PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اتصال دو کیبورد به کیس ؟؟؟؟؟

Mostafa NBA
18-11-2008, 13:36
سلام.

من سوالی داشتم از شما.

آیا میشه در یک کامپیوتر,2 تا کیبورد وصل کرد؟؟ یعنی من مثلا میخوام FIFA 09 بازی کنم و به جای اینکه برم Game Pad بگیرم, دو تا کیبورد وصل کنم.یکی به USB و یکی دیگه به فیش Ps2 .

این کار امکان داره؟

miladf
18-11-2008, 13:40
سلام.

من سوالی داشتم از شما.

آیا میشه در یک کامپیوتر,2 تا کیبورد وصل کرد؟؟ یعنی من مثلا میخوام FIFA 09 بازی کنم و به جای اینکه برم Game Pad بگیرم, دو تا کیبورد وصل کنم.یکی به USB و یکی دیگه به فیش Ps2 .

این کار امکان داره؟

اولین باره میشنم . فکر نکنم بشه . اگه شد خبرشو به من هم بده!!!

milky way
18-11-2008, 14:11
میشه ولی موازی کار میکنن نه مجزا، یعنی مثلا وقتی کلید W رو میزنی مهم نیست از کدوم کیبورد باشه W همیشه کلید W هست. دلیل اینکه هم هیچکش این کار رو نمیکنه مشخصه کاملا مثلا میگین Fifa اولا تو بازیهایی مثل فوتبال یا ماشین با GamePad بازی کردن خیلی راحت تر از کیبورد هست برای همین Gamepad میخرن دوما الان خرید یه GamePad هزینه کمتری از خرید کیبورد داره؛ با 4-5 تومن میتونی از این گیم پد چینیا بخری کاملا هم جواب میده .

Mostafa NBA
18-11-2008, 14:33
میشه ولی موازی کار میکنن نه مجزا، یعنی مثلا وقتی کلید W رو میزنی مهم نیست از کدوم کیبورد باشه W همیشه کلید W هست. دلیل اینکه هم هیچکش این کار رو نمیکنه مشخصه کاملا مثلا میگین Fifa اولا تو بازیهایی مثل فوتبال یا ماشین با GamePad بازی کردن خیلی راحت تر از کیبورد هست برای همین Gamepad میخرن دوما الان خرید یه GamePad هزینه کمتری از خرید کیبورد داره؛ با 4-5 تومن میتونی از این گیم پد چینیا بخری کاملا هم جواب میده .

من با گیم پد عادت ندارم.بازی با کیبورد حالش بیشتره.

الان یک کیبورد اضافه دارم خب.

rambo_1386
19-11-2008, 11:43
من هم قبلا ميخواستم با دو تا موس يه بازيو دو نفره بكنم ولي بعدا فهميدم نه با دوتا موس و نه با دوتا كيبرد نميشه دونره بازي كرد چون ويندوز چند كاربره نيست (دقيقا نميدونم يعني چي ولي بهم گفتن ويندوز مثل لينوكس چند كاربره نيست )