PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : موقع ساخت ایمیل در یاهو شماره کدپستی را قرمز نشانه گذاری می کنه؟ چرا

jedivssith
21-11-2008, 01:46
درود

می خواهم یک ایمیل تو یاهو درست کنم همه فیلدها بدون مشکل مورد تایید قرار گرفته اما فیلد و شماره کدپستی رو وقتی وارد می کنم (شماره واقعی از رو قبض تلفن رو وارد می کنم) میگه این کد در این کشور وجود نداره. یعنی چی آخه؟ از لیست کشورها هم که ایران نیست زدم Yahoo Asia. حالا قضیه چی هست؟ من چکار کنم که این قسمت تایید شود.

با سپاس فراوان
بدرود

darvish1900
21-11-2008, 17:15
نیازی نیست کد واقعی وارد کنی. کافی چند عد الکی بزنی. اون هم حدود 5 تا 7 رقم

ف.ح
11-12-2008, 20:37
سلام میشه یک کدپستی بگین

zed2
11-12-2008, 21:53
خواهشا این موارد رو در تاپیک جامع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مطرح کنید.

Hamid Reza
12-12-2008, 08:46
سلام میشه یک کدپستی بگین

خواهشا این موارد رو در تاپیک جامع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مطرح کنید.

درود

می خواهم یک ایمیل تو یاهو درست کنم همه فیلدها بدون مشکل مورد تایید قرار گرفته اما فیلد و شماره کدپستی رو وقتی وارد می کنم (شماره واقعی از رو قبض تلفن رو وارد می کنم) میگه این کد در این کشور وجود نداره. یعنی چی آخه؟ از لیست کشورها هم که ایران نیست زدم Yahoo Asia. حالا قضیه چی هست؟ من چکار کنم که این قسمت تایید شود.

با سپاس فراوان
بدرود

سلام
خواهشا در تاپیکی که zed2 عزیز گفتن بحث کنید

فقط بگم که کد پستی را 5 رقمی قبول میکنه برای همه جا و بعضی کشورها هم ندارن اصلا کد پستی
مثلا 12345

کمالی32
06-07-2014, 09:51
چه جوریدریاهو ایمیل بسازیم:n12: