PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل Generic Host در هنگام استفاده از اينترنت

گل مراد
15-11-2008, 03:30
مشكلي كه پيدا كردم اينه كه بعد از چند دقيقه كه با اينترنت كار مي كنم يه پيغام Generic Host ميده و ديگه هيچ صفحه اي رو لود نمي كنه . حتي پنجره Network Statue هم بازنمي شه . البته اين ارور هميشه تو يه زمان اتفاق نمي افته و گاهي زودتر و گاهي ديرتر مي ياد . اگه بخوام دوباره از اينترنت استفاده كنم بايد دستگاه رو ريست كنم . مدتيه كه خط ADSL گرفتم قبلا توDial up همچين مشكلي تداشتم . فكر مي كنم بايد از ADSL باشه . حتي تو لپ تاپ هم همين ارور مي ياد . ويندوز جديد هم نصب كردم نتيجه نداشت .

پيغام ارور
Generic Host Process for Win32 Services has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.

szAppName : svchost.exe szAppVer : 5.1.2600.2180
szModName : netapi32.dll szModVer : 5.1.2600.2180 offset : 000187ad

كسي مي دونه چيكار بايد بكنم ؟

Black Prince
15-11-2008, 06:10
من هم این مشکل رو دارم.

shahramcat
15-11-2008, 12:07
این مشکل از پروتوکلهای کانکشن شما هست .... گاها از ویروس هم میتونه باشه ....

کانکشن فعلی رو پاک کنید و دوباره بسازید .

از درایور سخت افزاری مناسب دستگاه استفاده کنید .

مودمتون چی هست ؟

گل مراد
15-11-2008, 15:28
این مشکل از پروتوکلهای کانکشن شما هست .... گاها از ویروس هم میتونه باشه ....

کانکشن فعلی رو پاک کنید و دوباره بسازید .

از درایور سخت افزاری مناسب دستگاه استفاده کنید .

مودمتون چی هست ؟

بین نکاتی که گفتید به نظرم اولی درستره .

چیزی که به ذهنم می رسه اینه :
- ویندوز
- کارت شبکه (adsl)
- درایور ها
- ویروس
- مرورگر
- آنتی ویروس
- Isp

من تقریبا مشکل وبروس ندارم . درایور سخت افزار هم مشکلی نداره ، چون این مشکل تو لپ تابم هم بود و کارت شبکه LAPTOP و PC با هم فرق می کنه .

پس یا ویندوز مشکل داره یا مرورگر یا Isp یا شاید آنتی ویروس ؟؟؟؟ ....

حالا کدوم میتونه دلیلش باشه ؟

shahramcat
15-11-2008, 18:21
بین نکاتی که گفتید به نظرم اولی درستره .

چیزی که به ذهنم می رسه اینه :
- ویندوز
- کارت شبکه (adsl)
- درایور ها
- ویروس
- مرورگر
- آنتی ویروس
- Isp

من تقریبا مشکل وبروس ندارم . درایور سخت افزار هم مشکلی نداره ، چون این مشکل تو لپ تابم هم بود و کارت شبکه LAPTOP و PC با هم فرق می کنه .

پس یا ویندوز مشکل داره یا مرورگر یا Isp یا شاید آنتی ویروس ؟؟؟؟ ....

حالا کدوم میتونه دلیلش باشه ؟

خوب روش آزمون خطا رو میریم ....

ببینید در هردو سیستم از یک نوع آنتی ویروس یا فایروال استفاده شده ؟ فایروال یا برنامه های Internet Security میتونن این مشکل رو بوجود بیارن ....

بعد در احتمال دوم ویروسی بودن دستگاه مطرح میشه که بهترین کار اسکن سیستم ترجیحا هم از تو ویندوز و هم از تو داس هست .

بعد در احتمال سوم استفاده از مرورگر هست ... در هردو سیستم از یک نوع مرورگر مثلا IE or FireFox or Opera استفاده میشه ؟ پس در یکی از سیستمها از یک نوع مرورگر دیگه استفاده کنید ببینید نتیجه چی هست !

گل مراد
16-11-2008, 00:45
خوب روش آزمون خطا رو میریم ....

ببینید در هردو سیستم از یک نوع آنتی ویروس یا فایروال استفاده شده ؟ فایروال یا برنامه های Internet Security میتونن این مشکل رو بوجود بیارن ....

بعد در احتمال دوم ویروسی بودن دستگاه مطرح میشه که بهترین کار اسکن سیستم ترجیحا هم از تو ویندوز و هم از تو داس هست .

بعد در احتمال سوم استفاده از مرورگر هست ... در هردو سیستم از یک نوع مرورگر مثلا IE or FireFox or Opera استفاده میشه ؟ پس در یکی از سیستمها از یک نوع مرورگر دیگه استفاده کنید ببینید نتیجه چی هست !

اقا من گشتم تو همين فروم يه بحث كامل تو اين زمينه بود كه لينكش اينجاست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا توجه به مطالبي كه در مورد اين مشكل با سرچ تو انجمن پيدا كردم كارهاي زير رو انجام دادم :

- فايلهاي patch ماكروسافت رو دانلود و نصب كردم .( براي pc از ورژن 32 بيتي و براي laptop از ورژن 64 بيتي استفاده كردم ) .

- با اين برنامه پورت های آزاد رو بستم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا اين روش تو اين تاپيك اكثر بچه ها مشكلشون حل شده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا منم چند روز امتحان كنم ببينم برا من جواب مي ده يا نه ؟! حتما خبرشو ميدم .

ادامه اين بحث رو هم ميشه تو اين پست ادامه بديم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ممنون

majid3612
23-12-2008, 11:01
برای من حتی به روش فوق هم جواب نداد یعنی بسته ویندوز رو ریختم و بعدش wwdc رو ریختم و بعد پورت های باز رو بستم اما دوباره این ارور اومد!!!

چی کار کنم؟

javadshahvand
23-12-2008, 16:18
این مشکل بخاطر valid بودن ویندوز هست

majid3612
24-12-2008, 18:08
این مشکل بخاطر valid بودن ویندوز هست

آخه ویندوز من کرک شده است!!!

هیچ کس نمی دونه باید چی کار کنم؟