PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گرشاسب (سوشینات)

صفحه ها : 1 2 3 [4]

hadi h
05-11-2010, 17:17
یعنی میشه تو نسخه های بعد این بازی اینقدر بزرگ بشه که با بازی های مثل gow ,pop رقابت کنه

بگو ایشالا :21::8:

با این سرعت باید امیدوار باشیم:27:

hoomi_gta
06-11-2010, 16:17
دیو دریاچه را من با یک باگ رد کردم! اگه موقع پریدن از سکوهای معلق در آب بعد از آخرین سکو پرت بشین تو آب و بعد ادامه از آخرین ذخیره را بزنین از مرحله کوه میاره و مباره با دیو دریاچه را رد می کنه!!!

Amin.P30
06-11-2010, 16:37
احتمالا اشتباه گرفتی اینجا رو.
تمام جا ها رو زیرو رو کردم جایی برا پرش نداره.
بعد از اینکه اون چیز دوار رو عین عکس درست میکنی بعد در باز میشه.بعد از رد کردن اون مرحله از دیوار میای پایین و جلوتر از این مر حله هاست....
عکس پایینی محوطه ورودی هستش. عکس بالایی محوطه سمت راستش.

توی عکس بالایی هم 2 تا دستگیر ه داره.
که یکیش رو زدم و اون یکی در سمت راستی رو نصفه باز میکنه و باز برمیگرده سر جاش.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی تا اخر بازی نرفته؟!!!:31:
کسی نمیدونه اینجا باید چیکار کرد؟

Mr.Pooya
06-11-2010, 17:30

سلام
من هم این قسمت گیر کرده بودم ولی بعد از چند دقیقه راهش را پیدا کردم . الان دقیق یادم نیست چون چند مدت پیش بود که بازی را تمام کردم ولی فکر کنم همین گوشه کنار ها یه راهی باشه یا یک دسته است که باید بکشی و بری جلو .

موفق باشید

Mr.Pooya
06-11-2010, 18:15

سلام
الان رفتم دوباره اون قسمت که شما گیر کردید رو بازی کردم . شما همون قسمتش گیر کردید که باید با پا یه میله رو بکشه تا راه باز بشه درسته ؟؟ اگه اون قسمت هستید بعد از کشتن دشمنان باید تو همون میدان اصلی دو تا میله هست که یکیش رو به روش هست و یکیش پشت سرش یا چپ و راستش دو تا میله هست که یکی از آنها را با پا فشار دهید بعد از اینکار نصف میله های در می رود کنار و سریع باید اون یکی میله را با پا فشار دهید تا اون یک تیکه دیگه در هم باز شود اگر سریع عمل نکنید اون تیکه در که اول باز کردید بسته می شود . بعد که این در که تو عکس اول مشخص است باز شد میرید توش و یک میله داره اون را هم باید فشار دهید بعد هم بر میگردید عقب و میرید تو یک در که تازه باز شده و ادامه بازی

موفق باشید:11:

Amin.P30
06-11-2010, 18:42
سلام
الان رفتم دوباره اون قسمت که شما گیر کردید رو بازی کردم . شما همون قسمتش گیر کردید که باید با پا یه میله رو بکشه تا راه باز بشه درسته ؟؟ اگه اون قسمت هستید بعد از کشتن دشمنان باید تو همون میدان اصلی دو تا میله هست که یکیش رو به روش هست و یکیش پشت سرش یا چپ و راستش دو تا میله هست که یکی از آنها را با پا فشار دهید بعد از اینکار نصف میله های در می رود کنار و سریع باید اون یکی میله را با پا فشار دهید تا اون یک تیکه دیگه در هم باز شود اگر سریع عمل نکنید اون تیکه در که اول باز کردید بسته می شود . بعد که این در که تو عکس اول مشخص است باز شد میرید توش و یک میله داره اون را هم باید فشار دهید بعد هم بر میگردید عقب و میرید تو یک در که تازه باز شده و ادامه بازی

موفق باشید:11:
دقیقا.
الان برا من یکیش فقط قابل فشار دادن هستش و فقط نصفه در رو باز میکنه. دستگیره اول رو زدم.دومی هم فقط نصفش رو باز میکنه.
اگر میشه سیو بعد از اینجا رو بزارید.:40:
یه بازی اریجینال تو عمرم گرفتم اینجوری مثلpop5 گیر میکنه.

Mr.Pooya
06-11-2010, 18:57
دقیقا.
الان برا من یکیش فقط قابل فشار دادن هستش و فقط نصفه در رو باز میکنه. دستگیره اول رو زدم.دومی هم فقط نصفش رو باز میکنه.
اگر میشه سیو بعد از اینجا رو بزارید.:40:
یه بازی اریجینال تو عمرم گرفتم اینجوری مثلpop5 گیر میکنه.

شما ترتیب فشار دادن میله ها رو رعایت کردید ؟؟ نمیدونم ولی شاید اول باید یکی از میله ها را فشار دهید و بعد اون یکی رو نمیدونم . ولی همونطور که گفتم شما بعد از اینکه یکی از میله ها را باز کردید باید سریع برید اون یکی را فشار بدهید مگر نه اون طرف در که اول باز کردید بسته میشه .

ولی فکر کنم سیو بعد از اینجا مرحله آخر باشه و اگه بخواید از سیو بعدی بازی کنید خیلی از بازی را از دست می دهید .

kortol
06-11-2010, 19:20

تا اون جایی که من یادمه برای اینکه اون در باز بشه باید دوتا دسته رو حرکت داد اولی رو که معلومه از توی عکس حرکت دادی و نصف در برات باز شده ..............توی تصویر دوم باید فکر کنم بری سمت چپ تصویر یه جا هست که باید بپری پایین تا برسی به جایی که فکر کنم سیو بازی و یه سکوی خون داره بعد باید از سمت دیوار ها لیز بخوری بری پایین منتها باید بین دوتا دیوار هی بپری یعنی توی دیواری که لیز می خوری هم صخره هست و هم تیغه های حرکتی که باید صخره ها رو با پریدن روی اون یکی دیوار رد کنی و تیغه ها رو هم با سرعت رد بشی تا خون کم نشه..................بعدش که کلی بری پایین بعد از چند تا مرحله کوچیک سوار یه آسانسور می شی و میای بالا تا می رسی به یه دسته دیگه که همون جایی قرار داره که تو رفتی پایین منتها بهش دسترسی نداشت وقتی که اون رو تکون بدی یه سکوبرات پایین میاد و باید به سرعت از روی یکو رد بشی و از در رد بشی .....اونجا هم فکر کنم تله تیغه ای حرکتی در انتظارته که بعد از اون ها به سمت مرحله آخر میری................

mohsen121
06-11-2010, 19:45
مراسم رونمايي از اولين بازي رايانه‌اي فاخر ايراني بازي «گرشاسب» به همت بنياد ملي بازي‌هاي رايانه‌اي با حضور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي و معاون امور سينمايي و جمعي از مديران فرهنگي و دست‌اندركاران صنعت بازي‌هاي رايانه‌اي كشور برگزار خواهد شد.

به گزارش رجانيوز به نقل از معاونت ارتباطات و بين‌الملل بنياد ملي بازي‌هاي رايانه‌اي، در اين مراسم كه 18 آبان‌ماه جاري راس ساعت 18 در تالار انديشه حوزه هنري برگزار خواهد شد، بازي رايانه‌اي گرشاسب معرفي و از توليد كنندگان اين بازي رايانه‌اي فاخر تجليل به عمل خواهد آمد.

بازي رايانه‌اي گرشاسب بازآ،ريني اسطوره‌اي از پهلوانان ايران باستان و برداشتي از منظومه حماسي «گرشاب‌نامه» نوشته «حكيم اسدي طوسي» است.

توليد بازي رايانه‌اي «گرشاسب» نزديك به 3 سال به طول انجاميد. اين بازي با سرمايه‌گذاري مشترك بنياد ملي بازي‌هاي رايانه‌اي و استوديو بازي سازي «فن افزار شريف» توليد شده است.

گرشاسپ گرافيك جذاب و زيبايي دارد و تاكنون در سه نمايشگاه بين‌المللي از جمله (GamesCom 2010) آلمان مورد استقبال دست‌اندركاران توليد بازي‌هاي رايانه‌اي دنيا قرار گرفته است.

اين بازي رايانه‌اي در 4 مراحله: دهكده، جنگل، كوهستان، دژ هيتاسپ و با 16 شخصيت از پهلوانان و ديوان و به شكل سوم شخص و با دوربين سينما تيك توليد شده است.

لازم به يادآوري است بنياد ملي بازي‌هاي رايانه‌اي، پيش از اين نيز بازي‌هاي شمشيرنادر، عصر پهلوانان و رويين‌تني را از متون كهن و تاريخ كشور عزيزمان روانه بازار كرده است.

علاقه‌مندان براي اطلاعات بيشتر از اين بازي، مي‌توانند به نشاني اينترنتي
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید يا
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه نمياند.

xxxj
07-11-2010, 19:52
یکی میشه بگه چرا دوربین بازی اینقدر بده ؟

aha2012
07-11-2010, 20:22
یکی میشه بگه چرا دوربین بازی اینقدر بده ؟
بازیهای action adventure کلا دوربینشون اینطوریه.برای اینکه میخوان کل محیطو نشون بدن.و یا غولهایی که بزرگ هستن دوربین میره عقب تا هم بزرگیه غولها مشخص بشه و هم راحتتر بشه نابودشون کرد و ازشون جاخالی داد:20:

Guts
07-11-2010, 22:46
بازیهای action adventure کلا دوربینشون اینطوریه.برای اینکه میخوان کل محیطو نشون بدن.و یا غولهایی که بزرگ هستن دوربین میره عقب تا هم بزرگیه غولها مشخص بشه و هم راحتتر بشه نابودشون کرد و ازشون جاخالی داد:20:
فکر کنم منظورشون ثابت بودنه دوربینه بازیه که خیلی جالب نیست و البته قدیمی.

aha2012
07-11-2010, 23:31
فکر کنم منظورشون ثابت بودنه دوربینه بازیه که خیلی جالب نیست و البته قدیمی.
خب منم دقیقا منظورم همین بود دیگه.این جور سبک ها بیشتر مواقع دوربیناشون ثابته:20:
قدیمی؟الان بازیه castlevania و gow قدیمین؟

darBdarII
07-11-2010, 23:48
واقعا بازی بی خود و بی سرو تهی بود :13: و کلی باگ داشت
نه گرافیک درست حسابی داشت
نه صدا گذاری جذاب
نه ...
گیم پلیش هم که :2:
در کل بسیار ناامید کننده بود :41:

hadi beiki
08-11-2010, 10:35
خدا را شکر بازی لااقل باگش به درد من خورد!!!
من مرحله ی آخرم جالبش هم اینه که من اصلا گنرو رو نکشتم!!
بعد اون مرحله که گندرو کشته شد باید از کوه پایین می رفتیم اونجا هم از ارتفاع بلند مثل پر اومدم پایین و هیچ اتفاقی نیافتد!!کلی حال کردم!!
خدا حفظت کنه باگ!!

Guts
08-11-2010, 10:47
خب منم دقیقا منظورم همین بود دیگه.این جور سبک ها بیشتر مواقع دوربیناشون ثابته:20:
قدیمی؟الان بازیه castlevania و gow قدیمین؟
برادر دوربین این بازی ها که ثابت نیست؟! دوربین هیچ بازی سوم شخصی الان دیگه ثابت نیست مخصوصاً روی PC بخاطر وجود مایس دوربین نباید ثابت باشه. شما مثلاً Assassin Creed رو بازی کردین یا Resident Evil یا هر بازیه سوم شخص دیگه ای؟ باید متوجه بشید منظورم چیه، حرکت دوربین و خوده شخصیت ثابت نیست با مایس و کیبورده، روی کنسول ها هم همینه با آنالوگ هاست تو این بازی ولی حرکت دوربین ثابته و دست شما نیست هیچ بازی اینطوری نیست حتی بازی ها خیلی قدیمتر هم از این سیستم پیروی میکنن.

tranceyou
09-11-2010, 10:01
یه سوالی داشتم
من الان بازی رو روی ویندوز 7 نصب کردم ایا اگه ویندوزم رو به xp تغییر بدم یا دوباره بخوام همون 7 رو نصب کنم
ایا بازی نصب نخواهد شد یا نصب می شود؟

hobgoblin
09-11-2010, 10:34
یه سوالی داشتم
من الان بازی رو روی ویندوز 7 نصب کردم ایا اگه ویندوزم رو به xp تغییر بدم یا دوباره بخوام همون 7 رو نصب کنم
ایا بازی نصب نخواهد شد یا نصب می شود؟

نصب مي شود

Mr.Pooya
09-11-2010, 11:50
سلام
من چند وقت پیش بازی را تمام کردم ولی الان یک سوالی دارم :

گندروا همون است که از دریاچه میاد بالا ؟؟ اگه اون نیست، کجای بازی گرشاسپ با اون رو به رو میشه ؟؟

hobgoblin
09-11-2010, 12:17
برادر دوربین این بازی ها که ثابت نیست؟! دوربین هیچ بازی سوم شخصی الان دیگه ثابت نیست مخصوصاً روی PC بخاطر وجود مایس دوربین نباید ثابت باشه. شما مثلاً Assassin Creed رو بازی کردین یا Resident Evil یا هر بازیه سوم شخص دیگه ای؟ باید متوجه بشید منظورم چیه، حرکت دوربین و خوده شخصیت ثابت نیست با مایس و کیبورده، روی کنسول ها هم همینه با آنالوگ هاست تو این بازی ولی حرکت دوربین ثابته و دست شما نیست هیچ بازی اینطوری نیست حتی بازی ها خیلی قدیمتر هم از این سیستم پیروی میکنن.

داداش يه سوال

چرا شما به ماوس ميگي مايس؟ چون 2 بار تكرار شده بود مطمئن شدم غلط املايي نيست.

همونطور كه احتمالا مي دوني كلمه Mouse رو اگه جمع ببنديم توي انگليسي ميشه Mice.

ولي من نمي فهمم شما چرا جمعشو به كار مي بري

ببخشيد به موضوع تاپيك بي ربط بود.

hoomi_gta
09-11-2010, 12:54
من هم تموم کردم. بازی خیلی زیبا و هیجانی بود و سرعت خوبی هم داشت. کشتن هیتاسپ هم به راحتی آب خوردن بود!!

آخرش سیمرغ بود که اومد و گرشاسب پرید سمتش؟؟

mehdi30nema
09-11-2010, 13:41
کسی میتونه راهنمایی کنه تو مرحله جنگل وقتی میریم روی اون سکو و اون غول از زیر آب میاد بیرون چه طور باید کشتتش ؟
خیلی نافرم جونش کم میشه .

Mr.Pooya
09-11-2010, 13:51
کسی میتونه راهنمایی کنه تو مرحله جنگل وقتی میریم روی اون سکو و اون غول از زیر آب میاد بیرون چه طور باید کشتتش ؟

شما برو روی سکو های کناری وایسا و وقتی که خواست همون ماده سبز رنگ رو از دهنش خارج کنه حرکتی که با چند بار زدن کلیک راست انجام میده را اجرا کن کلی از جونش کم میشه البته اگه به موقع بزنی موقعی که میخوای اون حرکت رو اجرا کنی حتماً باید دستش رو سکو باشه تا بهش برخورد کنه . چند بار که اینکار را بکنی انقدر جونش کم میشه که میشه باهاش تعامل کرد .

aha2012
09-11-2010, 14:00
فقظ فقظ دفاع کن.همین.بعد پدر پدرسوختشو دربیار:31:

Alireza.M67
09-11-2010, 14:02
دوستان بازی چطوره ؟
قیمتش چنده ؟
می ارزه بخرم یا نه ؟

aha2012
09-11-2010, 14:50
دوستان بازی چطوره ؟
قیمتش چنده ؟
می ارزه بخرم یا نه ؟
3500 دی وی دی و 3000 تومن هم سی دی
بازیش به عنوان یه بازیه ایرانی خوبه و ارزششو داره.
بازی هم action adventure هست و توش هم کمبو داره.مراحلش کمه ولی در کل می ارزه بخریش.
من که به شخصه خوشم اومد و دارم برای بار دوم با جواستیک(حالش بیشتره) بازی میکنم.

The Rover
09-11-2010, 16:34
3500 دی وی دی و 3000 تومن هم سی دی
بازیش به عنوان یه بازیه ایرانی خوبه و ارزششو داره.
بازی هم action adventure هست و توش هم کمبو داره.مراحلش کمه ولی در کل می ارزه بخریش.
من که به شخصه خوشم اومد و دارم برای بار دوم با جواستیک(حالش بیشتره) بازی میکنم.
از نظراتت معلومه واقعا انسان فهمیده ای هستی! مثل بعضیا بی دلیل بازی رو نمی کوبی!
از منطقی بودنت خوشم میاد!

hoomi_gta
09-11-2010, 16:34
قبل از اینکه بری روی اون جزیره کوچیک که غوله میاد بیرون از آخرین سکوی شناور روی آب بپر توی آب و وقتی روی بازگشت از آخرین ذخیره را یمزنی مستقیم میره مرحله ی کوه غول و رد می کنه!!! یعنی وقتی از سکو های شناور روی آب میپری دقیق آخرین سکو بپر توی آپ. من اینجوری رد کردم اصلا غول و نکشتم!! اتفاقی هم بود!

pooriya_hp
09-11-2010, 16:37
دوستان این بازی چه سیستمی میخواد ؟؟؟؟؟
روی سیستم های خیلی قدیمی منظورم :
cpu : 2.4 celeron
ram: 768
vga: 128
جواب میده ؟!!!!!!؟؟؟

Mr.Pooya
09-11-2010, 19:39
دوستان این بازی چه سیستمی میخواد ؟؟؟؟؟
روی سیستم های خیلی قدیمی منظورم :
cpu : 2.4 celeron
ram: 768
vga: 128
جواب میده ؟!!!!!!؟؟؟

سلام
این مشخصات بازی که پست جلد نوشته :

سیستم عامل : Windows Xp/Vista

پردازنده : Intel Pentium 4 2.8GHZ

حافظه اصلی : 1GB XP 2GB Vista

کارت گرافیک : 256 MB

هارد دیسک : 3GB

Omid_Sadeghvand
09-11-2010, 23:13
رو نمایی بازی گرشاسپ در حوزه هنری خیلی زیبا برگذار شد.

J A V I D
10-11-2010, 09:15
من هنوز که هنوزه دم اون قایقم ، که سیستم اتو غرق شدن داره اگه پارو نزنی ! پاروشم عجیب کار می کنه ! دوستانی که بازی رو تموم کردن در کل چند ساعت گیم پلی داره ؟؟؟

Mr.Pooya
10-11-2010, 12:51
سلام
من چند وقت پیش بازی را تمام کردم ولی الان یک سوالی دارم :

گندروا همون است که از دریاچه میاد بالا ؟؟ اگه اون نیست، کجای بازی گرشاسپ با اون رو به رو میشه ؟؟

لطفاً جواب من را هم بدهید .

mosolim
10-11-2010, 14:39
من هنوز که هنوزه دم اون قایقم ، که سیستم اتو غرق شدن داره اگه پارو نزنی ! پاروشم عجیب کار می کنه ! دوستانی که بازی رو تموم کردن در کل چند ساعت گیم پلی داره ؟؟؟

چیزی نزدیک به 4 الی 5 ساعت گیم پلی داره .

2lombe
10-11-2010, 15:37
بالاخره بدستم رسید ولی نم تونم نصب کنم چون فردا امتحان دارم:31:

kortol
10-11-2010, 17:16
لطفاً جواب من را هم بدهید .

.................................................. .................................................. .....

بله دوست عزیز گندورا همونه ......به قوله نوشته روی پکش :

گندورا بدنی زره پوش دارد و دستانی نیرومند دارد........چه کسی یارای مبارزه با او را دارد

sht1987
10-11-2010, 22:15
در معبد هیتاسپ را چطوری باید باز کرد؟هر کجا اهرم را می کشم در باز نمیشه که هیچ هی غول ظاهر میشه.طبق علامت که روی کوه نشان داده عمل می کنم ولی اثر نداره. لطفا راهنمایی کنید

Amin.P30
11-11-2010, 08:15
در معبد هیتاسپ را چطوری باید باز کرد؟هر کجا اهرم را می کشم در باز نمیشه که هیچ هی غول ظاهر میشه.طبق علامت که روی کوه نشان داده عمل می کنم ولی اثر نداره. لطفا راهنمایی کنید
اولین حرکت رو اگر پیدا کنید در تا نصفه باز میشه.
بعد از روی کوه ببینید دومین گوی که ابیه چند تا با گوی قبلی اختلاف داره.
فکر کنم 5 تاست.
5 تا سمت راست برو اگر باز نشد فکر کنم 2 &3 تا اونور تره.:31:
کلا با 3 یا حد اکثر 4تا حرکت میشه بازش کرد.

2lombe
12-11-2010, 09:54
چه طوری میشه با دسته ایکس باکس بازی کرد؟؟

shs_micro2
12-11-2010, 11:33
حذف...........

AMIR REZAs
12-11-2010, 17:59
سلام
من گرشاسپ رو تو ویندوز قبلی نصب کردم ، حالا تو یه ویندوز دیگه چطوری سیوهای ویندوز قبلی رو استفاده کنم؟؟؟
ممنون....

malkemid
12-11-2010, 20:27
سیستم پرش خیلی مزخرفه...مخصوصا جاهایی که باید بپر بپر کنی

ولی صدا گذاری و آهنگها خیلی عالیه...خوشم اومد

AMIR REZAs
13-11-2010, 20:21
سلام
من گرشاسپ رو تو ویندوز قبلی نصب کردم ، حالا تو یه ویندوز دیگه چطوری سیوهای ویندوز قبلی رو استفاده کنم؟؟؟
ممنون....
کسی راه حلی نداره؟؟؟؟؟

Mr.Pooya
13-11-2010, 23:08
کسی راه حلی نداره؟؟؟؟؟

سلام
فکر کنم باید پوشه Profiles که درون پوشه بازی هست را کپی کنید .

mohammad_twe
14-11-2010, 00:11
اقا من نفهمیدم از کجا این تنظیمات دسته رو ردیف کنم ؟!!!
هرجا میگردم نیست ! منظورم همین تنظیمات کیبورد هست

aha2012
14-11-2010, 00:21
اقا من نفهمیدم از کجا این تنظیمات دسته رو ردیف کنم ؟!!!
هرجا میگردم نیست ! منظورم همین تنظیمات کیبورد هست
برو جایی که بازیو ریختی بعد برو تو فولدر distro و بعدش هم یه آیکون هست به نام پدر:31:ببخشید اشتباه شد به نام garshaspconfig.بعد تنظیماتش تابلو هست دیگه کجاست.من خودم با جوی پد دارم بازی میکنم حالش بیشتره
البته من امولاتور دسته ی 360 رو ریختم تو فولدر گرشاسپ .میتونی امولاتورو از تاپیک مافیا 2 صفحه اول پیدا کنی.
من با امولاتور دسته ی 360 تا بحال این بازیهارو بازی کردم:medal of honor-garshasp-cod:black ops-gta EFLC-lost planet2-dirt 2

mehdy.z
14-11-2010, 01:30
گند بزنن رفتم مغازه گفت هنوز نیومده!!!
حالا تا وقتی MOH رو تموم کنم فرصت هست:27:

nimafire
15-11-2010, 19:42
سلام
دوستان در همین مرحله اول که از دی.ار میپریم پایین. من تا انتها میرم جایی که میرسم به این که همش دی.ار هست.باید چکار کنم؟
میپرم میمیره. نمیپرم میمیره

:دی

SIMON137
15-11-2010, 19:45
سلام
دوستان در همین مرحله اول که از دی.ار میپریم پایین. من تا انتها میرم جایی که میرسم به این که همش دی.ار هست.باید چکار کنم؟

احتمالا به آخرش نمیرسی می میری :دی سیستمت خرابه عوضش کن :دی

Mr.Pooya
15-11-2010, 19:47
سلام

سلام
معلومه اگر بپرید میمیره شما باید روی دیوار اینور اونور بروید و باید سریع هم عمل کنید چون وقتی به وسط راه می رسید نشون میده که دیوار از بالا میریزه اگه سریع نباشید میریزه رو سر گرشاسپ . اگر هم دستش از دیوار ول شد باید E را بزنید تا دوباره دیوار را بگیره.

M . Sayid
15-11-2010, 19:55
ماشاالله رگباری پست دادین !!!

این سوسول دشمنا رو با یه مربع سیاه می پوشونه چیکارش کنم ؟
برا غولا مشکلی نداره !!

sam_sali
16-11-2010, 00:22
سلام ،چند تا سوال دارم:
1-این بازی فقط رو یه سیستم نصب میشه؟
2- یک بار فقط نصب میشه یا مثلا اگه ویندوز عوض کنیم باز هم نصب میشه؟

Mr.Pooya
16-11-2010, 00:30
سلام ،چند تا سوال دارم:
1-این بازی فقط رو یه سیستم نصب میشه؟
2- یک بار فقط نصب میشه یا مثلا اگه ویندوز عوض کنیم باز هم نصب میشه؟

سلام
1- بله روی یک سیستم نصب میشه .

2- فکر نکنم روی یک سیستم اگر ویندوز عوض کنید مشکلی باشه

kortol
16-11-2010, 00:39
کسی از 360 های جایزه خبر نداره!!!!!!!!!!! کسی رو سراغ ندارید که برده باشند............تا حالا 10 تا قرعه کشی شده......... من فرستادم اما به همون نام و صندوق پستی و آدرس و هم فقط نوشتم تهران...........!!!!!!!! خالی بندی بود این 360 ها !!!!!!!!!!!1 برای بار دوم می خوام تمومش کنم......... کاشکی یه جایزه ای چیزی داشت که بعد از چند با تموم کردنش مثلا یه شمشیری لباسی چیزی آزاد بشه ..اینجوری برای چندمین بار بازی کردن لطفی نداره زیاد........

brain
16-11-2010, 10:43
- بله روی یک سیستم نصب میشه

اما من شنیدم که روی 2 یا 3 تا سیستم هم نصب شده !

The Rover
16-11-2010, 11:05
دقیقا! خبرش رو هم اولین بار آقای امید داد!

aha2012
16-11-2010, 13:15
سلام
1- بله روی یک سیستم نصب میشه .

2- فکر نکنم روی یک سیستم اگر ویندوز عوض کنید مشکلی باشه

دقیقا! خبرش رو هم اولین بار آقای امید داد!
دقیقا
بازی روی یک سیستم بینهایت بار نصب میشه
ولی رو سیستمهای مختلف فقط 3 بار امکان نصبش هست
این خبرو هم یکی از اعضای فن افزار شریف گفته و در ادامه ی صحبتش گفته که شرکت
لوح زرین نیکان اینو به اشتباه اعلام کرده
موفق باشیم:31:

ASM Gamer
16-11-2010, 18:10
یکی از مزخرفترین بازیهایی که تا حالا بازی کردم بود...
تنها نقطه مثبتش داستان بود و بس..
این بازی بقدری باگ داره که با همه علاقه ای که به صنعت بازی سازی تو کشور دارم و فقط به خاطر حمایتشون اونو خریدم بازم از کارم پشیمون شدم...
حیف پولی که دادم جای این بازی...
بعد از 4 سال امروز فردا کردن این رو نمی دادن و پروژه رو کنسل می کردن بهتر بود...

3Dmajid
16-11-2010, 19:33
میگن گیم اسپات این بازی رو نقد کرده و بهش 8.5 داده :18:
مگه میشه همچین چیزی ؟ :31:
من هنوز بازی رو نخریدم ... چه جوریه ؟!
یه کم ازش تعریف کنید :11:

MobinS
16-11-2010, 20:04
نه بابا ! دروغ گفتن! 9.6 داده بهش :دی اصلا توی لیست بازی ها نیست چه برسه نمره!
بازیش خوبه! آدم حال می کنه وقتی بالاخره یک بازی ایرانی خوب بازی کنه!

nimafire
16-11-2010, 20:07
سلام
معلومه اگر بپرید میمیره شما باید روی دیوار اینور اونور بروید و باید سریع هم عمل کنید چون وقتی به وسط راه می رسید نشون میده که دیوار از بالا میریزه اگه سریع نباشید میریزه رو سر گرشاسپ . اگر هم دستش از دیوار ول شد باید E را بزنید تا دوباره دیوار را بگیره.

خوب من باید تا اخر دیوار پایین برم ؟ بعد خودش میرسه به پایین ؟

rezadevilmaycry
16-11-2010, 20:08
سلام
من هیچوقت دیگه بازی ایرانی نمیخرم اولیش اینطوری بود چه برسه به بقیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستان من از ظهر هستش که سر این شماره سریالش هستم با اینکه موقع پاک کردن شماره خیلی احتیاط کردم اما شماره های من چندتاش مفهوم نیستش هرچی هم که به ذهنم رسید زدم ولی باز کار نکرد که نکرد
نزدیک 1000تومان هم به این سرویسشون اس دادم اما جواب نگرفتم 50 بار هم به پشتیبانیشون زنگ زدم ولی یا نمیگیرفت یا میگرفت هم اشغال بود
لطفا یکی کمک کنه تا من اینو بتونم اجرا کنم با اینکه خیلی دوست دارم صنعت بازی سازی ایران پیشرفت کنه و براهمینم رفتم نسخه ی ارجینالشو گرفتم و از دوستای دیگم نگرفتم کپیشو ولی این اعصابمو خورد کرده اگر کرکی چیزی براش اومده بهم بدین تا بتونم اجراش کنم اگر نیومده هم که از دوستانی که واردن میخوام اگر کرکشو دیدن برا ما قرار بدن

nimafire
17-11-2010, 12:41
دوستان عزیز که بازی کردن. این دکمه تعامل برای از بین بردن دشمنان چجوری کار میکنه؟
من هنگام تعامل دکمه e رو میزنم و مثلا 3 فلش به سمت راست نشون داده میشه و سریع d را میزنم برای جهت راست اما دشمنان منو شدیدا به زمین میزنن. من که نتونستم طریق کارشو یاد بگیرم

3Dmajid
17-11-2010, 15:14
ای بابا چرا اینقدر از بازی ایراد میگیرین
7 نفر بیشتر روش کار نکردن ... این همه زحمت کشیدن تا این بازی رو ساختن ...
توقع دارید یه هفته ای بشینن cod mw2 بسازن :13:

YAHYA-PRO
17-11-2010, 20:23
خداییش اینم شد انتشار بازی ؟!
این کد لامصب رو هر چی میزنم میگه اشتباس:41:
دو حالت بیشتر نداره یا من انگلیسی بلد نیستم یا انگلیسی اینا فرق میکنه :18:
این همه فونت درست حسابی آخه این چه فونتیه برای سریال استفاده کردن ؟

rezadevilmaycry
17-11-2010, 20:42
ای بابا چرا اینقدر از بازی ایراد میگیرین
7 نفر بیشتر روش کار نکردن ... این همه زحمت کشیدن تا این بازی رو ساختن ...
توقع دارید یه هفته ای بشینن cod mw2 بسازن
خوب وقتی ایراد داره آدم ایراد میگیره دیگه نمیتونه بگه نه مشکل نداره که
باید ایراد ها گفته بشه تا درست بشه و در آینده طبق مثال شما بشه cod mw2
مدرن وار فیر2 هم اول اینطوری نبود کلی ازش ایراد گرفته شده تا به جایگاه الانش رسیده حتی الان هم ازش ایرادایی گرفته میشه:46:

خداییش اینم شد انتشار بازی ؟!
این کد لامصب رو هر چی میزنم میگه اشتباس
دو حالت بیشتر نداره یا من انگلیسی بلد نیستم یا انگلیسی اینا فرق میکنه
این همه فونت درست حسابی آخه این چه فونتیه برای سریال استفاده کردن ؟
اره دوست من
منم همین مشکل رو داره هرکاری میکنم رمزمو میگه اشتباهه دوروزه هرچی کد به ذهنم رسید زدم ولی این کد رو قبول نمیکنه
وقتی این ایراد نیست پس چیه؟؟؟
پشتیبانیشونم که کشکه
خلاصه دوستان هرکس میتونه کرکش کنه یا کرک یا سریال یا کدی برا ما قرار بده تا ماهم بتونیم بازی رو بازی کنیم

3Dmajid
17-11-2010, 20:45
خوب وقتی ایراد داره آدم ایراد میگیره دیگه نمیتونه بگه نه مشکل نداره که
باید ایراد ها گفته بشه تا درست بشه و در آینده طبق مثال شما بشه cod mw2

ایراد گفتن و انتقاد کردن بازی که مشکلی نداره ... آخه بعضیا میزنن تو سر بازی ... میگن این چه بازیه من دیگه عمرا بازی ایرانی بخرم و اینجور چیزا، اگه بخوایم تو صنعت گیم سازی پیشرفت کنیم مهم ترین چیز اینه که ما هم بازیای ایرانی رو ساپورت کنیم :11: راستی این بازی فروش جهانی داره یا فقط تو ایرانه ؟ :46:

kortol
17-11-2010, 21:06
اگه بخوایم تو صنعت گیم سازی پیشرفت کنیم مهم ترین چیز اینه که ما هم بازیای ایرانی رو ساپورت کنیم :11: راستی این بازی فروش جهانی داره یا فقط تو ایرانه ؟ :46:

کسی خبر نداره فروش این بازی توی ایران چقدر بوده !!؟؟؟؟ به یک میلیون رسیده انشا الله........

M0hsen3D
17-11-2010, 21:14
من نسخه اوریجینال رو خریدم مشکلی هم تو اجرا نداشت...درکل خوب بود چون اول کارشون هست زیاد نباید انتظار داشت.
انشاالله موفق باشند.:20:

bushido
17-11-2010, 21:30
فکر نکنم با این وضعیت کپی رایت در ایران بتونن موفق باشن مگر اینکه فکری به حال بازی های خارجی بکنن
مثلا من prince رو با 1000 تومن گرفتم ولی این بازی رو باید دورو بر 8 هزار تومن پول مبارکو بدم در صورتی که prince قیمت اصلیش کمتر از 20000 تومن نیست
با این مشکلاتی که شما گفتید حاضر میشم این بازی رو بخرم؟ نه مگر اینکه پولم اضافی کرده باشه یا بخوام به اینها کمک کنم

M . Sayid
17-11-2010, 21:41
فکر نکنم با این وضعیت کپی رایت در ایران بتونن موفق باشن مگر اینکه فکری به حال بازی های خارجی بکنن
مثلا من prince رو با 1000 تومن گرفتم ولی این بازی رو باید دورو بر 8 هزار تومن پول مبارکو بدم در صورتی که prince قیمت اصلیش کمتر از 20000 تومن نیست
با این مشکلاتی که شما گفتید حاضر میشم این بازی رو بخرم؟ نه مگر اینکه پولم اضافی کرده باشه یا بخوام به اینها کمک کنم

8000 تومن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18:: 18::18::18::18::18::18::18::18::18:
چه خبره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من دی وی دی گرفتم + قابش + کارت قرع کشی + پوستر و کاتالوگ کلا توش بود = 3500 تومن
سی دی 3000 تومن ولی دیگه قاب نداشت !!

armin_punisher6
17-11-2010, 22:12
دوستم این بازی رو خرید و داشت بازی میکرد پیشش بودم و دیدم.
به نسبت ایران بازی خیلی خوبیه و باعث افتخاره.ولی بازی مسخره ای بود.حرکاتش خیلی تکراریه.
کسی لینک دانلود این بازیرو داره؟اصلا میشه اینو دانلود کرد؟

M0hsen3D
17-11-2010, 22:24
خوب دیگه این ماییم که باید حمایتشون کنیم تا بتونن به کارشون ادامه بدن...کپی رایت رو هم کم کم مجبور میشن امضا کنن.

---------- Post added at 12:24 AM ---------- Previous post was at 12:20 AM ----------

دوستم این بازی رو خرید و داشت بازی میکرد پیشش بودم و دیدم.
به نسبت ایران بازی خیلی خوبیه و باعث افتخاره.ولی بازی مسخره ای بود.حرکاتش خیلی تکراریه.
کسی لینک دانلود این بازیرو داره؟اصلا میشه اینو دانلود کرد؟
نه ,نمیشه حتما باید بخرین در ضمن یکبار نصب هم هست.

rezadevilmaycry
17-11-2010, 22:46
ایراد گفتن و انتقاد کردن بازی که مشکلی نداره ... آخه بعضیا میزنن تو سر بازی ... میگن این چه بازیه من دیگه عمرا بازی ایرانی بخرم و اینجور چیزا، اگه بخوایم تو صنعت گیم سازی پیشرفت کنیم مهم ترین چیز اینه که ما هم بازیای ایرانی رو ساپورت کنیم راستی این بازی فروش جهانی داره یا فقط تو ایرانه ؟

خوب منم این حرف رو گفتمو منظورتونو کاملا درک میکنم منم براهمین این بازیرو که دوستام داشتن خودم گرفتم و ازونا که خریده بودن نگرفتم و دوست دارم صنعت بازی ما پیشرفت کنه
ولی منظورم از نظر خوده ساخت بازی نبود و برای اولین بازی ها این بازیه خوبی هست حتی داشتن بسته بندی شکیل اونو زیباتر کرده ولی از نظر این سریال و کد گذاشتن و فعال سازی مشکل داره و در پشتیبانی هم ضعیفه من ازین نظر گفتم حتی تا الان نتونستم تماسی برقرار کنم باهاشون:31:
درضمن چه معنی داره نشه یک بازی رو رویه چندتا سیستم نصب کرد ما پول دادیم بازیرو خریدیم دیگه مال خودمونه شاید اصلا من دوتا یا 3تا سیستم داشته باشم اونوقت باید چیکار کنم برم یک نسخه دیگه برا هرکدوم از سیستم های خودم بگیرم؟؟؟!!!یکی برا لپ تاپم و یکی برا سیستمم ؟؟؟ اینطوری نمیشه که:13:

kortol
18-11-2010, 03:13
بابا بازیه اولشون بوده ..........خودشون همه کاراش رو کردند ( تیم اولیه 2 نفر بوده بعد شدن 7 نفر بعد شدن 18 نفر و آخر کار هم شدن 40 نفر همشون هم دیگه حالا حرفه ای شدن ) ............موتور این بازی که این همه قدرت نداشته .از اول باز نویسیش کردند. ( برای همین بعضی جاه کم می اورد ) ........

دارن برای نسخه بعدی هم آماده میشن.......توی سایتشون که بری اون سیمرغ رو جای گرشاسب گذاشتند.............ولی هنوز نسخه دوم خبری ازش بیرون نیومده............

با این چیزی که اینها ساختند و سرو صدایی که به پا کردند به علاوه استقبال خریداران و بازی کننده ها( من خودم پیش خرید کردم شد کلا با پول پست 5300 ) دارن برای نسخه دوم آماده میشن..........حمایت دولت و بنیاد رو هم که دارن.......

LiverBarca
18-11-2010, 03:38
بازی خوبیه،به سبک god of war هستش:31:...
ولی منکه وقتی بیشتر از نیم ساعت بازیش میکنم سر درد میگیرم و کلی قرص میخورم تا این سردرد درست بشه...
روی بازی هم نوشته در صورت دیدن علامی چون ترس و سکته و تشنج بلافاصله بازی رو قطع کرده و دنبال دکتر متخصص بگردین:31:،خودشون میدونن چی ساختن دیگه:31:به نظرم اگه کسی این بازی رو بیشتر از یه ساعت یه جا بازی کنه به هر سه علائم بالا دچار میشه:31: چون خیلی بازی اعصاب خورد کنی هستش:41:و خیلی هم ترسناک:31:....در کل برای شروع بد نبود:46:...

---------- Post added at 03:38 AM ---------- Previous post was at 03:36 AM ----------

در ضمن نامردا کاری کردن که بازی فقط روی یه pc نصب بشه:41:،دیگه ببینین اینا کی هستن:31:،به این میگن عدالت...

peyman_nn
18-11-2010, 09:47
خب اگر میفرمایید جالبه برای شروع بدک نیست
ما هم باید حمایت کنیم

mostafait
18-11-2010, 10:50
با سلام.

آیا این بازی فقط یکبار و بر روی یک کامپیوتر نصب میشود؟؟؟
از لحاظ امنیت کپی چگونه است؟

LiverBarca
18-11-2010, 12:49
من نگفتم که نباید حمایتش کنیم،من فقط نقات قوتش رو گفتم:31:...خیلی ترسناکه:31:...

M0hsen3D
18-11-2010, 13:41
بابا گجاش ترسناکه...پس اگه همین کسی که بعد از نیم ساعت سردرد و تشنج میگیره... اگه God Of War 3 رو بازی کنه بعد از نیم ساعت دیگه معلوم نیست چی به سرش میاد!:31:

kortol
18-11-2010, 14:17
با سلام.

آیا این بازی فقط یکبار و بر روی یک کامپیوتر نصب میشود؟؟؟
از لحاظ امنیت کپی چگونه است؟

بازی چون نسخه PC هستش گویا فقط روی یک کامپیوتر نصب میشه و شماره سریال سخت افزاری شما روبر میداره تا با اون شماره سریال جدیدی رو بده .............پس اگه ویندوز هم عوض کنید باز می تونید بازی رو نصب کنید و شماره سریال رو وارد کنید و بازی کنید........

کپی که راحت میشه اما کد هاش رو نمی تونی پیدا کنی..........کرکی هم در کار نیست.......هیچ گروه و یا شرکتی هم برای کرک کردنش اقدام نکرده....کلا بازی قیمتش 3500 هست دیگه کی میره کرک کنه و یا نسخه کرک شده رو بخره........

خب اگر میفرمایید جالبه برای شروع بدک نیست
ما هم باید حمایت کنیم

بله با حمایت ما پیشرفت خوبی داره برای صنعت بازی سازی ما حاصل میشه این اولین کار حرفه ای بوده که این شرکت با این کیفیت انجام داده...............

یه بازی جدید دیگه هم به نام میر مهنا داره ساخته میشه که گرافیک اون از این هم بالاتره ............

من توی نمایشگاه بازیها ی رایانه ای یه تریلر از یه بازی شوتر اول شخص ایرانی دیگه دیدم که گرافیک و تخریب پذیری خیلی بالایی داشت و گویا بچه ها کم کم دارن راه می افتند ............

فقط به حمایت ما نیاز دارن........

معلون نشد این بازی گرشاسب تا الان چقدر فروخته !!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

iload
18-11-2010, 14:34
اگه اویل بازی کنی چی میشی؟ بعدشم یه سر به اینجا بزنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

.:HAMED:.
18-11-2010, 16:46
منم امروز خريدمش به نظرم بازي خوبيه و كاملا به سبك خداي جنگ هستش و ghost rider

a.g g.a
18-11-2010, 17:13
سلام
نسخهX-BOXـش ساخته نشده؟
کی ساخته میشه؟

LiverBarca
18-11-2010, 18:06
بابا گجاش ترسناکه...پس اگه همین کسی که بعد از نیم ساعت سردرد و تشنج میگیره... اگه God Of War 3 رو بازی کنه بعد از نیم ساعت دیگه معلوم نیست چی به سرش میاد!:31:
دوست عزیز من به شوخی گفتم ترسناکه،من خودم بازیهایی مثل dead space و land of dead و...رو تموم کردم،من گفتم کسی نمیتونه بیشتر از یه ساعت بازی کنه چون گیم پلیش کند و اعصاب خورد کن هست و من خودم بعد از نیم ساعت بازی کردن سرگیجه میگرم....

---------- Post added at 06:06 PM ---------- Previous post was at 06:03 PM ----------

کلآ تموم بازیهای ایرونی اینجورین،اونقدر گیم پلشون ضعیف هست که اعصاب ادم رو به هم میریزه....

18-11-2010, 18:53
بچه ها چرا فيلماي بين دو مرحله برا من درست و حسابي نمياره ؟ مثله اينكه فيلماشم به كارت گرافيك قوي ربط داره

M0hsen3D
18-11-2010, 19:38
دوست عزیز من به شوخی گفتم ترسناکه،من خودم بازیهایی مثل dead space و land of dead و...رو تموم کردم،من گفتم کسی نمیتونه بیشتر از یه ساعت بازی کنه چون گیم پلیش کند و اعصاب خورد کن هست و من خودم بعد از نیم ساعت بازی کردن سرگیجه میگرم....

---------- Post added at 06:06 PM ---------- Previous post was at 06:03 PM ----------

کلآ تموم بازیهای ایرونی اینجورین،اونقدر گیم پلشون ضعیف هست که اعصاب ادم رو به هم میریزه....
آره از این نظر که میگین قبول دارم اعصاب خورد کنه,خودم هم شاید روزی 20 دقیقه هم بازیش نکنم,ولی بازی مثل Prince Of Persia 5 رو چند ساعت متوالی هم که بازی میکردم اعصاب آدمو خورد نمیکرد!

---------- Post added at 09:38 PM ---------- Previous post was at 09:35 PM ----------

بچه ها چرا فيلماي بين دو مرحله برا من درست و حسابي نمياره ؟ مثله اينكه فيلماشم به كارت گرافيك قوي ربط داره
نه اینجوری نیست , من با گرافیک Geforce 9400 1gig که COD MW2 رو راحت اجرا میکرد مشکل داره!

سلام
نسخهX-BOXـش ساخته نشده؟
کی ساخته میشه؟
نه ,قرار نیست ساخته بشه(البته فعلا)

LiverBarca
18-11-2010, 21:14
احسن،الان گرفتی چی شد،من خودم شاهزاده 5 رو یه روز از ساعت 10 شب تا 5 صبح نشستم و بازی کردم و روز بعد بعد از هم 4 ساعت بازی کردم و فینیش:31:.

Reza Azimy_RW
18-11-2010, 21:50
سلام دوستان

یه نقد کوتاه از بازی مینویسم که خداییش عادلانس !

بازی رو خریدم . شنیده بودم روی 2 تا کامپیوتر اجرا میشه ولی من که همیشه با امیدی لاغوز ( رفیقم ! ) بازی میگرفتیم این یکی رو هر کدوم یه نسخه خریدیم .
ظاهرا این طور که از فروشنده ها امار گرفتم خیلی هم فروش داره . فروشنده اصلا فکرش رو نمیکرده این تعداد بفروشه مثلا 20 نسخه اورده توی 5 روز تموم شده !
خلاصه مکانهای بازی عالی طراحی شده . فقط مشکل گرافیک داره . گرافیکش پایینه . وگرنه واقعا این صحنه های زیبا رو با گرافیک در حده پرنس جدیده بازی میکردی واقعا ادمو درگیر میکرد ! توی هیچ بازی این همه مناظر زیبا ( البته منظورم مناظر خوفناکه ) ندیده بودم . واقعا صحنه هایی که توی بقیه بازیهای هم سبک بعد از کلی بازی کردن یکی شو میدیدی توی این بازی پشت سر هم میبینی . البته منظورم طراحی مرحله هست . که حیف به این همه طراحی مرحله زیبا که پشت گرافیک بد مخفی شده .
صدا گذاری هم خوبه . فعلا هم تا اینجای بازی ( دومین سیو ) کم و کاستی در تعداد کمبوها و حرکات ندیدم .
باگ خواصی هم در بازی ندیدم به جز :
توی قول اول وقتی میرفتی پشتش یهو روش به طرف تو میشد ! بدون حرکت پا
بعضی جاها دست شخصیت اصلی بازی میره داخل پاش یا شمشیر خودش
بازی با اینکه گرافیک بالایی نداره ولی بسیار سنگینه و افت فریم داره . ولی خوشبختانه برای من زیر 25 فریم نمیومد ! سیستمم هم ذکر میکنم تا دوستانی که بازی رو نگرفتن بدونن چقدر بازی سنگینه و میکشه سیستمشون یا نه :
RAM : 2GB
CPU : E5200
VGA : ATI 5600

Mehran Gamer
18-11-2010, 22:25
خوشحال شدم ایرانی ها هم توانستن یه بازی مثل خدای جنگ بسازن ... آفرین ...

matrix_3s
18-11-2010, 22:28
کپی که راحت میشه اما کد هاش رو نمی تونی پیدا کنی..........کرکی هم در کار نیست.......هیچ گروه و یا شرکتی هم برای کرک کردنش اقدام نکرده....کلا بازی قیمتش 3500 هست دیگه کی میره کرک کنه و یا نسخه کرک شده رو بخره........قیمت پشت جلدش که 3000 تومنه......................!!!!

بازی رو خریدم . شنیده بودم روی 2 تا کامپیوتر اجرا میشه ولی من که همیشه با امیدی لاغوز ( رفیقم ! ) بازی میگرفتیم این یکی رو هر کدوم یه نسخه خریدیم .
ظاهرا این طور که از فروشنده ها امار گرفتم خیلی هم فروش داره . فروشنده اصلا فکرش رو نمیکرده این تعداد بفروشه مثلا 20 نسخه اورده توی 5 روز تموم شده !
خلاصه مکانهای بازی عالی طراحی شده . فقط مشکل گرافیک داره . گرافیکش پایینه . وگرنه واقعا این صحنه های زیبا رو با گرافیک در حده پرنس جدیده بازی میکردی واقعا ادمو درگیر میکرد ! توی هیچ بازی این همه مناظر زیبا ( البته م

دوست عزیز فروشنده ی محل زندگی ما هم همینو میگفت ........
میگفت 60 تا اورد و همشو فروخت و میگفت تا حالا هیچ بازی رو اینقدر نفروخته
بسیار تعجب آور که آدمایی که به بازی پول نمیدادن رفتن و این بازیو گرفتن.....

kortol
18-11-2010, 23:15
قیمت پشت جلدش که 3000 تومنه......................!!!!

نسخه های CD که فکر کنم یه پک کاغدی دارن 3000 تومن هستن ..من DVD گرفتم ( پیش خریدی ها ) که پکش مثل بازی های 360 می مونه ..الان هم که پشت پک رو باز نگاه کردم:31: زده 3500............

Reza Azimy_RW
18-11-2010, 23:16
راستی 2 تا سوتی هم از بازی گرفتم ::21:
1 - توی منوی اصلی که هستی روی خروج که کلیک میکنی ازت سوال میکنه بازگشت به منوی اصلی یا خروج به سیستم عامل !
2 - توی بخش سازنده ها اخر اینکه سازنده ها رو معرفی میکنه به جای اینکه بنویسه روابط عمومی مینویسه روباط عمومی !

اخه قلط املایی توی بازی به این بزرگی ؟ :13:

molaali
19-11-2010, 09:41
کلاً بازی خوبی بود. ولی خودمم نمی دونم چرا از این بازی زیاد لذت نبردم.

Mehran Gamer
19-11-2010, 19:17
کلاً بازی خوبی بود. ولی خودمم نمی دونم چرا از این بازی زیاد لذت نبردم.

چون بازی ایرانیه ... میدونی که فعلا ایران زیاد موتور بازی سازیش قوی نیست ... ( در حال پیشرفت ) :20:

armin_punisher6
19-11-2010, 23:37
راستی 2 تا سوتی هم از بازی گرفتم ::21:
1 - توی منوی اصلی که هستی روی خروج که کلیک میکنی ازت سوال میکنه بازگشت به منوی اصلی یا خروج به سیستم عامل !
2 - توی بخش سازنده ها اخر اینکه سازنده ها رو معرفی میکنه به جای اینکه بنویسه روابط عمومی مینویسه روباط عمومی !

اخه قلط املایی توی بازی به این بزرگی ؟ :13:
شما که خودت بیشتر سوتی میدی.قلط نه و غلط :31:

Reza Azimy_RW
20-11-2010, 22:06
شما که خودت بیشتر سوتی میدی.قلط نه و غلط
صدا شو در نمیاوردی ! غلط رو قلط نوشتن قلت نیست !

===
پسر عجب بازییه ! باور نمیکنید حدود دو سال بود یه بازی بازی نکرده بودم اینقدر برم تو فازش که هی دلم بخواد برم بشینم بازی کنم ! پیش خودتون الان میگین این بازی ندیدس ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی خوب همه بازیها رو تک تکش رو بازی کردم یکیشون اینقدر حال نداد ! نمیدونم شایدم به خاطر اینه که داستانشو قشنگ میفهمم .

loomina
20-11-2010, 22:41
صدا شو در نمیاوردی ! غلط رو قلط نوشتن قلت نیست !

===
پسر عجب بازییه ! باور نمیکنید حدود دو سال بود یه بازی بازی نکرده بودم اینقدر برم تو فازش که هی دلم بخواد برم بشینم بازی کنم ! پیش خودتون الان میگین این بازی ندیدس ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی خوب همه بازیها رو تک تکش رو بازی کردم یکیشون اینقدر حال نداد ! نمیدونم شایدم به خاطر اینه که داستانشو قشنگ میفهمم .

یکی از مزیت ( درست نوشتم؟ :31: ) هایی که این بازی نسبت به بازی های دیگه داره اینه که میشه داستان بازی رو فهمید
شما اگر بازی های خارجی رو هم یه شرکت درست حسابی پیدا شه بودجه در ااختیارش قرار بگیره دوبله کنه واقعا کمک میکنه.
چون همه انگلیسیشون فول نیست به هر حال.

roham_06
21-11-2010, 07:48
سلام.
آيا واسه كنسول هم مياد؟
اگه نه چه سيستمي ميخواد؟؟
مرسي

Hamid..God
21-11-2010, 08:32
من میخوام ولی گیر نیاوردم یکی یه آدرس بده دورو بره صادقیه و ستارخان یا طرفای بازار رضا و ایرانیان تو ولی عصر
ممنون

TCG
21-11-2010, 16:05
پایه ی حمایت از برنامه نویسای گلمون هستیم. اما من باید روی 25 تا سیستم نصبش کنم! یعنی باید برم 24 تا دیگه بخرم؟!

---------- Post added at 04:05 PM ---------- Previous post was at 04:03 PM ----------

من میخوام ولی گیر نیاوردم یکی یه آدرس بده دورو بره صادقیه و ستارخان یا طرفای بازار رضا و ایرانیان تو ولی عصر
ممنون

masoudtr
21-11-2010, 18:03
پایه ی حمایت از برنامه نویسای گلمون هستیم. اما من باید روی 25 تا سیستم نصبش کنم! یعنی باید برم 24 تا دیگه بخرم؟!

---------- Post added at 04:05 PM ---------- Previous post was at 04:03 PM ----------

– چرا بازی فقط یک بار قابل نصب است؟ جواب: بازی گرشاسپ بر روی یک دستگاه محدودیت تعداد نصب ندارد و روی دستگاههای مختلف تا ۳ (سه) بار قابل نصب است. در کارت به اشتباه این مورد نوشته شده است.
راهنمای بازی

TCG
22-11-2010, 12:26
– چرا بازی فقط یک بار قابل نصب است؟ جواب: بازی گرشاسپ بر روی یک دستگاه محدودیت تعداد نصب ندارد و روی دستگاههای مختلف تا ۳ (سه) بار قابل نصب است. در کارت به اشتباه این مورد نوشته شده است.
راهنمای بازی

بازم باید برم 8 تا نسخه بخرم واسه گیم نت. بابا چرا شرکتای ایرانی هوای ما گیم نتی ها رو ندارن؟

mehdy.z
22-11-2010, 20:18
خوب دیروز رفتیم black ops و nfs HP رو بگیریم دیدیم چشم ما روشن بالاخره گرشاسب هم تشریف آوردن بدون تامل هر سه تاش رو گرفتم و جیب مبارک رو به شپش توش واگذار کردم تا حالا حالاها با فضای وسیع درونش حال کنه:31::31:
اول بگم برای ماها که به عمرمون رنگ بازی اصل رو هم ندیده بودیم اینجور پکیجی واقعا جالب بود,بسته بندی شیک و بروشور و چند تا چیز دیگه که به نظر من همون بسته بندیش حداثل 2 تومن می ارزید:46:
ولی در مورد بازی هم باید بگم خوب من انتظار نداشتم وقتی بازی رو نصب کردم بشینم GOW یا darksiders بازی کنم به خاطر همین انتظاراتم رو یه کم از بازی آوردم پایین و رفتن توش در اصل باید بگم که منو بندی و کلا فضای داخلی بازی خوبه و میشه گفت حداقل در حد و حدود بازیهای کنونی هست و گیمر رو تا حدی راضی میکنه....
اما خود بازی:
گرافیک...خوب این بخشیه که یک گیمر معمولا بیشترین توجه رو بهش داره(لااقل خود من) به نظر شخص بنده درسته که این بازی گرافیک خیلی توپی نداره و تقریبا از این لحاظ یه چیزی ما بین بازیهای نسل جدید و قدیم هست ولی هرگز این رو هم نباید فراموش کرد این یک بازی ایرانی با یک انجین کاملا ایرانی هست و نه تنها سازنده های اون بلکه صنعت بازی ایران اولین تجربه_ی حرفه ای خودشون رو محک میزنند و همچنین بوجه_ی این بازی یک صدم بازیهایی نظیر GOW و تیم سازنده اون یک دهم بازیهایی نظیر AS هم نیست!!,که اگه این المانها رو در نظر بگیرید متوجه میشید که گرافیک بازی خیلی هم قابل قبول هست و من یکی که همچین بدم نیومد:20:
گیم پلی...البته تا اینجا من خیلی از بازی رو نرفتم ولی اگه یه کم از حرکات مصنوعی گرشاسب بگذریم همچین بدک هم نیست و میشه به عنوان یک بازی اکشن ادونچر تقریبا خوب روش حساب باز کرد حالا اون رو یابد یه کم بیشتر برم تا بهتر بشه نظر داد...
صدا گذاری....خوی یکی از بهترین قسمتهای بازی برای ما ایرانی ها لااقل همین قسمتش هست....یک بازی با صدای کاملا فارسی و موسیقی تقریبا سننتی-مدرن ایرانی که وقتی آدم توی بازی هست کاملا حس اینکه یک بازی ایرانی رو داره انجام میده به آدم القاء میکنه البته از این هم نمیشه گذشت که روی صداهای محیط و اطراف بیشتر میشد کار کرد چون در طول بازی کمرنگ القاء شده ولی بازم اگه همون حرفهای قبل من رو در نظر بگیرید از اون هم راضی خواهید بود. :8:
در کل...خلاصه من یکی که این بازی رو لااقل برای حمایت از صنعت بازی مملکتمون به همه پیشنهاد میکنم و میگم اگه این رو به عنوان یک بازی ایرانی بگیرید لااقل پشیمون نمیشید و اگه این صنعت به جایی رسید میتونید خوشحال باشید که شما هم سهمی توش داشتید و اگر هم سازنده های این صنعت قدر ندونستند و از این حمایت ما سوء استفاده کردند لااقل عذاب وجدان نمیگیرید:20:
موفق باشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aha2012
22-11-2010, 20:45
ولی فکر نکنم موتور بازی کاملا ایرانی باشه

mehdy.z
22-11-2010, 21:39
ولی فکر نکنم موتور بازی کاملا ایرانی باشه
نمیدونم gear of wars نیست که بشه 200 صفحه در مورد موتورش توی نت اطلاعات کسب کرد:31:
ولی اینو رو حساب حرفی زدم که خودش سازنده ها توی برنامه صفر و یک گفته بودند:20:

Reza Azimy_RW
22-11-2010, 22:16
موتورش یه موتوره اوپن سورسه ( یعنی میشه موتوره ویرایش کرد ) که ارتقاش دادن . در حقیقت موتور خارجیه که ایرانیا ویرایشش کردن .

اینم سایت اصلی موتور و اطلاعات بیشتر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3d.org

3Dmajid
24-11-2010, 14:05
منم امروز بازی رو خریدم :20:
خیلی بازی جالب و قشنگیه :11: ... خداییش بسته بندیش بیشتر از 3000 تومان می ارزه :31:
فعلا تنها عیبی که داره دوربینشه ... آدم یه کم بازی کنه سرگیجه میگیره :20:
اگه یه دوربین سوم شخص باحال واسش درست میکردن بهتر بود :46:
راستی اون صحنه های بین بازی که میاد اونام ایرانیا ساختن ؟ :18:

Reza Azimy_RW
24-11-2010, 14:16
راستی اون صحنه های بین بازی که میاد اونام ایرانیا ساختن ؟

اره دیگه ! کلهم اجمعین ایرانیا ساختن ! کف کردی اون صحنه ها رو دیدی که ایرانیا ساختن نه ؟!

malkemid
24-11-2010, 15:52
آقا قرعه کشی این ایکس باکس ها کیه؟

3Dmajid
24-11-2010, 19:01
اره دیگه ! کلهم اجمعین ایرانیا ساختن ! کف کردی اون صحنه ها رو دیدی که ایرانیا ساختن نه ؟!

آره خب :31:
اگه اینجور باشه که دمشون گرم :20:
راستی بازی چرا سیو نمیشه ؟ :5:

aha2012
24-11-2010, 19:06
آره خب :31:
اگه اینجور باشه که دمشون گرم :20:
راستی بازی چرا سیو نمیشه ؟ :5:
سُیو داره.تو محیط اگه دقت کرده باشی یه دایره ی تیغ تیغیه زرد رنگه که باید بری جولوش و E و بزنی تا save بشه:20:

24-11-2010, 22:04
ها بيخودي دلتونو واسه ايكس باكس خوش نكنين ماله خودمه :5::31:
ميگم اگه چنتا باگ نبودا الان من نميتونستم بازي رو تموم كنم
اون يارو ديو گنده هست تو ساحل، نميدونم چي شد يهويي مرد و مرحله مثله اينكه پريد جلو:خخخ
از ديوارا كه با چاقور سر ميخوردم دستت كنده ميشد اما هي e رو ميزدم دستاش حالت گرفتن و ول كردن ميگرفت و ميرسيد به ته
خيلي جالب بود:خخخ

masoudtr
25-11-2010, 00:23
منم امروز بازی رو خریدم :20:
خیلی بازی جالب و قشنگیه :11: ... خداییش بسته بندیش بیشتر از 3000 تومان می ارزه :31:
فعلا تنها عیبی که داره دوربینشه ... آدم یه کم بازی کنه سرگیجه میگیره :20:
اگه یه دوربین سوم شخص باحال واسش درست میکردن بهتر بود :46:
راستی اون صحنه های بین بازی که میاد اونام ایرانیا ساختن ؟ :18:
اگه بسته بندی اصلیش که قرار بود بیاد را میدیدی چی میگفتی

mahdibozorg
25-11-2010, 10:30
دوستان من DVD بازی رو از دوستم گرفتم با سریال نامبر اما چون 3 بار روی دستگاههای مختلف نصب شده تو سایت میگه

سریال منقضی شده یکی از دوستان که بازی رو داره لطف کنه سریال بازی رو برام پیغام خصوصی بذاره لطفا نگین برای حمایت از

سازنده برو بازی رو بخر ممنون میشم لطف کنید همین یک دفعه رو :31:

3Dmajid
25-11-2010, 11:00
دوستان من DVD بازی رو از دوستم گرفتم با سریال نامبر اما چون 3 بار روی دستگاههای مختلف نصب شده تو سایت میگه

سریال منقضی شده یکی از دوستان که بازی رو داره لطف کنه سریال بازی رو برام پیغام خصوصی بذاره لطفا نگین برای حمایت از

این اسمش لطف کردن نیست خیانته :13:
حالا خوبه قیمتش 3.500 بیشتر نیست :13:

M0hsen3D
25-11-2010, 11:21

اگه الان حاظر نیستیم 3000 تمون یه بازی رو بخریم دو روز دیگه که قانون کپی رایت بیاد باید لینوکس نصب کنیم با بازی های مزخرفش حال کنیم:31:

2lombe
26-11-2010, 09:43
سلام!

من می خواهم ویندوزم را پاک کنم ولی نمیدونم که سیو هایش کجاست لطفه کمک کنید.

SNOW PATROL
26-11-2010, 09:47
اگه الان حاظر نیستیم 3000 تمون یه بازی رو بخریم دو روز دیگه که قانون کپی رایت بیاد باید لینوکس نصب کنیم با بازی های مزخرفش حال کنیم:31:

دوست عزیز فقط من یه چیزی رو میدونم که تا صد سال دیگه هم قانون کپی رایت تو ایران اجرا نمیشه

M0hsen3D
26-11-2010, 10:00
دوست عزیز فقط من یه چیزی رو میدونم که تا صد سال دیگه هم قانون کپی رایت تو ایران اجرا نمیشه
دوست عزیز میشه بگین تا صد سال اینده دیگه چه اتفاقاتی رخ میده؟...:27:
کپی رایت زودتر از اونچه که فکرشو میکنی میاد...

Mr.Pooya
26-11-2010, 12:50
سلام!

من می خواهم ویندوزم را پاک کنم ولی نمیدونم که سیو هایش کجاست لطفه کمک کنید.

سلام
تو پوشه بازی یک فلدر Profile هست که داخلش Save ها قرار دارند اون رو کپی کنید .

26-11-2010, 13:24
دوست عزیز فقط من یه چیزی رو میدونم که تا صد سال دیگه هم قانون کپی رایت تو ایران اجرا نمیشهايشون نظرات خيلي خوبي ارائه ميدن.قبلا هم تو يه تاپيكي كه پاك شد از اين سوتي ها بود
بيخيال

---------------
بچه ها كد هاي اين بازي هنوز معرفي نشده؟

Layken
27-11-2010, 00:03
خب بالاخره رفتیم و این بازی رو خریدیم...
بعد کلی مکافات نسب....
چی بگم..اخه.....فقط از دید یک بازی ایرانی...باید گفت در میان همه بازی ها تا به حال عالیه.
ضربات ..کمبو..این نوع شمشیرش هم دوست دارم.دشمنان خوب از زمین میان بیرون.
پریدنش کمی مشکله...
در کل دمشون گرم باز با این امکانات چیز باحالیه...

masoudtr
27-11-2010, 00:19
سلام بچه ها بی توجه به ایرانی بودنش اگه بخواهید به گرافیکش نمره بدید چند میدید؟
قبلا کاربر های فعال بازی وقتی این بازی را میکردن یک ریوی و نظر خودشون + تعدادی عکس میگذاشتن دیگه الان مثل اینکه همه گرفتارن

mehdy.z
27-11-2010, 00:53
سلام بچه ها بی توجه به ایرانی بودنش اگه بخواهید به گرافیکش نمره بدید چند میدید؟
گرافیک بازی اگه بخوای با توجه به ایرانی بودن بهش نمره بدی من که حدود 8.5-8 میدم.....شاید به نظر بعضی یه کم زیاد بیاد ولی اگه بخوای فاکتورهایی رو که قبلا گفتم در نظر بگیری بله نمره منطقی هست:20:
البته اول بازی شاید خیلی به چشم نیاد ولی وقتی یه کم از بازی رو رفتید و دیدید با اینکه یه بازی کاملا نو پا هست ولی براش محیطهای تقریبا متنوعی در نظر گرفتند میتونه شما رو هم تا حدودی با من هم عقیده کنه:46:

amin 2010
27-11-2010, 15:49
مهدی تو هم شدی GS !!دی: بابا اگه نسبت به بازس ایرانی نمره بدیم که بی شک 10 هستش !! کافیه با بازی هایی مثله نادر و ... مقایسه بشه .
در سطح جهانی این بازی از بعضی بازی های خارجیم بهتره ! نمونش ی بازی با اسمه Brave !! (یا شبیه این !) گرافیک بازی می تونه راحت نمره 3 یا 4 رو بگیره !!
+
یه چیز جالب !!
این پست پایینی پاک نشد بعدا پست من پاک شد قضیش چیه !دی: خوب من به لحن ایشون خرده گرفتم کار اشتباهی کردم ؟؟

ای ... تو هر چی بازی ایرانی با سازنده هاش
+
شهاب دوست دارم کار تو بوده باشه !!!دی:

27-11-2010, 16:26
پست من ويرايش شده اما من خبر ندارمممممم
بلخره من متوجه نشدم اين فيلمايي كه تو وسط بازي داره چرا سنگين اجرا ميشن
آخه فيلمو چه به گرافيك بالا؟

Layken
27-11-2010, 16:34
دوستان توصیه میکنم FUll اسکرین بازی نکنن خیلی اوضاع گرافیک خراب میشه...

خب ربط داره....گرافیک باید پردازش بکنه تا پخش کند..دی.
کلا بازی افت فریم هم داره این باعث میشه نتونه به خوبی نشون بده.

Mr.Pooya
27-11-2010, 16:57
سلام
به نظرم یکی از بزرگترین مشکلات بازی گرشاسپ اینه که هنوز پچ رسمی براش نیمده !! بازی های خارجی حتی اگر مشکلات بزرگی داشته باشند شرکت سازنده سریع براش پچ میسازه ولی گرشاسپ با اینکه باگ زیاد داشته هنوز پچی نداره . البته ایران هنوز اول راهه. مثلاً همین NFS Hot Pursuit تازه اومده تو بازار ولی اولین پچ بازی عرضه شده.

mehdy.z
27-11-2010, 19:14
پست من ويرايش شده اما من خبر ندارمممممم
عزیز الان توی اکثر بازیهای روز دنیا برای حذف loading در طول بازی خیلی از لودینگ و پردازشها معمولا در cutscenes های بازی انجام میشه به خاطر همین اگه CPU یا حتی رم شما کمی ضعیف باشه(مخصوصا تک هسته ای که نتونه در یک آن دو تا پردازش رو به طور همزمان انجام بده)شما در cutscenes بازی دچار افت فریم میشی!!
البته به قول حامد جان موتور این بازی هم کلا ضعیفه و بیشتر افت فریمها در طول بازی به ضعیف بودن اون برمیگرده مخصوصا افت فریمهایی که معمولا در محیطهای وسیع پیش میاد که نشون میده Engine بازی توانایی های محدودی برای پردازش داره....

مهدی تو هم شدی GS !!دی: بابا اگه نسبت به بازس ایرانی نمره بدیم که بی شک 10 هستش !! کافیه با بازی هایی مثله نادر و ... مقایسه بشه .
در سطح جهانی این بازی از بعضی بازی های خارجیم بهتره ! نمونش ی بازی با اسمه Brave !! (یا شبیه این !) گرافیک بازی می تونه راحت نمره 3 یا 4 رو بگیره !!شدیدا تائید میشه....الله اکبر:31::31:

Spiffy
28-11-2010, 23:31
بچه ها اين كارت قرعه رو بايد به كدوم آدرس بفرستيم آخه
فقط نوشته يه صندوق پستي و نام فلان
اصلا من به كدوم آدرس بفرستم اين كارتو؟

behrad66
29-11-2010, 00:31
بچه ها اين كارت قرعه رو بايد به كدوم آدرس بفرستيم آخه
فقط نوشته يه صندوق پستي و نام فلان
اصلا من به كدوم آدرس بفرستم اين كارتو؟
من که ندیدم کارت قرعه کشی رو ولی اگه میگی روش صندوق پستی رو نوشته دیگه به آدرس نیازی نیست... همون صندوق پستی رو بنویسی کفایت میکنه. :46:

Spiffy
29-11-2010, 06:14
كسي كه تو شهرستانه چطور؟
اونم بايد بنويسه مثلا تهران-صندوق پستي فلان به نام فلان؟

pedram_sad
29-11-2010, 11:20
مگه هنوز ميشه كارت رو فرستاد ؟
مهلت نداره ؟

راستي اين بقيه 90 نفر برندگان قرعه كشي رو اعلام نميكنن ؟
فقط 12 تا رو اعلام كردن تو سايت ديگه بي خيال شدن
با اين سرعت فكر كنم چند ماه طول بكشه همه 100 نفر اعلام شن

behrad66
29-11-2010, 11:45
كسي كه تو شهرستانه چطور؟
اونم بايد بنويسه مثلا تهران-صندوق پستي فلان به نام فلان؟
آره دوست خوبم. صندوق پستی تو هر شهر مخصوص خودشه.

گیرنده:
تهران - صندوق پستی: ...
آقای ...

همین :20:

p30worldapm
30-11-2010, 14:16
چرا سایتش باز نمی شه؟
قرعه کشی تا کی هست؟ یعنی تا کی می شه پست کرد؟

آریا ایرانی
30-11-2010, 15:27
من بازی رو خریدم. بازی Patch داره؟

Mr.Pooya
30-11-2010, 15:48
من بازی رو خریدم. بازی Patch داره؟

سلام
نه خیر پچ نداره معلوم نیست پچ براش بیاد یا نیاد هنوز خبری نشده.

آریا ایرانی
30-11-2010, 16:13
سلام
نه خیر پچ نداره معلوم نیست پچ براش بیاد یا نیاد هنوز خبری نشده.
باید براش Patch بیاد.
بازی حالت گیر گیر داره. دستگاه من خیلی قویی و خوبه. معلومه ایراد نرم افزاریه
پرشش م خیلی کمه.

Mr.Pooya
30-11-2010, 16:17
باید براش Patch بیاد.
بازی حالت گیر گیر داره. دستگاه من خیلی قویی و خوبه. معلومه ایراد نرم افزاریه
پرشش م خیلی کمه.

در حالت معمولی نه برای من لگ نداشت ولی چرا موقع های جنگ لگ دار میشد. پرشش خوبه دیگه نمیشه مثل جومونگ بپره:31:

آریا ایرانی
01-12-2010, 01:32
در حالت معمولی نه برای من لگ نداشت ولی چرا موقع های جنگ لگ دار میشد. پرشش خوبه دیگه نمیشه مثل جومونگ بپره:31:
بابا تو پرنس راحت می پره!
ولی این بابا رو دو تا آجر قش می کنه!
خوب او عددش رو به جای 2 می دادن 10 تا خوب بپره. مردن نداشت.
فعلا که بایگانیه چون پرنس و چند تا بازی دیگه دارم که جذاب ترن :46:

Mr.Pooya
01-12-2010, 01:36
بابا تو پرنس راحت می پره!
ولی این بابا رو دو تا آجر قش می کنه!
خوب او عددش رو به جای 2 می دادن 10 تا خوب بپره. مردن نداشت.
فعلا که بایگانیه چون پرنس و چند تا بازی دیگه دارم که جذاب ترن :46:

خب برادرمون قشی تشریف دارند :31:

خوب اینطوری کردن که سخت تر باشه . به نظرم بازی خیلی خوبیه ارزش بازی کردن رو داره چند تا از دوستان همین انجمن 2-3 بار تمومش کردند.

p30worldapm
01-12-2010, 10:18
چرا سایتش باز نمی شه؟
قرعه کشی تا کی هست؟ یعنی تا کی می شه پست کرد؟
کسی می دونه؟

Mr.Pooya
01-12-2010, 12:01
کسی می دونه؟

سایت چی ؟؟ گرشاسپ یا لوح زرین ؟؟ سایت گرشاسپ برای من هم باز نمیشه الان تست کردم.

قرعه کشی هنوز ادامه داره چون تا حالا 12 تا قرعه کشی کردن از 100 تا.

mehdy.z
06-12-2010, 01:33
خوب ما هم به سلامتی این بازی رو تموم کردیم در کل بازی خوبی بود, بسی لذت بردیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من یکی که به عنوان یک بازی ایرانی بهش نمره عالی رو میدم و امیدورم این راهی که شروع شده همچنان ادامه داشته باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aramesh_61
08-12-2010, 16:24
سلام، دوستان این بازی ارزش خریدن داره؟!!!! من از پرنس خوشم میاد ولی گرافیک هم واسم مهمه، به نظرتون بخرمش یا نه؟

ali_metal_357
09-12-2010, 12:18
بازیم اینقده بی خود

یه دمو اخرش نداشت ................

Alex Fera
09-12-2010, 13:22
داش علی،به علی،بعده علی یه مرده اونم تو
گناه دارن بابا بازیشون بد نیست نباید که انتظار pop ازشون داشت یا مثلا بتونن حرکتای ازیو رو شبیه سازی کنن
ایرانه دیگه.........

---------- Post added at 01:22 PM ---------- Previous post was at 01:18 PM ----------

سایت گرشاسپ برای من هم باز نمیشه الان تست کردم.
سایت گرشاسپ برای من هم باز نمیشه الان تست کردم.

ماله ما که باز شد

Mr.Pooya
09-12-2010, 16:21
داش علی،به علی،بعده علی یه مرده اونم تو
گناه دارن بابا بازیشون بد نیست نباید که انتظار pop ازشون داشت یا مثلا بتونن حرکتای ازیو رو شبیه سازی کنن
ایرانه دیگه.........

---------- Post added at 01:22 PM ---------- Previous post was at 01:18 PM ----------

ماله ما که باز شد

سلام
بله الان درست شده شما تاریخ پست رو نگاه کن اون موقع باز نمیشد الان که درست شده:11:

2lombe
09-12-2010, 17:19
درخواست سیو مرحله ای که می بایست از تیغ هایی که بر روی دیوار هستند و ما باید از انجا رد شویم می خواستم لطفا هر کی داره بده خیلی فوری؟

3Dmajid
12-12-2010, 23:05
واقعا بهترین بازی ایرانیه ... :40:
تنها چیزی که کم داره یه دوربین خوب سوم شخصه ... واقعا حیف شد کاشکی سوم شخص بود :41:

Angel Of Darkness
13-12-2010, 00:19
سلام اینجا یکی ادعا کرده بازی رو کرک کرده و
کرکرو 500
و سورس کرکرو 2000 تومن میفروشه :

Layken
13-12-2010, 00:31
عجب بیکار بوده..........
کل بازی 5 تومن هستش....
چه کاریه 2 تومن بدیم....واسه خریدش....

mehdy.z
13-12-2010, 00:40
عجب بیکار بوده..........
کل بازی 5 تومن هستش....
حامد به تو هم که قالب کردن:31:بازی در اصل 3500 بیشتر نیست...
ولی این طرف هم به نظر من داره بدترین خیانت رو به صنعت مملکتش میکنه!!
حالا اگه مثل این کمپانیهای خارجی 10 برابر هزینه تولید بازی براشون داشت مهم نبود ولی توی همین وضعیت هم ممکنه از نظر اقتصادی درست جواب نده چه برسه به اینکه کرک شه:13:

Layken
13-12-2010, 00:48
حامد به تو هم که قالب کردن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بازی در اصل 3500 بیشتر نیست...
ولی این طرف هم به نظر من داره بدترین خیانت رو به صنعت مملکتش میکنه!!
حالا اگه مثل این کمپانیهای خارجی 10 برابر هزینه تولید بازی براشون داشت مهم نبود ولی توی همین وضعیت هم ممکنه از نظر اقتصادی درست جواب نده چه برسه به اینکه کرک شه
ای بابا ملت واسه من تو بازیهای ps3 تو فکر می مونن چطور ارزون میخرم...
اونوقت میان اینو واسم قالب میکنن.....به هر حال کمکی کرده باشیم به اهل گیم کشور...
خدا کند که این سرمایشون برگرده بهره پیش کش...

Angel Of Darkness
13-12-2010, 11:54
دوستان به نظر من بدترین کارو رو این بازی کردن
منظورم 1 بار نصبش هست
اگه ویندوز پرید چی ؟
اگه خاستین 2 سال بعد برای خاطه هم که شده یه مرحلشو برین چی ؟
مشکا 3.500 نیست
مشکل محدودیت احمقانشه

masoudtr
13-12-2010, 13:12
دوستان به نظر من بدترین کارو رو این بازی کردن
منظورم 1 بار نصبش هست
اگه ویندوز پرید چی ؟
اگه خاستین 2 سال بعد برای خاطه هم که شده یه مرحلشو برین چی ؟
مشکا 3.500 نیست
مشکل محدودیت احمقانشه
این بازی را رو سه سیستم مختلف و تا هزار بار رو یک سیستم میتونی نصب کنی مشکلت چیه؟

Mr.Pooya
13-12-2010, 15:13
سلام
یک نکته جالب الان که رفتم تو سایت فروشگاه لوح زرین و کد پیگیری رو وارد کردم وضعیت سفارش رو زده انصرافی دلیل انصراف رو هم زده N !!:18::18: با اینکه همون روزی که عرضه رسمی شد بازی رو برای من آوردند.

matrix_3s
13-12-2010, 15:54
حامد به تو هم که قالب کردن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بازی در اصل 3500 بیشتر نیست...
به خودت هم 500 تومن بیشتر قالب کردن ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قیمت اصلی که 3000 تومن هستش

ali_disslove
13-12-2010, 19:09
فکر کنم یه کم جلوتر بریم میگند بازی رو میدند یه ماچم روش میدند

قیمت پشت جلدش که زده 3500(بدون دستکاری)

M . Sayid
13-12-2010, 20:05
به خودت هم 500 تومن بیشتر قالب کردن ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سی دی 3000
دی وی دی 3500
بسته بندی دی وی دی بهتره :20:

matrix_3s
13-12-2010, 21:08
سی دی 3000
دی وی دی 3500
بسته بندی دی وی دی بهتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من اطلاعی از قیمت دی وی دی نداشتم

در ضمن ماچ و موچو کیس میس دیگه چیه:31:

Angel Of Darkness
15-12-2010, 12:58
این بازی را رو سه سیستم مختلف و تا هزار بار رو یک سیستم میتونی نصب کنی مشکلت چیه؟

......
رو کارت اشتباه نوشته بودن وقتی به سایتش رفتم متوجه شدم :

– چرا بازی فقط یک بار قابل نصب است؟

جواب: بازی گرشاسپ بر روی یک دستگاه محدودیت تعداد نصب ندارد و روی دستگاههای مختلف تا ۳ (سه) بار قابل نصب است. در کارت به اشتباه این مورد نوشته شده است. برای دلیل این اشتباه به جواب سوال ۴ رجوع کنید.

در قسمت پاسخ به سوالات شما در سایت بالا

خدارو شکر این شرکت یکی دوتا سوتی نداره که اینم هست :

– من کارت سریال را خراشیدم ولی تعدادی از کاراکترهای شماره سریال نیز از بین رفت و سریال قابل خواندن نیست!

جواب: بله متاسفانه شرکت پخش (لوح زرین) کارتهای سریال را با کیفیت بدی تولید کرده است و هنگام خراشیدن خود سریال نیز از بین می رود. لطفا بخشی از سریال که قابل خواندن است را برای support@garshasp.ir ارسال کنید تا شماره صحیح برای شما ارسال شود.

۲ – من شماره سریال را با پیامک ارسال کردم ولی جواب خطا برگشت. چرا؟

جواب: شما باید کد نصب را با پیامک ارسال کنید، نه شماره سریال را. کد نصب توسط برنامه تنظیمات برای شما تولید می شود.

۳ – چرا گاهی تلفن پشتیبانی کسی جواب نمی دهد؟

جواب: شرکت فروشنده (لوح زرین) پشتیبانی تلفنی نمی دهد و شماره هایی را که در کارت بازی به عنوان پشتیبانی درج کرده است در واقع شماره های قسمت اداری شرکت فن افزار شریف (تولید کننده) است. این کار به اشتباه و بدون هماهنگی توسط لوح زرین انجام شده است. البته تمام افراد شرکت طی این روزها به دلیل اهمیتی که برای گرشاسپ و طرفداران آن قائل هستند با تمام وجود کسانی را که تماس گرفتند راهنمایی کرده اند. برای دریافت پشتیبانی بهتر به support@garshasp.ir مشکل خود را ارسال کنید.

۴ – چرا بسته بندی بازی مانند چیزی که قبلا قرار بود باشد نیست؟

جواب: بسته بندی که قبلا نمایش داده شده بود، کاری بود که مورد توافق شرکت فن افزار و لوح زرین از ابتدا بود و طراحی کامل آن توسط فن افزار صورت گرفته بود ولی یک هفته قبل از عرضه بازی گرشاسپ فن افزار نیز متوجه شد که لوح زرین کلا بسته بندی ها را بدون هماهنگی تغییر داده است.

۵ – چرا دفترچه بازی وجود ندارد و صفحات آن پشت پوستر هستند؟

جواب: رجوع شود به پاسخ سوال چهارم.

۶ – چرا بازی فقط یک بار قابل نصب است؟

جواب: بازی گرشاسپ بر روی یک دستگاه محدودیت تعداد نصب ندارد و روی دستگاههای مختلف تا ۳ (سه) بار قابل نصب است. در کارت به اشتباه این مورد نوشته شده است. برای دلیل این اشتباه به جواب سوال ۴ رجوع کنید.

۶ – چرا شانه خالی می کنید؟ مگر خود شما بسته بندی نهایی را ندیدید؟

جواب: خیر، ما چندین بار قبل از پخش بازی درخواست ملاحظه کارهای نهایی و چندین بار نیز بعد از پخش درخواست دریافت نسخه نهایی را از شرکت پخش داشته ایم که همگی بدون جواب ماند. البته امروز با رفتن به فروشگاهی نزدیک به پل سید خندان موفق شدیم که بازی گرشاسپ را تهیه کنیم!

اصلاحیه پشت جعبه بازی:

حداقل کارت گرافیکی در پشت جعبه بازی ۲۵۶Mb ذکر شده است. کارت گرافیکی حداقل صحیح همانطور که قبلا در در سایت اعلام شده بود:

HoJJaT_007
15-12-2010, 14:14
سلام

حجم بازی دقیقا چند مگه ؟

آریا ایرانی
16-12-2010, 16:32
عجب بیکار بوده..........
کل بازی 5 تومن هستش....
برای نرم افزار نویس 200000 تومن هم می ارزه.
چون ایراد نرم افزار رو برملا می کنه
شما 500 بده :31:

آریا ایرانی
16-12-2010, 16:51
ذخیره های بازی کجاست؟
چه جوری ذخیره ی مرحله ای رو می تونیم بیاریم؟

Mr.Pooya
16-12-2010, 18:49
ذخیره های بازی کجاست؟
چه جوری ذخیره ی مرحله ای رو می تونیم بیاریم؟
تو پوشه نصب بازی یک پوشه Profile هست که سیو بازی در اون هست.

آریا ایرانی
17-12-2010, 09:07
سلام

حجم بازی دقیقا چند مگه ؟
نصب شده ش 2.73 گیگابایته.

AC_POP
20-12-2010, 00:24

منم 3500 خریدم !!!!!!

---------- Post added at 12:24 AM ---------- Previous post was at 12:21 AM ----------

نصب شده ش 2.73 گیگابایته.
ولی موقع نصب بازی 3.3 گیگابایت فضا می خواد .
الان هم که من زدم نگاه کردم 3.5 گیگابایت از هاردم رو گرفته

MostafaMohammadi
22-12-2010, 18:08
دوستان جایی هست بتونم این بازی رو بخرم طوری که کمترین پول رو بابت پخش کننده مزخرف اش (:2:) هدر داده باشم؟

Layken
29-12-2010, 22:29

ارزوی یک گیمر ایرانی چیست..؟ دیدگاهش چطور خواهد بود ؟دیدگاه منتقدان و نقد نویسان چطور خواهد بود.؟
اصلا یک بازی ایرانی چطور باید باشد سوالاتی که در ذهن دو طرف ماجرا خواهد بود..(سازندگان و گیمرها)
از دید سازندگان نگاه کنیم می بینیم 6 سال هست که زحمت کشیدن می دانستند که کپی رایتی هست می دانند قانونی هست موانعی هست ،دیدگاه هایی هست ،منتظرانی هست (گیمرها) تجمعی از افراد ماهر که می خواهند وارد دنیای بازی سازی بشن. چشمانی که باز که کاش همیشه بسته میشد هست اینها همگی هست ولی امکانات نیست ، سرمایه نیست ،مخاطب خارجی نیست ،برگشت سرمایه نیست اگر خوب دقت کنیم بودنهایمام بدتر از نبودنهایمان هستش از دید گیمرهای ایرانی نگاه کنیم دهه ها هستش که از دنیای بازی سازی گذشته و می دانند و دیده اند هنرهای بیگانگان را و در ارزوی یک اثر خوب داخلی ، با اثار خارجی خو گرفته و ته دلشان امیدی دارند که روزی هم ما حرفی برای گفتن داشته باشیم وقتی که گرشاسب منتشر شد سیل عظیمی از گیمرهای مختلف اماتور و حرفه ای دیده میشد که بازی را در میان بازی های بزرگ با پولی که میتوانستند با نصف ان بازی خیلی بهتری را بخرند دیده میشد و اینجا هست که باید درود بر گیمرهای ایرانی فرستاد که این چنین سازمان حمایت را بنا می کنند و در باطن خود می گویند که بسازید ما با شما هستتیم.

گیم پلی...: از اول شروع کار سبک گیم پلی شباهت های زیادی به Gow و POP را نشان میداد. تا در اثر نهایی سبک بازی یک شیوه Hach n Slash را در خود جای میداد. بازی همانند بازی های شمشیر زنی در دو دکمه ضربه سنگین و سبک منتهی میشه که با ترکیب ضربات می توانیم گاها کمبوهایی را که هر چند کم تعداد هستند رو ببینیم . وجود Boss های متعدد کافی اما اسان با این که سازندگان سعی کردند Finisher های خاصی رو تعبیه کنن تا کشتن هر boss راه های متفاوتی داشته باشد اما در نهایت چالش زیادی رو به بازیباز منتقل نمی کند. از ضعف های دیگر گیم پلی ضربات نادرست گرشاسب هستش کلا خیلی زیاد ضربات اول گرشاسب بیهوده میشن و به هدف برخورد نمی کنن این مشکل زمانی که با یک boss رودرو هستیم مشهودتر می شود. مشکل بزرگ دیگر زاویه دوربین و تنظیم ان هستش. زاویه دوربین بیشتر به Gow شباهت دارد اما با تفاوت های بزرگ که اکثر مواقع دوربین به زیر پای گرشاسب یا کناره مبارزات میرفت طوری که اصلا معلوم نمیشد چه نوع ضرباتی را میزنیم و سرنوشت چه خواهد شد تا جایی که ما باید دوربین را کنترل کنیم که ان هم با توجه به ایده ناکارامد سیتم POP در این بازی گاهی اوقات مشکل ساز میشد که باعث میشد بازیباز ان مرحله رو دوباره طی کند.معماهایی هم در بازی تعبیع شدن که بیشتر به جای ان که چالش برانگیز باشن عذاب اور هستند گاه بسیار ساده و گاه پیچیدگی بسیار بدی را دارند که اکثرا درگیرباگ های گیم پلی میشدند.
تونع سلاح ها هم خب مثل دانه اینفرنو بازباز با یک شمشیر که از اول د راختیار او داده می شود بازی میکند
امتیاز..: 7

موسیقی..: به جز موسیقی پایانی بازی و موزیک سکانس پایانی مبارزه با هیتاسب ترکهای بسیار کم تعداد و بی محتوایی در بازی هستش افکتهای بسیار قدیمی دوران PS1
در کل بازی به جز در نظر گرفتن راوی چیزی درحدود یک بند دیالوگ برای کل شخصیت ها در نظر گرفته شده که خود گرشاسب هم با دو جمله د رکل بازی ان را کامل میکند
که حتی خود صدای او نیز خوب کار نشده اما راوی تبحر خاصی به بازی داده و با تن صدای خوبی بازی را روایت م یکند.
امتیاز...: 6.8

'گرافیک ..: اگر همه باگ های بازی را کنار بزاریم می توان چیزی در بازی دید.
از طراحی خود شخصیت های شروع کنیم همگی خوب و متنوع هستند خود گرشاسب هیبتی و تنومند هستش هیتاسب ترسناک و همشون دارای انمیشنهای تقریبا نرم و خوبی هستند تونع دشمنان هم کم و تا اخر بازی دو یا سه مورد بیشتر نیستند. میان پرده های بازی کاملا از قبل ردنر شده و CG هسند که انها هم از کیفیت خوبی برخوردارند . AA های بسیار ضعیف در کنار نورپدازی های خو بکه بدجوری تو ذوق می زنند طراحی مراحل خوب و متنوع بسیار جالب هستند اما افت سریع فریم حتی روی سیستم های قدرتمند وحشتناک هستش طوری که وقتی با باگ های عظیم بازی کنار هم باشند موجب ریست کردن برای بازیباز رو فراهم میکنن در کل خیلی مورد میشه که بازیباز بازی رو ریست کنه.
امتیاز...: 6.5

داستان ..: این بار داستان از اساطیر کهن ایرانی یک پهلوان به نام گرشاسب است. هیتاسب دیوی بزرگ و قدرتمند که به سرزمین او یعنی سیاوش گرد حمله کرده و برادرش اوروخشه را کشته و گرز تریث را دزدیده است گرشاسب فهمیده و برای اتقام خون برادرش و پس گرفتن گرز که قدرتی بسیار دارد راهی می شود. داستان بازی بسیار خوب و پخته هستش اما نبود جززیات زیاد جو حماسی خاص بازی های امروزی عواملی همچون به چالش کشیدن احساسات بازیباز هستش که موارد منفی هست که قابل چشم پوشی نست. کل باز یتوسط یک راوی روایت می شود.
امتیاز..: 7.5

نقد یک بازی ایرانی خیلی سخت بود چون موارد منفی رو به وضوح دارا بود و پیدا کردن جززیات زمانی ممکن هست که باید ملاک های اصلی عاری از هر گونه ایارد یباشد.
گرشاسب اولین و د رنوع خود بزرگترین بازی ایرانی هستش که امیدوارم بازی های بهتر و بزرگتری تولید بشه تا د رکنارنمرات بالا با رقبای خارجی رقابت کند.

امتیاز..کل.: 7

omid_safari
30-12-2010, 00:01
این بازی تو خارج هم فروش رفته؟

vahidgame
30-12-2010, 03:55
این بازی تو خارج هم فروش رفته؟
آره اون جا هم به فروش رسیده و تازه فروش میلیونی هم کرده! : دی
نه فعلا زوده یه بازی ایرانی تو خارج هم فروش بره....

hamidrezaj
09-02-2011, 07:26
سلام دارم بازی میکنم البته بعد از نصب پچ بازی که باگها برطرف شدن , درکل بازی باحالیه

دوستان یه سوال داشتم , تو مرحله کوهستان که اولین در رو باید باز کرد

اون رو چطوری باید بازش کرد چون با استفاده از راهنمایی که روی کوه انجام شده و دو تا از دایره ها به شکل در هستند

اون دستی رو تو همون جهت ها میچرخونم ولی در باز نمیشه و هی از زمین جک و جونور میاد.

Spiffy
09-02-2011, 10:16
سلام دارم بازی میکنم البته بعد از نصب پچ بازی که باگها برطرف شدن , درکل بازی باحالیه

دوستان یه سوال داشتم , تو مرحله کوهستان که اولین در رو باید باز کرد

اون رو چطوری باید بازش کرد چون با استفاده از راهنمایی که روی کوه انجام شده و دو تا از دایره ها به شکل در هستند

اون دستی رو تو همون جهت ها میچرخونم ولی در باز نمیشه و هی از زمین جک و جونور میاد.
هاااااااااا همینجاست که بازی رو جذاب میکنه
دسته رو بچرخون طرف در(دقیقا مقابل در)
یک طرفش باز میشه
حالا دسته رو از بالا که نگاه میکنی بذار تو درجه ای که تو ساعت اونجا 4 یا 5 رو نشوون میده.فک کنم 5 بود
بعد طرف دیگه ی در باز میشه و تازه از این به بعد کار شروع شده

SA3EDLORD
09-02-2011, 11:42
من این بازی رو همون اوایل گرفتم..............هنوزم نتونستم بازیش کنم:13:

Amin.P30
10-02-2011, 14:37
فقط جنبه ی خبری دارد:
همانطور که میدانید بازی چند هفته پیش کRک شد.
الان هم بازی توی کل دنیا پخش شد :
لینک هاش هم اومده:
به نظرم دوستان لطف کنند لینک هاش رو نذارن.
ممنون.

G.D.ragon.Ir
11-02-2011, 07:41
دوستان, برای من از اونجایی که مربوط به دریافت کد فعال سازی هست, چیزی نمیاد! باید کار خاصی کرد
گفتیم یکبار هم ما لذت داشتن و بازی کردن یک نسخه ی اصل از یک بازی رو میبریم, این از اولش :13:
شنیدم که این بازی, یک بار مصرف هست, درسته؟!

mehdy.z
11-02-2011, 12:19
دوستان, برای من از اونجایی که مربوط به دریافت کد فعال سازی هست, چیزی نمیاد! باید کار خاصی کرد
گفتیم یکبار هم ما لذت داشتن و بازی کردن یک نسخه ی اصل از یک بازی رو میبریم, این از اولش :13:
شنیدم که این بازی, یک بار مصرف هست, درسته؟!
شما باید کد فعالسازی رو در قسمت serial number برنامه GarshaspConfig توی پوشه distro بازی وارد کنی بعد با زدن دکمه generate کد نصب به شما داده میشه که با رفتن به سایت مخصوص بازی و وارد کردن اون کد فعالسازی اصل بازی رو دریافت و در پنجره_ی activations code وارد و بازی رو شروع کنید!!
در مورد بازی هم تا اونجا که من میدونم هر نسخه روی سه تا سیستم جواب میده نه بیشتر!!

osmaan
19-02-2011, 13:15
قضیه قرعه کشی چیه؟ هنوز هم انجام میشه؟

Angel Of Darkness
01-04-2011, 00:32
'خوب گروه بزرگ h4x0r به خودش زحمت داده برای یه بازی دسته چندمم ترینر گزاشته واقعا جالبه !
v1.0.0.0

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید v1.0.0.1 +6 TRAINER

این پچ گرشاسب 1.0.0.1:

لینک دانلود و.......تو تورنته بنویسید اورده تا خرخرم سید داره اما متاسفانه نوشتن انگلیسی + عربی تو 80 درصد جاها :13:

آیا میدونستید ایران تنها کشوری هست که یه زبان بیگانه تو پرچم کشورشه پس بنده خدا بقیه مشکلی ندارن مشکل از ماست

playstation 3
01-04-2011, 12:16
ترینر فیلتره!

pooriya_hp
01-04-2011, 23:48
بچه ها این بازی بروی xbox وجود نداره ؟!

mehdy.z
02-04-2011, 19:26
بچه ها این بازی بروی xbox وجود نداره ؟!
نه به خاطر حق کپی رایت بالا و از همه مهمتر قضیه_ی تحریم ها برای کنسولها کلا منتفیه!!

Sorena70
03-04-2011, 16:14
گرشاسب بازی نسبتا خوبیه فقط یه چیزی که من آخر نفهمیدم جریان چیه، همین که بازی شروع شد بدونه هیچ مقدمه ای یه سری دیو می ریزن سر گرشاسپ، چرا آخه؟!

mehdi30nema
07-05-2011, 09:47
گرشاسپ در گیم اسپات :

aha2012
09-05-2011, 15:37
جریان این چیه؟یعنی بازی اونور آب هم عرضه شده؟

marmolak kocholo
09-05-2011, 15:48
بله دوست عزیز، گرشاسپ امروز روی استیم منتشر شد...

aha2012
09-05-2011, 18:11
بیخیال................:31:

Hojjat07
09-05-2011, 19:04
گرشاسپ توسط گروه TiNYiSO کرک شد ...

Release Name: Garshasp.The.Monster.Slayer.PROPER-TiNYiSO
Size: 1.59 GB

Install Notes

Burn/mount, install, copy crack, play!

Proper Notes:
Garshasp-GRATiS is not a final english retail release. Theirs is a iranian
edition with modified english menu translation. Ingame text and speech is
still iranian. Ours feature both english and german

از گذاشتن لینک دانلود معذوریم حتی شما دوست عزیز ...

B.3.S.T
11-05-2011, 14:33
حضور نام گرشاسپ در صفحه اول سایت گیم اسپات

بعد از انتشار جهانی گرشاسپ در فروشگاه استیم و بازخورد نسبتا خوب آن حالا گیم اسپات نیز به این بازی اهمیت می دهد. اگر همین الان به سایت گیم اسپات سر بزنید خواهید دید که در بخش بازی ها، گرشاسپ چهارم است.
در حال حاضر میانگین امتیازات کاربران به این بازی 7.8 بوده ولی هنوز سایت گیم اسپات این بازی را نقد نکرده است که امیدواریم این اتفاق بیفتد.

منبع:dbazinews

+
خندم میگیره این لیست بازیها رو میبینم: دی

Mehran NZ
11-05-2011, 15:11
برادر اروم تر الان این ملت شهید پرور می فهم می رن گله ای به بازی 10/10 میدن جزو برترین بازیهای تاریخ می شه ابرو ریزیه خداییش لول

amirpers
11-05-2011, 16:40
خب بالاخره وقتي بازي جهاني ميشه ، انتظار كرك هم بايد داشت.

hamed_dij
12-05-2011, 02:14
گرشاسب بازی نسبتا خوبیه فقط یه چیزی که من آخر نفهمیدم جریان چیه، همین که بازی شروع شد بدونه هیچ مقدمه ای یه سری دیو می ریزن سر گرشاسپ، چرا آخه؟!
مگه تو کتاب قصه ها نخوندی آقا دیوها خیلی بد هستن.همینطوری بی دلیل حمله میکنن.:31:
حیف 1100MB فضای دانلودی که بی جهت گرشاسب رو دان کردم میتونستم باهاش 2ماه وبگردی کنم.:41:

Spiffy
12-05-2011, 23:04
مگه تو کتاب قصه ها نخوندی آقا دیوها خیلی بد هستن.همینطوری بی دلیل حمله میکنن.:31:
حیف 1100MB فضای دانلودی که بی جهت گرشاسب رو دان کردم میتونستم باهاش 2ماه وبگردی کنم.:41:

حیفه اون سازندگان بازیهای ایرانی که با چه امیدی برای چه کسانی با چندرغاز سرمایه و بی حمایتی وقت و استعدادشونو تلف میکنن تا متاسفانه یکی پیدا بشه و اینو بگه
واقعا ما لایقترین ملت هستیم

marmolak kocholo
13-05-2011, 08:29
با عرضه ی بازی در شبکه استیم منتقدها شروع به نوشتن نقد و ریویو از بازی کردن و نمرات جالبی به بازی دادن!
نمرات بازی گرشاسپ:

5/10 :GameSpot
DPrime: 6.5/10
Noobfeed: 6.5/10
Multiplayer.it: 7/10

نمرات واقعا برای یک بازی ایرانی سوم شخص عالیه!
به امید روزی که بازی های ایرانی بتونن با بازی های بزرگ دنیا مقابله کنن...
(بچه ها میانگین نمرات یوزرها در سایت گیم اسپت به این بازی 8 هست!!!!)

*Necromancer
13-05-2011, 10:48
حیف 1100MB فضای دانلودی که بی جهت گرشاسب رو دان کردم میتونستم باهاش 2ماه وبگردی کنم.
ورداشتی بازی رو دزدیدی دو قورت و نیمتم باقیه؟

vahidgame
13-05-2011, 11:23
بعد از انتشار جهانی گرشاسپ در فروشگاه استیم و بازخورد نسبتا خوب آن حالا گیم اسپات نیز به این بازی اهمیت می دهد. اگر همین الان به سایت گیم اسپات سر بزنید خواهید دید که در بخش بازی ها، گرشاسپ چهارم است.
در حال حاضر میانگین امتیازات کاربران به این بازی 7.8 بوده ولی هنوز سایت گیم اسپات این بازی را نقد نکرده است که امیدواریم این اتفاق بیفتد.
گیم اسپات به بازی امتیاز 5 داد ولی میانگین امتیاز یوزر ها الان 8 هستش!
ولی از یه سری چیزای بازی هم گیم اسپات تعریف کرده مثل صداگذاری و داستان. در کل امتیاز زیاد بدی نیست و برای شروع بازی های ایرانی اونم در این سبک نسبتا خوبه ....
حداقلش خوبه دو برابر Thor امتیاز گرفته : دی

hamed_dij
13-05-2011, 11:59
گیم اسپات به بازی امتیاز 5 داد ولی میانگین امتیاز یوزر ها الان 8 هستش!
ولی از یه سری چیزای بازی هم گیم اسپات تعریف کرده مثل صداگذاری و داستان. در کل امتیاز زیاد بدی نیست و برای شروع بازی های ایرانی اونم در این سبک نسبتا خوبه ....
حداقلش خوبه دو برابر Thor امتیاز گرفته : دی
تور کدوم بازی هست ؟نمراتش چند شده؟
کدوم کشور ساخته؟
خدایی گرشاسپ بازی خوبی هست .
دمشون گرم اگه سازندگان همینجوری ادامه بدن تا چند سال آینده یه بازی در سطح جهانی میتونن بسازن.
از همینجا من به سازندگان بازی تبریک میگم.
من همون هستم که چند پست پیش از بازی انتقاد زیادی کردم و گفتم حیف 1100mb الان حرفم رو پس میگیرم و به جرات میگم که اشتباه کردم./من از همون 3ثانیه اول بازی تصمیم گرفتم خداییش هم کوه ها رو بد ساختن<
خدایی از نظر من تنوع مراحل و داستان بازی از شاهزاده ایرانی بهتره.اگر از گرافیک بگذریم بقیه موارد گرشاسب از شاهزاده ایرانی بهتره.دوستانی که تو دو راهی گیر افتادن باری رو بگیرن یا نه توصیه میکنم بازی رو بگیرن واقعا ارزشش رو داره.
در پایان من نمره 7.8 از 10 رو به بازی میدم.با آرزوی موفقیت بیشتر برای بازیسازان ایرانی

hamed_dij
13-05-2011, 12:08
دوستان من تو همون مرحله اول (کوهستان) گیر افتادم و هر کار میکنم نمیتونم اون دو تا غول رو بکشم که اولش یه زنجیر دور گردنشون هست
فکر کنم آخرای مرحله 1 باشه
راهنمایی کنید باید چیکار کنم.

aha2012
13-05-2011, 12:29
جاخالی بده بعد بهشون شمشیر بزن تا زمانی که بالای سرشون یه علامت بیاد وقتی اومد برو تو کار کمبو

hamed_dij
13-05-2011, 16:27
جاخالی بده بعد بهشون شمشیر بزن تا زمانی که بالای سرشون یه علامت بیاد وقتی اومد برو تو کار کمبو
کمبو!!!!:18:
کمبو دیگه چی هست؟شفاف تر توضیه نمیدی عزیز؟؟؟:31:

---------- Post added at 12:57 PM ---------- Previous post was at 12:57 PM ----------

کمبو!!!!:18:
کمبو دیگه چی هست؟شفاف تر توضیه نمیدی عزیز؟؟؟:31:

aha2012
13-05-2011, 16:37
همونایی که 4 طرف تصویر یه علامتهایی میاد.هر طرف که اومد باید اون جهتو بزنی
مثلا سمت چپ مانیتورت یه علامت میاد باید جهت سمت چپو بزنی

*Necromancer
13-05-2011, 22:47
گیم اسپات بازی رو نقد کرده!

نکات مثبت:
* Lovely art and bombastic music provide great atmosphere
* Good narration
* Varied pace
* High-quality cutscenes.

نکات منفی:
* Busted collision detection
* Wall-sliding sections are awful
* A number of control problems
* Combat lacks impact
* Bugs.

B.3.S.T
15-05-2011, 01:12
نقد و بررسی گرشاسپ توسط سایت گیم اسپات

بالاخره اولین نقد و بررسی بازی گرشاسپ در سایت های خارجی توسط معتبرترین آن ها یعنی گیم اسپات انجام شد. مدتی پیش خبری مطرح کردیم مبنی بر این که نام گرشاسپ در صفحه ی اول سایت گیم اسپات قرار گرفته است.

حال اگر به این سایت سر بزنید متوجه خواهید شد که گیم اسپات بازی را نه تنها بررسی متنی، بلکه به صورت تصویری نیز نقد کرده است.

منتقد به این بازی امتیاز 5 را داده که مسلما امتیاز خوبی نیست. اما وقتی می بینیم بازی همانند Thor: God of Thunder از این سایت امتیاز 2 دریافت می کند امیدوار می شویم!

نکات مثبت گرشاسپ طراحی هنری و موسیقی قوی بازی، داستان مناسب، تنوع بازی، کات سین های با کیفیت عنوان شده است.

عدم شناسایی Coliision به صورت دقیق(فرو رفتن اجسام در یکدیگر)، گرفتن لبه ها و حرکت بر روی آن ها، مشکلات کنترل، مبارزه ی نه چندان درگیر کننده و باگ ها از نکات منفی بازی ذکر شده اند.

در مجموع خوشحالیم که این بازی توسط سایت گیم اسپات نقد شده است. امیدواریم سایر استودیوهای بازی سازی در کشور برنامه هایی برای ارائه ی بازی خود به چنین سایت هایی داشته باشند تا بازی شان بیش از پیش شناخته شود.

منبع:

pooriya_hp
15-05-2011, 14:46
خیلی دوست داشتم بازی رو بازی کنم ولی حیف که روی x360 نیست !!

دوستان امکان داره برای x360 بیاد ؟

aha2012
15-05-2011, 15:01
یه خبرایی شده ولی فکر نکنم شایعه ای بیش بوده باشه(شایدم بیاد چه دیدی)

amirpers
15-05-2011, 15:59
دوستان
من بازي رو از نمايشگاه الكامپ خريده بودم. دو بار نصبش كردم چون ويندوز عوض كردم.هنوز بازي رو تموم نكردم. حالا مي خواستم بدونم اگه چند بار ديگه نصب بخوام بكنم كه نميشه ،‌آيا كركش رو كسي امتحان كرده ببين جواب ميده يا نه ؟

Alireza.M67
15-05-2011, 16:07
باید اعتراف کنم که :
1 - از اینکه دیدم یک بازی ایرانی در سطح جهانی نقل شده و امتیاز معمولی 5 رو اورده احساس خوبی بهم دست داد.
2 - از اینکه داستانش که از داستانهای ایرانیه نکته قوتش به حساب میاد احساس خیلی خوبی بهم دست داد .
3 - از اینکه موسیقیش انقدر مورد توجه قرار گرفت احساس خیلی خیلی خوبی بهم دست داد ( موسیقیشم ایرانیا ساختن دیگه نه؟ )
البته خودم هنوز بازیو نگرفتم ببینم چیه !

p30worldapm
15-05-2011, 23:59
من این بازی رو قبلا روی ویندوز قبلیم نصب کرده بودم بعد نیم ساعت بازی نکرده بودم که مجبور شدم به دلایلی دوباره ویندوز عوض کنم بعد دوباره بازی رو نصب کردم و با سریالش اجرا شد بعد کارت گرافیکم سوخت و یه کارت گرافیک دیگه خریدم و دو باره ویندوز نصب کردم! الآن که بازی رو نصب می کنم می گه شماره سریالت اشتباهه! به پشتیبانی روی کارتش هم که زنگ می زنم، کسی بر نمی داره! پشتیبانی پس از فروش نداره؟ باید چی کار کنم؟
کرک ندارین؟

*Necromancer
16-05-2011, 17:41
من این بازی رو قبلا روی ویندوز قبلیم نصب کرده بودم بعد نیم ساعت بازی نکرده بودم که مجبور شدم به دلایلی دوباره ویندوز عوض کنم بعد دوباره بازی رو نصب کردم و با سریالش اجرا شد بعد کارت گرافیکم سوخت و یه کارت گرافیک دیگه خریدم و دو باره ویندوز نصب کردم! الآن که بازی رو نصب می کنم می گه شماره سریالت اشتباهه! به پشتیبانی روی کارتش هم که زنگ می زنم، کسی بر نمی داره! پشتیبانی پس از فروش نداره؟ باید چی کار کنم؟
کرک ندارین؟ خب محدودیت نصب داره چون اریجیناله
کرکش هست ولی چون بازی ایرانیه ما استفاده نمی کنیم
ولی خب شما چون بازی رو خریدی فک کنم مجازی استفاده کنی :دی

3 - از اینکه موسیقیش انقدر مورد توجه قرار گرفت احساس خیلی خیلی خوبی بهم دست داد ( موسیقیشم ایرانیا ساختن دیگه نه؟ )موسیقیشم با ساز های اصیل ایرانی با تم باستانی و توسط اساتید وطنی ساخته شده

در مورد داستانش هم تو این لینک به طور کامل توضیح داده شده
خواستید برید بخونید:

p30worldapm
16-05-2011, 22:35
می شه یه لینک کرک بدین؟

amirpers
17-05-2011, 10:48
من همونطور كه گفته بودم بازي اوريجينال رو خريدم اما مي خواستم بدونم كركش كار مي كنه يا نه. امتحان كردم و كار نكرد.
نميدونم مشكل از چي بود.

amirpers
19-05-2011, 19:03
دوستان اون مرحله که توی کوه ها هست و یه درب آبی رنگ هست و یه چرخونه که باید بچرخونیمش ، چه جوری در باز میشه ؟
اولش که اون شکلی که روی کوه هست رو نشون میده.

aha2012
19-05-2011, 19:25
دوستان اون مرحله که توی کوه ها هست و یه درب آبی رنگ هست و یه چرخونه که باید بچرخونیمش ، چه جوری در باز میشه ؟
اولش که اون شکلی که روی کوه هست رو نشون میده.
تا اونجایی که یادمه باید یکی از عقربه ها روبروی در باشه
اون یکی هم 4 تا در جهت خلاف عقربه های ساعت بچرخون
یعنی بذار رو ساعت 8:00(اگه در 12 ساعت باشه)

amirpers
19-05-2011, 19:46
الان من کجای بازی ام ؟ خیلی مونده تموم شه ؟

aha2012
19-05-2011, 19:50
آخرای بازی هستی
یه ذره مونده

max_3d
09-06-2011, 09:46
گرشاسپ یک بازی غیر ایرانی
با سلام امروز میخوام در اینجا مطلبی را بگم که بسیار تعجب خواهید کرد.
بازی گرشاسپ که بنیاد ملی بازی های رایانه ای از ان بسیار حمایت کرده و در تمام رسانه ها آن را یک بازی کاملا ایرانی معرفی کرده اند، کاملا هم ایرانی نیست.
طبق اعلام سایت OGRE3D.ORG که در این صفحه میتوانید مشاهده کنید اعلام کرده که موتور یا همون انجین بازی توسط شرکت “DeadMage“ طراحی و توسعه داده شده است.
پس با این حساب گرشاسب هم همانند دیگر بازی های ایرانی فقط یک پوسته ی ایرانی است روی موتور های خارجی!
حالا چند میلیون دلار این وسط از جیب من و تو خرج این بازی و تحویل این شرکت شده بماند.

حیف داستان های ایرانی، حیف شخصیت ایرانی و ایران زمین... حیف.

am2
09-06-2011, 10:08
من که چندتا مرحلش رو رفتم و بعد خذفیدمش...برداشتن پرنس رو کپی پیست کردن..خیلی افتضاح..

hts1369
09-06-2011, 10:39
گرشاسپ یک بازی غیر ایرانی
با سلام امروز میخوام در اینجا مطلبی را بگم که بسیار تعجب خواهید کرد.
بازی گرشاسپ که بنیاد ملی بازی های رایانه ای از ان بسیار حمایت کرده و در تمام رسانه ها آن را یک بازی کاملا ایرانی معرفی کرده اند، کاملا هم ایرانی نیست.
طبق اعلام سایت OGRE3D.ORG که در این صفحه میتوانید مشاهده کنید اعلام کرده که موتور یا همون انجین بازی توسط شرکت “DeadMage“ طراحی و توسعه داده شده است.
پس با این حساب گرشاسب هم همانند دیگر بازی های ایرانی فقط یک پوسته ی ایرانی است روی موتور های خارجی!
حالا چند میلیون دلار این وسط از جیب من و تو خرج این بازی و تحویل این شرکت شده بماند.

حیف داستان های ایرانی، حیف شخصیت ایرانی و ایران زمین... حیف.

اینها که میگفتن موتور بازی رو خودمون طراحی کردیم پس همش حرف بود

saeed_cpu_full
09-06-2011, 11:54
کاش قبل از این حرف زدن ها و پست دادن ها یه کم ( فقط یه کم ! ) تحقیق میکردید به خدا اینقدر تهمت زدن خوب نیست. تا یه بازی ایرانی ساخته میشه به جای حمایت اینقدر تهمت میزنید و تلاش و زحمت یه تیم رو با دانش کم خودتون زیر سؤال میبرید ... به عنوان یه بازیساز زورم میاد میبینم از یه بحث خیلی ساده هزار تا شایعه درست میشه و اعتماد اون دسته گیمری که هنوز بازی ایرانی تهیه میکنن هم از بین میره !

کاربری که این خبر رو منتشر کردی اول از همه باید بگم بازی برای ترجمه به انگلیسی و تغییر صدای راوی به استودیوی Dead Mage سپرده شده و بعد ها برای انتشار توی خارج از کشور به دلیل تحریم هایی که هستیم امتیاز بازی به این استودیو کلا فروخته شد ... خیلی بحث ساده ای بود نه ؟! الان خدا وکیلی شرم نمیکنی این همه تهمت زدی به این تیم ایرانی که 2 سال روی انجینشون زحمت کشیدن ؟!

اگه این همه گیمری که بازی های ایرانی رو میکوبونن یه مقدار خیلی ناچیز از روند ساخت بازی خبر داشتن مطمئن باشید وضع بازیسازی اینطوری نبود ( که بازیساز ها فقط دنبال انتشار بازیشون توی خارج - روی شبکه های فروش بازی مثل Steam - باشن چون ایران واسشون سودی نداره و همشون از بازار ایران فراری هستن ! )

max_3d
09-06-2011, 13:04
کاش قبل از این حرف زدن ها و پست دادن ها یه کم ( فقط یه کم ! ) تحقیق میکردید به خدا اینقدر تهمت زدن خوب نیست. تا یه بازی ایرانی ساخته میشه به جای حمایت اینقدر تهمت میزنید و تلاش و زحمت یه تیم رو با دانش کم خودتون زیر سؤال میبرید ... به عنوان یه بازیساز زورم میاد میبینم از یه بحث خیلی ساده هزار تا شایعه درست میشه و اعتماد اون دسته گیمری که هنوز بازی ایرانی تهیه میکنن هم از بین میره !

کاربری که این خبر رو منتشر کردی اول از همه باید بگم بازی برای ترجمه به انگلیسی و تغییر صدای راوی به استودیوی Dead Mage سپرده شده و بعد ها برای انتشار توی خارج از کشور به دلیل تحریم هایی که هستیم امتیاز بازی به این استودیو کلا فروخته شد ... خیلی بحث ساده ای بود نه ؟! الان خدا وکیلی شرم نمیکنی این همه تهمت زدی به این تیم ایرانی که 2 سال روی انجینشون زحمت کشیدن ؟!

اگه این همه گیمری که بازی های ایرانی رو میکوبونن یه مقدار خیلی ناچیز از روند ساخت بازی خبر داشتن مطمئن باشید وضع بازیسازی اینطوری نبود ( که بازیساز ها فقط دنبال انتشار بازیشون توی خارج - روی شبکه های فروش بازی مثل Steam - باشن چون ایران واسشون سودی نداره و همشون از بازار ایران فراری هستن ! )

Lبرادر من قصد تخریب رو نداشتم و ندارم این مطلبی بود که در سایت همسایه تاپیکشو زده بودن ما هم فقط منعکس کردیم پس من حقیر و ناچیز رو با چماق نزنید:46:
بعد زحمتی که برای این بازی ساخته شده رو بر پدرش لعنت اگه کسی منکرش شود گرچه کپی بود از شاهزاده و همچنین همراه با وجود باگ در بازی ولی خب چون تازه شروع کردیم خودش خیلی خیلی عالی هست

*Necromancer
11-06-2011, 14:06
Lبرادر من قصد تخریب رو نداشتم و ندارم این مطلبی بود که در سایت همسایه تاپیکشو زده بودن ما هم فقط منعکس کردیم پس من حقیر و ناچیز رو با چماق نزنید
پس باید می گفتی که فقط منعکس کردی

گرچه کپی بود از شاهزاده
بازی با الهام از گاد آو وار ساخته شد نه شاهزاده
بازی های بزرگی مثل darksiders هم از گاد آو وار الهام گرفتن!

البته این شاهزادست که باید از گرشاسپ الهام بگیره! با وجود تحقیقات گسترده ای که یوبی در مورد فرهنگ ایران کرده بازم جو بازی شباهت غیر قابل انکاری به تم عربی داره

2lombe
11-08-2011, 15:48
این بازی بر اسا این شعر فردوسی بوه است:

پسر بود زو را یکی خویش کام
پدر کرده بودیش گرشاسپ نام بیامد نشست از بر تخت و گاه
به سر بر نهاد آن کیانی کلاه چو بنشست بر تخت و گاه پدر
جهان را همی داشت با زیب و فر چنین تا برآمد برین روزگار
درخت بلا کینه آورد بار به ترکان خبر شد که زو درگذشت
بران سان که بد تخت بی‌کار گشت بیامد به خوار ری افراسیاب
ببخشید گیتی و بگذاشت آب نیاورد یک تن درود پشنگ
سرش پر ز کین بود و دل پر ز جنگ دلش خود ز تخت و کله گشته بود
به تیمار اغریرث آغشته بود بدو روی ننمود هرگز پشنگ
شد آن تیغ روشن پر از تیره زنگ فرستاده رفتی به نزدیک اوی
بدو سال و مه هیچ ننمود روی همی گفت اگر تخت را سر بدی
چو اغریرثش یار درخور بدی تو خون برادر بریزی همی
ز پرورده مرغی گریزی همی مرا با تو تا جاودان کار نیست
به نزد منت راه دیدار نیست پرآواز شد گوش ازین آگهی
که بی‌کار شد تخت شاهنشهی پیامی بیامد به کردار سنگ
به افراسیاب از دلاور پشنگ که بگذار جیحون و برکش سپاه
ممان تا کسی برنشیند به گاه یکی لشکری ساخت افراسیاب
ز دشت سپنجاب تا رود آب که گفتی زمین شد سپهر روان
همی بارد از تیغ هندی روان یکایک به ایران رسید آگهی
که آمد خریدار تخت مهی سوی زابلستان نهادند روی
جهان شد سراسر پر از گفت‌وگوی بگفتند با زال چندی درشت
که گیتی بس آسان گرفتی به مشت پس از سام تا تو شدی پهلوان
نبودیم یک روز روشن روان سپاهی ز جیحون بدین سو کشید
که شد آفتاب از جهان ناپدید اگر چاره دانی مراین را بساز
که آمد سپهبد به تنگی فراز چنین گفت پس نامور زال زر
که تا من ببستم به مردی کمر سواری چو من پای بر زین نگاشت
کسی تیغ و گرز مرا برنداشت به جایی که من پای بفشاردم
عنان سواران شدی پاردم شب و روز در جنگ یکسان بدم
ز پیری همه ساله ترسان بدم کنون چنبری گشت یال یلی
نتابد همی خنجر کابلی کنون گشت رستم چو سرو سهی
بزیبد برو بر کلاه مهی یکی اسپ جنگیش باید همی
کزین تازی اسپان نشاید همی بجویم یکی باره‌ی پیلتن
بخواهم ز هر سو که هست انجمن بخوانم به رستم بر این داستان
که هستی برین کار همداستان که بر کینه‌ی تخمه‌ی زادشم
ببندی میان و نباشی دژم همه شهر ایران ز گفتار اوی
ببودند شادان دل و تازه روی ز هر سو هیونی تکاور بتاخت
سلیح سواران جنگی بساخت به رستم چنین گفت کای پیلتن
به بالا سرت برتر از انجمن یکی کار پیشست و رنجی دراز
کزو بگسلد خواب و آرام و ناز ترا نوز پورا گه رزم نیست
چه سازم که هنگامه‌ی بزم نیست هنوز از لبت شیر بوید همی
دلت ناز و شادی بجوید همی چگونه فرستم به دشت نبرد
ترا پیش ترکان پر کین و درد چه گویی چه سازی چه پاسخ دهی
که جفت تو بادا مهی و بهی چنین گفت رستم به دستان سام
که من نیستم مرد آرام و جام چنین یال و این چنگهای دراز
نه والا بود پروریدن به ناز اگر دشت کین آید و رزم سخت
بود یار یزدان پیروزبخت ببینی که در جنگ من چون شوم
چو اندر پی ریزش خون شوم یکی ابر دارم به چنگ اندرون
که همرنگ آبست و بارانش خون همی آتش افروزد از گوهرش
همی مغز پیلان بساید سرش یکی باره باید چو کوه بلند
چنان چون من آرم به خم کمند یکی گرز خواهم چو یک لخت کوه
گرآیند پیشم ز توران گروه سرانشان بکوبم بدان گرز بر
نیاید برم هیچ پرخاشخر که روی زمین را کنم بی‌سپاه
که خون بارد ابر اندر آوردگاه چنان شد ز گفتار او پهلوان
که گفتی برافشاند خواهد روان گله هرچ بودش به زابلستان
بیاورد لختی به کابلستان همه پیش رستم همی راندند
برو داغ شاهان همی خواندند هر اسپی که رستم کشیدیش پیش
به پشتش بیفشاردی دست خویش ز نیروی او پشت کردی به خم
نهادی به روی زمین بر شکم چنین تا ز کابل بیامد زرنگ
فسیله همی تاخت از رنگ‌رنگ یکی مادیان تیز بگذشت خنگ
برش چون بر شیر و کوتاه لنگ دو گوشش چو دو خنجر آبدار
بر و یال فربه میانش نزار یکی کره از پس به بالای او
سرین و برش هم به پهنای او سیه چشم و بورابرش و گاودم
سیه خایه و تند و پولادسم تنش پرنگار از کران تا کران
چو داغ گل سرخ بر زعفران چو رستم بران مادیان بنگرید
مر آن کره‌ی پیلتن را بدید کمند کیانی همی داد خم
که آن کره را بازگیرد ز رم به رستم چنین گفت چوپان پیر
که ای مهتر اسپ کسان را مگیر بپرسید رستم که این اسپ کیست
که دو رانش از داغ آتش تهیست چنین داد پاسخ که داغش مجوی
کزین هست هر گونه‌ای گفت‌وگوی همی رخش خوانیم بورابرش است
به خو آتشی و به رنگ آتش است خداوند این را ندانیم کس
همی رخش رستمش خوانیم و بس سه سالست تا این بزین آمدست
به چشم بزرگان گزین آمدست چو مادرش بیند کمند سوار
چو شیر اندرآید کند کارزار بینداخت رستم کیانی کمند
سر ابرش آورد ناگه ببند بیامد چو شیر ژیان مادرش
همی خواست کندن به دندان سرش بغرید رستم چو شیر ژیان
از آواز او خیره شد مادیان یکی مشت زد نیز بر گردنش
کزان مشت برگشت لرزان تنش بیفتاد و برخاست و برگشت از وی
بسوی گله تیز بنهاد روی بیفشارد ران رستم زورمند
برو تنگتر کرد خم کمند بیازید چنگال گردی بزور
بیفشارد یک دست بر پشت بور نکرد ایچ پشت از فشردن تهی
تو گفتی ندارد همی آگهی بدل گفت کاین برنشست منست
کنون کار کردن به دست منست ز چوپان بپرسید کاین اژدها
به چندست و این را که خواهد بها چنین داد پاسخ که گر رستمی
برو راست کن روی ایران زمی مر این را بر و بوم ایران بهاست
بدین بر تو خواهی جهان کرد راست لب رستم از خنده شد چون بسد
همی گفت نیکی ز یزدان سزد به زین اندر آورد گلرنگ را
سرش تیز شد کینه و جنگ را گشاده زنخ دیدش و تیزتگ
بدیدش که دارد دل و تاو و رگ کشد جوشن و خود و کوپال او
تن پیلوار و بر و یال او چنان گشت ابرش که هر شب سپند
همی سوختندش ز بیم گزند چپ و راست گفتی که جادو شدست
به آورد تا زنده آهو شدست دل زال زر شد چو خرم بهار
ز رخش نوآیین و فرخ سوار در گنج بگشاد و دینار داد
از امروز و فردا نیامدش یاد بزد مهره در جام بر پشت پیل
ازو برشد آواز تا چند میل خروشیدن کوس با کرنای
همان ژنده پیلان و هندی درای برآمد ز زاولستان رستخیز
زمین خفته را بانگ برزد که خیز به پیش اندرون رستم پهلوان
پس پشت او سالخورده گوان چنان شد ز لشکر در و دشت و راغ
که بر سر نیارست پرید زاغ تبیره زدندی همی شست جای
جهان را نه سر بود پیدا نه پای به هنگام بشکوفه‌ی گلستان
بیاورد لشکر ز زابلستان ز زال آگهی یافت افراسیاب
برآمد ز آرام و از خورد و خواب بیاورد لشکر سوی خوار ری
بران مرغزاری که بد آب و نی ز ایران بیامد دمادم سپاه
ز راه بیابان سوی رزمگاه ز لشکر به لشکر دو فرسنگ ماند
سپهبد جهاندیدگان را بخواند بدیشان چنین گفت کای بخردان
جهاندیده و کارکرده ردان هم ایدر من این لشکر آراستم
بسی سروری و مهی خواستم پراگنده شد رای بی تخت شاه
همه کار بی‌روی و بی‌سر سپاه چو بر تخت بنشست فرخنده زو
ز گیتی یکی آفرین خاست نو شهی باید اکنون ز تخم کیان
به تخت کیی بر کمر بر میان شهی کاو باورنگ دارد ز می
که بی‌سر نباشد تن آدمی نشان داد موبد مرا در زمان
یکی شاه با فر و بخت جوان ز تخم فریدون یل کیقباد
که با فر و برزست و با رای و داد به رستم چنین گفت فرخنده زال
که برگیر کوپال و بفراز یال برو تازیان تا به البرز کوه
گزین کن یکی لشکر همگروه ابر کیقباد آفرین کن یکی
مکن پیش او بر درنگ اندکی به دو هفته باید که ایدر بوی
گه و بیگه از تاختن نغنوی بگویی که لشکر ترا خواستند
همی تخت شاهی بیاراستند که در خورد تاج کیان جز تو کس
نبینیم شاها تو فریادرس تهمتن زمین را به مژگان برفت
کمر برمیان بست و چون باد تفت ز ترکان طلایه بسی بد براه
رسید اندر ایشان یل صف پناه برآویخت با نامداران جنگ
یکی گرزه‌ی گاو پیکر به چنگ دلیران توران برآویختند
سرانجام از رزم بگریختند نهادند سر سوی افراسیاب
همه دل پر از خون و دیده پر آب بگفتند وی را همه بیش و کم
سپهبد شد از کار ایشان دژم بفرمود تا نزد او شد قلون
ز ترکان دلیری گوی پرفسون بدو گفت بگزین ز لشکر سوار
وز ایدر برو تا در کوهسار دلیر و خردمند و هشیار باش
به پاس اندرون نیز بیدار باش که ایرانیان مردمی ریمنند
همی ناگهان بر طلایه زنند برون آمد از نزد خسرو قلون
به پیش اندرون مردم رهنمون سر راه بر نامداران ببست
به مردان جنگی و پیلان مست وزان روی رستم دلیر و گزین
بپیمود زی شاه ایران زمین یکی میل ره تا به البرز کوه
یکی جایگه دید برنا شکوه درختان بسیار و آب روان
نشستنگه مردم نوجوان یکی تخت بنهاده نزدیک آب
برو ریخته مشک ناب و گلاب جوانی به کردار تابنده ماه
نشسته بران تخت بر سایه‌گاه رده برکشیده بسی پهلوان
به رسم بزرگان کمر بر میان بیاراسته مجلسی شاهوار
بسان بهشتی به رنگ و نگار چو دیدند مر پهلوان را به راه
پذیره شدندش ازان سایه‌گاه که ما میزبانیم و مهمان ما
فرود آی ایدر به فرمان ما بدان تا همه دست شادی بریم
به یاد رخ نامور می خوریم تهمتن بدیشان چنین گفت باز
که ای نامداران گردن فراز مرا رفت باید به البرز کوه
به کاری که بسیار دارد شکوه نباید به بالین سر و دست ناز
که پیشست بسیار رنج دراز سر تخت ایران ابی شهریار
مرا باده خوردن نیاید به کار نشانی دهیدم سوی کیقباد
کسی کز شما دارد او را به یاد سر آن دلیران زبان برگشاد
که دارم نشانی من از کیقباد گر آیی فرود و خوری نان ما
بیفروزی از روی خود جان ما بگوییم یکسر نشان قباد
که او را چگونست رستم و نهاد تهمتن ز رخش اندر آمد چو باد
چو بشنید از وی نشان قباد بیامد دمان تا لب رودبار
نشستند در زیر آن سایه‌دار جوان از بر تخت خود برنشست
گرفته یکی دست رستم به دست به دست دگر جام پر باده کرد
وزو یاد مردان آزاده کرد دگر جام بر دست رستم سپرد
بدو گفت کای نامبردار و گرد بپرسیدی از من نشان قباد
تو این نام را از که داری به یاد بدو گفت رستم که از پهلوان
پیام آوریدم به روشن روان سر تخت ایران بیاراستند
بزرگان به شاهی ورا خواستند پدرم آن گزین یلان سر به سر
که خوانند او را همی زال زر مرا گفت رو تا به البرز کوه
قباد دلاور ببین با گروه به شاهی برو آفرین کن یکی
نباید که سازی درنگ اندکی بگویش که گردان ترا خواستند
به شادی جهانی بیاراستند نشان ار توانی و دانی مرا
دهی و به شاهی رسانی ورا ز گفتار رستم دلیر جوان
بخندید و گفتش که ای پهلوان ز تخم فریدون منم کیقباد
پدر بر پدر نام دارم به یاد چو بشنید رستم فرو برد سر
به خدمت فرود آمد از تخت زر که ای خسرو خسروان جهان
پناه بزرگان و پشت مهان سر تخت ایران به کام تو باد
تن ژنده پیلان به دام تو باد نشست تو بر تخت شاهنشهی
همت سرکشی باد و هم فرهی درودی رسانم به شاه جهان
ز زال گزین آن یل پهلوان اگر شاه فرمان دهد بنده را
که بگشایم از بند گوینده را قباد دلاور برآمد ز جای
ز گفتار رستم دل و هوش و رای تهمتن همانگه زبان برگشاد
پیام سپهدار ایران بداد سخن چون به گوش سپهبد رسید
ز شادی دل اندر برش برطپید بیازید جامی لبالب نبید
بیاد تهمتن به دم درکشید تهمتن همیدون یکی جام می
بخورد آفرین کرد بر جان کی برآمد خروش از دل زیر و بم
فراوان شده شادی اندوه کم شهنشه چنین گفت با پهلوان
که خوابی بدیدم به روشن روان که از سوی ایران دو باز سپید
یکی تاج رخشان به کردار شید خرامان و نازان شدندی برم
نهادندی آن تاج را بر سرم چو بیدار گشتم شدم پرامید
ازان تاج رخشان و باز سپید بیاراستم مجلسی شاهوار
برین سان که بینی بدین مرغزار تهمتن مرا شد چو باز سپید
ز تاج بزرگان رسیدم نوید تهمتن چو بشنید از خواب شاه
ز باز و ز تاج فروزان چو ماه چنین گفت با شاه کنداوران
نشانست خوابت ز پیغمبران کنون خیز تا سوی ایران شویم
به یاری به نزد دلیران شویم قباد اندر آمد چو آتش ز جای
ببور نبرد اندر آورد پای کمر برمیان بست رستم چو باد
بیامد گرازان پس کیقباد شب و روز از تاختن نغنوید
چنین تا به نزد طلایه رسید قلون دلاور شد آگه ز کار
چو آتش بیامد سوی کارزار شهنشاه ایران چو زان گونه دید
برابر همی خواست صف برکشید تهمتن بدو گفت کای شهریار
ترا رزم جستن نیاید بکار من و رخش و کوپال و برگستوان
همانا ندارند با من توان بگفت این و از جای برکرد رخش
به زخمی سواری همی کرد پخش قلون دید دیوی بجسته ز بند
به دست اندرون گرز و برزین کمند برو حمله آورد مانند باد
بزد نیزه و بند جوشن گشاد تهمتن بزد دست و نیزه گرفت
قلون از دلیریش مانده شگفت ستد نیزه از دست او نامدار
بغرید چون تندر از کوهسار بزد نیزه و برگرفتش ز زین
نهاد آن بن نیزه را بر زمین قلون گشت چون مرغ با بابزن
بدیدند لشکر همه تن به تن هزیمت شد از وی سپاه قلون
به یکبارگی بخت بد را زبون تهمتن گذشت از طلایه سوار
بیامد شتابان سوی کوهسار کجا بد علفزار و آب روان
فرود آمد آن جایگه پهلوان چنین تا شب تیره آمد فراز
تهمتن همی کرد هرگونه ساز از آرایش جامه‌ی پهلوی
همان تاج و هم باره‌ی خسروی چو شب تیره شد پهلو پیش‌بین
برآراست باشاه ایران زمین به نزدیک زال آوریدش به شب
به آمد شدن هیچ نگشاد لب نشستند یک هفته با رای زن
شدند اندران موبدان انجمن بهشتم بیاراست پس تخت عاج
برآویختند از بر عاج تاج

fouladiali
16-08-2011, 18:01
سلام به همه‌ی دوستان عزیز

در جستجوی راز

ماجرا به قبل از شورش هیتاسپ زرین تاج باز می گردد… اندکی پس از درگذشت اثرط حکیم…

معرفی معبد اژدها

درباره معبد اژدها:
معبد اژدها یک بسته الحاقی (Expansion Pack) برای بازی گرشاسپ است.
زمان انتشار:
فاز تولید این بازی در انتهای شهریور به پایان می رسد ولی زمان دقیق انتشار آن بستگی به ارتباط با شبکه های توزیع بازی در داخل کشور دارد. هم اکنون مذاکرات برای پخش آن در حال انجام است.
ویژگی های بازی:
معبد اژدها دارای المانهای گیم پلی جدید، گرافیک بهبود یافته، داستان جدید به همراه روایت بهتر، مبارزات بهبود یافته، کارکترهای جدید، محیط های جدید و در کل بستر فنی بهتر می باشد. بستر فنی بازی گرشاسپ از زمان انتشار آن در ایران و بخصوص برای نسخه های بین المللی بصورت مداوم در حال بهبود و توسعه می باشد.
داستان بازی:
داستان این بازی به زمانی قبل از ماجراهای بازی گرشاسپ باز می گردد، در مورد داستان به زودی اطلاعات کاملی در این وبلاگ عرضه می شود.

منبع: وبلاگ رسمی بازی گرشاسپ

reza_3722
16-08-2011, 18:08
من نتونستم این بازی رو با DirectX 11 و Win 7 x64 اجرا کنم!
مشکل از کجاست؟

salar_aziz
09-10-2011, 16:58
آقا من با این قسمت که بالای سر دشمن یه خنجر قرمز ظاهر میشه و باید ازون طریق یارو رو بکشی مشکل دارم.
میشه توضیح بفرمایید که چیکار باید بکنم دقیقا(اون جای بازی که دو تا غول که اول بازی یکیش بود و میکشیدیش ظاهر میشه و هرچی میزنمشون باز یکم خم میشن و برمیکردن بالا!!):31:

aha2012
09-10-2011, 17:37
آقا من با این قسمت که بالای سر دشمن یه خنجر قرمز ظاهر میشه و باید ازون طریق یارو رو بکشی مشکل دارم.
میشه توضیح بفرمایید که چیکار باید بکنم دقیقا(اون جای بازی که دو تا غول که اول بازی یکیش بود و میکشیدیش ظاهر میشه و هرچی میزنمشون باز یکم خم میشن و برمیکردن بالا!!):31:
کاری نداره
وقتی بالای سرش علامته ظاهر شد برو جلو فکر کنم E بود اونو بزن بعدش گوشه ی مانیتورتو ببین یه علامتهایی ظاهر میشه
مثلا وقتی علامته سمت چپ مانیتور ظاهر شد تو هم سمت چپو بزن،سمت راست ظاهر شد سمت راستو بزن و ...................:5:

messi3
10-10-2011, 14:40
این بازی با اون دوربین مزخرف 2 بعدیش انقدر حال بهم زن بود :2:که دانلودشم کردم بازم پشیمونم

Zaghan_13
10-10-2011, 18:59
این بازی با اون دوربین مزخرف 2 بعدیش انقدر حال بهم زن بود :2:که دانلودشم کردم بازم پشیمونم

اگه لینک داری برام بفرست یه بار بازی کنیم ببینیم چه کردند؟:31:

Angel Of Darkness
10-10-2011, 22:31
اگه لینک داری برام بفرست یه بار بازی کنیم ببینیم چه کردند؟:31:

به علت مشکلات قانونی تو سایت یا وبسایتا به سختی گیر میاد ولی تو تورنت با کرکش میتونی بگیریش

Nico-SMY
04-01-2012, 16:56
اونجایی که دو تا غول رو باید بکشیش .همون اوایلش.وقتی علامت خنجر میاد روشون و من E رو می زنم .خیلی موقعها اصلا علامت جهت ها رو نشون نمی ده و غوله یکدفعه منو میگیره و پرت می کنه پایین .برای اینکه من رو غولا بتونم E رو بزنم .قلق خاصی داره و جای خاصی بعد از اینکه علامت خنجر ظاهر می شه باید E رو زد؟

Khan gholi
04-01-2012, 21:36
اونجایی که دو تا غول رو باید بکشیش .همون اوایلش.وقتی علامت خنجر میاد روشون و من E رو می زنم .خیلی موقعها اصلا علامت جهت ها رو نشون نمی ده و غوله یکدفعه منو میگیره و پرت می کنه پایین .برای اینکه من رو غولا بتونم E رو بزنم .قلق خاصی داره و جای خاصی بعد از اینکه علامت خنجر ظاهر می شه باید E رو زد؟

هر کدوم که از اون علامت های خنجر های میاد نشونه جهت های بالا , پایین , چپ و راست هست .حالا نمیدونم چپ و راست هست یا نه از نوع خنجر های مشخص میشه

konami-pes
05-01-2012, 21:02
کسایی که این بازی رو بازی کردن ختم کلام یه کلام بگن بازی موفق بوده یا نه؟

CRIS Joon CR7
05-01-2012, 21:24
کسایی که این بازی رو بازی کردن ختم کلام یه کلام بگن بازی موفق بوده یا نه؟
قدرت اینکه ازین بهتر بسازیم هم داریم
ولی خداییش با این بودجه ها میشه گفت موفق بود:41:
هم تبلیغات هم پخش در کل خوب بود:46:

Spiffy
07-01-2012, 19:59
بازی جذاب و خیلی خوبی بود.البته اگه اینو در نظر بگیری که تو ایران به صنعت بازیهای کامپیوتری به چشم حقارت نگاه میکنن و حمایت جالبی نمیشه ازش

IOG
30-08-2012, 13:25
بازی خیلی خوبی بود.

orochi
30-08-2012, 13:28
این بازی من قبلا روی کامپیوترم نصب کردم خیلی خوب بود.
ولی اون موقع ram پایین بود سرعت بازی به صورت افتضاحی پایین بود. باهاش حال نکردم.

rezapassword
30-08-2012, 18:36
سلام به نظر من واقعا ارزش بازی کردن رو داره

orochi
30-08-2012, 19:10
سلام به نظر من واقعا ارزش بازی کردن رو داره

من که نمیگم ارزش نداره میگم روی کامپیوترم کند بود حال نکردم ولی الان اگه بخوام بازی کنم دیگه سرعتش کند نیست. تو فکرشم که بخرم.

rezapassword
31-08-2012, 10:35
منظورم پست شما نبود گلم در کل بازی رو گفتم