PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست کمک در مورد Hollywood fx

MBAST
14-11-2008, 21:37
سلام لطفا یکی به من کمک کنه برنامه Hollywood fx را نصب و ریجستر کردم .هنگام استفاده این ارور داده می شود the keycode you entered does ot match the machine id for this computer sestem چه کار باید کنم .
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Javad_Ed
14-11-2008, 21:58
سلام لطفا یکی به من کمک کنه برنامه Hollywood fx را نصب و ریجستر کردم .هنگام استفاده این ارور داده می شود the keycode you entered does ot match the machine id for this computer sestem چه کار باید کنم .
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سلام
به p30world خوش آمدید
کد ریجستری که بهش دادین میگه اشتباه هست
چطور ریجسترش کردین؟
راستی برای گذاشتن اسمایلی فقط کافبه روی شکلک ها کلیک کنید ....
موفق باشید

MBAST
15-11-2008, 16:36
سلام و با تشکر. برنامه را طبق دستورالعملی که داده بود از فایل کرک ریجستر کردم.یعنی ابتدا فایل کرک HOLLY WOODFXرا اجرا و بعد دکمه GENERATE را زده شماره سریال تولید شده را در زمان نصب در برنامه وارد کردم.بعد از نصب و اجرای برنامه KEYCODEتولید شده را در برنامه وارد کردم و بعد از ان برنامه ریجستر شدن خودش را تایید کرد.اما هنگام اجرای برنامه ارور زیر را می دهد the keycode you entered does ot match the machine id for this computer sestem

Javad_Ed
15-11-2008, 17:33
سلام و با تشکر. برنامه را طبق دستورالعملی که داده بود از فایل کرک ریجستر کردم.یعنی ابتدا فایل کرک HOLLY WOODFXرا اجرا و بعد دکمه GENERATE را زده شماره سریال تولید شده را در زمان نصب در برنامه وارد کردم.بعد از نصب و اجرای برنامه KEYCODEتولید شده را در برنامه وارد کردم و بعد از ان برنامه ریجستر شدن خودش را تایید کرد.اما هنگام اجرای برنامه ارور زیر را می دهد the keycode you entered does ot match the machine id for this computer sestem
خب مشکل با ریجستری باید باشه حتما
از تاپیک هایی که در این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست استفاده کنید
یه بار دیگه کی کد رو بدید
....درست باید بشه ...
اون تاپیک ها رو ببینید ...
فعلا