PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلاس آنلاين

sajad
21-11-2008, 19:20
با سلام
من توي قسمت نرم افزارهاي نرم افزراي رو درخواست كردم كه قابليت داشه باشه كه من با دانشجوهام همزمان در اينترنت از طريق صدا - تصوير - وايت برد ارتباط برقرار كنيم . اما اونجا گفتن كه نرم افزارهايي كه هست مال lan هست و بايد در اين قسمت درخواست خودم رو مطرح كنم . من از كجا مي تونم همچين چيزي در سرور خودم داشته باشم كه از طريق اينترنت يه virtual class داشته باشم . ممنون مي شم راهنماييم كنين

mummified
21-11-2008, 23:48
فكر كنم شما يه Lms نياز داريد
همينجا بگردين هست.

sajad
22-11-2008, 00:09
نه ببينيد lms دارم . lms محيطش اغلب همزمان نيست . من مي خوام تو يه محيط همزمان ارتباط صوتي تصويري و متني داشته باشند . مثل نرم افزار adobe connect pro . ممنون مي شم راهنماييم كنين .

Bill Gates
22-11-2008, 07:05
خوب من بهتون این نرم افزار رو پیشنهاد میکنم :

خودم دارم استفاده میکنم خیلی راضی هستم هم ارسالب صدا تصویر و متن همه نظره عالی هستش :31:

تشکر//

mummified
22-11-2008, 07:39
خوب من بهتون این نرم افزار رو پیشنهاد میکنم :

خودم دارم استفاده میکنم خیلی راضی هستم هم ارسالب صدا تصویر و متن همه نظره عالی هستش :31:

تشکر//
لطف كن لينك دانلودش رو هم بزار!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sajad
22-11-2008, 09:30
اين نرم افزارو مي شه يع مقدار توضيح بدين چجوريه ؟ در اينترنت مي خواما استفاده كنم نه تو اينترانت . لينكم بزاريد ممنون مي شم .

sajad
22-11-2008, 09:34
اين نرم افزار skype متسافانه انگار واسه تلفن هست . اصلا به درد درس و كلاس نمي خوره . ارسال فايل - نشوندادن اسلايد هاي پاورپوينت و ... نداره .

mummified
22-11-2008, 13:08
چرا از تركيب چند تا cms به همراه يه lms استفاده نميكني؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چه اصراريه؟
يه سايت نمونه كه از اين نوع سيستم استفاده مكيكنه معرفي كن شايد فرجي حاصل شد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sajad
22-11-2008, 13:50
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اين سايت يه نمونش هست . البته رايگانم امكان شركت در كلاس رو مي ده ها . اما اين سيستم توي سرور خودش هست نه مال من . نرم افزراي كه مال اين كار بود adobe acrobat connect pro هست كه نه كركش هست نه ...
لطفا كمكم كنيد .