PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» Wall-E

HoJJaT_007
18-11-2008, 20:49
سلام .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نام : Wall.E

پلتفرم : PC , XBOX 360 . PS2 , PS3 , WII, DS , PSP
تاریخ انتشار : 24 ژوئن
سازنده : Heavy Iron Studios
ناشر : THQ

این بازی بر اساس فیلم Wall.E که شرکت دیزنی ساخته بود ساخته شده و شما نقش یه ربات به اسم Wall.E رو دارید . بازی از اونجایی شروع میشه که شما با یه ربات به اسم EVE اشنا میشید و Wall.E عاشق اون میشه و طبق یه ماجراهایی به فضا میرند و در اونجا با معما ها و موانعی برخورد میکنند و ...

شما میتونید در دو نقش Wall.E و EVE هستید و میتونید بازی کنید . عکساشونم توی باکس شات کاملا واضح هست .

Wall.E یک ربات آشغال جمع کن هستش و در بعضی از مراحل این قابلیت بهتون کمک میکنه تا مراحلو انجام بدید.

همچنین در 18 دنیای مختلف میتونید بازی کنید.
خودم هنوز بازی انجام ندادم و در حال دانلوده و هر وقت تموم شد اطلاعات بیشتری میذارم .

اسکرین شات :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایز بزرگ :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدامتیاز گیم اسپات به این بازی 5.1 بوده و امتیازات کاربرای گیم اسپات 7.2 .

سیستم مورد نیاز :

Cpu : Intel 2.4 GHZ , AMD +2400
Ram : 512 Mb (Vista 1024 MB)
Vga : 128 MB Direct X 9.0 C

ممنون

Oracle_Eldorado
18-11-2008, 21:06
خوب دوست عزیز شما که واسه یه بازی تاپیک میزنی باید اطلاعات کامل هم داشته باشی که توی پست اول بزاری .

qo0oick
18-11-2008, 21:08
سلام .

تاپیکی برای این بازی زده نشده بود من زدم .

ممنون
خوب یه سری اطلاعات راجع به بازی بده ببینیم چی به جیه...

HoJJaT_007
18-11-2008, 21:24
به زودی اضافه میکنم

B U L U T
18-11-2008, 21:46
فيلمش رو ديدم

Scary Feelings
18-11-2008, 21:51

THQ که ارتباط نزدیکی با Disney-Pixar داره امتیازساخت بازی بر اساس انیمیشن سینمایی آینده دیزنی پیکسار WALL-E رو برای تمام پلتفورمها از آن خودش کرد.
شما قابلیت کنترل WALL-E و EVE رو خواهید داشت. دومی رباتی هست که WALL-E بهش علا قمند میشه. سبک بازی ادونچر و اکشن ادونچر باریتم سریع هست. در حین بازی کردن این گیم شما فرصت پیدا میکنید که پرهیجانترین صحنه های بر گرفته از ورژن سینمایی رو مجدد تجربه کنید اینبار نه بعنوان ناظر بلکه در نقش شخصیت اصلی داستان. شما 10 اقلیم متفاوت رو تجربه خواهید کرد که پر از هیجانات و ماجراهای مختلف هستند ضمنا امکان رقابت مستقیم با حریفان در قسمت چند نفره یا مولتی پلیر رو خواهید داشت.

شما خط داستانی و شخصیتها و مکانهای کلیدی مو جود در فیلم رو در بازی بازخواهید شناخت و ماموریتهای دشوار انجام خواهید داد با دشمنان خطرناک دست و پنجه نرم میکنین و راه خودتون رو در دنیایی متعلق به اینده باز خواهید کرد.

بعلاوه گیم دارای خطوط داستانی و محیطهای جدیدی خواهد بود که در نسخه سینمایی وجود نداشتند. این گیم به شما این امکان رو میده تا ساعاتی چند از دنیای واقعی خارج شده و در نقش WALL-E این ربات احساساتی فرو برید.

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی :

Processador 1,6GHz
512 Memória Ram
Placa de Vídeo 128MB
DirectX 9.0C

HoJJaT_007
18-11-2008, 22:01
من پست آپدیت کردم .

دوست عزیزمونم همزمان اطلاعات داد , البته منبع من جای دیگه بوده :d

MohammadZero
18-11-2008, 22:28
من می خواستم تایپک این بازی رو بزنم ولی دیدم ارزششو نداره؟

درضمن من این بازی رو روی Pcفتحش کردم حال داد.

جالب بود مثل فیلمش بود.

shahramcat
18-11-2008, 22:50
ممنون ... استفاده کردیم ... این بازی رو حتما میگیرم البته بعد از اینکه فیلمش رو دیدیم .

qo0oick
18-11-2008, 22:54
درجه سنی این بازی رو چه درجه ای هستش؟

HoJJaT_007
18-11-2008, 23:09
E هستش .

Everyone