PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : « قفل گذاری روی سی دی »

safir_filthy
09-01-2006, 12:09
با استفاده از این برنامه سی دی های خود را از کپی غیر مجاز محافظت کنید. این برنامه با ایجاد بد سکتور و نقاط غیر قابل خواندن، باعث جلوگیری از کپی سی دی بر روی هارد و همچنین کپی سی دی به صورت مستیقم خواهد شد. این برنامه در هنگام اجرا با تست قفل، سی دی اصلی را از سی دی کپی شده تشخیص میدهد و در صورتی که قفل بر روی سی دی موجود نباشد برنامه درون سی دی اجرا نخواهد شد. این برنامه قادر به محافظت از سی دی های دیتا و سی دی های صوتی میباشد. این نرم افزار به علت استفاده از Firmware خاص خود برای ایجاد بد سکتور ممکن است با برخی از رایتر های قدیمی مشکل داشته باشد.
اگر چه امروزه با گسترش قفل های پیشرفته، ایجاد بد سکتور برای جلوگیری از کپی سی دی به یکی از روش های منسوخ شده تبدیل شده اما هنوز در برخی از موارد کاربرد های خاص خود را دارد.
لينك:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
User-ID: 1285
License Number: 47981

mehdi_7070
10-01-2006, 10:06
دوست عزيز ! متشكرم از معرفي شما
شما خودتان در تاپيك قفل گذاري سي دي اين مطلب را هم بگذاريد . چون بعضي از بر و بچ دنبال اون هستند .
در صورت امكان منبع را هم ذكر كنيد .
من خودم امتحان مي كنم و نتيجه را به بقيه مي گم .
با تشكر

AHT
10-01-2006, 12:40
سريالش اشتباهه و وقتي اشتباه وارد ميكني يه فحش خيلي بد ناموسي به انگليسي ميده پيشنهاد ميكنم سريال رو امتحان نكنيد و به فكر يه سريال درست باشيد

mehdi_7070
10-01-2006, 13:59
تاييد شد . سريال كار نمي ده . اما من درست نفهميدم چي ميگه . لطفا سريالش را پيدا كنيد .

mohammad hamed
10-01-2006, 16:57
فایل را از آدرس زیر از سایت خود برنامه دانلود کنید به صورت فایل فشرده شده
سپس فایل Esd.exe را اجرا و شماره سریال را وارد کنید برنامه ثبت می ش.د و دیگه آن پیغام اعصاب خورد کن نمیاد
موفق باشد

mohsenshahab
10-01-2006, 17:11
سلام
اون وقت با ایجاد بد سکتور مشکلی برای خود فایل پیدا نمیشه؟

mohammad hamed
10-01-2006, 18:48
نه مشکلی برای فایل پیش نمی آید ولی در هنگام ایمیج گرفتن از آن سی دی رام و برنامه ی ایمیج گیرنده دچار مشکل خواهند شد

mohsenshahab
10-01-2006, 23:28
یه سوال دیگه بعد وقتی من میخوام از این سی دی رایت بگیرم چی
یعنی اینکه من اگه یه سی دی دارم و میخوام از اون رایت کنم باید این قفل رو روی تک تکسی دی ها بذارم؟

mohsenshahab
10-01-2006, 23:38
یعنی اینکه من اگه یه سی دی دارم و میخوام از اون رایت کنم باید این قفل رو روی تک تکسی دی ها بذارم؟

mohsenshahab
10-01-2006, 23:47

mehdi_7070
11-01-2006, 11:21
من كه آدرسي نمي بينم آقا محمد