PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آنپک اتوران های پک شده با پکر های قدرتمند

shahrokh2008
17-11-2008, 15:59
:41:راستش آنپک فایلهای mmb که با upx پک شدن خیلی راحته...ولی در مورد این یکی چی میگین...حتی با برداشتن پکرش بازهم سورسش دستم نیومد...حتی از طریق winhex هم اقدام کردم ولی نشد...اگه کسی میتونه آنپکش کنه بگه چه جوری...در ضمن من یه اتوران دیگه ای رو که با Mole box پک شده بود تونستم آنپک کنم ولی وقتی پروژه رو اجرا میکردم این پیغام رو میداد...this file was made with newer mmb version...در صورتی که من آخرین نسخه mmb رو استفاده میکنم....میدونم که این یه جور ترفنده تا به پروژه دسترسی نداشته باشی...ولی واسه برداشتن این پیغام یا اصلا در کل چه جوری باید پروژه همچین فایلهایی رو کشید بیرون..در ضمن من با استفاده از ram پروژه اش رو در آوردم ...و اصلا کاری به آنپک کردن mole boxش نداشتم.....چون فکر میکردم وقتی اجرا میشه از حالت پروتکت شده خارج میشه پس میشه پروژه اش رو از تو رم کشید بیرون...این اتوران رو یکی از دوستام دست کرده و پروتکتش کرده .....منم خواستم ببینم از بچه های حرفه ای سایت کسی میتونه آنپکش کنه و چه جوری....خسته نباشید:10:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahrokh2008
20-11-2008, 12:05
اگه کسی میتونه اتورانی رو که با Molebox پک شده با mmb هم درست شده..آنپکش کنه ...بگه..برای جلوگیری از به میان بردن اسم و نام شرکت واسش به طور خصوصی آپلود کنم........

lvl@ster
20-11-2008, 12:49
بوی شتاب می یاد

بدست اوردن OEP در Molebox خیلی راحته ولی لامصب یه Api Redirection داره که بعد از انپک باعث میشه ارور بده

چرا خودتو خسته می کنی

انپک نکن یه لودر درست کن

shahrokh2008
20-11-2008, 15:37
میدونستم بالاخره میایی...نه شتاب نیست....اگه سی دی نگهبان نرم افزار محصول عصر شبکه رو دیده باشی اتورانش با molebox پک شده....گرچه با Mmb نوشته شده....در ضمن من متوجه قوانین هستم...ولی قصد من فقط یادگیری این نوع قفل گذاری است و هدف نابه جایی ندارم...توی رم تونستم پروژه اش رو آنپک کنم ولی موقع اجرا شدن با Mmb این پیغام رو میداد
this file was made with newer mmb version هر کاری کردم باز نشد که نشد...قصد من از آنپک اتورانش فقط یادگیری هستش نه بیشتر...اگه راه حلی به نظرت میرسه بگو..ممنون میشم......

lvl@ster
20-11-2008, 16:22
برای یاد گرفتن انپک کردن باید از UnpackMe ها شروع کنی

اول از Packer های ساده شروع کنی و بعد که دستت راه افتاد یواش یواش به سمت Protector حرکت کنی و چند پروتکتور را انپک کنی

در موقع اسباب کشی از packer به Protector باید اسکریپت نویسی و استفاده از پلاگین ها و نرم افزار های جانبی را یاد بگیری

اینطوری می تونی یه انپکر قدرتمند بشی

ولی اگر بخوای اول کار به سراغ پروتکتور های قدرتمند بری مطمئن باش شکست می خوری

من خودم از کرک و انپک خسته شدم . دیگه نمی خوام ادامه بدم . بی فایده هست. برای کسی که اوغات فراغتش زیاده خوبه.

من نمی رسم. شما جوانان باید ادامه بدین !!!