PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی یک کیس با تهویه عالی !!

faramarzd
19-11-2008, 02:00
سلام دوستان ! راستش یک تجربه مفید داشتم که خواستم با شما قسمتش کنم !
بنظر من یکی از بهترین حالات برای تهویه و گردش مطبوع هوای داخل کیس به این صورته که در جلوی کیس هم یک ورودی هوا باشه تا هوای تازه و خنک از جلو توسط فن مربوطه ( جلویی ) مکیده شده و از قسمت پشت ( قسمت بالایی که فن کیس هوای گرمی که به طرف بالا در حرکته ) رو به خارج تهویه کنه ! البته گرمای حاصل از کارکرد پاور رو هم اضافه کنید !
همونطور که میدونید تعداد بسیار انگشت شماری کیس ( میان قیمت ) وجود دارند که این قابلیت ( مکش از جلو ) رو داشته باشند و قسمت جلوی اکثر کیس ها بسته هستش ! البته کیس های رده بالایی همچون ونتو 7700 ایسوز هستند که از قسمت های بغلی جلوی کیس ! هوا رو می مکند ! و یا کیس حرفه ای و جدید گرین بنام چلنجر که در جلوی خود 3 عدد فن دارد ! اما قیمت این کیس ها یکمی فضایی هستش !
با اینکه میدونم شما همگی استاد هستید ! اما تمام این مقدمه رو گفتم تا به معرفی یک کیس برسم که متاسفانه در تصاویر این کیس این قابلیت بسیار مهم ( مکش هوا از جلو ) مشخص نیست و چون خودم این کیس رو دارم ! خواستم باطلاع عزیزانی که به تهویه و گردش مناسب هوای داخل کیس شون اهمیت میدن ! کمکی کرده باشم !
کیس مورد نظر من از برند فراسو و به نام 8811 هستش ! همونطور که در عکس ذیل شاهد ان هستید ! اگر حتی با دقت به این عکس نگاه نکنیم ! متوجه قابلیت باز و بسته شدن قسمت کرکره ای شکله ! جلوی این کیس نمیشویم ! و متاسفانه فراسو در سایت رسمی خود ! همچون گرین ! اقدام به تشریح و درج عکسهای متنوع و از زوایای مختلف ننموده و حتی عکس این کیس رو بصورت سیاه و سفید گذاشته است ! ( البته من دلیل این کارشون رو پرسیدم و در جواب من گفتند چون اکثر محصولات شون سیلور و بلک هستند ! نیازی به قرار دادن عکس های رنگی نمیبینند ! ) که اینم از اون دلایل بود !
به هر حال تا جایی که من اطلاع دارم کیس دیگه ای با این مشخصه و به این کاملی وجود نداره ! از دیگر محسنات این کیس فضای داخلی مناسب تا حدی که یک 8800 اولترا براحتی در اون جای میگیره ( البته در مورد X2 4870 مطمئن نیستم ) و در مورد پاور هم همین اندازه بگم که پاور 1230 گرین رو براحتی پذیراست ! وجود جعبه ای برای نگهداری ملزومات و همچنین بست ها و نصب اسان قطعات که در مواردی بصورت ریلی و در انتها به شکلی کاملا ثابت در جای خود قرار میگیرند ! نیز از دیگر قابلیت های این کیس بشمار میره !
امیدوارم سرتون رو درد نیاورده باشم و انچه گفتم تکراری نبوده باشه !
در پایان اضافه کنم که در میان کیس های میان قیمت و داخلی ! چه از نظر ظاهری و چه کارکردی ! شخصا تنها ! این کیس رو میپسندم ! البته در ابتدا که این کیس رو انتخاب کردم ! از وجود این حسن بی اطلاع بودم ! در ضمن مدل جدیدی بنام 8822 هم توسط فراسو عرضه شده که بسیار شکیل و زیباست ! فقط نمیدونم که ایا اون کیس هم این توانایی رو داره یا نه ؟ ( منظور همون مکش هوا از قسمت جلویی کیس ) قیمت حدودی این کیس8811 / 75 تومان هستش و در 2 رنگ : بلک / سیلور و سیلور / بلک عرضه شده ! از اینکه از فونت کوچک استفاده کردم از تمامی سروران عذر میخوام ! راستش احتیاط کردم مبادا اساتید شاکی بشن !

شرمنده تمامی اساتید و عزیزان شدم ! با احترام : فرامرز

اینم عکس کیس فراسو / 8811
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mhv_kntu
22-11-2008, 11:45
چرا یه جا فقط برای درایور ها داره؟؟!!!!

faramarzd
01-03-2009, 20:33
سلام ! اینم تصاویری از این کیس !
( با عرض معذرت از حضور دوستان ! برای اینکه بتونم پیام خصوصی بزنم باید حتما 10 پست زده باشم و اجبارا هر عکس رو در یک پست میذارم تا امارم بالا رفته و ... که امیدوارم منو ببخشید )

faramarzd
01-03-2009, 20:36
FARASSOO 8811

faramarzd
01-03-2009, 20:39
FARASSOO 8811

iraniran2
02-03-2009, 21:06
سلام. به به. آقا فرامرز هم به جمع ما پيوست. فرامرز جان به اين انجمن خوش آمدي:20:
ولي بازم ميگم فراسو رو بنداز دور . فقط cooler master cm 690.:31:

I HAVE RETURNE
03-03-2009, 09:57
cooler master cm690 + green armor