PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فنر های شرکت فرآوری ساخت؟

Dj_Migren
20-11-2008, 20:18
سلام
چند وقتیه که دنبال کمک جلو خوب واسه ماشینم میگردم
امروز یکی بهم گفت کمک های شرکت فرآوری ساخت خوبه
6 ماه ضمانت داره و از این جور چیزا
اگه کسی در موردش اطلاعاتی داره ممنون میشم که بهم بگید

D r i v e r
20-11-2008, 20:29
حالا برای چه ماشینی میخوای؟
تا چه قیمتی میخوای؟
چه نوع کمکی میخوای؟

Dj_Migren
20-11-2008, 20:51
206 تیپ 3(یعنی همون تیپ 2)
قیمتش مهم نیست میخوام یه چیز خوب باشه چینی نباشه که مهمون 2 روز باشه زیر ماشینم
فرآوری و ساختو تعریفشو شنیدم میخوام ببینم اگه واقعا خوبه برم بگیرم

Farshadd
20-11-2008, 23:33
سلام.

کمکهای خوب برای 206 ، کمک mando کره یا monro بلژیک هستن. چند مارک دیگه هم خوبن ولی اینا بهترن

که اگه بتونی اینا رو با فنر لول مناسب بندازی خیلی بهتره.

:12:

FSRASHT
30-11-2008, 15:01
كمك فنر پژو فراوري با اصل فرانسه هيچ فرقي نمي كند و تنها توليد كننده كمك فنر در ايران است كه نماينده پژو فرانسه مي باشد من خودم در فرآوري كار مي كنم با اطمينان كامل اين كمك فنر را بخر fszahedi@yahoo.com

vafa1353
03-01-2009, 00:19
گول این حرفهارو نخور من کل یدکی فروشهارو زیرو رو کردم همه فراوری داشتن جفتی 32 رفتم میدان قزوین یه جفت دوو واسه پراید خریدم 40 انداختم جلو حرف نداره ماشین از این رو به اون رو شد...

amir3852
11-02-2015, 20:52
با سلام به همه
من يك مطلب خدمت همگي عرض كنم اولا توي ايران كه كاملا مشخص همه چي خر تو خره
مخصوصا نمايندگيها و تعميرگاههاي مجاز چون ميگن ماشين و بزار و برو - يعني به راحتي قطعه اصلي و خوبو با يك كاركرده عوض ميكنن
من چند وقت پيش يك بلايي سرم اومد كه تعريف ميكنم تا درس عبرت براي بقيه بشه و حقمه
ماشينم سمند سورن و جلوبنديش مشكل داشت يعني فرمونم خيلي سفت شده بود و براحتي نميتونستم دور بزنم در هر صورت چند تا جا براي جلوبندي رفتيم و خلاصه نشد بيرون تعويضشون كنم و رفتم نمايندگي عزيزي كرج (يه هيچ وجهي اين نمايندگي پا نزارين) برام يك سيبك و دو تا طبق و زير طبقي و دو تا موج گير عوض كردن و گفتن 260 تومن ميشه كه من اگر لوازم كامل جلوبندي سمند و ايساكويي ميخريدم ميشد 140 با 50 دستمزد ميشه 190 - داشته باشين اينو كه ساعت 5 درست زنگ زدن بيا ماشينتو ببر رفتم گرفتم هيچكي نبود فقط يك نفر بودش كه كارت كشيديم و گفت ماشينو ببر همون لحظه متوجه شدم ماشين داره ميكوبه كه اصلا اينجوري نبودش اصلا هيچ كوبشي نداشت و حتي تنظيم فرمون هم نزده بودن 5 تومن داديم تنظيم فرمون زدند و كوبشو نشون دادم ديدم كمكهاي جلو كه فرانتك اصل بودش با يك كاركرده معلوم نيست چه ماركي تعويض كردن و به همين دليل يك روز الكي ماشين خوابيده
خلاصه ماشين الكي گاز ميخورد سيم گاز گير ميكرد و چند تا ايراد ديگه هم بوجود اومد كه بماند
در كل پيش هيچ نمايندگي نبرين من دوستم رانا صفر خريده تا حالا 10 بار به خاطر صداي جريغ جريغ دنده عقب رفته نمايندگي يك كاسه ديسك عوض ميكنن ميگم مال لنت يا ديسكته - پس چطور وقتي ماشين جلو ميره اين صدا رو نميده همون ديسك و لنت داره مسير رو به جلو ميره - خلاصه و به هيچ وجهي نه از ايساكو خريد كنين نه از نمايندگي توقع تعمير درست داشته باشين
سال 81 هم 206 و برديم مشكل ecu داشت نمايندگي سرافراز برداشت لاستيكهاي دور دربها رو عوض كرده بودند با برف پاك كنها كه بعدا فهميديم و جنس اصلي رو خودمون خريديم و انداختيم
در هر صورت اگر از دوستان كسي فروشگاه معتبر لوازم سمند و اصلي پژو يا جنس خوب خارجي بع غير از چيني ميشناسه براي بقيه هم بنويسه كه به خدا خير ميبينه
الان در به در دنبال كمك جلوي اصل هستم با استپر گاز و چند تا لوازم ديگه
ممنون از همه

amir3852
11-02-2015, 21:37
دوستان زحمت بكشن يك تعميرگاه مجهز و كار درست براي سمند هم توي كرج معرفي كنن
ممنون

amir3852
12-02-2015, 15:43
دوستان
من امروز هر چي كرج و زير پا گذاشتم هيچ فروشگاهي كمك اصلي نداشت يك عده فرانتك طرح فرانسه ساخت اروپا داشتند 80 يك عده گلد ميگفتن اصل كره هستش ولي هيچ جاش هيچي نداشت ميگفتنن 85 ولي از دوست قديمي خودمون فروشگاه يزدي كمك جلو اصل تايوان كيفيت عالي و با ضمانت يكساله بهم داد جفتي 150 تومن
استپر هم خود تعميركارها ميگفتند دينا پارت الان بهتر از طرح زيمنس چون ديگه زيمنس اصل نيستش و طرح زيمنس هم كاملا چينيه و مشكل داره
در هر صورت ما كه خريديم ولي هنوز نبستيم - بعد از بستن بهتون ميگم كه چقدر ماشين توي هندلينگ و فرمون پذيري تغيير كرده
خدانگهدار

amir3852
18-02-2015, 02:12
با سلام مجدد
دوستان من ديروز دوشنبه اين كمك فنرها رو به چند تا جلوبندي ساز نشون دادم گفتند از عالي هم عالي تره و دو عدد هم توپي سر كمك سري جديد پژويي خريدم كه كاملا نوع توليد و كيفيتش و حتي شكلش با قبليها فرق ميكنه
يكي از دوستان هم 50 گرفت بست و تنظيم فرمون هم زد راستش ديگه حتي كوچكترين ريگ و ماسه گرفته تا بزرگترين چاله‌ها تأثيري توي اتاق ندارند و با آرامش و هندلينگ بسيار بالا قبلا دو دستي فرمون داشتم الان به راحتي با يك انگشت از قسمت پاييني غربيلك ميچرخونم و واقعا عالي شدش واقعا عالي شد
كمك فنر جلو نوع آلستر گازي روغني جفتي 150 ضمانت يكساله كتبي و توپي جديد سري پژويي جفتي 48 هزار