PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ..:: درخواست كرك يا key برنامه VSO converter xto dvd ::..

9vin
17-11-2008, 09:49
سلام به دوستان حاضر :

به دنبال ليسانس كي يا كرك نرم افزاز حرفه اي vso converter x to dvd 3.2.4.82 ( ورژن 3 ) كه جديدترين ورژنش هست ميگردم.
با استفاده از اين نرم افزار، به راحتي مي توانيد فايل هاي تصويري خود را تبديل به فرمت DVD نموده و همان موقع آن را بر روي دي وي دي رايت کنيد.

لطفا" key آنرا واسه من قرار بديد. ممنون ميشم. منتظرتون هستم...:11:

Dr.PC
17-11-2008, 10:41
سلام به دوستان حاضر :

به دنبال ليسانس كي يا كرك نرم افزاز حرفه اي vso converter x to dvd 3 ( ورژن 3 ) كه جديدترين ورژنش هست ميگردم.
با استفاده از اين نرم افزار، به راحتي مي توانيد فايل هاي تصويري خود را تبديل به فرمت DVD نموده و همان موقع آن را بر روي دي وي دي رايت کنيد.

لطفا" key آنرا واسه من قرار بديد. ممنون ميشم. منتظرتون هستم...:11:
من واستون 6 کرک از ورژن 3 گذاشتم
امتحان کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9vin
17-11-2008, 10:55
من واستون 6 کرک از ورژن 3 گذاشتم
امتحان کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزيز فايل شما دانلود نميشه و Error Http ميده. چرا ؟! لطفا" لينك رو تصحيح كنيد. ممنون ميشم.
منتظرتونم...:18:

9vin
17-11-2008, 12:08
دوستان اينم key نرم افزار . خودم بالاخره پيداش كردم و امتحان كردم درست بود. شما هم ميتونيد استفاده كنيد :

serial : 9A5PP-U97K8-CZ34B-FQKAU-RJ625-3

براي اينكه نرم افزار vso converter x to dvd 3 فول ورژن بشه و بتويند از اون استفاده كنيد از key بالا كه نوشتم ميتونيد استفاده نماييد.

يادتون باشه فقط اين key مخصوص اين ورژن هست كه در زير نوشتم :

vso converter x to dvd 3.2.4.82

AF021
17-11-2008, 12:58
دوستان اينم key نرم افزار . خودم بالاخره پيداش كردم و امتحان كردم درست بود. شما هم ميتونيد استفاده كنيد :

serial : 9A5PP-U97K8-CZ34B-FQKAU-RJ625-3

براي اينكه نرم افزار vso converter x to dvd 3 فول ورژن بشه و بتويند از اون استفاده كنيد از key بالا كه نوشتم ميتونيد استفاده نماييد.

يادتون باشه فقط اين key مخصوص اين ورژن هست كه در زير نوشتم :

vso converter x to dvd 3.2.4.82

این لینک هم سریال و هم خود برنامست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید