PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کیت دو سیمکارت کردن گوشیها برای گوشی ضرر داره یا ..؟

!Bikhaneman!
21-11-2008, 02:19
سلام دوستان

من به دلیل نیاز مبرم به هر دو اپراتور همراه اول و ایرانسل مجبورم این دو خط رو همزمان استفاده کنم اما تو دو تا گوشی که برای من و خیلی از دوستان دیگه نگهداریش سخته !

میخواستم بدونم این کیتهای دو سیمکارته که این چند وقت زیاد تو بازار پیدا میشه ، بدرد کار من و امثال من میخوره ؟
سوال مهمتر ، آیا این کیتها ، برای گوشی ضرر و زیانی ندارن ( چه نرم و چه سخت افزاری )

کسانی که تا حالا استفاده کردن یا میکنن ، ازش راضی هستن ؟

ممنون

seppeehr
21-11-2008, 11:55
اين كيت ها مشكلشون اينه كه خيلي باطري مصرف ميكنند. يعني عمر كاركرد گوشي رو كاهش ميدن اساسي.
ضمن اينكه اين كيت ها اينجوري نيستند كه همزمان هر دو سيمكارت رو فعال داشته باشند، مدام از اين سيمكارت به اون سيمكارت سوييچ ميكنند.
دو نوع دارند، مدل برشي، و مدل غير برشي. مدل برشي كه بايد سيمكارت ها رو ببري، و فقط اون قسمت اصلي طلايي رنگ رو داخل محفظه قرار بدي. مدل برشي رو تو همه گوشيها ميشه استفاده كرد. مدل غير برشي رو هم تو همه گوشي ها نميشه استفاده كرد. به علاوه اينكه تو اونايي كه ميشه استفاده كرد، هم به تدريج به باتري و درپوش باتري فشار مياره و باعث خراب شدن گوشي ميشه.
كلّاً بهتره يك گوشي دو سيمكارته بخري، كه نوع خوبش samsung هست اگه اشتباه نكنم مدل d880. اگر نه كه همون دو گوشي استفاده كني، بهتره به نظر من.

!Bikhaneman!
21-11-2008, 14:17
اين كيت ها مشكلشون اينه كه خيلي باطري مصرف ميكنند. يعني عمر كاركرد گوشي رو كاهش ميدن اساسي.
ضمن اينكه اين كيت ها اينجوري نيستند كه همزمان هر دو سيمكارت رو فعال داشته باشند، مدام از اين سيمكارت به اون سيمكارت سوييچ ميكنند.
دو نوع دارند، مدل برشي، و مدل غير برشي. مدل برشي كه بايد سيمكارت ها رو ببري، و فقط اون قسمت اصلي طلايي رنگ رو داخل محفظه قرار بدي. مدل برشي رو تو همه گوشيها ميشه استفاده كرد. مدل غير برشي رو هم تو همه گوشي ها نميشه استفاده كرد. به علاوه اينكه تو اونايي كه ميشه استفاده كرد، هم به تدريج به باتري و درپوش باتري فشار مياره و باعث خراب شدن گوشي ميشه.
كلّاً بهتره يك گوشي دو سيمكارته بخري، كه نوع خوبش samsung هست اگه اشتباه نكنم مدل d880. اگر نه كه همون دو گوشي استفاده كني، بهتره به نظر من.

ضمن تشکر از شما
من حتما نمی خوام همزمان باشه..فقط نمی خوام دوتا گوشی داشته باشم..بیشتر به این خاطر که آنتن دهیه هر کدوم از این دو اپراتور هرجا بهتر باشه از اون استفاده کنم .
مسئله مهم برای من همون عدم آسیب دیدگی گوشی هست. چیزی که فروشنده ها ادعا میکنن هیچ اتفاقی نمیفته .

DJ.Mamal
04-12-2008, 13:33
ضمن تشکر از شما
من حتما نمی خوام همزمان باشه..فقط نمی خوام دوتا گوشی داشته باشم..بیشتر به این خاطر که آنتن دهیه هر کدوم از این دو اپراتور هرجا بهتر باشه از اون استفاده کنم .
مسئله مهم برای من همون عدم آسیب دیدگی گوشی هست. چیزی که فروشنده ها ادعا میکنن هیچ اتفاقی نمیفته .
سلام رفیق قدیمی...استفاده از این کیت ها به هر نحوی که فکرشو کنی مضره و اصلا توصیه نمیشه...همونطور که دوستمون گفت تو مدل برشی سیمکارت رو داغون میکنی تو اون یکی مدل برد و باطری و قاب گوشی...حالا میل خودته ان 93 خوشگلتو خراب کنی یا بری یه دو سیمکارته بخری...این گوشی چینیا هم بدک نیست

Vallio
06-12-2008, 13:30
من غیر برشیشو خریدم جا هم میخوره اما اینسرت سیم کارت میده چی کار کنم ... ؟

DJ.Mamal
06-12-2008, 21:16
من غیر برشیشو خریدم جا هم میخوره اما اینسرت سیم کارت میده چی کار کنم ... ؟
والا من کار نکردم..خود کیت یه راهنما داره اونو مطالعه کن

Vallio
07-12-2008, 19:35
ممنون دوست عزیز باید یه کم جاشو فشار میدادم ... ولی باید سوئیچ کنه . و توی گوشیم جا نمیگیره ... ؟!!!

Vallio
07-12-2008, 19:38
یعنی اگه بخام بذارم جاش نمیشه و در باطری میشکنه ...

gladiator.shiraz
14-02-2009, 13:54
به نظر من که بری یه گوشی ارزون بخری بهتره .خیالت راحته که دیگه گوشیت خراب نمیشه...