PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی و سوال در مورد سنترینو و نوتبوک های ایسر

touradg
09-01-2006, 14:00
سلام دوستان
دو تا سوال داشتم.اول اینکه نظرتون در مورد نوت بوک های ایسر چیه؟ و آیا خریدشو توصیه میکنین(یه نوت بوک در حد 1.5 میلیون) با توجه به اطلاعاتی که در سایت زیر موجود هست:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوم اینکه تفاوت سرعتی و بازده کاری پردازنده های معمولی پنتیوم با مدلهای سنترینو چیست.منظورو اینه که مثلً ایا سنترینو 2.0 از پنتیوم 3 سریعتره یا خیر یا آیا همچین مقایسه ای در سته یا نه؟

ممنون از لطفتون
تورج

Elfin-D
09-01-2006, 18:39
سلام
ايسر نوت بوك بدي نيست ولي شما ميتونيد با اين هزينه نوت بوكهاي بهتري مثل سوني و توشيبا و حتي ايسوز رو خريداري كنيد.

mpsjavad
09-01-2006, 21:52
با سلام ..

تورج جان چرا دو تا تاپيک زدي عزيز :blink:

با سلام ..

نظرتون در مورد نوت بوک های ایسر چیه؟

من اگر نوتبوک بگيرم ايسر ميگيرم :biggrin: اما قبلش بيشتر ميگردم :happy: ( اما صرف گفته يك نفر نبايد شما اعتماد كني ;) ) البته با وضع بازار متعلق با تابستان گذشته که قصد خريد داشتم و اوضاع تحريم ايران و ...

دوم اینکه تفاوت سرعتی و بازده کاری پردازنده های معمولی پنتیوم با مدلهای سنترینو چیست.منظورو اینه که مثلً ایا سنترینو 2.0 از پنتیوم 3 سریعتره یا خیر یا آیا همچین مقایسه ای در سته یا نه؟

شما به تاپيک زير برو قسمت پردازنده اگر باز هم سوالي بود من درخدمتم :)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تورج جان سوالي بود من درخدمتم .

اما الفين جان ميتونم بپرسم طبق چه ملاکي اين حرف رو زديد :

ايسر نوت بوك بدي نيست ولي شما ميتونيد با اين هزينه نوت بوكهاي بهتري مثل سوني و توشيبا و حتي ايسوز رو خريداري كنيد.

:blink: :rolleye:

ميتونم مزيت ها و برتري هاي نوتبوک هاي سوني و توشيبا و ايسوز نسبت به ايسر رو بپرسم ؟

touradg
10-01-2006, 11:34
سلام
از بابت دو بار پست کردن معذرت.
والا چند نفر بهم گفتن که سونی کلی پول بی زبون فقط بابت اسمش میگیره.حالا بین توشیبا و ایسر به نظر طراحی ایسر جالب تره و امتیازات بیشتری تو سایتهای مختلف گرفته.
ولی تصمیم گیریش برام مشکله؟

در مورد پردازنده اون مقاله رو قبلاً خوندم.مقیاس بازده هی رو توضیح نمیده!

ممنون