PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بیا ببین ارزشش رو داره ؟؟!!

robert
15-11-2008, 08:46
سلام به همگی !!:20:
آقا من چند روز قبل رفتم قیمت این دو مدل رو گرفتم
برای این مدل :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

قیمت دو میلیون وششصد هزار تومن و برای این مدل:

قیمت دو میلیون و سیصد هزار تومن . قیمتها رو از نمایندگی گرفتم و یارو هزار تا قسم و آیه آورد که قیمتهای سامسونگ تو همه جای تهرون یکی هست . چه جمهوری و چه مغازه ما.

حالا میخوام بدونم این اختلاف بیست هزار تایی کنتراست بین این دو مدل آنقدر با ارزش هست که بشه سیصد هزار تومن بیشتر بابت مدل 40A650 پرداخت کرد ؟
اصلا این اختلاف به چشم میاد ؟؟ من که تو مغازه هر چی به چشمام فشار آوردم نتونستم تشخیص بدم تصویر کدوم تلویزیون از اون یکی قشنگتره!!:27:

وسوال بعدی اینکه سینمای خانگی بدون اون چهار تا باند ستونی شکل دیگه شامل چه چیزهایی میشه؟
تو تبلیغ مربوط به یکی از بانکها دیدم یه بابایی داره با lcd رادیو گوش میکنه !!!:18: همچین چیزی امکان داره؟

بینهایت از لطفتون ممنونم :11:

mehjam
16-11-2008, 12:20
سلام به همگی !!:20:
آقا من چند روز قبل رفتم قیمت این دو مدل رو گرفتم
برای این مدل :

قیمت دو میلیون وششصد هزار تومن و برای این مدل:

قیمت دو میلیون و سیصد هزار تومن . قیمتها رو از نمایندگی گرفتم و یارو هزار تا قسم و آیه آورد که قیمتهای سامسونگ تو همه جای تهرون یکی هست . چه جمهوری و چه مغازه ما.

حالا میخوام بدونم این اختلاف بیست هزار تایی کنتراست بین این دو مدل آنقدر با ارزش هست که بشه سیصد هزار تومن بیشتر بابت مدل 40A650 پرداخت کرد ؟
اصلا این اختلاف به چشم میاد ؟؟ من که تو مغازه هر چی به چشمام فشار آوردم نتونستم تشخیص بدم تصویر کدوم تلویزیون از اون یکی قشنگتره!!:27:

وسوال بعدی اینکه سینمای خانگی بدون اون چهار تا باند ستونی شکل دیگه شامل چه چیزهایی میشه؟
تو تبلیغ مربوط به یکی از بانکها دیدم یه بابایی داره با lcd رادیو گوش میکنه !!!:18: همچین چیزی امکان داره؟

بینهایت از لطفتون ممنونم :11:

سلام دوست عزیز
تفاوت کیفیت تصویر فقط از کنتراست ناشی نمیشه.
به عنوان نمونه سری 5 سامسونگ یه مقدار رنگ قرمز به تصاویر اضافه میکنه! به این مورد در تصاویر سفید خوب دقت کنید! کلا سری 6 در Review سایت های معتبر بالاتره (مثل asia.cnet.com)
برای مقایسه کیفیت این دو مدل این لینک خیلی مفیده (Step 3 را برای موارد مورد مقایسه عوض کنید)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

robert
17-11-2008, 11:58
ممنون:11:
دیگه نبود؟:41:
من جواب همه سوالاتم رو نگرفتم !! ظاهرا هنوز فرهنگ استفاده از lcd TV تو مملکت ما درست و حسابی جا نیوفتاده !!!!:31:

mehjam
17-11-2008, 12:25
ممنون:11:
دیگه نبود؟:41:
من جواب همه سوالاتم رو نگرفتم !! ظاهرا هنوز فرهنگ استفاده از lcd TV تو مملکت ما درست و حسابی جا نیوفتاده !!!!:31:
روبرت جان دلگیر نشو!
تعداد افرادی که روزانه به این فروم سر میزنند کمه.
اگه سوال دیگه ای دارین بپرسین. من در خدمتم.

robert
17-11-2008, 13:19
روبرت جان دلگیر نشو!
تعداد افرادی که روزانه به این فروم سر میزنند کمه.
اگه سوال دیگه ای دارین بپرسین. من در خدمتم.

تو تبلیغ مربوط به یکی از بانکها دیدم یه بابایی داره با lcd رادیو گوش میکنه !!! همچین چیزی امکان داره؟

:11::11::11:

mehjam
17-11-2008, 13:36
سینمای خانگی شامل 5 باند 1 ساب ووفر و همچنین یک دستگاه پخش هست که دستگاه مرکزی پخش بسته به مدل و سازنده دارای این امکانات هست:
1- پخش دی وی دی (mp3 divx JPG و ...) (اکثر مدلها)
2 - ضبط روی هارد (LG)
3 - گیرنده رادیو FM و AM ( برخی مدلها)
4 - ورودی USB (اکثر مدلها)
5- بلوتوث (مدلهای جدید سامسونگ)
6- بیسیم شدن بلندگو ها (مدلهای جدید تر سونی و سامسونگ و ال جی)

SAEED_BARCELONA
21-11-2008, 23:42
دوست عزیز به نظر من اگهپول داری همون a650 رو بگیر ولی اگه نداری a610 بگیر. چون اون اختلاف 2000 تایی که گفتی در حالت دینامیک هست و با کنتراست نیتیو فرق داره. سامسونگو الجی زیاد از این کارامیکنن. کنتراست دینامیک یه جور حقه تبلغاتیه
از طرفی نمیدونیم چه فرقایی با هم از لحاظ باطنی:دي میکنن. یه دفه دیدی a650 تصویرش بهتر شد نسبت به 610
حالاکه میگی تفاوتی ندیدم پس پول الکی نده

upload_section
22-12-2008, 20:08
آقا من میخوام یه lcd سامسونگ بخرم 40'' یا 42'' تا 18,000,000 میشه راهنمایی کنید که چی بخرم ؟ در ضمن میخوام سینما هم بهم بدن . و بگید که آیا سامسونگ از LG بهتره ؟؟
مرسی

mehjam
23-12-2008, 10:38
با 2.049 ميليون ميتوني يه 40 اينچ از سري a550 بگيري با يه سينماي خانگي.
سامسونگ از ال جي حرفه اي تر است. با اين بودجت شما فقط ميتوني از سري a450 بگيري كه خيلي ضعيفتر از a550 است. يه 250 بذار روش هموني كه گفتم با خيال آسوده بگير. ضمنا ال سي دي سامسونگ 42 نداره.

bineshan
23-12-2008, 23:29
شک مکن که a650 از لحاظ کیفیت از a610 بهتره و بهت پیشنهاد میکنم a650 رو بگیر