PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونگي برداشتن banner هاي تبليغاتي سايت ها

Saeed_TnT
01-01-2005, 12:04
من در اينجا براتون توضيح مي دهم كه چطور بنر بالاي صفحاتي كه از سايتهاي مجاني دريافت شده اند را حذف كنيد (من خودم كاملا با اين موضوع مخالف هستم و اصولا انجام همچين كاري درست نيست مخصوصا آموزش آن. اما براي اينكه دوستان اينقدر از من در اين مورد سوال نكنند مجبور شدم اين نكته را در اينجا قرار بدم. ولي تا ميتونيد از هك و هك بازي پرهيز كنيد ;) )
اين نكته رو من از يكي از سايتهاي هك ياد گرفتم. همونطور كه ميدونيد اين سايتهاي مجاني كه اقدام به دادن سرويس مي كنند براي اينكه خودشونو پشتيباني كنند در صفحات كاربران بنر يا يك سري عوامل تبليغاتي ديگر قرار مي دهند. اين كار بصورت خودكار انجام مي شود يعني اينكه وقتي شما صفحات خودتان را به سايت ارسال مي كنيد خود سرور بصورت اتومات اول صفحات شما اين بنر رو اضافه مي كنه. واگر كنترل پنل سايت شما اين امكان رو داشته باشه كه فايلهاتونو اديت كنيد و قتي يك فايل رو اديت مي كنيد مي بينيد كه هيچ كد اضافي در آن وجود ندارد كه باعث نمايش بنر در سايت بشود. اما در اصل وقتي شما صفحه خود را ذخيره مي كنيد بصورت خودكار آن كد به ابتداي صفحات شما اضافه مي شود.
حالا براي اينكه آن كد را از كار بيندازيم بايد چه كار كنيم. خب اين يك چيز منطقي هستش كه براي اين كار بايد اين كد را غير فعال كنيم چون هيچ راه ديگري براي حذف اين كد وجود ندارد به جز هك ;)
بايد به اين نكته توجه داشته باشيد كه اكثر اين سايتها اين كد را بعد از تگ <head/> اضافه مي كنند. يعني در صفحه از بالا شروع به دنبال گشتن تگ head مي كنند و به محض برخورد به اولين تگ كد خود را در زير آن قرار مي دهند. حالا شما بايد در صفحه خود دو تا تگ head/ قرار بدين كه وقتي جستجو گر به تگ اولي رسيد كد خودش رو قرار بده ولي head‌ اصلي شما يكي ديگر است. براي اين كار مي تونيد از دستور <noscript> استفاده بكنيد اما من اين دستور رو در چند جا امتحان كردم و عمل نمي كرد بهترين حالت آن است كه شما از دستور <applet> استفاده كنيد. بدي اين دستور اين است كه هنگامي كه صفحه شما ميخواهد بارگزاري شود در ابتدا يك پنجره باز مي شود (همان پنجره اي كه هنگام رفتن به سايتهايي كه از يونيكد و يا حالات ديگر استفاده كرده اند نمايش داده مي شود و از شما براي نصب يك سري كامپوننت از شما اجازه مي گيرد) اما خب اين پنجره فقط جنبه نمايش دارد و هيچ كار خاصي انجام نمي دهد. خب من كد كاملي كه بايد در ابتداي صفحه قرار بديد رو در اينجا قرار داده ام. اميداوارم كارتون راه بيفته ;) اين كد را دقيقا قبل از تگ head/ قرار بدهيد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

براتون يك مثال مي آورم كه بهتر متوجه بشيد.

MaSoOd
14-01-2005, 06:53
ممنون از مقالت سعید جان
اینم لینکش :

توجه : این سایتی که برا آپلود انتخاب شده محدودیت پهنای
باند و ... نداره
حالا اگه کسی به هر دلیلی نتونست این مقاله رو دانلود کنه تو تاپیکی که " تمام مقالات انجمن آموزش رو بصورت PDF دریافت کنید بالای انجمن هست یه پست بده و اسم مقاله رو بگه تا من براش مقاله رو ایمیل بزنم انتخاب با شما بصورت word یا pdf

egoldfars
06-04-2005, 15:19
ممنون از لطفتان :arrow: :roll:

Nesta
07-04-2005, 01:26
سلام
از ايشون تشکر نکنين قانون ککی را رعايت کنين اين در سايت majidonline هست و مجيد نوشته و بايد بگم که ديگه اين جواب نميده چون که به محض اين که اين کار را انجام بدين از طرف سايت شما بسته خواهد شد و مسدود ميشود پس اين کار هم قديمی هست و ديگه کار نميکنه چرا چون که قبل از اين که head اول رو پيدا کنه ديگه کاری به دومی نداره که بخوای گولش بزنی سری مسدود ميکنه اتبار شما رو

Sagad_a_n
24-06-2006, 21:44
به دردم خورد دستت درد نکنه