PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با 100 تومان. مادربرد اینتل یا گیگا ؟

navid010
21-11-2008, 10:40
با سلام

من می خواستم یه مادربرد بخرم تورنج 100 تومان
اولا کدوم مدل رو بخرم. اینتل یا گیگا؟
دوما با مشخصات سیستم من کدوم بهتره که بخرم؟
در ضمن سیستمم 24 ساعته روشنه وبه یک مادربرد خوب و با دوام و عمری نیاز دارم.
مشخصات سیستم من:
Ram : 2 X 1 gig OCZ
Graphic: winfast 8600 gt
cpu : Intel Core 2 Duo E4600 - 2.4GHz

ممنون میشم راهنمایی کنید.

Professor Massoud
21-11-2008, 11:03
سلام.
مادربرد Asus P5ql Pro با قیمت 107 تومن بخر تا ضرر نکنی . خیلی مادربرد خوبیه . مادربرد دیگه که میتونی بخری Msi P43 Neo هست . اونم همین قیمته .

navid010
21-11-2008, 11:38
سلام.
مادربرد Asus P5ql Pro با قیمت 107 تومن بخر تا ضرر نکنی . خیلی مادربرد خوبیه . مادربرد دیگه که میتونی بخری Msi P43 Neo هست . اونم همین قیمته .

خیلی ممنون

ولی من نظرم از بین دو مدل گیگا و اینتل هستش.

ganje nahofte
21-11-2008, 13:52
نظر شما محترم ولی خوب این کار شما عین ح....ته !
چون پول بیشتر میدی ولی کیفیت پایین تر نصیبت میشه!
یعنی شما حاظری پراید بخری و پول سمند بدی؟

Professor Massoud
21-11-2008, 15:02
خیلی ممنون

ولی من نظرم از بین دو مدل گیگا و اینتل هستش.

من نظرمو تحمیل نمیکنم . شما برو اینتل یا گیگا بخر تا ضرر کنی !!! :21: ایسوز پرفروشترین و برترین بردهای دنیا رو میزنه.

Kianoosh
22-11-2008, 03:38

من نظرمو تحمیل نمیکنم . شما برو اینتل یا گیگا بخر تا ضرر کنی !!! :21: ایسوز پرفروشترین و برترین بردهای دنیا رو میزنه.

در تائید حرف دوستان
بهترین انتخاب برای شما P5QL-Pro هست!
:11:

Rock Top
22-11-2008, 10:39

دوست عریز شما توهین کردید " عین ح....ته ! " یعنی چی؟؟؟؟؟

حالا اگر مادر برد چینی Asus رو بخرند که بایوسش میپره و باید فلش کنند ، اونوقت از نظر شما احمق نیستند؟

ضعیفترین کیفیتی که تا حالا در بازار ایران بوده مادربردهای تمام چینی ایسوز بوده که تمام مدلهاش Made in China هستش.

ببخشید ها اما این حرکت شما که حتما همه باید ایسوز بخرند اگه نخرند عین حماقته خودش عینه....

مثال سمند و پرادت هم که دیگه خیلی استدلالیه!

هر چیزی رو که ارزون بود آدم نمیخره که ! فکر میکنم اجناس چینی الان دیگه در ایران حسابی شناخته شده باشند و بر کسی پوشیده نیست...

Rock Top
22-11-2008, 10:54

اینجا چه خبره؟؟!

دوست عزیز شما نظرت رو تحمیل نمیکنی اونوقت؟؟؟ بیچاره میگه بین اینتل و گیگا کدوم رو بگیرم.. شما کاملا بدون توجه به خواسته اون داری حرف خودت رو میزنی! اگر میخواستی نظرت رو تحمیل کنی دیگه میخواستی چکار کنی؟؟

اگر کسی مادر برد مارک INTEL بگیره که مرغوبترین مادر برد دنیاست و یا Gigabyte بگیره که در عین مرغوبیت از Intel درصدی ارزون تره ضرر میکنه؟ چرا؟؟ حتما باید ASus چینی بخره که توی این فروم داعما گفتن فلش بایوسش میپره... باید فلش بشه.... چینیه....

کی گفته ایسوز پرفروش و برترین های دنیار رو میزنه؟ اگه ماشین موسو چینی پرفروترین و برترین اتوموبیل دنیا باشه من حرف شما رو هم میپذیرم!!!

از خودتون آمار فروش نسازین...برای حرفتون منبع داشته باشید....

همین ایران خودمون رو که نگاه کنید به سختی کسی میبینید که خودش بره و مادربرد ایسوز بخره مادربرد ایسوز رو کسی روی سیستمش داره که نا آگاه باشه یعنی بدون هیچ شناختی رفته برای اولین بار یک کامپیوتر از یک شرکتی بصورت آماده خریده اونها هم هر چی که رو دستشون میمونه رو تحت عنوان یک سیستم میدن به مشتری...

من هیچ کس رو نمشناسم که مادربردش گیگا نیاشه هر کسی هم که واقعا مادربرد خواسته بگیره اینتل میگره حالا ولو گرونتر خوب کیفیت ارزون نیست دوست عزیز.

alborz_k
22-11-2008, 16:45
اینجا چه خبره؟؟!

دوست عزیز شما نظرت رو تحمیل نمیکنی اونوقت؟؟؟ بیچاره میگه بین اینتل و گیگا کدوم رو بگیرم.. شما کاملا بدون توجه به خواسته اون داری حرف خودت رو میزنی! اگر میخواستی نظرت رو تحمیل کنی دیگه میخواستی چکار کنی؟؟

اگر کسی مادر برد مارک intel بگیره که مرغوبترین مادر برد دنیاست و یا gigabyte بگیره که در عین مرغوبیت از intel درصدی ارزون تره ضرر میکنه؟ چرا؟؟ حتما باید asus چینی بخره که توی این فروم داعما گفتن فلش بایوسش میپره... باید فلش بشه.... چینیه....

کی گفته ایسوز پرفروش و برترین های دنیار رو میزنه؟ اگه ماشین موسو چینی پرفروترین و برترین اتوموبیل دنیا باشه من حرف شما رو هم میپذیرم!!!

همین ایران خودمون رو که نگاه کنید به سختی کسی میبینید که خودش بره و مادربرد ایسوز بخره مادربرد ایسوز رو کسی روی سیستمش داره که نا آگاه باشه یعنی بدون هیچ شناختی رفته برای اولین بار یک کامپیوتر از یک شرکتی بصورت آماده خریده اونها هم هر چی که رو دستشون میمونه رو تحت عنوان یک سیستم میدن به مشتری...

من هیچ کس رو نمشناسم که مادربردش گیگا نیاشه هر کسی هم که واقعا مادربرد خواسته بگیره اینتل میگره حالا ولو گرونتر خوب کیفیت ارزون نیست دوست عزیز.
مادربرد هاي اينتل يكسري مادربرد استاندارد هستند كه هيچگونه امكانات اضافي ندارند و از نظر كيفيت هم اگه بد نباشند ، عالي نيستند . در ضمن من شنيدم كه اين مادربرد ها ساخت يكي از نزديكترين شريك هاي تجاري اين شركت ، يعني فاكسكان هستند.
شما يك جوري در مورد ايسوس حرف مي زني ، آدم فك رمي كنه كهيكبرند سطح پايين مثل الايت و يا ازراك هست.

Professor Massoud
22-11-2008, 17:40
اینجا چه خبره؟؟!

اگر کسی مادر برد مارک intel بگیره که مرغوبترین مادر برد دنیاست و یا gigabyte بگیره که در عین مرغوبیت از intel درصدی ارزون تره ضرر میکنه؟ چرا؟؟ حتما باید asus چینی بخره که توی این فروم داعما گفتن فلش بایوسش میپره... باید فلش بشه.... چینیه....

فقط یه چیز بگم .... متاسفم!!! :41::13: برای اینکه نمیخوام بحث کنم ، فقط یه توضیح مینویسم:
اگه ایسوز مادربرد آشغالی بود ، تو تستها p5q deluxe یا maximus ii formula تو p45 یا p5e3 premium تو x48 حرف اول رو نمیزدند . البته نتایجش فکر کنم خیلی برتر از اینتل باشه . ( تستهای تامز این رو ثابت کرده ) .
من از جنس خوب طرفداری میکنم و طرفدار ایسوز نیستم. ولی وقتی ایسوز داره خوب کار میکنه ، طرفداری از مادربردهاش زیاد هم بیراه نیست . اصلا شما بگو کدوم مادربرد اینتل جزو 3 مادربرد برتر جهانه ؟!
مادربرد اینتل مادربرد خوبیه . ولی تنوعش خیلی از ایسوز کمتره و قیمتاش هم بالاتره . ایسوز به خاطر تنوع محصولاتش هم طرفدار پیدا کرده و پرفروش شده.
چقدر این صحبتت بیراه بود که گفتی " اگه ماشین موسو چینی پرفروترین و برترین اتوموبیل دنیا باشه من حرف شما رو هم میپذیرم " . چه ربطی داره ؟!! :13::21:
اصلا شما مطمئنی که جنسهای چینی خیلی آشغال هستن ؟ الان تو فرومهای خارجی که نگاه کنی ، بیشتر مادربردهاشون ایسوزه .
پس حتما آمریکایی ها و اروپاییها هم میرن آشغال میخرن ؟!!! :5:
الان اکثر جنسهای بازار چینی هست . پس ما اصلا نباید کامپیوتر بخریم ؟!!! :21:

در کل اینا نظر شخصی من بود و نخواستم کسی رو ناراحت کنم . در ضمن شما هم سعی نکن منو ناراحت کنی !!:31:
:11:
فقط از آقای استریم درخواست میکنم که رسیدگی کنند !

s_m_mortazavi
24-11-2008, 11:25
سلام اگه میشه یک نفر من را در مورد خرید مادر برد اسوس و گیگا راهنمایی کنه
البته من اینو شنیدم که مادربردهای اسوس بعد از مدتی در صدای خروجی که میده ( مثلا آهنگی که میزاریم) کمی نویز داره. ومن میخواستم بدونم که این مشکل را هنوز مادربردهای اسوس داره یانه. چون من میخواستم مدل asus p5qc را بگیرم که هر دو رم DDR2و ِDDR3 را ساپورت میکنه. اگه واقعا این مشکل را داره که من مادربرد Giga EP43 - DS3L را بگیرم

IYIostafa
24-11-2008, 20:01
بنظر من مقایسه با ایسوز با برترین مارک مادربورد که اینتل باشه بسیار ناشیانه س اما گیگابایت بعد از اینتل کیفیت نسبتا خوب و قیمت متناسب با این کیفیت رو داره اما ایسوز بدلیل چینی بودن در level پایین تر از مارکها نام برده هستند

اینها برای کسی که کمی تجربه در زمینه ی سخت افزار داشته باشه واضحه. منم با نظر این دوستمون موافقم

s_m_mortazavi
24-11-2008, 20:59
سلام اگه میشه یک نفر من را در مورد خرید مادر برد اسوس و گیگا راهنمایی کنه
البته من اینو شنیدم که مادربردهای اسوس بعد از مدتی در صدای خروجی که میده ( مثلا آهنگی که میزاریم) کمی نویز ایجاد میکنه. ومن میخواستم بدونم که این موضوع صحت داره یا نه. و اینکه کدوم مادربردهای فوق دوام و کیفیت بهتری دارن. چون من میخواستم مدل asus p5qc را بگیرم که هر دو رم DDR2و ِDDR3 را ساپورت میکنه. اگه واقعا این مشکل را داره که در صدا نویز ایجاد میکنه که من مادربرد Giga EP43 - DS3L را بگیرم