PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظر خواهی : حمام

animator_blred
20-11-2008, 01:16
این کار رو تقریبا 4 ساعت طول کشید تا تمومش کنم میخواستم اگه افتخار میدید یه نگاه بیندازید و ایراداتش رو بگید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشخصات کار:
Softwar:3dsmax
Plugins:V_Ray
Technical:V_Ray Disp &light&HDRI Files
مدت زمان زندر در حالت لو:
12 دقیقه
سیستم:
CPU:2.0Athlon Fx X2
Ram:1GB DDR2 Duall Chanell
VGA:7300GT-256MB
چون همین هم در حالت لو 12 دقیقه طول کشید.اگه بعدا حوصله کردم حتما سایز بزرگش رو میزارم

وایر فریم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hadi665
20-11-2008, 01:36
سلام
کاره قشنگی شده
از تکسچر ها خوب استفاده کردی

+

عنوان تاپیک ویرایش شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3dforyou
20-11-2008, 08:42
کار خوبی شده خسته نباشی
روی نور یه کم بیشتر کار کم بهتر هم میشه

SSS_HHH_OOO
20-11-2008, 09:23
خیلی خوب رو تکسچر کار کردی...واقعا خوب شده..
نورپردازیت یه مقدار عجیبه..چرا این همه نور گذاشتی؟؟

Farzad.wow
20-11-2008, 10:16
رفیق مرحبا ......... فقط عکسی که گذاشتی کوچیکه ....... یه چیز همیشه وایر رو به صورت لینک بذار........ ممونم/.

animator_blred
20-11-2008, 11:05
خیلی خوب رو تکسچر کار کردی...واقعا خوب شده..
نورپردازیت یه مقدار عجیبه..چرا این همه نور گذاشتی؟؟

در رابطه با نور ÷ردازی باید بگیم که همونطور که میبینید من از سه نوع نور استفاده کردم V_Ray Sun که بعد از رندر های متعدد نتونستم اون نتیجه دلخواه رو با هاش بدست بیارم یکی دیگه هم Target spot که این نورهم به نتیجه مورد نظرم نزدیک بود اما احتیاج به یه نور نرم در داخل حمام داشتم به خاطر همین هم از مقدار مساوی برای مناطق آزاد حمام نور Free Area استفاده کردم تا نرمی نور احساس بشه.البته این هم نتیجه دلخواهم نبود اما همه دانشم همین بود

animator_blred
20-11-2008, 11:07
رفیق مرحبا ......... فقط عکسی که گذاشتی کوچیکه ....... یه چیز همیشه وایر رو به صورت لینک بذار........ ممونم/.

حتما از این به بعد این کار رو انجام خیلی ممنونم که به این نکته اشاره کردی.موفق باشید.

G LADIATOR
20-11-2008, 14:35
تکسچرش خوبه ولی نور پردازی خیلی خوب نشده...
اگه خط نور هم که از پنجره میاد داخل مشخص بشه بهتره...

/.,mnb
20-11-2008, 19:31
سلام.
خیلی قشنگ شده .

موفق باشی.......

rezamental
29-11-2008, 16:41
متریال هات خویه .خوب کثیف بودنو رسوندی.ولی همونطور که دوستان گفتن مقدار انعکاسه نور تو فضا کمه.
اگه با منتال کار میکردی راهنمایت میکردم.
تو منتال باید مقداره bonch زیاد میکردی

P30SERVER
30-11-2008, 00:13
تکسچر ها خوبن.
ای کاش سایز وایر فریم و سایز رندر رو با هم عوض میکردی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چند تا چیز که شاید لازم باشه گفته بشه اول اینه که برای همچین چیزی جی آی لازمه و فکر نمیکنم شما ازش استفاده کرده باشید محیط بعضی جاهاش خیلی تاریک شده.
یه چیز دیگه هم که نظرم رو جلب کرد اون شونصد تا گوگولی ها بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منظورم free point ها هست. به نظرم اینا فتومتریک باشن درسته؟(یادم نیست درست:دی) ولی سعی کن تو وی ری از اینا استفاده نکنی الان با اینکه یه گله از اینا گذاشتی تاثیری ندارن خودتم باید متوجه شده باشی. به نظرم یه دونه وی ری لایت بزاری خیلی بهتر باشه(در ضمن اصلا لازم نیست همچین کاری کنی وقتی جی ای رو فعال کنی به اندازه کافی روشنایی به همه جا میرسه و احتیاجی به اینا نداری.)

موفق باشی.

b3dnet
30-11-2008, 10:33
خیلی خوبه ,texture و نورپردازی هنوز جای کار داره.....
اگه یکمی دیگه روش وقت بزاری عالی میشه....

matalabad2000
15-12-2008, 18:55
کار خیلی آشناست

SSS_HHH_OOO
15-12-2008, 19:19
کار خیلی آشناست

این مدل آماده است...برای همین آشناست...دوستمون خودش گفت..
شما مثل اینکه تو تاپیکا میگردی هی پست بدی کار خیلی آشناست:31:

animator_blred
15-12-2008, 19:29
تکسچر ها خوبن.
ای کاش سایز وایر فریم و سایز رندر رو با هم عوض میکردی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چند تا چیز که شاید لازم باشه گفته بشه اول اینه که برای همچین چیزی جی آی لازمه و فکر نمیکنم شما ازش استفاده کرده باشید محیط بعضی جاهاش خیلی تاریک شده.
یه چیز دیگه هم که نظرم رو جلب کرد اون شونصد تا گوگولی ها بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منظورم free point ها هست. به نظرم اینا فتومتریک باشن درسته؟(یادم نیست درست:دی) ولی سعی کن تو وی ری از اینا استفاده نکنی الان با اینکه یه گله از اینا گذاشتی تاثیری ندارن خودتم باید متوجه شده باشی. به نظرم یه دونه وی ری لایت بزاری خیلی بهتر باشه(در ضمن اصلا لازم نیست همچین کاری کنی وقتی جی ای رو فعال کنی به اندازه کافی روشنایی به همه جا میرسه و احتیاجی به اینا نداری.)

موفق باشی.

با نظرت در مورد نورهای فوتو متریک موافقم اما در مورد جی آی اصلا موافق نیستم آخه جی آی فعاله
در هر صورت ممنون از راهنماییت و امیدوارم همیشه موفق باشی

animator_blred
15-12-2008, 19:32
این مدل آماده است...برای همین آشناست...دوستمون خودش گفت..
شما مثل اینکه تو تاپیکا میگردی هی پست بدی کار خیلی آشناست:31:

اگه منظورتون وان حمام و آینه و دستشوی هست آره مدل آماده است.من رو میبخشید که اولش نگفتم.:11:

animator_blred
15-12-2008, 19:37
متریال هات خویه .خوب کثیف بودنو رسوندی.ولی همونطور که دوستان گفتن مقدار انعکاسه نور تو فضا کمه.
اگه با منتال کار میکردی راهنمایت میکردم.
تو منتال باید مقداره bonch زیاد میکردی

خیلی ممنون از لطفت اما من به چند دلیل فعلا از منتال ری استفاده نمیکنم در هر شکل از لطفت ممنون

Borhan72
16-12-2008, 15:53
خيلی عاليه...
آموزششو دارم...
به نظرم يه كم رو نور های بخش پايين بيشتر كار كن.

animator_blred
16-12-2008, 18:24
خيلی عاليه...
آموزششو دارم...
به نظرم يه كم رو نور های بخش پايين بيشتر كار كن.

اگه وقت کنم حتما این کار رو انجام میدم
آخ اگه این شش ماه باقی مونده از سربازی تموم میشد!