PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات (Intel Security (McAfee ← راهنمای تاپیک در پست اول

صفحه ها : [1] 2

majid20
14-11-2008, 21:29
جهت رفاه حال کاربران کلیه مطالب مهم تاپیک های پیشین مک آفی ، بصورتی لیستی در پست اول تاپیک جدید گذاشته شده

لازم به ذکر است این لیست همواره به روز شده تا جوابگوی نیاز کاربران عزیر باشد

کاربران محترم هم برای کمک به ما در جهت نظم بخشی به تاپیک و افزایش سطح علمی آن

لطفا با مطالعه قوانین انجمن و رعایت آن ، ما را در این امر یاری نمایید

راهنمای تاپیک مک آفی

قوانین

قوانین اختصاصی انجمن آنتى ويروس و نرم افزارهاى امنيتى
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
قوانین کلی انجمن های P30world ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود محصولات McAfee

تاپیک اختصاصی دانلود آنتی ویروس و اینترنت سکیوریتی McAfee ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تاپیک اختصاصی دانلود آنتی اسپایور McAfee ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آپدیت دستی

نحوه دریافت آپدیت های McAfee از سایت آن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش آپدیت دستی McAfee Enterprise 8.0 i ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش آپدیت دستی McAfee Enterprise 8.5 i ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آپدیت دستی McAfee VirusScan Plus 2009 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مهم ترین مطالب

برنامه ای برای پاک کردن McAfee ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نحوه غیرفعال نمودن Mcafee Enterprise ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نحوه غیرفعال نمودن McAfee Security Center ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بهترین نسخه McAfee برای کاربران ایرانی چیست ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

محل ذخیره آپدیت ها در محصولات Mcafee Enterprise ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نحوه وارد کردن فايل يا پوشه به ليست سفيد McAfee Enterprise ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

majid20
14-11-2008, 21:30
دوستان هر بخش از انجمن P30World دارای قوانین خاص خودش است

مجموعه این قوانین ضمن افزایش نظم و سطح علمی انجمن سبب ایجاد محیطی صمیمی بین کاربران خواهد شد

پیش از مطالعه قوانین بخش آنتی ویروس ، بهتر است قوانین کلی انجمن های P30world ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) راحتما مطالعه کنید

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قوانین اختصاصی انجمن آنتى ويروس و نرم افزارهاى امنيتى

1.هر محصول برای خود تاپیک اختصاصی دارد و باید تمام مطالب پیرامون آن در همانجا مطرح شود. از ایجاد تاپیک های مشابه و یا طرح مطلب مربوط به آن در یک تاپیک جدید پرهیز کنید

2. در اکثر موارد مهم ترین مطالب پیرامون هر برنامه امنیتی در پست اول تاپیکهای اختصاصی لیست شده . پس قبل از دادن پست سری به پست اول بزنید و یا مطلب را سرچ کنید

3. برای رفع نمودن مشکل آلودگی سیستم ها ، بخش اورژانس سیستم های آلوده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) درنظر گرفته شده . پس چینن مطالبی را در بخش مزبور مطرح کنید و از طرح آنها در بخش آنتی ویروس خودداری کنید

4. جهت تشکر از مطالب ، از کلید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفـــاده کنید.از ايجاد پست تشكر خالی ، اكيدا خوددارى فرماييد. در صـورت مشــاهده بدون اطلــاع پســت پاك خواهد شد و در صورت تکرار برخورد می شود.

5. كليه امكانات براى فارسى نويسى در انجمن موجود می باشد و كليه پست ها با تایپ غير فارسى حذف خواهد شد.

6. پس از ارسال پست برای رسیدن به جواب صبر داشته و درخواست خود را تکرار نکنید. عدم دریافت پاسخ به معنی عدم رویت آن توسط سایر کاربران نیست. در صورت تکرار پستها حذف خواهد شد.

7. لطفا مشكلات و مسايل خود را در زمينه برنامه هاى امنيتى از طريق پيغام خصوصى با مديران و همکاران انجمن مطرح نكنيد چرا كه از اين طريق پاسخى دريافت نخواهيد كرد. مشكلات خود را فقط در تاپيكهاى مربوطه عنوان نماييد.

8. برای دانلود جدیدترین نسخه محصولات امنیتی بخش اختصاصی آنتی ویروس ، فایروال ، آنتی اسپایور و غیره ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در نظر گرفته شده پس برای دریافت محصولات به بخش مزبور مراجعه کنید ولی کلیه مباحث و سوالات خود را باید در همین بخش آنتی ویروس عنوان نمایید

تيم مديريت انجمن آنتى ويروس و نرم افزارهاى امنيتى

majid20
14-11-2008, 21:31
به زودی مطالب و موضوعات مهم در این پست قرار خواهد گرفت

ghorban2
15-11-2008, 23:25
یکمی هم درباره ی McAfee Enterprise 8.7 i بگید.
نسخه ی نهایی AntiSpyware Enterprise 8.7 i و تاکید می کنم نهایی رو کسی نداره؟

ghorban2
19-11-2008, 00:41
بی خیال خودم پیدا کردم.

ir-dgm
19-11-2008, 19:22
جدید ترین محصول مک آفی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sm6m10
04-12-2008, 16:05
سلام دوستان .من نسخه mcafee virusscan enterprise 8.5 plus را دارم چطوری اپدیت کنم؟یعنی نحوه اپدیت نسخه های متفاوتش فرق نمیکنه؟چون از dial upاستفاده میکنم 98مگ خیلی زیاده راه دیگری نیست؟
با تشکر

sari-1369
05-01-2009, 01:14
سلام مهندسین ...

یه سوال نیمه فنی :D

تو ویستا چطوری میشه mcafee رو disable کرد ؟؟؟

ماله من 'گزینه ی disable آنتی ویروس غیر فعاله .

راستی ، میشه کاری کرد که آنتی ویروس بعد از پیدا کردن یه ویروس فقط با اجازه ما حذفش کنه ؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

majid20
05-01-2009, 13:58
در زمینه غیرفعال بودن گزینه مزبور و غیرفعال کردن مک آفی ،اینگونه عمل کنید

1- وارد Console مک آفی شوید

2- وارد تنظیمات Access Protection شوید

3- تیک گزینه Prevent McAffee Services from being stopped را برداشته و OK کنید

sari-1369
06-01-2009, 03:00
در زمینه غیرفعال بودن گزینه مزبور و غیرفعال کردن مک آفی ،اینگونه عمل کنید

1- وارد console مک آفی شوید

2- وارد تنظیمات access protection شوید

3- تیک گزینه prevent mcaffee services from being stopped را برداشته و ok کنید

مهندس ، درست نشد . :41:

majid20
06-01-2009, 18:29
شما از کدام ورژن مک آفی استفاده میکنید

تصویری از بخش Access Protection Properties بگذارید

sari-1369
09-01-2009, 01:22
سلام برار

ورژن enterprise 8.5 full

آپدیت : 5479

اینم عکس از Access Protection Properties :

majid20
10-01-2009, 04:59
برای اعمال تغییرات در مک آفی و غیرفعال کردن آن باید یوزر شما Admin باشه

اگر مشکل از یوزر شما نباشه ، شما باید بخش User Account Control با نام اختصاری UAC رو غیرفعال کنید

برای این کار در بخش زیر تیک گزینه Use User Account Control را برداشته و Ok کنی و سیستم را ریستارت کنیدد
Control Panel --> User Accounts --> Turn User Account Control (UAC) on or off

sari-1369
10-01-2009, 19:38
دمت گرم آقا مجید ...

فاز دادی ..... اســــــــــــــــــیدی .

sari-1369
17-01-2009, 12:16
سلام دوستان یه سوال دیگه داشتم .

میشه کاری کرد که mcafee فقط با اجازه ما فایل هارو حذف کنه ؟؟؟ مثلا اگه تروجانی ، ویروسی ، چیزی پیدا کرد فقط به من نشون بده و من بهش بگم حذفش کنه یا نه . میشه ؟؟؟

sari-1369
20-01-2009, 15:18
کسی نیست که کمک کنه ؟؟؟ پست 15

Wonderboy
20-01-2009, 23:02
سلام؛

به تازگی،سایتی آپدیت های نسخه McAfee VirusScan Plus 2009 (نگارش 13 ضد ویروس) رو روی سایت خودش گذاشته. از مزایای آپدیت ها که خیلی جالبه حجم کم فایل آپدیت هست (در حدود یک مگابایت).

میتونین برای اطلاعات بیشتر به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه کنین.

chavosh_e
25-01-2009, 22:19
آقا اين مطالب خيلي خوب خيلي بدردم خورد تشكر

asdws
11-02-2009, 13:33
بابا مك[ افي فول رو چه جوري بگيرم

majid20
11-02-2009, 22:38
بابا مك[ افي فول رو چه جوري بگيرم

به تاپیک دانلود مک آفی رجوع کنید

venlo
17-02-2009, 17:25
سلام. من mcafee sequrity center دارم ولی آپدیت نمی شه ارور می ده می گه کشورم توی لیست نیست و ایران اجازه آپدیت نداره.حالا می خوام فایل ها رو از سایتش بگیرم و دستی آپدیت کنم ولی نمی دونم باید dat رو بگیرم یا superdat رو؟؟
و این که نحوه آپدیتش؟
این تصویری از mcafee نصب شده روی سیستم من :

majid20
18-02-2009, 15:01
سلام. من mcafee sequrity center دارم ولی آپدیت نمی شه ارور می ده می گه کشورم توی لیست نیست و ایران اجازه آپدیت نداره.حالا می خوام فایل ها رو از سایتش بگیرم و دستی آپدیت کنم ولی نمی دونم باید dat رو بگیرم یا superdat رو؟؟
و این که نحوه آپدیتش؟
دوست عزیز کلا محصولات خانگی مک آفی رو نمیشه آپدیت دستی کرد بالاخص از نسخه 2007 به بعد

بهمین دلیل فایلهای آپدیت McAffe Security Center رو در وب پیدا نمیشه کرد

صرفا نسخه های Enterprise قابلیت آپدیت دستی دارند

یا باید از نسخه های Enterprise استفاده کنید یا اینکه از محصول امنیتی دیگری بهره ببرید

که البته با توجه به ضعف مک آفی در سالهای اخیر توصیه میکنم سراغ برنامه دیگری بروید

halvled
18-02-2009, 15:38
سلام . کمک می خوام فوری

گزینه Enable ON-Access Scan من غیر فعال شده و با اینکه گزینه های زی رو فعال می کنم بازم جواب نمیده .
Access Protection و Buffer ovrflow protection و ... [

On Delivery

..
از اون موقع سرعت باز کردن وب و دانلودمم خیلی خیلی آمده پایییییییییییییین

چه کنم ؟

Amin.M.1986
19-02-2009, 10:54
سلام . کمک می خوام فوری

گزینه enable on-access scan من غیر فعال شده و با اینکه گزینه های زی رو فعال می کنم بازم جواب نمیده .
Access protection و buffer ovrflow protection و ... [

on delivery

..
از اون موقع سرعت باز کردن وب و دانلودمم خیلی خیلی آمده پایییییییییییییین

چه کنم ؟
دوسیت عزیز شما از کدوم ورژن استفاده میکنی؟

mashhadkhafan
09-03-2009, 17:23
سلام خسته نباشيد
من مك آفي تحت شبكه خريداري شده دارم تا حالا هر روز آپديت مي شد ولي از 2009/2/2 آپديت نشده حالا مي خوام بدونم واسه چي آپديت نميشه
باي

majid20
09-03-2009, 18:40
شما از کدام نسخه مک آفی استفاده میکنید ؟ منظور شما از خریداری شده اینه که ارژینال هستش ؟

mashhadkhafan
10-03-2009, 08:48
بله ارجينال هستش و خريداري شده و تا الان هم داشت آپديت مي شد ولي نمي دونم چي شد از 2/2 ديگه آپديت نشد اگه ميشه راهنمايي كيد در ضمن من اينو پارسال نصب كرده ودم در شمن ورژن 8 هستش
باي

majid20
10-03-2009, 17:43
شما یکبار با استفاده از فیلطرشکن آپدیت کنید بیبنید با ip ایران مشکلی پیش نیومده باشه

در صورت عدم آپدیت ، نام دقیق محصول خودتون رو بگید

mashhadkhafan
12-03-2009, 13:47
اگه ميشه بگيد چطوري با ----- شكن آپديت كنم در ضمن من شيسم 256 دارم
مرسي

majid20
12-03-2009, 22:37
اگه ميشه بگيد چطوري با ----- شكن آپديت كنم در ضمن من شيسم 256 دارم
مرسي
خب مثلا اگر از Ultra surf استفاده کنید باید پر و کسی 127.0.0.1 و پورت 9666 را در تنظیمات پر و کسی مک آفی وارد نمایید

saeid_panah
13-03-2009, 19:38
McAfee Virusscan Enterprise 8.7 داراي Artemis Technology هست؟

majid20
13-03-2009, 23:55
McAfee Virusscan Enterprise 8.7 داراي Artemis Technology هست؟
بله این تکنولوژی در این نسخه تعبیه شده ولی غیرفعال است

دلیل آن هم اینست که تکنولوژِی Artemis برای کاربران مخصوص مک آفی با درجه ( پلاتینیم و طلایی ) درنظر گرفته شده

h.haghighi
14-03-2009, 00:16
آخری آپدیت مخصوص ایران

هوشنگ پیشدادی
14-03-2009, 01:10
سلام
بعضی وقتها روی آیکن مکافی (آیکنی که توی قسمت system tray واقع در گوشه پایین سمت راست دسکتاپ ) یه علامت شبیه علامت ورود ممنوع میاد ؟ این مال چیه و مفهومش چیه ؟ چطوری رفع می شه ؟

mashhadkhafan
14-03-2009, 17:45
سلام من نمي دونم بايد كجا برم اين كار رو انجام بدم اگه ميشه بگيد

saeid_panah
14-03-2009, 18:12
بله این تکنولوژی در این نسخه تعبیه شده ولی غیرفعال است

دلیل آن هم اینست که تکنولوژِی artemis برای کاربران مخصوص مک آفی با درجه ( پلاتینیم و طلایی ) درنظر گرفته شده

خوب اگه ما اگه بخوايم از اين تكنولوژي استفاده كنيم بايد چيكار كنيم؟

majid20
14-03-2009, 22:38
سلام
بعضی وقتها روی آیکن مکافی (آیکنی که توی قسمت system tray واقع در گوشه پایین سمت راست دسکتاپ ) یه علامت شبیه علامت ورود ممنوع میاد ؟ این مال چیه و مفهومش چیه ؟ چطوری رفع می شه ؟
آن گزینه احتمالا بدلیل غیرفعال شدن آنتی ویروس است ... شما تصویری از آن بگذارید

سلام من نمي دونم بايد كجا برم اين كار رو انجام بدم اگه ميشه بگيد
چه کاری ؟

majid20
14-03-2009, 22:53
خوب اگه ما اگه بخوايم از اين تكنولوژي استفاده كنيم بايد چيكار كنيم؟
گفتم که مک آفی در حال حاضر این تکنولوژی رو صرفا برای کاربران ویژه خود مدنظر داره

کاربران مزبور برای فعالسازی تکنولوژِی Artemis در گارد اسکن مک آفی ( On-Demand Scan ) باید چنین انجام دهند

1. به مسیر Start --> Programs --> McAfee --> VirusScan Console رفته

2. وارد On-Demand Scan شده و به سربرگ Performance بروید

3. در زیر Heuristic network check for suspicious files ، تنظیمات Sensitivity level را فعال کرده و Ok کنید

نکته : همین کار را می توانید بر روی On-Delivery Email Scan انجام دهید

اما برای فعال سازی این تکنولوژی در گارد فعال مک آفی (On-Access scanning ) شما باید

فایل SuperSAT فعال ساز آن را از پشتیبانی مک آفی دریافت کنید

mashhadkhafan
16-03-2009, 17:07
منظورم اينه كه چطوري ------ و پورت رو براش تنظيم كنم
باي

mashhadkhafan
16-03-2009, 17:11
در ضمن ------ 127.0.0.1 و پورت 9666 ميده و با چيزي كه گفته بودي فرق داره
باي

majid20
16-03-2009, 17:46
منظورم اينه كه چطوري ------ و پورت رو براش تنظيم كنم
باي

در ضمن ------ 127.0.0.1 و پورت 9666 ميده و با چيزي كه گفته بودي فرق داره
باي
بله پورت رو اشتباه گفته بودم که همون 9666 هستش

در حالت عادی فکر کنم Mcafee از تنظیمات پر و کسی خود IE استفاده کنه

( یعنی اگه برنامه فیلطر شکن بطور خودکار تنظیمات پر و کسی رو بر روی IE اجراکنه در مک آفی هم وارد میشه )

بهر حال برای وارد شدن به منوی تنظیمات پر و کسی در McAfee VirusScan Enterprise

وارد VirusScan Console شده و از منوی Tools به Edit AutoUpdate repository list رجوع کنید

حال به سربرگ Pr.o.xy settings بروید و تنظیمات خود را چک کنید

mashhadkhafan
16-03-2009, 20:26
آقا بازم نشد چي كار كنم

kasravvv
24-03-2009, 12:56
سلام دوستان. لطفا لینک دانلود آپدیت مک آفی رو بزارید که از ایران هم بشه داونلودش کرد. ممنونم.

spanta2
24-03-2009, 22:04
کسی از mcaffe 8.7 استفاده کرده؟
اگه میشه یه مقایسه از 8.5i با 8.7i بزارین.

majid20
25-03-2009, 00:04
سلام دوستان. لطفا لینک دانلود آپدیت مک آفی رو بزارید که از ایران هم بشه داونلودش کرد. ممنونم.
برای آپدیت هفتگی نسخه McAfee VirusScan Plus 2009 می توانید از پست زیر استفاده کنید

برای آپدیت کامل نسخه McAfee VirusScan Enterprise می توانید از پست زیر نحوه دریافت آپدیت ها را مطالعه کنید

majid20
25-03-2009, 00:16
کسی از mcaffe 8.7 استفاده کرده؟
اگه میشه یه مقایسه از 8.5i با 8.7i بزارین.
در نسخه 8.7 منهای ساپورت Windows Server 2008 بر قابلیت های برنامه اضافه شده که از جمله آن :

- افزایش قدرت شناسایی روتکیت ها و حذف بهتر تهدیدات ( بدون نیاز به ریستارت شدن)

- افزایش خاصیت Self-protection مک آفی برای مقابله با مخرب هایی که سعی در غیرفعال کردن آنتی ویروس را دارند

- بهبود عملکرد محصول در هنگام بالا آمدن سیستم عامل

- استفاده از یک هوش مصنوعی فعال بصورت شبکه در گارد محصول

بدین گونه که هر فایلی از دید آن مشکوک باشد سریعا با آزمایشگاه مک آفی ارتباط برقرا کرده تا ضمن آنالیز آن ،

نحوه برخورد با فایل مشکوک از سوی آزمایشگاه به محصول مک آفی بصورت خودکار ارسال شده و اجرا نماید

( البته فکر کنم این خاصیت برای کاربران مخصوص مک آفی فعال است )

و سایر تغییرات جزئی و کلی

spanta2
25-03-2009, 11:26
فایل آپدیت 8.7 همون فایل super dat هست که واسه 8.5 میگرفتیم یا اینکه آپدیت مخصوص به خودشو داره؟

saeid_panah
25-03-2009, 21:20
مثل اينكه Patch 8 هم اومده. كسي سراغ داره؟

majid20
27-03-2009, 01:16
فایل آپدیت 8.7 همون فایل super dat هست که واسه 8.5 میگرفتیم یا اینکه آپدیت مخصوص به خودشو داره؟
برای دانلود آپدیت های نسخه 8.5 و 8.7 به سایت زیر رفته و فایل avvdat-xxxx.zip ( بجای xxxx ورژن فایل آپدیت نوشته میشود)

ftp://ftp.nai.com/commonupdater

مثل اينكه Patch 8 هم اومده. كسي سراغ داره؟
لینک دانلود پچ 8

iran2008
29-03-2009, 14:02
سلام به همه

من آخرین ورژن مک آفی رو از تورنت گرفتم و نصب کردم .
ببینید چه من نصب کردم :

حال میخوام بدونم من فایل های آپدیتش رو با نام سوپر دات ( SuperDat) دانلود کردم . نمیدونم کجا باید و چطوری باید آپدیتش کنم .پست های شما رو هم خوندم در مورد نحوه آپدیت اما نشد .

ببینید دلیلش چیه ؟ :

آیا باید فقط باید DAT خالی رو دانلود کنم ؟
لطفا منو راهنمایی کنید .
مرسی.

saeid_panah
29-03-2009, 20:02
مک آفیان عزیز
لطفا منو راهنمایی کنید دیگه......

فايل هاي DAT و SDAT براي آپديت نسخه هاي Enterprise مك آفي هست و نسخه هاي خانگي رو آپديت نميكنه! نسخه هاي خانگي به وسيله خود نرم افزار آپديت مبشه كه بايد خريداري شه ( تئجه كنيد كه ما تو تحريم هستيم :13: ) به هر حال شما بايد نسخه Enterprise مك آفي رو از همين انجمن دانلود كنيد تا بتونيد از SDAT ي كه تقريبا 100 مگ :18: دانلود كرديد استفاده كنيد.

M.etallic.A
30-03-2009, 20:11
چطور میشه تو مک آفی یه فایل رو مطمئن کرد. چون من یه فایلی دارم که تو دات نت نوشتم و تحت شبکه س اما نمیدونم چرا این مک آفی اونو ویروس تشخیص میده. خودم نوشتم و میدونم مشکلی نداره به هر حال هر وقت میخوام اجراش کنم مجبورم مک آفی رو دیزیبل کنم. حالا میخواستم ببینم راهی نیست تا من این فایل رو از لیست ویروس های مک آفی بیرون بیارم یا کاری کنم نسبت به این فایل بی تفاوت باشه...

majid20
30-03-2009, 21:36
سلام به همه

من آخرین ورژن مک آفی رو از تورنت گرفتم و نصب کردم .
ببینید چه من نصب کردم :

حال میخوام بدونم من فایل های آپدیتش رو با نام سوپر دات ( SuperDat) دانلود کردم . نمیدونم کجا باید و چطوری باید آپدیتش کنم .پست های شما رو هم خوندم در مورد نحوه آپدیت اما نشد .

ببینید دلیلش چیه ؟ :

آیا باید فقط باید DAT خالی رو دانلود کنم ؟
لطفا منو راهنمایی کنید .
مرسی.
فکر کنم شما نسخه McAfee VirusScan Plus 2009 را دریافت کرده اید

برای آپدیت هفتگی آن می توانید به پست زیر رجوع کنید

چطور میشه تو مک آفی یه فایل رو مطمئن کرد. چون من یه فایلی دارم که تو دات نت نوشتم و تحت شبکه س اما نمیدونم چرا این مک آفی اونو ویروس تشخیص میده. خودم نوشتم و میدونم مشکلی نداره به هر حال هر وقت میخوام اجراش کنم مجبورم مک آفی رو دیزیبل کنم. حالا میخواستم ببینم راهی نیست تا من این فایل رو از لیست ویروس های مک آفی بیرون بیارم یا کاری کنم نسبت به این فایل بی تفاوت باشه...
چنانچه از نسخه Enterprise استفاده میکنید به پست زیر رجوع نمایید

M.etallic.A
31-03-2009, 22:20
چنانچه از نسخه Enterprise استفاده میکنید به پست زیر رجوع نمایید

دوست عزیز خودم این روش رو قبلا امتحان کردم ولی نشد. برای همین اینجا پرسیدم. البته یه نکته ای هم بگم تو مک آفی که من نصب کردم اونجا گزینه all processes نیست. سه تا قسمت داره... default processes ... low risk processes...high risk processes

majid20
31-03-2009, 23:54
دوست عزیز خودم این روش رو قبلا امتحان کردم ولی نشد. برای همین اینجا پرسیدم. البته یه نکته ای هم بگم تو مک آفی که من نصب کردم اونجا گزینه all processes نیست. سه تا قسمت داره... Default processes ... Low risk processes...high risk processes
شما از کدام محصول و نسخه مک آفی استفاده میکنید

M.etallic.A
01-04-2009, 00:17
VirusScan Enterprise 8.5.0i

majid20
01-04-2009, 03:38
خب چنانچه در صورت وارد کردن فایل مزبور به لیست سفید بخش گارد (On-Access Scan) و بخش اسکن (On-Demand Scanning) ،

باز مک آفی آن را شناسایی میکند پس احتمالا فایل مزبور توسط بخش مربوط به Potentially Unwanted Programs شناسایی میشود

اگر این بخش در مک آفی فعال باشد باید ، فایل مزبور را به لیست سفید ( Exlusions ) این بخش هم اضافه کنید

در VirusScan Console مک آفی بر روی Unwanted Program Policy دبل کلیک کرده و در پنجره جدید

به سربرگ Detection رفته و به ...Exclusions رجوع کنید و فایل مزبور را وارد کنید

اگر مشکل شما حل نشد ، چک کنید فایل شما وارد لیست بخش High Risk Processes نشده باشد

M.etallic.A
01-04-2009, 12:38
ممنونم...یه کم باهاش ور رفتم درست شد. یه گزینه ای بود که وقتی انتخابش کردم اون سه تا تبدیل شدن به all processes و بعد باقی مراحل رو انجام دادم.

Arashdn
02-04-2009, 07:35
تفاوت های McAfee VirusScan Plus 2009 و ورژن 8.5 چیه؟
من چون با V***P**N کانکتم زیاد برام مهم نیست آپدیتش
اما میخوام بدونم قدرت آنتی ویروس 2009 خیلی ار ورژن 8.5 که من پچ 6 هم براش زدم بیشتره؟

ممنون

Arashdn
02-04-2009, 07:37
یه سوال دیگه

(ببخشید پست ها پشت سر هم شد هر کاری میکنم پست بالا ویرایش نمیشه)

مکافی فایروال و اینترنت سکوریتی و آنتی اسپم بره ویندوز میل (اوت لوک) هم داره؟

majid20
02-04-2009, 11:41
تفاوت های McAfee VirusScan Plus 2009 و ورژن 8.5 چیه؟
من چون با V***P**N کانکتم زیاد برام مهم نیست آپدیتش
اما میخوام بدونم قدرت آنتی ویروس 2009 خیلی ار ورژن 8.5 که من پچ 6 هم براش زدم بیشتره؟

ممنون
دوست عزیز McAfee VirusScan Plus 2009 درواقع نسخه خانگی 13 آنتی ویروس مک آفی است

نسخه 8.5 که شما به آن اشاره دارید احتمالا نسخه مخصوص شبکه McAfee Enterprise 8.5 هستش

که در بین کاربران ایرانی بعنوان آنتی ویروس خانگی استفاده میشود

علت این امر اینست که نسخه خانگی در ایران ساپورت نمیشود و باید با فیلطرشکن آپدیت شود

ولی نسخه شبکه به راحتی به روز میشود در ضمن امکان آپدیت آفلاین در نسخه شبکه است

McAfee VirusScan Plus 2009 در تست های جدید بسیار خوب عمل کرده است

این نسخه شامل آنتی ویروس ، آنتی اسپایور و یک فایروال ساده است

در ضمن محصولات دیگر مک آفی : McAfee Internet Security و McAfee Total Protection برای کاربران خانگی ارائه میکنه

البته نسخه هایی نظیر Personal Firewall Plus و SpamKiller هم برای کارهایی که گفتید منتشر میشود

Arashdn
03-04-2009, 09:27
مفید بود ممنون
2 سوال
McAfee Total Protection در ایران آپدیت میشه؟
الان بهترین نسخه واسه نصب چیه؟

mashhadkhafan
04-04-2009, 10:19
آقا من چي كار كنم

Arashdn
04-04-2009, 14:47
آقا من چي كار كنم
چی رو چیکار کنید؟

mashhadkhafan
04-04-2009, 18:55
2 صفحه قبل رو نيگا كنيد
همونطور كه گفتم من مك آفي انترپرايز گرفتم يعني خريدم كه تا الان آپديت مي شد ولي نمي دونم چي شد كه ديگه كار نكرد
حالا كمك مي خوام
باي

majid20
04-04-2009, 21:59
مفید بود ممنون
2 سوال
McAfee Total Protection در ایران آپدیت میشه؟
الان بهترین نسخه واسه نصب چیه؟
نسخه های خانگی مک آفی در ایران ساپورت نمیشوند و برای آپدیت نیاز به v p n دارید

2 صفحه قبل رو نيگا كنيد
همونطور كه گفتم من مك آفي انترپرايز گرفتم يعني خريدم كه تا الان آپديت مي شد ولي نمي دونم چي شد كه ديگه كار نكرد
حالا كمك مي خوام
باي
هنگام اپدیت چه اروری میده ؟

mashhadkhafan
05-04-2009, 19:29
سلام
اصلا ارور نميده و مثل هميشه چك ميكنه اومده يا نه منظورم آپديت هست ولي از آخر ميگه هيچي نيومده و بعد 30 ثانيه قطع ميشه
باي

majid20
05-04-2009, 22:41
سلام
اصلا ارور نميده و مثل هميشه چك ميكنه اومده يا نه منظورم آپديت هست ولي از آخر ميگه هيچي نيومده و بعد 30 ثانيه قطع ميشه
باي
نسخه 8.0i صرفا تا پایان سال جاری ساپورت میشه

در هر حال توصیه میکنم شما این نسخه رو پاک کنید و نسخه 8.7 رو نصب کنید

( یا حداقل نسخه 8.5 را با اخرین پچ های اصلاحی نصب کنید )

mashhadkhafan
06-04-2009, 07:49
سلام
خوب اينو بايد چي كار كرد آيا اونو ساپورت ميكنه يا نه چون اينجا يه شركت هست و 20 تا سيستم دارن و رو همه بايد نصب كنند
قيمتش چنده
باي

majid20
06-04-2009, 18:32
سلام
خوب اينو بايد چي كار كرد آيا اونو ساپورت ميكنه يا نه چون اينجا يه شركت هست و 20 تا سيستم دارن و رو همه بايد نصب كنند
قيمتش چنده
باي
اگه از نمایندگی رسمی مک آفی خریده بودید که خب آنها موظفند به مشکل شما رسیدگی کنند

در غیر اینصورت خودتان می تونید نسخه مزبور را دانلود کنید

مثلا می تونید از لینک زیر نسخه 8.7 رو بصورت Retail نصب کنید

( فقط هنگام نصب از بین گزینه های 1 سال ، 2 سال و PERPETUAL ، گزینه PERPETUAL را انتخاب کنید)

saeid_panah
06-04-2009, 23:07
سلام. يه توضيحي در مورد McAfee-GW-Edition كه در سايت virustotal هست بديد.
ممنون

sanam.b
07-04-2009, 11:17
با سلام به همه دوستان

از وقتی آپدیت شماره sdat5574 رو نصب کردم هر هشت ثانیه یک بار پنجره مک کافی باز میشه و چند فایل اوتوران با پسوند inf نشون می ده و میگه که اینها پاک شدن .
خوب اگه پاک شدن چرا دوباره پیداشون می کنه و به نظر شما من باید چیکار کنم این پیغامها خیلی اذیتم می کنه و مزاحمه چون می یاد روی هم پنجره ای که باهاش کار می کنی و.... اعصابت رو هم خورد می کنه

majid20
07-04-2009, 15:12
سلام. يه توضيحي در مورد McAfee-GW-Edition كه در سايت virustotal هست بديد.
ممنون

GW مخفف Gateway می باشد . شرکت SecureWeb-Gateway تولید کننده محصول Webwasher است

Webwasher صرفا در ISP ها و سرورهای بزرگ استفاده میشود که در عین شناسایی بسیار بالا دارای مثبت کاذب زیادیست

این محصول از انجین آویرا بهمراه انجین اختصاصی خود بهره می برد

با خریداری شرکت Gateway توسط کمپانی عظیم McAfee نام محصول به McAfee-GW-Edition تغییر پیدا کرد

majid20
07-04-2009, 15:14
با سلام به همه دوستان

از وقتی آپدیت شماره sdat5574 رو نصب کردم هر هشت ثانیه یک بار پنجره مک کافی باز میشه و چند فایل اوتوران با پسوند inf نشون می ده و میگه که اینها پاک شدن .
خوب اگه پاک شدن چرا دوباره پیداشون می کنه و به نظر شما من باید چیکار کنم این پیغامها خیلی اذیتم می کنه و مزاحمه چون می یاد روی هم پنجره ای که باهاش کار می کنی و.... اعصابت رو هم خورد می کنه
بهتره به بخش اورژانس سیستم های آلوده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رجوع کنید

ejbaree
11-04-2009, 08:59
باسلام.
میخواستم بدونم چجوری میشه از آپدیت خودکار McAfee VirusScan Enterprise 8.5.0i جلوگیری کرد؟

majid20
12-04-2009, 01:18
برای غیرفعال کردن آپدیت خودکار McAfee VirusScan Enterprise 8.5.0i

به مسیر Start --> Programs Files --> McAfee --> VirusScan Console رفته

بر روی AutoUpdate دبل کلیک کرده سپس به بخش Schedule رفته

و تیک گزینه Enable (scheduled task runs at specified time را برداشته و OK کنید

mjs21
20-04-2009, 10:07
مک کافی من بدون هیچ مشکلی نصب می شود اما این گونه بالا میاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

armia
21-04-2009, 12:00
مکافی دستگاه من (enterprice 8.0) بعد از آپدیت شماره 5509 الان حدود 2 ماهی میشه که دیگه آپدیت نمیشه (نه دستی نه خودکار)
چکار باید بکنم .؟

iranian_genius
26-04-2009, 07:26
آخزین نسخه ی مکافی (قابل آپدین شدن در ایران) چیه و از کجا میشه دانلودش کرد>؟
آیا نسخه ی Mcafee virus scan plus 13 وجود داره> ورژن 13؟ من توی سایت Av-comparative که بین انتی ویروس ها مقایسه میکنم این ورژن رو دیدم که نمره ی خیلی خوبی هم گرفته بود

majid20
27-04-2009, 18:33
آخزین نسخه ی مکافی (قابل آپدین شدن در ایران) چیه و از کجا میشه دانلودش کرد>؟
آیا نسخه ی Mcafee virus scan plus 13 وجود داره> ورژن 13؟ من توی سایت Av-comparative که بین انتی ویروس ها مقایسه میکنم این ورژن رو دیدم که نمره ی خیلی خوبی هم گرفته بود
صرفا نسخه های McAfee Enterprise به راحتی در ایران آپدیت میشوند

(البته این نسخه مخصوص شبکه است ولی کاربرانی ایرانی بر روی سیستم خانگی از آن استفاده میکنند )

نسخه های خانگی مک آفی برای آپدیت آنلاین نیازمند فیلطرشکن هستند

McAfee VirusScan Plus 13 نسخه 2009 آنتی ویروس خانگی مک آفی است که البته میتوان از پست زیر برای آپدیت آفلاین آن استفاده کرد

iran2008
28-04-2009, 12:36
سلامی دوباره

من این مک آفی رو نصب کردم : McAfee Total Protection 2009 MultiLanguage Full CD

که توش همه جور برنامه هاش بتاریخ آخرین ورژن موجوده .

McAfee VirusScan Plus 2009 هم داره که نسخه اش : 12 هست .

من میخوام اینو داشته باشم . چون از نسخه خانگی Enterprise خوشم نمیاد .

حال میشه اینو با فیلترشکن یا وی پی ان آپدیتش کرد ؟ ( چون ایران تحریمه میگم )

majid20
28-04-2009, 16:31
چنانچه کرک معتبری داشته باشه با فیلطرشکن یا وی پی ان آپدیت میشه

kiyan2
02-05-2009, 10:22
سلام اساتيد محترم خسته نباشيد . يه سوال داشتم سيستم هاي تو شبكه ما همه اشون mcafee virusscan enterprise 8.5روشون نصبه خوب چند وقتي يه ارور هر چند دقيقه يكبار روي سيستم ها ظاهر ميشه كه متن اين ارور اينه ميخواستم ببينم چطور ميشه اين مشكل رو حل كرد :
Name: C:\WINDOWS\System32\svchost.exe:KERNEL32.LoadLibra ryA
Detect As: BO:Writable BO:Stack
State: Blocked by Buffer Overflow Protection

majid20
02-05-2009, 16:09
سلام اساتيد محترم خسته نباشيد . يه سوال داشتم سيستم هاي تو شبكه ما همه اشون mcafee virusscan enterprise 8.5روشون نصبه خوب چند وقتي يه ارور هر چند دقيقه يكبار روي سيستم ها ظاهر ميشه كه متن اين ارور اينه ميخواستم ببينم چطور ميشه اين مشكل رو حل كرد :
Name: C:\WINDOWS\System32\svchost.exe:KERNEL32.LoadLibra ryA
Detect As: BO:Writable BO:Stack
State: Blocked by Buffer Overflow Protection
در ابتدا سیستم خود را با استفاده از Malwarebytes' Anti-Malware و SUPERAntiSpyware کاملا اسکن کنید

سپس موارد زیر را اجرا کنید

1. پچ اصلاحی مایکروسافت را دریافت کرده و نصب کنید و پس از نصب ، ریستارت نمایید

2. آخرین پچ اصلاحی مک آفی را نصب کرده و محصول خود را آپدیت کنید

samanajan
02-05-2009, 16:11
با سلام و خسته نباشی خدمت همه شما

من اولین بار هست از آنتی ویروس مک آ فی استفاده می کنم

بلدم نیستم چکار کنم

چیزی که من استفاده می کنم McAfee SecurityCenter
ورژن 8.1
build : 8.1.173

است

می خواهم آپدیت کنم آیا ورژن بالاتری از این هست

و کدام محصول برای خانگی خوبه و با سریال می خواهم

با تشکر

samanajan
02-05-2009, 18:44
با سلام من ار میشه محصول total macfee جدیدترین ورژن را بگذارید

با کرک با تشکر

M i L @ D
05-05-2009, 17:37
دوستان یه مشکل :

من وقتی وارد سایت Mcafee میشم و روی فایل آپدیت واسه دانلود کلیک میکنم پیغام زیر رو میده :

We are sorry but it appears that you are located in a country that we are unable to export to in accordance with United States law.

If you believe there has been an error, please contact a customer service representative at McAfee Help.

It would be helpful if you could provide the information below in your problem report:
• First Name
• Last Name
• Address
• State/Province
• Postal Code
• Country
• Email Address
• IP Address

ممنون میشم کمک کنید !

majid20
05-05-2009, 17:55
با سلام و خسته نباشی خدمت همه شما

من اولین بار هست از آنتی ویروس مک آ فی استفاده می کنم

بلدم نیستم چکار کنم

چیزی که من استفاده می کنم McAfee SecurityCenter
ورژن 8.1
build : 8.1.173

است

می خواهم آپدیت کنم آیا ورژن بالاتری از این هست

و کدام محصول برای خانگی خوبه و با سریال می خواهم

با تشکر
آخرین ورژن McAfee Security Center ورژن 9 یا همان نسخه 2009 هستش

برای دانلود به همان تاپپیک اختصاصی دانلود محصولات McAfee رجوع کنید

دوستان یه مشکل :

من وقتی وارد سایت Mcafee میشم و روی فایل آپدیت واسه دانلود کلیک میکنم پیغام زیر رو میده :

We are sorry but it appears that you are located in a country that we are unable to export to in accordance with United States law.

If you believe there has been an error, please contact a customer service representative at McAfee Help.

It would be helpful if you could provide the information below in your problem report:
• First Name
• Last Name
• Address
• State/Province
• Postal Code
• Country
• Email Address
• IP Address

ممنون میشم کمک کنید !
خب مک آفی یه شرکت آمریکایی هستش و بخاطر فشارهای دولت آمریکا ، کاربران ایرانی رو تحریم کرده

تنها راه استفاده از قیلطرشکن هستش

mashhadkhafan
06-05-2009, 15:15
سلام
خسته نباشيد
من وقتي روي ابووت ويروس اسكن انترپرايز كليك مي كنم
در صفحه اي كه باز مي شه 3تاي آخري none هستند
يعني نامبر اف ويروس اسكن.... به بعد
در ضمن من نسخه 8 رو دارم و آخرين آپديت روشه
باي

majid20
07-05-2009, 21:32
سلام
خسته نباشيد
من وقتي روي ابووت ويروس اسكن انترپرايز كليك مي كنم
در صفحه اي كه باز مي شه 3تاي آخري none هستند
يعني نامبر اف ويروس اسكن.... به بعد
در ضمن من نسخه 8 رو دارم و آخرين آپديت روشه
باي
اگه منظورتون این بخش هستش که خب مورد خاصی نیست

ila
11-05-2009, 13:44
من یه نسخه کامل میخوام از مکافی که انتی ویروس و فایروال و ...داشته باشه..میخوام جایگزین نود 32 کنم..
بعد واسه اپدیت گفتید وی پی ان میخواد..این چی هست از کجا میشه گرفت و اینکه از چه فیلطر شکنی باید استفاده کنیم که مثل نود هر روز بدون هیچ مشکلی و به راحتی آپدیت شه
ممنون

mjs21
17-05-2009, 08:43
مک افی من خود به خود شروع می کنه به اپدیت شدن(زمانی که به اینترنت متصل می شم)من اصلا نمی خوام اپدیت بشه باید چی کار بکنم اخه اینترنت من حجمی

mjs21
17-05-2009, 08:46
من گزینه automatic updates are disabled را off کردم اما همچنان....

esyo
19-05-2009, 19:58
سلام
دوستان می خوام مک آفی لپ تاب رو کاملا دی سیبل کنم
دل 1640 هست
نمی خوام پاک بشه فقط می خوام دی سیبل بشه
ار msconfig اقدام کردم همه جیز دی سیبل می شه ولی اگر کرک یا ویروسی ببیته بار هم اقدام می کته!!!!!
حالا چه کنم؟
ممنون

thugmage
19-05-2009, 20:02
نسخه ارجینال مک افی الان چنده ؟

thugmage
19-05-2009, 20:03
من نورتون 360 ارجینال دارم . به نظر شما نورتون یا مک افی . و چرا ؟

mashhadkhafan
20-05-2009, 13:43
سلام
خسته نباشيد 2 سه روزي هست كه هرچي ويروس كش رو انيبل مي كنم باز ديزيبل ميشه
چرا؟

zombie
27-05-2009, 12:32
سلام

من باید چیکار کنم که مک آفی سر خود فایل هارو پاک نکنه؟ امکان داره که کاری کنیم که قبل پاک کردن اجازه بگیره ازمون؟؟

zombie
01-06-2009, 23:35
کسی نیست جوابم رو بده؟؟

Hitman-Group
12-07-2009, 22:20
سلام خدمت دوستان
من با اجازه و همکاری دوستمون hamilton میخوام اپدیت های این محصول رو هر روز اپدیت کنم!
پس شما هم در نبود من همکاری بفرمایید.
با تشکر!

Hitman-Group
12-07-2009, 22:25

McAfee SuperDAT Update 5674

McAfee DAT Update 5674

ebilove
20-07-2009, 18:18

McAfee SuperDAT Update 5674

McAfee DAT Update 5674

ادرس ها براس کشور عزیزمون بلاک است

ebilove
20-07-2009, 23:54
یافتم ::

sDAT5678

( ۱۱۱ مگابایت )

Rapidshare :

Easy-Share :

Filefactory :

منبع :::

Captain MacMillan
22-07-2009, 16:56
دوستان روش آپدیت دستی Enterprise 8.5 را آموزش دهید . روش های گفته شده ( روش دومی ) را امتحان کردم نشد .
در مورد انتقال پچ ها هم توضیح دهید ( این کار را برای انتقال آپدیت ها به یک کامپیوتر دیگر می خواهم انجام دهم ) .

Dreamland
20-08-2009, 16:58
سلام

تقدیم به همهء دوستان P30world

آنتی ویروس McAfee یکی از آنتی ویروس های خوب به حساب می اید. آنتی ویروس قدیمی Toolkit توسط شرکت McAfee خریداری شد و از این رو به دلیل شناسایی بهتر ویروس های ایرانی کاربران ایرانی هم بیشتر به سمت استفاده از این آنتی ویروس رفتند.

هنوز هم به دلیل ارائه نسخه بدون نیاز به کرک و سریال و Key و ... و راحتی Update‌و همچنین قدرت در شناسایی انواع ویروس ها و نرم افزارها مخرب هنوز کاربران زیادی از این آنتی ویروس استفاده می کنند.

تنها مساله این آنتی ویروس ایجاد محدودیت از طرف سایت مک آفی در دریافت فایل Update از طریق سایت این شرکت است. مشکلات دریافت فایل آپدیت از FTP و حجم بالای فایل نیز بر مشکلات به روز رسانی این آنتی ویروس می افزاید.

نکات:
1- سعی بر این است که هفته ای یک بار فایل جدید Update بر رو سایت قرار داده شود.
2- پس از دریافت فایل و خارج کردن آن از حالت فشرده تنها کافیست آن را اجرا کنید تا آنتی ویروس شما به صورت آف لاین روز شود.
3- این فایل فقط بر روی نسخه Enterprise کار می کند و محصولات دیگر این شرکت را به روز نمی کند.
4- نام دیگر این فایل McAfee Virus SuperDAT Definitions Update است.

Download McAfee VirusScan Offline Update 5709 (2009-08-15) for v8.x
Password

Mohsen6558
22-08-2009, 15:21
دانلود آپدیت شماره 5712 مکافی از لینک مستقیم

iman_abi
24-08-2009, 13:45
سلام
دوستان کسی میدونه که 8.5 Virusscan Enterprise+Antispyware Enterprise برای لپ تاپ با ویندوز ویستا مناسب هست یا نه! آخه کسی که لپ تاپ رو ازش گرفتم گفت nod 32 یاKaspersky بگیر(35000 تومان با 1 سال گارانتی)...
من این مک آفی رو دارم اگه با ویستا و لپ تاپ سازگاره بی خیال اون دو تاشم!!؟!

Mohsen6558
24-08-2009, 16:41
سازگاره اما برا لب تاپ سنگینه

iman_abi
24-08-2009, 21:24
سازگاره اما برا لب تاپ سنگینه
مرسی! به نظر شما از چه آنتی ویروسی استفاده کنم؟!؟!

siavash61
25-08-2009, 02:23
McAfee VirusScan Offline Update 5716 (2009-08-22) for v8.x

لينك مستقيم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراپيدشير:

پسورد فایلها:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/COLOR]

Mohsen6558
25-08-2009, 09:46
مرسی! به نظر شما از چه آنتی ویروسی استفاده کنم؟!؟!
کلا دو حالت داره اگه از لب تاب بصورت آفلاین استفاده می کنین یعنی مشکل سرقت اطلاعات ندارین از Nod32 استفاده کنین اما اگه آنلاین هستین همیشه باهاش از Kasper استفاده کنین اون نرم افزاری هم که تو امضام هست رو حتما تست کنین

iman_abi
25-08-2009, 15:38
کلا دو حالت داره اگه از لب تاب بصورت آفلاین استفاده می کنین یعنی مشکل سرقت اطلاعات ندارین از Nod32 استفاده کنین اما اگه آنلاین هستین همیشه باهاش از Kasper استفاده کنین اون نرم افزاری هم که تو امضام هست رو حتما تست کنین
بازم ممنونم! قیمت آنتی ویروس اریجینال یکم زیادی بالاست! nod 32 smart 57000 ---Kaspersky 47,000 البته بیت دفندر خوبه قیمتش 12500!
ایرانی جماعتم که جونش بره واسه نرم افزار پول نمیده!!!!:20::20::20:

zombie
02-09-2009, 17:45
کسی نمی دونه چطوری میشه کاری کرد که قبل از پاک کردن یا هرکاری آنتی ویروس ازت اجازه بگیره؟؟

من یه سری فایل دارم که لازمشون دارم. ولی تا میریزم تو کامپیوترم سریع به عنوان تروجن پاکش می کنه.

خیلی رو مخه!!

Open-Source
07-09-2009, 13:40
من نمیدونم چرا مکافیم اینطوری شده:

یه بار هم پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی درست نشد.
هر روز هر آپدیت میکنم.

hamilton
07-09-2009, 15:19
من نمیدونم چرا مکافیم اینطوری شده:

یه بار هم پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی درست نشد.
هر روز هر آپدیت میکنم.

شما در شبكه كه نيستيد؟اگر در شبكه نباشيد احتمال آلوده شده سيست شما به ويروس وجود داره.

Open-Source
07-09-2009, 18:56
نه دوست عزیز.
من توی شبکه نیستم.
آنتی ویروس هم درست کار میکنه.
اگه ویروسی باشه میشناسه وپاک میکنه.
فقط اون گزینه ها غیر فعال شدند.

مثل اینکه چاره ای جز عوض کردن ویندوز نیست..

Captain MacMillan
12-09-2009, 11:26
در نسخه ی Enterprise اگر پچ 1.5 را داشته باشم پچ 1.4 نمی خواد یا باید هر دوش نصب بشه ؟

Captain MacMillan
12-09-2009, 12:56
لطفا لینک دانلود پچ 1.5 برای Enterprise 8.5 رو بدید .

Captain MacMillan
12-09-2009, 17:50
کسی نیست ؟

hamilton
12-09-2009, 21:57
کسی نیست ؟

در ابتدا خواهش كنم به هيچ وجه پستهاي پشت سرهم نديد.تمام سوالات خود را در يك پست مطرح نماييد.
شما سوالي را مطرح كرديد.اگر بنده يا ساير دوستان اطلاع داشته باشند و پست شما را هم ببينند حتما راهنمايي خواهند كرد.طرح سوال به معني دريافت پاسخ فوري نيست.براي برخي سوالات ممكنه راه حلي وجود نداشته باشه يا ما اطلاع نداشته باشيم.
لطفا بعد از طرح سوال براي دريافت پاسخ احتمالي تجمل بفرماييد.

behrooz-m
13-09-2009, 06:19
آبدیت آفلاین مکافی 11/9/2009

114 مگ

nersias
14-09-2009, 21:37
سلام دوستان
من اشتباها mcafee virusscan professional و macafee security center رو همزمان نصب کردم
حالا هر کار میکنم نمیتونم security cente رو unistall کنم
به نظر شما چیکار میشه کرد؟

heya
15-09-2009, 19:02
سلام دوستان میشه یه راهنمایی بکنید اون هم به صورت مرحله ای
یعنی مرحله مرحله بگید چیکار باید کرد از همون گام اول یعنی دانلود نرم افزار آخه خیلی گیج شدم..
ممنون

n-95
24-09-2009, 11:17
اگر یک پچ آپدیت اینترپرایز رو نصب نکنم و پچ بعدی رو نصب کنم ، مشکلی نداره؟

hamilton
16-10-2009, 09:03
دريافت سريال قانوني 6 ماهه محصول McAfee Internet Security 2010 (لايسنس 3 نفره)

دوستاني كه از محصول McAfee Internet Security 2010 استفاده ميكنند ميتوانند از لينك زير نسبت به دريافت سيستم سريال قانوني 6 ماهه اقدام كنند.اين سريال قابل استفاده در 3 سيستم ميباشه.
لازم به ذكره كه دوستان بايد فرمي را كه پس از ورود به سايت زير مشاهده ميكنند پر كنند تا اطلاعات به ايميل انها ارسال شود:

reza.mansori
16-10-2009, 19:58
من هیچ لینکی برای دانلود محصولات ۲۰۱۰ MCAFEE پیدا نمیکنم . با اینکه میدونم امده. میشه در این خصوص کمک کنید

hosienmax100
03-11-2009, 01:02
سلام /

من هنگامی که نرم افزار زبراش رو بخوام باز کنم سیستم قفل میکنه و باز شدنش منوط به غیر فعال بودنه مکافیه /

به نظرتون علتش چیه ؟

یکی از بچه ها گفت احتمالا بلاک شده این نرم افزار توسط مکافی ..

اساتید انتی ویروسی میدونن من باید چیکار کنم ؟ چه تنظیماتی داره ...

ممنون میشم راهنمایی کنید /

snowsyamak
15-11-2009, 15:06
ببخشید کسی Mcafee Enterprise 8.7 i رو توی ویندوز سون نصب کرده ؟
من که نتونستم نصبش کنم ؟!!!

tiia
23-11-2009, 11:32
سلام
من از لینک زیر مکافی را دانلود کردم . با حجم 84 مگابایت اون را extract کردم هیچ فایل exe وجود ندارد بعد تمام فایلهای فشرده شده داخلی فایل اصلی را هم extract کردم . اما فایده ای نداشت .
ممنون

tiia
23-11-2009, 11:53
سلام
من از لینک زیر مکافی را دانلود کردم . با حجم 84 مگابایت اون را extract کردم هیچ فایل exe وجود ندارد بعد تمام فایلهای فشرده شده داخلی فایل اصلی را هم extract کردم . اما فایده ای نداشت .
ممنون

فکر نکنم راهی برای درست کردن این باشه . من عکسی از فایلهایی که داره را براتون میذارم . اگه می بینید فایل خاصی را کم داره اگه محبت کنید به ایمیلم. بفرستید . عالی میشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kingmail
23-11-2009, 23:20
ببخشید کسی Mcafee Enterprise 8.7 i رو توی ویندوز سون نصب کرده ؟
من که نتونستم نصبش کنم ؟!!!

سلام دوست عزیز.بله.اتفاقا همین دیشب من ویندوز 7 البته آخرین ورژنی که اومده ( ) را روی نوت بوکم نصب کردم . بعدش هم McAfee virusscan enterprise v8.7i patch 2 را نصب کردم به راحتی هرچه تمام.دانلود هم میشه.

kingmail
23-11-2009, 23:47
سلام دوستان .

توی سایت مک آفی بودم توی قسمت دانلود dats هاش . 2 تا اصطلاح باهاشون برخورد کردم برای دانلود.یکی DATs خالی بود اون یکی SuperDATs هستش.میتونید فرق این 2 را برام بگید ؟ممنون میشم.

tiia
24-11-2009, 06:36
سلام دوست عزیز.بله.اتفاقا همین دیشب من ویندوز 7 البته آخرین ورژنی که اومده ( ) را روی نوت بوکم نصب کردم . بعدش هم McAfee virusscan enterprise v8.7i patch 2 را نصب کردم به راحتی هرچه تمام.دانلود هم میشه.

سلام ، میشه لطف کنید بگید از چه لینکی دانلود کردید چون وقتی من از لینک زیر دانلود کردم. مطابق 2 پست قبل می بینید کامل نیست. لینکش را همین جا هم می ذارم .

شاید هم دانلود بد انجام شده. لطفا راهنمایی کنید.

kingmail
25-11-2009, 12:28
سلام ، میشه لطف کنید بگید از چه لینکی دانلود کردید چون وقتی من از لینک زیر دانلود کردم. مطابق 2 پست قبل می بینید کامل نیست. لینکش را همین جا هم می ذارم .

شاید هم دانلود بد انجام شده. لطفا راهنمایی کنید.

سلام دوباره خدمت دوست عزیزم.گلم من دانلود نکردم.من توی اصفهان هستم.اینجا یه شرکتی به اسم ارتباط گستر پرشیا هست سی دی های برنامه هاش ارزونه.من از اون سی دیش را خریدم.اینم سایتش یه سری بزنی بد نیست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kingmail
25-11-2009, 12:32
من یه سوالی داشتم از دوستان و صاحب نظران اهل فن :
من sdat5812 مک آفی را دانلود کردم با حجم 118 مگا بایت.آنتی ویروسم آپدیت شد.دفعه بعد هم که بخوام آپدیت کنم باید همین حجم را دانلود کنم ؟!! :41:

kingmail
25-11-2009, 14:46
سلام دوستان .

توی سایت مک آفی بودم توی قسمت دانلود dats هاش . 2 تا اصطلاح باهاشون برخورد کردم برای دانلود.یکی DATs خالی بود اون یکی SuperDATs هستش.میتونید فرق این 2 را برام بگید ؟ممنون میشم.

دوستان فرق را خودم توی سایت مک آفی خوندم متوجه شدم . :46:

مرسی.دیگه کسی نمی خواد زحمت بکشه برام بگه.اگر کسی خواست بگه تا براش بگم .

tiia
25-11-2009, 15:56
سلام
از یه لینک دیگه دانلود کردم . و حل شد.
حالا سوالی که دارم اینه که آیا 8.7 جزء dat حساب میشه یا superdat ؟

استقلال قهرمان
25-11-2009, 17:37
mcafee update

با احترام به نظر دوست خوبم hamilton

tiia
25-11-2009, 20:18
خوب دوستان همینطور که میدونیم superdats برای آپدیت ورژنهای جدید هست اما من نمی دونم 8.7i جزء جدید حساب میشه یا نه ؟
البته به احتمال زیاد که superdats هست . درسته ؟

tiia
26-11-2009, 12:05
سلام
از superdats استفاده میکنه.

ممنون

kingmail
27-11-2009, 18:42
سلام
از superdats استفاده میکنه.

ممنون

سلام دوست عزیز. فایل های superdats علاوه بر اینکه ویروس دیتابیس های جدید را دارند دارای یه سری آپدیت های جدید مثلا برای موتور جست و جوی آنتی ویروس شما می باشند .مثلا یه ویروسی جدید اضافه میشه که برای شناسایی اون باید یه سری تغیرات توی موتور جست و جو بوجود بیاد . فایل های superdats دارای این موتور جست و جوی جدید نیز هستند و اما فایل های dat فقط دارای فایل های ویروس هستند . البته این چیزی هست که من از خواندن readme فایل ها توی خود سایت مک آفی دست گیرم شد.دوستان صاحب نظر اگه من اشتباه کردم یا توضیح کم دادم اشتباه من را اصلاح کنند .

WHAT ARE DAT FILES?
Virus definition, or DAT, files contain
up-to-date virus signatures and other
information that our anti-virus products use to
protect your computer against thousands of
computer viruses and other potentially harmful
software in circulation. Hundreds of new
threats appear each month. Every week, we
release new DAT files. We also release new DAT
files when any threat is assessed by AVERT to
have a medium or higher risk.
To ensure that your anti-virus software can
protect your system or network against the
latest threats, you must download and install
the latest DAT files. For their location, see
"CONTACTING MCAFEE SECURITY & NETWORK
ASSOCIATES".

WHAT IS THE SUPERDAT PACKAGE INSTALLER?
New and complex viruses can sometimes require
an upgrade to the virus-scanning engine in your
anti-virus software in order to respond
properly to infections. Often, this required a
complete product release. However, with the
SuperDAT Package Installer, we provide you with
a complete application that installs the
virus-scanning engine and DAT files that your
anti-virus software uses to detect and clean
virus-infected files.
The SuperDAT Package Installer minimizes the
need for complex software deployments each time
you receive upgrade components. It takes care
of shutting down any active anti-virus scans,
services, or other memory-resident software
components that might interfere with your
updates. The installer then copies the new
files to their proper locations and enables
your anti-virus software to use them
immediately.
The file includes the DAT files plus a program
that installs them. It might also include a new
virus-scanning engine and other program
components. The file has a name of the format
SDAT4316.EXE, where 4316 is the four-digit DAT
version number such as 4321.

hamilton
18-12-2009, 09:43
دانلود محصول Mcafee VirusScan Plus 2010 با لايسنس 6 ماهه

دوستان علاقمند به محصول Mcafee VirusScan Plus 2010 ميتوانند از لينك زير اقدام كنند:

farhad_realmadrid
01-01-2010, 20:59
دوستان الان مکافی چطوره؟ از نوترون بهتره؟

gog2000
02-01-2010, 00:02
من یک نسخه از مک افی را روی لپ تابم دارم و گویا ازمایشی است نحوه کرک کردنش را هم توضیح دهید

در مورد توضیح برای اپدیت من چیزی دستگیرم نشد چون ای پی ایران بسته شده نمیشه اپدیت کرد اپدیت افلاینشو از کجا میشه گیر اورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ava UK
02-01-2010, 00:09
من یک نسخه از مک افی را روی لپ تابم دارم و گویا ازمایشی است نحوه کرک کردنش را هم توضیح دهید

در مورد توضیح برای اپدیت من چیزی دستگیرم نشد چون ای پی ایران بسته شده نمیشه اپدیت کرد اپدیت افلاینشو از کجا میشه گیر اورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در ایران بهتره که نسخه های تجاری مک آفی استفاده بشند چون همیشه قابل آپدیت شدن هستند و احتیاجی هم به کرک ندارند.

نسخه پیشنهادی McAfee Enterprise 8.7i به اضافه McAfee AntiSpyware Enterprise Module هست که به خود آنتی ویروس اضافه میشه.

tiia
02-01-2010, 20:05
سلام
من از macafee enterprise 8.7i اشتفاده می کنم. فکر نکنم غیر از نسخه 8 به راحتی قابل آپدیت باشه. به هر حال من از خود سایت مال 8.7i را دانلود میکنم حدود 114 مگابایت خوب امروز که مثل همیشه اینکار را کردم هنگام آپدیت پیغام زیر را میداد ؟!!!!

عزیزان لطف کنند بگند چرا این اتفاق افتاده ؟!!

tiia
02-01-2010, 22:49
سلام یه بار unistal کردم . و بعد از نصب مجدد خوب شد.

gog2000
02-01-2010, 23:59
در ایران بهتره که نسخه های تجاری مک آفی استفاده بشند چون همیشه قابل آپدیت شدن هستند و احتیاجی هم به کرک ندارند.

نسخه پیشنهادی McAfee Enterprise 8.7i به اضافه McAfee AntiSpyware Enterprise Module هست که به خود آنتی ویروس اضافه میشه.

خاب این قیمتش چنده؟؟؟؟؟

حالا اینو به صورت اورجینال باید خرید یا کپی شم پیدا میشه ؟؟؟؟

Ava UK
03-01-2010, 00:07
خاب این قیمتش چنده؟؟؟؟؟

حالا اینو به صورت اورجینال باید خرید یا کپی شم پیدا میشه ؟؟؟؟

خریدن نمیخواد نسخه Retail یعنی خریداری شده اس همه جا پره.

McAfee VirusScan Enterprise v8.7i

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز لینک های بالا نتونستی دانلود کنی از لینک های زیر استفاده کن.

OR

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم برای سکیوریتی وب براوزرت نصب کن چیز خیلی بدرد بخوریه.

McAfee SiteAdvisor Enterprise Plus v3.0

gog2000
03-01-2010, 17:49
خریدن نمیخواد نسخه Retail یعنی خریداری شده اس همه جا پره.

McAfee VirusScan Enterprise v8.7i

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز لینک های بالا نتونستی دانلود کنی از لینک های زیر استفاده کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدOR

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم برای سکیوریتی وب براوزرت نصب کن چیز خیلی بدرد بخوریه.

McAfee SiteAdvisor Enterprise Plus v3.0

یعنی اینا را دانلود و نصب کنم به راحتی از سایتش اپدیت میشن و دیگه به ای پی ایران گیر نمیدن؟؟؟؟؟

اینا اپدیتش و به صورت جداگانه از اینترنت میشه پیدا و به صورت افلاین نصب کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ava UK
03-01-2010, 18:14
یعنی اینا را دانلود و نصب کنم به راحتی از سایتش اپدیت میشن و دیگه به ای پی ایران گیر نمیدن؟؟؟؟؟

اینا اپدیتش و به صورت جداگانه از اینترنت میشه پیدا و به صورت افلاین نصب کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از سایت آپدیت نمیشه. ممکنه اصلا سایت مک آفی براتون باز هم نشه به دلیل تحریم های موجود.از طریق خودش آپدیت میشه. مثل آنتی ویروس کسپرسکی یا ناد32 که آپدیت میشن. این نسخه از آنتی ویروس رو هم میتونی روی اتوماتیک قرار بدی و هم اینکه دستی آپدیت رو بزنی تا آپدیت بشه و هم میتونی اونو آفلاین آپدیت کنی.

آپدیت آفلاینش در صفحات قبل بحث شده. پست ها رو بخونید متوجه میشید که چطوری باید آفلاین آپدیتش کرد. :20:

farzad3260
25-02-2010, 22:41
سلام.من تازه لپ تاپ گرفتم.McAfee ورژن 9 روش نصبه.بعد از دو-سه روز استفاده،این پیام اومد.

نمی دونم باید چی کار کنم.ضمنا،یادآورش همش میگه باید اکتیو بشه.اما وقتی اینترنت وصل میشم و اکتیو رو می زنم،میگه نمیشه و بعدا امتحان کنید.باید چی کار کنم؟
ممنون.

Ava UK
25-02-2010, 23:10
سلام.من تازه لپ تاپ گرفتم.McAfee ورژن 9 روش نصبه.بعد از دو-سه روز استفاده،این پیام اومد.

نمی دونم باید چی کار کنم.ضمنا،یادآورش همش میگه باید اکتیو بشه.اما وقتی اینترنت وصل میشم و اکتیو رو می زنم،میگه نمیشه و بعدا امتحان کنید.باید چی کار کنم؟
ممنون.

نسخه ای که شما استفاده میکنید جزو نسخه های خانگی حساب میشه و این نسخه ها معمولا آی پی ایران رو رد میکنند. به دلیل تحریم های موجود. تنها نسخه های Enterprise هستند که همچین مشکلی ندارند.

farzad3260
26-02-2010, 13:15
نسخه ای که شما استفاده میکنید جزو نسخه های خانگی حساب میشه و این نسخه ها معمولا آی پی ایران رو رد میکنند. به دلیل تحریم های موجود. تنها نسخه های Enterprise هستند که همچین مشکلی ندارند.
یعنی بهتره نسخه Enterprise نصب کنم؟این که از اول روش نصبه بهتر نیست؟
ضمنا در مورد پیام داخل عکس هم اگه میشه،راهنمایی کنید.چی کار کنم که دیگه نگه your computer is not fully protected

Ava UK
26-02-2010, 14:12
یعنی بهتره نسخه Enterprise نصب کنم؟این که از اول روش نصبه بهتر نیست؟
ضمنا در مورد پیام داخل عکس هم اگه میشه،راهنمایی کنید.چی کار کنم که دیگه نگه your computer is not fully protected[/QUOTE]

در زمان خرید کامپیوتر برنامه هایی روشون نصب هست که به هیچ وجه تعیین کننده خوب و یا بد بودن اونها نیست. این برنامه چه آنتی ویروس باشه و چه برنامه های رایتر فقط جهت تبلیغات روی سیستم شما نصب شدند و نه به خاطر اینکه کامپیوتر شما ممکنه با این برنامه ها بهتر کار کنه. اتفاقا بر عکس مثلا اگر مک آفی رو از روز اول روش نصب نمیکردند دیگه دردسر پاک نشدن کلید های رجیستری و بعضی از فایل ها رو بعد از آنیستال کردنش نداشتید. در حالی که الان ممکنه حتی بعد از پاک کردن مک آفی باز هم بکلی از سیستمتون پاک نشه و همیشه رد پاهایی رو از خودش باقی میزاره.

[QUOTE]یعنی بهتره نسخه Enterprise نصب کنم؟

اگر میخوای از بین محصولات مک آفی یکی رو نصب کنی بله نسخه McAfee Antivirus Enterprise 8.7i رو همراه با McAfee AntiSpyware Entermrise Module 8.7 نصب کنی بهتره. این نسخه رو اگر نسخه Retail یعنی کاملش رو گیر بیاری کرک نمیخواد چون نسخه ی خریداری شده هست همیشه هم میتونی هم بصورت آنلاین و هم آفلاین آپدیتش کنی.

اما اگر میخوای از بین آنتی ویروسهای رایج یکی رو انتخاب کنی بهتره از این 3 آنتی ویروس زیر یکی رو انتخاب کنی.

Kaspersky IS 2010
Avast Home Edition Free 5.0
Avira Personal Edition Free

این 3 آنتی ویروس رو من بهت پیشنهاد میدم. کسپرسکی هر هفته و یا حدکثتر هر 2 هفته یک بار رجیستر کیش بلاک میشه و باید دنبال یکی دیگه بگردی. اما دوتا آنتی ویروس دیگه مجانی هستند و همیشه قابل آپدیت شدن هستند.

هر 3 آنتی ویروس قدرت تشخیص آلودگیشون از مک آفی بهتره و هر 3 هم حجم آپدیتشون کمتر از مک آفی هست.

دیگه تصمیم با خودته کدومش رو انتخاب میکنی.

farzad3260
04-03-2010, 13:29
با سلام دوباره.من MIS 8.7i رو از بخش دانلود،گرفتم.نصخه ای که روی لپتاپم نصب بود رو پاک کردم و این نصخه رو نصب کردم.همه مراحل به راحتی انجام شد.اما برام جای تعجب داشت که موقع نصب،هیچ سریالی نخواست.در صورتی که در نسخه ای که دانلود شده بود،سریال بود.ضمنا توی فایل سریال نوشته که هیچوقت رجیستر نکنید.اما آنتی ویروس من،همش اجازه ی اکتیو شدن می خواد.من چی کار کنم؟اکتیو رو بزنم یا نه؟
ممنون

M E H R A N
04-03-2010, 16:17
با سلام دوباره.من MIS 8.7i رو از بخش دانلود،گرفتم.نصخه ای که روی لپتاپم نصب بود رو پاک کردم و این نصخه رو نصب کردم.همه مراحل به راحتی انجام شد.اما برام جای تعجب داشت که موقع نصب،هیچ سریالی نخواست.در صورتی که در نسخه ای که دانلود شده بود،سریال بود.ضمنا توی فایل سریال نوشته که هیچوقت رجیستر نکنید.اما آنتی ویروس من،همش اجازه ی اکتیو شدن می خواد.من چی کار کنم؟اکتیو رو بزنم یا نه؟
ممنون

McAfee VirusScan Enterprise v8.7i را اگر نسخه Retail یعنی خریداری شده را داشته باشید اکتیو شدن نمیخواد و فقط کافیه نصب بشه و بعد آپدیت کنید. نسخه های آزمایشی سریال و اکتیو شدن لازم دارند. از این واضح تر دیگه نمیدونم چی بگم.

اگر نسخه Retail را ندارید میتونم براتون آپلود کنم. حجمش نزدیک به 90 مگابایته. اگر میتونید دانلود کنید تا براتون آپلود کنم.

farzad3260
06-03-2010, 15:20
McAfee VirusScan Enterprise v8.7i را اگر نسخه Retail یعنی خریداری شده را داشته باشید اکتیو شدن نمیخواد و فقط کافیه نصب بشه و بعد آپدیت کنید. نسخه های آزمایشی سریال و اکتیو شدن لازم دارند. از این واضح تر دیگه نمیدونم چی بگم.

اگر نسخه Retail را ندارید میتونم براتون آپلود کنم. حجمش نزدیک به 90 مگابایته. اگر میتونید دانلود کنید تا براتون آپلود کنم.
مهران خان،اگر براتون مقدوره،آپلود کنید،خیلی ممنون میشم.:20:

M E H R A N
09-03-2010, 18:33
مهران خان،اگر براتون مقدوره،آپلود کنید،خیلی ممنون میشم.:20:

براتون آپلود کردم.
برای اینکه دانلودش راحت تر بشه و بشه از سایتی مانند Rapidbaz.com جهت گرفتن لینک مستقیم استفاده کرد اون رو به تکه های کوچکتر تقسیم کردم. بعد از دانلود کردن همه قسمت ها کافیه که همه شون رو در 1 فولدر قرار بدید و بعد با کلیک راست کردن روی قسمت اول یعنی Part1 گزینه Extract to mc_enterprise 8.7 full_M E H R A N را بزنید.

n-95
16-03-2010, 09:57
McAfee VirusScan Enterprise بهتره یا McAfee AntiSpyware Enterprise ؟؟
به نظر من antispyware بهتره ، چون هم آنتی ویروس داره هم spyware anti ،آپدیت آنتی ویروسش پیدا میشه اما آپدیت spyware پیدا نکردم ، کمک کنین ممنون میشم .

n-95
16-03-2010, 10:02
پچی که روی مکافی اینتر پرایز نصب میکنن که دیگه خودش آپدیت میکنه رو از کجا بگیرم؟

M E H R A N
16-03-2010, 13:34
McAfee VirusScan Enterprise بهتره یا McAfee AntiSpyware Enterprise ؟؟
به نظر من antispyware بهتره ، چون هم آنتی ویروس داره هم spyware anti ،آپدیت آنتی ویروسش پیدا میشه اما آپدیت spyware پیدا نکردم ، کمک کنین ممنون میشم .

McAfee AntiSpyware Enterprise یک قابلیت هست که بصورت پلاگین روی McAfee VirusScan Enterprise نصب میشه. یعنی اول شما باید McAfee VirusScan Enterprise رو نصب کنی و بعد McAfee AntiSpyware Enterprise رو نصب کنی تا آنتی ویروس McAfee VirusScan Enterprise بتونه Adware, Riskware و Spyware ها رو هم تشخیص بده.

در ضمن برای پست دومتون هم McAfee VirusScan Enterprise نسخه ی Retail برای آپدیت شدن از طریق خودش احتیاجی به پچ و یا نصب نرم افزار های دیگه نداره. این آنتی ویروس خودش کامل هست و قابلیت آپدیت شدن را هم داره.

n-95
19-03-2010, 10:53
نرم افزاری که در بسته کوانتوم گذاشته شده ، spyware و antivirus با هم هستش ، آپدیت spyware از کجا تهیه کنم ؟ آپدیت آنتی ویروس راحتر گیر میاد .

M E H R A N
19-03-2010, 14:05
نرم افزاری که در بسته کوانتوم گذاشته شده ، spyware و antivirus با هم هستش ، آپدیت spyware از کجا تهیه کنم ؟ آپدیت آنتی ویروس راحتر گیر میاد .

اگر شما Antispyware Module یعنی همان آنتی اسپای ور را روی McAfee VirusScan Enterprise نصب کرده باشید احتیاجی به آپدیت جداگانه وجود نداره. در این صورت فقط کافیه آنتی ویروس خودتون رو آپدیت کنید, اونوقت آنتی اسپای ور هم باهاش آپدیت میشه.

p3rsi4n
01-04-2010, 22:42
من یک مشکلی با نسخه mcafee enterprice 8.7 دارم اینکه نمیشه بهش فهموند وقتی یک فایل مشکوک رو سیستم پیدا کرد اول سوال کن بعد اجازه بده که کاربر اکشن رو انتخاب کنه راهی واسه حل این مشکل هست؟

rezasam1
10-04-2010, 14:04
سلام
ظاهرا مکافی 2010 تغییر کرده از لحاظ ظاهری . کسی اونو داره

fulldownloadcity
10-04-2010, 20:54
McAfee VirusScan Offline Update 5946 (2010-04-09) for v8.x

md92h
11-04-2010, 14:11
نسخه total protection كه همه نرم افزاراي امنيتي رو داره چطوره؟؟ كسي ازش استفاده كرده؟؟ در ضمن چطور ميشه آپديتش كرد؟؟ من نسخه retail نصب كردم ولي از خود برنامه آپديت نميشه.

Dr Hannibal
11-04-2010, 19:44
نسخه total protection كه همه نرم افزاراي امنيتي رو داره چطوره؟؟ كسي ازش استفاده كرده؟؟ در ضمن چطور ميشه آپديتش كرد؟؟ من نسخه retail نصب كردم ولي از خود برنامه آپديت نميشه.

سلام

آپدیت نمیشه چون تحریم هستیم. نسخه دیگه ش که اپدیت میشه به درد نمیخوره. هرچند که همین توتالش هم چیزه شاخی نیست.

DANTEH2010
15-04-2010, 10:33
سلام دووستان من 2 تا سوال داشتم !
1: وقتی مکافی رو از داخل خودش اپدیت میکنی ، اپدیتهاشو میشه برداشت ؟ یعنی کجا میرن ؟
2:چرا هنگام استفاده از V P N باید فایروال رو Disable کرد ؟ چون شما خودتون بهتر میدونید ! اینترنت محیط نا امنیه نمیشه کاریش کرد ؟ ممنون

Dr Hannibal
15-04-2010, 11:16
سلام دووستان من 2 تا سوال داشتم !
1: وقتی مکافی رو از داخل خودش اپدیت میکنی ، اپدیتهاشو میشه برداشت ؟ یعنی کجا میرن ؟
2:چرا هنگام استفاده از V P N باید فایروال رو Disable کرد ؟ چون شما خودتون بهتر میدونید ! اینترنت محیط نا امنیه نمیشه کاریش کرد ؟ ممنون

اول بگید از کدوم ورژن مکافی استفاده میکنید تا اگه کسی اون ورژن رو آشنایی داره راهنمایی کنه.

LordMMD
15-04-2010, 11:22
سلام
من فایل آپدیت دستی رو دانلود کردم،
~150MB
اما موقع نصب میگه که یک محصول مناسب از مک آفی برای نصب این آپدیت پیدا نشد.
در صورتی که Security Center نصبه
اما ACTIVATE نیست شاید مشکل از همینه ، نه ؟
چه بکنم ؟

Dr Hannibal
15-04-2010, 11:36
سلام
من فایل آپدیت دستی رو دانلود کردم،
~150MB
اما موقع نصب میگه که یک محصول مناسب از مک آفی برای نصب این آپدیت پیدا نشد.
در صورتی که Security Center نصبه
اما ACTIVATE نیست شاید مشکل از همینه ، نه ؟
چه بکنم ؟

نه الان باید توی سکورتی سنتره یه انتی ویرسی نصب باشه. مثلا توتالش.

احتمالا شما اپدیت مکافی ویروس اسکن اینترپرایز رو دانلود کردی و خود ویروس اسکن رو نصب نداری.

fulldownloadcity
20-04-2010, 13:38
McAfee VirusScan Offline Update 5956 (2010-04-19) for v8

DANTEH2010
20-04-2010, 16:46
اول بگید از کدوم ورژن مکافی استفاده میکنید تا اگه کسی اون ورژن رو آشنایی داره راهنمایی کنه.

من از ورژن 8.5 استفاده میکنم

Dr Hannibal
04-05-2010, 11:27
برنامه های کمپانی مکافی برای پاک کردن محصولات مکافی به طور کامل از ریجیستری ها و باقی نماندن انها.

بعد از پاک کردن محصولات مکافی برنامه های دیگه مثل کسپرسکی نصب نمی شوند و ایراد باقی ماندن مکافی رو میگرند در صورتی که برنامه ریمو شده و چیزه قابل مشاهده ای نیست. پس باید این 2 برنامه رو اجرا کنید تا تمام رد پاهای مکافی از روی ویندوز خارج بشه.

این 2 نرم افزار به دلیل تحریم بودن ایران قابل دانلود از سایت مکافی نیست.

amir.7
07-05-2010, 17:26
سلام دوستان

aj
18-05-2010, 16:18
Drhaniballعزیز
لطفا بفرمائید AntiSpyware plugin 8.7i رو از چه آدرسی دريافت کنم؟

Dr Hannibal
18-05-2010, 19:46
Drhaniballعزیز
لطفا بفرمائید AntiSpyware plugin 8.7i رو از چه آدرسی دريافت کنم؟

سلام

این یک پلاگین است جداگانه نمیشه نصب کنید. نکته این هست که شما McAfee VirusScan Enterprise دارید. ونسخه خریداری شده که احتیاج به کرک نداره( ورژن معمول که اکثرا استفاده میکنند ) این ورژن خودش کامل Retail است و هنگام اپدیت AntiSpyware آن نیز اپدیت میشه.

اما اگه نسخه غیر کرک شده دارید که بعید است باید McAfee AntiSpyware Enterprise نصب کنید.( اگه ورژنی که بالا گفتم رو نصب کردید این لازم نیست ).

aj
19-05-2010, 07:29
drhaniball جان
این صفحه about آنتی ویروسه که البته خط اولش نوشته licensed

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dr Hannibal
19-05-2010, 12:43
drhaniball جان
این صفحه about آنتی ویروسه که البته خط اولش نوشته licensed

نسخه شما کامل هست احتیاجی به هیچ پلاگینی نداره. فقط برنامه رو بروز کنید.

zombie
07-06-2010, 19:23
سلام

جدیدا وقتی می خوام آپدیت برنامه رو نصب کنم این Error رو میده

The application or DLL C:\Program Files\McAfee\VirusScan Enterprise\vsupdate.dll is not a valid Windows image.Please check this against your installation diskette.

برای آپدیت چیکار کنم پس؟

zombie
08-06-2010, 09:52
کسی میتونه کمک کنه؟

Dr Hannibal
08-06-2010, 12:22
سلام
جدیدا وقتی می خوام آپدیت برنامه رو نصب کنم این Error رو میده
The application or DLL C:\Program Files\McAfee\VirusScan Enterprise\vsupdate.dll is not a valid Windows image.Please check this against your installation diskette.
برای آپدیت چیکار کنم پس؟

آپدیت از جای مطمئن دانلود شده ؟ اگه شده که هیچی اما اگه شک دارید بهتره از سایت سافتگذر اپدیت افلاین رو دانلود کنی و تست بگیری.

zombie
14-06-2010, 23:14
مک آفی رو میشه رو ویندوز 7 هم ریخت؟؟
با ورژن مخصوص 7 رو بریزیم یعنی؟

zombie
15-06-2010, 22:51

دوستان راهنمایی کنند لطفا.

Dr Hannibal
21-06-2010, 15:28

شما آخرین ورژن رو نصب کنی میشه. اما آنتی ویروس یا اینرنت سکوریتیشو که البته تحریم هستیم اپدیت نمیشه.

ویروس اسکن مکافی همه ی قدرت مکافی نیست.

arreh
21-07-2010, 14:28
با سلام

كامپيوترم تحت شبكه است و ويروس ياب هم مكافي است كه به آخرين ورژن آپديت شده. در طول روز شايد نزديك به 50 بار نسبت به بلاك شدن فايلي به نام svchost.exe:kernel32.loadlibraryA در پوشه system32 كه آنرا به عنوان buffer overflow مي شناسد پيغام ميدهد! واقعا آزار دهنده شده. به نظر شما چيكار كنم؟! لطفا راهنمايي كنيد.

ممنون

Dr Hannibal
21-07-2010, 15:45
با سلام

كامپيوترم تحت شبكه است و ويروس ياب هم مكافي است كه به آخرين ورژن آپديت شده. در طول روز شايد نزديك به 50 بار نسبت به بلاك شدن فايلي به نام svchost.exe:kernel32.loadlibraryA در پوشه system32 كه آنرا به عنوان buffer overflow مي شناسد پيغام ميدهد! واقعا آزار دهنده شده. به نظر شما چيكار كنم؟! لطفا راهنمايي كنيد.

ممنون

سیستم شما ویروسی هست. این فایلی که ایراد می گیره بخشی از ویروس هست ویا قسمتی از ویروس که بعد ساخته میشه.

شما باید سیستم رو با یک انتی ویروس دیگه اسکن کنید که بهترین راهش اینه که بدون این که مکافی رو پاک کنید از این برنامه کمک بگیرید.
Malwarebytes Anti-Malware 1.46

سپس اپدیت کنید و فول اسکن کنید حتما فول اسکن کنید بعد هرچی پیدا کرد ریمو کنید. اگه بر طرف نشد باید با یک انتی ویروس دیگه اسکن کنید. که اگه مایل هستید می تونید از دیسک های نجات انتی ویروس ها استفاده کنید.

saam_metal5
22-07-2010, 09:42
سلام دوستان من چند روز پیش یک لپ تاپ dell1558 خریدم یک آنتی ویروس McAfee روش بود میخواستم یدونم چجوری غیر فعالش بکنم؟آخه با کرک جماعت سازگار نیست در جا میزنه پاک میکنه

wordship
22-07-2010, 09:54
سلام دوستان من چند روز پیش یک لپ تاپ dell1558 خریدم یک آنتی ویروس McAfee روش بود میخواستم یدونم چجوری غیر فعالش بکنم؟آخه با کرک جماعت سازگار نیست در جا میزنه پاک میکنه

ورژنش چی هس؟
توتا پروتکشن؟
چیه؟:11:

saam_metal5
24-07-2010, 08:19
ورژنش چی هس؟
توتا پروتکشن؟
چیه؟:11:
والا دقیقاً نمیدونم ورژنش چی هست فکر کنم نسخه خانگی باشه با McAfee های قبل فرق میکنه البته شکل ظاهریشو میگم بالاش یه McAfee Security Center نوشته حالا نمیدونم همینه یا نه

Dr Hannibal
26-07-2010, 11:47

2009:

Double-click the taskbar icon to open Security Center

Click Advanced Menu (bottom left)

Click Configure (left)

Click Computer & Files (top left)

You can disable VirusScan in the right-hand module and tell it for how long.

2010:

Click Virus and Spyware Protection

Click Real Time Protection

Click the Turn Off button and tell it for how long to stay that way.

Then click Navigation (top right)

Golestan64
26-07-2010, 13:09
سلام

من وقتی میخوام نسخه آپدیت مک آفی رو نصب کنم با پیغام زیر روبرو میشم

wordship
26-07-2010, 13:19
سلام

من وقتی میخوام نسخه آپدیت مک آفی رو نصب کنم با پیغام زیر روبرو میشم

شما مکافی رو خاموش کن
و بعد این فایل رو نصب کن
بعدمکافی رو دوباره روشن کن.
اگرم خواستی انلاین اپ کنی
با وی p ان تست شده.

arreh
26-07-2010, 17:09
سیستم شما ویروسی هست. این فایلی که ایراد می گیره بخشی از ویروس هست ویا قسمتی از ویروس که بعد ساخته میشه.

شما باید سیستم رو با یک انتی ویروس دیگه اسکن کنید که بهترین راهش اینه که بدون این که مکافی رو پاک کنید از این برنامه کمک بگیرید.
Malwarebytes Anti-Malware 1.46

سپس اپدیت کنید و فول اسکن کنید حتما فول اسکن کنید بعد هرچی پیدا کرد ریمو کنید. اگه بر طرف نشد باید با یک انتی ویروس دیگه اسکن کنید. که اگه مایل هستید می تونید از دیسک های نجات انتی ویروس ها استفاده کنید.

از راهنمايي شما ممنونم

كارهايي كه گفتيد رو انجام دادم غير از آپديت كه خوب چون برنامه اش فول نيست و دمو هست نميشه آپديت كرد اما با همون برنامه فول اسكن كردمو چندتا مورد رو پيدا كرد و من هم از remove براي پاك كردن اونا استفاده كردم و همشون پاك شدن.

تقريبا تا چند ساعت اوضاع روبراه بود و پيامي نميومد. اما بعدش دوباره همون پيام اومد و مرتب هم تكرار ميشد! با پرس و جو از دوستان فهميدم كه بعضي ديگه از دوستان هم با همين مشكل روبرو هستند بنابراين حدس من اينه كه اين ويروس در شبكه هست و احتمالا از طريق سرور پخش ميشه بهمين خاطر پاك كردن اون از كامپيوتر لوكال خيلي نميتونه مفيد فايده باشه. چرا كه پس از اون هرچي ايندفعه سرچ ميكردم همون برنامه ديگه اون ويروس يا فايل آلوده اي رو پيدا نمي كرد.

حالا اولا آيا شما با اين نظريه موافقيد كه شبكه ويروسي هست؟ در اينصورت من بايد چيكار كنم كه از شر اين ويروس و اون پيغام كلافه كننده خلاص بشم؟!

با تشكر

Golestan64
27-07-2010, 00:58
شما مکافی رو خاموش کن
و بعد این فایل رو نصب کن
بعدمکافی رو دوباره روشن کن.
اگرم خواستی انلاین اپ کنی
با وی p ان تست شده.

میشه واضح تر توضیح بدی چیزی متوجه نشم

shayan999
27-07-2010, 01:26
میشه واضح تر توضیح بدی چیزی متوجه نشم

میگه وقتی می خوای از این بسته ی آپدیت استفاده کنی باید مک کافی رو غیر فعال کنی تا بتونی اینا نصب کنی.

اگه هم خواستی می تونی با چیز پی ان مستقمیا آپدیت کنی مک کافی رو. (آی پی ایران تحریمه)

bamzi64
27-07-2010, 21:11
یکمی هم درباره ی McAfee Enterprise 8.7 i بگید.
نسخه ی نهایی AntiSpyware Enterprise 8.7 i و تاکید می کنم نهایی رو کسی نداره؟
-----------------
سلام ممن لینک دانلودشو گیر آوردم ولی فاینالش retail هست(فایده نداره که)
اما لینک خودشو میذارم شاید اونایی که نداشته باشن بتونن بگیرن
چون لینکایی که دوستان گذاشته بودن حذف شده اما اینارو تازه تست کردم هست

bamzi64
27-07-2010, 21:16
لینک مستقیم دانلود mcafee virusscan enterprise 8.7i build 03.06.2009
در 2 قسمت(Total: 2 files (116.6 MB
----------------------
لینک مستقیم دانلود mcafee virusscan enterprise 8.7i sp1 antivirus antispyware
در 2 قسمت(Total: 2 files (81.8 MB
:46:

bamzi64
28-07-2010, 12:07
آقا من کجای این بازیم؟ چرا هر چی پست میدم ان تو نمی بینمش؟
کسی از من عقده داره؟:41:

nasrGod
03-08-2010, 10:10
سلام دوستان من تو سيستم خودم از مكافي استفاده ميكنم ولي متاسفانه چند وقت تو خونه اينترنت ندارم و نميتونم به روزش كنم و در سر كار هم از اين آنتي ويروس ولي با ورژن متفاوت استفاده ميكنم
ميخواستم بدونم اگه بخوام مكافي خونمون رو برا به روز كردنش از فايلاي آپديت سيستم سر كارم استفاده كنم
بايد چكار كنم كدوم فايلا رو بردارم(از سيستم سر كار) و در كجاي سيستم خودم قرار بدم
ممنون و تشكر

750
10-08-2010, 23:35
سلام

يه سوال داشتم در مورد مك آفي بدين ترتيب كه به ياهو مسنجر و آي دي ام اجازه كار نميده مگر اين كه گارد رو غير فعل كنم . آيا راهي براي اينكه هر بار گارد رو غير فعل نكنم هست ؟؟؟

shifter
19-08-2010, 20:10
من انتي ويروس مك افي دارم...چند وقتيه كه ديگه اپديت نميكنه خودشو ...وقتي هم كه دستي ميخوام اينكارو بكنم اين ارور رو ميده:
failed to initialize Common Updater subsystem.Make sure the MacAfee Frameworl Service is running.
McAfee Common Framework returned error 8008005 @2

حالا مشكلش چي ميتونه باشه؟

helplab
19-08-2010, 22:32
گویا شرکت اینتل می خواهد شرکت مکی آفی را خریداری کند..؟؟ چه شود..نظر عزیزان چیست..؟؟

Dreamland
25-08-2010, 18:08
McAfee VirusScan Offline Update 6080 (2010-08-21) for v8.x

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپسورد :

Shahroozs2
30-08-2010, 13:04
ایا mcafee interprise 8.7 توانایی چک کردن سایت های مخربو داره و میتونه امنیتو هنگامی که در حال گشتن تو اینترنت هستیم تضمین کنه؟

ezat451
30-08-2010, 15:31
ایا mcafee interprise 8.7 توانایی چک کردن سایت های مخربو داره و میتونه امنیتو هنگامی که در حال گشتن تو اینترنت هستیم تضمین کنه؟

دوست عزيز مكافي اينترپرايس انتي ويروس خوبيه و منتخب سايت پي سي دانلود مي باشد اگر در كنار اين انتي ويروس از فايروال زون الارم استفاده كني امنيت شما در اينترنت تا بالاي 90% تضمين ميشه. واين يعني عالي.

Dr Hannibal
02-09-2010, 22:12

کلا گارد اینترپرایز ضعیف تر از نسخه های آنتی ویروس و اینترنت سکورتی هست.

شما وقتی از اینترنت سکورتی مکافی استفاده کنید بهتر میتونید بگید محافظت کامل رو در محیط وب داره.

ezat451
03-09-2010, 08:13
کلا گارد اینترپرایز ضعیف تر از نسخه های آنتی ویروس و اینترنت سکورتی هست.

شما وقتی از اینترنت سکورتی مکافی استفاده کنید بهتر میتونید بگید محافظت کامل رو در محیط وب داره.

درود:
اگه از اينترنت سكوريتي استفاده بشه با مشكل رجيستر و از همه مهمتر با مشكل اپديت روبرو خواهد شد كه هرگز توصيه نمي شه ....

saam_metal5
05-09-2010, 12:38
سلام دوستان من آخرش نفهمیدم این آنتی ویروس رو چجوری غیر فعال بکنم؟:41:اگه میشه یکی کمکم بکنه هرچی هم گشتم ورژنش رو پیدا نکردم اینم عکسی ازش گرفتم میشه تشخیص داد؟میشه بگین چجوری موقت غیر فعالش بکنم آخه کلا با کرک مشکل داره

Dr Hannibal
05-09-2010, 14:08
سلام دوستان من آخرش نفهمیدم این آنتی ویروس رو چجوری غیر فعال بکنم؟:41:اگه میشه یکی کمکم بکنه هرچی هم گشتم ورژنش رو پیدا نکردم اینم عکسی ازش گرفتم میشه تشخیص داد؟میشه بگین چجوری موقت غیر فعالش بکنم آخه کلا با کرک مشکل داره

ریل تایم رو آف بذار. غیر فعال میشه.

mobin
10-09-2010, 17:51
McAfee SuperDAT Update 6100

Release Date: 2010-09-09
Size:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
78.76MB

Dreamland
10-09-2010, 21:09
McAfee VirusScan Offline Update 6102 (2010-09-11) for v8.x

Password

sia abedi
15-09-2010, 19:57
سلام بچه ها من آپدیت 6106 گرفتم ولی موقع نصب این ارور را میده
Error: Unable to verify the ZIP File. Signature verification failed.

kazme_gheyz
20-09-2010, 15:55
اینم عکسی از کمپانی مکافی

Dr Hannibal
20-09-2010, 21:00
سلام بچه ها من آپدیت 6106 گرفتم ولی موقع نصب این ارور را میده
Error: Unable to verify the ZIP File. Signature verification failed.

فایل دانلود شده مهمه که از کدوم سایت دریافت کردین. اگر فایل اپدیت سالم باشه هیچ اروری نباید وجود داشته باشه. پیشنهاد میکنم این اپدیت رو دانلود و تست کنید.

sia abedi
24-09-2010, 13:27
فایل دانلود شده مهمه که از کدوم سایت دریافت کردین. اگر فایل اپدیت سالم باشه هیچ اروری نباید وجود داشته باشه. پیشنهاد میکنم این اپدیت رو دانلود و تست کنید.

آخه من آپدیت را از سایت مک آفی گرفتم

Dr Hannibal
24-09-2010, 13:37
آخه من آپدیت را از سایت مک آفی گرفتم

احتمال داره بد دانلود شده باشه.

مکافی هم هم تحریم کرده نمیشه دانلود کرد بدون وی پ ان پس از لینک بالا یک بار دیگه تلاش کنید.

موفق باشید

B.i.r.i.y.a
26-09-2010, 12:08
سلام ؛
بچه ها حدود دو هفتس که دیگه نمیتونم Mc.Enterprise_8.7 رو آپدیت کنم.
این ارور رو میده :

اینم ورژن آپدیتش :

راه حلش چیه ؟

Dr Hannibal
26-09-2010, 12:29
سلام ؛
بچه ها حدود دو هفتس که دیگه نمیتونم Mc.Enterprise_8.7 رو آپدیت کنم.
این ارور رو میده :

اینم ورژن آپدیتش :

راه حلش چیه ؟

به این جمله دقت کنید:

از شهریور ماه 89 سایت FTP نیز برای ایرانی ها مسدود شد و امکان دریافت فایل آپدیت به هیچ وجه برای IP های ایرانی ممکن نیست.

راه حل: استفاده از وی پ ان و ...

یا آپدیت افلاین:

موفق باشید.

Karkas20
26-09-2010, 16:13
این هم لینک اپدیت مکافی.

---------- Post added at 04:13 PM ---------- Previous post was at 04:10 PM ----------

دريافت فايل sdat آپديت آنتي ويروس مكافي از طريق لينك مستقيم

B.i.r.i.y.a
26-09-2010, 20:24
به این جمله دقت کنید:

از شهریور ماه 89 سایت FTP نیز برای ایرانی ها مسدود شد و امکان دریافت فایل آپدیت به هیچ وجه برای IP های ایرانی ممکن نیست.

راه حل: استفاده از وی پ ان و ...

یا آپدیت افلاین:

موفق باشید.

مر30 دوست عزیز ؛ :11:
آپدیت آفلاین رو که میدونم چیه ،
ولی اون وی پ ان دیگه چیه ؟!
میشه یکم بیشتر توضیح بدی ؟
ممنون میشم. :40:

Dr Hannibal
26-09-2010, 20:28
مر30 دوست عزیز ؛ :11:
آپدیت آفلاین رو که میدونم چیه ،
ولی اون وی پ ان دیگه چیه ؟!
میشه یکم بیشتر توضیح بدی ؟
ممنون میشم. :40:

همان پروکسـی یا فیلتــرشکن. نرم افزار تغییر ip برای عبور از تحریم.

روش کار به این شکل هست که شما پورت و هاست پروکسـی رو در ------ ستینگ مکافی وارد کنید.سپس آپدیت کنید.

اگر موفق نشدید شما از لینک بالا که karkas20 عزیز گذاشتند برای آفلاین استفاده کنید. و اگر اون هم نشد از لینکی بالا گذاشم.

موفق و پیروز باشید

Dreamland
03-10-2010, 19:38
McAfee Virus Definitions Update 6123

Date: 2010-10-02
Size: 80.5 MB

B.i.r.i.y.a
08-10-2010, 22:55
همان پروکسـی یا فیلتــرشکن. نرم افزار تغییر ip برای عبور از تحریم.

روش کار به این شکل هست که شما پورت و هاست پروکسـی رو در ------ ستینگ مکافی وارد کنید.سپس آپدیت کنید.

اگر موفق نشدید شما از لینک بالا که karkas20 عزیز گذاشتند برای آفلاین استفاده کنید. و اگر اون هم نشد از لینکی بالا گذاشم.

موفق و پیروز باشید

سلام دوست عزیز ؛
با توجه به تصویر زیر میشه بگی چطور باید تنظیماتشو انجام بدم تا آپدیت بشه :

ممنون. :40:

Dr Hannibal
08-10-2010, 23:24
سلام دوست عزیز ؛
با توجه به تصویر زیر میشه بگی چطور باید تنظیماتشو انجام بدم تا آپدیت بشه :
ممنون. :40:

شما برای عبور از تحریم امریکا باید یک نرم افزار ------ نصب کنید مثل aol یا غیره سپس با اون نرم افزار کانکت بشید و در همین بخش تنظیمات مکافی تیک منوالی ------ رو بزنید و پورت و هاست اون نرم افزار رو در همین کادر که مشخص شده بدید.

این پورت بسته به اون نرم افزار ------ شما متغیره.

موفق باشید.

yaghob.boss
09-10-2010, 19:18
با سلام دوستان . می خواستم نقاط قوت و ضعف مک آفی رو نسبت به کاسپر و نود 32 بدونم اگه میشه یه توضیحی بدید

Open-Source
09-10-2010, 19:22
با سلام دوستان . می خواستم نقاط قوت و ضعف مک آفی رو نسبت به کاسپر و نود 32 بدونم اگه میشه یه توضیحی بدید

تنها نقطه ضعف مکافی اینه که زیاد از منابع سیستم (مثل رم و CPU) استفاده میکنه.
فکر ورژن های جدیدش بهتر شده باشه (من تازگی نصب نکردم).

به غیر از مشکل بالا مکافی دیگه هیچ مشکلی نداره و فوق العاده قوی هستش (اینکه میبینی توی سر مکافی میزنن ، سیاست دیگر شرکت هاست - اگه حرفم رو باور نداری خودت تست کن).

Dr Hannibal
09-10-2010, 20:04

توی تاپیک مقایسه انتی ویروس ها جدیدترین تست دیتابیس 3 نرم افزار رو ببینید.

اما توی اینها کسپرسکی پرو اکتیو و رفتارشناسی داره که 2 محصول دیگه ندارند.

موفق باشید.

B.i.r.i.y.a
10-10-2010, 14:08
شما برای عبور از تحریم امریکا باید یک نرم افزار ------ نصب کنید مثل aol یا غیره سپس با اون نرم افزار کانکت بشید و در همین بخش تنظیمات مکافی تیک منوالی ------ رو بزنید و پورت و هاست اون نرم افزار رو در همین کادر که مشخص شده بدید.

این پورت بسته به اون نرم افزار ------ شما متغیره.

موفق باشید.

خب این نرم افزار ------ رو از کجا باید دانلود کنم ؟
ببخشید زیاد سوال میکنم ؛ آخه تو این زمینه اطلاعاتم ضعیفه...
مر30 :40:

Mohammad King
10-10-2010, 15:21

سلام

هر گونه بحث در مورد پ ر و ک س ی در انجمن ممنوع خواهشن دیگه ادامه ندید.

Dreamland
11-10-2010, 03:41
McAfee VirusScan Offline Update 6132

10/10/2010

Dr Hannibal
11-10-2010, 13:58

بجای اون نرم افزار ها از این برنامه استفاده کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنصب کنید ببینید وقتی مثلا فایرفاکس رو هاید ای پی میکنه از چه پورت و هاستی استفاده میکنه. همون هارو به مکافی بدین. در هنگام اپدیت باید این برنامه روشن باشه.

بجای --- توی لینک باید شما حروف h a c k رو پیوسته بنویسید.

موفق باشید

Dr Hannibal
11-10-2010, 15:25
McAfee AVERT Stinger

این ابزار کوچولو که یکی از محصولات تیم مک آفی هست، این برنامه برای شناسایی و پاکسازی ویروس ها و کرم هایی جدیدی هست که روی اینترنت گسترش پیدا میکنند و خیلی زود همه کامپیوتر ها رو آلوده میکند، این ابزار کم حجم را شما به راحتی میتوانید دانلود کنید و سیستم خود را پاکسازی کنید این برنامه نیاز به نصب ندارد و خیلی سریع به روز میشود.

دانلود

B.i.r.i.y.a
12-10-2010, 02:17
بجای اون نرم افزار ها از این برنامه استفاده کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنصب کنید ببینید وقتی مثلا فایرفاکس رو هاید ای پی میکنه از چه پورت و هاستی استفاده میکنه. همون هارو به مکافی بدین. در هنگام اپدیت باید این برنامه روشن باشه.

بجای --- توی لینک باید شما حروف h a c k رو پیوسته بنویسید.

موفق باشید

دوست عزیز از کجا باید متوجه بشم که این برنامه از چه پورت و IP ای استفاده میکنه ؟

(از Mohammad King هم عذرخواهی میکنم که به پست دادن در این زمینه ادامه دادم ، آخه drhaniball پیغام خصوصیشو غیرفعال کرده بود.)

Dr Hannibal
12-10-2010, 09:03
دوست عزیز از کجا باید متوجه بشم که این برنامه از چه پورت و IP ای استفاده میکنه ؟

(از Mohammad King هم عذرخواهی میکنم که به پست دادن در این زمینه ادامه دادم ، آخه drhaniball پیغام خصوصیشو غیرفعال کرده بود.)

پیام خصوصی ارسال خواهد شد.

موفق باشید

Golestan64
13-10-2010, 02:12
سلام

از کجا بدونم وقتی که فایل آپدیت آفلاین و اجرا میکنم آنتی ویروسم واقعا آپدیت شده

آیا جایی هست که بتونم از اونجا تاریخ آپدیت رو ببینم؟

Dr Hannibal
13-10-2010, 22:26
سلام

از کجا بدونم وقتی که فایل آپدیت آفلاین و اجرا میکنم آنتی ویروسم واقعا آپدیت شده

آیا جایی هست که بتونم از اونجا تاریخ آپدیت رو ببینم؟

شما وقتی فایل رو اجرا میکنید اخرش پیام مبنی بر موفقیت نصب شدن اپدیت رو میده. اگه داد مشکلی نیست. اما شاید توی help تاریخ دیتابیس نوشته شده باشه.

موفق باشید

B.i.r.i.y.a
14-10-2010, 19:27
پیام خصوصی ارسال خواهد شد.

موفق باشید

سلام
نه دوست عزیز ارسال نمیشه
سیستم پیغام میده که شما سرویس پیغام خصوصیتونو غیرفعال کردی و من اجازه ی ارسال پیغام خصوصی به شما رو ندارم. نمیشه همینجا به پرسشم پاسخ بدید؟
با تشکر

Dr Hannibal
14-10-2010, 19:34
سلام
نه دوست عزیز ارسال نمیشه
سیستم پیغام میده که شما سرویس پیغام خصوصیتونو غیرفعال کردی و من اجازه ی ارسال پیغام خصوصی به شما رو ندارم. نمیشه همینجا به پرسشم پاسخ بدید؟
با تشکر

پیام خصوصی ارسال شده بود.

باز متن پیام رو توی پروفایلتون گذاشتم.

موفق باشید

Karkas20
16-11-2010, 19:32
سلام این هم لینک دانلود اپدیت مکافی برای نسخه های 8.7 بدون محدودیت برای کاربران ایرانی.

kaspersky2
02-12-2010, 20:54
سلام این هم لینک دانلود اپدیت مکافی برای نسخه های 8.7 بدون محدودیت برای کاربران ایرانی.
کرکس عزیز میگم شما اخرین ورژن مکافی را اگر لطف کنید

Karkas20
05-12-2010, 19:55
کرکس عزیز میگم شما اخرین ورژن مکافی را اگر لطف کنید

درود.
دوست عزیز.
به علت تحریم شدن ایران از شرکت مکافی.
شما نمیتوانید نسخه فاینال را اپدیت کنید.
بهتره از نسخه 8.7 استفاده کنید که اپدیت افلاینش موجود است.
موفق وپیروز باشید.

agh_1346
08-12-2010, 21:22
بهترین سایت برای دانلود جدیدترین نرم افزارها روز دنیا ، حتما یه سری بزنید !
پشیمون نمی شید ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

atre_hayer60
21-12-2010, 14:48
با عرض سلام و ادب

من MacAfee Internet Security 2010 رو دانلود کردم.
می خواستم بدونم قابل آپدیت هست یا نه؟
چون ظاهراً نمی شه!!!

با تشکر

Dr Hannibal
22-12-2010, 19:10
با عرض سلام و ادب

من MacAfee Internet Security 2010 رو دانلود کردم.
می خواستم بدونم قابل آپدیت هست یا نه؟
چون ظاهراً نمی شه!!!

با تشکر

بله تحریم هستیم.

از ------ میتونید آپدیت کنید.

یعنی با دادن پورت و هاست ------ مورد استفاده به نرم افزار. احتمالا در بخش آپدیت این قسمت برای تعیین ------ هست.

ila
02-01-2011, 13:01
یه سوال...با و ی پ ی ا ن اگه اون نسخه که هم دیوار اتشو ..داره رو میتونی آپدیت کنی بدون هیچ مشکلی؟

Karkas20
02-01-2011, 13:13
یه سوال...با و ی پ ی ا ن اگه اون نسخه که هم دیوار اتشو ..داره رو میتونی آپدیت کنی بدون هیچ مشکلی؟

درود.
دوست عزیز بله اگر داشته باشید راحت اپدیت میشود.

نکته:چون من مجبور شدم پاسخ شما را بدم
ولی گفتن و بحث در مورد ------ و فیلتر شکن ها و وی پی ان
خلاف مقررات انجمن p30world هستش.

موفق باشید.

Karkas20
02-01-2011, 13:35

دوست عزیز اینهمه انتی ویروس و اینترنت سکیوریتی خوب

هست در اینترنت شما
رفتی سراغ محصولی که شرکت ان ایران را تحریم کرده.

موفق باشید.