PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست دعوتنامه رپیدباز

atoolah
14-11-2008, 04:41
با سلام به دوستان من یه دعوتنامه رپیدباز میخوام اگه کسی داره لطف کنه به من بده.
ممنون میشم.

hassan-2005
14-11-2008, 09:12
سلام
دوست عزیز اول این که راپید باز اگر شما یک کاربر رو معرفی کنی 2 امتیاز بهت میده این دعوتنامه هم زمانی می تونی بدی که 100 امتیاز داشته باشی و یه چیز دیگه زمانی که می خوای عضوب بشی یه کد دعوتنامه می خواد اون هم جریانش جداست و جرین هم این هستش که شما می ری 2300 تومان واریز می کنی برای 6 گیگ به حساب طرف و میری توی سایتشون بنام خودت ثبت می کنی و بعد ایمیلت هم میدی بعداز 4تا 5 سایت به ایمیلت یه کد دعوتنامه می یاد بعد شما می تونید از صفحه اصلی روی گذینه عضویت کلیک کنید و در جا کد دعوتنامه کد دعوتنامه رو می نویسید و بعد عضویتتنون کامل میشه
امید وارم اموزشی خوبی باشه
با تشکر

ir-dgm
14-11-2008, 09:49
سلام
دوست عزیز اول این که راپید باز اگر شما یک کاربر رو معرفی کنی 2 امتیاز بهت میده این دعوتنامه هم زمانی می تونی بدی که 100 امتیاز داشته باشی و یه چیز دیگه زمانی که می خوای عضوب بشی یه کد دعوتنامه می خواد اون هم جریانش جداست و جرین هم این هستش که شما می ری 2300 تومان واریز می کنی برای 6 گیگ به حساب طرف و میری توی سایتشون بنام خودت ثبت می کنی و بعد ایمیلت هم میدی بعداز 4تا 5 سایت به ایمیلت یه کد دعوتنامه می یاد بعد شما می تونید از صفحه اصلی روی گذینه عضویت کلیک کنید و در جا کد دعوتنامه کد دعوتنامه رو می نویسید و بعد عضویتتنون کامل میشه
امید وارم اموزشی خوبی باشه
با تشکر

حرف شما کاملا درسته.

ولی اگه دعوتنامه داری به من هم بدین من زیاد دانلود نمی کنم میخوام محیط کارشو ببینم .

lvl@ster
14-11-2008, 09:53
وقتی هزینه اکانت 1 ماه rapidshare هفت هزار تومن هست . چرا باید به این شرکت های مفت خور پول داد

hassan-2005
14-11-2008, 12:32
سلام
دوست عزیز نگاه کنید شما 6گیگ بخرید 2300 بهتر از این هستش که بری 10000 تومان بدی اکانت راپیدشیر بخری
حالا نظر خودت هر چی باشه و یه چیز دیگه که محیط یه کاربر عادی با عضو شده هیچ فرقی نمی کنه.
این هم تصویری از محیط برنامه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امید وارم این تصویر خوب باشه

Nevissande
14-11-2008, 14:31
سلام
دوست عزیز نگاه کنید شما 6گیگ بخرید 2300 بهتر از این هستش که بری 10000 تومان بدی اکانت راپیدشیر بخری
حالا نظر خودت هر چی باشه و یه چیز دیگه که محیط یه کاربر عادی با عضو شده هیچ فرقی نمی کنه.
این هم تصویری از محیط برنامه:

امید وارم این تصویر خوب باشه
شما كه اشتراك رپيدباز داريد ميشه بگيد اگر از قسمت فايلهاي دانلودي (فايلهاي موجود بر روي سرور كه ديگران درخواست كردند) چيزي دانلود كنيد باز هم از حجم اشتراكتان كم مي شود يا نه؟

Cleeev
14-11-2008, 17:45
با سلام به دوستان من یه دعوتنامه رپیدباز میخوام اگه کسی داره لطف کنه به من بده.
ممنون میشم.

از طریق این لینک برو تو سایت عضو شو تا 2 امتیازم به ما برسه... :)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شما كه اشتراك رپيدباز داريد ميشه بگيد اگر از قسمت فايلهاي دانلودي (فايلهاي موجود بر روي سرور كه ديگران درخواست كردند) چيزي دانلود كنيد باز هم از حجم اشتراكتان كم مي شود يا نه؟

دانلود از حجم اشتراک کم نمیکنه... چه فایل خودتون چه فایل دیگران و هر چند بارم که دانلود کنید بازم کم نمیشه... فقط برای آپلود ازتون حجم کم میشه یعنی یه لینک rapidshare یا megaupload و یا هر کدوم دیگه رو بدید و بیاریدش تو سرور و فقط در این صورت ازتون حجم کم میشه...

:8:

... دعوتنامه هم زمانی می تونی بدی که 100 امتیاز داشته باشی ...

نه 100 امتیاز نیستش و اینجوری که توی خود سایت نوشته، شما با هر 2000 امتیاز 2 گیگ فضای رایگان و 5 دعوتنامه 200 مگابایتی میگیرید... اگه قرار بود با 100 امتیاز یه دعوتانه بده که من الان 3-4 تا دعوتنامه میتونستم بدم.....

بهترین کار اینه که از خود سایت دعوتنامه بگیرید و فقط کافیه پول رو واریز کنید و طبق راهی که سایت گفته بهشون شماره قبض و اطلاعاتتون رو بدید و اگه مشکلی وجود نداشته باشه ظرف 3-4 ساعت دعوتنامه براتون خواهد اومد....... به همی راحتی برو حالشو ببر..........

:13:

atoolah
15-11-2008, 01:22
سلام دوستان ,

نه 100 امتیاز نیستش و اینجوری که توی خود سایت نوشته، شما با هر 2000 امتیاز 2 گیگ فضای رایگان و 5 دعوتنامه 200 مگابایتی میگیرید... اگه قرار بود با 100 امتیاز یه دعوتانه بده که من الان 3-4 تا دعوتنامه میتونستم بدم.....

ماجرای این دعوت نامه های 200مگی چیه؟

حالا سرعت رپیدباز بالا هست !می ارزه یه اکانت بگیرم؟ یا از خود رپیدشر بگیرم.
پ.ن:البته با توجه به این موضوع که بعضی از سرویس دهنده های اینترنت شبا یه محدودیت سرعتی واسه رپیدشر گذاشتن!

Cleeev
15-11-2008, 04:09
سلام دوستان ,

ماجرای این دعوت نامه های 200مگی چیه؟

حالا سرعت رپیدباز بالا هست !می ارزه یه اکانت بگیرم؟ یا از خود رپیدشر بگیرم.
پ.ن:البته با توجه به این موضوع که بعضی از سرویس دهنده های اینترنت شبا یه محدودیت سرعتی واسه رپیدشر گذاشتن!

ماجرای این دعوتنامه ها اینه که شما برای ثبت نام در سایت رپیدباز و داشتن یه اکانت باید یه کد دعوتنامه داشته باشید و توی فرم ثبت نام که کنار سایته واردش کنید... شما وقتی میرید بانک و پول رو پرداخت میکنید و از طریق ثبت نام وسط سایت اسمتون و ایمیل و شماره قبض رو مینویسید و دکمه رو میزنید بعد از 3-4 ساعت یکی از ادمین ها که کارش همینه اگه در اطلاعاتی که وارد کردید مشکلی نباشه و شماره قبضتون صحیح باشه براتون یه کد دعوتنامه به ایمیلتون میفرسته که با اون کد از طریق فرم ثبت نام سمت چپ سایت میتونید ثبت نام کنید (در تمام ساعات این یارو کار میکنه چون با اینترنت حسابشو چک میکنه و مهم نیست که روز باشه و بانکا باز باشن)... و البته راه های مختلفی که تو سایت نوشته برای پرداخت مبلغ هستن که تو سایتش نوشته...

سرعتشم عالیه... من روز و شب و با صبانت ازش با سرعت 60 کیلوبایت به بالا در ثانیه دارم دانلود میکنم و توی دانلود منیجرتونم میتونید تعداد اتصالات رو به 16 تا برسونید تا با تمام توان دانلود کنه... :8:... فایلی که میبرید روی سرورهای رپیدباز بیش از 16 روز در حال حاضر همونجا میمونه که در صدد هستن اینو به 30 روز برسونن... هر بار که لینک برای دانلود فایلتون میگیرید 16 ساعت اعتبار داره که جدیدا یه کاری کردن که با تنظیم یوزر و پس برای دانلود منیجر خودش لینک پریمیوم بگیره و دیگه لازم نباشه لینک پریمیوم جدید رو دستی بگیرید و جایگزین کنید...

جدیدا سروراشون رو عوض کردن و اعضا رو از کاربران مجانی جدا کردن به همین خاطر کیفیت دانلود ازشون خیلی عالی تر شده با تمام سرعت دانلود میکنه... یه فایل 800 مگی رو رپید باز در عرض چند ثانیه میاره رو سرورش و تورنت ها رو هم بسته به تورنت ، خیلی خیلی سریع تر از کامپیوتر شما دانلود میکنه...

به نظر من خیلی می ارزه... واقعا در قبال قیمتش می ارزه و مخصوصا اینکه از اینهمه سایت پشتیبانی میکنه و چند تا دیگه رو هم میخواد اضافه کنه... 2 هفته نمیشه 3 تا اضافه کرده و میخواد 2 تا دیگه رو هم اضافه کنه...

یه قابلیت خوب دیگه شم (علاوه بر دانلود تورنت) اینه که میتونید چند تا فایل (حداکثر 7 تا) رو با هر حجمی بدید به طور همزمان دانلود کنه که این خیلی تو وقتتون تاثیر مثبت داره... معمولا هم سرعت دانلودشون رو سرور فرق زیادی با حالت دانلود تکی نداره...

اینم دو تا عکس:

یه فایل 700 مگی که در عرض کمتر از 2 ثانیه به سرور رپیدباز دانلودش کردم و الانم میخوام دانلودش کنم تو کامپیوترم :

یه تورنت 801 مگابایتی شامل 3 فایل که با اینکه 23843 سیدر و 54077 لیچر داره ، رپیدباز داره با سرعتی بین 100 تا 500 کیلوبیت بر ثانیه (اینطور که نشون میده) دانلودش میکنه که واقعا عالیه... البته در عرض یک ساعت 43 درصدشو دانلود کرده که این نشون میده سرعتش بسیار بیشتر از اونیه که نشون میده :

:8::11::20:

Nevissande
15-11-2008, 11:22
ه نظر من خیلی می ارزه... واقعا در قبال قیمتش می ارزه
آخه قيمتهايش يكم بالا نيست؟

وقتي كه ميشه با 7000 تومان اكانت رپيدشير رو با 80 گيگ ترافيك حجمي خريداري كرد آدم بيايد 12.900 تومان هزينه كند آنهم فقط براي 41 گيگ؟

oj2008pc
15-11-2008, 11:38
آخه قيمتهايش يكم بالا نيست؟

وقتي كه ميشه با 7000 تومان اكانت رپيدشير رو با 80 گيگ ترافيك حجمي خريداري كرد آدم بيايد 12.900 تومان هزينه كند آنهم فقط براي 41 گيگ؟

سلام
اکانت رپیدشیر فقط برای استفاده از رپیدشیر هست ولی اگه شما تو این سایت عضو بشید علاوه بر دانلود تورنت می تونید از سایت های megashares - uploaded - netload - rapidshare - megaupload - filefactory - depositfiles - easyshare - 4shared هم دانلود کنید .

jeremy28
15-11-2008, 19:13
وقتي كه ميشه با 7000 تومان اكانت رپيدشير رو با 80 گيگ ترافيك حجمي خريداري كرد
سلام
شما اکانت 7000 تومنی رپیدشرو مستقیم از خود سایتش می خری یا از یه نمایندگی ایرانیش؟
با چه نوع حسابی از خود سایتش میشه خرید؟ پی پال یا ....؟
ممنون میشم اگه کامل راهنماییم کنی
مرسی:40:

atoolah
15-11-2008, 20:24
سلام
شما اکانت 7000 تومنی رپیدشرو مستقیم از خود سایتش می خری یا از یه نمایندگی ایرانیش؟
با چه نوع حسابی از خود سایتش میشه خرید؟ پی پال یا ....؟
ممنون میشم اگه کامل راهنماییم کنی
مرسی:40:

برو این جا بخر rapidbaz.com

jeremy28
15-11-2008, 20:26
آقا ما تو این رپید باز وقتی خرید اشتراکو می زنیم و پرداخت الکترونیکی رو انتخاب می کنیم و ایمیل و نوع اشتراک اشتراک وارد می کنیم،این صفحه می یاد:

می خواستم بدونم تو 2 تا قسمت کلمه عبور" و "کد سه رقمی کارت(cvv2 ) چی رو باید وارد کنم؟
مرسی

atoolah
15-11-2008, 20:33
جدیدا یه کاری کردن که با تنظیم یوزر و پس برای دانلود منیجر خودش لینک پریمیوم بگیره و دیگه لازم نباشه لینک پریمیوم جدید رو دستی بگیرید و جایگزین کنید...

اره میشه در مورد این بیشتر توضیح بدید یعنی:
شما لینکه رپیدو میدی با یوزرت تو رپیدباز بعد خودش فایل مورد نظرو میاره رو سرورو دانلودو شروع میکنه ؟

اینو شما تست کردین مشکلی نداشتین باهاش ؟

jeremy28
15-11-2008, 20:40
برو این جا بخر rapidbaz.com
ببخشید منظور شما اون قسمت اشتراک ماهانه رپید شر و مگا آپلود با بدون امتیاز رپید باز و رپید شر با قیمت 7900 تومنه تو این صفحه؟

یا چیز دیگه؟

atoolah
15-11-2008, 20:40
آقا ما تو این رپید باز وقتی خرید اشتراکو می زنیم و پرداخت الکترونیکی رو انتخاب می کنیم و ایمیل و نوع اشتراک اشتراک وارد می کنیم،این صفحه می یاد:

می خواستم بدونم تو 2 تا قسمت کلمه عبور" و "کد سه رقمی کارت(cvv2 ) چی رو باید وارد کنم؟
مرسی
دوست عزیز شما باید یه کارت که از بانک های عضو شتاب هستند داشته باشی!در ضمن حتما هم باید امکان خرید اینترنتی هم کارتت داشته باشه!
یعنی 2 تا رمز داشته باشه , یکی واسه خودپردازا اون یکی واسه خرید اینترنتی.

اون دو تا قسمتم که یکی واسه تاریخ انقضا رو کارتته اون یکی کد یعنی cvv2 یه کد3 یا 4 رقمی پشت کارتت هست مثه تو عکس

.

Cleeev
15-11-2008, 23:18
اره میشه در مورد این بیشتر توضیح بدید یعنی:
شما لینکه رپیدو میدی با یوزرت تو رپیدباز بعد خودش فایل مورد نظرو میاره رو سرورو دانلودو شروع میکنه ؟

اینو شما تست کردین مشکلی نداشتین باهاش ؟

من امتحانش نکردم و اگه دانلودم از 18 ساعت بیشتر طول بکشه و لینک از کار بیفته دستی باز تنظیمش میکنم... ولی تو لینک زیر خودشون یه سری توضیحاتی دادن و همچنین با IDM در حال صحبت و مذاکره هستن تا راهی هم برای Internet Download Manager پیدا بشه :

آخرین خبر: مدت زمان نگه داری فایل ها بر روی سرورهای رپیدباز از 16 روز به 21 روز افزایش یافت... پیش به سوی 30 روز...

:8:

jeremy28
16-11-2008, 18:24
دوست عزیز شما باید یه کارت که از بانک های عضو شتاب هستند داشته باشی!در ضمن حتما هم باید امکان خرید اینترنتی هم کارتت داشته باشه!

اون دو تا قسمتم که یکی واسه تاریخ انقضا رو کارتته اون یکی کد یعنی cvv2 یه کد3 یا 4 رقمی پشت کارتت هست مثه تو عکس

.
ممنون از راهنماییت:40:
کارت من سیبا هستش،پشتش یه شماره 4 رقمی داره ولی تو اون صفحه نوشته کد سه رقمی!!!
یعنی سه رقمشو وارد کنم؟
در ضمن تو قسمت کلمه عبور هم رمز 4 رقمی خود کارتو باید وارد کنم؟

oj2008pc
16-11-2008, 18:58
ممنون از راهنماییت:40:
کارت من سیبا هستش،پشتش یه شماره 4 رقمی داره ولی تو اون صفحه نوشته کد سه رقمی!!!
یعنی سه رقمشو وارد کنم؟
در ضمن تو قسمت کلمه عبور هم رمز 4 رقمی خود کارتو باید وارد کنم؟
همون کد 4 رقمی وارد کنید . رمز عبور هم باید از دستگاه خودپرداز بگیرید .

ir-dgm
16-11-2008, 18:59
دوستان اون زمانی که قیمت اکانت 6 گیگابایتی رپیدباز 900 تومن بود من هزارتومن دادم ولی برام هیچ ایمیلی نیومد و هزار تومن پول من رفت به امان خدا...
دیگه هم تصمیم خریدن اکانت از این سایت رو ندارم.

Saeed_Med82
16-11-2008, 19:10

.

حالا چطوري ميشه قابليت خريد اينترنتي رو به كارت اضافه كرد؟؟؟من كارت تجارت دارم اما شماره اي پشت كارت نيست...

choory
16-11-2008, 20:09
حالا چطوري ميشه قابليت خريد اينترنتي رو به كارت اضافه كرد؟؟؟من كارت تجارت دارم اما شماره اي پشت كارت نيست...

شما توسط یک دستگاه ATM می توانید رمز خرید اینترنتی را دریافت کنید.

superaryan
30-11-2008, 01:41
من کارت سپهر دارم،همش میزنه خطای بین بانکی!چکار باید بکنم؟اصلا مطمئن نیستم که پول برداشت کرده یا نه!

zed2
30-11-2008, 10:36
من کارت سپهر دارم،همش میزنه خطای بین بانکی!چکار باید بکنم؟اصلا مطمئن نیستم که پول برداشت کرده یا نه!
اگر از طریق اینترنت پول پرداخت کردی و این ارور رو داده نگران نباش پول هم رفته باشه کمتر از 48 ساعت دوباره پول بر می گرده تو حساب.(در حالت کلی این ارور نشون میده کار پرداخت انجام نشده)

gog2000
04-12-2008, 15:33
من خودم براتون ميفرستم فقط مشكلي كه هست 300 امتياز بيشتر ندارم و تا 2000 نشه خبري از دعوت نامه نيست:41: پس اگه دعوت نامه ميخاد :46:

به ياري سبز شما نيازمنديم:31:

البته اگه رفتيد داخل سايت خاب يكمم رايگان دانلود كنيد واسه اون كه ديگه چيزي نميخاد

nima1024
07-12-2008, 19:36
سلام
هنوز هم دعوت نامه میدید ؟!
اگه تموم نشده به ما هم بدید .. ! :31:

satttanism
07-12-2008, 19:57
سلام
هنوز هم دعوت نامه میدید ؟!
اگه تموم نشده به ما هم بدید .. ! :31:

دوست عزیز بهتره بحث تاپیک رو دنبال می کردید که بازم این اشتباه رو نکنید

فکر می کنم بحث به نتیجه رسیده و برای اینکه سایر دوستان به اشتباه نیوفتند و درخواست ندن قفلید
البته مثل اینکه بعضی از دوستان هم بر خلاف قوانین عمل کردن و قصد جمع کردن امتیاز رو هم با اعلام در اینجا داشتن!