PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با Send و Received سر خوده در اینرنت !!

B O T
19-11-2008, 18:23
سلام دوستان.من یه خط ADSL دارم با محدودیت 1G .یه مشکلی پیش اومده اساسی که خیلی داره اذیتم میکنه.
در حالت طبیعی وقتی به نت متصلی نباید هیچ سند و رسیوی داشته باشی.ولی نمیدونم چرا وقتی من هیچ کاری نمیکنم حتی وقتی مروگرم بستس باز سند و رسیو دارم.در عرض 4 , 5 ساعت 250 مگابایت از اعتبارم کم شده.هر بارم که اعتبارمو چک میکنم میبینم بدونه اینکه من کاری خاصی تو نت بکنم 1 یا 2 مگابایت از اعتبار کم میشه! در حالی که من تمام آپدیت های ویندوز و نرم افزارها رو هم بستم!
سوال کردم گفتن ممکنه سیستم ویروسی باشه,که با Kaspersky و avast سیستمو اسکن کردم,یه چند تا ویروس داشت سیستم که پاکش کردم ولی بازم درست نشد که نشد! :41:
دیگه نمیدونم چیکار کنم. بیخودی داره از اعتبارم کثر میشه!
شما بگین چیکار کنم! راهکاری..نرم افزاری چیزی نیست که مانع سند و رسیو بیخودی سیستم بشه!
آخه این اطلاعات چیه که میره میاد؟؟؟؟
ممنون میشم اگه کمکم کنین!
مرسی.

Mohsen khan
19-11-2008, 18:42
يعني شما موقعي هم كه با اينترنت كار نمي كني
باز هم كانكتي و ديسكانكت نمي كني ؟

Hamid Reza
19-11-2008, 18:51
يعني شما موقعي هم كه با اينترنت كار نمي كني
باز هم كانكتي و ديسكانكت نمي كني ؟

منم این سوال را دارم
خوب اگه دیسکانکت کنید دیگه این مشکل پیش نمیاد که :13:

CuriousTux
19-11-2008, 18:57
من این مشکل رو داشتم!
شاید مشکل از آپدیت سر خود برخی از نرم افزار ها و یا خود ویندوز باشه!
یکی از دوستان به من برنامه ی NetLimiter رو معرفی کرد که در عین کوچکی واقعاْ کارساز بود و مقدار زیادی به من کمک کرد!
این برنامه یه فایروال کوچیک و یه محدود کننده نرم افزار ها هست که از اینترنت استفاده نکنند. مثلاْ شما فلان نرم افزار رو محدود می کنی به اینکه ۵ کیلوبایت از اینترنت استفاده کنه و این مشکلات برطرف میشه!
البته من که خودم الان با لینوکس کار می کنم و مثل ویندوز ازم شارژ نمی دزده! خدا خیرش نده !

B O T
19-11-2008, 19:02
دوستان , در حالت عادی وقتی شما تو نت هستید , اگه کاری نکنید , مثلا" صفحه ای باز نکنید یا غیره . . . نباید سند و رسیو داشته باشین درست؟؟ مشکل اینکه وقتی من کاری نمیکنم بازم سند و رسیو دارم ...اونم در حد بالا!!! نمیدونم این اطلاعاتی که میره میاد چیه!!!اصلا" چرا اینجوری میشه!!!

B O T
19-11-2008, 19:42
دوستان , در حالت عادی که به نت متصلی , اگه کاری نکنی , مثلا" صفحه ای لود نکنی یا غیره...نباید سند و رسیو داشته باشی درست؟؟ مشکل اینکه وقتی من هیچ کاری نمیکنم بازم سند و رسیو دارم اونم در حد زیاد! نمیدونم این اطلاعاتی که میره میاد چیه!!!!
اصلا" چرا اینجوریه آخه!!!!

Senator_F
20-11-2008, 00:50
این مشکل از ویروس نیست بلکه از نرم افزارهای جاسوسی(spyware) است.
این نوع spy ware رو فقط نرم افزار zone alarm میتونه پیدا کنه.
از این نرم افزار استفاده کن تا مشکلت حل بشه.

cell_phone
20-11-2008, 01:46
پیشنهاد میکنم bitdefender total security 2009 رو نصب کنی , تا با تنظیم درست هیچ مشکلی نداشته باشی

shahramcat
20-11-2008, 03:30
شما از برنامه فایروال ZoneAlarm استفاده کنید ..

Siron
25-11-2008, 22:22
سلام
دوست عزیز جواب سوالت مشخصه
حتما از برنامه های p2p (اشترک گذاری) استفاده میکنی
مثل ares اگه اره که زود پاکش کن علتش هم تو این تاپیک نوشتم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
یا به شبکه ای که وصلی (شرکت adsl)وضعیتت رو خصوصی نکردی که
در این صورت کاربر های دیگه میتونن کامپیوترت رو ببینن و ازت فایل بردارن
(کپی کنن تو کامپیوتر خودشون)
همیشه سعی کن یه انتی ویروس قوی و به روز و یه دیوارآتش مثلzonealarmداشته باشی