یادتون هست چقدر مرحله داشت؟؟

Balrog
23-11-2008, 15:50
این داریوش خان ما خروسش همیشه یه پا داره، زیاد باهاش بحث نکنید!

Ahmad
23-11-2008, 16:07
ببخشید بدون کفش وارد شدم

کسی کرک بازیهای جدید رفلکسیو رو نداره ؟
کرکی که شماره سریال بده نه کرک کنه
یعنی یه جوری کیجن باشه
فهمیدید چی گفتم.
ببخشید که کلمه های انگیلیسی رو Farsi تایپ کردم
چون مثل یه زمانی که حال گرفتن Alt + Shift رو نداشتم الان هم ندارم.

دی

SADEGH 7
23-11-2008, 16:37
قشنگی بازی های امروزی به کوتاه بودنشوه.همین Cod که خیلی مثال زدین دیگه آخراش داشت تکراری می شد.تامب رایدر هم همینطور ، اگه یه ذره طولانی تر می شد مسخره می شد.اگه توجه کنید اکثر بازی های قشنگ کوتاه هستن.کوتاه بودن بازی باعث می شه جذابیتش کم نشه و آدم منتظر نسخه ی بعدی بمونه.

HoJJaT_007
23-11-2008, 17:05
حق با داریوشه , بازی هم بازیهای قدیم .

کسایی که Gta San Andreas رو تموم کردن میدونن من چی میگم .

واقعا خیلی داستان قشنگی و طولانی داشت . البته گرچه گرافیکش تو این زمان خوب نیست , اما توی سال 2005 بهترین گرافیک رو داشت .

داستانش خیلی طولانی بود , اما خب هرگز کسل کننده نبود , تا با یکی آشنا میشدی و برات کسل کننده میشد سریع یه شخص دیگه میومد توی بازی و ... خلاصه به غیر از گیم پلیش باید به خود داستانش نمره 10 داد , بعدش گیم پلی و گرافیک .

حالا اگه Gta IV مثل اون باشه و با 2-3 روز تموم کردن تموم نشه خیلی عالی میشه .

من یادمه Gta SA رو 24 ساعته بازی میکردم بدون وقت گذرونی و به قول معروف کارای خارج از داستان بازی 2-3 هفته ای تموم کردمش .

حالا بازی های جدید کجا اونا کجا .

زیاد امیدوار نباشین اونایی که بازی رو تموم کردن میگن مرحله هاش خیلی کمه شاید کمتر از gta sa مرحله های جانبیم که نداره:41:
نداشته باشه , حداقل یه کاری میتونی بکنی که , توی SA شما وقتی تموم میکردی حوصلت سر میرفت , اما اینجا قشنگ میگردی , با موبایل زنگ میزنی و ... + اینکه شنیدم قراره یه سری فایل برای مراحل اضافی براش بسازن . (البته شاید شایعه باشه)

joey jordison
23-11-2008, 21:39
اقا هم چین میگین قدیم انگار واقعا Old School Gamer هستید ها!!!
Gta Sa زیادم قدیمی نیست که بیایم بهش بگیم بازی قدیمی!!!
مهم لذت بردن هستش!!
من که چنین اصا فکر نمیکنم که کوتاه شده!!!Gta یک بازی 'گردش ازاد هست و مطمئنا از بازیهای خطی بیشتر زمان میبره!!!
من یادمه مثلا 5 سال پیش بازی میخریدم اصلا بیشترشو نمیتوانستم تمام کنم ولی الان وضع فرق کرده!!!

morteza.m2n
23-11-2008, 21:46
اینکه شنیدم قراره یه سری فایل برای مراحل اضافی براش بسازن . (البته شاید شایعه باشه)

بله اگه این بازی برای پی سی بیاد پچ ها و مراحل زیادی بعدا به بازی اضافه میشه (مزیت pc نصبت به کنسولها اینه:31:)

resident_evil
23-11-2008, 21:52
اي بابا !!! واقعا ياد mafia بخير كه چه بازيي بود.يه بازيه فراموش نشدني ...
داستان خوب ... صدا گذاريه خوب ... تازه كمم نبود.

Mephisto
23-11-2008, 22:25
سلام
شماها این بازی ها رو تو چه درجه سختی بازی میکنید؟
همون COD4 که گفتین رو اگه Veteran برین بیشتر طول میکشه بازی تموم بشه خب :31:
به نظرم در این مورد جمع بندی همه بازیهای نسل جدید درست نیست ، هر بازی برای خودش یک سری مشخصه و محدودیت داره که مجبوره در راستای اونها جریان داشته باشه .
بازی اگه ظرفیت طولانی بودن نداشته باشه و هی کشش بدن مسخره میشه :20:... من خودم بازیهای کوتاه رو ترجیح میدم ، زود تموم میشه تو خماریش میمونی :31:
بازی بلند میخوای : lost odyssey

bersam
23-11-2008, 23:28
ولی کلا بازی های جدید خیلی سریع تموم میشن !!!!!!!!!!

معلوم نیست چرا !!!!! من قبلا بازی 101 سگ خال دار !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(که فکر کنم مال سگا بوده تبدیلش کردن برای کامپیوتر !!!!!!!!!)

توی سه ماه تابستون تمومش کردم !!!!!!!! با این که الان که فکرش رو می کنم خیلی گرافیک مزخرف داشت ولی خیلی باحال بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!

ولی الان !!! یه بازی رو می گیری ! در عرض یه هفته تمومش می کنی !!!!!!!!!!

بازی هایی مثل رزیدنت ایول خیلی باحال بودن !!!! البته این بازی نسخه های جدیدش هم خوبه ! ولی قدیمیاش ... فوق العاده بود !!!! دو سه هفته می رفتی تو کف یه مرحلش !!!!!!!!

و خیلی بازی های دیگه ! شاید با گرافیک نه چندان خوب ! ولی با گیم پلی عالی ! حتی اون دو بعدی هاش !!!!!! یادش به خیر ! مومیایی !!! بازیش خیلی باحال بود !!! یادمه پسر عمه م گیر داده بود !!!!!!! توی یه مرحله گیر کرده بود !!!!!!!!!!!!!!!!! آخرش هم ردش کرد !!!!! ولی یادمه خیلی توش گیر می کرد !!!!

ولی حالا ! تو هر مرحله ای گیر کردی فوری دو تا چیت و ترینر می زنی ! خلاص ...

می گم اگه کسی بازی مثل این بازی هایی که گفتم میشناسه معرفی کنه !!! با کله یا دانلودش می کنم یا می رم می خرم !

حتی Spore که من انتظار داشتم خیلی طولانی بشه زیاد جذاب نبود ! (فقط اولش باحال بود !)

------------------

البته یه دلیل دیگش هم اینه که چون بازی ها زیاد شدن توی بازار ! و ما فقط دنبال نسخه های قدیمی هستیم !!!!!!(یعنی منظورم اینه که فقط نید فور اسپید و جی تی ای و ...) به خاطر همین شرکت ها هم نظرشون توی یه نسخه بوده ! ولی وقتی می بینن خوب پول در آورده ! دوباره می سازن ! ما هم فقط دنبال همون ها هستیم ! بدون توجه به این که اینا فقط نسخه های اولشون خیلی خوب هست !!! بقیش فقط برای پوله !

با این حال اکثرا بازی های معروف رو می خریم ! باید یکم به بازی های خیلی کوچیک هم توجه کنیم ! و فقط حواسمون روی تعداد سی دی یا جدیدا تعداد دی وی دیش نباشه !

DaRiOuShJh
24-11-2008, 13:25
الان نسل بازیها عوض شده.
الان نسل بازیهای آنلاین هست نه بازی single player.مطمئن باشید تا چند وقت دیگه نصف بیشتر بازی ها فقط multiplayer عرضه میشن و قسمت بازی تک نفره ندارن.
ماها از نصف بیشتر لذت بازیها بی بهره ایم.
اینترنت مثلا پرسرعت هم بگیریم جز cod , counter چیزی نمیتونیم بازی کنیم...
به امید روزی که اینترنت تو ایران لا اقل سرعتش به 1 مگ برسه
موفق باشید

هه هه هه !×!
ما که چشمون آب نمیخوره!!!

همونطور هم که گفتم این دفه رفتم بازی بگیرم بازیهای آنلاین هم همچین کم نبودن!

حتما مشتری داره که میارن

کلا GTA رو نمیشه بازیه جالبی در نظر گرفت

زیادی کارتونی و غیره واقعی هست

مرحله هم زیاد نداره در کل! ولی چون از این سره شهر باید برید اون سره شهر ممکنه زیاد به نظر بیاد

بازی فقط قارچ خور..
یادتون هست چقدر مرحله داشت؟؟

آره اونکه اندش بود!
منم همین رو منظرمه البته تو تاریخه بازیهای PC نه کنسول
وگرنه همون آتاری هم بازیهاش کم طولانی نبودن!
بعضی هاشون هم خیلی ها نتونستن تا آخر برن

این داریوش خان ما خروسش همیشه یه پا داره، زیاد باهاش بحث نکنید!

:31:دهه!

ببخشید بدون کفش وارد شدم

کسی کرک بازیهای جدید رفلکسیو رو نداره ؟
کرکی که شماره سریال بده نه کرک کنه
یعنی یه جوری کیجن باشه
فهمیدید چی گفتم.
ببخشید که کلمه های انگیلیسی رو Farsi تایپ کردم
چون مثل یه زمانی که حال گرفتن Alt + Shift رو نداشتم الان هم ندارم.

دی

شما کلا خسته نباشی برار

مگه مشکلی داره کرک ها

همون کرک هایی که گزاشتم بدونه مشکل کماکان کار میکنن!

در هر صورت شماره سریالیش رو ندیدم جایی

قشنگی بازی های امروزی به کوتاه بودنشوه.همین Cod که خیلی مثال زدین دیگه آخراش داشت تکراری می شد.تامب رایدر هم همینطور ، اگه یه ذره طولانی تر می شد مسخره می شد.اگه توجه کنید اکثر بازی های قشنگ کوتاه هستن.کوتاه بودن بازی باعث می شه جذابیتش کم نشه و آدم منتظر نسخه ی بعدی بمونه.

که این دقیقا همون چیزیه که کمپانی های سازنده بازی فکرش رو میکنن

چون پول از جیبه شما میره و میره تو جیبه اونا!@

tomb raider های جدید که بد وضعشون خراب شده

این COِD اخریه رو هم بازی نکردم تا به حال! چون سیستمم نمیکشه

حق با داریوشه , بازی هم بازیهای قدیم .

کسایی که Gta San Andreas رو تموم کردن میدونن من چی میگم .

واقعا خیلی داستان قشنگی و طولانی داشت . البته گرچه گرافیکش تو این زمان خوب نیست , اما توی سال 2005 بهترین گرافیک رو داشت .

داستانش خیلی طولانی بود , اما خب هرگز کسل کننده نبود , تا با یکی آشنا میشدی و برات کسل کننده میشد سریع یه شخص دیگه میومد توی بازی و ... خلاصه به غیر از گیم پلیش باید به خود داستانش نمره 10 داد , بعدش گیم پلی و گرافیک .

حالا اگه Gta IV مثل اون باشه و با 2-3 روز تموم کردن تموم نشه خیلی عالی میشه .

من یادمه Gta SA رو 24 ساعته بازی میکردم بدون وقت گذرونی و به قول معروف کارای خارج از داستان بازی 2-3 هفته ای تموم کردمش .

حالا بازی های جدید کجا اونا کجا .

نداشته باشه , حداقل یه کاری میتونی بکنی که , توی SA شما وقتی تموم میکردی حوصلت سر میرفت , اما اینجا قشنگ میگردی , با موبایل زنگ میزنی و ... + اینکه شنیدم قراره یه سری فایل برای مراحل اضافی براش بسازن . (البته شاید شایعه باشه)

والا GTA که باهاش حال نمیکنم ولی در این زمینه ها که حجت اشاره کرد خیلی خوب بود و gameplay تکراری نداشت

همین تنوع بازی خیلی مهمه

اقا هم چین میگین قدیم انگار واقعا Old School Gamer هستید ها!!!
Gta Sa زیادم قدیمی نیست که بیایم بهش بگیم بازی قدیمی!!!
مهم لذت بردن هستش!!
من که چنین اصا فکر نمیکنم که کوتاه شده!!!Gta یک بازی 'گردش ازاد هست و مطمئنا از بازیهای خطی بیشتر زمان میبره!!!
من یادمه مثلا 5 سال پیش بازی میخریدم اصلا بیشترشو نمیتوانستم تمام کنم ولی الان وضع فرق کرده!!!

بند شخصا old kindergarten gamer~!! هستم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا این همه بازی چرا به GTA گیر دادین شما!

حالا همین GTA اگه نسخه های اولیش رو بازی کرده باشید همونایی که از بالا نشون میداد و فک کنم برا طرفای 2001 اینا بود اونا هم کم طولانی نبودن

بله اگه این بازی برای پی سی بیاد پچ ها و مراحل زیادی بعدا به بازی اضافه میشه (مزیت pc نصبت به کنسولها اینه:31:)

در کل ولی گرافیک و روون اجرا شدنه بازی تو کنسول مزیت اون نسبت به پی سی هست
نیازی به نصب هم نداره که اونم بد نیست

اي بابا !!! واقعا ياد mafia بخير كه چه بازيي بود.يه بازيه فراموش نشدني ...
داستان خوب ... صدا گذاريه خوب ... تازه كمم نبود.

بله اوشون از بازیهای شاهکار بودند همی!

سلام
شماها این بازی ها رو تو چه درجه سختی بازی میکنید؟
همون COD4 که گفتین رو اگه Veteran برین بیشتر طول میکشه بازی تموم بشه خب :31:
به نظرم در این مورد جمع بندی همه بازیهای نسل جدید درست نیست ، هر بازی برای خودش یک سری مشخصه و محدودیت داره که مجبوره در راستای اونها جریان داشته باشه .
بازی اگه ظرفیت طولانی بودن نداشته باشه و هی کشش بدن مسخره میشه :20:... من خودم بازیهای کوتاه رو ترجیح میدم ، زود تموم میشه تو خماریش میمونی :31:

دهه!
ای خالی بند!
تو گفتی سیستمم خستس نمیکشه بازیهای جدید رو

از کجا بازی کردی پس؟ ها؟

ایول

مقادیری در مورده lost odyssey توضیح بنما
از اسمش پیداس که خوراکه بندس!

البته جدید نباید باشه ها؟

ولی کلا بازی های جدید خیلی سریع تموم میشن !!!!!!!!!!

معلوم نیست چرا !!!!! من قبلا بازی 101 سگ خال دار !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(که فکر کنم مال سگا بوده تبدیلش کردن برای کامپیوتر !!!!!!!!!)

توی سه ماه تابستون تمومش کردم !!!!!!!! با این که الان که فکرش رو می کنم خیلی گرافیک مزخرف داشت ولی خیلی باحال بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!

ولی الان !!! یه بازی رو می گیری ! در عرض یه هفته تمومش می کنی !!!!!!!!!!

بازی هایی مثل رزیدنت ایول خیلی باحال بودن !!!! البته این بازی نسخه های جدیدش هم خوبه ! ولی قدیمیاش ... فوق العاده بود !!!! دو سه هفته می رفتی تو کف یه مرحلش !!!!!!!!

و خیلی بازی های دیگه ! شاید با گرافیک نه چندان خوب ! ولی با گیم پلی عالی ! حتی اون دو بعدی هاش !!!!!! یادش به خیر ! مومیایی !!! بازیش خیلی باحال بود !!! یادمه پسر عمه م گیر داده بود !!!!!!! توی یه مرحله گیر کرده بود !!!!!!!!!!!!!!!!! آخرش هم ردش کرد !!!!! ولی یادمه خیلی توش گیر می کرد !!!!

ولی حالا ! تو هر مرحله ای گیر کردی فوری دو تا چیت و ترینر می زنی ! خلاص ...

می گم اگه کسی بازی مثل این بازی هایی که گفتم میشناسه معرفی کنه !!! با کله یا دانلودش می کنم یا می رم می خرم !

حتی Spore که من انتظار داشتم خیلی طولانی بشه زیاد جذاب نبود ! (فقط اولش باحال بود !)

------------------

البته یه دلیل دیگش هم اینه که چون بازی ها زیاد شدن توی بازار ! و ما فقط دنبال نسخه های قدیمی هستیم !!!!!!(یعنی منظورم اینه که فقط نید فور اسپید و جی تی ای و ...) به خاطر همین شرکت ها هم نظرشون توی یه نسخه بوده ! ولی وقتی می بینن خوب پول در آورده ! دوباره می سازن ! ما هم فقط دنبال همون ها هستیم ! بدون توجه به این که اینا فقط نسخه های اولشون خیلی خوب هست !!! بقیش فقط برای پوله !

با این حال اکثرا بازی های معروف رو می خریم ! باید یکم به بازی های خیلی کوچیک هم توجه کنیم ! و فقط حواسمون روی تعداد سی دی یا جدیدا تعداد دی وی دیش نباشه !

کدوم مومیایی؟

اون دی وی دی هم جدید نیست برار!
من بیشتر از 3 ساله بازیها رو DVD میگیرم فقط

Mephisto
24-11-2008, 21:16
دهه!
ای خالی بند!
تو گفتی سیستمم خستس نمیکشه بازیهای جدید رو

از کجا بازی کردی پس؟ ها؟

ایول

البته جدید نباید باشه ها؟
هه هه
مگه فقط با pc میشه بازی کرد !!!
با xbox بازی میکنم :27:
این lost odyssey هم یه بازیه RPG تا اونجایی که میدونم فقط مال کنسول :21:... 4 تا DVD هم هست .

bersam
24-11-2008, 21:28
مومیایی!!!!!! همین که فیلمش رو هم ساختن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lol !!!

3ش هم جدیدا اومده !!!!!!

*PARASTOO*
24-11-2008, 21:32
تاپیک جالبی هستش...
به نظر مشکل من کبود وقت هم هست , مثلا شرکتی که fall out رو ساخت میگفت که 2 سال هم برای ساخت این بازی خیلی کمه..
یه مثله هم یادتون رفت بازی های قدیمی پایان قشنگی داشتن در صورتی که پایان بازی های جدید , بیشتر به مرگ شخصیت اصلی بازی ختم میشه.

DaRiOuShJh
24-11-2008, 21:45
هه هه
این lost odyssey هم یه بازیه RPG تا اونجایی که میدونم فقط مال کنسول :21:... 4 تا DVD هم هست .

:18:ها؟
پس که اینطور!
باید با بیل از زیره زبونت حرف بکشیم!
باشه...

هان؟
RPG که خوراکه PC هست!
احتمالا باید بیاد دیگه

الان hard to be a god رو دارم میرم گیر کردم walkthrought ای هم براش بیرون نیومده!
موندم

مومیایی!!!!!! همین که فیلمش رو هم ساختن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lol !!!

3ش هم جدیدا اومده !!!!!!

خوب فرزندکم!
میدونم فیلمش هم هست
ولی تا به حال نشنیده بودم بازیش هم وامده
چه ریختیه
چه سبکیه؟

تاپیک جالبی هستش...
به نظر مشکل من کبود وقت هم هست , مثلا شرکتی که fall out رو ساخت میگفت که 2 سال هم برای ساخت این بازی خیلی کمه..
یه مثله هم یادتون رفت بازی های قدیمی پایان قشنگی داشتن در صورتی که پایان بازی های جدید , بیشتر به مرگ شخصیت اصلی بازی ختم میشه.

برای ساخت یا تموم کردن بازی؟

*PARASTOO*
25-11-2008, 01:58
برای ساخت یا تموم کردن بازی؟
برای ساخت بازی...ولی تموم کردنش 12 ساعتم کمتر میشه.

Big-Boss
25-11-2008, 03:22

هه هه

هان؟
RPG که خوراکه PC هست!
احتمالا باید بیاد دیگه

در مورد lost odyssey
داریوش جان این سبکش rpg نیست بلکه jrpg هست که معمولا به ندرت روی pc میاد (از هر 1000 تا شاید یکی:41:)
ولی واقعا شاهکاره حساب کن 4 تا dvd9 (یا همون dvd 2طرفه به قول دوستان:21:) که میشه به عبارتی 8تا dvd !!!:18: (حدود 40 ساعت دمو داره این بازی :3: )
حالا بگو رو هاردت جا داری؟؟:19:

ولی واقعا شاهکاره این بازی چه در مقابل بازی هایی امروز چه دیروز و سازندش هم استاد ساگاگوچی هستند
کسی که خالق سری محبوب final fantasy بود و پس از ترک استدیو squrenix و تاسیس استدیو خودشون mistwalker کار بر روی این عنوان رو روی کنسول xbox360 و با حمایت microsoft شروع کردند.

ضمنا موسیقی این بازی که خودش به تنهایی یه شاهکار دیگست کار آهنگ ساز برجسته نوبو اوموتسو هست موسیقیدان آهنگساز سری final fantasy و رهبر گروه راک the black mages

بازی پر است از مسائل فلسفی و درگیریهای ذهنی و چالش هایی از این قبیل.....
در اینجا دیگه خبری از نیک مطلق و بد مطلق نیست بارها از خودت می پرسی چرا؟؟:9:

فقط یه شاهکار به تمام معنا میتونم بگم !!!!! ارزش داره حتی بخاطرش یه Xbox360 بگیری ولو فقط همین رو بازی کنی. به همه ی دوستان 360 دار هم توصیه می کنم حتما این عنوان ناب رو تجربه کنند
شاید بین شما بازیکنان ایرانی سبک JRPG زیاد جا نیوفتاده باشه . ولی این یکی دیگه شوخی بردارنیست! مطمعا باشید که توی این نسل گیم هیچ بازی بالاتر از این نخواهد امد نه برای ps3 و نه دیگه برای Xbox360:37:

djmd
25-11-2008, 07:30
داریوش جان می دونی این مسئله وقت گزاشتن رو بازی هم هست ! خوب معلومه شما اگه بشینی پایه یه بازی در یک روز 7 8 ساعته تموم می کنی حالا کمی بالاتر و پایین تر ! ولی من الان اینقدر کار دارم که روزی 3 4 ساعت وقت کار با کامپیوتر رو بیشتر ندارم که 3 ساعتش هم بازی می کنم ! الان هم نشستم دارم COD 5 , Tomb Raider رو باهم تموم می کنم ! یعنی برای هر کدومش روزی 1 ساعت و نیم ! تا الان که رسیدم به مرحله پنجم COD و سوم Tomb تقریبا 6 روز شده ! فکر کنم تا آخر این بازیها 2 هفته دیگه طول بکشه !
خوب گیمری که روزی 5 ساعت میشینه پایه COD دو روزه یا سه روزه تمومش می کنه دیگه ! اتفاقا من خودم همینطوری بودم بازی که میومد هر چی هم که بود زیره 5 روز تموم بود ! ولی الان به این نتیجه رسیدم که ول کن بابا مگه بیکاری بشینی الکی بازی رو زود تموم کنی که چی بشه ؟ هر چی بازی طولانی تر دوره تموم کردنش طول بکشه بهتره !
حالا من به این موضوعی که بازیها کمتر شدن و نمی دونم چی کار شدن کار ندارم !
در ضمن یادمه بازیها قدیما اینقدر save game نداشت یعنی تو بعضی هاش که باید فقط مرحله رو تموم می کردی تا سیو بشه ! اونم اون مرحله هایی که اونقدر پیچ و تاب داشت !
در مجموع کاری که پرنس آو پرشیا تویه نسخه ی دومش کرد بسیار کار خوبی بود هم بازی طولانی تر شد و مسخره نشد !
در کل یه نقشه مشخص بود که هی توش دور می زدی و گذشت زمان در این نقشه هم تاثیر داشت و تقریبا فضا رو دوبرابر کرده بود ! خیلی از بازی ها الان تفکرشون اینه که مرحله فقط باید رو به جلو باشه ! یعنی برگشتی به نقطه قبلی در نقشه وجود نداشته باشه ! و حتی دلیلی هم نداره که برگردی !
همین COD رو اگه به هر جای نقشه که میرسی یه سر کاری (سرکاری که باحال باشه) بزارن که مجبور باشی برگردی به نقطه قبلی و کم کم بری جلو باز هی برگردی می دونی مراحلش چقدر طولانی تر می شه !پ
خلاصه اگر بازی می خواد طولانی هم بشه باید دلیل داشته باشه ! نه الکی !

DaRiOuShJh
25-11-2008, 14:07
برای ساخت بازی...ولی تموم کردنش 12 ساعتم کمتر میشه.

خوب 2 سال چیزه زیادی نیست

پروژه های 4-5 ساله هم کم نداریم و نداشتیم

در مورد lost odyssey
داریوش جان این سبکش rpg نیست بلکه jrpg هست که معمولا به ندرت روی pc میاد (از هر 1000 تا شاید یکی:41:)
ولی واقعا شاهکاره حساب کن 4 تا dvd9 (یا همون dvd 2طرفه به قول دوستان:21:) که میشه به عبارتی 8تا dvd !!!:18: (حدود 40 ساعت دمو داره این بازی :3: )
حالا بگو رو هاردت جا داری؟؟:19:

ولی واقعا شاهکاره این بازی چه در مقابل بازی هایی امروز چه دیروز و سازندش هم استاد ساگاگوچی هستند
کسی که خالق سری محبوب final fantasy بود و پس از ترک استدیو squrenix و تاسیس استدیو خودشون mistwalker کار بر روی این عنوان رو روی کنسول xbox360 و با حمایت microsoft شروع کردند.

ضمنا موسیقی این بازی که خودش به تنهایی یه شاهکار دیگست کار آهنگ ساز برجسته نوبو اوموتسو هست موسیقیدان آهنگساز سری final fantasy و رهبر گروه راک the black mages

بازی پر است از مسائل فلسفی و درگیریهای ذهنی و چالش هایی از این قبیل.....
در اینجا دیگه خبری از نیک مطلق و بد مطلق نیست بارها از خودت می پرسی چرا؟؟:9:

فقط یه شاهکار به تمام معنا میتونم بگم !!!!! ارزش داره حتی بخاطرش یه Xbox360 بگیری ولو فقط همین رو بازی کنی. به همه ی دوستان 360 دار هم توصیه می کنم حتما این عنوان ناب رو تجربه کنند
شاید بین شما بازیکنان ایرانی سبک JRPG زیاد جا نیوفتاده باشه . ولی این یکی دیگه شوخی بردارنیست! مطمعا باشید که توی این نسل گیم هیچ بازی بالاتر از این نخواهد امد نه برای ps3 و نه دیگه برای Xbox360:37:

دستت درد نکنه!:40:
این چه سبکی هست دیگه؟

باید جلب باشه

ولی چرا ردش teen هست؟

از هارد مشکلی ندارم

یه هارده 500 گیگ جدا برای دانلود آفلاین دارم نصفه بیشترش خالیه!

داریوش جان می دونی این مسئله وقت گزاشتن رو بازی هم هست ! خوب معلومه شما اگه بشینی پایه یه بازی در یک روز 7 8 ساعته تموم می کنی حالا کمی بالاتر و پایین تر ! ولی من الان اینقدر کار دارم که روزی 3 4 ساعت وقت کار با کامپیوتر رو بیشتر ندارم که 3 ساعتش هم بازی می کنم ! الان هم نشستم دارم COD 5 , Tomb Raider رو باهم تموم می کنم ! یعنی برای هر کدومش روزی 1 ساعت و نیم ! تا الان که رسیدم به مرحله پنجم COD و سوم Tomb تقریبا 6 روز شده ! فکر کنم تا آخر این بازیها 2 هفته دیگه طول بکشه !
خوب گیمری که روزی 5 ساعت میشینه پایه COD دو روزه یا سه روزه تمومش می کنه دیگه ! اتفاقا من خودم همینطوری بودم بازی که میومد هر چی هم که بود زیره 5 روز تموم بود ! ولی الان به این نتیجه رسیدم که ول کن بابا مگه بیکاری بشینی الکی بازی رو زود تموم کنی که چی بشه ؟ هر چی بازی طولانی تر دوره تموم کردنش طول بکشه بهتره !
حالا من به این موضوعی که بازیها کمتر شدن و نمی دونم چی کار شدن کار ندارم !
در ضمن یادمه بازیها قدیما اینقدر save game نداشت یعنی تو بعضی هاش که باید فقط مرحله رو تموم می کردی تا سیو بشه ! اونم اون مرحله هایی که اونقدر پیچ و تاب داشت !
در مجموع کاری که پرنس آو پرشیا تویه نسخه ی دومش کرد بسیار کار خوبی بود هم بازی طولانی تر شد و مسخره نشد !
در کل یه نقشه مشخص بود که هی توش دور می زدی و گذشت زمان در این نقشه هم تاثیر داشت و تقریبا فضا رو دوبرابر کرده بود ! خیلی از بازی ها الان تفکرشون اینه که مرحله فقط باید رو به جلو باشه ! یعنی برگشتی به نقطه قبلی در نقشه وجود نداشته باشه ! و حتی دلیلی هم نداره که برگردی !
همین COD رو اگه به هر جای نقشه که میرسی یه سر کاری (سرکاری که باحال باشه) بزارن که مجبور باشی برگردی به نقطه قبلی و کم کم بری جلو باز هی برگردی می دونی مراحلش چقدر طولانی تر می شه !پ
خلاصه اگر بازی می خواد طولانی هم بشه باید دلیل داشته باشه ! نه الکی !

مرسی

منم گفتم 2-3 ساعت روزی نهایتش بود ولی ....

البته همون easy بازی کردن هم تاثیر داره ولی خوب دیگه مشکل از بازیه نه از ما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازی هم شبیهه اون نسخه ی prine باحاله هر چند با خودش حال نکردم ولی مثلا legacy of kain هم اینطوریه

دو عالمه ماده و عالمه ارواح داره همزمان

باید بعضی کارها رو در حالت های مختلف انجام داد

ولی در کل بازیهای اینطوری رو من زیاد حال نمیکنم

storyline حرفه اول رو میزنه که بهترین نمونه ی این سبک ها همون RPG هست

چون side quest هم به وفور دارن

هم stalker هم یه جورایی همچین بود ولی چون first person بود کوتاه بود

Big-Boss
25-11-2008, 14:23
دستت درد نکنه!:40:
این چه سبکی هست دیگه؟

باید جلب باشه

ولی چرا ردش teen هست؟

از هارد مشکلی ندارم

یه هارده 500 گیگ جدا برای دانلود آفلاین دارم نصفه بیشترش خالیه!

خواهش میشه

RPG=Role Play Game
JRPG=Japaness Role Play Game

یا به قولی نقش افرینی ژاپنی

سبکش که کلا متفاوته مثل FF که بر پایه ی مبارزات نوبتیه بر عکس rpg غربی که بیشتر شبیه اکشنه

فرق اصلی محتواشه تو داستانای غربی بیشتر دست بازکن آزاده تا خودش هر راهی رو انتخواب کنه اما در نوع ژاپنی داستان البته بسیار غنی و پربار از قبل نوشته شده و گیمر انتخواب های کمی داره اما داستان بسیار زیبا شون باعث میشه صدها ساعت حتی تا هزار ساعت شخص بازی رو ادامه بده
برای دریافت کلاس های بیشتر ایتم های مخفی مغاز ه های مخفی و................

در کل به جلوه هاش هم خیلی می رسن چه از لحاظ بصری و چه موسیقی و دمو و ....

DaRiOuShJh
25-11-2008, 14:33
خواهش میشه

RPG=Role Play Game
JRPG=Japaness Role Play Game

یا به قولی نقش افرینی ژاپنی

سبکش که کلا متفاوته مثل FF که بر پایه ی مبارزات نوبتیه بر عکس rpg غربی که بیشتر شبیه اکشنه

فرق اصلی محتواشه تو داستانای غربی بیشتر دست بازکن آزاده تا خودش هر راهی رو انتخواب کنه اما در نوع ژاپنی داستان البته بسیار غنی و پربار از قبل نوشته شده و گیمر انتخواب های کمی داره اما داستان بسیار زیبا شون باعث میشه صدها ساعت حتی تا هزار ساعت شخص بازی رو ادامه بده
برای دریافت کلاس های بیشتر ایتم های مخفی مغاز ه های مخفی و................

در کل به جلوه هاش هم خیلی می رسن چه از لحاظ بصری و چه موسیقی و دمو و ....

جلل الخالق
چه چیزا!

ولی کلا با بازیهای ژاپنی اگه گیر بیاد و انگلیسی هم باشن خیلی حال میکنم

داستان های خیلی جلبی دارن و روی انیمیشن و گرافیک ها هم واقعا از جون و دل کار میکنن

از Onymusha گرفته تا yakuza و .... که تو زمانیک ه کنسول داشتم بازی کردم
و کلی بازیه دیگه که خاطرم نیست

الکی نیست میگن ژاپن 4 تا دیگه از بغلش در میاد

واقعا تو هر جنبه ای که فکر کنیم اینا کارشون درسته!

بازیهای خر تو خری و شلوغ هم که خوراکشونه!

joey jordison
26-11-2008, 21:21
من که بازیهای ژاپنی به سبک ff اصلا خوشم نمیاد از این انیمه ها!!!و....مانگا از این حرفها!!
ولی بعضی از بازیهای ژاپنی خیلی عالی هستند!!!
مثل mgs مثل سری re مثل dmc مثل sf و ......

DaRiOuShJh
26-11-2008, 21:30
در کل کمپانی های ژاپنی ها نسبت به کمپانی های آمریکایی فک کنم کارشون درست تر باشه ولی بیشتر بازی هاشون ترجمه نمیشه!

جاتون خالی یه بازی RPG رو دارم میرم
rise of mage

بازیه جلبیه!

فقط مشنکه اینم آخراشم!×!

joey jordison
26-11-2008, 23:32
وجدانا داریوش این RPG های خوشحال را از کجا پیدا میکنی بازی میکنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اعتراف میکنم اسماشون را هم نشنیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بریم ببینیم از Rpg ها پیدا میکنیم وجدانا یک دونه Rpg رو سیستم نصب هست اسمش Fallout 3 هست!!

Benygh
26-11-2008, 23:47
نظر شخصی من برای تمام کردن یک بازی اینه که سعی کنید سبق داستان بازی برید ! داستان رو بفهمید ! مکالمات رو بفهمید ! باور کنید من به خاطر شنیدن بعضی مکالمات Dimitri و تک تیر انداز پیر چند بار خودم رو کشتم تا بشنوم !
بذت بازی اینطوری زیاد میشه !
بهتره بازی رو یک روزه انجام ندید ! بی مزه میشه !
اخرین درجه سختی که تو بعضی بازی ها لذت بخشه ! مثل Dead Space و COD ...
و نکاتی که باید رعایت کنید ! راستی داریوش شما که وقت داری گیم های قدیمی رو بازی کنی ... من خیلی دلم میخواد بازی کنم ولی وقت نمیکنم !
مثلا شما برو Syberia رو هم 1 و هم 2 رو بازی کن ! به نظر من زیباترین بازیه زمان خودش بود با داستان فوق العاده اش ! یا میتونی بری ورژن فارسی دارینوس رو پیدا کنی که محشره !
خیلی راهکار های دیگه هست ! گیم ها شدن مثل فیلم پس باید اونها رو فهمید !

DaRiOuShJh
27-11-2008, 01:36
وجدانا داریوش این RPG های خوشحال را از کجا پیدا میکنی بازی میکنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اعتراف میکنم اسماشون را هم نشنیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بریم ببینیم از Rpg ها پیدا میکنیم وجدانا یک دونه Rpg رو سیستم نصب هست اسمش Fallout 3 هست!!

هه هه هه!
والا من که دنباله بازی ای نمیرم!
میرم ویترین رو با جاش یه دفه جمع میکنم!
توشون همه چی در میاد!

کلی بازی هم دارم اصلا یا نصب نکردم یا با پکشون حال نکردم یا با خودشون×!:31:

نظر شخصی من برای تمام کردن یک بازی اینه که سعی کنید سبق داستان بازی برید ! داستان رو بفهمید ! مکالمات رو بفهمید ! باور کنید من به خاطر شنیدن بعضی مکالمات Dimitri و تک تیر انداز پیر چند بار خودم رو کشتم تا بشنوم !
اخرین درجه سختی که تو بعضی بازی ها لذت بخشه ! مثل Dead Space و COD ...
و نکاتی که باید رعایت کنید ! راستی داریوش شما که وقت داری گیم های قدیمی رو بازی کنی ... من خیلی دلم میخواد بازی کنم ولی وقت نمیکنم !
مثلا شما برو Syberia رو هم 1 و هم 2 رو بازی کن ! به نظر من زیباترین بازیه زمان خودش بود با داستان فوق العاده اش ! یا میتونی بری ورژن فارسی دارینوس رو پیدا کنی که محشره !
:31:
خدا رو شکر با قسمته فهمیدن مشکلی نیست
هر چند اگه حس و حال گوش کردن باشه!

چون تو بازی های adventure و rpg اینقد متن و .... هست که فسیل میشی همه رو بخونی!
مهمتر ها رو باید بخونی

D r i v e r
27-11-2008, 02:06
بعضی بازیا واقعا زود تموم میشن
تا میخوای حساب کار دستت بیاد بازی تموم شده رفته پی کارش
خوب اگه آدم داستان بازیو نفهمه چه ارزشی داره بازی کردنش؟
بچه که نیستیم هی بکشیم وهی بریم جلو!!!!

bersam
07-01-2009, 12:57
به به ! بلاخره داریوش نفهمیدی چرا بی برکت شدن ؟؟؟من از توی کل بازی هام فقط چند تاشون رو قبول دارم ! و به این نتیجه رسیدم که بهترین کار اینه که بازی های قدیمی رو بشینیم دوباره و چند باره بازی کنیم !!!!!!!!!
بهترین بازی ها !:
The God Father
جنگ های صلیبی (تاکید می کنم 1 !)
age of empire
GTA ==== San Andreas !
Tomb Raider همه ی نسخه ها ! به خصوص قدیمی تر ها ! و از جدیدها anniversary
Fable !
warcraft3
sims2&1

می گم این obilivon چه طوره ؟
توی بازی ها پیداش کردم ! فکر کنم مال اون دوره هست که گرافیک آم برد و رم 128 و سیستمم نکشیده !(البته هنوز هم خیلی از بازی ها رو نمی کشه !)

لطفا در صورت نقل قول پست ! امضایمان را از درون نقل قول حذف کنید ! باشد که خدا نیز شما را حفظ کند !!!
تریبال ... آزاد باید گردد !!!

اسمم را پدرم انتخاب کرد، نام خانوادگي ام را يکي از اجدادم! دیگر بس است ! راهم را خودم انتخاب خواهم کرد .
حسین(ع) بیشتر از آب تشنه ی لبیک بود
افسوس که بجای افکارش زخمهای تنش را نشانمان دادند و بزرگترین دردش را بی آبی نامیدند
دکتر علی شریعتی
گویند کسان بهشت با حور خوش است
من می گویم که آب انگور خوش است
این نقد بگیر و دست از آن نسیه بدار
که آواز دهل شنیدن از دور خوش است
خیام
این می چه حرامیست که عالم همه از آن می جوشند
یک دســـــــــــته به نابودی نامـــــــش کوشنــــــــــد
آنان که بر عاشـــــــــــقان حرامــــــــش کردنـــــــــــد
خود خلـــــــــــــــــوت از آن پیاله ها می نوشنـــــــــد !!!
همای
آن عاشق دیوانه که این خمار مستی را ساخت
معشوق و شراب و می پرســـــــتی را ساخت
بی شــــــــک قدحی شـــــــــــــــــراب نوشید
از آن سرمست شد و این جهان هستی را ساخت
همای
گویند که دوزخی بود عاشـــــــــــــق و مســــــت
قولی است خلاف ،دل در آن نتوان بســــــــــــــت
گر عاشــــــــــق و مــــــــــــــیخانه به دوزخ باشد
فرداست که ببینی بهشت شود همچون کف دست
همای
عرصه به خلق تنگ شد ! رجب علی پلنگ شد ! چماق او تفنگ شد ! بقر بقو بقو بقو !!!
نسیم شمال

Optimus Prime
07-01-2009, 14:26
توی بازی ها پیداش کردم ! فکر کنم مال اون دوره هست که گرافیک آم برد و رم 128 و سیستمم نکشیده !(البته هنوز هم خیلی از بازی ها رو نمی کشه !)

Elder Scrolls IV Oblivion + Shivering Isles + Knights of the Nine جزو بهترین بازیهایی هست که می تونی پیدا کنی.
کلا بازی های RPG همیشه جزو بهترین بازی هان ولی من نظرم عوض شد که خیلی بازی های دیگه می تونن عالی باشند مثل The Darkness

DaRiOuShJh
07-01-2009, 15:42
به به ! بلاخره داریوش نفهمیدی چرا بی برکت شدن ؟؟؟من از توی کل بازی هام فقط چند تاشون رو قبول دارم ! و به این نتیجه رسیدم که بهترین کار اینه که بازی های قدیمی رو بشینیم دوباره و چند باره بازی کنیم !!!!!!!!!
بهترین بازی ها !:
The God Father
جنگ های صلیبی (تاکید می کنم 1 !)
age of empire
GTA ==== San Andreas !
Tomb Raider همه ی نسخه ها ! به خصوص قدیمی تر ها ! و از جدیدها anniversary
Fable !
warcraft3
sims2&1

هه هه هه
برادر میبینم که تو هم امضا سر خود شدی!×!

اون fable هم چند وقت پیش بازی کردم
به عنوانه یه بازیه RPG که اینهمه تعریفش رو شنیدم انتظاره بیشتری ازش داشتم و لی در کل بدک نبود
این oblivion و پچ های بعدیش رو هم حتما تست بزن
بازیه اونطور قدیمی ای هم نیست
گرافیکه قابله قبولی ای هم داره

راستی پسر لیستی چیزی از بازیهات داری بفرست باهاس یه عکس بندازیم یادگاری

Elder Scrolls IV Oblivion + Shivering Isles + Knights of the Nine جزو بهترین بازیهایی هست که می تونی پیدا کنی.
کلا بازی های RPG همیشه جزو بهترین بازی هان ولی من نظرم عوض شد که خیلی بازی های دیگه می تونن عالی باشند مثل The Darkness

موافقم
این darkness کدومه؟
آشناس ولی نمیدونم کدومه

شما نیز آرشیو رو بفرست بیاد!×!

اصلا یه پیشنهاد! هر کی لیستش مرتب تر و کاملتر از بقیه باشه از اینا براش درست میکنم:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

bersam
07-01-2009, 15:45
من برم توی کار بازی ها پس ! البته اینم بگم بازی های من اکثرا قدیمی هستن ! چون من سیستمم به بازی های جدید نمی کشه !!!

لطفا در صورت نقل قول پست ! امضایمان را از درون نقل قول حذف کنید ! باشد که خدا نیز شما را حفظ کند !!!
تریبال ... آزاد باید گردد !!!

اسمم را پدرم انتخاب کرد، نام خانوادگي ام را يکي از اجدادم! دیگر بس است ! راهم را خودم انتخاب خواهم کرد .
حسین(ع) بیشتر از آب تشنه ی لبیک بود
افسوس که بجای افکارش زخمهای تنش را نشانمان دادند و بزرگترین دردش را بی آبی نامیدند
دکتر علی شریعتی
گویند کسان بهشت با حور خوش است
من می گویم که آب انگور خوش است
این نقد بگیر و دست از آن نسیه بدار
که آواز دهل شنیدن از دور خوش است
خیام
این می چه حرامیست که عالم همه از آن می جوشند
یک دســـــــــــته به نابودی نامـــــــش کوشنــــــــــد
آنان که بر عاشـــــــــــقان حرامــــــــش کردنـــــــــــد
خود خلـــــــــــــــــوت از آن پیاله ها می نوشنـــــــــد !!!
همای
آن عاشق دیوانه که این خمار مستی را ساخت
معشوق و شراب و می پرســـــــتی را ساخت
بی شــــــــک قدحی شـــــــــــــــــراب نوشید
از آن سرمست شد و این جهان هستی را ساخت
همای
گویند که دوزخی بود عاشـــــــــــــق و مســــــت
قولی است خلاف ،دل در آن نتوان بســــــــــــــت
گر عاشــــــــــق و مــــــــــــــیخانه به دوزخ باشد
فرداست که ببینی بهشت شود همچون کف دست
همای
عرصه به خلق تنگ شد ! رجب علی پلنگ شد ! چماق او تفنگ شد ! بقر بقو بقو بقو !!!
نسیم شمال

Optimus Prime
07-01-2009, 17:37
داریوش جان The Darkness مال Xbox 360 و PS3 هست مال PC نیست. بازیشو سازندگان Chronicles of Riddick Escape From Butcher Bay یعنی Starbreeze ساخته. گرافیکش که خیلی خوبه Gameplay عالی هم داره + داستان عالی. حتما فیلماشو برو ببین.
ارشیو من که خیلیییییییییییی زیاده. هرچی بازی از 15- 16 سال پیش هست من دارم البته خیلیهاش هم دیگه CD هاشون به مرور زمان خراب شده.

Reza Azimy_RW
07-01-2009, 21:00
قلعه 3 که وحشتناک قشنگ بود !!!
Igi هم که نگو که دق میکنم . دیگه لنگش پیدا نمیشه .

DaRiOuShJh
08-01-2009, 00:20
داریوش جان The Darkness مال Xbox 360 و PS3 هست مال PC نیست. بازیشو سازندگان Chronicles of Riddick Escape From Butcher Bay یعنی Starbreeze ساخته. گرافیکش که خیلی خوبه Gameplay عالی هم داره + داستان عالی. حتما فیلماشو برو ببین.
ارشیو من که خیلیییییییییییی زیاده. هرچی بازی از 15- 16 سال پیش هست من دارم البته خیلیهاش هم دیگه CD هاشون به مرور زمان خراب شده.

آهان
ولی آشناس
همون که یه یارو بود با شمشیر میرفت جلو و تخیلی بود و زمینه قدیم نیست؟
طرفای 2003

به!×!
بنده پس داشتم هی تو پیت!!! دنبالت میگشتم
من میخوام!×!

تونستی لیست + قیمت و موارده جنگ ر تو پروفایل اعلام بنما برادر:31:

کدوم
منظورتون stronghold the legends
هست؟

BioHazard
08-01-2009, 00:25
کل تاپیک رو نخوندم ، ولی اگه =ر برکت میخواین ، بازی های سبک RPG خوب هستند

Final Fantasy ها
Gothic 3
و .......

779
08-01-2009, 05:08
نظر شخصی من برای تمام کردن یک بازی اینه که سعی کنید سبق داستان بازی برید ! داستان رو بفهمید ! مکالمات رو بفهمید ! باور کنید من به خاطر شنیدن بعضی مکالمات dimitri و تک تیر انداز پیر چند بار خودم رو کشتم تا بشنوم !
اخرین درجه سختی که تو بعضی بازی ها لذت بخشه ! مثل dead space و cod ...
مثلا شما برو syberia رو هم 1 و هم 2 رو بازی کن ! به نظر من زیباترین بازیه زمان خودش بود با داستان فوق العاده اش ! یا میتونی بری ورژن فارسی دارینوس رو پیدا کنی که محشره !

گفتی سایبریا یادش بخیر....
داستان فوق العاده ی این بازی منو حتی توی اون زمان به گریه انداخت حدود 6 ماه طول کشید که نسخه ی 1 رو تموم کنم تازه قبلا هم بازیش کرده بودم ولی در همین سایبریا که یک بازیه فکری و ادونچر بود نگاه کنید نسخه ی 1 که شروع داستان و مرگ آنا والربرگ هست بسیار زیبا و سخت کار شده از اون جمله بازی هایی است که در نسخه ی 1 فقط 4 منطقه بیشتر وجود نداره ولی مثل بازی های الان نیست که کوچیک باشه مثلا اگه شما برید شهر اول این بازی رو بگردین از پایین ده تا بالاش یک عالمه خرت و پرت که به شما هیچ راهنمایی نمیشه کجا برین(البته میگم راهنمایی منظورم اینکه توی نقشه ای چیزی ...) بعد بعد از هر تیکه که میری یک قسمت از شهر باز میشه حالا با کسی یا چیز دیگه ای ...
که در این بازی یک ربات مکانیکی هم همراحته.
در این بازی گرافیک نداره انگار یعنی تصویر به تصویر بازی کار شده است مثلا وقتی می خواید در نسخه ی 1 وارد دانشگاه بشید می بینید که بسیار زیبا دانشگاه رو کار کردن که البته واقعی هم هست تصویر یهنی خیلی زیبا کار شده همچنین دمو ها و کار هایی که شما پس از انجام دادنشون دموشو میبینید مثلا نسخه ی 2 پس از درست کردن اسب ها شاهد رقص اونها بودیم(در دمو)در هر صورت گرافیکش طوریه که فکر می کنید شما در یک تصویر واقعی هستید.
مهم اینجاست که نسخه ی دو ادامه ی نسخه ی 1 رو تموم میکنه و شما آخرش برادر آنا رو به جزیره ی رویایی سایبریا می رسونید.........
که بسیار زیباست البته همینی که میگین توی این بازی هم صدق میکنه!!!!!!!!!!!!!
با اینکه قدیمیه ولی نسخه ی 1 بسیار سخت تر از نسخه ی 2 هست که بعدا اومد جز استسنا!!!!!!!!
استسناشم اینکه مرحله ی آخری که باید ماموت ها رو صدا میزدید بسیار سخت و در همون مکان 4 تیکه ی فکری وجود داشت...
ولی با این حال هیچ موقع به نسخه ی 1 نرسید و بازی رو من راحت تموم کردم( به جز تیکه ی آخر که دیگه سنگ تموم گزاشتن)

خوبی این بازی اینکه در این بازی هیچ گونه خشونتی وجود نداره و فقط احساسات و عواطف بازی بسیار ناراحت کننده ی مثل زمانی که قلب اون اسکار(ماشین مکانیکی) رو به سازنده ی خودش میده( یعنی هانس) تا اون زنده شه بسیار غمگین میشید اگر نسخه ی 1 رو تموم کرده باشین چون اون اسکار در نسخه ی 1 تنها یار و یاورت بود و الان داشت تیکه تیکه میشد.......

F@$hist
08-01-2009, 09:17

هیچ کدوم به زیبایی جنگ های صلیبی 1 نمیشه ...!!!

در ضمن این جانب اکثر بازی های استراتژیکی و RPG رو به بقیه بازی ها ترجیح می دم ! بازی هایی مثل Fable و WoW و یا بازی هایی مثل Age of empire و Warcraft ....

Optimus Prime
08-01-2009, 10:27
آهان
ولی آشناس
همون که یه یارو بود با شمشیر میرفت جلو و تخیلی بود و زمینه قدیم نیست؟
طرفای 2003

به!×!
بنده پس داشتم هی تو پیت!!! دنبالت میگشتم
من میخوام!×!

تونستی لیست + قیمت و موارده جنگ ر تو پروفایل اعلام بنما برادر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
نه عزیز میگم مال X360 یعنی باید مال 2005 به بعد باشه! بازیش مال اواخر سال 2007 هست.

تو هرچی می خوای اسمشو بگو ببینم سالم دارمش یا نه.

Reza Azimy_RW
08-01-2009, 11:49
کدوم
منظورتون stronghold the legends
هست؟
بله منظورم stronghold the legends هست

من که با 3 خيلي بيشتر حال کردم
يادم مياد يه ماني با رفقا نسخه فارسيشو خريديم اونقدر بازي ميکرديم که معتادش شده بوديم
از درسو زندگي افتاده بوديم
به خدا اونقدر اعتياد اور بود که شبا تا صبح توي خواب قلعه ميساختيم
ديگه نظيرش پيدا نميشه
همين حالا رفتم تو فکرش دوباره بخرم و برم

DaRiOuShJh
08-01-2009, 13:51
کل تاپیک رو نخوندم ، ولی اگه =ر برکت میخواین ، بازی های سبک RPG خوب هستند

Final Fantasy ها
Gothic 3
و .......

FF رو که آخریش بود فک کنم تو PS2 بازی کردم بدک نبود
gothic هم که اون موقع هر چی زور زدم رو سیستم نیومد

گفتی سایبریا یادش بخیر....
داستان فوق العاده ی این بازی منو حتی توی اون زمان به گریه انداخت حدود 6 ماه طول کشید که نسخه ی 1 رو تموم کنم تازه قبلا هم بازیش کرده بودم ولی در همین سایبریا که یک بازیه فکری و ادونچر بود نگاه کنید نسخه ی 1 که شروع داستان و مرگ آنا والربرگ هست بسیار زیبا و سخت کار شده از اون جمله بازی هایی است که در نسخه ی 1 فقط 4 منطقه بیشتر وجود نداره ولی مثل بازی های الان نیست که کوچیک باشه مثلا اگه شما برید شهر اول این بازی رو بگردین از پایین ده تا بالاش یک عالمه خرت و پرت که به شما هیچ راهنمایی نمیشه کجا برین(البته میگم راهنمایی منظورم اینکه توی نقشه ای چیزی ...) بعد بعد از هر تیکه که میری یک قسمت از شهر باز میشه حالا با کسی یا چیز دیگه ای ...
که در این بازی یک ربات مکانیکی هم همراحته.
در این بازی گرافیک نداره انگار یعنی تصویر به تصویر بازی کار شده است مثلا وقتی می خواید در نسخه ی 1 وارد دانشگاه بشید می بینید که بسیار زیبا دانشگاه رو کار کردن که البته واقعی هم هست تصویر یهنی خیلی زیبا کار شده همچنین دمو ها و کار هایی که شما پس از انجام دادنشون دموشو میبینید مثلا نسخه ی 2 پس از درست کردن اسب ها شاهد رقص اونها بودیم(در دمو)در هر صورت گرافیکش طوریه که فکر می کنید شما در یک تصویر واقعی هستید.
مهم اینجاست که نسخه ی دو ادامه ی نسخه ی 1 رو تموم میکنه و شما آخرش برادر آنا رو به جزیره ی رویایی سایبریا می رسونید.........
که بسیار زیباست البته همینی که میگین توی این بازی هم صدق میکنه!!!!!!!!!!!!!
با اینکه قدیمیه ولی نسخه ی 1 بسیار سخت تر از نسخه ی 2 هست که بعدا اومد جز استسنا!!!!!!!!
استسناشم اینکه مرحله ی آخری که باید ماموت ها رو صدا میزدید بسیار سخت و در همون مکان 4 تیکه ی فکری وجود داشت...
ولی با این حال هیچ موقع به نسخه ی 1 نرسید و بازی رو من راحت تموم کردم( به جز تیکه ی آخر که دیگه سنگ تموم گزاشتن)

خوبی این بازی اینکه در این بازی هیچ گونه خشونتی وجود نداره و فقط احساسات و عواطف بازی بسیار ناراحت کننده ی مثل زمانی که قلب اون اسکار(ماشین مکانیکی) رو به سازنده ی خودش میده( یعنی هانس) تا اون زنده شه بسیار غمگین میشید اگر نسخه ی 1 رو تموم کرده باشین چون اون اسکار در نسخه ی 1 تنها یار و یاورت بود و الان داشت تیکه تیکه میشد.......

مرسی بابته توضیحات
والا من که خیلی با cyberia حال نکردم
زیادی کش داشت، اکشن هم نداشت

در ضمن این جانب اکثر بازی های استراتژیکی و RPG رو به بقیه بازی ها ترجیح می دم ! بازی هایی مثل Fable و WoW و یا بازی هایی مثل Age of empire و Warcraft ....
بله جلبن
نمیدونم چرا این همه fable دوست داریم اینجا
بازیه خیلی تاپی هم نبود ها تو سبک RPG

نه عزیز میگم مال X360 یعنی باید مال 2005 به بعد باشه! بازیش مال اواخر سال 2007 هست.

تو هرچی می خوای اسمشو بگو ببینم سالم دارمش یا نه.

اهان!
جلل الخالق
شدیدا جلب میزنه از تو عکس
ولی حیف که پول نداریم xbox بخریم!
360 طرفای چند شده الان؟

آخه یه بازی هم دارم فک کنم همین اسم هست

والا اونطوری نمیدونم دقیقا چیا میخوام
باید یه چیزی باشه از روش ببینم
ندارنی چیزی برار؟
میخوام آرشیوم رو کامل کنم تا جای ممکن

بله منظورم stronghold the legends هست

من که با 3 خيلي بيشتر حال کردم
يادم مياد يه ماني با رفقا نسخه فارسيشو خريديم اونقدر بازي ميکرديم که معتادش شده بوديم
از درسو زندگي افتاده بوديم
به خدا اونقدر اعتياد اور بود که شبا تا صبح توي خواب قلعه ميساختيم
ديگه نظيرش پيدا نميشه
همين حالا رفتم تو فکرش دوباره بخرم و برم

آهان
والا من که اصلا ازش خوشم نیومد جالب نبود زیادی هم تخیلی شده بود
اونقدرها هم قدیمی نیست ها
دو سال بیشتر فک نکنم از زمانه اومدنش گزشته باشه

Aseman e ghermez 2
10-01-2009, 09:51
به نظر من بازیای قدیم درجه سختیشون بالا بود و اکثرا فکری و اکشن بودن مثل هیتمن 1
یا مکس پین هم 1 هم 2 واقعا هم طولانی بود هم اکشن بود هم اسلو موشن داشت و داستانی گیرا خیلی باحاش حال کردم