PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تله تئاتر هایی که در شبکه 4 بخش میشه

roohi_rsh
16-11-2008, 16:19
زمان پخش: شب چهار شنبه ها ساعت 21:15

خوب در این تاپیک در نظر داریم که تله تئاتر هایی که از شبکه 4 پخش میشه چه سریالی و چه یک قسمتی

دوستان اگر دیدن میتونن نظرات خودشان رو هم بدن یا اینکه کتابی از این داستانها خوندن بگن

البته من هر چی سرچ کردم چیزی نیافتم که مرتبط با این موضوع باشه در هر صورت اگر تاپیک دیگه ای بود پاک میشه

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خوب اینم از اولین تله تئاتر که چهارشنبه پخش شد

دل سگ

تئاتر تلويزيوني"دل سگ" به کارگرداني محمد يعقوبي چهارشنبه 22 آبان ساعت 15/22 از شبکه چهار سيما پخش
شد.
اين نمايش تلويزيوني ماجراي آزمايشاتي را که توسط يک پروفسور بين بدن انسان و حيوان انجام مي‌شود را به تصوير مي‌کشد که در ادامه آن مخاطب به اين نتيجه مي‌رسد که نبايد در کار طبيعت دخالت کرد.

تئاتر تلویزیونی «دل سگ» بر اساس متنی از میخائیل بولگاکف، ترجمه‌ی مهدی غبرایی و تهیه‌کنندگی احمد آسوده برای شبکه چهار در یک قسمت ۹۰ دقیقه‌ای تهیه شد. در «دل سگ» احمد آقالو، مهدی پاکدل، آیدا کیخایی، وحید نفر، نگار جواهریان، محمد عسگری و... بازی کرده‌اند.

خلاصه داستان

مغز سگ توسط جراح معروفی با مغز یک انسان مرده عوض می‌‌شود، سگ به تدریج شکل آدم پیدا می‌‌کند، اما از آدمیت تنها « شکل » را دارد. رفتاری بدور از شان و نزاکت دارد و نه تنها حاضر نیست آداب اجتماعی را بپذیرد که آنها را به مسخره می‌‌گیرد. پروفسور جراح تلاش فراوان می‌‌کند تا این « سگ » را « آدم » کند، اما او تمایلی به تعلیمات وی ندارد و به افکار وی می‌‌خندد و آنها را به تمسخر می‌‌گیرد. پروفسور و دستیارش از آدم شدن او ناامید می‌‌شوند و عملاً می‌‌بینند او تبدیل به انسانی شده که قوانین و اصول اجتماعی را به راحتی زیر پا می‌‌گذارد. برخوردهای تند و غیر اصولی این سگ آدم نما آنها را به این نتیجه می‌‌رساند که باید وی را به جای اولش برگردانند تا او تنها بتواند به عنوان یک سگ ولگرد در کوچه و پس کوچه‌های مسکو به زندگی ادامه دهد.

SHABAHPASHA
17-11-2008, 12:11
ممنون،فکر کنم جاي تله تاتر خالي بود.دوست داشتم يکمي در مورد اين دل سگ يه چيزايي گفته باشم.
دل سگ-ميخائيل بولگاکف
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خلاصه داستان:
پرفسور عجيبي(احمد آقالو) که جراح زيبايي(در اصل جراح بازگرداني جواني) است،قصد دارد تا با استفاده از غده هيپوفيز يک مرد مرده ،يک سگ ولگرد را به انسان تبديل کند.عمل جراحي را با کمک همکار جوانش(مهدي پاکدل)انجام مي دهد و موجود جديد را به نام شاريک به دنيا مي آورند.شاريک با ريختن موها،افتادن گوشها،دم و ساير اجزاي حيواني اش کم کم به انسان از نظر ظاهري تبديل مي شود.ولي انسان بودن او را نه خود مي تواند به طور کامل بروز دهد و نه سازنده گان اين موجود،حتي پرفسور به اکراه گواهي تولد او را مي دهد.همين موارد باعث بروز مشکلات فراواني مي گردد که.....
احتمال اسپويلر
دل سگ توسط نويسنده معروف روسي ميخائيل بولگاکف نوشته شده.از او رمان مشهور او(مرشد مارگريتا )به عنوان يکي از شاهکارهاي ادبيات معاصر روسيه شناخته شده.دل سگ در همان سالهاي پيروزي انقلاب کمونيستي توسط او به نگارش در آمد.رمان در زمان خودش اعتراضات شديدي را به وجود اورد و از هر دو جناح کمونيستي و هم از جناح اپوزيسيون مورد انتقاد قرار گرفت.او در رمان به طور تلويحي سگ را نماد مردم عادي روسيه قرار مي دهد که توسط عده اي نظريه پرداز(در اينجا پرفسور نماد لنين) شستوشوي مغزي داده مي شوندتا به عنوان انسان برتر پذيراي جامعه نويني باشند.با چنين برداشتي عملا کتاب تبديل به يک کتاب ضد انقلابي مي گردد.اصولا حرف اصلي بولگاکوف در اين رمان اين است که نمي توان افکار يک ملت را حتي با تزريق ايده لوژ ي تغيير داد و همانطور که سگ به ظاهر تبديل به آدم مي شود،اما همان خلق وخوي سگ را حفظ مي کند و زماني که عاشق مي شود با برملا شدن رازش توسط پرفسور ،توسط دختر طردو عملا سقوط مي کند،مردم هم با وجود اينکه به ظاهر به مسلک کمونيست در آمدند اما نمي توانند تملک شراکتي (يکي از اصول کمونيسم )را بپيذيرند و در استخوانهايي که دارند همديگر را شريک کند و اين به معناي بازگشت به اصل خويش است.جاييکه شاريک انسان شده توسط پروفسور دوباره تبديل به سگ مي شود. پيش بيني بولگاکف چندين سال بعد به وقوع مي پويندد و ميخائيل گورباچف آخرين رئيس جمهور شوروي انحلال اين کشور را رسما اعلام مي کند.
در مورد خود نمايشنامه هم بگم که محمد يعقوبي کمي متن اصلي اثر رو تغيير داده بود .در نمايشنامه يعقوبي شاريک بسيار انساني تر ترسيم شده بود.بازي احمد آقايي عالي بود .مثل تمامي تاتر ها.بازيگر نقش شاريک هم با زوزه هايي که مي کشيد واقعا بي نظير نقش يک سگ رو ترسيم کرده بود.اما بازي دو تا بازيگر ديگه چنگي به دل نزد.

SHABAHPASHA
18-11-2008, 22:01
گزارش محرمانه اوکتاويو والدز(مادرانه)-محمد رحمانیان
بازیگران:
مهدی میامی
سیاوش تهمورث
گوهر خیراندیش
محمود لاریجانی
اطلاعات زیادی که روی نت نبود تا فردا شب که خود تاتر رو ببینیم.فقط می دونم سال 66 این تاتر اجرا شده و به عنوان یکی از پروژه های دانشجویی محمد رحمانیان اجرا شده.با توجه به تیزر پخش شده به احتمال زیاد مانند تاترهای دهه 60 یک نمایش ضد آمریکایی و این اوکتاویو والدز سرخپوست باید باشه.
این هم خلاصه ای درباره فعالیت تاتری محمد رحمانیان:
ا آغاز دهه شصت و پس از مرگ نويسندگان مطرحي چون بيژن مفيد و غلامحسين ساعدي و به حاشيه رفتن بهرام بيضايي و اکبر رادي و به روي صحنه آمدن موج جواناني که گرايش زيادي به اجراي نمايشنامه هاي اروپايي داشتند از مرگ نويسندگي در تئاتر ايران خبر دادند و گفتند تئاتر ايران ديگر به دوران طلائي نمايشنامه نويسي دهه هاي سي و پنجاه باز نمي گردد. اما در گذر از اين دهه جواناني در کنار تئاتر ايران قرار گرفتند که بي ادعا و هياهو به نوشتن آثار نمايشي پرداختند و در اواخر دهه هفتاد موجي از نمايشنامه نويساني پديد آوردند که بي اغراق در برخي از موارد نسل پيشين نويسندگان ايران بالاتر قرار مي گرفتند.
اين گروه با بهره گيري از اصول نمايش سنتي ايران و برخاسته از فرهنگ و تاريخ ايران متون خود را نوشته و اجرا مي کردند و کارشناسان تئاتر را به ادامه اين روند در ايران دلگرم کردند. کساني چون محمد چرم شير، حميد امجد، محمد يعقوبي و محمد رحمانيان. شايد در اين ميان محمد چرمشير با تعداد زياد نمايشنامه و محمد رحمانيان با آزمودن شيوهاي گوناگون و حميد امجد با بهره گيري از سنت تئاتر کهن ايران شاخص ترين چهره ها باشند.
محمد رحمانيان نويسنده و کارگرداني است که در هر اثر يک شيوه جديد را مي آزمايد. هرگاه کاري از او به روي صحنه مي آيد تماشاگر حرفه اي تئاتر انتظار يک شيوه جديد است. او که از سال هاي ابتدائي دهه شصت با نمايش هايي چون سرود سرخ برادري، عروسک ها و دلقک ها، در ميانه ي راه، گزارش محرمانه اکتاويو والدز، ساعت بمباران، باغ و پاييز، زير چراغ قرمز، از فيروز آباد، پايان کبوتر، اتاق گريم، نمايشي براي تو، مصاحبه لباسي براي مهماني، کهن نبشته ي تنبور زن شادي ساز، مجلس نامه، امير، خروس، و پل و اين نمايش آخر اسب ها؛ سال 59 هجري شمسي حضور فعال خود را در عرصه هنر نمايشي ايران به رخ مي كشد.
منبع خبرگزاری میراث فرهنگی

SHABAHPASHA
20-11-2008, 00:26
متاسفانه بدون هیچگونه اعلان قبلی به جای تاتر بالای یه تاتر دیگه پخش شد.بی برنامگی ......
کلبه والدین-فرانس کسافر کورتس
مترجم و کارگردان:رضا کرم رضایی
بازیگران:
غلامحسین لطفی
نازی حسنی
محصول 1364
خلاصه داستان:
یک زوج متعلق به طبقه متوسط جامعه منتظر متولد شدن فرزندشون هستن.اونها برنامه ریزیهای زیادی رو برای کم کردن مخارجشون انجام میدن.با به دنیا اومدن بچه ،مشکلات اقتصادی بیشتر از پیش بروز پیدا می کنه.از طرفی احتمال اخراج مرد از کارش اون رو دچار کابوس کرده.تا اینکه مجبور میشه بنده بله قربان گوی ئیسش بشه و مواد سمی رو در یک رودخانه به دستور اون خالی کنه اما .......
اسپویلر:
من این نویسنده رو به شخصه نمی شناسم.ولی معلوم بود که چندان نباید نویسنده سرشناسی باشه.کل نمایش هم یک درام ساده و پیش پا افتاده ،خسته کننده و ملال آور بودش.داستان همیشگی تنگناهای اقتصادی و دست به کاری ضد قانونی زدن،و سخن هزاربار تکرار دنیا دار مکافاته (با مسومیت پسر بچه با مواد سمی ریخته شده در دریاچه)،بیداری وجدان و تحول با چند کلام توسط همسر و....
بازی ها هم یکنواخت و بد ،کارگردانی هم تعریفی نداشت.
این هم یک سخن از خود کرم رضایی برای انتخاب این نمایش :
سافر پورتسه آلمانی است. از این نویسنده زیاد ترجمه كردم، روش خاصی داره كه خیلی دوست داشتم نمایشنامه نویس های ایرانی با این روش آشنا بشن. این روش به شكل بسیار ساده درام های خیلی خوبی با ساخت و بافت محكم می نویسه و بیشتر دراماش هم خانوادگیه. از این نویسنده، كلبه والدین را ترجمه كردم

راستی این هم برنامه پخشی که از فارس نیوز اعلام شده بود و...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

roohi_rsh
20-11-2008, 02:33
آره منم تعجب کردم چون تیزرهاش همون اولی بود کاش همون رو ویرایش میکردی و میزاشتی اگر اینکارو کنی خیلی بهتره

اما یک چیزه دیگه اگر بشه من نسخه 3gp رو میزارم البته اگر وقت کنم

SHABAHPASHA
20-11-2008, 08:20
آره منم تعجب کردم چون تیزرهاش همون اولی بود کاش همون رو ویرایش میکردی و میزاشتی اگر اینکارو کنی خیلی بهتره

اما یک چیزه دیگه اگر بشه من نسخه 3gp رو میزارم البته اگر وقت کنم
سلام
احتمال داره هفته بعد نشون بده،از طرف ديگه فکرکنم اين جور بي برنامه گي ها بايد نشون داده باشه .
اگه نسخه 3gp رو بذاريد که عاليه.

roohi_rsh
22-11-2008, 14:48
خوب بعد وقفه دو روزه آپ کردم البته فکر کنم 5 دقیقه اول فیلم نیست چون دیر تلوزیون رو روشن کردم

به هر حال کلبه والدین یا ما
نسخه 3gp
حجم 32 مگابایت

البته با این اینترنت گازوییلی (ای دی اس 64 کی 8 کیلو دان )

یا حق

yahoda
22-11-2008, 16:30
کلبه والدین یا ما
نسخه 3gp
حجم 32 مگابایت

با سپاس فراوان از زحمتی که کشیدید .
واقعا جای تاتر توی تلویزیون وبحث اون توی انجمن خالی بود. من که از دیدن این برنامه ها لذت میبرم مخصوصا تاتر دکتر فاستوس و تاتری که فروتن و نیکی کریمی در اون ایفای نقش میکردند.

roohi_rsh
22-11-2008, 17:16
خواهش میکنم متاسفانه زودترباید این تاپیک زده میشد منم این ها رو که گفتی دوست دارم و خیلی قشنگ بازی کردند اما متاسفانه اصلا به فکرم خطور نمیکرد که نسخه ای از این ها رو بزارم امید به این که تکرار اونها رو بزارن تا بتونم ضبط کنم

roohi_rsh
23-11-2008, 22:27
با کمال تعجب دیدم که پیام تسلیت رو تلوزیون زیر نویس کرده با نام احمد آقالو که بسیار ناراحت شدم
تسلیت به تمام هنردوستان تئاتر و تلوزیون
----------------------------------------------------------------

احمد آقالو متولد 1328 قزوين، فارغ التحصيل تئاتر از دانشكده هنرهاي زيبا دانشگاه تهران است. وي فعاليت هنري را پس از گذراندن دوره شش ماهه بازيگري در هنرستان آزاد هنرپيشگي دانشكده هنرهاي دراماتيك آغاز كرد. بازي در فيلم «دادشاه» به كارگرداني حبيب كاوش نخستين تجربه سينمايي اوست. از ديگر فعاليت هاي آقالو ميتوان به دوبلاژ، راديو، بازي در تئاتر و مجموعه هاي مختلف تلويزيوني اشاره كرد.

که از جمله تئاتر هایی که جدیدا بازی کرده بود به همین دل سگ اشاره کرد

روحش شاد نامش گرامی

mohamad23
26-11-2008, 01:52
شبكه چهار تله تئاتر «پسران طلايي» را دوباره پخش مي‌كند
خبرگزاري فارس: شبكه چهار سيما تئاتر تلويزيوني «پسران طلايي» را به مناسبت درگذشت «احمد آقالو» دوباره به روي آنتن مي‌برد.

به گزارش خبرگزاري فارس، تئاتر تلويزيوني « پسران طلايي» به مناسبت درگذشت هنرمند با سابقه تئاتر، سينما و تلويزيون به كارگرداني «محمد رحمانيان» چهارشنبه 6 آذرماه ساعت 21:15 از شبكه چهار پخش مي‌شود.
اين تله تئاتر از درون‌مايه‌اي طنز و فضايي شاد برخوردار است و به تهيه كنندگي «جواد ظهيري» ضبط شده است.
ضبط تله‌تئاتر «پسران طلايي» كه پيش از اين «پسران آفتاب» نام داشت، يك‌ ماه ونيم به‌طول انجاميد و در آن براي نخستين‌بار در ايران از فن‌آوري كروماكي استفاده شد.
در تئاتر تلويزيوني «پسران طلايي» بازيگراني چون زنده ياد احمد آقالو، مهدي هاشمي، افشين هاشمي، مهتاب نصيرپور، هنگامه صالحي و شايسته ايراني ايفاي نقش كرده‌اند.
در خلاصه داستان «پسران طلايي» آمده است: «ويلي كلارك» و «ال لوئيس» دو بازيگر قديمي سينما و تلويزيون هستند كه پس از سال‌ها بازنشستگي و خانه نشيني براي يك كار مشترك دعوت به كار مي‌شوند. «ويلي» و «ال» سال‌هاي سال با هم همبازي بوده‌اند و از چهره‌هاي درخشان تاريخ كمدي محسوب مي‌شوند.
آنها در طول زندگي حرفه اي‌شان علاوه بر دوستي بسيار نزديك درگير حسادت و رقابت حرفه‌اي هم بوده‌اند. اكنون پس از گذشت سال‌ها رقابت‌هاي بي‌دليل و حسادت‌هاي كهنه زنده شده و ماجراهاي جالبي به‌وجود مي‌آورند و ...

SHABAHPASHA
26-11-2008, 13:15
اگر مثل قبل نا هماهنگي پيش نياد که امشب ميبينيم اين تاتر رو .
پسران آفتاب-ماروين نيل سايمون
عکسي از خود تله تاتر:
خلاصه داستان:
پست قبلي

ماروين نيل سايمون نويسنده و نمايشنامه نويس آمريکايي در سال 1927 به دنيا اومده.سبک او مابين ترا‍ژدي و کمدي در نوسانه.مثل کمدي سياه در سينما و اين موجب شده اثرات روابط انساني و همچنين طبقه متوسط رو به خوبي در آثارش به نمايش بگذاره.از آثار معروف او مي توان به : "زوج عجیب"، "زوج ناجور"، "عاقبت عشاق سینه چاک"، "اتاقی درهتل پلازا"، "پابرهنه درپارک" و"پسر طلا‌ها(پسران آفتاب )اشاره کرد.سبک کار اون رو با نويسنده معروف انگليسي سامرت موام مقايسه مي کنن.چيزي که او در کمدي انساني و اشارت بشري به اون اشاراتي داشته در آثار سايمون پررنگ تره.به قول منتقدان نمایش های تراژدی كمیك او ضعف های انسان را آشكار می سازد و كاری می كند كه مردم به خودشان بخندند.به مدت چهل سال نگرانى ها، ترس ها و ناراحتى هاى تماشاگران را تسكين مى دهد و از سويى ديگر كارى مى كند كه آنها به ضعف هاى شخصيتى خود بخندند.تصويرهايى كه او از بيم هاى فردى و مشكلات خانوادگى ارائه مى كند نمونه مبالغه شده اى از واقعيت هاى فردى و اجتماعى است. سايمون وقتى حقيقت زندگى را جست وجو مى كند، تماشاگر را از خنده به گريه مى برد و برمى گرداند.او بيش از هر نمايشنامه نويسى در برادوى تئاتر به روى صحنه برده و اين مسئله او را به ثروتمندترين نمايشنامه نويس تاريخ تئاتر جهان تبديل كرده است.او در گفت و گوگفته:
خاطرات نوشتن هميشه دردناك است، چرا كه بايد موقعيت هاى تاريكى را طى كنيد. اما چنين تجربه اى به شما اين شانس را مى دهد تا بفهميد چه كسى هستيد نه اينكه آدمى كه فكر مى كرديد، خواهيد شد. لذت بخش ترين خاطرات، يادآورى شروع روابطى است كه فكر مى كرديد تا ابد پايدار خواهد ماند. يادآورى لحظات آغاز نوشتن نمايشنامه ها هم جذاب است. موقع شروع به نوشتن جورى تمام فكر و ذكرتان را معطوف به آن مى كنيد كه يك بچه تازه متولد شده مورد توجه خانواده است. وقتى كه ازدواج يا نمايشنامه اى به سرانجام نمى رسد واقعاً نااميدكننده است.
موضوع نمايش زوج ناجور، دشوارى زندگى مشترك آدم ها با يكديگر است. البته همه خوب مى نويسند، به خصوص در اروپا، اما براى من تعجب برانگيز است كه نمايش پسران آفتاب-البته من چك هاى حق التأليفم را مى گيرم- در هر كجاى جهان اجرا مى شود. فكر مى كنم آن دو كمدين پير مشخصاً نيويوركى بودند.

او در سال 1990 جايزه معتبر پوليتزر را از آن خود کرد.آثار فراواني از او در ايران به چاپ رسيده .مترجم اصلي آثار او در ايران شهرام زرگر بوده که از دهه 80 شروع به ترجمه نموده .در مورد اين نسخه نمايشي گويا بر اساس ترجمه آهو خردمند (با عنوان پسران آفتاب ) مي باشد.(شهرام زرگر بعد ا ترجمه اي ديگر به نام پسر طلاها را از اين نمايشنامه به چاپ مي رساند)
در اين نسخه صد در صد قسمتهايي مانند صحنه‌هايي که به ارتباط دختر"آل لویس" و"بن سیلورمن" ـ برادرزاده ویلی کلارک ـ می‌پردازد و چند صحنه ديگر از نمايشنامه اصلي حذف شده است.زمان اصلي تاتر روي برادوي نزديک به سه ساعت طول کشيده که بعيد مي دونم زمان اين نسخه تلويزيوني بيشتر از دو ساعت طول بکشه.
به هر حال بايد ببينيم تاتر رو .
ياد احمد آقالو هم بخير واقعا صداي گيرايي داشت.
لينک ويکي:

roohi_rsh
26-11-2008, 22:46
خوب متاسفانه من نتونستم که زود برسم و این تله رو ضبط کنم حالا بگید البه آخرش رسیدم نگاه کنم که دارن میرقصن
تکرارش کی پخش میشه تا ضبط کنم
راستی میدونم که یکشنبه پخش میشه نمیدونم ساعت چند

SHABAHPASHA
27-11-2008, 21:21
سلام
الان سایت شبکه 4 رو نگاه می کردم.متاسفانه به هیچ وجه به روز نیست.ولی معمولا تکرار تاتر ها بین ساعت 3 تا 4 در نوسانه.

mohamad23
30-11-2008, 03:50
با بازي اصغر همت
تله تئاتر «بچه‌هاي من، آفريقاي من»12 آذر ماه كليد مي‌خورد

تله تئاتر «بچه‌هاي من، آفريقاي من» در گروه فيلم و تله تئاتر شبكه‌ي چهار سيما ساخته مي‌شود.

رضا خوشدل‌راد ـ تهيه‌كننده اين نمايش تلويزيوني ـ در گفت‌وگو با خبرنگار سرويس تلويزيون ايسنا، اعلام كرد كه تمرين بازيگران تله‌تئاتر «بچه‌هاي من، آفريقاي من» از پنج‌شنبه (7 آذر ماه) آغاز شده است و حدود پنج روز به طول مي‌انجامد.
وي زمان كليد خوردن تله تئاتر «بچه‌هاي من، آفريقاي من» را 12 آذر ماه اعلام و خاطر نشان كرد: اين نمايش تلويزيوني كار پربازيگري است اما تعداد بازيگران اصلي آن به عدد سه مي‌رود و 15 هنرور نيز با اين تله‌تئاتر همكاري دارند.

رضا خوشدل‌راد از حسين مختاري به عنوان كارگردان هنري نمايش تلويزيوني «بچه‌هاي من، آفريقاي من» نام برد و اصغر همت، مهدي ساكي و رويا ميرعلمي را سه بازيگر اصلي اين تله تئاتر خواند.
اين تهيه‌كننده تلويزيوني با اعلام اين كه «بچه‌هاي من، آفريقاي من» در قالب يك قسمت 90 دقيقه‌اي ساخته مي‌شود، برآورد كرد كه ضبط اين تله تئاتر 10 روز به طول بينجامد.
وي هم‌چنين خاطرنشان كرد كه تله تئاتر «بچه‌هاي من، آفريقاي من» در استوديو تكنولوژي آموزشي تصويربرداري شود.

رضا خوشدل‌راد با بيان اين كه اين نمايش تلويزيوني بر اساس متني از آسول پوگارد ساخته مي‌شود، از محمدباقري قهرماني به عنوان مترجم اين نمايشنامه نام برد.
وي دربار ه داستان تله تئاتر «بچه‌هاي من، آفريقاي من» گفت: داستان اين نمايشنامه در مدرسه‌اي در آفريقاي جنوبي اتفاق مي‌افتد، در اين مدرسه مدير مدرسه با نام «آقاي ام» به همراه دو دانش‌آموز دختر و پسر كه يكي سياه‌پوست و ديگري سفيد‌پوست است، درگير ماجراهايي مي‌شوند.

به گزارش ايسنا، عوامل تهيه و توليد تله تئاتر بچه‌هاي من، آفريقاي من عبارتند از:
تهيه‌كننده: رضا خوشدل‌راد، كارگردان هنري: حسين مختاري، كارگردان تلويزيوني: بيژن صمصامي، مدير توليد: مهدي شيباني‌زاده، طراح صحنه ولباس: نرمين نظمي، طراح چهره‌پردازي: حميد حمزه.

roohi_rsh
30-11-2008, 16:51
واقعا که متاسفم و شرمنده
متاسفم برای اینکه من اون هفته دقیق یادم بود که تکارا رو یکشنبه نشون داد اما حالا هر چی صبر کردم دیدم نه نشون نمیده
عجب:18:
خلاصه رفتم سایت مسخرشون دیدم نوشته شنبه :41: حتی خودمم ندیدم این تئاتر روهیف شد :41:

واقعا شرمنده از این به بعد در هر صورتی که باشه سعی میکنم که همون چهار شنبه ضبط کنم
بازم عذر میخوام برای این اتفاق:11:

mohamad23
02-12-2008, 12:35
"هنر" رشیدی روی آنتن شبکه چهار می‌رود

تئاتر تلویزیونی "هنر" به تهیه‌کنندگی و کارگردانی هنری داود رشیدی بیستم آذرماه از شبکه چهار پخش می‌شود. به گزارش خبرنگار مهر، این تئاتر تلویزیونی به نویسندگی یاسمینا رضا و کارگردانی تلویزیونی مسعود فروتن تهیه شده و رشیدی در کنار سعید پورصمیمی و فرهاد آئیش در آن بازی کرده است.
داستان "هنر" درباره سه دوست قدیمی به نام‌های ایوان، سرژ و ماکس است. سرژ تابلویی گرانقیمت می‌خرد، اما دوستانش نمی‌توانند علاقه او را نسبت به این تابلو درک کنند، به همین دلیل این رابطه به هم می‌خورد.
یوحنا حکیمی طراح گریم، مهدی متوفی، رضا فراهانی و سعید مهمانچی تصویربرداران، رشیدی طراح صحنه و سیدعلی موسویان طراح نور تئاتر تلویزیونی "هنر" بوده‌اند.

mohamad23
03-12-2008, 01:50
اسماعيل شنگله فردا تله‌تئاتر «مادر» را به شبكه 4 مي‌آورد

خبرگزاري فارس: نمايش تلويزيوني «مادر» به كارگرداني «اسماعيل شنگله» چهارشنبه 13 آذر از شبكه چهار سيما پخش خواهد شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي شبكه چهار سيما، در تئاتر تلويزيوني «مادر» بازيگراني چون آتيلا پسياني، كاظم بلوچي، مينا صارمي، و مرحومه جميله شيخي ايفاي نقش كرده‌اند.
بنابر اين گزارش، اين تله تئاتر ماجراي زندگي پيرزني را روايت مي‌كند كه تصميم مي‌گيرد وارد فعاليت‌هاي اجتماعي شود ولي از كار اخراج شده و به نزد پسرش مي‌رود تا با آنها زندگي كند اما پس از تنش‌هاي بسيار به اين نتيجه مي‌رسد كه هيچ جايي منزل خودش نمي‌شود و ...

roohi_rsh
04-12-2008, 12:45
سلام
نام تله : مادر
حجم :25 مگابایت

mohamad23
08-12-2008, 03:06
تله تئاتر «هنر» چهارشنبه در شبكه چهار سيما

خبرگزاري فارس: تئاتر تلويزيوني «هنر» روز چهارشنبه 20 آذر از شبكه چهار سيما پخش خواهد شد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي شبكه چهار سيما، تئاتر تلويزيوني «هنر» به تهيه كنندگي و كارگرداني «داوود رشيدي» چهارشنبه 20 آذر ساعت 21:15 از شبكه چهار سيما پخش مي‌شود.
بنابر اين گزارش، اين تله تئاتر ماجراي سه دوست قديمي به نامه‌هاي «ايوان»، «سرژ» و «مارك» را روايت مي‌كند كه «سرژ» يك تابلوي گرانقيمت خريداري مي‌كند و رابطه اين سه نفر با خريد تابلوي نقاشي دچار ماجراهايي مي‌شود و ...
سعيد پور صميمي، فرهاد آئيش و داوود رشيدي در تله تئاتر «هنر» بازي كرده‌اند و ساير عوامل آن عبارتند از: نويسنده: ياسمينا رضا، صفيه روحي، كارگردان تلويزيوني: مسعود فروتن، طراح گريم: يوحنا حكيمي، مدير توليد و دستيار برنامه‌ريز: محمد عاقبتي، گروه كارگرداني: پريسا گودرزي، حامد حاجيان، تصويربرداران: مهدي متوفي، رضا فراهاني، مهمانچي، عكاس: شاهين صفاري، طراح نور: سيد علي موسويان، منشي صحنه: تهمينه هموطن، اجراي گريم: جلال اميري مرند، مدير صحنه: مسعود سرمدي، صدابردار: نادر رضايي، اجراي دكور: امير حسين بابائيان، مرتضي شريف پناهي، گروه توليد: حسين قدبيگي، مسعود عابديني، دستيار صدا: محمود كاشاني، دستيار گريم: جلال فردوسي، تدوين: سهراب شاه‌محمدلو.

فارس

SHABAHPASHA
13-12-2008, 21:17
mohamad23 ممنون عزیز دل ولی اینها که گفتی تله فیلمه آ......خیلی وقت پیش هم هر دو پخش شدن.....تنهایی فکر کنم نوروز پخش شد.
تله تاترهای این هفته:
سه شنبه 26 آذر-ساعت 23
خرده جنایتهای زن و شوهری- اريك امانوئل اشميت
کارگردان: فرهاد آیئش-تهیه کننده:علي‌اصغر آزادان
بازیگران:
محمدرضا فروتن-نیکی کریمی
خلاصه داستان:
ن و شوهري به نام ليزا و ژيل است كه پس از پانزده سال به بررسي دوباره زندگي زناشويي خود مي‌پردازند. آنها درطول مدت بررسي روانشناسانه‌ و روانكاوانه‌ي زندگي، غرض زندگي را براي تولدي دوباره بازسازي مي‌كنند.
قبلا در ایام رمضان یکبار این تاتر پخش شد اما همزمانی با آخرین قسمتهای سریال روز حسرت ،خیلی ها اون رو ندیدن.به هر حال حداقل حضور زوج فروتن و کریمی خیلی جذاب ،خود تاتر هم متن بسیار محکمی داره.....
*نمايش «خرده جنايت‌هاي زن و شوهري» سال‌ها پيش به كارگرداني سهراب سليمي و بازيگري ميكائيل شهرستاني و افسانه ماهيان روي صحنه رفت. نمايشي كه با استقبال تماشاگران و حتي منتقدان مواجه شد.

چهارشنبه 28 آذر ساعت 21
هتل پلازا-نیل سایمون
ترجمه: شهرام زرگر
کارگردان : کورش نریمانی
خلاصه داستان:
داستان اين نمايشنامه در اتاق يك هتل و قبل از جشن ازدواج يك زوج جوان رخ مي‌دهد.

کوروش نريماني کارگردان هتل پلازا در سال‌هاي گذشته سردمدار تئاتر کمدي در ايران بوده و نمايشنامه‌هاي موفقي چون"والس مرده شوران"، "شب‌هاي آوينيون"، "دن کاميلو" و"شوايک" را روي صحنه برده و علاقه‌مندان زيادي را به اجراهاي خود جذب کرده است. او اين بار نمايشنامه‌اي از نيل سايمون را براي اجرا انتخاب کرده است تا روند رو به رشدش را متوقف کرده باشد، همچنين نريماني معتقد است در اين اتفاق عوامل ديگري هم دخيل بوده‌اند. نريماني معتقد است امروزه فضاي اجراي نمايش‌هايي از جنس"دن کاميلو" وجود ندارد. در این نمایش فریده سپاه منصور - سیامک صفری - پانته آ حمیدخانی و کوروش نریمانی بازی میکنند . طراح صحنه منوچهر شجاع و طراح لباس پانته آ حمیدخانی هستند .

تله تتر هنر (4شنبه گذشته پخش شد)یکی از بهترین تله تاتر های چند ماه اخیر بود که دیدم.دوست داشتم در بارش چیزی بنویسم اما.....

roohi_rsh
14-12-2008, 09:55
نام تله:هنری
حجم:40 مگابایت

mohamad23
23-12-2008, 18:52
تله تئاتر «ملكه‌هاي فرانسه» حسن فتحي اين هفته پخش مي‌شود؛
قرار گرفتن نمايش تلويزيوني «مبارزان كازبا» در نوبت پخش

رويكرد شبكه چهار سيما به پخش تله تئاترهاي قديمي، با پخش نمايش‌هاي تلويزيوني «ملكه‌هاي فرانسه» و
«مبارزان كازبا» طي روزهاي آينده ادامه مي‌يابد.

به گزارش خبرنگار سرويس تلويزيون ايسنا، شبكه چهار سيما، چهارشنبه اين هفته (4 دي ماه) تله تئاتر
«ملكه‌هاي فرانسه» به كارگرداني حسن فتحي را به روي آنتن مي‌برد.

تله تئاتر «مبارزان كازبا» به كارگرداني جمشيد جهانزاده نيز چهارشتبه هفته آينده (11 دي ماه) از اين شبكه پخش خواهد شد.

«ملكه‌هاي فرانسه» كه تله تئاتري تك قسمتي است، در سال 1373 توسط حسن فتحي كارگرداني شده‌ و تهيه‌كنندگي آن را علي اصغر آزادان بر عهده داشته‌است.

متن اين نمايشنامه را تورنتون وايدر به نگارش درآورده‌است و داستان آن درباره وكيلي است كه در يكي از ايالت‌هاي آمريكا به قصذ اخاذي از زنان فرانسوي مقيم آمريكا، به آنها وعده تاج و تخت مي‌دهد.
در تله تئاتر «ملكه‌هاي فرانسه» مرحوم جمشيد اسماعيل خاني، محبوبه بيات، فريبا متخصص، فرزانه نشاط‌خواه و مهري مهرنيا ايفاي نقش مي‌كنند.

بر اساس اين گزارش ايسنا، در تله تئاتر «مبارزان كازبا» كه هفته آينده پخش مي‌شود، بهروز بقايي، جمشيد جهانزاده، فرزانه نشاط خواه و فرشيد ابراهيميان بازي مي‌كنند. اين نمايش تلويزيوني كه بر اساس متني از محمد رحمانيان و جمشيد جهانزاده ساخته شده‌است، محصول سال 1366 محسوب مي‌شود. تهيه‌كنندگي «مبارزان كازبا» را نادعلي همداني برعهده داشته و در آن گوشه‌هاي از تاريخ جنبش ملي الجزاير تا پيروزي انقلاب مردم اين كشور، به تصوير كشيده مي‌شود.

mohamad23
23-12-2008, 19:04
«آتيلا پسياني»‌ تله تئاتر «گنگ خواب ديده» را مي‌سازد

خبرگزاري فارس: «آتيلا پسياني» تئاتر تلويزيوني «گنگ خواب ديده» را براي پخش از شبكه چهار سيما كارگرداني مي‌كند.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي شبكه چهار سيما؛ ضبط تئاتر تلويزيوني «گنگ خواب ديده» به كارگرداني«آتيلا پسياني» در شبكه چهار سيما آغاز شد.
بنابر اين گزارش، اين نمايش تلويزيوني به سفارش گروه فيلم و نمايش شبكه چهار توليد خواهد شد و ماجراي معلمي خشن را روايت مي‌كند كه در يك ناكجا آباد مامور مي‌‌شود به يك دختر كر و لال آموزش دهد ولي روش‌هاي استبدادي او نه تنها به دختر كمك نمي‌كند بلكه او را به عصيان وا مي‌دارد...
آتيلا پسياني، فاطمه نقوي و ستاره پسياني بازيگران اصلي اين تئاتر تلويزيوني هستند.
«مهدي نوربخش» تهيه كنندگي و «آتيلا پسياني» كارگرداني تلويزيوني و هنري اين تله تئاتر را بر عهده دارند.
«مسعود اميني» مدير تصويربرداري و «مرتضي اصلاني» صدابردار «گنگ خواب ديده» هستند.

mohamad23
24-12-2008, 19:58
رایانی مخصوص "دغدغه‌های پرچین چهار زبل..." را کارگردانی می‌کند

تئاتر تلویزیونی "دغدغه‌های پرچین چهار زبل..." به کارگردانی هنری مهرداد رایانی مخصوص برای شبکه چهار تهیه می‌شود. نیما دهقان تهیه‌کننده این پروژه به خبرنگار مهر گفت: با بازگشت رایانی مخصوص به ایران ما ضبط "دغدغه‌های پرچین چهار زبل..." را به نویسندگی و کارگردانی هنری وی و کارگردانی تلویزیونی بیژن صمصامی یکشنبه هشتم دی‌ماه به سفارش گروه نمایش و فیلم شبکه چهار آغاز می‌کنیم. پیش‌بینی می‌شود تصویربرداری شش روز طول بکشد.
وی در ادامه افزود: در این تئاتر تلویزیونی جهانگیر الماسی، سپیده نظری‌پور، محسن سلیمانی، محمد زادسرور و ... بازی می‌کنند و محوریت داستان دفاع مقدس و روایتگر فرماندهی است که قبل از عملیات مرصاد یکی از منافقان را دستگیر می‌کند.
عوامل تولید "دغدغه‌های پرچین چهار زبل..."عبارتند از محمد خیاطان و محمود نوروزی تصویربرداران، بیژن محتشم طراح گریم، آناهیتا جواهرچی طراح صحنه و پرویندخت عابدین‌نژاد طراح لباس.

mohamad23
29-12-2008, 23:31
پخش تئاتر تلويزيوني «مبارزان كازبا» از شبكه چهار سيما

خبرگزاري فارس: تئاتر تلويزيوني «مبارزان كازبا» به كارگرداني «جمشيد جهانزاده» از شبكه چهار سيما پخش مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس، تئاتر تلويزيوني «مبارزان كازبا» به كارگرداني «جمشيد جهانزاده» و نويسندگي «محمد رحمانيان» چهارشنبه 11 دي ساعت 21:15 از شبكه چهار سيما پخش خواهد شد.
نمايش تلويزيوني «مبارزان كازبا» گوشه‌هايي از تاريخ جنبش ملي الجزاير تا پيروزي انقلاب مردمان اين سرزمين را به تصوير كشيده است.
بهروز بقائي، جمشيد جهانزاده، فرزانه نشاط خواه، فرشيد ابراهيميان و كاظم هژير آزاد بازيگران اصلي اين تئاتر تلويزيوني هستند.

franch
05-01-2009, 15:00
تله‌تئاتر «سكوت» روي آنتن شبكه 4 مي‌رود

خبرگزاري فارس: تله تئاتر «سكوت» به نويسندگي و كارگرداني هنري مهرداد راياني مخصوص جهارشنبه روي آنتن شبكه 4 سيما مي‌رود.

به گزارش خبرگزاري فارس، تله‌تئاتر «سكوت» به نويسندگي و كارگرداني هنري مهرداد راياني‌مخصوص، تهيه‌كنندگي نيما دهقان و كارگرداني تلويزيوني بيژن صمصامي با محوريت دفاع مقدس تهيه شده است.
امين زندگاني، سپيده نظري‌پور، شيوا بلوريان، اسرافيل علمداري و اشكان راياني مخصوص بازيگران اين تله‌تئاتر هستند.
اين ‌تله‌تئاتر داستان مادري است كه نسبت به اتفاق‌هاي روزمره افراد خانواده و دختر و پسرش سكوت كرده است...
«سكوت» چهارشنبه 18 دي‌ از شبكه چهار روي آنتن مي‌رود.

franch
11-01-2009, 15:14
"زخمه بر رمل" پسیانی از شبکه چهار پخش می‌شود

تصویربرداری تئاتر تلویزیونی "زخمه بر رمل" به کارگردانی آتیلا پسیانی و تهیه‌کنندگی مهدی نوربخش به پایان رسید. به گزارش خبرنگار مهر، پسیانی که مدتی پیش تئاتر تلویزیونی "گنگ خوابدیده" را کارگردانی کرده، در دومین تجربه کارگردانی‌ خود در تلویزیون "زخمه بررمل" را مقابل دوربین برد، این نمایش درباره عاشورا است.
در این تئاتر تلویزیونی پسیانی و فاطمه نقوی بازی می‌کنند. نمایشنامه را پسیانی نوشته و طراحی صحنه و لباس را هم بر عهده داشته است. مسعود امینی تصویربردار و مرتضی اصلانزاده صدابردار این تئاتر تلویزیونی هستند.
"زخمه بر رمل" مانند "گنگ خوابدیده" تئاتر تلویزیونی قبلی پسیانی پیش از این اجرا و با استقبال مواجه شده است. تدوین "زخمه بر رمل" به زودی آغاز می‌شود. این نمایش محصول گروه نمایش و فیلم شبکه چهار است.

mohamad23
12-01-2009, 15:27
با بازي اصغر همت
تله تئاتر «بچه‌هاي من، آفريقاي من» اين هفته پخش مي‌شود

تله تئاتر «بچه‌هاي من آفريقاي من» چهارشنبه (25 دي‌ماه) ساعت 22 از شبكه‌ي چهار سيما پخش مي‌شود.

به گزارش خبرنگار سرويس تلويزيون خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اين تله‌تئاتر به كارگرداني حسين مختاري در گروه فيلم و نمايش شبكه‌ي چهار توليد شده است. ضبط آن 10‌روز در استوديو تكنولوژي آموزشي به‌طور انجاميده است.
نمايش تلويزيوني «بچه‌هاي من، آفريقاي من» توسط رضا خوشدل‌راد تهيه شده است و اصغر همت (در نقش آقاي ام)، رويا ميرعلمي (در نقش ايزابل) و مهدي ساكي (تامي) در آن بازي كرده‌اند.

اين تله‌تئاتر در قالب يك قسمت 90‌دقيقه‌اي براساس متني از آثول پوگارد (ترجمه محمد باقر قهرماني) ساخته شده است و داستان آن درباره‌ي دو دانش‌آموز (يكي سياهپوست و ديگري سفيد‌پوست) در منطقه‌ي آفريقاي جنوبي است كه درگير چالش‌ دنياي امروز مي‌شوند.
تمرين بازيگران تله‌تئاتر «بچه‌هاي من، آفريقاي من» از هفتم آذرماه آغاز شد و پنج روز به‌طول انجاميد؛ پس از آن بود كه با كليد‌خوردن اين نمايش تلويزيوني از 12 آذرماه، سه‌بازيگر اصلي به‌همراه 15 هنرور ديگر مقابل دوربين رفتند.
به گزارش ايسنا، بيژن صمصامي (كارگردان تلويزيوني)، مهدي شيباني‌زاده (مديرتوليد)، حميد حمزه (طراح گريم)، نرمين نظمي (طراح لباس و صحنه) از ديگر عوامل تهيه و توليد تله‌تئاتر «بچه‌هاي من، آفريقاي من» هستند.

franch
13-01-2009, 14:17
در گفت‌وگو با فارس عنوان شد:
پيش‌توليد تله‌تئاتر «آيا تا به حال عاشق شده‌اي روژانو» آغاز مي‌شود

خبرگزاري فارس: پيش‌توليد تله تئاتر «آيا تا به حال عاشق شده‌اي روژانو» نوشته چيستا يثربي و كارگرداني مهدي مكاري از هفته آينده آغاز مي‌شود.

به گزارش خبرنگار فارس، قرار است نمايش نوشته چيستا يثربي و كارگرداني مهدي مكاري كه اجراي عمومي داشت، به صورت تله‌تئاتر ضبط شده و از گروه نمايش و فيلم شبكه چهارم سيما پخش شود.
رضا حامدي خواه ،تهيه‌كننده اين تله‌تئاتر به فارس گفت: پيش توليد تله تئاتر از هفته آينده آغاز مي‌شود و بعد از پايان جشنواره تئاتر فجر نيز ضبط تله تئاتر به پايان مي‌رسد.
وي از تغيير احتمالي برخي از بازيگران تله‌تئاتر خبر داد و يادآور شد: برخي از بازيگران ممكن است، تغيير كنند.
به گزارش فارس، بيژن صمصامي كارگرداني تلويزيوني اثر و مهدي مكاري نيز كارگردان نمايش است.
بر اساس اين خبر، اين نمايش را مهدي مكاري در تالار مولوي اجرا كرده بود كه سال گذشته نيز در جشنواره سراسري تئاتر دفاع مقدس نويسنده اثر، چيستا يثربي نيز كارگرداني كرده بود و در آن افسانه ماهيان و رحيم نوروزي به ايفاي نقش پرداختند.

franch
13-01-2009, 14:36
"بچه‌های من آفریقای من" از شبکه چهار پخش می‌شود

تئاتر تلویزیونی "بچه‌های من آفریقای من" به کارگردانی هنری حسین مختاری با بازی اصغر همت چهارشنبه 25 دی ساعت 21 از شبکه چهار روی آنتن می‌رود. به گزارش خبرنگار مهر، این تئاتر تلویزیونی به تهیه‌کنندگی رضا خوشدل راد و کارگردانی تلویزیونی بیژن صمصامی در یک قسمت 90 دقیقه‌ای به سفارش گروه نمایش و فیلم شبکه چهار تهیه شده و در آن همت در نقش آقای ام، رویا میرعلمی در نقش ایزابل و مهدی ساکی در نقش تامی ایفای نقش می‌کنند.

"بچه‌های من آفریقای من" بر اساس داستان آثول فوگارد ساخته شده و درباره دو دانش‌آموز در آفریقای جنوبی است که درگیر چالش دنیای امروز می‌شوند. عوامل پروژه عبارتند مهدی شیبانی‌زاده مدیر تولید، حمید و لاله حمزه طراحان گریم و نرمین نظمی طراح صحنه و لباس.

franch
22-02-2009, 13:44
محمد حاتمي به جمع بازيگران تله‌تئاتر«روژانو» پيوست

خبرگزاري فارس: با پيوستن محمد حاتمي به جمع بازيگران تله‌تئاتر «روژانو» نوشته چيستا يثربي و تهيه‌كنندگي رضا حامدي‌خواه ضبط تلويزيوني اين اثر آغاز شد.

به گزارش خبرنگار فارس، ضبط تئاتر تلويزيوني «روژانو» در گروه فيلم و نمايش شبكه چهار با تكميل بازيگران آغاز شد.
بنابر اين گزارش، «روژانو» ماجراي زندگي زني را روايت مي‌كند كه همسرش سال‌ها مفقودالاثر است. او به شكل تصادفي تصوير همسرش را در تلويزيون مي‌بيند‌ ‌و براي يافتن همسر مفقود شده‌اش راهي كردستان عراق مي‌شود. وي پس از تلاش‌هاي بسيار موفق به يافتن شوهرش مي‌شود ولي...
در اين نمايش محمد حاتمي، پرستو گلستاني، كيميا مكاري و آذر رجبي بازي مي‌كنند. اين نمايشنامه تاكنون توسط دو كارگردان متفاوت در صحنه‌هاي نمايش كارگرداني شده و علاوه بر مهدي مكاري، آخرين بار «چيستا يثربي» آن را براي جشنواره تئاتر دفاع مقدس با بازي محمد حاتمي و افسانه ماهيان كارگرداني كرده بود.
در حال حاضر اين اثر آماده ضبط شده و ساير عوامل اين تله تئاتر عبارتند از تهيه كننده غلامرضا حامدي‌خواه، نويسنده چيستا يثربي، مجري طرح حامد حامدي‌خواه، كارگردان هنري مهدي مكاري بوده، همچنين صدا بردار اين تله‌تئاتر را ابراهيم جباري عهده‌دار است و از ديگر عوامل مي‌توان به موسيقي محمدامير استيري، منشي صحنه زهره عابدي، تصويربرداران محمد خياطان، محمود نوروزي، جلال طالبي، طراح نور مجيد گلزاريان و طراح صحنه و لباس رضا مهديزاده اشاره كرد.
بر اساس اين خبر، نام كامل اين نمايش «آيا تا به حال عاشق شده‌اي روژانو» است. كارگردان تلويزيوني تله‌تئاتر بر عهده بيژن صمصامي است.