PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه طور می شه کد خلاصی از شر مزاحمین را برای یک شماره خاص نسبت داد

mahdi7610
14-11-2008, 19:06
سلام

همون طور که میدونید کدهای زیر کارهای گفته شده را انجام می دن

اما این کدهای مربوط به همه کسایی هست که به گوشی شما زنگ می زنند .

حالا می خوام بدونم چه طور می شه این کار را برای یک شماره خاص کرد

یعنی وقتی فقط اون شماره که ما می خواهیم این کار براش اتفاق بیفته

#096*21* را وارد و دکمه تماس (سبز رنگ) را بگیرید.. اپراتور جواب می دهد: مشترک گرامی شماره مورد نظر اشتباه است، لطفا بعد از بررسی مجدد شماره گیری فرمایید!

#0888*21* اپراتور جواب می دهد: مشترک گرامی شماره مورد نظر در شبکه موجود نیست، لطفا بعد از بررسی مجدد شماره گیری فرمایید!

#هر عددی دلتون خواست*21* اپراتور جواب می دهد: شماره مشترک مورد نظر در شبکه موجود نمی باشد
و در همان لحظه علامت فلشی بر روی صفحه گوشی شما ظاهر می شود که نشانه دایورت کردن تماس های شما می باشد.. با این تفاوت که اپراتور به شخص تماس گیرنده جملات بالا را خواهد گفت برای غیر فعال کردن هم #21# و بعد دکمه تماس.!!

برای گوشی نوکیا می خوام

ممنون

amir_sa
14-11-2008, 19:50
گوشي چيه ؟ سيمبين يا جاوا ؟
نميدونم براي اين كار كدي هست يا نه ؟
ولي چرا از نرم افزار black list استفاده نميكني ؟

mahdi7610
15-11-2008, 20:42
گوشي چيه ؟ سيمبين يا جاوا ؟
نميدونم براي اين كار كدي هست يا نه ؟
ولي چرا از نرم افزار black list استفاده نميكني ؟
سلام امیر جان

گوشی من نوکیا 7610 هست

سیمبین هست دیگه

برای گوشی های سونی اریکسون می شه . چون از قابلیتهای خود گوشی هست . اما برای نوکیا من چیزی پیدا نکردم .

با تشکر

Mojtaba N87
15-11-2008, 21:12
مهدی جان این برنامه ها کارت رو راه می ندازه :

lazy
16-11-2008, 18:31
كساني كه گوشيشون جاوا است هيچ كاري نميتونن بكنن؟

shahshahani
17-11-2008, 09:16
جاواي نوكيا منظورتونه؟
سوني اريكسون كه قابليتش رو داره...

lazy
17-11-2008, 21:28
جاواي نوكيا منظورتونه؟
بله.منظورم جاواي نوكيا هست.

kourosh_sos
17-11-2008, 22:35
کجاي سوني اريکسون هستش ميشه دقيق راهنمايي کنيد

snowy_winter
17-11-2008, 22:36
جاواي نوكيا منظورتونه؟
ببخشید منظورتون اینه که سونی اریکسون black list داره که امکان تماس رو به شماره های مشخصی نده؟
من چنین قابلیتی رو ندیدم... ممنون میشم راهنمایی کنین چطور میشه ازش استفاده کرد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdi7610
17-11-2008, 23:08
سلام

البته در مورد سونی اریکسون من یه کدی بهش دادم که فقط شماره هایی که خودم دوست دارم زنگ بخورن . بقیه شماره ها را رد کنه .

مثلا من دوست دارم فقط شماره های دوستام را اجازه زنگ خوردن بده و بقیه شماره ها را قبول نکنه .

موفق باشید .

snowy_winter
17-11-2008, 23:22
سلام

البته در مورد سونی اریکسون من یه کدی بهش دادم که فقط شماره هایی که خودم دوست دارم زنگ بخورن . بقیه شماره ها را رد کنه .

مثلا من دوست دارم فقط شماره های دوستام را اجازه زنگ خوردن بده و بقیه شماره ها را قبول نکنه .

موفق باشید .
سلام دوست عزیز
سونی اریکسون این قابلیتی که گفتین رو داره که فقط به شماره های محدودی اجازه ی برقراری تماس رو بده (لیست سفید)... فکر کنم تا 10 تا شماره رو میشه بهش اضافه کرد
ولی دوستمون درباره ی لیست سیاه گفتن.. امیدوارم درست گفته باشن چون بعضی وقتها لیست سیاه واقعا به درد میخوره!

kourosh_sos
19-11-2008, 11:57
سلام

موفق باشید .

سلام آقا مهدي ميشه اون کد به ما هم بگيد و اينکه چطوري ازش استفاده کنم که شماره هايي که دوست دارم زنگ بخورن و اونايي که دوست ندارم رد کنه ممنون ميشم .

Mojtaba N87
19-11-2008, 17:55
فکر می کنم تو تنظیمات خود گوشی های سونی اریکسون نرم افزار blacklist باشه ها!

mahdi7610
19-11-2008, 21:05
سلام آقا مهدي ميشه اون کد به ما هم بگيد و اينکه چطوري ازش استفاده کنم که شماره هايي که دوست دارم زنگ بخورن و اونايي که دوست ندارم رد کنه ممنون ميشم .
سلام

اگه دوست دارید شماره هایی که شما دوست دارید فقط زنگ بخورند باید به تنظیمات خود گوشی برید و این کار را انجام بدید .

برای این کار به پوشه تنظیمات رفته و سپس تماسها و بعد مدیریت تماسها و بعد پذیرش تماس ها و بعد فقط از لیست

شماره هایی که دوست دارید فقط زنگ بخورند را انتخاب کنید . فقط شماره هایی که شما انتخاب کردید زنگ می خورند . و بقیه شماره ها را رد تماس می دهد .

برای اینکه به همه شماره ها رد تماس بدهد باید از کد زیر استفاده کنید . و برای خارج شدن از این حالت کد #21# را باید بزنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید .

snowy_winter
19-11-2008, 22:26
سلام

اگه دوست دارید شماره هایی که شما دوست دارید فقط زنگ بخورند باید به تنظیمات خود گوشی برید و این کار را انجام بدید .

برای این کار به پوشه تنظیمات رفته و سپس تماسها و بعد مدیریت تماسها و بعد پذیرش تماس ها و بعد فقط از لیست

شماره هایی که دوست دارید فقط زنگ بخورند را انتخاب کنید . فقط شماره هایی که شما انتخاب کردید زنگ می خورند . و بقیه شماره ها را رد تماس می دهد .

برای اینکه به همه شماره ها رد تماس بدهد باید از کد زیر استفاده کنید . و برای خارج شدن از این حالت کد #21# را باید بزنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید .

نیست دوست عزیز... یا اگه هست من هنوز نتونستم این قابلیت گوشیم رو کشف کنم :41: فقط همونی که مهدی جان توضیح دادن هست که میشه white list و دقیقا برعکس لیست سیاه عمل میکنه.. خیلی محدوده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdi7610
19-11-2008, 23:28

نیست دوست عزیز... یا اگه هست من هنوز نتونستم این قابلیت گوشیم رو کشف کنم :41: فقط همونی که مهدی جان توضیح دادن هست که میشه white list و دقیقا برعکس لیست سیاه عمل میکنه.. خیلی محدوده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام

فکر نمی کنم سونی اریکسون قابلیت black list داشته باشه .

این نوع نرم افزارها فقط برای سیمبین طراحی شدن و نسخه جاوا برای این نوع برنامه ها تا جایی که من اطلاع دارم وجود نداره .

خود گوشی سونی اریکسون هم این قابلیت را نداره . فقط همونی بود که بالا ذکر کردم .

بنابراین به قول بچه ها گفتنی باید رو بیارید به سمت ارتقاء :31:. یعنی برید به سمت نوکیا :27:

موفق باشید

Hadi King
19-11-2008, 23:58
حرف اقـــا مهدي درســـته سوني اريكسون black list ندارن و تو تنظيماتشون هم نيســـت :41:

و اين كاري هم كه مهدي جان گفتن ميشـــه ولي يه عيبي داره عيبش هم اينـــه كه كسي كه زنگ ميزنـــه يه تك به شمـــا ميخوره بعد رد تماس اينجوري طرف فكر ميكنه زدي رو مشغولي و در كل ضايعـــست :13:با يـــه شماره ديگه زنگ ميزنــــه و ... :31:

mahdi7610
21-11-2008, 09:32
سلامی دوباره خدمت دوستان

کار برنامه black list خیلی خوبه .
حتی وقتی رد تماس هم می ده به ما می گه کی زنگ زده . بهتر از اون کدهایی هست که توی پست اول گذاشتم . اون کدها اصلا به ما نمی گن کی زنگ زده . اما این برنامه می گه کی زنگ زده .

اما سوالی دیگه

ایا می شه برای گوشی k510 کاری کرد که از شخص خاصی اس ام اس نگیره .

با برنامه فکر نکنم بشه کاری کرد اخه روی k510 برنامه نصب نمی شه .

کد خاص یا راهی وجود داره ؟؟؟

موفق باشید .

Hadi King
23-11-2008, 10:20
سلامی دوباره خدمت دوستان
اما سوالی دیگه
ایا می شه برای گوشی k510 کاری کرد که از شخص خاصی اس ام اس نگیره .
با برنامه فکر نکنم بشه کاری کرد اخه روی k510 برنامه نصب نمی شه .
کد خاص یا راهی وجود داره ؟؟؟
موفق باشید .
نـــه مهدي جان براي اس ام اس كـــد يا راهي وجود نداره من نديدم برنامه اي هم وجود نداره :41: