PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فناوری Epu در مادربوردهای ایسوس

akbarferdosi
18-11-2008, 18:02
این فناوری در عمل چگونه است؟ آیا مثلا با سیستم حرفه ای در حال گشت وگذار در اینترنت هستی مصرف سی پی یو -رم - کارت گرافیک( بخصوص) را زیاد کاهش میده؟

s-b
26-11-2008, 20:58
بله al gear داره و وقتی در حالت auto بزرای وقتی کم از سیستم کار بکشی و کار معمولی انجام دهی بسته به کار ات ولتاژ را زیاد و کم میکنه و وقتی خیلی کار بکشی برات سیستم را آور میکنه که واقعا چیز جالبی هست

akbarferdosi
28-11-2008, 11:20
من سیستمو داز بایوس اور کردم برنامه غیرفعال شد و پیام میده که باید سیستم از اور خارج کنی یعنی بااور این سیستم تعطیله؟

alborz_k
28-11-2008, 11:37
من سیستمو داز بایوس اور کردم برنامه غیرفعال شد و پیام میده که باید سیستم از اور خارج کنی یعنی بااور این سیستم تعطیله؟
بله. وقتی سیستم رو اورکلاک می کنی ، این برنامه از کار خارج می شه. چون کلأ وقتی کسی اورکلاک می کنه ، می خواد از حداکثر کارایی سیستمش استفاده کنه و دلیلی نداره که سیستم کنترل توان مصرف فعال باشه. البته با epu هم می شه راحت تا 20% اورکلاک کرد.

akbarferdosi
28-11-2008, 12:39
ممنون از جواب شما

m_maj2004
15-12-2008, 08:26
آیا امکان فشار آمدن و سوختن وجود داره؟
آیا مادربورد asus قادر هست جلوی بالا رفتن دما رو بگیره و چطوری؟

alidadash
15-12-2008, 23:38
آیا امکان فشار آمدن و سوختن وجود داره؟
آیا مادربورد asus قادر هست جلوی بالا رفتن دما رو بگیره و چطوری؟

درود
اگه منظورتون, سوختن در حین آورکلاک هست که مشخصه این کار به عهده شما هست و ارتباط مستقیم با قطعات به کار رفته در تولید بورد داره.
مدارات مجتمع و نرم افزارهایی که مصرف رو بهینه میکنن نمیتونن از سوختن بورد شما جلوگیری کنن, همه چیز به سیستم خنک کننده, تخصص شما, و کیفیت محصولات مورد استفاده شما بستگی داره.