PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ((Pizza Planet Car)) ماشینی که در تمام انیمیشن های پیکسار هنرنمایی می کند

elyar...elite
14-11-2008, 01:17
یک ماشین که در همه ی انیمیشن های پیکسار هنرنمایی داشته و بعد از چراغ مطالعه ی Luxo, jr ، معروف ترین نشان پیکسار هستش! درست حدس زدید ، این ماشین ، ماشین پیتزا هستش.
این ماشین بار اول در انیمیشن داستان اسباب بازی ها ، ظاهر شد و بعد از آن در همه ی انیمیشن های پیکسار دیده شد ، ولی در بعضی جاها بطور واضح و در بعضی جاها بطور مخفی ! مکان حضور این ماشین در همه ی انیمیشن های پیکسار را مرور می کنیم :

1- داستان اسباب بازی ها : اولین فیلمی که این ماشین در آن ایفای نقش کرده بود ، فیلم داستان اسباب بازی ها بود. این ماشین در آن فیلم نقش بسیار مهمی را ایفا می کرد و از همونجا هم مشهور شد! شما این ماشین را می توانید در پمپ بنزینی که وودی و باز همدیگر را می بینند پیدا کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- زندگی یک حشره : این ماشین در این انیمیشن هم بطور واضحی دیده می شود و مکان آن هم کنار خانه ی متحرک در بایو هستش و این هم تصویرش

3-داستان اسباب بازی های 2 : این یکی هم بسیار واضحه و براحتی میتونید پیداش کنید ، محلش هم ، در پارکینگ آپارتمان Cutting Boulevard هستش!

4-شرکت هیولا ها : در این انیمیشن هم ماشین پیتزا در آخرای فیلم حضور دارد ، یعنی جایی که سالی و مایک ، راندال رو میندازند تو یه در، جایی که رندال فرود میاد کنارش ماشین پیتزای ! البته اینم بماند که اونجایی که راندال فرود میاد همون جایه که ماشین پیتزا در انیمیشن زندگی یک حشره حضور داشت

5-در جستجوی نمو : در جستجوی نمو پیدا کردن این ماشین یذره سخت تره ولی خب با کمی دقت اونو پیدا کنید ، اونجایی که ماهی های آکواریم در حال فرار کردن هستند ، جایی که دوربین از داخل پلاستیک هست ، با کمی دقت می تونید اونو ببینید!

elyar...elite
14-11-2008, 01:22
6-باورنکردنی ها : شاید خفن ترین ماشین پیکسار کل فیلم های پیکسار تو همین باشه ! یعنی پدر آدمو درمیاره تا پیدا بشه ! زمان ظاهر شدنش هم دقیقا همون موقعی هستش که خانواده ی باور نکردنیها با اون ون روی شهر فرود می آیند ! یکی از ماشین های دور و بر همون ماشین پیتزاشت!

7-ماشین ها : ماشین پیتزای این انیمیشن هم خیلی سخت پیدا میشه و من بعد از 2000 باز دیدن این فیلم پیداش کردم. محلشم بین ماشین های توی بزرگراه هایی هستش که موقع شروع مسابقه نشون میده

8-رتتویی : تو این یکی هم این ماشین خیلی سخت پیدا میشه ! میانگین تعداد دفعات نگاه کردن برای پیدا کردن ماشین پیترا هم 10 دفعه هستش ;) ولی خب محلش ، پل بالای رودخونه ای هستش که اسکینر وقتی که می خواد رمی رو بگیره توش میفته هست!

9-وال ای : پیدا کردن این ماشین در این انیمیشن خیلی سادست ، چون دقیقا در یک صحنه بطور واضح اونو نشون میده ، تقریبا دقیقه ی 20 به بعد ، زمانی که ایو داره همه جارو اسکن می کنه!

منبع : شاهین بلاگ

Amin
14-11-2008, 02:11
سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

به هر حال
فکر کنم اووونقدر این مطلب قشنگ هست
که یه تاپیک جدا داشته باشه

elyar...elite
14-11-2008, 02:19
از همه عزیزان عذر خواهی می شود
بی دقتی از جانب حقیر بوده
ممنان

Morteza4SN
14-11-2008, 11:55
عيب نداره :31:
اينطوري انيميشن هاي بعدي پيكسار كه اومد ميگرديم دنبال ماشين پيتزا بعد همينجا ازش رونمايي مي كنيم :46:

پس تا اون موقع :11:

elyar...elite
14-11-2008, 12:07
عيب نداره :31:
اينطوري انيميشن هاي بعدي پيكسار كه اومد ميگرديم دنبال ماشين پيتزا بعد همينجا ازش رونمايي مي كنيم :46:

پس تا اون موقع :11:

آقا دمت گرم
تابستون سال دیگه که UP اکران میشه تو همین تاپیک منتظرتم
ممنان

Morteza4SN
19-07-2009, 19:45
سلام
قرار شد ماشين پيتزاي پيكسار رو در انيميشن UP پيدا كنيم .

جايي كه كارل فردريكسون با خونه اش داره از بالاي شهر عبور ميكنه ، دقيقا بالاي يك چهارراه هست كه ماشين رو مي بينيم :

البته ارجاعات بيشتري رو از پيكسار شاهد هستيم كه داخل همون تاپيك " هجو و ارجاع ... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) " بهش مي پردازيم .

elyar...elite
03-07-2011, 01:07
سلام
قرار شد ماشين پيتزاي پيكسار رو در انيميشن UP پيدا كنيم .

جايي كه كارل فردريكسون با خونه اش داره از بالاي شهر عبور ميكنه ، دقيقا بالاي يك چهارراه هست كه ماشين رو مي بينيم :

البته ارجاعات بيشتري رو از پيكسار شاهد هستيم كه داخل همون تاپيك " هجو و ارجاع ... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) " بهش مي پردازيم .

با عرض پوزش از همه دوستان که این تاپیک رو آپ می کنم
ولی بعد 2 سال که اومدم اینجا و این پست آقا مرتضی رو دیدم
حیفم اومد چیزی نگم
پیکسار انیمیشن جدید نداده،ماشین پیدا کنیم توش؟؟؟؟

elendil
03-07-2011, 01:25
با عرض پوزش از همه دوستان که این تاپیک رو آپ می کنم
ولی بعد 2 سال که اومدم اینجا و این پست آقا مرتضی رو دیدم
حیفم اومد چیزی نگم
پیکسار انیمیشن جدید نداده،ماشین پیدا کنیم توش؟؟؟؟

احتمالا سال 2010 داستان اسباب بازی های 3 رو داده بود که اسکار برد :دی :دی

elyar...elite
03-07-2011, 01:37
احتمالا سال 2010 داستان اسباب بازی های 3 رو داده بود که اسکار برد :دی :دی

ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی تون، بنده یه مدتی از جامعه انسانی دور بودم به خاطره همینه
چون اونجایی که بودم فرق اسکارو با پفک نمکی چندان تشخیص نمی دادن

elendil
03-07-2011, 01:48
دقیقه 51 ، ثانیه 31
فک کنم این باشه توی داستان اسباب بازی های 3

msbp78
03-04-2013, 21:54
Brave: