PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Griffith : مدیریت و جمع آوری اطلاعات فیلم

sudotux
21-11-2008, 21:28
Griffith ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برنامه ایست برای مدیریت , جمع آوری و طبقه بندی اطلاعات فیلم های مختلفی که بروی کامپیوتر خود دارید! توسط این برنامه میتوانید کلکسیونی از فیلم ها موجود و دلخواه خود را طبقه بندی و لیست کنید. همچنین این برنامه این امکان را فراهم می کند که اطلاعات فیلم مورد نظر خود را از سایت های مختلف همچون IMDB.COM به طور خودکار دانلود و در داخل برنامه نمایش دهید. از قابلیت های دیگر این برنامه امکان Import و Export است که از طریق آن میتوانید دیتابیس خود را ذخیره کرده و بعد از آن استفاده کنید. همچنین می توانید لیست فیلم های خود را به همراه اطلاعات کامل آنها با فرمت هایی همچون pdf , html و xml ذخیره کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در حال حاضر آخرین نسخه ی پایدار griffith 0.10 می باشد.

نصب در K/Ubuntu

برای نصب جدیدترین نسخه ( 0.10 ) بسته های زیر را دانلود و نصب کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دانلود برای نسخه های مختلف openSUSE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود griffith 0.10 برای Fedora 11

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

raeesi
10-09-2009, 02:08
برنامه خوبیه ولی متأسفانه توی فراخوانی اطلاعات از وب‌سایت‌ها مشکل داره! مثلا من خواستم اطلاعات فیلم The Bourne Ultimatum رو بصورت خودکار از دیتابیس MDB فراخونی کنه. هرچی که مشابهش بود برام آورد ولی خود این فیلمو توی لیستش نیاورد!

هنوز جای کار بیشتری داره و امیدوارم بزودی شاهد تکنیل بیشتر و بیشترش باشیم. ضمنا اگه برنامه‌ای مشابه با قدرت بیشتر سراغ دارید هم ممنون میشم معرفی کنید چون واقعا به یک همچین برنامه‌ای نیاز دارم!

raeesi
10-09-2009, 11:36
مشکل دیگه‌ای که توی این برنامه وجود داره سایز پوستر (عکس کاور) فیلمه که بصورت خیلی کوچک توی کادر سمت راست باز میشه و برای دیدن توی سایز واقعی هم از برنامه نمایشگر عکس مجزا که توی لینوکس هست بهره میگیره!
من توی ویندوز از Movie Planet استفاده می‌کردم که عکس رو توی کادر سمت راست بصورت بزرگ نشون میداد و نیازی به کلیک یا باز کردن پنجره جداگونه نبود! میخواستم ببینم توی این برنامه یا برنامه دیگه‌ای تحت GNU/Linux چنین امکانی وجود داره؟! چون واقعا اینجوری براوز کردن فیلم‌ها خیلی سخته! شما فکر کن دنبال یه فیلمی میگردی که فقط عکس قابش یادته و دیگه چیزی ازش نمیدونی! چطور می‌خوای با استفاده از این برنامه پیداش کنی؟!

sudotux
10-09-2009, 14:38
والله تنها پیشنهادی که میتونم بکنم اینه که آخرین نسخه ( Griffith v0.10 ) رو ( اگر تست نکردید ) نصب کنید , به همراه بسته ی griffith-extra-artwork ....

یه برنامه ی دیگه هم هست به اسم sMovieDB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ولی فکر نکنم به پای Griffith برسه ...

raeesi
11-09-2009, 02:48
من GCFilms هم استفاده کردم و توی جمع‌آوری اطلاعات (فراخوانی) از سایت‌های مرجع خیلی بهتر از Griffith کار میکنه ولی مشکلش اینه که حتی بک‌آپ‌های خودشم درست و حسابی قبول نمی‌کنه و اگه روزی خواستم سیستمو فرمت کنم و یا آپگرید نمی‌تونم مطمئن باشم که بعدا هم درست کار می‌کنه! مشکل دوم توی اون‌هم همین نمایش تصاویر مربوط به فیلمه که نمیشه بصورت درست و حسابی قرارش داد!