PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گرشاسب (سوشینات)

صفحه ها : 1 2 [3] 4

hobgoblin
25-10-2010, 15:20
خب داش پدارم بازیو نصب کن و نظرتو درباره ی بازی بگو ببینیم ارزششو داره یا نه؟
خوب کار شده اصلا؟نسبت به نسخه ی دمو تغییری داره؟گرافیک و صداگذاری و گیم پلی و هر چی میدونی دربارش بگو
دمت گرم

بازي رو ميشه نصب كرد ولي تا فردا نميشه بازي كرد. كدش فردا فعال ميشه

pedram_sad
25-10-2010, 15:30
خب داش پدارم بازیو نصب کن و نظرتو درباره ی بازی بگو ببینیم ارزششو داره یا نه؟
خوب کار شده اصلا؟نسبت به نسخه ی دمو تغییری داره؟گرافیک و صداگذاری و گیم پلی و هر چی میدونی دربارش بگو
دمت گرم
مگه من گفتم بازی رو گرفتم ؟:31:
منم مثل شما منتظرم

a.g g.a
25-10-2010, 15:50
سلام
بازی به دست من رسید ولی بستش با اون بسته ای که توی عکس ها گذاشتین فرق می کنه.
می تونم عکساشو بذارم.

SIMON137
25-10-2010, 16:03
سلام
می تونم عکساشو بذارم.
بذار ببینیم چطوریه

pedram_sad
25-10-2010, 16:12
سلام
می تونم عکساشو بذارم.
اقا شناسه رهگیریت رو اگه میتونی تو اون سایت بزن ببین ماله تو هم نوشته اماده ارسال ؟

Mr.Pooya
25-10-2010, 16:21
سلام
من تهرانم بازی هنوز به دستم نرسیده . تو سایت هم رفتم زده آماده ارسال یعنی فردا که روز عرضه است ارسال میشه ؟؟

a.g g.a
25-10-2010, 16:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این طرف راستیه رو از توی طرف چپیه در اوردم.

اینم یه دفترچه ای بود توش آموزش و چند تا عکسو اینجور چیزا بود.
یه پوسترم از گرشاسپ توش بود.
ببخشید اگه عکسام خوب نبود و خوب توضیح ندادم.

Mr.Pooya
25-10-2010, 16:23
سلام
یک چیزی بگم خیال همه راحت بشه

اینم از خبری که در وبلاگ گرشاسپ درج شده بود :

تاریخ خبر : آبان ۳م, ۱۳۸۹

بازی گرشاسپ برای کلیه کسانی که در سایت لوح زرین سفارش پستی انجام داده اند ارسال شده است، اگر در وضعیت ارسال خود “آماده به ارسال” یا هر مورد دیگری مشاهده کردید احتمال به دلیل عدم بروزرسانی به موقع توسط شرکت پست می باشد. طی امروز و فردا (نهایتا پس فردا برای برخی شهرها که مرکز استان نباشند) باید بازی را دریافت نمایید. امکان دریافت کد فعال سازی از طریق سایت و یا SMS نیز از فردا (سه شنبه) ۸ صبح مهیا می شود.

a.g g.a
25-10-2010, 16:27
اقا شناسه رهگیریت رو اگه میتونی تو اون سایت بزن ببین ماله تو هم نوشته اماده ارسال ؟
بله
من خیلی وقت پیشم یه چیزی از اینترنت خریده بودم سه چهار هفته پیش رسید هنوز زده آماده به ارسال:31:
این سایت رهگیریشون کلا به روز نیست.

Layken
25-10-2010, 16:29
دوستانی که بازی رو خریده کمی تعریف کنه بینیم چطوریاست
مرده و زنده شدیم تا این بازی بیاد برسه....

a.g g.a
25-10-2010, 16:32
سلام
یک چیزی بگم خیال همه راحت بشه

اینم از خبری که در وبلاگ گرشاسپ درج شده بود :
پس این شماره سریالی که به من دادن چیه؟

شرمنده من که نمیتونم.:41:(به یه دلایلی فقط سه شنبه ها و پنج شنبه ها می تونم بازی کنم.:41:)

Mr.Pooya
25-10-2010, 16:45

شما متن خبر را درست نخوندید تو خبر نوشته بود که تمامی بازی ها ارسال شده اند ماله شما چون شهرستان هستی چند روز زودتر ارسال شده بود و امروز به دست شما رسید . تو سایت لوح زرین هم نوشته بود که شهرستانی ها چند روز زودتر بازی را درسافت می کنند . ولی شما تا فردا برای بازی کردن باید صبر کنی چون فردا عرضه رسمی این بازیست و شماره های فعال سازی از فردا در اختیار خریداران قرار میگیره .

---------- Post added at 04:41 PM ---------- Previous post was at 04:40 PM ----------

شرمنده من که نمیتونم.:41:(به یه دلایلی فقط سه شنبه ها و پنج شنبه ها می تونم بازی کنم.:41:)

اتفاقاً تو این مورد خوب شد :27: چون شما اگه بازی را هم نصب کنی تا فردا یعنی سه شنبه نمیتونی بازی کنی دلیلش هم تو پست بالایی من هست .

---------- Post added at 04:44 PM ---------- Previous post was at 04:41 PM ----------

یه چیز دیگه که باید بگم اینه که این شماره سریال مربوط به نسخه شماست ولی کد فعال سازی که تو خبر هم نوشته بود فرق داره . شما باید شماره سریال را وارد کنی تا بتونی کد فعال سازی را دریافت کنی و باید کد فعال سازی را در بازی وارد کنی که کد فعال سازی از فردا در اختیاز همه قرار میگیره .

---------- Post added at 04:45 PM ---------- Previous post was at 04:44 PM ----------

سلام

تو پست های قبلی هم عرض کرده بودم کسانی که بازی به دستشون رسیده تا روز عرضه رسمی (سه شنبه4 آبان ماه) نمی تونند بازی کنند .

kortol
25-10-2010, 16:51
من که اراکم و هنوز به دستم نرسیده امید وارم که فردا دیگه برسه ..............چون 4شنبه و 5 شنبه نیستیم و کسی خونه نیست که بسته رو تحویل بگیره......................فردا برسه می تونم یه بهانه جور کنم و نرم عروسی و بشینیم گرشاسب بازی کنم..............این برنده های 360 ها مشخص نشدند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ما دلموون رو خشک !! کردیم به بردن یه 360.. :27:...اگه ندن بسته رو پس می فرستم :31:

Mr.Pooya
25-10-2010, 17:01
من که اراکم و هنوز به دستم نرسیده امید وارم که فردا دیگه برسه ..............چون 4شنبه و 5 شنبه نیستیم و کسی خونه نیست که بسته رو تحویل بگیره......................فردا برسه می تونم یه بهانه جور کنم و نرم عروسی و بشینیم گرشاسب بازی کنم..............این برنده های 360 ها مشخص نشدند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ما دلموون رو خشک !! کردیم به بردن یه 360.. :27:...اگه ندن بسته رو پس می فرستم :31:

درباره برنده ها باید بگم از بین 100 دستگاه XBOX تا الان 6 برنده مشخص شده اند که اسامیشون تو سایت لوح زرین نیکان است .

aha2012
25-10-2010, 17:10
انصافا پک بازی قشنگه.قبول دارین؟؟
من که خیلی از پک بازی خوشم اومد.اگه بجای پوستر گرشاسپ،action figure گرشاسپ بود چه حالی میکردیم :31:

Mr.Pooya
25-10-2010, 17:18
انصافا پک بازی قشنگه.قبول دارین؟؟
من که خیلی از پک بازی خوشم اومد.اگه بجای پوستر گرشاسپ،action figure گرشاسپ بود چه حالی میکردیم :31:

سلام
اونطور که تو عکس دیدم آره پکش خیلی قشنگ بود من هم قبول دارم . ولی در مورد پوستر هم باید بگم اصلاً اگه پوستر و این جور چیزا نمیدادن چه حالی می کردیم :27:

sht1987
25-10-2010, 20:19
برای اینکه ببینید سفارشتون ارسال شده یا نه به این سایت مراجعه کنید و کد رهگیری پستی (نه شناسه سفارش) را وارد کنید.اینجا معلوم میشه که سفارش شما کجاست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pedram_sad
25-10-2010, 22:37
برای اینکه ببینید سفارشتون ارسال شده یا نه به این سایت مراجعه کنید و کد رهگیری پستی (نه شناسه سفارش) را وارد کنید.اینجا معلوم میشه که سفارش شما کجاست.

مرسی
من اصلا ندیده بودم اخر اون لینکی که گذاشته بودم کد رهگیری پستی هم میده
این رو الان زدم ماله من رو امروز صبح ساعت 9 فرستادن
از منطقه 17 پستی تهران

فردا اینجاست

choory
25-10-2010, 22:41
برای من با کد رهگیری پستی میزنه اطلاعات این مرسوله ارسال نشده است :(

a.g g.a
26-10-2010, 08:47
سلام
تو چه ساعتی از امروز میشه کد فعال سازی رو گرفت؟(الآن ساعت6و50دقیقست و من نتونستم کد فعال سازی رو بگیرم.)

سلام
درست شد.
بازیش خوبه ولی بعضی چیزاش آدمو اذیت می کنه مثلا تو یه مرحله باید یه قایقو با حرکت دادن پاروش برونیم و اگه یه مدتی پارو رو حرکت ندیم قایق کم کم غرق میشه.
گرافیکش در اون حدی که من فکر می کردم نیست.
بعضی جاهاش شبیه دویل می کرایه بعضی جاهاش مثل شاهزاده ایرانی.
ولی نسبت به بازی های ایرانی خوبه

Hamid..God
26-10-2010, 11:39
امروز تریلر این بازی رو تو تلوزیونای مترو دیدم

choory
26-10-2010, 16:49
برای من تازه امروز پست کردن.تازه نوشته از مرکز پست تهران خارج شده. :(

این هم از پیش خرید در ایران

kortol
26-10-2010, 17:19
تهران - منطقه 17 پستي تهران - اداره توزيع منطقه 17 پستي(مرسوله از نقطه پستي خارج شد)

حمایتت می کنیم سازنده فقط شما هم هوای مارو داشته باش!!!!زود تر بفرست بابا همه بازی کردند.........

J A V I D
26-10-2010, 17:34
منم خریدم نسخه دی وی دی رو سه هزار تومن ! پکش خارج از جعبه خوشکله ولی از جعبه درش می آری قابش اینا خیلی ضایعس !

SIMON137
26-10-2010, 17:39
دوستان یکمی از خود بازی صحبت کنید ببینیم چطوری هست
ممنون

godsmak
26-10-2010, 18:03
بابا این چه وضعیه؟
بره من تازه زده آماده برای ارسال!
باید خجالت بکشن، این همه تبلیغ و تاخیر آخرشم هیچی!

masoud93
26-10-2010, 18:04
بازی به طور رسمی منتشر شده یا نه ؟

J A V I D
26-10-2010, 18:15
در مرحله اول باید بگم ورداشتن پوستر و دفترچه رو یکی کردن و فعلا من در گیر جمع کردن دفترچش شدم یکی نیست بگه می مردین خوشکل یه دفترچه می زدین !

حجم کلی بازی روی دی وی دی 1.6 گیگا بایت ، دارای ست آپ فارسی و فاقد اتوران ( یعنی یهو می ره تو ست آپ ) در واقع ست آپ اون دو تا فایل موجود که 7z هستن رو از حالت فشرده خارج می کنه . تصویر ست آپ رو در زیر می بینید :

نصب تموم شه می آم بقیه آمارشو می دم ...

silsin
26-10-2010, 18:28
چه جالب . کسایی که بازی کردن بگین خوبه یا نه می خوام سفارش بدما.

J A V I D
26-10-2010, 18:35
واقعا انتظار نداشتم بازی اینقدر نرم و رون باشه ، اولین چیزی که از مشکلات بازی یکم به چشم من اومد سایه پردازی بازی کمی تا قسمتی ایراد داره صدا پردازی بازی هم می تونم بگم تو همین یه ذره که باز یکردم خوب بود من خیلی رو صدا پردازی حساسیت دارم ، اکتیو کردنشم شماره سریال می دین بعد بهتون یه کد می ده دکمه می زنید یه کد دیگه از نت دانلود می کنه بهتون می ده و بازی اکتیو می شه .

صفحه اکتیو

تنظیمات گرافیکی

خوب حالا ما اینو بازی کنیم یا گاد آف وار PSP که جدید اومده :) مخصوصا گذاشتن جفتشو با هم ریلیز کردن ملت سردر گم بشنا ! سوالی در مورد بازی داشتین بگین من جواب می دم فعلا برم بازم بازی کنم

راستی یه چیز جالب معنی امکانات اضافی تو این بازی آرت ورک خودمونه !

SA3EDLORD
26-10-2010, 18:44
پس چرا برا من هنو نرسیده:2:
یعنی همه ی اینایی که بازی به دستشون رسیده ایمیل زدن:18:
اینجا نیشابور:5:

J A V I D
26-10-2010, 19:13
متاسفانه کات سینس های بازی کیفیتشون خیلی پایینه ، همچنین بازی رو فکر کنم با دسته خیلی راحت تر از کیبورد بشه بازی کرد ...

a.salireza
26-10-2010, 19:29
بازی امروز رسید دستم ! فردا نصب میکنم ، حتما میام نظرم رو میگم !
==============
کی این پوسترا رو این شکلی تا کرده ؟ :13: نصفش مچاله شده !

mosolim
26-10-2010, 19:59
سلام
ببنید من دقیقا می دونستم که بازی بعد از همه دست ما میرسه. لعنت.
راستی چرا تاپیک منتقل نمیشه. بره تو تاپیک بازی های غول. حسابشو بکن این بازی وسط فال اوت و فیبل.

Amin.P30
26-10-2010, 20:10
مثلا من بازی رو کپی بزنم روی یه سیستم دیگه میشه بازی کرد؟

zibarezaei
26-10-2010, 20:32
این بازی برای کنسول xbox نیومده یا نمیاد؟

The Rover
26-10-2010, 20:50
مثلا من بازی رو کپی بزنم روی یه سیستم دیگه میشه بازی کرد؟
حتی شوخیشم بده :46:

EngineeR EhsaN
26-10-2010, 22:09
نقد درست و حسابي براي اين بازي اومده؟

mehdi30nema
26-10-2010, 22:10
امروز بازی را گرفتم .
از همه مهمتر بسته بندی زیبای بازی بود که جای تقدیر داره . ولی ای کاش پوستر را از راهنمای بازی جدا میکردند .
بازی شاید با عناوین روز دنیا اصلا قابل مقایسه نباشه ولی در وهله اول باید یادمون باشه داریم در مورد یک بازی ایرانی صحبت میکنیم . در قیاس بازی های ایرانی به نظرم این بازی فوق العاده است .
پس خواهشمندم دوستان در نظر دادن کمی انصاف داشته باشند و این بازی را با مثلا گادآف وار 3 مقایسه نکنند .

The Rover
26-10-2010, 22:40
بابا این چه وضعیه؟
بره من تازه زده آماده برای ارسال!
باید خجالت بکشن، این همه تبلیغ و تاخیر آخرشم هیچی!
لابد واسه اونایی هم که اومده زده آماده به ارسال!
برای من بار ها اتفاق افناده که بازی میاد در خونه هنوز آماده به ارساله! این از مشکلات ایران مارکت سنتره
اونا حتما همرو فرستادن. بقیه ش دیگه با پسته

J A V I D
26-10-2010, 23:00
خوب من قسمت اول بازی رو تموم کردم رسیدم به جنگله ، اول از همه بگم اگه دسته ایکس باکس دارید با اون بازی کنید خیلی کنترل راحت تره ، متاسفانه این بازی هم مانند همه بازی های ایرانی که من امروز دیدم یه باگ غیر قابل بخشش داد و اون تو مراحل اولیه بازی بود که شخصیت یه جا گیر کرد ( اونجا که بالای دیوار تیر انداز هست شما باید اون دستگیره رو بکشید بین دستگیره و دیوار گیر کرد )! مشکل دوم بازی به نظر من کمبود این بیزبیلک های سیوه که معمولا قبل از غول ها قرار داره و وقتی قول رو بکشید با هزار بدبختی باید تا رسیدن به قول بعدی قید سیو کردن رو بزنید ! و یه مشکل غیر قابل بخشش دیگه یه حرکت داره تریپ گاد آف وار سه ای که باید دکمه های جهت دار رو بزنید متاسفانه گاهی جهت پایین نمایش داده نمی شه !!! یه جای دیگه که بازی سوتی داره شما از یه دیوار باید بیایید پایین گاهی تصویر یه جوری می شه انگار دیوار افقی این به جهنم وارد قسمت هایی از دیوار که رنگش روشن تره نباید بشید وگرنه جونتون کم می شه یه ربع بیست دقیقه ای اونجاش علاف بودم ! جالب ترین قسمت بازی اینجاست که ظاهرا خود شخصیت گرشاسپ اصلا حرف نمی زنه و تا اینجا که من بازی کردم داستان همش از زبان یه راوی بوده .

به نظرم اگه سازندگان بازی اینقدر سعی نمی کردن بازی رو یه گاد آف وار ملی طرح کنن و تقلید کمتری از اون بازی توش قرار می دادن بازی خیلی قابل قبول تر می شد برامون ، حرکات نرم شخصیت ولی واقعا عالی کار شده دشمنان یه نمور خنگ می زنن ، خونی که از شخصیت ها می پاشه هم خوب طراحی نشده ، همه اینا به کنار این دموش اعصاب منو خورد کرده اینقدر کیفیتش پایینه ...

Amin.P30
27-10-2010, 08:23
حتی شوخیشم بده :46:
فقط میخام بدونم میشه یا نه؟ :31:
اون کد فعال سازی روی چند تا سیستم جواب میده یا همون طور که فکر میکنم فقط روی یک سیستم کار میکنه.؟

mehdi30nema
27-10-2010, 08:29
اون کد فعال سازی روی چند تا سیستم جواب میده یا همون طور که فکر میکنم فقط روی یک سیستم کار میکنه.؟

من فکر کنم بازی فقط روی یک سیستم جواب میده . البته مطمئن نیستم
دیروز بازی را روی سیستمم نصب کردم ولی وقتی روی لپ تاپ ریختم هر کاری کردم میگفت کدی که از اینترنت میگیریم اشتباه است .

mosolim
27-10-2010, 09:04

نه فقط روی یه سیستم با سخت افزار خاص جواب میده. مثل همه بازی ها نرم افزار ها و ویندوزهای اصل که فقط روی یه سیستم میتونی نصب کنی. جالبه که اگر شما سخت افزاری از سیستمتونو عوض کنید دیگه نمیتونید بازی رو نصب یا اجرا کنید.

*Necromancer
27-10-2010, 10:30
گرشاسپ همین الان با پیک موتوری به دستم رسید
هنوز نصب نکردم
این قضیه کد فعال سازی چیه؟ الان که جاوید داره بازی می کنه که!

adrenalin
27-10-2010, 10:43
سلام دوستان
بازی دیروز صبح دستم رسید
فقط یه سوال من بازی رو نصب کردم حاا به هر دلیل ویندوزم رو عوض کنم بازم می تونم بازی رو نصب کنم یا نه دوباره باید سریال بگیرم ؟

Amin.P30
27-10-2010, 10:57
نه فقط روی یه سیستم با سخت افزار خاص جواب میده. مثل همه بازی ها نرم افزار ها و ویندوزهای اصل که فقط روی یه سیستم میتونی نصب کنی. جالبه که اگر شما سخت افزاری از سیستمتونو عوض کنید دیگه نمیتونید بازی رو نصب یا اجرا کنید.
کد فعال سازی توی بسته بندی سی دی نوشته؟
پس بازی فقط روی اولین سیستمی که روش نصب میشه قابل اجراست.!
بیان همه کد هامون رو بزاریم ببینیم به هم دیگه میخوره؟:31:

*Necromancer
27-10-2010, 11:02
کد فعال سازی توی بسته بندی سی دی نوشته؟
پس بازی فقط روی اولین سیستمی که روش نصب میشه قابل اجراست.!
بیان همه کد هامون رو بزاریم ببینیم به هم دیگه میخوره؟
با پیغام خصوصی البته

The Rover
27-10-2010, 12:42
درود به دوستان
این بازی بعضی جاهاش خیلی سنگینه و واقعا بد اجرا میشه
برای همه اینجوریه یا فقط برای من؟
برای من crysis رو very high اینجوری نمیشد! عجیبه!

EngineeR EhsaN
27-10-2010, 13:36
آقا ما يه اشتباهي كرديم كد فعالسازي رو اشتباه زديم حالا هر كاري ميكنم عوض نميكنه ، چيكاركنم؟

Mehdi.ss
27-10-2010, 14:09
سلام بازی امروز به دستم رسید و دارم نصبش می کنم
یه مشکل بزرگ داره ، اونم اینه که XBOX رو باهاش نفرستادن :31:

EngineeR EhsaN
27-10-2010, 14:16
آقا ما يه اشتباهي كرديم كد فعالسازي رو اشتباه زديم حالا هر كاري ميكنم عوض نميكنه ، چيكاركنم؟

كسي نميدونه چيكار بايد بكنم؟

hobgoblin
27-10-2010, 14:19
كسي نميدونه چيكار بايد بكنم؟

چرا

يه زنگ بزن به پشتيبانيش بپرس

Mehdi.ss
27-10-2010, 14:21
کمک
من سریال روی کارت رو تو قسمت Serial Number وارد کردم
حالا تو قسمت Installation code و Activation Code code چی باید وارد کنم ؟؟
........................................
فهمیدم

hoomi_gta
27-10-2010, 14:57
آقا بازی ارزش خریدن داره؟؟ یکی نقدی بررسی چیزی از بازی بذاره بیشتر در موردش بدونیم. ولی جای افتخار هست که یک بازی درست حسابی از سازنده های ایرانی ساخته شده کاش gamespot هم بهش نمره میداد

mosolim
27-10-2010, 15:06
جالبه که بازی هنوز دست من نرسیده. خونمونم کرجه و راهی نیست. از طرفی میگم برم خودم بگیرم ولی میترسم فردا بیارن دمه در. گیری کردیما بدجوریم تو خماریش موندیم.

pedram_sad
27-10-2010, 15:06
بازی برای من هم 1 ساعت پیش رسید
با بسته بندیش که اساسی حال کردم
ولی این پوستری که پشتش installation guide گذاشتن اون سمتش زیاد کیفیت نداره که خوب در اصل پوستر هم نیست
ولی اون یکی پوسترش خوب بود

کارت شماره سریال من اون پوشش روش برداشته شده بود که جای بسی تعجب داشت :31:
اما سریال کار کرد و نصب هم انجام شد و یکم هم بازی کردم

جالب اینجا بود که کلی چیز اضافه هم گذاشته بودن برای نصب مثل physx و ms dx و flash activx و ...

در مورد گرافیک بازی من یک تصویری از اون trailer هایی که تا الان نشون داده بودن تو ذهنم بود
که تو خود بازی هم هست و پخش میشه
اما خود بازی خیلی فاصله داره با اون cutscence ها و گرافیک خیلی ضعیف تره
سایه گذاری و شفافیت texture ها رو اعصابه به خصوص وقتی دوربین به object ها زیاد از حد نزدیک میشه مثل همون اولش که کنار اتیش نشسته بود
ولی از دور مثل صحنه مبارزه ها قابل تحمله

gameplay بازی بد نیست ولی باز هم موقع مبارزه با boss میره رو اعصاب یکم

دسته بازی هم که قابلیت vibration off نگذاشتن براش از همون ابتدا تا بیای بیرون از بازی یک ضرب شوک میده :31:

kortol
27-10-2010, 15:43
آقا این بازی از منطقه پستی شهر ما هم خارج شده ولی هنوز به دست ما نرسیده...................

دوستان اگه خواستند قسمت یا کل داستان رو بگن بی زحمت بزارن توی اسپویلر ............ممنون

Mr.Pooya
27-10-2010, 15:59
آقا بازی ارزش خریدن داره؟؟ یکی نقدی بررسی چیزی از بازی بذاره بیشتر در موردش بدونیم. ولی جای افتخار هست که یک بازی درست حسابی از سازنده های ایرانی ساخته شده کاش gamespot هم بهش نمره میداد

سلام
اگه نظر من را بخواید آره ارزش خرید داره بازی خیلی خوبیه . گرشاسپ از اولین بازی های ایرانی هست شاید گرافیکش عالی نباشه ولی گرافیکش خوبه برای اولین بازی ایرانی . در کل من خوشم اومد .

adrenalin
27-10-2010, 16:56
ما هم نصبیدیم :دی
در کل میشه گفت خوبه فقط چون یه وخورده حرکاتش واسمون تازگی نداره همچین دلچسب نیست.تقریب میشه گفت خدای جنگ ایرانی هست:دی ولی با یه سری تغییرات عمده
در مورد هوش مصنوعی و... اصلا جای صحبت کردم نداره :دی :41:
ولی بازم دستشون درد نکنه همینم که درست کردم خودش کلی هست. که بعدها به امید خدا بهترم میشه :40:
به امید روزی که بازی های ایرانی حرف اول رو بزنن :7:

kortol
27-10-2010, 18:18
آقایونی که می گن این بازی عالی نیست.بهتره بدونین که شرکت هایی مثل نات داگی ( سازنده آنچارتد2 ) قبلش بازی هایی مثل کراش رو می ساختند که قیافه افراد داخلش چند ضلعی بود..............نمی خوام از کراش بد بگم ( زمان خودش خیلی خوب بود ) ......

حرفم اینه که اگه ما هم مثل خارجی ها از بازی سازهامون درست حمایت کنیم و یه کم دندون رو جیگر بزاریم همین تیم سازنده گرشاسب می تونن بازی بعدی رو خیلی بهتر از این بسازند............فقط کافیه این بازی همون جوری که ازش انتظار میره نقد بشه ....نه این که با غول هایی مثل دویل می کرای یا خدای جنگ مقایسه بشه...................

چند تا بازی ایرانی می تونید مثال بزنین که مثل این گرافیک خوبی داشته باشند یا داستان به درد بخور...........فکر نکنم از تعداد انگشتای یه دست هم بیشتر بشه!!!............توی حد اقل 7سال شروع بازی سازی در ایران تا اینجا پیشرفت کردیم ......من که به آینده امید دارم.....

من همچنان منتظر مامور پست هستم تا بازی رو برام بیاره.............اندکی صبر سحر نزدیک است.........شاید این 5 شنبه بیاید شاید !!!!:46:

Prince_M
27-10-2010, 18:26
واسه من که یه هفته ای میشه سفارش دادم تازه امروز زده بود ارسال شده!!!

halflife g
27-10-2010, 18:43
آقایونی که می گن این بازی عالی نیست.بهتره بدونین که شرکت هایی مثل نات داگی ( سازنده آنچارتد2 ) قبلش بازی هایی مثل کراش رو می ساختند که قیافه افراد داخلش چند ضلعی بود..............نمی خوام از کراش بد بگم ( زمان خودش خیلی خوب بود ) ......

حرفم اینه که اگه ما هم مثل خارجی ها از بازی سازهامون درست حمایت کنیم و یه کم دندون رو جیگر بزاریم همین تیم سازنده گرشاسب می تونن بازی بعدی رو خیلی بهتر از این بسازند............فقط کافیه این بازی همون جوری که ازش انتظار میره نقد بشه ....نه این که با غول هایی مثل دویل می کرای یا خدای جنگ مقایسه بشه...................

یه چیز داخل پرانتز بگم:

اولا اون زمان که ناتی داگ کرشو ساخت ساختن همون چند ضلعی بالاترین علم بازیسازی محسوب میشد نه اینکه حالا چند ضلعی بسازی بگی به به.......... .

دوما مگه سینما یا موسیقی یا هر چیز دیگه ما بعد از خارجه به ایران نیومد و همه هم میگفتن صبر کنین درست میشه و با اونا رقابت می کنیم؟....کو ؟؟؟داریم رقابت می کنیم؟؟؟؟؟؟

تا زمانی که این صنعت(بازی سازی) مثه مثلا پزشکی مون در کشور ما تا حدی خصوصی نشه و دست سازنده بازی نباشه نمیتونه پیشرفت کنه

.

*IN*
27-10-2010, 18:50
من سفارشم رو تایید نکرده بودم(اون موقع که تاخیر خورد و باید ایمیل میزید)
ولی همین الان آوردن دمه خونه تحویل دادن!!!
شماره سریال رو زده فقط یه بار میشه استفاده کرد یعنی اگه بازی رو پاک کنی نمیشه دوباره نصب کرد؟؟؟

Bobby Sands
27-10-2010, 18:58
یه چیز داخل پرانتز بگم:

اولا اون زمان که ناتی داگ کرشو ساخت ساختن همون چند ضلعی بالاترین علم بازیسازی محسوب میشد نه اینکه حالا چند ضلعی بسازی بگی به به.......... .

دوما مگه سینما یا موسیقی هر چیز دیگه ما بعد از خارجه به ایران نیومد و همه هم میگفتن صبر کنین درست میشه و با اونا رقابت می کنیم....کو ؟؟؟داریم رقابت می کنیم؟؟؟؟؟؟

تا زمانی که این صنعت(بازی سازی) مثه مثلا پزشکی مون در کشور ما تا حدی خصوصی نشه و دست سازنده باز نباشه نمیتونه پیشرفت کنه

.
ایول که لپ کلام رو گفتی. دمت گرم
همونطور که همه میدونین ما تو این مملکت هیچ صنعت درست و حسابی و قابل رقابت در عرصه بین المللی بنا به برخی مسایلی که باز هم همه میدونین :31:و... نداریم. اگه شما سراغ دارین به ما هم بگین تا مطلع بشیم.
حالا اینم روی اون بقیه صنایعمون. کلا اشکال کار از بیخ و بن یه جای دیگست:21:
انشالا وقتی بیاد جمعه درست میشه همه چی:5:

حالا یه سول هم برای این که اسپم فرضمون نکنن.
این بازی رو فقط میشه از طریق سایتش خرید؟
جای دیگه ای نمیفروشن ما بریم بگیریم؟
بعدش این چرا اینقد ارزونه؟!!
بنده خدا ها اینهمه کار کردن دارن به همون قیمت بازیهای کرک شده و کپی میفروشن که!!

The Rover
27-10-2010, 19:31
به نظر من گرشاسپ تو بازیای ایرانی بهترینه
بعد از تجربه سومین quest of persia میشه گفت این اولین گیم ایرانیه که آزاردهنده نیست و میشه باهاش حال کرد
فعلا بازیای 3 بعدی درست و حسابی ابرانی به انگشتهای دست تجاوز نمیکنه و هنوز جای پیشرفت داره

*IN*
27-10-2010, 19:32
چند دقیقه بازی کردم
گرافیک محیط خیلی پایینه ولی گرافیک کارکترا بد نیست...
دوربین افتضاحه...
کنترل کارکتر سخته مخصوصا با این دوربین ایستا...
دشمنای کوچیکت رو هروقت که بخوای میتونی با کلید E ناکار کنی کاری که تو بازیای دیگه واسش حداقل باید چند ضربه میزدی بعد...
صدای این یارو راوی هم حسابی رو مخه...
ولی اگه این رو یه شروع بدونیم فکر کنم تو چند سال آینده بتونیم بازیایی بسازیم که بتونن با بازی های خارجی رقابت کنن...

adrenalin
27-10-2010, 19:46
من همچنان منتظر مامور پست هستم تا بازی رو برام بیاره.............اندکی صبر سحر نزدیک است.........شاید این 5 شنبه بیاید شاید !!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من 89/7/6 سفارش دادم تازه هون روز توضیع8/4 دستم دوستانی که جدیدا سفارش دادن یه خورده باید صبر کنن :10:

EngineeR EhsaN
27-10-2010, 22:08
ولي من كه خيلي خوشم اومد ، دو پوستر توي بسته بندي بازي هست كه اگه بخواي جدا بخري بيشتر از سه تومن پولشونه

hadi beiki
27-10-2010, 22:09
بازیهای ایرانی نمیتونه جواب ما رو بده!!!
به این دلیل که بازی سازهای ما فک می کنند ما بازی می کنیم چون وقت زیاد داریم ، الافیم....
نمی دونند ما با هر بازی یه چیز یاد می گیریم!!!
تو گرشاسپ من که چیز جدیدی ندیدم!!!
فیلم نامه واقعا از نظر آموزش واقعا ضعیف!!
بزن،بکش، برو جلو،داستان تمومه!!

Milad4171
27-10-2010, 22:22
به نظر من که هنوز بازی رو نگرفتم و روی انجام بازی های مختلف سخت گیر هستم، بازی باید یه چیزی داشته باشه؟
یه چیزی یاد بده، ذهن رو باز کنه ، قدرت عکس العمل رو ببره بالا یا چه میدونم خیلی چیزها.
حالا هرچقدر هم تخیلی باشه یه چیزی باشه که بشه با اصول و پایه از اول تا آخر با اون پیش رفت!!
مثلا بازی که من این موضوع رو توش دیدم ( اصلا نمیخوام مقایسه کنم ) Mass Efeect 2 بود.
نمیدونم کی بازی کرده ولی داستان چیزی بود که مشخص بود و تو میدونستی باید چیکار کنی!
حتی همون Prince of Persia هم که تازه اومده هم چیز خاصی واسه گفتن نداشت. همش باید دنبال اون یارو مالک میدوییدی !
+
مطمعنا بازی سازهای ما خیلی خیلی دستشون بازه ولی سرمایه لازم دارن که بتونن وقتشون رو واسه ی این کار بگذارن.
شما یه سر به تاپیک بازی سازی بندازین، خودتون مجموعه ی کوچیک این استعداد ها رو می بینن

+

چند تا عکس از محیط بازی بگیرین ببینیم در چه وضع و حالیست!! :31:

mosolim
27-10-2010, 23:20
+
مطمعنا بازی سازهای ما خیلی خیلی دستشون بازه ولی سرمایه لازم دارن که بتونن وقتشون رو واسه ی این کار بگذارن.
شما یه سر به تاپیک بازی سازی بندازین، خودتون مجموعه ی کوچیک این استعداد ها رو می بینن

!

سلام
حق کاملا با دوستمونه. اگه سرمایه کافی در اختیارشون قرار بدن خیلی کارا میشه کرد. ما ایرانی هستیم و از پس هرکاری برمیام. خدایی الان تو همین اسیا کدوم کشور به غیر از چندتا از کشورهای اسیای شرقی می تونن بازی درست کنن. تازه همون اسیا شرقی ها هم فقط ژاپن میتونه شایدم کره و یا چین ( من اطلاع دقیق ندارم ) اما میدونم هیچ بازی رو اندوزی و مالزی نساختن.( دیگه بعد از کره و ژاپن بهترین کشور هایاون منطقن). ما ایرانیا تا حالا هر چی رو اراده کردیم بش رسیدیم. متاسفانه تو صنعت بازی یا کلا بگم صنایع فرهنگی پولی خرج نمیشه بودجه ای اختصاص داده نمیشه. همیشه هم میگن که صرف نداره و نمیشه و بازی کرک میشه فیلم و کتاب کپی غیر قانونی میشه و از این حرفا. به نظر من مشکل دوم هم میتونه قانون کپی رایت باشه. ولی کلا این کارا برای شروع خیلی خوبه و حتما باید حمایت بشه . ( چقدر تیزر تبلیغاتی تلویزیون پخش کرد)

OSEN
27-10-2010, 23:40
سلام .

ببخشید الآن همه ی کسانی که بازی رو دارن پیش خرید کردن ؟ یعنی تو مغازه ها الآن پیدا نمیشه بازی ؟. لطفا بگین که اگه تو مغازه ها هم هست من فردا یه سر به توپخونه بزنم :27:.

.

*IN*
28-10-2010, 00:04
سلام .

ببخشید الآن همه ی کسانی که بازی رو دارن پیش خرید کردن ؟ یعنی تو مغازه ها الآن پیدا نمیشه بازی ؟. لطفا بگین که اگه تو مغازه ها هم هست من فردا یه سر به توپخونه بزنم :27:.

.
تا سه شنبه که تو مغازه ها نبود نمیدونم حالا اومده باشه یا نه...

aha2012
28-10-2010, 00:22
امروز به یکی از مغازه ها زنگ زدم گفت فردا به دستتمون میرسه.گفتش امروز قرار بود که نشد ولی فردا حتما میاریم.هم نسخه ی dvd و هم cd

pedram_sad
28-10-2010, 00:47
من یکم اومدم جلوتر
خدایی بعضی جاها قابل چشم پوشی نیست
اونجایی که از اون عمارت بزرگ از پله هاش میره بالا و بعدش کلا به شدت دچار poor performance و drop frame میشه
اصلا مشخضه موترو بازی توانایی همین وسعت محیط رو هم نداره

gameplay واقعا دچار مشکل و باگ هست ادم رو عصبی میکنه مبارزاتش با دشمن ها
همش رو هوا میزنه شمشیر رو

مبارزه با اولین boss بازی که واقعا فاجعه بود این سیستم dodging کردنش

بهترین و قوی ترین قسمتش همون cutscence ها هست

من موندم این همه باگ رو تو این مدت بر طرف نکردن واقعا این ها ؟
حالا این final release هست
به قول یکی از دوستان که نسخه demo از این هم بد تر بود من موندم چطور این رو بردن نمایشگاه :31:

خداییش اگه بازی ایرانی نبود 5700 پول که سهله اگه مجانی هم می اوردن امکان نداشت حتی نصبش کنم

The Rover
28-10-2010, 08:00
بازیش چقدر زود تموم شد! حداقل مبارزه آخرش خوب بود
اگه از "مشت بهرام" استفاده کنید تو 3سوت طرف ناکار میشه!
فقط امیدوارم شماره 2ش خیلی بهتر باشه

*IN*
28-10-2010, 10:35
:18:
تموم کردی؟؟؟
گیم پلیش چند ساعته که اینقدر زود تموم شد؟؟؟

J A V I D
28-10-2010, 11:13
اگه به حجم بازی هم توجه کنید کاملا مشخصه که بازی یه بازی کوتاهه ...

mosolim
28-10-2010, 11:16

بیخیال من هنوز که هنوزه دستم نرسیده. با اینکه خیلی وقت پیش سفارش داده بودم و حتی بعدا تایید سفارش هم کردم. حالا شما میگی تمومش کردی. راستی نظر کلی رو هم بزار . آخرشم چندتا عکس از محیط بازی کسی نزاشت.

MARTIN
28-10-2010, 11:38
منم می خوام...
پس چرا نیستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتتتتتتتتتتتتتت :angry:

pedram_sad
28-10-2010, 11:42
چند تا عکس از محیط بازی بگیرین ببینیم در چه وضع و حالیست!![/B] :31:
این چند تا عکس از همین مرحله که من بودم
عکس ها 1080p هستن دیگه resize نکردم همه چیز هم رو high هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداما این 2 تا تصویر رو resize کردم که ببینید
امروز 2 بار این باگ اتفاق افتاد و هر 2 بار مجبور شدم بازی رو load last saved game کنم که دیگه اعصابم خورد شد اومدم بیرون

گیر میکنه به یک گوشه و تحت هیچ شرایطی نمیاد بیرون
هم با پریدن هم شیرجه رفتن هم ...
اون یکی یک جای دیگه بود که عکس نگرفتم

به شدت باگ داره بازی

kortol
28-10-2010, 11:54
خوب دیگه بهتره بریم سراغ بازی و راهنمایی ها :

آقا اون مرحله که باید از دیوار سر بخوری و بیایی پایین .....ازین سنگ ها بر سر ما می افتد و ما میمیریم هی ............یه ساعتی هست که اونجا در حال مردنیم .....یکی مارو راهنمایی کنه.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چجوری بیام پایین که نمیر م ............!!!!!!

a.g g.a
28-10-2010, 12:13
سلام
شما باید جهت پایین رو بزنید تا سریع تر پایین بیاد.

kortol
28-10-2010, 12:48
سلام
شما باید جهت پایین رو بزنید تا سریع تر پایین بیاد.

منون از راهنماییتون حل شد.............جهت پایین سرعت رو بیشتر می کنه و جهت بالا هم سرعت رو کم می کنه به اون دیواره های کم رنگ هم که برخورد کنم از خونم کم میشه همین طور لبه ها ......................تا اینجا که رسیدیم به دوتا دیو بی شاخ دم!!!!!!!!!! ( جدا نه شاخ دارن نه دم :31: )

mosolim
28-10-2010, 13:38
سلام
بازی همین الان دستم رسید. فقط یه مشکل اومدم شماره سریال رو خراش بدم دو تا کاراکتر شد رفت. نمی دونم چه کنم.؟ حالا می خوام با حدس و گمان ( یه چیزاییش معلومه ) بزنم. با پشتیبانی هم که تماس میگیرم جواب نمیده. پنچشنبس رفتن خونه. اگر نصبش نکنم میره تا شنبه.

kortol
28-10-2010, 14:04
این مرحله قایق رو خیلی سخت طراحی کردن.......یه کم که پارو نزنی قایق غرق میشه ..تازه تعدادی بچه دیو هم دارن از سرو کول گرشاسب بالا می رن............

تا اینجا برای من باگی نداشت اما گویا این مرحله عوض تمام مرحله های قبلی رو در آورد ...........وقتی می میرم و بازی می خواد از چک پوینت قبلی شروع بشه کلا بازی هنگ می کنه و باید از توی تسک منیجر ببندمش...............!!!!!!!!!!!! اگه اینها رو نداشت من بهش 10 از 10 می دادم برای بازی های ایرانی ..............اما حالا باید ببینم دیگه چی پیش میاد!!!!!!!!!!!!

Amin.P30
28-10-2010, 14:22
اونجور که از عکس ها معلومه خیلی شبیه POP 5 هستش بازی.

tranceyou
28-10-2010, 14:23
سلام
آقا بازی الان توی مغازه ها هم هست برای فروش و اینکه کجا بیشتر موجوده؟؟؟

Steps-Rap
28-10-2010, 14:26
این بازی ایرانیه؟؟
جالب هست یا نه؟؟؟
قدیمیه یا جدید؟؟

SIMON137
28-10-2010, 14:41
این بازی ایرانیه؟؟
جالب هست یا نه؟؟؟
قدیمیه یا جدید؟؟
شما آخرین باری که بازی خریدی کی بوده ؟ :دی

Mr.Pooya
28-10-2010, 14:43
این بازی ایرانیه؟؟
جالب هست یا نه؟؟؟
قدیمیه یا جدید؟؟

سلام
معلوم که ایرانی هست .

به نظرم جالب .

جدیده بازی تازه همین سه شنبه 4 آبان ماه 1389 عرضه رسمی شد .

a.g g.a
28-10-2010, 15:04
این بازی ایرانیه؟؟
جالب هست یا نه؟؟؟
قدیمیه یا جدید؟؟
لیلی زنه یا مرده:31:

Steps-Rap
28-10-2010, 15:12
ای بابا.یه سوا ل پرسیدیم همه مسخرمون کردنو
بابا به خدا صفحه اولو نخونده بودم
اسم بازیو دیدم گفتم حتما ایرانیه.
نمیدونستم یه سوال بپرسیم انقدر تحقیر میشیم...

شما آخرین باری که بازی خریدی کی بوده ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخریش همین مدال بود...:46::13:

only4u-m
28-10-2010, 16:44
همین الان بعد از 2 سال انتظار پستچی زنگ خونه رو زد و گرشاسب رو اوورد :5: ........ ولی من CD سفارش داده بودم اینا DVD فرستادن :41: ای خــــــــــــــدا :18: حالا چه خاکی تو سرم بریزم؟! DVDـم سوخته الان CD رام دارم :19::24:

kortol
28-10-2010, 16:47
عجب بابا کی این مرحله جنگل رو طراحی کرده...........دهن ما آسفالت شد تا رسیدیدم به اون قول آخر که شبیه صدف ماهیه!!!! حالا این مگه میمیره!!!!!!!!!!!!! بابا کریتوس هم که با زئوس می جنگید با چند ضرب هایی که می زد یه کم گوی قرمز برای خون هم بهش داده می شد .این هر چی بکشی هیچ خونی دریافت نمی کنی فقط از محل های مخصوص میشه خون رو برداشت ......حالا خودتون فکر کنید مبارزه با غول آخر ها چقدر سخت میشه ...مخصوصا این یکی که توی آب هم بیا فتی مردی.........غوله هم ترسو یه کم نمیاد جلو تا ضربه های ما بهش بخوره.....................

از ساعت 3:30 که رسیدم به اون مرحله که باید با اون قایق تو یه روخونه رو خودش میره و از روی درخت ها باید بپری و توی آب نیفتی با هزار بد بختی که اون رو رد کردم بعدش رسیدم به این غول نازنین !!!!!!!!!!!!!! خسته شدم.......یک ساعت روی همین یه تیکه گیر کردم نمیمیره هم که نامرد!!!!!!!!!!!!!بابا یه کم راحت تر ............فکر کنید این ها رو روی درجه سخت بری من که با نرمال دارم میرم کم میارم............

2lombe
28-10-2010, 16:47
همین الان بعد از 2 سال انتظار پستچی زنگ خونه رو زد و گرشاسب رو اوورد :5: ........ ولی من CD سفارش داده بودم اینا DVD فرستادن :41: ای خــــــــــــــدا :18: حالا چه خاکی تو سرم بریزم؟! DVDـم سوخته الان CD رام دارم :19::24:

می تونی بدی دست کافی نت های یا پیش قو یا خوشتان تا از انجا چند فایل چند فایل روی سی دی بریزی؟

خودم ندارم مثل منتظر هستم که پستی زنگ بزنه ولی خودم در باز نمی کنم چون مدرسه هستم!!!

hadi beiki
28-10-2010, 17:17
عجب بابا کی این مرحله جنگل رو طراحی کرده...........دهن ما آسفالت شد تا رسیدیدم به اون قول آخر که شبیه صدف ماهیه!!!! حالا این مگه میمیره!!!!!!!!!!!!! بابا کریتوس هم که با زئوس می جنگید با چند ضرب هایی که می زد یه کم گوی قرمز برای خون هم بهش داده می شد .این هر چی بکشی هیچ خونی دریافت نمی کنی فقط از محل های مخصوص میشه خون رو برداشت ......حالا خودتون فکر کنید مبارزه با غول آخر ها چقدر سخت میشه ...مخصوصا این یکی که توی آب هم بیا فتی مردی.........غوله هم ترسو یه کم نمیاد جلو تا ضربه های ما بهش بخوره.....................

از ساعت 3:30 که رسیدم به اون مرحله که باید با اون قایق تو یه روخونه رو خودش میره و از روی درخت ها باید بپری و توی آب نیفتی با هزار بد بختی که اون رو رد کردم بعدش رسیدم به این غول نازنین !!!!!!!!!!!!!! خسته شدم.......یک ساعت روی همین یه تیکه گیر کردم نمیمیره هم که نامرد!!!!!!!!!!!!!بابا یه کم راحت تر ............فکر کنید این ها رو روی درجه سخت بری من که با نرمال دارم میرم کم میارم............
منم همون جام نامرد پدرمو درآورد!!!
به هیچ صراتی نمیمیره به نظر من راه حل این مسئله دفاع به تمام معنی با خنجر از پشت سره وگرنه این یارو مردنی نیست!!!
فرض کن من دارم با متوسط بازی می کنم !!!
کشتیش به منم بگو !!!:10:

The Rover
28-10-2010, 17:28
به هیچ صراتی نمیمیره به نظر من راه حل این مسئله دفاع به تمام معنی با خنجر از پشت سره وگرنه این یارو مردنی نیست!!!
اگه منظورتون گندورا هست که اونو باید فقط بهش ضربه بزنید و دفاع کنید موقعی هم که شروع کرد به تف پراکنی(!) اگر هم جهت شماست در برید اگه از جهت مخالفه چند تا ضربه بزنید و بیاین پایین
جونش تقریبا یک سوم بشه علامته ظاهر میشه که با QTE بکشیدش
اتفاقا این از باس های آبکی بازی بود من که یه ضرب کشتمش
در کل بازیه خیلی راحتی بود شاید شما دونه ها رو جمع نکردی جونت ارتقا پیدا نکرده

kortol
28-10-2010, 17:49
من مرحله اول کشتنشو راحت انجام می دم............باید با دفاع کنی و وقتی شروع به تف پراکنی کرد بزنیش و به موقع دوباره دفاع کنی..........ولی اون مرحله دوم که سکو ها ریخته میشه می خواد از پاش بالا بره که می گیردش و می کشتش ...........هر جهتی که میاد رو می زنم اما بالا نمی ره.........نکنه بازی ایراد داره....!!!!!!!!!

در کل بازیه خیلی راحتی بود شاید شما دونه ها رو جمع نکردی جونت ارتقا پیدا نکرده

تا اونجایی که پیدا کردم تونستم جمع کنم ولی باز خونم سه سوت از بین میره..!!!!!!!!!!!

خستم کرد............بقیش شنبه..............................تا آخر بازی چند تا مرحله دیگه مونده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟ .چند درصد رفتم.............؟؟؟؟؟؟؟؟

aha2012
28-10-2010, 18:00
سلام به همه
خب منم امروز بازیو خریدم .میخواستم ببینم میتونم رو 7 نصبش کنم؟پشت جلد بازی نوشته بود ویندوزهای xp-vista-7
بعد که قاب بازیو باز کردم پشت پوستره نوشته بود سیستم مورد نیاز همون بالایی ها -سیستم پیشنهادی همون بالایی ها ولی ویندوز 7ش نوشته بود 64 bitباشه.ولی ویندوز 7 من 32 bit هست.
میخواستم ببینم میتونم رو 7 32 بیتی نصبش کنم یا نه؟
tnx

mehdi30nema
28-10-2010, 18:10
بچه ها اونجا که گرشاسب از دیوار به وسیله خنجرش میاد پایین بعد که به آخر میرسه با چی باید بپره روی سکوی مقابل ؟

mosolim
28-10-2010, 18:17
سلام
بر حسب تصادف شماره سریالی که زدم درست از آب دراومد و موفق به بازی شدم. بازی خیلی جالبه. البته در اینکه کپی برداریی هیچ شکی نیست. بماند که الان بازی ساز های بزرگ هم کپی برداری می کنن نمونشم اخیرا شرکت سگا بازی ونکوییش رو دقیقا از روی گیرز کپی کرده بود. بازی در کل خوبه و روونه . یه مقدار سخته و این باگ ها ممکنه بعضی جاها اذیت کنه. در کل میشه به بازی با توجه به پیشینه گروه سازندش ( که اولین کارشون هست ) و با توجه به بازی های ایرانی ( چون فقط باید با بازی های ایرانی مقایسه بشه ) نمره من به بازی 8 هست. ( که البه این نمره رو جهانی میدم.) من این بازی رو به تمام دوستانی که به وطنشون عشق میورزن و خودشونو ایرانیه واقعی میدونن پیشنهاد میکنم برای حمایت از هموطنامون حتما بازی رو تهیه کنید. ( حتما حتما هم اصلی بگیرید. در صورتی که تا حالا خبری از کرک شدن بازی منتشر نشده . چه بهتر! )
با تشکر...

mohammadaliarmin
28-10-2010, 18:19
بچه ها اونجا که گرشاسب از دیوار به وسیله خنجرش میاد پایین بعد که به آخر میرسه با چی باید بپره روی سکوی مقابل ؟
من با SPACE پریدم اونور البته دفعه اول کار نکرد
راستی چرا اینقدر آب رو بد طراحی کردن؟
بازیهای ps1 آبتوشون طبیعی تره

aha2012
28-10-2010, 19:14
سلام به همه
خب منم امروز بازیو خریدم .میخواستم ببینم میتونم رو 7 نصبش کنم؟پشت جلد بازی نوشته بود ویندوزهای xp-vista-7
بعد که قاب بازیو باز کردم پشت پوستره نوشته بود سیستم مورد نیاز همون بالایی ها -سیستم پیشنهادی همون بالایی ها ولی ویندوز 7ش نوشته بود 64 bitباشه.ولی ویندوز 7 من 32 bit هست.
میخواستم ببینم میتونم رو 7 32 بیتی نصبش کنم یا نه؟
tnx
جواب ماهم میدید؟

Turok-71
28-10-2010, 19:22
حذف شود....

Bobby Sands
28-10-2010, 20:03
یعنی تف به کیفیت جنس ایرانی :2:
آقا این کارتی که شماره سریال توشه چرا کیفیتش اینقدر بد بود؟!!!
وقتی خواستم اون یاروشو از روی شماره سریال پاک کنم کل کاغذ پشتش هم باهاش کنده شد!!!:41:
نمیشد یه چیز با کیفیت تر بزنن خیر سرشون.
حالا این شماره سریال که به فنا رفت با این کار . چیکار میشه کرد به نظر شما؟
واقعا خیر سرمون خواستیم بعد عمری یه بازی اوریجینال بگیریم و از هموطنامون حمایت کنیم مثلا. اینم از این!!!

3Dmajid
28-10-2010, 20:09
کیا بازی رو خریدن ؟!
قشنگه ؟ ! :31:

The Rover
28-10-2010, 21:10
جواب ماهم میدید؟
ویندوز من که 32 هستش
اکثر بازیا حتما رو 32 هم اجرا میشن!

mosolim
28-10-2010, 21:46
وقتی خواستم اون یاروشو از روی شماره سریال پاک کنم کل کاغذ پشتش هم باهاش کنده شد!!!:41:
واقعا خیر سرمون خواستیم بعد عمری یه بازی اوریجینال بگیریم و از هموطنامون حمایت کنیم مثلا. اینم از این!!!

سلام
برا منهمینطوری شد البته 2 تا کاراکترش خراب شد منم با حدس و گمان یه چیزی وارد کردم. شما بهتره تماس بگیری با پشتیبانی ( همون شماره ای که روی کارت نوشته ) . یکی از دوستان با تماس با اونا مشکلش حل شد. ( مشکلش در رابطه با همین سریال نامبر بود).

---------- Post added at 09:46 PM ---------- Previous post was at 09:44 PM ----------

راستی من میخوام دسته تنظیم کنم ولی جهت ها تنظیم نمیشه. البته سایر کلید ها رو میشه تنظیم کرد ولی جهت ها رو نه. کسی راه حلی برای این مشکل داره؟ احساس میکنم با دسته راحتره.

AMIR REZAs
28-10-2010, 22:04
منم خریدم ... تو فروشگاه های معتبر اکثرا دارن...
عالیه پیشنهاد میکنم بخرید....:11:

aha2012
28-10-2010, 22:17
کیا بازی رو خریدن ؟!
قشنگه ؟ ! :31:
من امروز خریدم
آره.به عنوان یه بازیه ایرانی قشنگه و ارزششو داره.اگه دوست داری بگیرش

ویندوز من که 32 هستش
اکثر بازیا حتما رو 32 هم اجرا میشن!
دمت گرم داداش.اجرا شد

راستی یه چیزی:من گرافیک بازیو تنظیم کردم با توجه به سیستمم،ولی تو بازی لگهای وحشتناکی دارم.هی گیر میکنه درست میشه.رو اعصابم رفته.
این لگ ها طبیعیه یا نه ؟؟

mosolim
28-10-2010, 22:26
من امروز خریدم
آره.به عنوان یه بازیه ایرانی قشنگه و ارزششو داره.اگه دوست داری بگیرش

راستی یه چیزی:من گرافیک بازیو تنظیم کردم با توجه به سیستمم،ولی تو بازی لگهای وحشتناکی دارم.هی گیر میکنه درست میشه.رو اعصابم رفته.
این لگ ها طبیعیه یا نه ؟؟

طبیعی که نیست . مربوط به موتور بازی میشه که جای کار داره و توان کافی رو نداره. برای من و اکثر دوستان همین مشکل هست.

mehdy.z
28-10-2010, 23:02
خوب ما که رفتیم بگیریم فروشنده گفت بازی هنوز ریلیز نشده و 12-10 روز دیگه میاره:18:...امان از این فروشنده های حرفه ای!!!
ولی من یکی که حتما بازی رو میگیرم چون به شدت میخوام از سازنده های این بازی حمایت کنم(سالی چند ده هزارتومان برای خودمون بازی میگیریم یه بازی هم برای حمایت از صنعت مملکتمون مگه چی میشه؟؟)
ولی امروز توی برنامه صفر و یک سانده های این بازی اومده بودن ودر مورد چگونگی ساخت بازی صحبت میکردند...از لحن صحبتشون کاملا معلوم بود که یک گروه کاملا جوان هستند و به خاطر عشق به این کار دست به این ریسک بزرگ زدند و البته یه سری از دموهای بازی هم نشون داد که من یکی واقعا لذت بردم و واقعا به عنوان یه بازی ایرانی میشد بهش افتخار کرد...البته قبول دارم هنوز حالا حالا ها کار داره تا یه بازی حرفه ای از توش در بیاد...
خلاصه به تمام دوستان پیشنهاد میکنم حداقل باری حمایت از تیم سازنده این بازی هم شده این بازی رو بگیرید که البته امبدوارم اونها هم قدر بدونند و این جرقه ای باشه برای رشد صنعت بازی در ایران:20:

EngineeR EhsaN
28-10-2010, 23:07
راستی من میخوام دسته تنظیم کنم ولی جهت ها تنظیم نمیشه. البته سایر کلید ها رو میشه تنظیم کرد ولی جهت ها رو نه. کسی راه حلی برای این مشکل داره؟ احساس میکنم با دسته راحتره.

منم همين مشكلو دارم ، راهي براش پيدا نشد؟

kortol
28-10-2010, 23:15
خوب من بالاخره با کمک خواهر زادم تونستم این بازی رو تا مرحله آخر برم ...الان دیگه وارد دژ هیتاسپ زرین تاج شدم.............بعضی جاهاش خیلی سخت میشه و بد قلق هستش ولی در کل بازی خوبیه..

ای کاش یه موتور قوی تر براش انتخاب می کردند تا این همه لگ نداشته باشه........البته من جایی گیر نکردم فقط یه جا بود که موقع لود شدن دوباره بازی کلا بازی هنگ می کرد..............به امید بازیه بعدی این گروه و نسخه های بعدی گرشاسب........ما که رفتیم که تا آخرش بریم.......امشب تمومش می کنم .........

AlexMercer
28-10-2010, 23:46
..امشب تمومش می کنم .........

و خداوند به بنده اش ایده ساخت کد اسپویلر را داد تا افرادی مثل شما از ان استفاده کرده داستان بازی رو لو ندهید:46::41:

pedram_sad
28-10-2010, 23:51
ماله شما که خوبه

مال من کلا باز شده بود
یعنی اون روکش روش نبود و شماره سریال مشخص بود کامل

دوستان الان این بازی رو یعنی uninstall کنیم دیکه نیمشه نصب کرد دوباره ؟

کسیه دیگه بازی رو ببره میتونه نصب کنه ؟

ufo-alien
29-10-2010, 01:46
ماله شما که خوبه

مال من کلا باز شده بود
یعنی اون روکش روش نبود و شماره سریال مشخص بود کامل

دوستان الان این بازی رو یعنی uninstall کنیم دیکه نیمشه نصب کرد دوباره ؟

کسیه دیگه بازی رو ببره میتونه نصب کنه ؟

نه مشکلی نیست رو یک سیستم هر چند بار هم آنیستال کنی مشکلی پیش نمی اد

می تونید از شر کت لوح زرین نیکان منتشر کننده بازی مستقیم خریداری اش کنید دو ستان به خاطر حمایت از محصولا ت داخلی خو اهش می کنم اورجینال بخر ید

لینک خر ید بازی :

aha2012
29-10-2010, 02:01
بازیش واقعا تو بازیهای ایرانی حرف اولو میزنه.من که برای اولین باز از این بازیه ایرانی خوشم اومد

Mr.Pooya
29-10-2010, 02:02
سلام
ماله من هم موقعی که گرشاسپ میخواد بحنگه یکم لگ داره طوری نیست که نشه بازی کرد ولی خوب ....

امیدوارم بازی های ایرانی پیشرفت کنند .

بازیش واقعا تو بازیهای ایرانی حرف اولو میزنه.من که برای اولین باز از این بازیه ایرانی خوشم اومد

سلام
آره واقعاً قشنگه من که خیلی خوشم میاد از گرشاسپ و حتی به خاطر اینکه گرشاسپ بازی میکنم کمتر از قبل وقت میکنم بیام نت .

مشکلی که دوستان گفتند وسط بازی گیر میکنه به کناره ها یا هنگ میکنه را من تایید نمیکنم ، نمیگم گرشاسپ اصلاً مشکل نداره چرا مشکلات خاص خودش را هم داره که امیدوارم در بازی های بعدی دیگه این مشکلات نباشه ولی برای من اصلاً پیش نیمده فقط همونطوری که گفتم یکم موقع جنگ لگ داره همین .

pedram_sad
29-10-2010, 02:34
نه مشکلی نیست رو یک سیستم هر چند بار هم آنیستال کنی مشکلی پیش نمی اد

می تونید از شر کت لوح زرین نیکان منتشر کننده بازی مستقیم خریداری اش کنید دو ستان به خاطر حمایت از محصولا ت داخلی خو اهش می کنم اورجینال بخر ید

لینک خر ید بازی :

بازی رو که پیش خرید کرده بودم
original هست

خوب یعنی الان یکی دیگه بازی رو ور داره ببره نمیتونه جای دیگه نصب کنه ؟

ufo-alien
29-10-2010, 03:11
بازی رو که پیش خرید کرده بودم
original هست

خوب یعنی الان یکی دیگه بازی رو ور داره ببره نمیتونه جای دیگه نصب کنه ؟

سلا م نه دو ست من تنها سر یال نا مبر بر روی اولین سیستم با مشخصات سخت افزاری همان سیستم تنظیم می گردد و کد بر ای آن ارسال میگردد
شما تنها قادرید بر روی یک سیستم بازی را نصب کنید حتی بر ای چندین بار می تونید آنیستال کنید و دو بارهخ نصب کنید ...
در کل روی سیستم دیگه می تونید نصب کنید ولی اجرا نمیشه(کد فعال سازی نمی ده چون قبلا گر فتید )....

موفق باشید

The Rover
29-10-2010, 08:28
درود بر دوستان
کسی مشت بهرام رو استفاده کرده؟ ضربش عجیب قدرتیه
میتونه 60 نفرو یه ضرب بکشه!

molaali
29-10-2010, 09:46
ميشه يكم در مورد دوبله ي بازي صحبت كنيد؟ آيا دوبلورهاي بازي معروفند يا خير. ممنون.

J A V I D
29-10-2010, 10:26
دوبلر کجا بود کل بازی از زبان یه راوی تعریف می شه و بس

SA3EDLORD
29-10-2010, 10:35
دوبلر کجا بود کل بازی از زبان یه راوی تعریف می شه و بس
خو همون راوی معروفه؟؟؟؟؟؟
از همین دوبلور حرفه ای های صدا و سیماست؟؟؟؟؟:20:

The Rover
29-10-2010, 11:10
خو همون راوی معروفه؟؟؟؟؟؟
از همین دوبلور حرفه ای های صدا و سیماست؟؟؟؟؟:20:
صدای راوی آشناست ولی نمی دونم از کجا! شاید سریالی کارتونی مستندی جایی! ولی بسیار گرم و دلنشینه
در پایان بازی هم یه چند جمله از زبان جناب هیتاسپ و گرشاسپ شنیده میشه که خوب و مناسبه
اینم فکر کنم به دلیل مسائل مالی بود که تو کل بازی برای شخصیت ها صداگذاری نکردند

aha2012
29-10-2010, 11:27
من که بازیو خریدم،پشت دی وی دیه بازی پر خش بود.اصلا انتظار این یکیو نداشتم:41:

Gune Baxan
29-10-2010, 11:33
این بازی در کشورهای دیگه هم منتشر میشه یا فقط مختص ایرانه؟

a.g g.a
29-10-2010, 12:06
شما که بازی رو تموم کردین دیدید تا آخر بازی کسی غیر از راوی حرف بزنه؟

واقعا تا اونجایی که من رفتم دیالوگای بازی خیلی کم بود.(اصلا به غیر از راوی کس دیگه ای حرف نمیزنه.)

hamidras
29-10-2010, 12:17
ز لحن صحبتشون کاملا معلوم بود که یک گروه کاملا جوان هستند و به خاطر عشق به این کار دست به این ریسک بزرگ زدند

ریسک بزرگ چیه دیگه:دی بازیو 400 میلیون به شرکت لوح زرین نیکان فروختن.

ریسکو لوح زرین نیکان کرده نه سازنده ها...

J A V I D
29-10-2010, 12:20
قرار بود اینترنتی هم بفروشن برای خارجکی ها ، نمی دونم هنوز قراره اینکارو بکنن یا نه !

hamidras
29-10-2010, 12:29

عرضه‌ی دانلودی گرشاسپ بنابر درخواست شرکت لوح زرین نیکان و احترام به بازی‌کنندگان داخل، به بعد از عرضه در داخل ایران موکول می‌شود.

pedram_sad
29-10-2010, 12:30
دوستان این کارت قرعه کشی که 2 تا فرم داره الان تو سایت لوح زرین هم نوشته فرم 1 رو بفرستین
نوشته پر کردن همه اطلاعات الزامی هست

اون قسمتی که نوشته نام مقطع تحصیلی و موسسه , خوب اگه کسی محصل نباشه چی بنویسه خالی بگذاره کافیه دیگه ؟ :31:

Milad4171
29-10-2010, 12:46
اون قسمتی که نوشته نام مقطع تحصیلی و موسسه , خوب اگه کسی محصل نباشه چی بنویسه خالی بگذاره کافیه دیگه ؟
آره دیگه. خودشون به این باور رسیدن همه بچه مدرسه ای هستن اینو میگیرن. چه میشه کرد!!
اگه یکی بیاد پر کنه فوق لیسانس نرم افزار نمیخندن بهش؟؟
:39:

Prince_ of _Persia
29-10-2010, 13:59
بازی خیلی خوبیه . من که روز دومی که اومد گرفتم. تقریبا هم آخرهای بازی هستم.
بسته بندیش فوق العاده مخصوصا با این قیمت مناسبش.
وقت کردم یک نقد در مورد بازی می نویسم.

ریسک بزرگ چیه دیگه بازیو 400 میلیون به شرکت لوح زرین نیکان فروختن.

ریسکو لوح زرین نیکان کرده نه سازنده ها...
لوح نیک چک داده به سازنده ها نقد که نداده. ریسکش کجا بود. تا اون جایی که شنیدم بعضی چک هاش تا تاریخ 1392 ادامه داره.

شرکت اون موقع که شروع به ساخت بازی کرد هیچ حمایتی ازش نمی شد با هیچ شروع به ساخت کردن و 2 سال ادامه دادن تازه سال آخر ساختش بنیاد ازشون حمایت کرد. ریسکش اینجاست.

aha2012
29-10-2010, 16:11
بازی چقدر زود تموم شد.خیلی راحت بود.مرحله ی آخرش هم قشنگ بود و تابلو بود که ادامش میره برای گرشاسپ 2
من فقط با غول آخر و اون غوله که از تو آب درمیاد حال کردم.همین:20:

Arrowtic
29-10-2010, 18:54
آقا چنده قيمتش؟مي ارزه بخريم؟دوستم خريده بود بازي كرديم خيلي خوشم نيومد معمولي بود.ادامشم همين طوره؟

kortol
29-10-2010, 19:16
خوب بازی رو دیشب تموم کردم ..

اما نکاتی در مورد بازی........اول بازی خوب شروع میشه و در واقع با مرگ برادر گرشاسب ما هم به نوعی به اون برای انتقام گیری حق می دهیم و بعد هم کم کم به دنبال گرز ثریت با گرشاسب همراه می شویم.....در مراحل اول که در شهر های کوهستانی انجام میشه طراحی های محیط خوب انجام شده روستا های ویران شده دود هایی که از شهر ها به هوا برخاسته اند ...اجساد زنان و مردان که روی زمین افتاده است .حتی دکه ها و مغاره های باز داخل روستا ها و شهر ها همه نوید از یک درگیری خونین و شکست سخت انسان ها در برادر دیوان دارد...............

بعد از اون وارد محیط جنگل می شویم......دشمنان ارتقاع یافته اند سلاح هایشان فرق می کند و چابکتر و جسه شان کوچکتر شده است...ممکن است هر لحظه از بالای یک درخت دیوی به شما حمله کند و یا از دور شما را با تیر هدف قرار دهد...... اما نقطه ضعف این مرحله به نظر من برکه ها و رود ها و مرداب ها بود چراکه افکت آب به خوبی نمایش داده نمی شد ( شاید هم موتور بازی توان رندر کردن آن ها رو نداشت ) چرا که درخت ها و محیط های سرد و نمور جنگل به خوبی به تصویر کشیده شده بودند.......در جایی که گرشاسب از روی تنه درختان عبور می کرد میشد به دور دست های جنگل نگاه کرد که باز هم با جزئیات هر چند اندک خود نمایی می کردند که نشان از دقت سازنده ها داشت........... معما های محیطی و سکو بازیها در اینجا بیشتر به چشم می خوردند و تله های محیطی زیبایی کار گذاشته شده بودند که بعضا بازی کننده رو با چالشی جدی روبرو می کردند..نمونش همون قایقی که خودش در مسیر رود خانه هر کت می کنه و ما باید از روی درختان و سکوها بپریم تا به قایق برسیم.........غول آخر این قسمت نوید که نبرد سخت و نفس گیر پایانی را می داد ( خودم به سختی ردش کردم ) ...اما این مرحله پایانی خوش را برای شما دارد زیرا گرشاسب ما به یک سلاح سنگین دیگر دست پیدا می کند که در با ارتقاع آن در مراحل پایانی می توانید به راحتی از پس دشمنان در بیایید......

بعد از جنگ وارد مر حله کوهستان و بعدر از آن وارد دژ هیتاسپ می شوید.در کوهستان به دلیل شباهت کمی که به مرحله اول دارد کار زیاد سختی را پیش رو ندارید.اما به محض وروی با دژ هیتاسپ متوجه می شوید که این سخت ترین مرحله برای شما هست.تمام موجوداتی که قبل از این به عنوان باس و غول بازی شما رو به مبارزه دعوت کرده بودند اینجا به تعداد زیاد یافت می شود اما به لطف گرز جدید گرشاسب و همچنین شمشیر ارتقاع یافته اون این دشمنان برای شما زیاد مشکل ساز نیستند..معما های محیطی بازی هم باز برگشته اند .از سر خوردن روی دیوار تا تیغه های غلتان روی دیوار ها و کف و..........در نبرد اخر شما هیتاسپ را مشاهده می کنید که باید در سه محله اون رو از پیش رو بردارید ..بعد از انجام کمبو های نمایان شده رو صفحه خود بازی ادامه مبارزه رو در دست می گیره و شما مبارزه یک پلوان با خوی پهلوانی ( یک جا هست که هیتاسپ شمشیرش می افته و گرشاسب هم شمشیرش رو به زمین می زنه و با دست خالی مبارزه می کنند ) با دیو را مشاهده می کنید..........و پایان بازی

نقاط قوت بازیرو همه می دونند .....از باگ ها که بگذریم ........اما یه سری از نکات ضعف بازی. ( نکته بد نداره و بیشتر ضعف هستند به امید اینکه در بازی های بعدی این ها برطرف بشن...)

اول اینکه گرشاسب هیچ صدایی نداره و ما شاهد صحبت اون نیستیم.....خوب بود که یه سری از افراد بازی ها صحبت می کرد.....(البته آخر بازی با هیتاسپ حرف می زنه که اصلا لب خونی ها با صداها هماهنگ نیست !!!!!!! )

صدای راوی بازی گرچه خیلی مواقع روی اعصاب هستش اما بهتر بود که از داستان بازی بیشتر می گفت تا ما بیشتر با گرشاسب اخت بشویم.......

موزیک بازی با این که جزء یکی از نقات قوت بازی هست اما با کمی دقت در گوش دادن می توان صدای آژیر ماشین پلیس را هم بین آهنگ ها شنید.........ای کاش بهتر و حماسی تر بود .......مخصوصا پایان بازی که اصلا رنگ روی حماسی نداشت و پایانی بسیار ساده داشت.........

در مبارزه ها دیده می شد که گاهی شمشیر ها از بدن دشمنان رد می شد و ضربه ها کارساز نبود....

pedram_sad
29-10-2010, 20:32
به شدت گاهی به gamer توهین میکنه
این دشمن های تقریبا زرد رنگ که قوی تر هستن رو کلی میزنی که اون icon قرمز رنگ بیاد بالا سرشون بعد که میخوای finishing move بزنی از هر 10 تا 9 تاشون اون جهت ها ظاهر نمیشن اونها هم میزنن ادم رو میندازن
من تقریبا 80 درصدشون رو با خودش شمشیر کشتم

باگ هاش تمام نشدنیه
save میکنی خروج به سیستم عامل رو میزنی don't send میده

صدا گذاری هم واقعا یک جاهایی ضعیف کار شده اساسی

ولی خوب باز هم باید بگیم بازی ایرانیه و اولین تجربه جدی

aha2012
29-10-2010, 22:09
به شدت گاهی به gamer توهین میکنه
این دشمن های تقریبا زرد رنگ که قوی تر هستن رو کلی میزنی که اون icon قرمز رنگ بیاد بالا سرشون بعد که میخوای finishing move بزنی از هر 10 تا 9 تاشون اون جهت ها ظاهر نمیشن اونها هم میزنن ادم رو میندازن
من تقریبا 80 درصدشون رو با خودش شمشیر کشتم

باگ هاش تمام نشدنیه
save میکنی خروج به سیستم عامل رو میزنی don't send میده

صدا گذاری هم واقعا یک جاهایی ضعیف کار شده اساسی

ولی خوب باز هم باید بگیم بازی ایرانیه و اولین تجربه جدی
داش پدرام اونجا که میخوای finish کنی فقط باید E رو بزنی و دستتو از رو جهت ها برداری.وقتی که E و زدی صبر کن تا جهت ها بیاد بعد بزن.گرفتی چی گفتم؟
آخه برای منم همچین اتفاقی افتاده بود دستم مدام رو جهت ها بود برای این نتونستم کمبو رو خوب اجرا کنم.باید صبر کنی تا جهت ها بیاد.همین
در کل کمبوهاش زیاد جالب نیستند و بعضیهاش واقعا مسخره و خنده داره.
البته اولین کمبو تو مرحله ی اول تو موزه ی ملی ایران در تهران ،سینی رزم دوران باستان نقاشی شده.این برام جالب بود.
کمبوهای باسهاش هم بدک نیست،خوبه.

pedram_sad
29-10-2010, 22:47
داش پدرام اونجا که میخوای finish کنی فقط باید E رو بزنی و دستتو از رو جهت ها برداری.وقتی که E و زدی صبر کن تا جهت ها بیاد بعد بزن.گرفتی چی گفتم؟
آخه برای منم همچین اتفاقی افتاده بود دستم مدام رو جهت ها بود برای این نتونستم کمبو رو خوب اجرا کنم.باید صبر کنی تا جهت ها بیاد.همین
در کل کمبوهاش زیاد جالب نیستند و بعضیهاش واقعا مسخره و خنده داره.
البته اولین کمبو تو مرحله ی اول تو موزه ی ملی ایران در تهران ،سینی رزم دوران باستان نقاشی شده.این برام جالب بود.
کمبوهای باسهاش هم بدک نیست،خوبه.
نه
بحث اون e نیست
بعد از e هست
وقتی E رو زدی پرید رو سر یارو
اکثر مواقع اصلا اون جهت ها نمیاد رو صفحه و طرف میزنه میندازه پایین
مشکل داره اصلا

J A V I D
29-10-2010, 22:54
وقتی جهت ها رو نمی آره منظور جهت پایینه کلا با نشون دادن جهت پایین مشکل داره منم همین مشکلو داشتم ولی وقتی جهتی رو نشون نمی ده شما بدی پایین تو اون زمانش می گیره !!!

The Rover
29-10-2010, 23:12
نه
بحث اون e نیست
بعد از e هست
وقتی E رو زدی پرید رو سر یارو
اکثر مواقع اصلا اون جهت ها نمیاد رو صفحه و طرف میزنه میندازه پایین
مشکل داره اصلا

درست میگید
منم میدونستم جهتی که نشون نمیده جهت پایینه ولی زمان بندی هم مهمه
اکثر مواقع حتی با زدن پایین هم درست نمیشد و منو پرت میکردن پایین!
حتما باید جهت نشون داده بشه تا بدونیم دقیقا کی بزنیم

pedram_sad
29-10-2010, 23:34
رسیدم جنگل قایق رو هم رد کردم
انصاف گرافیکش تو این مراحل جنگل خوب شده و بهتر شده و چشم نوازه
شاید به خاطر وجود زیاد رنگ سبز باشه .

تعداد Save و health station ها هم یاد تر شده

دوستان از اینجا چقدر مونده تا پایان بازی ؟

aha2012
30-10-2010, 00:25
رسیدم جنگل قایق رو هم رد کردم
انصاف گرافیکش تو این مراحل جنگل خوب شده و بهتر شده و چشم نوازه
شاید به خاطر وجود زیاد رنگ سبز باشه .

تعداد Save و health station ها هم یاد تر شده

دوستان از اینجا چقدر مونده تا پایان بازی ؟
جنگلو که رد کنی میرسی به کوهستان که مرحله ی آخره:5:

molaali
30-10-2010, 08:45
گيم پلي اين بازي چند ساعته؟

Prince_ of _Persia
30-10-2010, 10:29
من هم تموم کردم.
فکر کنم حدود 4 یا 5 ساعت طول کشید تا تمومش کنم.
نسبت به بقیه بازیهای ایرانی گیم پلی طولانی تر داره.
طراحی مراحلش خیلی خوب انجام شده بود و مثل دیگر بازیهای ایرانی فقط یک مسیر صاف رو نمی رفتید.
بعضی جاها مثل بازیهای بزرگ بالا می رفتید . پایین می اومدید کلی مسیر می رفتید بعد از مکانی دیگری ( مثلا پایین صخره) از حایی که قبلا رفته بودید سر در می اوردید که خیلی حال می داد و طراحی مرحله قوی رو نشون می داد.

kortol
30-10-2010, 11:29
تا حالا اماری از فروش بازی به بیرون منتشر شده ببینیم که استقبال تا چه انداز ه خوب بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hoomi_gta
30-10-2010, 11:49
من هم بازی و گرفتم. افتخار می کنم که بازی به این زیبایی کاملا در داخل تولید شده و داریم پیشرفت می کنم. بازی فراتر از حد انتظار هست، گیم پلی بازی خیلی نرم و خوب طراحی شده طوری که از بازی میشه لذت برد. از طرفی دمو های بازی فوق العادس ، گرافیک بازی هم در حد ایرانی بودنش عالیه ولی خوب گرافیک خیلی بالایی هم نداره. داستان بازی هم تا اینجا جذاب بوده ولی خوب اگه خود گرشاسب هم حرف میزد جالبتر میشد.
در کل فکر نمی کردم بازی به این خوبی باشه من که از این سبک ها هم خوشم نمیاد ولی از بازی خوشم اومد
ولی به نظرم روی دمو ها میشد بهتر کار کرد منظورم داستان دمو ها هست مثلا وقتی اول بازی گرشاسب به جسد برادرش میرسه میتونست احساسی تر باشه دمو مثلا زانو بزنه خشمگین بشه یا گریه کنه ولی خیلی بی تفاوت میگذره و فقط به گفته ی راوی خشمگین میشه!
خلاصه جالبه

Guts
30-10-2010, 14:32
منم امروز بالاخره بازی بدستم رسید!
اگر بخوام صادق باشم بله بازی در حد ایرانی بودنش خوبه و شاید بهترین بازی ایرانی باشه که تا الان ساخته شده مخصوصاً Cut Scene خوبی داره ولی اگر بخوام یه لحظه فرض کنم بازی ایرانی نیست باید بگم با این دید اصلاً بازی جالب نیست اصلاً! نمی خوام زحمات تیم سازنده رو زیر سوال ببرم ولی اگر میخوایم بازی در حد بازیهای خوب خارجی بسازیم خوب باید با این بازی ها هم مقایسه بشه مگه غیر اینه؟!
بگم اول که من بازی خیلی نرفتم چون بازی پیغام خطا میده و میپره بیرون حالا نمیدونم باید دوباره نصب کنم یا هرچی!

اول از همه حداقل حداقل انتظار داشتم حرکات و دوربین بازی مثل همه ی بازی های سوم شخص امروزی تو کامپیوتر (مثلاً Assassin Creed) با مایس و کیبورد باشه ولی دوربین بازی ثابته و این اصلاً جالب نیست هیچ بازی سوم شخص روی PC دیگه اینطور تولید نمیشه بله شاید 10 سال پیش میشد عناوینی رو اینطوری پیدا کرد ولی الان نه دیگه.
گرافیک بازی واقعاً در حد بازیهای امروز نیست ولی Cut Sceneهای Pre-Render شده بازی خوبن که باید دست فرد یا تیم انیماتور بازی رو فشرد.
سیستم مبارزه بازی خیلی خیلی ساده و خسته کنندست با این که ایدهای زیادی از God Of War گرفتن ولی حداقل می تونستن مثل God of War یکمی سیستم مبارزات بازی رو مهیج تر و پیچیده تر بکنن اینکه یه مدتی زیادی همش یسری دشمن میان بعد با کلید راست و چپ مایس همینطور بزنیشون که نمیشه پس هیجانش کجاست؟!
با اینکه من از صدای راوی خوشم میاد ولی شیوه گفتن داستان و کلاً خوده داستان بشدت ضعیفه.
بازی باگم داره هموطنور که گفتم چندین بار خواستم بازی رو اجرا کنم ولی همینکه وارد منوی انتخاب درجه ی سختی بازی میشدم ویندوز پیغام close میداد و بازی بسته میشد طوری که بیخیالش شدم.
و خیلی موارد دیگه که حالاً اگر بخوام همه رو بگم یه لیست دراز میشه.

ولی از منظر مقایسه این بازی رو نمیتونم با هیچ بازی خوب خارجی که خودم بازی کردم حتی تا 7-8 سال پیشم مقایسه کنم مثلاً God of war1 روی PS2 که برای 5-6 سال پیشه اصلاً با این بازی قابل مقایسه نیست یعنی یچیزی فرای این بازیه یا حتی من الان دارم نسخه PSP همین God of War رو بازی میکنم حتی از نظر گرافیکم به نظیر با اینکه روی PSP هست و یک کنسول دستیه ولی بازم با این بازی قابل مقایست؛ نمیدونم این همه زمان ساخت طولانی برای همچین بازی آیا منطقی بوده یا نه شاید اگر یه بازی خارجی بود و این نتیجه بود بدون شک میگفتم نه ولی خوب این جا ایرانه.

نمیخوام همش بد بگم بعنوان به بازی ایرانی همینطور که گفتم شاید بهترین بازی داخلی باشه، صدا گذاری و گوینده بازی مثلاً خوبه، ایده هایی که از بازیهای دیگه گرفتن خوبه و...

نمره من به عنوان یه بازی ایرانی 10/10 چون شکی نیست بهترین بازیه داخلیه تا به امروز و برای تیم سازنده آرزوی کارهای خیلی بهتر رو دارم.
به عنوان یه بازی غیر ایرانی نمیتونم عدد بگم چون خیلی پائین میشه.

SA3EDLORD
30-10-2010, 15:00
اینجا نیشابور ساعت 2:30 ظهر بازی به دستم رسید...........:20:
من نفهمیدم کدوم کد رو باید به کدوم شماره بفرستم که تو قرعه کشی بیام و نفهمیدم کدوم رو باید برای نصب بازی استفاده کنم:41:

hoomi_gta
30-10-2010, 15:07
البته به نظر من خیلی سخته بخوایم مقایسه ای داشته باشیم با گرشاسب و نمونه های خارجیش. اولا خارج قضیش جداس، بودجه های سنگینی که خرج ساخت بازی میکنن، نیرو های متخصصی که در اختیار دارن ، تکنولوژی های روز و پرهزینه های که در اختیار دارن و مهمتر از همه سودی که از فروش بازی عایدشون میشه بهشون کمک می کنه تا بازی هایی با استاندارد های بین المللی تولید کنن. وقتی بازی که الان اینجا ساخته شده همش 3 دلار هست قیمتش خوب دیگه همه چیز مشخصه. بازی های معروف خارجی کم کم 40 دلار هستند . به هر حال 3 سال بازی گرشاسب ساختش طول کشیده اینطور که من شنیدم پس با 3 دلار روی هر بازی سود آنچنانی نصیب سازنده ها نمیشه.
در نتیجه بازم میگم گرشاسب به عنوان یک بازی ایرانی فوق العادس و باید خسته نباشید گفت به دوستان سازنده این بازی ولی خوب در مقایسه با بازی های خارجی چندین سال عقب است و کاملا این موضوع واضح و مشخص است.

Mr.Pooya
30-10-2010, 16:04
اینجا نیشابور ساعت 2:30 ظهر بازی به دستم رسید...........:20:
من نفهمیدم کدوم کد رو باید به کدوم شماره بفرستم که تو قرعه کشی بیام و نفهمیدم کدوم رو باید برای نصب بازی استفاده کنم:41:

سلام
برای قرعه کشی باید فرم شماره 1 را پر کنید و از طریق پست ارسال کنید . برای فعال کردن بازی هم باید اول شماره سریال که روی کارت بود را در بازی بزنید بعد دکمه مربوطه را بزنید تا شماره نصب بازی ایجاد بشه بعد اون کد را SMS کنید یا دکمه را بزنید و اینترنتی فعال بشه .

موفق باشید.

Mr.Pooya
30-10-2010, 16:20
در صورتیکه تمایل دارید که دفترچه راهنمای بازی را بصورت دیجیتال نیز داشته باشید، آن را می توانید از لینک زیر دانلود کنید (فرمت PDF، حجم ۴٫۸ مگابایت):

(برای دانلود لینک را در مرورگر خود کپی کنید)

منبع : وبلاگ گرشاسپ

sajad-tnt
30-10-2010, 16:37
سلام.

من تازه امروز سفارش دادم.(:31:)
امیدوارم کشور عزیزم ایران همیشه در راه بازی سازی و گیم پیشرفت داشته باشه.:40:
به امید روزی که ما هم جزو یکی از بهترین بازی سازان جهان باشیم.:40:

موفق و پیروز باشید.:11:

aha2012
30-10-2010, 17:32
گرشاسپ

کمبوی گرشاسپ:

سیو گرشاسپ:

زل زدن تو چشمای غوله:

هیتاسپ:

پرش گرشاسپ:

شوت گرشاسپ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin_caragt2
30-10-2010, 18:11
نقد و بررسی کامل بازی ایرانی گرشاسپ (گزر ثریت)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Damian
30-10-2010, 19:15
امیدوارم که همه دوستان نسخه اصلو تهیه کنن واقعا قیمت این پک خیلی کمه و با خرید آن به صنعت گیم سازی ایران کمک کنیم

SIMON137
30-10-2010, 19:17
ما سه جا رفتیم نداشت ، بی امکاناتیه دیگه :دی

SA3EDLORD
30-10-2010, 20:04
ما سه جا رفتیم نداشت ، بی امکاناتیه دیگه
اگه سفرش دادی از بیرون نخر چون دیر یا زود میارن در خونه......من خودم ایمیل نزده بودم:20:

molaali
30-10-2010, 20:07
آيا واقعاً گرافيكش در همين حده:

aha2012
30-10-2010, 20:18

آره.آشغاله؟؟؟

The Rover
30-10-2010, 21:17
آره.آشغاله؟؟؟
فکر کنم منظورشون مثبت بود!

CATALONIA
30-10-2010, 21:30

منم بلاخره بعد از مدتها كه سراغ بازي روي PC نرفته بودم ؛ امروز بازي رو نصب كردم ...
نصب ساده اي داشت و زياد سخت نبود . سيستم فعال سازي كدش هم خوب بود . 
اول از همه گرافيك بصري بازي رو بايد اشاره كنم كه خيلي خوب كار شده و البته بايد واقعا تشكر كرد از سازندگان به خاطر اين cut scenes هاي بسيار بسيار زيبا كه واقعا در حد بازي هاي سطح اول هست ( البته به جز طراحي شخصيت اول بازي كه بر خلاف تمامي بازي هاي دنيا سطح گرافيك طراحيش از بقيه ي كاراكتر ها پايين تره !‌)‌. بافت هاي بازي هم به نظرم با توجه به موتور بازي خوب كار شده . من البته بازيم خيلي افت فريم داشت كه شايد مشكل از سيستم من باشه . گيم پلي بازي باز هم مثل ديگر بازي هاي ايراني از دوربين از قبل تعيين شده بهره ميبرد كه البته كار رو براي سازندگان راحت تر ميكنه . سيستم مبارزات و كمبو هاي بازي خوب بود ولي من چون خيلي كم رفتم بازي رو خيلي تنوعي درش نديدم . فقط مبارزات با غولآخر ها يكمي اعصاب خرد كن بود از جمله اولي كه محيطش خيلي بسته و كوچيك بود . صداگذاري بازي هم خوب بود ولي تا به حال من صحبتي از شخصيت هاي بازي نشنيدم و همون راوي بوده همش . در نگاه كلي بايد بگم كه اگه بازي چند سال پيش عرضه ميشد ميتونه در سطح جهان حرفي براي گفتن داشته باشه ! ولي الان بايد بگم كه در سطح و حد ايران و حتي شايد خاورميانه بايد بگم عاليه ولي بايد بيشتر كار كنن سازندگان چون نشون دادن پتانسيل زيادي دارن . 
موفق باشيد ! 

sht1987
30-10-2010, 23:38
دوستان اون 2 غول که همزمان بهش حمله می کننند رو چطوری باید زد؟

mehdi30nema
31-10-2010, 08:06
بچه ها اونجاییکه در مرحله جنگل سوار یک قایق میشیم و کمی جلو میریم . بعد یک حصاری جلوی راه رو میگیره که اطرافش هم دو تا سکو هست .
چند تا دشمن را روی سکو ها میکشیم ولی دیگه نمیشه با قایق به جلو رفت چون اون نرده یا حصاره جلوی راه رو گرفته .
چی کار باید بکنیم ؟

tranceyou
31-10-2010, 08:53
ما سه جا رفتیم نداشت ، بی امکاناتیه دیگه :دی

دوست عزیز اگه تهران هستی میتونی بری صادقیه برج تجاری مینا بگیری اونجا یه مغازه داره

---------- Post added at 10:53 AM ---------- Previous post was at 10:52 AM ----------

گرافیک بسیار خوبی داره درسته کمی ایراد داره ولی ایراد ها رو خوبی هاش پوشونده

J A V I D
31-10-2010, 09:19
بچه ها اونجاییکه در مرحله جنگل سوار یک قایق میشیم و کمی جلو میریم . بعد یک حصاری جلوی راه رو میگیره که اطرافش هم دو تا سکو هست .
چند تا دشمن را روی سکو ها میکشیم ولی دیگه نمیشه با قایق به جلو رفت چون اون نرده یا حصاره جلوی راه رو گرفته .
چی کار باید بکنیم ؟

هر کدوم از سکو ها یه دسته هست که باید بکشی تا راهت باز شه

djmd
31-10-2010, 13:15
خوب امروز هم بالاخره به دست ما رسید ! با اینکه من فقط همون اوایل که گفتن ثبت نام کردم ولی در اتفاقات بعدی که گفتن دوباره فرم پرکنین نمی دونم ثبت نام کنین و اینها ... الان این فرم شماره 1 رو باید دوباره به آدرس همین لوح ذرین نیکان ارسال کنم ؟
یه نکته دیگه هم داشت پوسترهاش خوبه ولی خیلی تا خرده کسی ایده ای واسه صاف کردن این پوستر ها نداره ؟! :دی استقبال می کنیم ...

Prince_M
31-10-2010, 15:38
بازی دیروز به دستم رسید. واقعا بازی عالی بود و بسته بندی شکیل و پوستر های قشنگی داشت.

یه سوال : تا به حال کسی از دوستان برنده هم شدن؟:20:

amin_caragt2
31-10-2010, 16:45

من خودم این عکس هارو از بازی گرفتم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم نقد کامل بازی هست

2lombe
31-10-2010, 17:26
سلام!

من از خود سایت بازی گرفتم چند روز بعد به دست من میرسه؟؟

keb
31-10-2010, 17:38
امیدوارم که همه دوستان نسخه اصلو تهیه کنن واقعا قیمت این پک خیلی کمه و با خرید آن به صنعت گیم سازی ایران کمک کنیم

کجاش کمه؟ مافیا دو با اون عظمت دو چوغ بعد گرشاسپ سه و نیم چوغ؟؟؟؟:18::18::18::18:

AMIR REZAs
31-10-2010, 18:35
دوستان من یه جاش گیر کردم:دی
وقتی علامت بالای سر غوله میاد E میزنم بعدش نمیدونم باید چیکار کنم ؟!!

mafr07
31-10-2010, 18:40
با تشکر از دوستان : 1 - میشه بگین از کجا میتونم تهیش کنم
2- آدرس سایت بازی چیه ؟
با تشکر

mosolim
31-10-2010, 19:04
کجاش کمه؟ مافیا دو با اون عظمت دو چوغ بعد گرشاسپ سه و نیم چوغ؟؟؟؟:18::18::18::18:

دوست عزیز شما برو اوریج بگیر ببینم بت 2 چوغ میدن؟ حالا ما داریم یه بازی اوریج میگیریم ( برای اولین بار ) اونم با این قیمت کم دیگه نباید شاکی بشیم و غر بزنیم. :31: تازه بنده 6000 تومن دادم با احتساب هزینه ی پست.

molaali
31-10-2010, 19:06

دوست من حتماً ميدوني قيمت مافيا 2 خيلي بيشتر از دو سه هزار تومن (يا به قول شما چوغ!) هستش و ما نسخه ي كرك شده ( بخوانيد دزدي شده) رو مي خريم و بازي ميكنيم. قيمت بازي هاي روز دنيا از 50 هزار تومن ما بيشترند.
به نظر منم 3500 خيلي ارزان هستش .من الان دارم نصبش ميكنم و هنوز بازيش نكردم ولي از قيمتش راضي هستم.

aha2012
31-10-2010, 19:29
دوستان من یه جاش گیر کردم:دی
وقتی علامت بالای سر غوله میاد E میزنم بعدش نمیدونم باید چیکار کنم ؟!!

تو دفترچه ی راهنماش توضیح داده.
ولی بهت میگم:
زمانیکه E و میزنی گوشه های مانیتور یه علامتهایی میاد.هر طرف که اومد همون جهتو بزن.برای مثال سمت راست مانیتور اگه علامته ظاهر شد تو هم سمت راستو بزن یعنی D و بالا اومد W و پایین S و چپ هم A همین

a.g g.a
31-10-2010, 21:28
دوستان اون 2 غول که همزمان بهش حمله می کننند رو چطوری باید زد؟
باید این قدر بزنیدشون تا بالای سرشون علامت تعامل بیاد بعدEرو بزنید بقیش...

L.A.M.P.A.R.D
31-10-2010, 22:00
منم خریدم ، در حال نصبم :دی

Senator_Offline
31-10-2010, 22:51
دوستان بازی همه جا عرضه شده یا فقط خرید از سایت اصلی بازی هست فعلا؟

Reza Azimy_RW
31-10-2010, 23:22
دوستان بازی کلا عرضه شده یا فقط خرید از سایت اصلی بازی هست فعلا؟

empiier games جان کلا به صورت راندوم یکی از پستهای این صفحات اخرو انتخاب کنی بخونی متوجه میشی که بازی منتشر شده و خیلیا در حال بازی کردن هستند رفیق ! حتی پست بالاییت !:10:

max_3d
01-11-2010, 00:29
empiier games جان کلا به صورت راندوم یکی از پستهای این صفحات اخرو انتخاب کنی بخونی متوجه میشی که بازی منتشر شده و خیلیا در حال بازی کردن هستند رفیق ! حتی پست بالاییت !:10:
ولی هنوز شیراز پیدا نمیشه ا:41:

mosolim
01-11-2010, 10:56
سلام
خدایی عجی بازیه سختیه. اعصاب ریخت بهم. این قول دریاچه عجب موجود مزخرفیه.
آقا کسی ترینر برای بازی نداره؟:31:

Senator_Offline
01-11-2010, 11:32
دوست عزیز میدونم خیلیا بازی کردن من برای این پرسیدم چون هنوز شهر ما و چند جای دیگه نیومده!!:19::46:

mosolim
01-11-2010, 11:37
دوست عزیز میدونم خیلیا بازی کردن من برای این پرسیدم چون هنوز شهر ما و چند جای دیگه نیومده!!:19::46:
شما میتونید به صورت پستی سفارش بدید که البته دو نکته داره اول اینکه ممکنه قبل از زمانی که بدست برسه بازی بیاد تو شهرتون و دوم اینکه باید 2500 تومن بیشتر پرداخت کنید ( قیمت تمام شدش 6000 تومن میشه ) .
یه نکته مثبت هم داره که به قول خودشون شانس شما تو قرعه کشی بیشتر میشه. ( من که تا حالا نشنیدم یکی از دوستان بگه ایکس باکس برده)

vahidgame
01-11-2010, 11:43
ما که هنوز بازیو نگرفتیم. امیدوارم یه کپی نسبتا خوب از پرنس باشه!
البته این چند وقته دارکسایدر رو بازی کردم یکمی سطح انتظارم بالا رفته :31: فکر کنم وسطای بازی اینو پاک کنم دوباره همون دارکسایدر رو برم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hoomi_gta
01-11-2010, 13:07
اون قسمت قایق واقعا ایرانی بودن بازی خودشو نشون میده!! سال 2010 هستیم و گرشاسب نمیتونه شنا کنه!! تازه جالبه غرق هم نمیشه تو آب پرت میشه!! مثل اینکه پرت شده باشه تو دره!! قایق هم که نمیدونم رو چه قانون فیزیک ساخته شده که وقتی پارو نمیزنیم غرق میشه خنده دار تر اینکه اومدن جذابش کنن وسط کار دشمن میاد باید قبل از اینکه غرق بشه اونا رو بکشی!! این قسمت قایق خیلی ضد حال بود!

AMIR REZAs
01-11-2010, 13:44
سلام
خدایی عجی بازیه سختیه. اعصاب ریخت بهم. این قول دریاچه عجب موجود مزخرفیه.
آقا کسی ترینر برای بازی نداره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اول بازی گزینه آسان رو انتخاب کن :دی

اون قسمت قایق واقعا ایرانی بودن بازی خودشو نشون میده!! سال 2010 هستیم و گرشاسب نمیتونه شنا کنه!! تازه جالبه غرق هم نمیشه تو آب پرت میشه!! مثل اینکه پرت شده باشه تو دره!! قایق هم که نمیدونم رو چه قانون فیزیک ساخته شده که وقتی پارو نمیزنیم غرق میشه خنده دار تر اینکه اومدن جذابش کنن وسط کار دشمن میاد باید قبل از اینکه غرق بشه اونا رو بکشی!! این قسمت قایق خیلی ضد حال بود!
اون بنده خداها( سازنده های گرشاسپ) که مثل سازنده های بازی پرنس50-100 نفر نبودن ، اصلی هاشون 12-13 نفر بودن، امکان نداره باگ نداشته باشه....

mosolim
01-11-2010, 14:29
اول بازی گزینه آسان رو انتخاب کن :دی

سلام
دقیقا مشکل همینجاست که الان خیلی از بازی رو رفتم و به اون غول دریاچه رسیدم. راهی داره که اینجا بشه اسونش کرد. من ساده فکر کردم بازی ایرانیه راحت میشه رفت گذاشتم رو نرمال تازه می خواستم سخت برم گفتم بزار یبار نرمال برم بعد سخت.

AMIR REZAs
01-11-2010, 14:34
دقیقا مشکل همینجاست که الان خیلی از بازی رو رفتم و به اون غول دریاچه رسیدم. راهی داره که اینجا بشه اسونش کرد. من ساده فکر کردم بازی ایرانیه راحت میشه رفت گذاشتم رو نرمال تازه می خواستم سخت برم گفتم بزار یبار نرمال برم بعد سخت.
نمی دونم وسط بازی بشه آسون انتخاب کرد یا نه :41:
ولی فکر نکنم بشه! دوستان کسی نمیدونه چطوری اینکار رو انجام میشه داد؟

ASM Gamer
01-11-2010, 15:00
دوستان بنظرتون تنظیمات گرافیکیش تو قسمت Advaced چقدر تو بهینه اجرا شدن باری تاثیر داره؟
بالاترین حالتی که بیشترین گرافیک رو داشته باشیم چیه؟:13:

hadi h
01-11-2010, 18:24
خب بلاخره دست ما هم رسید !
امروز رفته بودم انقلاب دیدم نوشته گرشاسپ رسید پریدم تو گفتم یه دونه به ما بده !
اومد خونه نسبش کردم .
عجب حالی میده
خدایی ته گرافیکه (تو بازی ایرانی ها)
صدا گذاری هم بد نبود (هنوز زیاد نرفتم)
ولی با قابش حال کردم (عجب حالی دادن به ما ها با این پوستری که توش گذاشتن .)

ولی در کل بلاخره یه بازی درست حسابی دیدم !
به 1 سال انتظار از نمایشگاه پارسال تا حالا می ارزید :27:

aha2012
01-11-2010, 20:10
یه خبر:
بازیه گرشاسپو میتونید روی 3 سیستم مختلف نصب کنید.
این رو هم بخونید:

دوستان فن افزار شریف درباره بسته بندی بازی و نصب اون روی چند سیستم یه توضیح توی بلاگش داده

۱ – من کارت سریال را خراشیدم ولی تعدادی از کاراکترهای شماره سریال نیز از بین رفت و سریال قابل خواندن نیست!
جواب: بله متاسفانه شرکت پخش (لوح زرین) کارتهای سریال را با کیفیت بدی تولید کرده است و هنگام خراشیدن خود سریال نیز از بین می رود. لطفا بخشی از سریال که قابل خواندن است را برای support@garshasp.ir ارسال کنید تا شماره صحیح برای شما ارسال شود.
۲ – من شماره سریال را با پیامک ارسال کردم ولی جواب خطا برگشت. چرا؟
جواب: شما باید کد نصب را با پیامک ارسال کنید، نه شماره سریال را. کد نصب توسط برنامه تنظیمات برای شما تولید می شود.
۳ – چرا گاهی تلفن پشتیبانی کسی جواب نمی دهد؟
جواب: شرکت فروشنده (لوح زرین) پشتیبانی تلفنی نمی دهد و شماره هایی را که در کارت بازی به عنوان پشتیبانی درج کرده است در واقع شماره های قسمت اداری شرکت فن افزار شریف (تولید کننده) است. این کار به اشتباه و بدون هماهنگی توسط لوح زرین انجام شده است. البته تمام افراد شرکت طی این روزها به دلیل اهمیتی که برای گرشاسپ و طرفداران آن قائل هستند با تمام وجود کسانی را که تماس گرفتند راهنمایی کرده اند. برای دریافت پشتیبانی بهتر به support@garshasp.ir مشکل خود را ارسال کنید.
۴ – چرا بسته بندی بازی مانند چیزی که قبلا قرار بود باشد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نیست؟
جواب: بسته بندی که قبلا نمایش داده شده بود، کاری بود که مورد توافق شرکت فن افزار و لوح زرین از ابتدا بود و طراحی کامل آن توسط فن افزار صورت گرفته بود ولی یک هفته قبل از عرضه بازی گرشاسپ فن افزار نیز متوجه شد که لوح زرین کلا بسته بندی ها را بدون هماهنگی تغییر داده است.
۵ – چرا دفترچه بازی وجود ندارد و صفحات آن پشت پوستر هستند؟
جواب: رجوع شود به پاسخ سوال چهارم.
۶ – چرا بازی فقط یک بار قابل نصب است؟
جواب: بازی گرشاسپ بر روی یک دستگاه محدودیت تعداد نصب ندارد و روی دستگاههای مختلف تا ۳ (سه) بار قابل نصب است. در کارت به اشتباه این مورد نوشته شده است. برای دلیل این اشتباه به جواب سوال ۴ رجوع کنید.
۶ – چرا شانه خالی می کنید؟ مگر خود شما بسته بندی نهایی را ندیدید؟
جواب: خیر، ما چندین بار قبل از پخش بازی درخواست ملاحظه کارهای نهایی و چندین بار نیز بعد از پخش درخواست دریافت نسخه نهایی را از شرکت پخش داشته ایم که همگی بدون جواب ماند. البته امروز با رفتن به فروشگاهی نزدیک به پل سید خندان موفق شدیم که بازی گرشاسپ را تهیه کنیم!
اصلاحیه پشت جعبه بازی:
حداقل کارت گرافیکی در پشت جعبه بازی ۲۵۶Mb ذکر شده است. کارت گرافیکی حداقل صحیح همانطور که قبلا در در سایت اعلام شده بود:
Video Memory: 256 Mb
Video Card: nVidia GeForce 6600 / ATI Radeon X1300
می باشد. نوع کارت گرافیکی علاوه بر حجم حافظه آن همیشه باید ذکر شود. در پشت جعبه گویا شرکت پخش این موضوع را مهم ندانسته است.

mohammadaliarmin
01-11-2010, 20:28
خب منم این بازیرو تموم کردم
و واقعا دارم به بازی سازای ایرانی امیدوار میشم
از پایانش هم کاملا مشخص بود که بازی ادامه داره

aha2012
01-11-2010, 23:00
محل سیو بازی کجاست؟؟تو کجای ویندوزه؟؟؟

H.A.M.E.D
01-11-2010, 23:38
دوستان اوایل بازی خیلی افت فریم داره
برای شما هم اینجوریه؟

Mr.Pooya
01-11-2010, 23:42
من هم این بازی رو تمام کردم . در کل خیلی خوب بود به نظرم . درسته مشکلاتی هم داشت ولی به عنوان اولین بازی ایرانی خیلی خوب بود .

aha2012
01-11-2010, 23:54
دوستان اوایل بازی خیلی افت فریم داره
برای شما هم اینجوریه؟
اوایل بازی چیه برو وسطای بازی بهت میگم:31:
آره برای همه همچین مشکلی هست،نگران نباش

EngineeR EhsaN
02-11-2010, 15:57
اوایل بازی چیه برو وسطای بازی بهت میگم:31:
آره برای همه همچین مشکلی هست،نگران نباش

ولي براي من اصلا افت فريم نداشت فقط يه كوچولو اوايل بازي :31: اينم بگم من بازي رو با تمام مخلفات اجرا ميكردم

mosolim
02-11-2010, 16:26
سلام
بچه یه باگه خوشکل دیدم اساسی به من حال داد. تو تمام بازی ها معمولا باگ ها رو اعصاب میره و لذت بازی رو میگیره اما بشنوید از این. یادتونه گفتم این غول دریاچه چقدر سخته . ما دیروز نشستیم پای سیستم عظم مونو جزم کردیم گفتیم بریم بکوشیمش بار اول که رفتم اوفتاد تو آب و ریلود شد دوباره که اومد یه محیط دیگه بود و فضا عوض شده بود گفتم شاید باگه و درختان رو نشون نمیده ( واقعا باگ بود اما یه چیزه دیگه ) جلوتر که رفتم دیدم خبری از دریاچه هم نیست . یه نمه رفتم جلو دیدم راوی شروع کردن به قصه گفتن که ای فلان کردیم و بمان کردیم و ... خلاصه غوله مرده :18:. حالا من کی اینو کشته بودم ا... اعلم. ماجرا این شد که بازی پریده بود جلو و بدون اینکه من غول رو نابود کنم رفته بود مرحله ی بعد ( مرحله ی بعد از جنگل و دژ هیتاسب ). ولی هر چی که بود به من که خیلی حال داد:27:.

aha2012
02-11-2010, 17:49
سلام
بچه یه باگه خوشکل دیدم اساسی به من حال داد. تو تمام بازی ها معمولا باگ ها رو اعصاب میره و لذت بازی رو میگیره اما بشنوید از این. یادتونه گفتم این غول دریاچه چقدر سخته . ما دیروز نشستیم پای سیستم عظم مونو جزم کردیم گفتیم بریم بکوشیمش بار اول که رفتم اوفتاد تو آب و ریلود شد دوباره که اومد یه محیط دیگه بود و فضا عوض شده بود گفتم شاید باگه و درختان رو نشون نمیده ( واقعا باگ بود اما یه چیزه دیگه ) جلوتر که رفتم دیدم خبری از دریاچه هم نیست . یه نمه رفتم جلو دیدم راوی شروع کردن به قصه گفتن که ای فلان کردیم و بمان کردیم و ... خلاصه غوله مرده :18:. حالا من کی اینو کشته بودم ا... اعلم. ماجرا این شد که بازی پریده بود جلو و بدون اینکه من غول رو نابود کنم رفته بود مرحله ی بعد ( مرحله ی بعد از جنگل و دژ هیتاسب ). ولی هر چی که بود به من که خیلی حال داد:27:.
مسلم به نظرم دوباره برو عقب و این غولو بکش چون من تو کل بازی فقط از کمبوی این مرحله و مرحله ی آخر خوشم اومد.کاری نداره کشتنش هر کاری کرد تو فقط دفاع کن.همین.آب دهنش هم بهت پرت کرد دفاع کن هیچیت نمیشه.

mosolim
02-11-2010, 19:11
مسلم به نظرم دوباره برو عقب و این غولو بکش چون من تو کل بازی فقط از کمبوی این مرحله و مرحله ی آخر خوشم اومد.کاری نداره کشتنش هر کاری کرد تو فقط دفاع کن.همین.آب دهنش هم بهت پرت کرد دفاع کن هیچیت نمیشه.

سلام
دیر گفتی بازی رو تموم کردم. مرحله آخر هم واقعا عالی بود یه مبارزه نفس گیر و غول آخر خوب. ( به این میگن باس اخره حسابی ) .

hadi h
02-11-2010, 21:26
امروز رفتم مغازه رفیقم یه 2 ساعت اونجا بودم وقتی بازی رو واسش آوردن هی ملت می یومدن می گفتن گرشاسپ اومد یا نه ؟
من هم از موقعیت سو استفاده می کردم می گفتم من بازی رو خریدم همه بخرید ، خیلی باحالا ، تو بازی های ایرانی ته گرافیکه و ...:12::42:
اقا 2 ساعتی که اونجا بودم 29 تا بازی فوروخت !!!!!
اینم کمک ما به صنعت بازی سازی ایران (که در حالیشرف:21:ت هست):27:

EngineeR EhsaN
02-11-2010, 21:33
:18::18:
سلام

هي من فكر ميكنم ميگم خدايا اين غول آخر چيه همه ميگن! فكر ميكردم بازي من يه مشكلي داره نگو بازي باگ خوشگلي داره ما خبر نداريم ، آخه من كلا اين غول رو نديدم :18:

mosolim
02-11-2010, 22:05
:18::18:

هي من فكر ميكنم ميگم خدايا اين غول آخر چيه همه ميگن! فكر ميكردم بازي من يه مشكلي داره نگو بازي باگ خوشگلي داره ما خبر نداريم ، آخه من كلا اين غول رو نديدم :18:
سلام
تو به این غوله اصلا نرسیدی؟ بابا خیلی باحاله باز من دو بار بش خوردم بعد پرید رفت مرحله بعد.

aha2012
02-11-2010, 22:09
الان داشتم تو سایتهای خارجی دنبال عکسهای بازی میگشتم که 2 تا عکس گرشاسپ هم تو سایت بود.با رزولوشن 1920*1200 دانلودش کردم.هم تعجب کردم و هم حالی بردیم:46:

mosolim
02-11-2010, 22:15
الان داشتم تو سایتهای خارجی دنبال عکسهای بازی میگشتم که 2 تا عکس گرشاسپ هم تو سایت بود.با رزولوشن 1920*1200 دانلودش کردم.هم تعجب کردم و هم حالی بردیم:46:

سلام
چی میگی امید دو تا عکس دیدی.؟ اینا رو ببین.:

EngineeR EhsaN
02-11-2010, 22:28
سلام
تو به این غوله اصلا نرسیدی؟ بابا خیلی باحاله باز من دو بار بش خوردم بعد پرید رفت مرحله بعد.

نه ، نميدونم چطوري ميشه كه اينجوري ميشه :31:

aha2012
02-11-2010, 23:06
سلام
چی میگی امید دو تا عکس دیدی.؟ اینا رو ببین.:

اولی که فی لتره:31:
دومی هم چیزی نیومد:13:

aha2012
03-11-2010, 00:02
وااااای چه صفایی داره با جواستیک.بسی حاااال کردیم:20:
حتما یه بار هم با گیم پد گرشاسپو بازی کنید.بیشتر بهتون حال میده

Mohammadkiller
03-11-2010, 02:57
سلام
آقا پچ یا آپدیتی برای این بازی نمیاد؟
آخه خیلی باگ داره
من لقب God Of Bug رو روش گذاشتم:31:
خیلی باگ داره
نمیتونم بازی کنم
این بازی 100 در صد نیاز به آپدیت داره.

MobinS
03-11-2010, 06:27
باگ هم جزوه بازیه! بازی کن خالشو ببر! بازی بدون باگکه بازی نیست دیگه!

mosolim
03-11-2010, 09:00
اولی که فی لتره:31:
دومی هم چیزی نیومد:13:

اولی سایت گیم تریلرز هستش که بازی رو ریوو کرده و دمو ها و تریلر های بازی رو گذاشته و دومی هم سایت IGN که از معروفترین سایت های بازیه . اونم بازی رو معرفی کرده. ( برای دومی روی گرشاسپ کلیک کنی میره داخل اولی هم یه ترفندی به کار ببر تا بتونی وارد بشه . اگه می خوای بدونی چطوری پ . خ بم بده.

The Rover
03-11-2010, 09:42
سلام
آقا پچ یا آپدیتی برای این بازی نمیاد؟
آخه خیلی باگ داره
من لقب God Of Bug رو روش گذاشتم:31:
خیلی باگ داره
نمیتونم بازی کنم
این بازی 100 در صد نیاز به آپدیت داره.
اینجوریام نیست!
چطور یه ملت بازی رو راحت تموم کردن؟

mohsen121
03-11-2010, 12:36
تولید بازی‌های رایانه‌ای ایرانی که از دو سال پیش به حمایت و سرمایه گذاری بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای آغاز شده است، چندی پیش به نمایشگاه‌های مطرح اروپا رسید و هم اکنون بازی‌های ایرانی در حال تلاش و رایزنی برای ورود به بازارهای اروپایی هستند.

به گزارش خبرنگار «تابناک اجتماعی»، سال گذشته در اروپا، بازی‌های شمشیر نادر و سیاره میترا، توانستند نمایش چشمگیری از ایران داشته باشند.
ناگفته نماند، امسال نیز سیاره میترا، توانست نگاه غول‌های بازی سازی دنیا را معطوف به خود نموده و در چند کشور اروپایی، پخش خود را به صورت محدود آغاز کند.

اما بازی‌های رایانه‌ای که مراحل تولید را پشت سر گذاشته‌ و قرار است در نیمه دوم امسال وارد بازار شوند، مورد توجه اروپایی‌ها قرار گرفته‌ است؛ به تازگی، بازی «گرشاسپ» که بازارهای ایتالیا، آلمان، روسیه و فرانسه را نشانه گرفته، توانست در بزرگترین نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای اروپا «Gamescom»، مورد استقبال اروپایی‌ها قرار گیرد و نیز زمینه های پخش جهانی خود را در کنار غول‌های بازی ساز و ثروتمند این عرصه فراهم آورد.

در این باره، بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، همچنین با تولید و حمایت از بازی آنلاین آسمان دژ، میرمهنا، طلای سیاه و... موج جدیدی در میدان بازی سازی کشورمان پدید آورده و با پوشش خبری گسترده رسانه‌های گوناگون، از جمله BBC ،DF، گاردین، دویچه وله و ... روبه رو شده است؛ جالب آنکه بسیاری از این نشریات، از آغاز انقلاب بازی‌های رایانه‌ای و استعدادهای نوظهور در این عرصه در ایران خبر داده‌اند و حضور پرقدرت ایران در منطقه را به حساب علاقه‌مندی ایرانی‌ها به پیشرفت و تکنولوژی گذاشته و موفقیت‌های جمهوری اسلامی در این حوزه را با پیشرفت‌های هسته‌ای ایران مقایسه کرده‌اند.

گفتنی است، بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، از دو سال پیش و با امکانات و بودجه اندک و نیز با گردآوری جوانانی مستعد، توانسته است در عرصه بازی‌های رایانه‌ای، تحریم‌های بی‌شماری را دور بزند؛ شاید تولیدات جدید این بنیاد، بتواند موج جدیدی برای بازارهای اروپا و چشم‌اندازی روشن برای ایران عزیزمان باشد!

و اما نکته جالبی که باید قابل توجه مدیران فرهنگی قرار بگیرد، ابتکار و تیزبینی مقام معظم رهبری در این حوزه است که دو سال گذشته، دستور تشکیل چنین بنیادی را به شورای عالی انقلاب فرهنگی دادند و بی‌شک، اشراف ایشان از ظرفیت‌های موجود کشور، یکی از نکات چشمگیر در پیشرفت در این پهنه به شمار می رود.

MobinS
03-11-2010, 15:17
خیلی عالیه ایران هم داره توی بازی سازی پیشرفتمی کنه. تنها بدی بازی های ایرانی اینه که 90 درصدشون یا اکشن اول شخصند یا اکشن سوم شخص! سبک دیگه ای نیست بین بازی ها. به امید این که برای گرشاسب هم توی گیم اسپات یک صفحه بزنن!

aha2012
03-11-2010, 15:29
ببین کشورهای دیگه چقدر بدبختن.آخه سیاره میترا هم شد بازی!
ولی من به شخصه از گرشاسپ خوشم اومد طوری که دوباره دارم بازیش میکنم رو درجه سختیه hard و با جو استیک
با جواستیک یه صفای دیگه داره

2lombe
03-11-2010, 15:31
سلام!

من از خود سایت بازی گرفتم چند روز بعد به دست من میرسه؟؟

هیچکس نیست جواب بده؟؟

hoomi_gta
03-11-2010, 15:47
این دیو دریاچه عجب جون سخته!!

aha2012
03-11-2010, 15:55
این دیو دریاچه عجب جون سخته!!
کشتنش مثل هلو میمونه.شما فقط فقط دفاع کن همین.حتی زمانیکه آب دهنش هم بهت پرت میکنه دفاع کن و نپر بعد بهش ضربه بزنو و در آخر هم کمبو.:20:

hoomi_gta
03-11-2010, 15:59
من دفاع می کنم و به کمبو که میرسم تازه سخت میشه! کمبوش بدیش اینکه سریع باید جهت و بزنم ، اگه یکم مکث کنم پرتم می کنه کلی از جونم کم میشه خودش هم جونش زیاد میشه!

EngineeR EhsaN
03-11-2010, 15:59
ببین کشورهای دیگه چقدر بدبختن.آخه سیاره میترا هم شد بازی!
ولی من به شخصه از گرشاسپ خوشم اومد طوری که دوباره دارم بازیش میکنم رو درجه سختیه hard و با جو استیک
با جواستیک یه صفای دیگه داره

من كه هر كاري ميكنم جهتاي جوي استيك رو نميشناسه ، دوست عزيز شما چطوري تنظيم كردي؟

aha2012
03-11-2010, 16:12
من كه هر كاري ميكنم جهتاي جوي استيك رو نميشناسه ، دوست عزيز شما چطوري تنظيم كردي؟
داداش من یه کاری کردم که آخر جمله بهت میگم:
اول این کارو کن ببین درست میشه یا نه:برو فقط فقط دکمه هارو بشناسون و به جهت ها کاری نداشته باش .برو تو بازی ببین درست میشه یا نه؟

حالا خودم این کارو کردم:برنامه ی جواستیک xb0x360 و ریختم تو محیط بازی.همین.فایلش هم تو صفحه ی اولی تاپیک mafia 2 هست

Mr.Pooya
03-11-2010, 16:41
من دفاع می کنم و به کمبو که میرسم تازه سخت میشه! کمبوش بدیش اینکه سریع باید جهت و بزنم ، اگه یکم مکث کنم پرتم می کنه کلی از جونم کم میشه خودش هم جونش زیاد میشه!

آره درسته یکم اولش سخته ولی چند بار امتحان کنی راحت میشه من هم اولش برام خیلی سخت بود . فقط من بار اول که داشتم بازی می کردم وقتی جونش کم میشد E رو که میزدم هنگ میکرد ولی روز بعد که دوباره خواستم بازی کنم درست شد .

playstation 3
03-11-2010, 19:39
هیچکس نیست جواب بده؟؟

والا من 7 روزه سفارش دادم هنوز آماده به ارساله به نظرم زیاد نمیشه به آوردن اینا حساب کرد

نام خریدار: مرتضي
وضعیت سفارش: آماده به ارسال
تاریخ آخرین تغییر وضعیت: 1389/8/7

Amin.P30
03-11-2010, 20:08
کشتنش مثل هلو میمونه.شما فقط فقط دفاع کن همین.حتی زمانیکه آب دهنش هم بهت پرت میکنه دفاع کن و نپر بعد بهش ضربه بزنو و در آخر هم کمبو.:20:
من ردش کردم .
اما دفاع کردن با کدوم دکمه ست؟
هر دکمه ای رو زدم دفاع نکرد.
بعدشم تنظیمات دکمه ها و رزولوشن رو نمیشه تغییر داد؟؟؟من همون اول رزولوشن پیش فرض رو زدم دیگه تنشیماتش نیومد.

aha2012
03-11-2010, 20:29
من ردش کردم .
اما دفاع کردن با کدوم دکمه ست؟
هر دکمه ای رو زدم دفاع نکرد.
بعدشم تنظیمات دکمه ها و رزولوشن رو نمیشه تغییر داد؟؟؟من همون اول رزولوشن پیش فرض رو زدم دیگه تنشیماتش نیومد.
دفاع، دکمه ی وسط موس هست.
برو تو فولدر گرشاسپ جایی که بازیو ریختی یه فایلی هست به نام garshaspConfig ،اونو باز کن همه چیز توشه.هم میتونی دکمه هارو تغییر بدی و هم میتونی رزولوشن بازیتو.

hadi h
03-11-2010, 21:17
هیچکس نیست جواب بده؟؟

نه من سفارش دادم دیروز رسید
من 4 روزه سفارش دادم .
الته من تهران هستم .
شاید شهرستان دیر تر برسه (حالا مگه شما اصلا شهرستانی هستی ؟ :46:)

hadi h
04-11-2010, 11:21
خب ما هم بازی رو تموم کردیم .
به این میگن بازی (بازی ایرانی)

خیلی خوب بود ، البته جای کار داره ایشالا تو نسخه ی بعدی بازی (اونجوری که از تش معلوم بود)

راستی نمردیم و صدای گرشاسپ رو هم شنیدیم (آخه آخه حرف بزن:31:):20:

یه چیز دیگه تو آخر بازی وقتی اسم ها رو می نوشت یه جا نوشته بود ترجمه به فرانسه !!!!!!!!!!!:18:
یعنی بازی ترجمه شده برای زبان فرانسوی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟:18::18:

و اینکه کلا تو دست درکاران این بازی فقط 4 یا 5 زن دیده می شه !!! یعنی همشون مرد بودن !!!!!:21::27:

ولی بازم در کل حال کردیم عجب بازی تمیزی بود .

باگ هم من زیاد ندیدم !

kortol
04-11-2010, 11:37
باگ هم من زیاد ندیدم !

تا اون جایی که من توی سایت های مختلف دیدم اکثر باگ ها موردی بوده......یعنی باگی نبوده که مثلا همه توی یه مرحله خاص گیر کنند............ولی خوب چون تیم بازی اولشون بوده میشه خیلی امید وار بود که بازیها و نسخه های بعدی بهتر از این از آب در بیاد..............برم برای بار دوم بازی کنم ببینم میشه همه قدرت ها رو آزاد کرد ..........کد تقلبی ...چیتی چیزی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟

Amin.P30
04-11-2010, 14:12
اینجا چیکار باید کرد؟
2 تا دستگیره هستش که زدم.
دومی هی برمیگرده سرجاش و نصف اون در باز میشه؟
چطوری کل در رو باید باز کرد؟؟؟

hadi h
04-11-2010, 15:42
اینجا چیکار باید کرد؟

تو همین راهرو سمت مقابل یه جا هست که باید از دیوار بری پایین به وسیله ی چاقو

Prince_M
04-11-2010, 16:43
دوستان این فیلم های گرشاسپ که با فرمت OGV هست رو با چه برنامه ای میشه نگاه کرد؟

Mr.Pooya
04-11-2010, 16:58
دوستان این فیلم های گرشاسپ که با فرمت OGV هست رو با چه برنامه ای میشه نگاه کرد؟

فکر کنم KmPlayer یا Zoom Player بتونند اجرا کنند چون از پلیر های قوی هستند .

hadi h
04-11-2010, 17:21
فکر کنم KmPlayer یا Zoom Player بتونند اجرا کنند چون از پلیر های قوی هستند .

با VLCPlayer اجرا می شه ولی صدا نداره !!!!!!!

راستی تمام فیلم ها رو باکیفیت HD 720p ساختن که خودش کلی جای شکر داره !!!!:8:
آخه بازی های دیگه ی ایرانی با این کیفیت فیلم های وسط بازی رو نمی سازن

OSEN
04-11-2010, 19:10
سلام رفقا .
من بازی رو خریدم و نصب و فعالشم کردم ولی بازی رو که اجرا میکنم قبل از اینکه اصلا هیچ چیزی نشون بده این ارور رو میده و میپره بیرون :

ممنون میشم سریع کمکم کنید :11:.

.

mehdy.z
04-11-2010, 19:12
با VLCPlayer اجرا می شه ولی صدا نداره !!!!!!!

راستی تمام فیلم ها رو باکیفیت HD 720p ساختن که خودش کلی جای شکر داره !!!!:8:
آخه بازی های دیگه ی ایرانی با این کیفیت فیلم های وسط بازی رو نمی سازن
اگه صدای کاراکترها رو نداری,احتمالا فایلهای صدای شخصیتها از دموی بازی جداست!
ولی در کل بهترین برنامه برای پخش انواع فایلهای صوتی و تصویری همون KMplayer هست....

aha2012
04-11-2010, 19:57
اگه صدای کاراکترها رو نداری,احتمالا فایلهای صدای شخصیتها از دموی بازی جداست!
ولی در کل بهترین برنامه برای پخش انواع فایلهای صوتی و تصویری همون KMplayer هست....
الان من با kmplayer بازش کردم هیچی نشون نمیده:41:

MobinS
04-11-2010, 20:03
الان سازنده این بازیو اورده بودن توی برنامه بازی شبکه آموزش!

OSEN
04-11-2010, 20:29
سلام رفقا .
من بازی رو خریدم و نصب و فعالشم کردم ولی بازی رو که اجرا میکنم قبل از اینکه اصلا هیچ چیزی نشون بده این ارور رو میده و میپره بیرون :

ممنون میشم سریع کمکم کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقا الآن گفتم خب برم بازی رو پاک کنم و دوباره نصبش کنم بعد یاد سریال افتادم که خب برا بار دوم قابل استفاده نیس . چیکار کنم ؟؟؟؟؟

.

Amin.P30
04-11-2010, 21:03
اینجا چیکار باید کرد؟

تو همین راهرو سمت مقابل یه جا هست که باید از دیوار بری پایین به وسیله ی چاقو
اشتباه نمیکنید؟
اینجا همون جایی هست که قبل از اون یه سری تیغه ها هستن بعد از رد کردنشون محل سیو هست.
بعدش میرسه اینجا.
من هر چی میگردم جایی برا پریدن روی دیوار نیست.
2 تا دستگیره هستش که یکیش رو زدم و اون یکی در سمت راستی عکس بالا رو نصفه باز میکنه و باز برمیگرده سر جاش.
مطمئنی جایی برای پرش هستش ؟توی عکس بالایی یا پایینی ؟دقیق محلش کجاست؟
نکنه در باید باز بشه ولی برا من باز نمیشه!!!

hadi h
04-11-2010, 21:18
اشتباه نمیکنید؟
اینجا همون جایی هست که قبل از اون یه سری تیغه ها هستن بعد از رد کردنشون محل سیو هست.
بعدش میرسه اینجا.
من هر چی میگردم جایی برا پریدن روی دیوار نیست.
2 تا دستگیره هستش که یکیش رو زدم و اون یکی در سمت راستی عکس بالا رو نصفه باز میکنه و باز برمیگرده سر جاش.
مطمئنی جایی برای پرش هستش ؟توی عکس بالایی یا پایینی ؟دقیق محلش کجاست؟
نکنه در باید باز بشه ولی برا من باز نمیشه!!!

والا منظورم من عکس پایینی بود !!
یه جا هست سمت چپ عکس دومی میشه از یه جا می پری پایین بعد هم دیوار رو با چاقو می ری پایین !!!
نمی دونم شاید هم اونجا نیستی !!!

دوستان دیگه اگه می دونن کمک کنن .

Amin.P30
05-11-2010, 07:12
والا منظورم من عکس پایینی بود !!
یه جا هست سمت چپ عکس دومی میشه از یه جا می پری پایین بعد هم دیوار رو با چاقو می ری پایین !!!
نمی دونم شاید هم اونجا نیستی !!!

دوستان دیگه اگه می دونن کمک کنن .

احتمالا اشتباه گرفتی اینجا رو.
تمام جا ها رو زیرو رو کردم جایی برا پرش نداره.
بعد از اینکه اون چیز دوار رو عین عکس درست میکنی بعد در باز میشه.بعد از رد کردن اون مرحله از دیوار میای پایین و جلوتر از این مر حله هاست....
عکس پایینی محوطه ورودی هستش. عکس بالایی محوطه سمت راستش.

توی عکس بالایی هم 2 تا دستگیر ه داره.
که یکیش رو زدم و اون یکی در سمت راستی رو نصفه باز میکنه و باز برمیگرده سر جاش.

کسی تا اخر بازی نرفته؟!!!:31:

Prince_M
05-11-2010, 10:57
الان من با kmplayer بازش کردم هیچی نشون نمیده:41:

راست میگی رفیق با kmplayer اجرا نمیشه.فقط با vlc media player اجرا میشه که اونم صدا نداره.

sascovach
05-11-2010, 12:28
این بازی عرضه جهانی نداره درسته؟

OSEN
05-11-2010, 13:10
آقا یعنی هیشکی نیس بتونه کمک کنه به من ؟!!! این بازی پشتیبانی آنلاینی چیزی نداره ؟!!

marvel_malayer
05-11-2010, 13:22
یعنی میشه تو نسخه های بعد این بازی اینقدر بزرگ بشه که با بازی های مثل gow ,pop رقابت کنه