PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل رم

mostafa_1380
09-01-2006, 16:56
دوستان سیستمم وقتی میخاد بیاد بالا اول ویندوز یه صفحه آبی میاد و ریستارت میشه.صد بار شاید بشه و بالا نمیاد.یه رو دیگه گذاشتم رو سیستم درست شد.چش شده.بعد یه رم اس دی میخام چه خصوصیاتی داشته باشه که بخرم512 بهتره
.

s_hahroo_z
10-01-2006, 05:52
خوب مشکل از رمت هست ديگه . ببرش گارانتی عوض کن .
99% رم ها لايف تايم گارانتی هستن ( وارانتی ) ، البته الان شرکت های بزرگی که قبلاً رم ها رو گارانتی ميکردن جمع شدن ( مثل ام 2 ) .
ببين مادربردت چقدر ساپورت داره . الان رم های اس-دی کم هست و قيمتش بالاتر از دی-دی-آر هست .

MaFia
10-01-2006, 08:51
يه گزينه هست تو بعضي از مادربردها واسه تنظيم مگاهرتز رم اون رو اگه داشتي بگذار Mhz+clk

mostafa_1380
10-01-2006, 17:09
مرسی.مادر بوردم پنتیوم سه ای سوس مدل
ASUS tuslc2

roohoravan
05-02-2006, 13:49
با سلام.آقا من يه مشكلي دارم كه بعضي از دوستان ميگويند از رم ميباشد.ويروس jeefo به سيستم من راه پيدا كرد آنرا با زحمت پاك كردم.داشتم سيستم را با برنامه perfact disk بهينه سازي ميكردم كه يكهو سيستم قطع شد وصفحه مشكي با پيغام oparating system not found ظاهر شد.بعد از آن ديگه سيستم و ويندوز بالا نيامد.ويندوز را پاك كردم وديگر نميشد ويندوز نصب كرد.بعد از چند روز خود به خود ويندوز برخلاف روزهاي قبل نصب شد.ولي وقتي داخل سيستم كار ميكنم بعد از چند دقيقه مثلا 15 الي 30 دقيقه سيستم كپ ميكند و صفحه آبي رنگي با پيغامي بلند ظاهر ميشه وديگه جز خاموش كردن آنهم از دكمه پاور راهي ندارد.در انتهاي اين صفحه پررنگ آبي اين پيغام ميباشد.beginning dump of physical memory حالا نظر شما چي هست؟ آيا از رم ميباشد؟ در ضمن سيستم من يك لپ تاپ مكسونت ميباشد و اگر سيستم را 30 دقيقه خاموش كنم باز براي 1 الي 2 ساعت خوب ميشه.لطفا راهنمايي كنيد.با تشكر

roohoravan
05-02-2006, 14:47
با سلام. در ادامه سوالي كه كرده بودم اين نكته را هم بگم كه جديدا وقتي سيستم را روشن ميكنم پيغامي با صفحه مشكي ظاهر ميشه.پيغام اينه: smart failure predicted on hard disk0 warning:Immediately backup your data and replace your harddisk drive.A failure may be imminent pressF1 to continu اميدوارم بتوانيد مرا راهنمايي كنيد.با سپاس